Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 19. Cestno gorska dirka Poljane - Stari vrh 2019

Cestno kolesarstvo Tekma:19. Cestno gorska dirka Poljane - Stari vrh 2019 Datum:14.07.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Zaostanek
MTB/M-M
1 . 130 STANOVNIK Jakob Moški SLO Plezalno društvo Cempin 00:49:57 --
2 . 124 KOŠIR Brane Moški SLO Knaufinsulation 00:50:37 00:00:40
DNS 75 Breznik Edvin Moški SLO BREZ KLUBA 01:05:59 00:16:02
ŽENSKE A-Ž
1 . 107 Šimenc Laura Ženski SLO BK Umag 10009781725 00:29:36 --
2 . 84 Bojanc Nika Ženski SLO KD SPRINT 10013465200 00:37:43 00:08:07
3 . 1 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017636503 00:41:43 00:12:07
ŽENSKE B-Ž
1 . 2 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 00:33:15 --
2 . 3 ŠPACAPAN META Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 10017554657 00:40:05 00:06:50
3 . 81 FERLAN Katja Ženski SLO KD Belavnce 00:42:16 00:09:01
ŽENSKE C-Ž
1 . 113 Žakelj Rada Ženski SLO Slaščičarna Hagušar 00:36:31 --
2 . 88 Prešeren Matejka Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 00:40:27 00:03:56
3 . 4 Ceglar Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017625284 00:41:00 00:04:29
4 . 6 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 00:42:23 00:05:52
5 . 5 Anžel Jožica Ženski SLO BAM.BI 10083649346 00:48:31 00:12:00
6 . 112 Habjan Dragica Ženski SLO ŠD Koloka 100 965 333 70 00:51:18 00:14:47
AMATERJI -M
1 . 11 Šetrajčič Grega Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10079792180 00:25:49 --
2 . 13 Žumer Matic Moški SLO Ljubljana Migimigi 00:25:53 00:00:04
3 . 10 Frim Davorin Moški SLO GANESHA TEAM 10084203256 00:25:55 00:00:06
4 . 15 Mihelič Luka Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:26:18 00:00:29
5 . 9 Fras Kiar Moški SLO KIMI TEAM 00:26:36 00:00:47
6 . 7 Peternelj žan Moški SLO / 00:26:40 00:00:51
7 . 118 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 00:27:05 00:01:16
8 . 8 Kurnik Michael Moški AUT ARBÖ LIENZER SCHWALBEN 10014485013 00:27:30 00:01:41
9 . 18 Alič Miha Moški SLO KD LPP 10071639433 00:28:26 00:02:37
10 . 17 Sušnik Blaž Moški SLO KD LPP 100 965 683 32 00:28:37 00:02:48
11 . 14 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10013786209 00:28:53 00:03:04
12 . 101 Jerina Andraž Moški SLO KD ALPE SiS 10078036379 00:29:34 00:03:45
13 . 12 Golob Urban Moški SLO KD ALPE SiS 10073137980 00:29:54 00:04:05
14 . 127 Oblak Blaž Moški SLO ŠD Špik Lučine 00:30:37 00:04:48
15 . 117 FERLAN Blaž Moški SLO Sense 00:31:18 00:05:29
16 . 110 Vrhovnik Jure Moški SLO ŠD KOLOKA 00:32:51 00:07:02
17 . 126 ŠTREMFELJ Jernej Moški SLO 00:32:57 00:07:08
18 . 131 TRČEK Tomaž Moški SLO Leskovica 00:51:09 00:25:20
MASTER A-M
1 . 24 Draksler Andrej Moški SLO ŠD Koloka 10058635470 00:26:20 --
2 . 103 Štucin Alen Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017591235 00:27:49 00:01:29
3 . 19 Kosmač Miha Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10091541510 00:28:03 00:01:43
4 . 22 Marič Robi Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017562640 00:28:14 00:01:54
5 . 79 SCHABUS Daniel Moški AUT Arbö Askö Raiff RC Feld am See 10053971790 00:28:21 00:02:01
6 . 95 Porenta Primož Moški SLO Sibo Group 00:28:23 00:02:03
7 . 20 Kregar Matjaž Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017611140 00:29:10 00:02:50
8 . 21 Kunaver Tom Moški SLO KD ALPE SiS 10058893734 00:29:43 00:03:23
DNS 25 Mentes Attila Moški HUN OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM 01:05:51 00:39:31
MASTER B-M
1 . 27 Čretnik Marko Moški SLO GANESHA TEAM 10059836149 00:26:14 --
2 . 28 Jezeršek Andrej Moški SLO KD ALPE SiS 10017618820 00:26:32 00:00:18
3 . 34 Stibilj Jernej Moški SLO ŠD TURBO M 10017587090 00:26:59 00:00:45
4 . 106 PERVANJE Boštjan Moški SLO 00:28:49 00:02:35
5 . 31 Šinkovec Andrej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017610736 00:29:08 00:02:54
6 . 35 Mihovec Luka Moški SLO ŠD TURBO M 10050631657 00:29:35 00:03:21
7 . 116 MLINAR Erik Moški SLO KD Belavnce 00:30:21 00:04:07
8 . 33 Kranjec Robert Moški SLO KD LPP 10093678843 00:30:55 00:04:41
9 . 26 Dolenc Marko Moški SLO KZS 10017608110 00:32:29 00:06:15
10 . 30 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10017601945 00:32:44 00:06:30
11 . 29 Brecelj Matej Moški SLO IZVIR VIPAVA 10051262965 00:36:27 00:10:13
12 . 123 BUH Peter Moški SLO 00:39:48 00:13:34
MASTER C-M
1 . 36 Bratuš Dean Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017598309 00:25:29 --
2 . 37 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS 10017560721 00:27:43 00:02:14
3 . 38 Hanžič Tadej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10049222935 00:28:44 00:03:15
4 . 40 Ferjančič Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10051266100 00:28:55 00:03:26
5 . 104 Petrič Dejan Moški SLO MBK ČRNI VRH 10056062142 00:29:50 00:04:21
6 . 119 Uršič Janez Moški SLO ŠD Koloka 00:30:30 00:05:01
7 . 114 Cankar Janez Moški SLO ŠD POLJANE 00:31:07 00:05:38
8 . 39 PERIC MARKO Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552233 00:32:44 00:07:15
9 . 90 Pogačar Bogdan Moški SLO 00:33:44 00:08:15
10 . 80 FERLAN Tomaž Moški SLO KD Belavnce 00:34:33 00:09:04
11 . 128 BOŽNAR Peter Moški SLO 00:47:00 00:21:31
12 . 99 ŠTRUKELJ Matej Moški SLO KD Belavnce 00:48:18 00:22:49
DNS 41 Zagoršek Luka Moški SLO Slovenska vojska 01:05:52 00:40:23
MASTER D-M
1 . 76 Hren Aleš Moški SLO KD LPP 10017617709 00:26:53 --
2 . 44 Alič Simon Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10006240720 00:27:23 00:00:30
3 . 43 Planinšek Borut Moški SLO KD ALPE SiS 10017570623 00:28:56 00:02:03
4 . 91 Pristavec Miran Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 051 77 00:28:57 00:02:04
5 . 42 Šabec Igor Moški SLO KK Postojna 10017567993 00:29:18 00:02:25
6 . 122 Smuk Boštjan Moški SLO ŠD TURBO M 10088990208 00:31:04 00:04:11
7 . 82 PUSTAVRH Aleš Moški SLO KD Belavnce 00:35:36 00:08:43
8 . 115 Kalan Damijan Moški SLO 00:36:19 00:09:26
9 . 132 OBLAK Tomaž Moški SLO 00:38:17 00:11:24
10 . 120 Košir Anton Moški SLO ŠD Špik Lučine 00:40:42 00:13:49
11 . 96 RUDOLF Matjaž Moški SLO ŠD POLJANE 00:47:52 00:20:59
12 . 133 KOŽELJ Štefan Moški SLO Campin 01:00:42 00:33:49
MASTER E-M
1 . 49 Pertl Gebhard Moški AUT ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE 10035080032 00:26:46 --
2 . 102 Brelih Boštjan Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003500872 00:27:50 00:01:04
3 . 47 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017590932 00:28:30 00:01:44
4 . 45 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017554152 00:29:32 00:02:46
5 . 48 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569613 00:29:56 00:03:10
6 . 46 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 00:30:05 00:03:19
7 . 87 ŽNIDARŠIČ Franci Moški SLO Tržič 00:31:19 00:04:33
8 . 98 Kern Viki Moški SLO 00:35:34 00:08:48
9 . 105 Pustovrh Niko Moški SLO Knaufinsulation 00:36:30 00:09:44
10 . 108 DEBEVEC Jaka Moški SLO 00:37:05 00:10:19
11 . 97 Sesek Uros Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10053162145 00:38:47 00:12:01
12 . 129 Košir Jože Moški SLO Biotehniški center Naklo 00:39:14 00:12:28
13 . 109 JELOVČAN Tomaž Moški SLO ŠD Koloka 00:42:35 00:15:49
MASTER F-M
1 . 83 Bojanc Branko Moški SLO KD SPRINT 10002576847 00:28:44 --
2 . 50 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638523 00:29:34 00:00:50
3 . 51 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552637 00:29:35 00:00:51
4 . 78 PERTL Gerhard Moški AUT ARBö Feld om See 10054908953 00:30:15 00:01:31
5 . 100 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:30:23 00:01:39
6 . 56 Žbontar Sašo Moški SLO ŠD TURBO M 10017632964 00:33:58 00:05:14
7 . 53 Bogataj Igor Moški SLO Ljubljana Migimigi 10017592548 00:34:27 00:05:43
8 . 54 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP 10017611645 00:34:41 00:05:57
9 . 52 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 00:35:48 00:07:04
DNS 55 Pinter Andrej Moški SLO ŠENTJUR POWER 01:05:54 00:37:10
MASTER G-M
1 . 60 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553243 00:31:01 --
2 . 64 Skubic Borislav Moški SLO KD LPP 10017632257 00:31:37 00:00:36
3 . 61 Zupančič Mirko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563852 00:32:34 00:01:33
4 . 57 prešeren branko Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651152 00:33:26 00:02:25
5 . 66 Colnarič Slavko Moški SLO ŠD TURBO M 10017633469 00:33:50 00:02:49
6 . 59 Papič Milivoj Moški SLO Brez kluba 00:36:03 00:05:02
7 . 65 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 00:36:25 00:05:24
8 . 63 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 00:36:50 00:05:49
9 . 93 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636200 00:38:00 00:06:59
10 . 58 Šinkovec Borut Moški SLO KD HRASTNIK 10017631449 00:39:28 00:08:27
11 . 62 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552334 00:42:00 00:10:59
12 . 111 Habjan Andrej Moški SLO ŠD UTRIP Habjan Transport 00:48:58 00:17:57
MASTER H-M
1 . 67 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553647 00:33:05 --
2 . 69 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M 10017633368 00:33:57 00:00:52
3 . 77 PRIESSNIG Josef Moški AUT SC-MIRNOCK 10035042848 00:34:31 00:01:26
4 . 125 Peternel Franc Moški SLO ŠD MARMOR HOTAVLJE 00:36:49 00:03:44
5 . 68 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552435 00:37:46 00:04:41
6 . 94 Mikulin Zvezdan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552738 00:40:01 00:06:56
MASTER I-M
1 . 73 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 00:35:19 --
2 . 121 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635893 00:36:08 00:00:49
3 . 85 Ravbar Rudi Moški SLO KD SPRINT 10088450139 00:36:59 00:01:40
4 . 74 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569411 00:39:08 00:03:49
5 . 86 KOŽELJ Franci Moški SLO 00:40:08 00:04:49
6 . 71 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551627 00:41:14 00:05:55
DNS 70 Bahar Milan sr. Moški SLO KK Postojna 10017570017 01:05:57 00:30:38

Komentarji