Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Kronometer Želimlje - Turjak 2019

Cestno kolesarstvo Tekma:Kronometer Želimlje - Turjak 2019 Datum:28.09.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek
ŽENSKE A-Ž
1 . 11 Rugelj Anja Ženski SLO 00:18:18,88 00:00:00,00
2 . 12 Žele Klavdija Ženski SLO 00:21:41,08 00:03:22,20
ŽENSKE B-Ž
1 . 8 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 00:17:59,36 00:00:00,00
2 . 10 Brelih Tina Ženski SLO KD ALPE SiS 10017557687 00:18:11,76 00:00:12,40
3 . 81 Meško Mateja Ženski SLO ŠD BAM.BI 10082919624 00:18:45,14 00:00:45,78
4 . 9 Nastran Brank Joži Ženski SLO KD LPP 10091210090 00:20:40,49 00:02:41,13
5 . 7 Jelovšek Ana Ženski SLO ŠD Koloka 10088447412 00:21:56,25 00:03:56,89
6 . 86 Pogačnik Helena Ženski SLO KD ALPE SiS 10063461424 00:23:39,11 00:05:39,75
ŽENSKE C-Ž
1 . 6 Ceglar Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017625284 00:21:06,10 00:00:00,00
2 . 5 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 00:22:08,82 00:01:02,73
3 . 4 Uršič Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 10002275339 00:23:58,89 00:02:52,79
4 . 2 Ušeničnik Tina Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017606793 00:24:06,51 00:03:00,41
5 . 3 Veršnik Zdenka Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017563549 00:39:38,74 00:18:32,64
AMATERJI -M
1 . 57 Arko Jan Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 00:15:14,81 00:00:00,00
2 . 65 Ropas Nejc Moški SLO BikeRepublic 10088494801 00:15:16,62 00:00:01,81
3 . 58 Homan Gregor Moški SLO KK Bled 10013966970 00:15:25,96 00:00:11,14
4 . 64 Koren Gašper Moški SLO KK SOČA 10078430039 00:15:37,55 00:00:22,74
5 . 63 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 00:16:01,36 00:00:46,54
6 . 79 Jesih Martin Moški SLO 00:16:13,86 00:00:59,05
7 . 59 Prelc Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10051249326 00:16:15,30 00:01:00,49
8 . 61 Grbec Gašper Moški SLO KK Postojna 10017569815 00:16:28,17 00:01:13,36
9 . 60 Bonifer Timotej Moški SLO KUCOKLIZEM 00:16:56,43 00:01:41,62
10 . 76 Božič Žiga Moški SLO KOLO KLUB ŠPRIKLA KRŠKO 10093623370 00:17:23,86 00:02:09,05
11 . 85 Osvald Florjan Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 100 176 338 73 00:17:55,73 00:02:40,92
12 . 67 SUSIČ Klemen Moški SLO 00:18:08,49 00:02:53,67
MASTER A-M
1 . 83 Kunaver Tom Moški SLO KD ALPE SiS 10058893734 00:15:50,21 00:00:00,00
2 . 71 Grbec Gregor Moški SLO KK Postojna 10082216776 00:17:25,94 00:01:35,74
3 . 73 SIVEC Miha Moški SLO 00:18:27,28 00:02:37,07
MASTER B-M
1 . 78 Stibilj Jernej Moški SLO ŠD TURBO M 10017587090 00:14:58,69 00:00:00,00
2 . 56 Bogša Uroš Moški SLO KD LPP 10017622052 00:15:20,81 00:00:22,11
3 . 52 Maček Marjan Moški SLO ŠD Metek 10017553849 00:15:55,58 00:00:56,89
4 . 55 Mihovec Luka Moški SLO ŠD TURBO M 10050631657 00:16:31,00 00:01:32,31
5 . 84 Zamedič Tomaž Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 00:16:33,36 00:01:34,67
6 . 51 Šinkovec Andrej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017610736 00:17:04,49 00:02:05,79
7 . 53 Karidi Jurij Moški SLO IZVIR VIPAVA 10088134988 00:17:29,90 00:02:31,20
8 . 54 Bergant Rok Moški SLO ŠD Koloka 10060377935 00:17:36,86 00:02:38,17
9 . 69 Beč Boris Moški SLO KD LPP 10017611544 00:17:43,17 00:02:44,48
MASTER C-M
1 . 48 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553748 00:14:59,30 00:00:00,00
2 . 49 VERSTOVŠEK Stanko Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017616695 00:15:11,05 00:00:11,75
3 . 50 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna 10017585676 00:15:26,62 00:00:27,32
4 . 66 Kovačič Matjaž Moški SLO KK SOČA 00:17:22,09 00:02:22,79
5 . 74 KRIČKA Andrej Moški SLO 00:19:38,87 00:04:39,57
MASTER D-M
1 . 82 Jelič Borja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10003788943 00:15:06,64 00:00:00,00
2 . 46 Konc Gorazd Moški SLO KK KRANJ 10017598107 00:15:14,21 00:00:07,57
3 . 47 Planinšek Borut Moški SLO KD ALPE SiS 10017570623 00:16:42,31 00:01:35,67
4 . 80 Smuk Boštjan Moški SLO ŠD TURBO M 10088990208 00:17:06,29 00:01:59,65
5 . 88 Medic Mark Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 00:18:04,58 00:02:57,93
6 . 70 Krajnc Roman Moški SLO 00:23:13,51 00:08:06,87
MASTER E-M
1 . 41 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017590932 00:16:10,92 00:00:00,00
2 . 32 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555566 00:16:33,65 00:00:22,73
3 . 40 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 00:17:28,85 00:01:17,93
4 . 35 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577693 00:17:28,93 00:01:18,01
5 . 68 JOVIŠIĆ Jovan Moški SLO KD Grosuplje 00:17:45,68 00:01:34,76
6 . 37 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna 10017569108 00:18:27,65 00:02:16,73
7 . 89 TRUNKELJ Janez Moški SLO 00:18:51,80 00:02:40,88
8 . 72 Škulj Jože Moški SLO 00:21:45,18 00:05:34,26
9 . 75 TOMAŽIN Franc Moški SLO 00:22:13,68 00:06:02,76
MASTER F-M
1 . 29 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552637 00:16:35,20 00:00:00,00
2 . 28 Debeljak Janez Moški SLO KD LPP 10017635691 00:16:50,16 00:00:14,97
3 . 25 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638523 00:17:15,78 00:00:40,58
4 . 27 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 00:18:11,65 00:01:36,45
MASTER G-M
1 . 21 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553243 00:17:26,25 00:00:00,00
2 . 24 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 00:18:38,62 00:01:12,37
3 . 22 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 00:20:07,32 00:02:41,07
4 . 20 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636200 00:20:21,32 00:02:55,06
MASTER H-M
1 . 17 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M 10017633368 00:18:21,96 00:00:00,00
2 . 19 Govekar Anton Moški SLO ŠD TURBO M 10017634075 00:18:32,61 00:00:10,66
3 . 18 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553445 00:18:49,43 00:00:27,47
MASTER I-M
1 . 87 Dremelj Janez Moški SLO KD Grosuplje 00:19:10,95 00:00:00,00
2 . 13 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 00:19:18,46 00:00:07,51
3 . 14 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 10017631853 00:20:07,37 00:00:56,42
4 . 16 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551627 00:21:09,73 00:01:58,78

Komentarji