Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 13. maraton Alpe Scott 2019

Cestno kolesarstvo Tekma:13. maraton Alpe Scott 2019 Datum:07.07.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Licenca Več
MASTER F*-M
1 . 29 Žavbi Andrej
TUŠ team
Moški SLO TUŠ team 4:00:14.8 319 >
Klub TUŠ team
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:00:14.8
Licenca: 319
2 . 413 Koželj Peter
KD ALPE SIS
Moški SLO KD ALPE SIS 4:28:52.7 171 >
Klub KD ALPE SIS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:28:52.7
Licenca: 171
3 . 113 Bogataj Igor
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 4:30:35.0 964 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:30:35.0
Licenca: 964
4 . 48 Kutnar Frančišek Brane
ŠD BAM.Bi
Moški SLO ŠD BAM.Bi 5:07:13.1 728 >
Klub ŠD BAM.Bi
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 5:07:13.1
Licenca: 728
5 . 129 Detiček Edvard
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 5:11:03.1 358 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 5:11:03.1
Licenca: 358
DNF6 . 222 Pograjc Zvone
KK Zagorska dolina
Moški SLO KK Zagorska dolina DNF 1283 >
Klub KK Zagorska dolina
Država SLO
Spol: Moški
Čas: DNF
Licenca: 1283
MASTER G*-M
1 . 251 Skubic Borislav
KOLESARSKO DRUŠTVO LPP
Moški SLO KOLESARSKO DRUŠTVO LPP 4:09:24.1 995 >
Klub KOLESARSKO DRUŠTVO LPP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:09:24.1
Licenca: 995
2 . 256 Stankovič Dragan
KD SPRINT NOVO MESTO
Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 4:11:29.3 271 >
Klub KD SPRINT NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:11:29.3
Licenca: 271
3 . 432 Likar Srečko
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 4:56:07.4 88 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:56:07.4
Licenca: 88
4 . 152 Kirič Avgust
KOLESARSKO DRUŠTVO BRDA
Moški SLO KOLESARSKO DRUŠTVO BRDA 5:49:46.2 121 >
Klub KOLESARSKO DRUŠTVO BRDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 5:49:46.2
Licenca: 121
MASTER I*-M
1 . 144 Hafner Franc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 4:56:12.7 736 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:56:12.7
Licenca: 736
ŽENSKE A-Ž
1 . 195 Novak Katarina
BikeRepublic
Ženski SLO BikeRepublic 4:08:33.0 282 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:08:33.0
Licenca: 282
2 . 247 Selan Dunja
TUŠ T.E.A.M.
Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 4:11:34.4 323 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:11:34.4
Licenca: 323
DSQ 182 Maretič Lara
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ DQ 968 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: DQ
Licenca: 968
ŽENSKE B-Ž
1 . 51 Škrajnar Špela
GANESHA TEAM
Ženski SLO GANESHA TEAM 4:08:32.6 1135 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:08:32.6
Licenca: 1135
2 . 118 Brelih Tina
KD ALPE SiS
Ženski SLO KD ALPE SiS 4:18:35.0 160 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:18:35.0
Licenca: 160
3 . 203 Opeka Ajda
KD BRANIK MARIBOR
Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 4:25:12.3 218 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:25:12.3
Licenca: 218
4 . 193 Nastran Brank Joži
KD LPP
Ženski SLO KD LPP 4:47:29.4 1002 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:47:29.4
Licenca: 1002
DNS6 . 206 OŽBOLT HELENA
KD ALPE SiS
Ženski SLO KD ALPE SiS DNS 170 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: DNS
Licenca: 170
DNS6 . 221 Pogačnik Helena
KD ALPE SiS
Ženski SLO KD ALPE SiS DNS 158 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: DNS
Licenca: 158
AMATERJI -M
1 . 245 Sedar Tadej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 3:50:05.7 1147 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:50:05.7
Licenca: 1147
2 . 15 Kos Matej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 3:50:09.2 1324 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:50:09.2
Licenca: 1324
3 . 14 Šetrajčič Grega
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 3:50:15.6 818 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:50:15.6
Licenca: 818
4 . 435 Marolt Žiga
BTC CITY LJUBLJANA
Moški SLO BTC CITY LJUBLJANA 3:50:27.4 1478 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:50:27.4
Licenca: 1478
5 . 23 Karba Žan
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 3:51:02.9 405 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:51:02.9
Licenca: 405
6 . 323 Berlot Gašper
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 3:52:08.6 165 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:52:08.6
Licenca: 165
7 . 259 šarc Leon
KK Nova Gorica
Moški SLO KK Nova Gorica 3:52:46.8 1110 >
Klub KK Nova Gorica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:52:46.8
Licenca: 1110
8 . 22 Polajnar Klemen
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 3:54:09.0 424 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:54:09.0
Licenca: 424
9 . 594 Murko Vid
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 3:54:09.4 1426 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:54:09.4
Licenca: 1426
10 . 467 Plaznik Matic
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 3:56:10.4 105 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:56:10.4
Licenca: 105
11 . 608 Dragar Luka
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 3:56:23.9 100 501 496 87 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:56:23.9
Licenca: 100 501 496 87
12 . 376 Hribar Jernej
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3:57:27.6 100 175 645 59 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:57:27.6
Licenca: 100 175 645 59
13 . 17 Božnar Kristijan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 3:57:27.9 74 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:57:27.9
Licenca: 74
14 . 575 Kovač Štefan
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 3:57:45.5 100 176 089 18 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:57:45.5
Licenca: 100 176 089 18
15 . 472 Prelc Boštjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 3:58:04.7 80 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:58:04.7
Licenca: 80
16 . 581 Mercina Matej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 3:58:49.7 1329 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:58:49.7
Licenca: 1329
17 . 136 Golob Urban
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 3:59:28.6 172 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:59:28.6
Licenca: 172
18 . 55 Kovačič Miran
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 3:59:53.6 1471 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:59:53.6
Licenca: 1471
19 . 372 Hostnik Andraž
BTC CITY LJUBLJANA
Moški SLO BTC CITY LJUBLJANA 4:00:15.3 1477 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:00:15.3
Licenca: 1477
20 . 438 Medvešček Huskič Luka
KD LPP
Moški SLO KD LPP 4:10:14.4 1001 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:10:14.4
Licenca: 1001
21 . 337 Copot David
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 4:17:50.1 411 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:17:50.1
Licenca: 411
22 . 595 BERLIČ Blaž
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 4:18:35.2 1184 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:18:35.2
Licenca: 1184
DNF23 . 210 Petelin Karli
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR DNF 1237 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Čas: DNF
Licenca: 1237
DNS24 . 25 Jerina Andraž
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS DNS 152 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: DNS
Licenca: 152
DNS24 . 110 Bevc Gašper
KK MASTER TEAM
Moški SLO KK MASTER TEAM DNS 1090 >
Klub KK MASTER TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: DNS
Licenca: 1090
DSQ 424 Logar Tadej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA DQ 334 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: DQ
Licenca: 334
DSQ 556 Sanković Alex
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE DQ 711 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: DQ
Licenca: 711
DSQ 503 Šmid Jakob
KK Bled
Moški SLO KK Bled DQ 385 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Čas: DQ
Licenca: 385
DSQ 340 Černe Gregor Matija
KK Bled
Moški SLO KK Bled DQ 389 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Čas: DQ
Licenca: 389
MASTER A-M
1 . 57 Štucin Alen
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 3:52:08.5 672 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:52:08.5
Licenca: 672
2 . 13 Modic Aleš
Meblojogi PRO- CONCRETE
Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 3:56:09.3 880 >
Klub Meblojogi PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:56:09.3
Licenca: 880
3 . 3 Draksler Andrej
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 3:56:16.0 262 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:56:16.0
Licenca: 262
4 . 19 Marič Robi
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 3:58:49.1 425 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:58:49.1
Licenca: 425
5 . 1 Kravos Matej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 4:00:15.2 56 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:00:15.2
Licenca: 56
6 . 341 Černigoj Matjaž
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 4:06:55.1 96 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:06:55.1
Licenca: 96
7 . 592 Bukvič Davorin
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 4:08:36.2 1385 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:08:36.2
Licenca: 1385
8 . 597 Javornik Gašper
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 4:09:23.4 1204 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:09:23.4
Licenca: 1204
9 . 170 Kunaver Tom
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 4:11:30.8 155 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:11:30.8
Licenca: 155
10 . 31 Mesarič Mitja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 4:12:48.0 318 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:12:48.0
Licenca: 318
11 . 345 Debeljak Miha
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4:15:21.1 749 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:15:21.1
Licenca: 749
12 . 550 Blenkuš Domen
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 4:22:44.4 1323 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:22:44.4
Licenca: 1323
13 . 184 Maretič Žiga
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 4:32:12.5 260 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:32:12.5
Licenca: 260
MASTER B-M
1 . 613 Bogša Uroš
KD LPP
Moški SLO KD LPP 3:44:11.5 998 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:44:11.5
Licenca: 998
2 . 18 Jezeršek Andrej
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 3:49:08.3 159 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:49:08.3
Licenca: 159
3 . 236 Ribič Zoran
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 3:54:10.7 562 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:54:10.7
Licenca: 562
4 . 415 Kranjec Robert
KD LPP
Moški SLO KD LPP 3:54:13.2 1422 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:54:13.2
Licenca: 1422
5 . 544 Pahor Sebastjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 3:59:26.8 82 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:59:26.8
Licenca: 82
6 . 21 Maček Marjan
ŠD Metek
Moški SLO ŠD Metek 4:03:25.6 278 >
Klub ŠD Metek
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:03:25.6
Licenca: 278
7 . 43 Beč Boris
KD LPP
Moški SLO KD LPP 4:07:46.8 999 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:07:46.8
Licenca: 999
8 . 346 Dejak Janez
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4:11:06.7 750 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:11:06.7
Licenca: 750
9 . 343 Čučič Martin
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 4:13:47.7 813 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:13:47.7
Licenca: 813
10 . 492 Simonič Valentin
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 4:22:27.9 100 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:22:27.9
Licenca: 100
11 . 360 Golob Joze
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 4:28:53.4 221 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:28:53.4
Licenca: 221
12 . 322 Bergant Rok
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 4:34:54.7 263 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:34:54.7
Licenca: 263
13 . 130 Dolenc Marko
KZS
Moški SLO KZS 4:54:00.8 1287 >
Klub KZS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:54:00.8
Licenca: 1287
DNS14 . 187 Mikuš Tomaž
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA DNS 928 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: DNS
Licenca: 928
DSQ 196 Novak Simon
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK DQ 955 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: DQ
Licenca: 955
MASTER C-M
1 . 4 Bratuš Dean
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 3:40:54.8 320 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:40:54.8
Licenca: 320
2 . 5 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 3:44:11.8 254 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:44:11.8
Licenca: 254
3 . 267 Verčič Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 3:46:49.5 729 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:46:49.5
Licenca: 729
4 . 12 Filipič Grega
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 3:50:59.7 157 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:50:59.7
Licenca: 157
5 . 205 Oter Mitja
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 3:56:21.4 785 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:56:21.4
Licenca: 785
6 . 41 Hanžič Tadej
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 4:06:46.8 64 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:06:46.8
Licenca: 64
7 . 53 Dogša Iztok
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 4:08:33.9 1134 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:08:33.9
Licenca: 1134
8 . 618 Fišer Andrej
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 4:09:26.5 1482 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:09:26.5
Licenca: 1482
9 . 36 Ferjančič Boštjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 4:11:30.3 69 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:11:30.3
Licenca: 69
10 . 383 Jerončič Bojan
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 4:11:35.3 233 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:11:35.3
Licenca: 233
11 . 255 SODNIK SIMON
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 4:18:32.9 945 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:18:32.9
Licenca: 945
12 . 165 KRAJC DAMJAN
KZS
Moški SLO KZS 4:21:25.6 1491 >
Klub KZS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:21:25.6
Licenca: 1491
13 . 320 Bencek Primož
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 4:34:06.0 169 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:34:06.0
Licenca: 169
14 . 491 ŽGAVEC BOŠTJAN
Moški SLO 5:09:06.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 5:09:06.0
Licenca:
DNF15 . 607 BRAČKO ALEKSANDER
ŠD SUPERSNURF
Moški SLO ŠD SUPERSNURF DNF 1442 >
Klub ŠD SUPERSNURF
Država SLO
Spol: Moški
Čas: DNF
Licenca: 1442
DNS16 . 261 Todorovič Darko
ŠD Metek
Moški SLO ŠD Metek DNS 259 >
Klub ŠD Metek
Država SLO
Spol: Moški
Čas: DNS
Licenca: 259
DNS16 . 214 PIKL GREGOR
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. DNS 831 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: DNS
Licenca: 831
DNS16 . 179 Mahorič Mitja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. DNS 317 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: DNS
Licenca: 317
DNS16 . 7 Guček Andrej
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic DNS 280 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Čas: DNS
Licenca: 280
DNS16 . 8 Habič Boštjan
ŠD Metek
Moški SLO ŠD Metek DNS 258 >
Klub ŠD Metek
Država SLO
Spol: Moški
Čas: DNS
Licenca: 258
MASTER D-M
1 . 6 Jelič Borja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 3:50:05.5 322 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:50:05.5
Licenca: 322
2 . 10 Planinšek Borut
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 3:54:08.8 163 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:54:08.8
Licenca: 163
3 . 26 Konc Gorazd
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 3:57:29.4 1079 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:57:29.4
Licenca: 1079
4 . 163 Kovač Matjaž
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 3:57:37.8 54 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:57:37.8
Licenca: 54
5 . 456 Oražem Aleš
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 3:57:45.0 168 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:57:45.0
Licenca: 168
6 . 570 Martinjaš Aljoša
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4:00:16.4 542 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:00:16.4
Licenca: 542
7 . 173 Levstik Robert
ŠD Metek
Moški SLO ŠD Metek 4:18:40.8 272 >
Klub ŠD Metek
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:18:40.8
Licenca: 272
8 . 139 Groznik Franci
ŠD Metek
Moški SLO ŠD Metek 4:21:25.0 1360 >
Klub ŠD Metek
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:21:25.0
Licenca: 1360
9 . 531 Zemljič Damjan
KZS
Moški SLO KZS 4:22:21.2 97 >
Klub KZS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:22:21.2
Licenca: 97
10 . 615 Cerar Peter
KZS
Moški SLO KZS 4:22:44.8 1508 >
Klub KZS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:22:44.8
Licenca: 1508
11 . 525 Vozelj Mitja
KD RAJD
Moški SLO KD RAJD 4:54:28.9 63 >
Klub KD RAJD
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:54:28.9
Licenca: 63
DNF12 . 252 Slejko Simon
Rajd Ljubljana
Moški SLO Rajd Ljubljana DNF 683 >
Klub Rajd Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Čas: DNF
Licenca: 683
DNS13 . 105 BAGON IGOR
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK DNS 574 >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: DNS
Licenca: 574
DNS13 . 231 Rac Radovan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI DNS 418 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: DNS
Licenca: 418
MASTER E-M
1 . 524 Vodopivec Borut
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 3:56:08.7 120 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:56:08.7
Licenca: 120
2 . 379 Iskra Tomi
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 3:57:45.8 106 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:57:45.8
Licenca: 106
3 . 342 Čibej Bruno
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 3:59:31.7 70 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:59:31.7
Licenca: 70
4 . 227 Prpar Vlado
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 4:07:45.7 325 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:07:45.7
Licenca: 325
5 . 623 Jauk Marjan
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 4:08:32.2 1254 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:08:32.2
Licenca: 1254
6 . 106 Bajec Franc
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 4:26:29.3 309 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:26:29.3
Licenca: 309
7 . 502 Škrinjar Aleksander
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 4:34:18.5 235 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:34:18.5
Licenca: 235
8 . 209 Perše Boris
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 5:09:10.0 166 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 5:09:10.0
Licenca: 166
9 . 530 Zalesjak Dean
KZS
Moški SLO KZS 5:22:55.6 1509 >
Klub KZS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 5:22:55.6
Licenca: 1509
10 . 54 Sesek Uros
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 5:33:44.9 423 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 5:33:44.9
Licenca: 423
DNS11 . 39 Golob Grega
ŠD Metek
Moški SLO ŠD Metek DNS 257 >
Klub ŠD Metek
Država SLO
Spol: Moški
Čas: DNS
Licenca: 257

Komentarji

 

Mobile content