Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Pokal Bleda 2019

Cestno kolesarstvo Tekma:Pokal Bleda 2019 Datum:27.07.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje No. Laps Zaostanek Best lap Več
ŽENSKE A-Ž
1 . 63 Šimenc Laura
BK Umag
Ženski SLO BK Umag 10009781725 00:48:55 30 -- 00:01:28 >
Klub BK Umag
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10009781725
Čas vožnje: 00:48:55
No. Laps: 30
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:28
ŽENSKE B-Ž
1 . 64 Pogačnik Helena
KD ALPE SiS
Ženski SLO KD ALPE SiS 10063461424 00:49:07 25 -- 00:01:50 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10063461424
Čas vožnje: 00:49:07
No. Laps: 25
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:50
ŽENSKE C-Ž
1 . 65 Ceglar Vida
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017625284 00:49:32 24 -- 00:01:58 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017625284
Čas vožnje: 00:49:32
No. Laps: 24
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:58
2 . 66 Veršnik Zdenka
JB TEAM NOVO MESTO
Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017563549 00:50:19 14 -10 00:03:03 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017563549
Čas vožnje: 00:50:19
No. Laps: 14
Zaostanek: -10
Best lap: 00:03:03
AMATERJI -M
1 . 2 Polajnar Klemen
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10013786209 01:10:20 45 -- 00:01:22 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10013786209
Čas vožnje: 01:10:20
No. Laps: 45
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:22
2 . 6 Murko Vid
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 10079880490 01:11:04 45 00:00:44 00:01:20 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079880490
Čas vožnje: 01:11:04
No. Laps: 45
Zaostanek: 00:00:44
Best lap: 00:01:20
3 . 3 Pajek Rok
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017646001 01:11:05 45 00:00:45 00:01:21 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017646001
Čas vožnje: 01:11:05
No. Laps: 45
Zaostanek: 00:00:45
Best lap: 00:01:21
4 . 1 Božnar Kristijan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 01:11:06 45 00:00:46 00:01:25 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075550755
Čas vožnje: 01:11:06
No. Laps: 45
Zaostanek: 00:00:46
Best lap: 00:01:25
5 . 7 Klobasa Darjan
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 10050211729 01:11:07 45 00:00:47 00:01:25 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050211729
Čas vožnje: 01:11:07
No. Laps: 45
Zaostanek: 00:00:47
Best lap: 00:01:25
6 . 8 Blaž Berlič
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 10049110070 01:11:50 37 -8 00:01:31 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10049110070
Čas vožnje: 01:11:50
No. Laps: 37
Zaostanek: -8
Best lap: 00:01:31
DNF 4 Alič Miha
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10071639433 00:07:15 3 -42 00:01:31 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10071639433
Čas vožnje: 00:07:15
No. Laps: 3
Zaostanek: -42
Best lap: 00:01:31
MASTER A-M
1 . 13 Bukvič Davorin
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 100 929 721 57 01:11:05 45 -- 00:01:24 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 929 721 57
Čas vožnje: 01:11:05
No. Laps: 45
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:24
2 . 10 Kunaver Tom
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10058893734 01:11:06 45 00:00:01 00:01:25 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10058893734
Čas vožnje: 01:11:06
No. Laps: 45
Zaostanek: 00:00:01
Best lap: 00:01:25
3 . 11 Kočnik Simon
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 10017612958 01:11:06 45 00:00:01 00:01:25 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017612958
Čas vožnje: 01:11:06
No. Laps: 45
Zaostanek: 00:00:01
Best lap: 00:01:25
4 . 9 Mesarič Mitja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017574966 01:11:48 35 -10 00:01:30 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017574966
Čas vožnje: 01:11:48
No. Laps: 35
Zaostanek: -10
Best lap: 00:01:30
MASTER B-M
1 . 17 Polak Marko
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 10077289984 01:11:07 45 -- 00:01:25 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10077289984
Čas vožnje: 01:11:07
No. Laps: 45
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:25
2 . 16 Bogša Uroš
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017622052 01:11:48 45 00:00:41 00:01:20 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017622052
Čas vožnje: 01:11:48
No. Laps: 45
Zaostanek: 00:00:41
Best lap: 00:01:20
MASTER C-M
1 . 19 Melihen Miha
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10080410354 01:10:20 45 -- 00:01:24 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10080410354
Čas vožnje: 01:10:20
No. Laps: 45
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:24
2 . 18 Verčič Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636301 01:11:33 45 00:01:13 00:01:25 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017636301
Čas vožnje: 01:11:33
No. Laps: 45
Zaostanek: 00:01:13
Best lap: 00:01:25
MASTER D-M
1 . 20 Hajdinjak Dušan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10016009024 01:11:09 45 -- 00:01:28 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10016009024
Čas vožnje: 01:11:09
No. Laps: 45
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:28
2 . 22 Kovač Marjan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017618315 01:10:32 44 -1 00:01:28 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017618315
Čas vožnje: 01:10:32
No. Laps: 44
Zaostanek: -1
Best lap: 00:01:28
3 . 24 Pukšič Franc
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 10080020839 01:11:39 32 -13 00:01:32 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10080020839
Čas vožnje: 01:11:39
No. Laps: 32
Zaostanek: -13
Best lap: 00:01:32
MASTER E-M
1 . 35 Pertl Gebhard
ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE
Moški AUT ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE 10035080032 00:48:55 30 -- 00:01:27 >
Klub ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10035080032
Čas vožnje: 00:48:55
No. Laps: 30
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:27
2 . 29 Iskra Tomi
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555566 00:48:56 30 00:00:01 00:01:28 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017555566
Čas vožnje: 00:48:56
No. Laps: 30
Zaostanek: 00:00:01
Best lap: 00:01:28
3 . 30 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 00:48:59 30 00:00:04 00:01:31 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551829
Čas vožnje: 00:48:59
No. Laps: 30
Zaostanek: 00:00:04
Best lap: 00:01:31
4 . 25 Prpar Vlado
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577693 00:49:15 30 00:00:20 00:01:34 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577693
Čas vožnje: 00:49:15
No. Laps: 30
Zaostanek: 00:00:20
Best lap: 00:01:34
5 . 34 Unterköfler Norbert
Arbö Askö Raiff RC Feld am See
Moški AUT Arbö Askö Raiff RC Feld am See 10054907135 00:49:16 30 00:00:21 00:01:30 >
Klub Arbö Askö Raiff RC Feld am See
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10054907135
Čas vožnje: 00:49:16
No. Laps: 30
Zaostanek: 00:00:21
Best lap: 00:01:30
6 . 32 Sesek Uros
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10053162145 00:49:38 27 -3 00:01:36 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10053162145
Čas vožnje: 00:49:38
No. Laps: 27
Zaostanek: -3
Best lap: 00:01:36
7 . 37 ŠPANDL Mirko
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 10017575572 00:50:09 27 -3 00:01:35 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017575572
Čas vožnje: 00:50:09
No. Laps: 27
Zaostanek: -3
Best lap: 00:01:35
MASTER F-M
1 . 41 Žavbi Andrej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:48:55 30 -- 00:01:28 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577996
Čas vožnje: 00:48:55
No. Laps: 30
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:28
2 . 46 Debeljak Janez
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017635691 00:49:09 30 00:00:14 00:01:33 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017635691
Čas vožnje: 00:49:09
No. Laps: 30
Zaostanek: 00:00:14
Best lap: 00:01:33
3 . 47 Mesojedec Matjaž
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017633671 00:49:39 28 -2 00:01:36 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017633671
Čas vožnje: 00:49:39
No. Laps: 28
Zaostanek: -2
Best lap: 00:01:36
4 . 44 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 00:49:42 28 -2 00:01:36 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552536
Čas vožnje: 00:49:42
No. Laps: 28
Zaostanek: -2
Best lap: 00:01:36
5 . 45 Jug Sergej
KK DJAK-ŠD SENG
Moški SLO KK DJAK-ŠD SENG 10017593457 00:50:12 28 -2 00:01:37 >
Klub KK DJAK-ŠD SENG
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017593457
Čas vožnje: 00:50:12
No. Laps: 28
Zaostanek: -2
Best lap: 00:01:37
MASTER G-M
1 . 55 Stankovič Dragan
KD SPRINT
Moški SLO KD SPRINT 10088451048 00:49:16 30 -- 00:01:34 >
Klub KD SPRINT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088451048
Čas vožnje: 00:49:16
No. Laps: 30
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:34
2 . 53 Fabjan Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017635186 00:50:09 29 -1 00:01:32 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017635186
Čas vožnje: 00:50:09
No. Laps: 29
Zaostanek: -1
Best lap: 00:01:32
3 . 52 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 00:50:09 29 -1 00:01:36 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552132
Čas vožnje: 00:50:09
No. Laps: 29
Zaostanek: -1
Best lap: 00:01:36
4 . 51 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552334 00:49:06 25 -5 00:01:50 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552334
Čas vožnje: 00:49:06
No. Laps: 25
Zaostanek: -5
Best lap: 00:01:50
5 . 48 Mikuletič Andrej
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10078233817 00:49:23 22 -8 00:02:07 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10078233817
Čas vožnje: 00:49:23
No. Laps: 22
Zaostanek: -8
Best lap: 00:02:07
MASTER H-M
1 . 57 Vehar Danijel
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552435 00:49:55 27 -- 00:01:37 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552435
Čas vožnje: 00:49:55
No. Laps: 27
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:37
2 . 56 Kastelic Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553445 00:48:56 26 -1 00:01:36 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553445
Čas vožnje: 00:48:56
No. Laps: 26
Zaostanek: -1
Best lap: 00:01:36
3 . 58 Blažič Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017558394 00:49:06 25 -2 00:01:48 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017558394
Čas vožnje: 00:49:06
No. Laps: 25
Zaostanek: -2
Best lap: 00:01:48
MASTER I-M
1 . 60 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 00:48:57 27 -- 00:01:40 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551930
Čas vožnje: 00:48:57
No. Laps: 27
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:40
2 . 62 Lampe Bojan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017631247 00:49:55 27 00:00:58 00:01:42 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017631247
Čas vožnje: 00:49:55
No. Laps: 27
Zaostanek: 00:00:58
Best lap: 00:01:42
3 . 61 Mihovilović Ivan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569411 00:49:07 26 -1 00:01:42 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569411
Čas vožnje: 00:49:07
No. Laps: 26
Zaostanek: -1
Best lap: 00:01:42
4 . 59 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551627 00:49:05 25 -2 00:01:53 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551627
Čas vožnje: 00:49:05
No. Laps: 25
Zaostanek: -2
Best lap: 00:01:53

Komentarji

 

Mobile content