Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 19. Cestno gorska dirka Poljane - Stari vrh 2019

Cestno kolesarstvo Tekma:19. Cestno gorska dirka Poljane - Stari vrh 2019 Datum:14.07.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Zaostanek Več
MTB/M-M
1 . 130 STANOVNIK Jakob
Plezalno društvo Cempin
Moški SLO Plezalno društvo Cempin 00:49:57 -- >
Klub Plezalno društvo Cempin
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:49:57
Zaostanek: 00:00:00
2 . 124 KOŠIR Brane
Knaufinsulation
Moški SLO Knaufinsulation 00:50:37 00:00:40 >
Klub Knaufinsulation
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:50:37
Zaostanek: 00:00:40
DNS 75 Breznik Edvin
BREZ KLUBA
Moški SLO BREZ KLUBA 01:05:59 00:16:02 >
Klub BREZ KLUBA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:05:59
Zaostanek: 00:16:02
ŽENSKE A-Ž
1 . 107 Šimenc Laura
BK Umag
Ženski SLO BK Umag 10009781725 00:29:36 -- >
Klub BK Umag
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10009781725
Čas: 00:29:36
Zaostanek: 00:00:00
2 . 84 Bojanc Nika
KD SPRINT
Ženski SLO KD SPRINT 10013465200 00:37:43 00:08:07 >
Klub KD SPRINT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10013465200
Čas: 00:37:43
Zaostanek: 00:08:07
3 . 1 Zajec Maja
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017636503 00:41:43 00:12:07 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017636503
Čas: 00:41:43
Zaostanek: 00:12:07
ŽENSKE B-Ž
1 . 2 Opeka Ajda
KD BRANIK MARIBOR
Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 00:33:15 -- >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10007138372
Čas: 00:33:15
Zaostanek: 00:00:00
2 . 3 ŠPACAPAN META
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 10017554657 00:40:05 00:06:50 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017554657
Čas: 00:40:05
Zaostanek: 00:06:50
3 . 81 FERLAN Katja
SERVETTO STRADALLI ALURECYCLING
Ženski SLO SERVETTO STRADALLI ALURECYCLING 00:42:16 00:09:01 >
Klub SERVETTO STRADALLI ALURECYCLING
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:42:16
Zaostanek: 00:09:01
ŽENSKE C-Ž
1 . 113 Žakelj Rada
Slaščičarna Hagušar
Ženski SLO Slaščičarna Hagušar 00:36:31 -- >
Klub Slaščičarna Hagušar
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:36:31
Zaostanek: 00:00:00
2 . 88 Prešeren Matejka
KK ZAVRŠNICA
Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 00:40:27 00:03:56 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:40:27
Zaostanek: 00:03:56
3 . 4 Ceglar Vida
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017625284 00:41:00 00:04:29 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017625284
Čas: 00:41:00
Zaostanek: 00:04:29
4 . 6 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 00:42:23 00:05:52 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017630843
Čas: 00:42:23
Zaostanek: 00:05:52
5 . 5 Anžel Jožefa
BAM.BI
Ženski SLO BAM.BI 10083649346 00:48:31 00:12:00 >
Klub BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10083649346
Čas: 00:48:31
Zaostanek: 00:12:00
6 . 112 Habjan Dragica
ŠD Koloka
Ženski SLO ŠD Koloka 100 965 333 70 00:51:18 00:14:47 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 965 333 70
Čas: 00:51:18
Zaostanek: 00:14:47
AMATERJI -M
1 . 11 Šetrajčič Grega
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10079792180 00:25:49 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079792180
Čas: 00:25:49
Zaostanek: 00:00:00
2 . 13 Žumer Matic
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 00:25:53 00:00:04 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:25:53
Zaostanek: 00:00:04
3 . 10 Frim Davorin
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 10084203256 00:25:55 00:00:06 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10084203256
Čas: 00:25:55
Zaostanek: 00:00:06
4 . 15 Mihelič Luka
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:26:18 00:00:29 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:26:18
Zaostanek: 00:00:29
5 . 9 Fras Kiar
KIMI TEAM
Moški SLO KIMI TEAM 00:26:36 00:00:47 >
Klub KIMI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:26:36
Zaostanek: 00:00:47
6 . 7 Peternelj Žan
/
Moški SLO / 00:26:40 00:00:51 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:26:40
Zaostanek: 00:00:51
7 . 118 Božnar Kristijan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 00:27:05 00:01:16 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075550755
Čas: 00:27:05
Zaostanek: 00:01:16
8 . 8 Kurnik Michael
ARBÖ LIENZER SCHWALBEN
Moški AUT ARBÖ LIENZER SCHWALBEN 10014485013 00:27:30 00:01:41 >
Klub ARBÖ LIENZER SCHWALBEN
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10014485013
Čas: 00:27:30
Zaostanek: 00:01:41
9 . 18 Alič Miha
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10071639433 00:28:26 00:02:37 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10071639433
Čas: 00:28:26
Zaostanek: 00:02:37
10 . 17 Sušnik Blaž
KD LPP
Moški SLO KD LPP 100 965 683 32 00:28:37 00:02:48 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 965 683 32
Čas: 00:28:37
Zaostanek: 00:02:48
11 . 14 Polajnar Klemen
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10013786209 00:28:53 00:03:04 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10013786209
Čas: 00:28:53
Zaostanek: 00:03:04
12 . 101 Jerina Andraž
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10078036379 00:29:34 00:03:45 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10078036379
Čas: 00:29:34
Zaostanek: 00:03:45
13 . 12 Golob Urban
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10073137980 00:29:54 00:04:05 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10073137980
Čas: 00:29:54
Zaostanek: 00:04:05
14 . 127 Oblak Blaž
ŠD Špik Lučine
Moški SLO ŠD Špik Lučine 00:30:37 00:04:48 >
Klub ŠD Špik Lučine
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:30:37
Zaostanek: 00:04:48
15 . 117 FERLAN Blaž
Sense
Moški SLO Sense 00:31:18 00:05:29 >
Klub Sense
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:31:18
Zaostanek: 00:05:29
16 . 110 Vrhovnik Jure
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 00:32:51 00:07:02 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:32:51
Zaostanek: 00:07:02
17 . 126 ŠTREMFELJ Jernej
Moški SLO 00:32:57 00:07:08 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:32:57
Zaostanek: 00:07:08
18 . 131 TRČEK Tomaž
Leskovica
Moški SLO Leskovica 00:51:09 00:25:20 >
Klub Leskovica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:51:09
Zaostanek: 00:25:20
MASTER A-M
1 . 24 Draksler Andrej
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 10058635470 00:26:20 -- >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10058635470
Čas: 00:26:20
Zaostanek: 00:00:00
2 . 103 Štucin Alen
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017591235 00:27:49 00:01:29 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017591235
Čas: 00:27:49
Zaostanek: 00:01:29
3 . 19 Kosmač Miha
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10091541510 00:28:03 00:01:43 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091541510
Čas: 00:28:03
Zaostanek: 00:01:43
4 . 22 Marič Robi
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017562640 00:28:14 00:01:54 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017562640
Čas: 00:28:14
Zaostanek: 00:01:54
5 . 79 SCHABUS Daniel
Arbö Askö Raiff RC Feld am See
Moški AUT Arbö Askö Raiff RC Feld am See 10053971790 00:28:21 00:02:01 >
Klub Arbö Askö Raiff RC Feld am See
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10053971790
Čas: 00:28:21
Zaostanek: 00:02:01
6 . 95 Porenta Primož
Sibo Group
Moški SLO Sibo Group 00:28:23 00:02:03 >
Klub Sibo Group
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:28:23
Zaostanek: 00:02:03
7 . 20 Kregar Matjaž
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017611140 00:29:10 00:02:50 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017611140
Čas: 00:29:10
Zaostanek: 00:02:50
8 . 21 Kunaver Tom
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10058893734 00:29:43 00:03:23 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10058893734
Čas: 00:29:43
Zaostanek: 00:03:23
DNS 25 Mentes Attila
OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM
Moški HUN OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM 01:05:51 00:39:31 >
Klub OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM
Država HUN
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:05:51
Zaostanek: 00:39:31
MASTER B-M
1 . 27 Čretnik Marko
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 10059836149 00:26:14 -- >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059836149
Čas: 00:26:14
Zaostanek: 00:00:00
2 . 28 Jezeršek Andrej
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10017618820 00:26:32 00:00:18 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017618820
Čas: 00:26:32
Zaostanek: 00:00:18
3 . 34 Stibilj Jernej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017587090 00:26:59 00:00:45 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017587090
Čas: 00:26:59
Zaostanek: 00:00:45
4 . 106 PERVANJE Boštjan
Moški SLO 00:28:49 00:02:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:28:49
Zaostanek: 00:02:35
5 . 31 Šinkovec Andrej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017610736 00:29:08 00:02:54 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017610736
Čas: 00:29:08
Zaostanek: 00:02:54
6 . 35 Mihovec Luka
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10050631657 00:29:35 00:03:21 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050631657
Čas: 00:29:35
Zaostanek: 00:03:21
7 . 116 MLINAR Erik
KD Belaunce
Moški SLO KD Belaunce 00:30:21 00:04:07 >
Klub KD Belaunce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:30:21
Zaostanek: 00:04:07
8 . 33 Kranjec Robert
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10093678843 00:30:55 00:04:41 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10093678843
Čas: 00:30:55
Zaostanek: 00:04:41
9 . 26 Dolenc Marko
KZS
Moški SLO KZS 10017608110 00:32:29 00:06:15 >
Klub KZS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017608110
Čas: 00:32:29
Zaostanek: 00:06:15
10 . 30 Kramberger Miha
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10017601945 00:32:44 00:06:30 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017601945
Čas: 00:32:44
Zaostanek: 00:06:30
11 . 29 Brecelj Matej
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10051262965 00:36:27 00:10:13 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10051262965
Čas: 00:36:27
Zaostanek: 00:10:13
12 . 123 BUH Peter
Moški SLO 00:39:48 00:13:34 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:39:48
Zaostanek: 00:13:34
MASTER C-M
1 . 36 Bratuš Dean
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017598309 00:25:29 -- >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017598309
Čas: 00:25:29
Zaostanek: 00:00:00
2 . 37 Filipič Grega
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10017560721 00:27:43 00:02:14 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017560721
Čas: 00:27:43
Zaostanek: 00:02:14
3 . 38 Hanžič Tadej
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10049222935 00:28:44 00:03:15 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10049222935
Čas: 00:28:44
Zaostanek: 00:03:15
4 . 40 Ferjančič Boštjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10051266100 00:28:55 00:03:26 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10051266100
Čas: 00:28:55
Zaostanek: 00:03:26
5 . 104 Petrič Dejan
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10056062142 00:29:50 00:04:21 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10056062142
Čas: 00:29:50
Zaostanek: 00:04:21
6 . 119 Uršič Janez
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 00:30:30 00:05:01 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:30:30
Zaostanek: 00:05:01
7 . 114 Cankar Janez
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE 00:31:07 00:05:38 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:31:07
Zaostanek: 00:05:38
8 . 39 PERIC MARKO
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552233 00:32:44 00:07:15 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552233
Čas: 00:32:44
Zaostanek: 00:07:15
9 . 90 Pogačar Bogdan
Moški SLO 00:33:44 00:08:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:33:44
Zaostanek: 00:08:15
10 . 80 FERLAN Tomaž
KD Belaunce
Moški SLO KD Belaunce 00:34:33 00:09:04 >
Klub KD Belaunce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:34:33
Zaostanek: 00:09:04
11 . 128 BOŽNAR Peter
Moški SLO 00:47:00 00:21:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:47:00
Zaostanek: 00:21:31
12 . 99 ŠTRUKELJ Matej
KD Belaunce
Moški SLO KD Belaunce 00:48:18 00:22:49 >
Klub KD Belaunce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:48:18
Zaostanek: 00:22:49
DNS 41 Zagoršek Luka
Slovenska vojska
Moški SLO Slovenska vojska 01:05:52 00:40:23 >
Klub Slovenska vojska
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:05:52
Zaostanek: 00:40:23
MASTER D-M
1 . 76 Hren Aleš
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017617709 00:26:53 -- >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017617709
Čas: 00:26:53
Zaostanek: 00:00:00
2 . 44 Alič Simon
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10006240720 00:27:23 00:00:30 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10006240720
Čas: 00:27:23
Zaostanek: 00:00:30
3 . 43 Planinšek Borut
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10017570623 00:28:56 00:02:03 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017570623
Čas: 00:28:56
Zaostanek: 00:02:03
4 . 91 Pristavec Miran
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 051 77 00:28:57 00:02:04 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 051 77
Čas: 00:28:57
Zaostanek: 00:02:04
5 . 42 Šabec Igor
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10017567993 00:29:18 00:02:25 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017567993
Čas: 00:29:18
Zaostanek: 00:02:25
6 . 122 Smuk Boštjan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10088990208 00:31:04 00:04:11 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088990208
Čas: 00:31:04
Zaostanek: 00:04:11
7 . 82 PUSTAVRH Aleš
KD Belaunce
Moški SLO KD Belaunce 00:35:36 00:08:43 >
Klub KD Belaunce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:35:36
Zaostanek: 00:08:43
8 . 115 Kalan Damijan
Moški SLO 00:36:19 00:09:26 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:36:19
Zaostanek: 00:09:26
9 . 132 OBLAK Tomaž
Moški SLO 00:38:17 00:11:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:38:17
Zaostanek: 00:11:24
10 . 120 Košir Anton
ŠD Špik Lučine
Moški SLO ŠD Špik Lučine 00:40:42 00:13:49 >
Klub ŠD Špik Lučine
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:40:42
Zaostanek: 00:13:49
11 . 96 RUDOLF Matjaž
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE 00:47:52 00:20:59 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:47:52
Zaostanek: 00:20:59
12 . 133 KOŽELJ Štefan
Campin
Moški SLO Campin 01:00:42 00:33:49 >
Klub Campin
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:00:42
Zaostanek: 00:33:49
MASTER E-M
1 . 49 Pertl Gebhard
ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE
Moški AUT ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE 10035080032 00:26:46 -- >
Klub ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10035080032
Čas: 00:26:46
Zaostanek: 00:00:00
2 . 102 Brelih Boštjan
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003500872 00:27:50 00:01:04 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003500872
Čas: 00:27:50
Zaostanek: 00:01:04
3 . 47 Likar Robert
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017590932 00:28:30 00:01:44 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017590932
Čas: 00:28:30
Zaostanek: 00:01:44
4 . 45 Vodopivec Borut
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017554152 00:29:32 00:02:46 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017554152
Čas: 00:29:32
Zaostanek: 00:02:46
5 . 48 Čibej Bruno
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569613 00:29:56 00:03:10 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569613
Čas: 00:29:56
Zaostanek: 00:03:10
6 . 46 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 00:30:05 00:03:19 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551829
Čas: 00:30:05
Zaostanek: 00:03:19
7 . 87 ŽNIDARŠIČ Franci
Tržič
Moški SLO Tržič 00:31:19 00:04:33 >
Klub Tržič
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:31:19
Zaostanek: 00:04:33
8 . 98 Kern Viki
Moški SLO 00:35:34 00:08:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:35:34
Zaostanek: 00:08:48
9 . 105 Pustovrh Niko
Knaufinsulation
Moški SLO Knaufinsulation 00:36:30 00:09:44 >
Klub Knaufinsulation
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:36:30
Zaostanek: 00:09:44
10 . 108 DEBEVEC Jaka
Moški SLO 00:37:05 00:10:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:37:05
Zaostanek: 00:10:19
11 . 97 Sesek Uros
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10053162145 00:38:47 00:12:01 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10053162145
Čas: 00:38:47
Zaostanek: 00:12:01
12 . 129 Košir Jože
Biotehniški center Naklo
Moški SLO Biotehniški center Naklo 00:39:14 00:12:28 >
Klub Biotehniški center Naklo
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:39:14
Zaostanek: 00:12:28
13 . 109 JELOVČAN Tomaž
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 00:42:35 00:15:49 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:42:35
Zaostanek: 00:15:49
MASTER F-M
1 . 83 Bojanc Branko
KD SPRINT
Moški SLO KD SPRINT 10002576847 00:28:44 -- >
Klub KD SPRINT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10002576847
Čas: 00:28:44
Zaostanek: 00:00:00
2 . 50 Čuk Tomislav
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638523 00:29:34 00:00:50 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017638523
Čas: 00:29:34
Zaostanek: 00:00:50
3 . 51 Mulej Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552637 00:29:35 00:00:51 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552637
Čas: 00:29:35
Zaostanek: 00:00:51
4 . 78 PERTL Gerhard
ARBö Feld om See
Moški AUT ARBö Feld om See 10054908953 00:30:15 00:01:31 >
Klub ARBö Feld om See
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10054908953
Čas: 00:30:15
Zaostanek: 00:01:31
5 . 100 Žavbi Andrej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:30:23 00:01:39 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577996
Čas: 00:30:23
Zaostanek: 00:01:39
6 . 56 Žbontar Sašo
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017632964 00:33:58 00:05:14 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017632964
Čas: 00:33:58
Zaostanek: 00:05:14
7 . 53 Bogataj Igor
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 10017592548 00:34:27 00:05:43 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017592548
Čas: 00:34:27
Zaostanek: 00:05:43
8 . 54 Černigoj Milan
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017611645 00:34:41 00:05:57 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017611645
Čas: 00:34:41
Zaostanek: 00:05:57
9 . 52 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 00:35:48 00:07:04 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552536
Čas: 00:35:48
Zaostanek: 00:07:04
DNS 55 Pinter Andrej
ŠENTJUR POWER
Moški SLO ŠENTJUR POWER 01:05:54 00:37:10 >
Klub ŠENTJUR POWER
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:05:54
Zaostanek: 00:37:10
MASTER G-M
1 . 60 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553243 00:31:01 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553243
Čas: 00:31:01
Zaostanek: 00:00:00
2 . 64 Skubic Borislav
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017632257 00:31:37 00:00:36 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017632257
Čas: 00:31:37
Zaostanek: 00:00:36
3 . 61 Zupančič Mirko
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563852 00:32:34 00:01:33 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017563852
Čas: 00:32:34
Zaostanek: 00:01:33
4 . 57 Prešeren Branko
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651152 00:33:26 00:02:25 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017651152
Čas: 00:33:26
Zaostanek: 00:02:25
5 . 66 Colnarič Slavko
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017633469 00:33:50 00:02:49 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017633469
Čas: 00:33:50
Zaostanek: 00:02:49
6 . 59 Papič Milivoj
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:36:03 00:05:02 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:36:03
Zaostanek: 00:05:02
7 . 65 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 00:36:25 00:05:24 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017630944
Čas: 00:36:25
Zaostanek: 00:05:24
8 . 63 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 00:36:50 00:05:49 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552132
Čas: 00:36:50
Zaostanek: 00:05:49
9 . 93 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636200 00:38:00 00:06:59 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017636200
Čas: 00:38:00
Zaostanek: 00:06:59
10 . 58 Šinkovec Borut
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 10017631449 00:39:28 00:08:27 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017631449
Čas: 00:39:28
Zaostanek: 00:08:27
11 . 62 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552334 00:42:00 00:10:59 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552334
Čas: 00:42:00
Zaostanek: 00:10:59
12 . 111 Habjan Andrej
ŠD UTRIP Habjan Transport
Moški SLO ŠD UTRIP Habjan Transport 00:48:58 00:17:57 >
Klub ŠD UTRIP Habjan Transport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:48:58
Zaostanek: 00:17:57
MASTER H-M
1 . 67 Popovič Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553647 00:33:05 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553647
Čas: 00:33:05
Zaostanek: 00:00:00
2 . 69 Mihovec Matej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017633368 00:33:57 00:00:52 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017633368
Čas: 00:33:57
Zaostanek: 00:00:52
3 . 77 PRIESSNIG Josef
SC-MIRNOCK
Moški AUT SC-MIRNOCK 10035042848 00:34:31 00:01:26 >
Klub SC-MIRNOCK
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10035042848
Čas: 00:34:31
Zaostanek: 00:01:26
4 . 125 Peternel Franc
ŠD MARMOR HOTAVLJE
Moški SLO ŠD MARMOR HOTAVLJE 00:36:49 00:03:44 >
Klub ŠD MARMOR HOTAVLJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:36:49
Zaostanek: 00:03:44
5 . 68 Vehar Danijel
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552435 00:37:46 00:04:41 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552435
Čas: 00:37:46
Zaostanek: 00:04:41
6 . 94 Mikulin Zvezdan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552738 00:40:01 00:06:56 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552738
Čas: 00:40:01
Zaostanek: 00:06:56
MASTER I-M
1 . 73 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 00:35:19 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551930
Čas: 00:35:19
Zaostanek: 00:00:00
2 . 121 Hafner Franc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635893 00:36:08 00:00:49 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017635893
Čas: 00:36:08
Zaostanek: 00:00:49
3 . 85 RAVBAR Rudi
KD SPRINT
Moški SLO KD SPRINT 10088450139 00:36:59 00:01:40 >
Klub KD SPRINT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088450139
Čas: 00:36:59
Zaostanek: 00:01:40
4 . 74 Mihovilović Ivan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569411 00:39:08 00:03:49 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569411
Čas: 00:39:08
Zaostanek: 00:03:49
5 . 86 KOŽELJ Franci
Moški SLO 00:40:08 00:04:49 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:40:08
Zaostanek: 00:04:49
6 . 71 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551627 00:41:14 00:05:55 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551627
Čas: 00:41:14
Zaostanek: 00:05:55
DNS 70 Bahar Milan sr.
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10017570017 01:05:57 00:30:38 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017570017
Čas: 01:05:57
Zaostanek: 00:30:38

Komentarji

 

Mobile content