Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: Vzpon na Pokljuko 2019

Cestno kolesarstvo Tekma:Vzpon na Pokljuko 2019 Datum:28.07.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek Več
ŽENSKE A-Ž
1 . 85 Šimenc Laura
BK Umag
Ženski SLO BK Umag 10009781725 00:41:22 -- >
Klub BK Umag
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10009781725
Čas vožnje: 00:41:22
Zaostanek: 00:00:00
2 . 86 Logar Kaja
Rose-Hungary
Ženski SLO Rose-Hungary 00:45:54 00:04:32 >
Klub Rose-Hungary
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 00:45:54
Zaostanek: 00:04:32
ŽENSKE B-Ž
1 . 88 Rotar Melita
Ženski SLO 00:56:17 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 00:56:17
Zaostanek: 00:00:00
2 . 103 Pogačnik Helena
KD ALPE SiS
Ženski SLO KD ALPE SiS 10063461424 00:57:59 00:01:42 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10063461424
Čas vožnje: 00:57:59
Zaostanek: 00:01:42
ŽENSKE C-Ž
1 . 90 Ceglar Vida
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017625284 01:00:35 -- >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017625284
Čas vožnje: 01:00:35
Zaostanek: 00:00:00
2 . 93 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 01:01:16 00:00:41 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017630843
Čas vožnje: 01:01:16
Zaostanek: 00:00:41
AMATERJI -M
1 . 14 Frim Davorin
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 10084203256 00:38:48 -- >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10084203256
Čas vožnje: 00:38:48
Zaostanek: 00:00:00
2 . 107 Berlot Gašper
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10052484458 00:39:12 00:00:24 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10052484458
Čas vožnje: 00:39:12
Zaostanek: 00:00:24
3 . 104 Carta Elia
TEAM EPPINGER
Moški ITA TEAM EPPINGER 10082485245 00:39:13 00:00:25 >
Klub TEAM EPPINGER
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10082485245
Čas vožnje: 00:39:13
Zaostanek: 00:00:25
4 . 2 Kurnik Michael
ARBÖ LIENZER SCHWALBEN
Moški AUT ARBÖ LIENZER SCHWALBEN 10014485013 00:40:09 00:01:21 >
Klub ARBÖ LIENZER SCHWALBEN
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10014485013
Čas vožnje: 00:40:09
Zaostanek: 00:01:21
5 . 11 Peternelj Žan
/
Moški SLO / 00:40:46 00:01:58 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:40:46
Zaostanek: 00:01:58
6 . 9 Božnar Kristjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 00:40:59 00:02:11 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075550755
Čas vožnje: 00:40:59
Zaostanek: 00:02:11
7 . 8 šarc Leon
KK Nova Gorica
Moški SLO KK Nova Gorica 10091545752 00:41:21 00:02:33 >
Klub KK Nova Gorica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091545752
Čas vožnje: 00:41:21
Zaostanek: 00:02:33
8 . 106 RIHTARIČ Andraž
TSK BLED
Moški SLO TSK BLED 00:42:50 00:04:02 >
Klub TSK BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:42:50
Zaostanek: 00:04:02
9 . 6 Polajnar Klemen
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10013786209 00:43:02 00:04:14 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10013786209
Čas vožnje: 00:43:02
Zaostanek: 00:04:14
10 . 7 Grbec Gašper
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10017569815 00:43:31 00:04:43 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569815
Čas vožnje: 00:43:31
Zaostanek: 00:04:43
11 . 105 Zidar Jaša
Moški SLO 00:43:32 00:04:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:43:32
Zaostanek: 00:04:44
12 . 3 Pajek Rok
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017646001 00:45:21 00:06:33 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017646001
Čas vožnje: 00:45:21
Zaostanek: 00:06:33
13 . 4 Dolar Urban
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:45:54 00:07:06 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:45:54
Zaostanek: 00:07:06
14 . 10 Kurson Aljaz
Moški SLO 00:51:33 00:12:45 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:51:33
Zaostanek: 00:12:45
MASTER A-M
1 . 109 Rimahazi Matija
TopFit Team
Moški SLO TopFit Team 00:37:14 -- >
Klub TopFit Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:37:14
Zaostanek: 00:00:00
2 . 24 Draksler Andrej
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 10058635470 00:38:48 00:01:34 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10058635470
Čas vožnje: 00:38:48
Zaostanek: 00:01:34
3 . 26 Kočnik Simon
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 10017612958 00:40:50 00:03:36 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017612958
Čas vožnje: 00:40:50
Zaostanek: 00:03:36
4 . 21 Marič Robi
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017562640 00:41:04 00:03:50 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017562640
Čas vožnje: 00:41:04
Zaostanek: 00:03:50
5 . 20 Kosmač Miha
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10091541510 00:41:22 00:04:08 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091541510
Čas vožnje: 00:41:22
Zaostanek: 00:04:08
6 . 28 Ejup Damir
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10060658124 00:41:24 00:04:10 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10060658124
Čas vožnje: 00:41:24
Zaostanek: 00:04:10
7 . 98 Alič Klemen
Moški SLO 00:41:49 00:04:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:41:49
Zaostanek: 00:04:35
8 . 27 Kokalj Matija
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:43:07 00:05:53 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:43:07
Zaostanek: 00:05:53
9 . 22 Kunaver Tom
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10058893734 00:43:27 00:06:13 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10058893734
Čas vožnje: 00:43:27
Zaostanek: 00:06:13
10 . 29 Grbec Gregor
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10082216776 00:43:32 00:06:18 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10082216776
Čas vožnje: 00:43:32
Zaostanek: 00:06:18
MASTER B-M
1 . 33 Jezeršek Andrej
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10017618820 00:37:37 -- >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017618820
Čas vožnje: 00:37:37
Zaostanek: 00:00:00
2 . 99 GALIČIČ Žiga
TopFit Team
Moški SLO TopFit Team 00:39:05 00:01:28 >
Klub TopFit Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:39:05
Zaostanek: 00:01:28
3 . 35 Stibilj Jernej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017587090 00:40:07 00:02:30 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017587090
Čas vožnje: 00:40:07
Zaostanek: 00:02:30
4 . 108 Šturm Grega
TopFit Team
Moški SLO TopFit Team 00:41:21 00:03:44 >
Klub TopFit Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:41:21
Zaostanek: 00:03:44
5 . 31 Mihovec Luka
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10050631657 00:43:33 00:05:56 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050631657
Čas vožnje: 00:43:33
Zaostanek: 00:05:56
MASTER C-M
1 . 36 Bratuš Dean
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017598309 00:37:16 -- >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017598309
Čas vožnje: 00:37:16
Zaostanek: 00:00:00
2 . 44 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553748 00:38:40 00:01:24 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553748
Čas vožnje: 00:38:40
Zaostanek: 00:01:24
3 . 45 Verčič Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636301 00:38:45 00:01:29 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017636301
Čas vožnje: 00:38:45
Zaostanek: 00:01:29
4 . 43 Filipič Grega
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10017560721 00:41:00 00:03:44 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017560721
Čas vožnje: 00:41:00
Zaostanek: 00:03:44
5 . 39 Prevodnik Izidor
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 00:41:21 00:04:05 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:41:21
Zaostanek: 00:04:05
6 . 38 Pogačar Bogdan
Moški SLO 00:47:52 00:10:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:47:52
Zaostanek: 00:10:36
MASTER D-M
1 . 49 Kampuš Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017586787 00:41:38 -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017586787
Čas vožnje: 00:41:38
Zaostanek: 00:00:00
2 . 51 Pristavec Miran
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017605177 00:43:09 00:01:31 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017605177
Čas vožnje: 00:43:09
Zaostanek: 00:01:31
3 . 46 Planinšek Borut
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10017570623 00:43:31 00:01:53 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017570623
Čas vožnje: 00:43:31
Zaostanek: 00:01:53
4 . 52 Smuk Boštjan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10088990208 00:43:34 00:01:56 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088990208
Čas vožnje: 00:43:34
Zaostanek: 00:01:56
5 . 101 CIZEJ Alen
KUMULUS PARAGLIDING
Moški SLO KUMULUS PARAGLIDING 00:47:11 00:05:33 >
Klub KUMULUS PARAGLIDING
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:47:11
Zaostanek: 00:05:33
6 . 48 Govejšek Erik
Moški SLO 00:53:47 00:12:09 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:53:47
Zaostanek: 00:12:09
MASTER E-M
1 . 54 Pertl Gebhard
ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE
Moški AUT ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE 10035080032 00:38:49 -- >
Klub ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10035080032
Čas vožnje: 00:38:49
Zaostanek: 00:00:00
2 . 57 Dolar Tomaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10062162836 00:41:20 00:02:31 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10062162836
Čas vožnje: 00:41:20
Zaostanek: 00:02:31
3 . 59 Iskra Tomi
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555566 00:42:51 00:04:02 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017555566
Čas vožnje: 00:42:51
Zaostanek: 00:04:02
4 . 53 Žnidarič Franci
Moški SLO 00:43:32 00:04:43 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:43:32
Zaostanek: 00:04:43
5 . 56 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 00:43:35 00:04:46 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551829
Čas vožnje: 00:43:35
Zaostanek: 00:04:46
6 . 95 Pajek Franci
KK Bled
Moški SLO KK Bled 00:46:23 00:07:34 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:46:23
Zaostanek: 00:07:34
7 . 60 Prpar Vlado
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577693 00:46:55 00:08:06 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577693
Čas vožnje: 00:46:55
Zaostanek: 00:08:06
8 . 58 Sesek Uros
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10053162145 00:58:47 00:19:58 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10053162145
Čas vožnje: 00:58:47
Zaostanek: 00:19:58
MASTER F-M
1 . 65 Žavbi Andrej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:43:04 -- >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577996
Čas vožnje: 00:43:04
Zaostanek: 00:00:00
2 . 68 Debeljak Janez
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017635691 00:43:35 00:00:31 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017635691
Čas vožnje: 00:43:35
Zaostanek: 00:00:31
3 . 102 PERTL Gerhard
RC ARBÖ Feldam See
Moški AUT RC ARBÖ Feldam See 10054908953 00:43:37 00:00:33 >
Klub RC ARBÖ Feldam See
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10054908953
Čas vožnje: 00:43:37
Zaostanek: 00:00:33
4 . 69 Pinter Andrej
ŠENTJUR POWER
Moški SLO ŠENTJUR POWER 00:43:38 00:00:34 >
Klub ŠENTJUR POWER
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:43:38
Zaostanek: 00:00:34
5 . 67 Bogataj Igor
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 10017592548 00:50:06 00:07:02 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017592548
Čas vožnje: 00:50:06
Zaostanek: 00:07:02
6 . 66 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 00:53:39 00:10:35 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552536
Čas vožnje: 00:53:39
Zaostanek: 00:10:35
MASTER G-M
1 . 78 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553243 00:47:12 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553243
Čas vožnje: 00:47:12
Zaostanek: 00:00:00
2 . 77 Prešeren Branko
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651152 00:48:12 00:01:00 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017651152
Čas vožnje: 00:48:12
Zaostanek: 00:01:00
3 . 70 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 00:51:43 00:04:31 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552132
Čas vožnje: 00:51:43
Zaostanek: 00:04:31
4 . 71 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 00:53:25 00:06:13 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017630944
Čas vožnje: 00:53:25
Zaostanek: 00:06:13
5 . 74 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636200 00:53:46 00:06:34 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017636200
Čas vožnje: 00:53:46
Zaostanek: 00:06:34
6 . 73 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552334 00:58:17 00:11:05 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552334
Čas vožnje: 00:58:17
Zaostanek: 00:11:05
MASTER H-M
1 . 80 Mihovec Matej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017633368 00:47:08 -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017633368
Čas vožnje: 00:47:08
Zaostanek: 00:00:00
2 . 79 Popovič Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553647 00:48:02 00:00:54 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553647
Čas vožnje: 00:48:02
Zaostanek: 00:00:54
3 . 97 Peternel Franc
KD Belaunce
Moški SLO KD Belaunce 00:52:17 00:05:09 >
Klub KD Belaunce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:52:17
Zaostanek: 00:05:09
MASTER I-M
1 . 81 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 00:51:45 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551930
Čas vožnje: 00:51:45
Zaostanek: 00:00:00
2 . 96 Hafner Franc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635893 00:52:14 00:00:29 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017635893
Čas vožnje: 00:52:14
Zaostanek: 00:00:29
3 . 82 Mihovilović Ivan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569411 00:56:15 00:04:30 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569411
Čas vožnje: 00:56:15
Zaostanek: 00:04:30
4 . 83 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551627 00:57:53 00:06:08 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551627
Čas vožnje: 00:57:53
Zaostanek: 00:06:08
ELITE-M
1 . 100 Šranc Peter
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 00:49:34 -- >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:49:34
Zaostanek: 00:00:00

Komentarji

 

Mobile content