Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Vzpon za pokal občine Kobarid 2019

Cestno kolesarstvo Tekma:Vzpon za pokal občine Kobarid 2019 Datum:05.10.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Zaostanek Več
ŽENSKE A-Ž
1 . 79 TUŠAR Patricija
Šebrelje
Ženski SLO Šebrelje 00:32:41 -- >
Klub Šebrelje
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:32:41
Zaostanek: 00:00:00
2 . 1 Bojanc Nika
KD SPRINT
Ženski SLO KD SPRINT 100 134 652 00 00:33:44 00:01:03 >
Klub KD SPRINT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 134 652 00
Čas: 00:33:44
Zaostanek: 00:01:03
3 . 88 MIKLAVEC Lucija
KK PANTAL
Ženski SLO KK PANTAL 00:35:31 00:02:50 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:35:31
Zaostanek: 00:02:50
ŽENSKE B-Ž
1 . 2 Opeka Ajda
KD BRANIK MARIBOR
Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 100 071 383 72 00:31:45 -- >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 071 383 72
Čas: 00:31:45
Zaostanek: 00:00:00
2 . 3 Saksida Katarina
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 100 523 424 93 00:41:19 00:09:34 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 523 424 93
Čas: 00:41:19
Zaostanek: 00:09:34
3 . 75 Pogačnik Helena
KD ALPE SiS
Ženski SLO KD ALPE SiS 100 634 614 24 00:42:08 00:10:23 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 634 614 24
Čas: 00:42:08
Zaostanek: 00:10:23
ŽENSKE C-Ž
1 . 109 FACCHIN Michela
SC.Cottur. ASD
Ženski ITA SC.Cottur. ASD 100 286 665 14 00:32:39 -- >
Klub SC.Cottur. ASD
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 100 286 665 14
Čas: 00:32:39
Zaostanek: 00:00:00
2 . 4 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 100 176 308 43 00:38:00 00:05:21 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 308 43
Čas: 00:38:00
Zaostanek: 00:05:21
3 . 106 Prešeren Matejka
KK ZAVRŠNICA
Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 00:38:15 00:05:36 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:38:15
Zaostanek: 00:05:36
4 . 83 BANDOLIN Santina
Team Granzon
Ženski ITA Team Granzon 100 286 638 84 00:38:54 00:06:15 >
Klub Team Granzon
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 100 286 638 84
Čas: 00:38:54
Zaostanek: 00:06:15
5 . 98 Ušeničnik Tina
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 176 067 93 00:47:00 00:14:21 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 067 93
Čas: 00:47:00
Zaostanek: 00:14:21
6 . 81 MIHOVEC Marija
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 00:53:55 00:21:16 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:53:55
Zaostanek: 00:21:16
AMATERJI -M
1 . 63 CALZA Andrea
Bike Shop Racing
Moški ITA Bike Shop Racing AM 829237 00:21:46 -- >
Klub Bike Shop Racing
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: AM 829237
Čas: 00:21:46
Zaostanek: 00:00:00
2 . 19 Peternelj Žan
/
Moški SLO / 00:23:24 00:01:38 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:23:24
Zaostanek: 00:01:38
3 . 11 Kralj Fabijan
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 100 620 112 72 00:23:46 00:02:00 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 620 112 72
Čas: 00:23:46
Zaostanek: 00:02:00
4 . 16 Koren Gašper
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 100 784 300 39 00:24:01 00:02:15 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 784 300 39
Čas: 00:24:01
Zaostanek: 00:02:15
5 . 5 Kurnik Michael
LIENZER SCHWALBEN
Moški AUT LIENZER SCHWALBEN 100 144 850 13 00:24:15 00:02:29 >
Klub LIENZER SCHWALBEN
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 100 144 850 13
Čas: 00:24:15
Zaostanek: 00:02:29
6 . 13 šarc Leon
KK Nova Gorica
Moški SLO KK Nova Gorica 100 915 457 52 00:24:31 00:02:45 >
Klub KK Nova Gorica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 915 457 52
Čas: 00:24:31
Zaostanek: 00:02:45
7 . 14 Kos Matej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 100 590 08316 00:24:37 00:02:51 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 590 08316
Čas: 00:24:37
Zaostanek: 00:02:51
8 . 9 Božnar Kristijan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 755 507 55 00:24:39 00:02:53 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 755 507 55
Čas: 00:24:39
Zaostanek: 00:02:53
9 . 6 Jerina Andraž
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 780 363 79 00:24:57 00:03:11 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 780 363 79
Čas: 00:24:57
Zaostanek: 00:03:11
10 . 92 žagar Nejc
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 632 214 49 00:25:02 00:03:16 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 632 214 49
Čas: 00:25:02
Zaostanek: 00:03:16
11 . 8 Prelc Boštjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 512 493 26 00:25:10 00:03:24 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 512 493 26
Čas: 00:25:10
Zaostanek: 00:03:24
12 . 110 KONJAR Matevž
Moški SLO 00:25:40 00:03:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:25:40
Zaostanek: 00:03:54
13 . 99 Rutar Damjan
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 00:26:44 00:04:58 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:26:44
Zaostanek: 00:04:58
14 . 15 Kravanja Jan
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 100 175 686 03 00:27:37 00:05:51 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 686 03
Čas: 00:27:37
Zaostanek: 00:05:51
15 . 17 Kenda Jakob
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 00:29:08 00:07:22 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:29:08
Zaostanek: 00:07:22
16 . 76 Rot Denis
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 00:29:26 00:07:40 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:29:26
Zaostanek: 00:07:40
17 . 10 Mejak Grega
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 00:29:31 00:07:45 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:29:31
Zaostanek: 00:07:45
18 . 67 SUSUČ Klemen
Moški SLO 00:30:22 00:08:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:30:22
Zaostanek: 00:08:36
19 . 84 VIEZZI Tommaso
Team Granzon
Moški ITA Team Granzon A 173169 00:31:28 00:09:42 >
Klub Team Granzon
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: A 173169
Čas: 00:31:28
Zaostanek: 00:09:42
20 . 18 Ivančič Klemen
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 00:31:33 00:09:47 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:31:33
Zaostanek: 00:09:47
21 . 61 Koren Vasja
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA SLO19910115 00:34:17 00:12:31 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19910115
Čas: 00:34:17
Zaostanek: 00:12:31
MASTER A-M
1 . 113 Alič Klemen
Moški SLO 00:25:28 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:25:28
Zaostanek: 00:00:00
2 . 65 Mislej Borut
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba / 00:25:45 00:00:17 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: /
Čas: 00:25:45
Zaostanek: 00:00:17
3 . 62 Kosmač Miha
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 915 415 10 00:26:02 00:00:34 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 915 415 10
Čas: 00:26:02
Zaostanek: 00:00:34
MASTER B-M
1 . 74 Klavora Mitja
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 100 175 905 28 00:23:50 -- >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 905 28
Čas: 00:23:50
Zaostanek: 00:00:00
2 . 89 Mlekuž Davor
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 00:24:24 00:00:34 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:24:24
Zaostanek: 00:00:34
3 . 107 MEDVES Federico
Spezzotto
Moški ITA Spezzotto 00:24:59 00:01:09 >
Klub Spezzotto
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:24:59
Zaostanek: 00:01:09
4 . 91 Mihovec Luka
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 506 316 57 00:26:08 00:02:18 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 506 316 57
Čas: 00:26:08
Zaostanek: 00:02:18
5 . 22 Melinc Matevž
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 100 899 953 68 00:26:19 00:02:29 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 899 953 68
Čas: 00:26:19
Zaostanek: 00:02:29
6 . 73 TRATNIK David
Moški SLO 00:26:26 00:02:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:26:26
Zaostanek: 00:02:36
7 . 20 Dessoni Marco
ASD SPEZZOTTO TEST TEAM FLYING BIKE
Moški ITA ASD SPEZZOTTO TEST TEAM FLYING BIKE 00:26:50 00:03:00 >
Klub ASD SPEZZOTTO TEST TEAM FLYING BIKE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:26:50
Zaostanek: 00:03:00
8 . 21 Brecelj Matej
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 512 629 65 00:28:42 00:04:52 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 512 629 65
Čas: 00:28:42
Zaostanek: 00:04:52
9 . 69 ERŽEN Nejc
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 00:30:18 00:06:28 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:30:18
Zaostanek: 00:06:28
10 . 68 MATELIČ Peter
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 00:33:14 00:09:24 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:33:14
Zaostanek: 00:09:24
MASTER C-M
1 . 101 PALSHIN Diego
Dream Team
Moški ITA Dream Team 00:23:36 -- >
Klub Dream Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:23:36
Zaostanek: 00:00:00
2 . 24 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 537 48 00:23:59 00:00:23 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 537 48
Čas: 00:23:59
Zaostanek: 00:00:23
3 . 25 Filipič Grega
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 607 21 00:24:28 00:00:52 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 607 21
Čas: 00:24:28
Zaostanek: 00:00:52
4 . 26 Jerončič Bojan
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 100 175 903 26 00:26:09 00:02:33 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 903 26
Čas: 00:26:09
Zaostanek: 00:02:33
5 . 70 Ferjančič Boštjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 512 661 00 00:26:54 00:03:18 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 512 661 00
Čas: 00:26:54
Zaostanek: 00:03:18
6 . 103 Kovačič Matjaž
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 00:28:25 00:04:49 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:28:25
Zaostanek: 00:04:49
7 . 66 KOŠIR Andrej
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 00:30:34 00:06:58 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:30:34
Zaostanek: 00:06:58
8 . 90 Šuligoj Aleš
Moški SLO 00:32:04 00:08:28 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:32:04
Zaostanek: 00:08:28
9 . 23 Štok Leon
Moški SLO 00:38:12 00:14:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:38:12
Zaostanek: 00:14:36
MASTER D-M
1 . 33 Konc Gorazd
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 175 981 07 00:23:36 -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 981 07
Čas: 00:23:36
Zaostanek: 00:00:00
2 . 30 Alič Simon
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:24:52 00:01:16 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:24:52
Zaostanek: 00:01:16
3 . 72 Volarič Milko
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA SLO19700119 00:25:32 00:01:56 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19700119
Čas: 00:25:32
Zaostanek: 00:01:56
4 . 32 Kampuš Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 867 87 00:25:45 00:02:09 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 867 87
Čas: 00:25:45
Zaostanek: 00:02:09
5 . 28 Šabec Igor
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 100 175 679 93 00:26:23 00:02:47 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 679 93
Čas: 00:26:23
Zaostanek: 00:02:47
6 . 105 Planinšek Borut
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 706 23 00:26:53 00:03:17 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 706 23
Čas: 00:26:53
Zaostanek: 00:03:17
7 . 112 Tomat Loris
A.S.D. VALCHIARO'
Moški ITA A.S.D. VALCHIARO' 100 144 972 38 00:27:04 00:03:28 >
Klub A.S.D. VALCHIARO'
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 100 144 972 38
Čas: 00:27:04
Zaostanek: 00:03:28
8 . 29 Otoničar Domen
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 100 175 693 10 00:27:29 00:03:53 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 693 10
Čas: 00:27:29
Zaostanek: 00:03:53
9 . 27 Govejšek Erik
Moški SLO 00:34:15 00:10:39 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:34:15
Zaostanek: 00:10:39
10 . 102 Ukmar Aleš
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19701204 00:35:14 00:11:38 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19701204
Čas: 00:35:14
Zaostanek: 00:11:38
MASTER E-M
1 . 41 Pertl Gebhard
ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE
Moški AUT ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE 100 350 800 32 00:24:09 -- >
Klub ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 100 350 800 32
Čas: 00:24:09
Zaostanek: 00:00:00
2 . 82 MASETTI Enrico
Squadra Corse Cussigh
Moški ITA Squadra Corse Cussigh 10028905172 00:24:21 00:00:12 >
Klub Squadra Corse Cussigh
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10028905172
Čas: 00:24:21
Zaostanek: 00:00:12
3 . 39 Likar Robert
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 909 32 00:24:46 00:00:37 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 909 32
Čas: 00:24:46
Zaostanek: 00:00:37
4 . 80 Bonča Valter
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 100 008 230 66 00:25:06 00:00:57 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 008 230 66
Čas: 00:25:06
Zaostanek: 00:00:57
5 . 38 Vodopivec Borut
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 541 52 00:26:07 00:01:58 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 541 52
Čas: 00:26:07
Zaostanek: 00:01:58
6 . 37 Dolar Tomaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10062162836 00:26:13 00:02:04 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10062162836
Čas: 00:26:13
Zaostanek: 00:02:04
7 . 40 Čibej Bruno
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 696 13 00:26:43 00:02:34 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 696 13
Čas: 00:26:43
Zaostanek: 00:02:34
8 . 87 ČAVS Aleš
SKF Slovenija
Moški SLO SKF Slovenija 00:28:35 00:04:26 >
Klub SKF Slovenija
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:28:35
Zaostanek: 00:04:26
9 . 71 Pretner Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:28:55 00:04:46 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:28:55
Zaostanek: 00:04:46
10 . 95 SuliČ Andrej
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA SLO19650507 00:31:17 00:07:08 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19650507
Čas: 00:31:17
Zaostanek: 00:07:08
11 . 108 Žgavec Milan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 915 38 00:33:59 00:09:50 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 915 38
Čas: 00:33:59
Zaostanek: 00:09:50
12 . 36 Falomo Massimo
Moški ITA 00:37:05 00:12:56 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:37:05
Zaostanek: 00:12:56
13 . 35 Spollero Andrea
Moški ITA 00:44:03 00:19:54 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:44:03
Zaostanek: 00:19:54
MASTER F-M
1 . 64 CALZA Paolo
BikeShop Racing
Moški ITA BikeShop Racing 00:25:05 -- >
Klub BikeShop Racing
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:25:05
Zaostanek: 00:00:00
2 . 44 Mulej Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 526 37 00:26:20 00:01:15 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 526 37
Čas: 00:26:20
Zaostanek: 00:01:15
3 . 43 Čuk Tomislav
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 385 23 00:27:14 00:02:09 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 385 23
Čas: 00:27:14
Zaostanek: 00:02:09
4 . 94 COMAR Roberto
Cicli Canesin
Moški ITA Cicli Canesin 00:30:00 00:04:55 >
Klub Cicli Canesin
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:30:00
Zaostanek: 00:04:55
5 . 45 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 525 36 00:30:08 00:05:03 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 525 36
Čas: 00:30:08
Zaostanek: 00:05:03
6 . 85 CALLIMOTTO Denis
Team Granzon
Moški ITA Team Granzon 100 305 441 69 00:32:30 00:07:25 >
Klub Team Granzon
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 100 305 441 69
Čas: 00:32:30
Zaostanek: 00:07:25
7 . 111 ŠTURM Edo
Moški SLO 00:36:04 00:10:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:36:04
Zaostanek: 00:10:59
8 . 86 Tratnik Franci
SLOGA 1902
Moški SLO SLOGA 1902 00:36:20 00:11:15 >
Klub SLOGA 1902
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:36:20
Zaostanek: 00:11:15
9 . 42 Cappelli Pietro
Moški ITA 00:43:50 00:18:45 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:43:50
Zaostanek: 00:18:45
MASTER G-M
1 . 48 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 532 43 00:29:19 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 532 43
Čas: 00:29:19
Zaostanek: 00:00:00
2 . 49 Zupančič Mirko
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 638 52 00:29:42 00:00:23 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 638 52
Čas: 00:29:42
Zaostanek: 00:00:23
3 . 47 Prešeren Branko
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 511 52 00:29:48 00:00:29 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 511 52
Čas: 00:29:48
Zaostanek: 00:00:29
4 . 51 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 521 32 00:29:58 00:00:39 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 521 32
Čas: 00:29:58
Zaostanek: 00:00:39
5 . 52 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 309 44 00:33:24 00:04:05 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 309 44
Čas: 00:33:24
Zaostanek: 00:04:05
6 . 96 TOSON Rinaldo
Moški ITA ACSI 7950559 00:33:49 00:04:30 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ACSI 7950559
Čas: 00:33:49
Zaostanek: 00:04:30
7 . 50 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 362 00 00:33:52 00:04:33 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 362 00
Čas: 00:33:52
Zaostanek: 00:04:33
8 . 100 OHOJAK Miloš
SAMSUJ
Moški SLO SAMSUJ 00:40:40 00:11:21 >
Klub SAMSUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:40:40
Zaostanek: 00:11:21
MASTER H-M
1 . 78 Mihovec Matej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 354 00:31:57 -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 354
Čas: 00:31:57
Zaostanek: 00:00:00
2 . 54 Vehar Danijel
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 524 35 00:35:33 00:03:36 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 524 35
Čas: 00:35:33
Zaostanek: 00:03:36
3 . 55 Mikulin Zvezdan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 527 38 00:36:18 00:04:21 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 527 38
Čas: 00:36:18
Zaostanek: 00:04:21
4 . 56 Blažič Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 583 94 00:37:26 00:05:29 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 583 94
Čas: 00:37:26
Zaostanek: 00:05:29
5 . 97 TOMAT Giuseppe
ASD Povoleto
Moški ITA ASD Povoleto 100 286 662 11 00:40:25 00:08:28 >
Klub ASD Povoleto
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 100 286 662 11
Čas: 00:40:25
Zaostanek: 00:08:28
MASTER I-M
1 . 58 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 519 30 00:32:31 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 519 30
Čas: 00:32:31
Zaostanek: 00:00:00
2 . 60 RAVBAR Rudi
KD SPRINT
Moški SLO KD SPRINT 100 884 501 39 00:32:54 00:00:23 >
Klub KD SPRINT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 884 501 39
Čas: 00:32:54
Zaostanek: 00:00:23
3 . 104 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 516 27 00:36:52 00:04:21 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 516 27
Čas: 00:36:52
Zaostanek: 00:04:21
4 . 93 Zuccon Sergio
KD BRDA DOBROVO
Moški ITA KD BRDA DOBROVO 00:41:55 00:09:24 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:41:55
Zaostanek: 00:09:24
5 . 77 SIVEC Pavel
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 00:44:24 00:11:53 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:44:24
Zaostanek: 00:11:53

Komentarji

 

Mobile content