Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 13. maraton Alpe Scott 2019

Cestno kolesarstvo Tekma:13. maraton Alpe Scott 2019 Datum:07.07.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Licenca
MASTER F*-M
1 . 29 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ team 4:00:14.8 319
2 . 413 Koželj Peter Moški SLO KD ALPE SIS 4:28:52.7 171
3 . 113 Bogataj Igor Moški SLO Ljubljana Migimigi 4:30:35.0 964
4 . 48 Kutnar Frančišek Brane Moški SLO ŠD BAM.Bi 5:07:13.1 728
5 . 129 Detiček Edvard Moški SLO ŠD TURBO M 5:11:03.1 358
DNF6 . 222 Pograjc Zvone Moški SLO KK Zagorska dolina DNF 1283
MASTER G*-M
1 . 251 Skubic Borislav Moški SLO KOLESARSKO DRUŠTVO LPP 4:09:24.1 995
2 . 256 Stankovič Dragan Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 4:11:29.3 271
3 . 432 Likar Srečko Moški SLO IZVIR VIPAVA 4:56:07.4 88
4 . 152 Kirič Avgust Moški SLO KOLESARSKO DRUŠTVO BRDA 5:49:46.2 121
MASTER I*-M
1 . 144 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 4:56:12.7 736
ŽENSKE A-Ž
1 . 195 Novak Katarina Ženski SLO BikeRepublic 4:08:33.0 282
2 . 247 Selan Dunja Ženski SLO TUŠ team 4:11:34.4 323
DSQ 182 Maretič Lara Ženski SLO ŠD Koloka DQ 968
ŽENSKE B-Ž
1 . 51 Škrajnar Špela Ženski SLO Ganesha team 4:08:32.6 1135
2 . 118 Brelih Tina Ženski SLO KD Alpe SiS 4:18:35.0 160
3 . 203 Opeka Ajda Ženski SLO KD Branik Maribor 4:25:12.3 218
4 . 193 Nastran Brank Joži Ženski SLO KD LPP 4:47:29.4 1002
DNS6 . 206 OŽBOLT HELENA Ženski SLO KD Alpe SiS DNS 170
DNS6 . 221 Pogačnik Helena Ženski SLO KD Alpe SiS DNS 158
AMATERJI -M
1 . 245 Sedar Tadej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 3:50:05.7 1147
2 . 15 Kos Matej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 3:50:09.2 1324
3 . 14 Šetrajčič Grega Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 3:50:15.6 818
4 . 435 Marolt Žiga Moški SLO KD ROG 3:50:27.4 1478
5 . 23 Karba Žan Moški SLO KK TROPOVCI 3:51:02.9 405
6 . 323 Berlot Gašper Moški SLO KD ALPE SIS 3:52:08.6 165
7 . 259 Šarc Leon Moški SLO KK Nova Gorica 3:52:46.8 1110
8 . 22 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 3:54:09.0 424
9 . 594 Murko Vid Moški SLO ARCONT SELCE 3:54:09.4 1426
10 . 467 Plaznik Matic Moški SLO KD BRDA DOBROVO 3:56:10.4 105
11 . 608 Dragar Luka Moški SLO MIGI MIGI 3:56:23.9
12 . 376 Hribar Jernej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3:57:27.6
13 . 17 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 3:57:27.9 74
14 . 575 Kovač Štefan Moški SLO KK KRANJ 3:57:45.5
15 . 472 Prelc Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 3:58:04.7 80
16 . 581 Mercina Matej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 3:58:49.7 1329
17 . 136 Golob Urban Moški SLO KD Alpe SiS 3:59:28.6 172
18 . 55 Kovačič Miran Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 3:59:53.6 1471
19 . 372 Hostnik Andraž Moški SLO BTC CITY LJUBLJANA 4:00:15.3 1477
20 . 438 Medvešček Huskič Luka Moški SLO KD LPP 4:10:14.4 1001
21 . 337 Copot David Moški SLO KK TROPOVCI 4:17:50.1 411
22 . 595 BERLIČ Blaž Moški SLO ARCONT SELCE 4:18:35.2 1184
DNF23 . 210 Petelin Karli Moški SLO KD Branik DNF 1237
DNS24 . 25 Jerina Andraž Moški SLO KD Alpe SiS DNS 152
DNS24 . 110 Bevc Gašper Moški SLO KK Master Team DNS 1090
DSQ 424 Logar Tadej Moški SLO KK ZAVRŠNICA DQ 334
DSQ 556 Sanković Alex Moški SLO KK GORJE DQ 711
DSQ 503 Šmid Jakob Moški SLO KK BLED DQ 385
DSQ 340 Černe Gregor Matija Moški SLO KK BLED DQ 389
MASTER A-M
1 . 57 Štucin Alen Moški SLO MBK ČRNI VRH 3:52:08.5 672
2 . 13 Modic Aleš Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 3:56:09.3 880
3 . 3 Draksler Andrej Moški SLO ŠD Koloka 3:56:16.0 262
4 . 19 Marič Robi Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 3:58:49.1 425
5 . 1 Kravos Matej Moški SLO TUŠ team 4:00:15.2 56
6 . 341 Černigoj Matjaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 4:06:55.1 96
7 . 592 Bukvič Davorin Moški SLO ARCONT SELCE 4:08:36.2 1385
8 . 597 Javornik Gašper Moški SLO ARCONT SELCE 4:09:23.4 1204
9 . 170 Kunaver Tom Moški SLO KD Alpe SiS 4:11:30.8 155
10 . 31 Mesarič Mitja Moški SLO TUŠ team 4:12:48.0 318
11 . 345 Debeljak Miha Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4:15:21.1 749
12 . 550 Blenkuš Domen Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 4:22:44.4 1323
13 . 184 Maretič Žiga Moški SLO ŠD Koloka 4:32:12.5 260
MASTER B-M
1 . 613 Bogša Uroš Moški SLO KD LPP 3:44:11.5 998
2 . 18 Jezeršek Andrej Moški SLO KD Alpe SiS 3:49:08.3 159
3 . 236 Ribič Zoran Moški SLO Rikiteam 3:54:10.7 562
4 . 415 Kranjec Robert Moški SLO KD LPP 3:54:13.2 1422
5 . 544 Pahor Sebastjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 3:59:26.8 82
6 . 21 Maček Marjan Moški SLO ŠD METEK 4:03:25.6 278
7 . 43 Beč Boris Moški SLO KD LPP 4:07:46.8 999
8 . 346 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4:11:06.7 750
9 . 343 Čučič Martin Moški SLO DEŠ FLEŠ 4:13:47.7 813
10 . 492 Simonič Valentin Moški SLO IZVIR VIPAVA 4:22:27.9 100
11 . 360 Golob Joze Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 4:28:53.4 221
12 . 322 Bergant Rok Moški SLO ŠD KOLOKA 4:34:54.7 263
13 . 130 Dolenc Marko Moški SLO KZS 4:54:00.8 1287
DNS14 . 187 Mikuš Tomaž Moški SLO IZVIR VIPAVA DNS 928
DSQ 196 Novak Simon Moški SLO KK GORJE DQ 955
MASTER C-M
1 . 4 Bratuš Dean Moški SLO TUŠ team 3:40:54.8 320
2 . 5 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 3:44:11.8 254
3 . 267 Verčič Uroš Moški SLO ŠD Bam.Bi 3:46:49.5 729
4 . 12 Filipič Grega Moški SLO KD Alpe SiS 3:50:59.7 157
5 . 205 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna 3:56:21.4 785
6 . 41 Hanžič Tadej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 4:06:46.8 64
7 . 53 Dogša Iztok Moški SLO GANESHA TEAM 4:08:33.9 1134
8 . 618 Fišer Andrej Moški SLO ŠD Bam.Bi 4:09:26.5 1482
9 . 36 Ferjančič Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 4:11:30.3 69
10 . 383 Jerončič Bojan Moški SLO KK PANTAL 4:11:35.3 233
11 . 255 SODNIK SIMON Moški SLO KD Alpe SiS 4:18:32.9 945
12 . 165 KRAJC DAMJAN Moški SLO KZS 4:21:25.6 1491
13 . 320 Bencek Primož Moški SLO KD ALPE SIS 4:34:06.0 169
14 . 491 ŽGAVEC BOŠTJAN Moški SLO 5:09:06.0
DNF15 . 607 BRAČKO ALEKSANDER Moški SLO ŠD SUPERSNURF DNF 1442
DNS16 . 214 PIKL GREGOR Moški SLO Tuš team DNS 831
DNS16 . 261 Todorovič Darko Moški SLO ŠD Metek DNS 259
DNS16 . 179 Mahorič Mitja Moški SLO TUŠ team DNS 317
DNS16 . 7 Guček Andrej Moški SLO BikeRepublic DNS 280
DNS16 . 8 Habič Boštjan Moški SLO ŠD Metek DNS 258
MASTER D-M
1 . 6 Jelič Borja Moški SLO TUŠ team 3:50:05.5 322
2 . 10 Planinšek Borut Moški SLO KD Alpe SiS 3:54:08.8 163
3 . 26 Konc Gorazd Moški SLO KK KRANJ 3:57:29.4 1079
4 . 163 Kovač Matjaž Moški SLO KK IZVIR VIPAVA 3:57:37.8 54
5 . 456 Oražem Aleš Moški SLO KD ALPE SIS 3:57:45.0 168
6 . 570 Martinjaš Aljoša Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4:00:16.4 542
7 . 173 Levstik Robert Moški SLO ŠD Metek 4:18:40.8 272
8 . 139 Groznik Franci Moški SLO ŠD Metek 4:21:25.0 1360
9 . 531 Zemljič Damjan Moški SLO KZS 4:22:21.2 97
10 . 615 Cerar Peter Moški SLO KZS 4:22:44.8 1508
11 . 525 Vozelj Mitja Moški SLO KD RAJD 4:54:28.9 63
DNF12 . 252 Slejko Simon Moški SLO KD Rajd DNF 683
DNS13 . 105 BAGON IGOR Moški SLO KK Djak DNS 574
DNS13 . 231 Rac Radovan Moški SLO Team Turbo Tropovci DNS 418
MASTER E-M
1 . 524 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO 3:56:08.7 120
2 . 379 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 3:57:45.8 106
3 . 342 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 3:59:31.7 70
4 . 227 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ team 4:07:45.7 325
5 . 623 Jauk Marjan Moški SLO Ganesha team 4:08:32.2 1254
6 . 106 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna 4:26:29.3 309
7 . 502 Škrinjar Aleksander Moški SLO KK PANTAL 4:34:18.5 235
8 . 209 Perše Boris Moški SLO KD Alpe SiS 5:09:10.0 166
9 . 530 Zalesjak Dean Moški SLO KZS 5:22:55.6 1509
10 . 54 Sesek Uros Moški SLO TEAM TURBO 5:33:44.9 423
DNS11 . 39 Golob Grega Moški SLO ŠD Metek DNS 257

Komentarji