Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 18. Ptujski triatlon 2019

Triatlon Tekma:18. Ptujski triatlon 2019 Datum:12.05.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Swim T1 Bike Inter. T2 Run Rezultat Licenca Več
OSTALE ŽENSKE-Ž
1 . 128 Brešković Nikolina
TRIATLON KLUB ZRINSK
Ženski CRO TRIATLON KLUB ZRINSK 05:34 (1) 1:28 19:30 (1) 0:26:33(1) 0:18 09:36 (1) 0:36:28 >
Klub TRIATLON KLUB ZRINSK
Država CRO
Spol: Ženski
Swim: 05:34 (1)
T1: 1:28
Bike: 19:30 (1)
Inter.: 0:26:33(1)
T2: 0:18
Run: 09:36 (1)
Rezultat: 0:36:28
Licenca:
OSTALI MOšKI-M
1 . 157 Lovrenčič Robert
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 06:46 (1) 1:10 16:30 (1) 0:24:27(1) 0:18 08:25 (1) 0:33:11 2019TZS339 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 06:46 (1)
T1: 1:10
Bike: 16:30 (1)
Inter.: 0:24:27(1)
T2: 0:18
Run: 08:25 (1)
Rezultat: 0:33:11
Licenca: 2019TZS339
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 170 Peterka Jan
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 04:15 (1) 0:51 15:07 (2) 0:20:14(1) 0:17 06:38 (2) 0:27:09 2019TZS682 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 04:15 (1)
T1: 0:51
Bike: 15:07 (2)
Inter.: 0:20:14(1)
T2: 0:17
Run: 06:38 (2)
Rezultat: 0:27:09
Licenca: 2019TZS682
2 . 127 Brebrić Karlo
Tk Petar Zrinski
Moški CRO Tk Petar Zrinski 04:48 (3) 0:58 15:03 (1) 0:20:50(2) 0:27 06:32 (1) 0:27:49 da >
Klub Tk Petar Zrinski
Država CRO
Spol: Moški
Swim: 04:48 (3)
T1: 0:58
Bike: 15:03 (1)
Inter.: 0:20:50(2)
T2: 0:27
Run: 06:32 (1)
Rezultat: 0:27:49
Licenca: da
3 . 171 Pilih Arne
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 04:33 (2) 1:09 15:10 (3) 0:20:53(3) 0:22 08:20 (13) 0:29:36 2019TZS403 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 04:33 (2)
T1: 1:09
Bike: 15:10 (3)
Inter.: 0:20:53(3)
T2: 0:22
Run: 08:20 (13)
Rezultat: 0:29:36
Licenca: 2019TZS403
4 . 161 Medved Jure
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 05:30 (11) 0:59 16:06 (5) 0:22:36(8) 0:36 07:03 (5) 0:30:16 2019TZS113 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 05:30 (11)
T1: 0:59
Bike: 16:06 (5)
Inter.: 0:22:36(8)
T2: 0:36
Run: 07:03 (5)
Rezultat: 0:30:16
Licenca: 2019TZS113
5 . 134 DOBROVAC BORNA
TRIATLON KLUB RIVAL
Moški CRO TRIATLON KLUB RIVAL 05:07 (5) 1:15 16:10 (6) 0:22:33(5) 0:17 07:32 (8) 0:30:23 da >
Klub TRIATLON KLUB RIVAL
Država CRO
Spol: Moški
Swim: 05:07 (5)
T1: 1:15
Bike: 16:10 (6)
Inter.: 0:22:33(5)
T2: 0:17
Run: 07:32 (8)
Rezultat: 0:30:23
Licenca: da
6 . 148 Kovač Pij
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 05:16 (7) 1:00 15:12 (4) 0:21:29(4) 0:35 08:27 (15) 0:30:32 2019TZS519 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 05:16 (7)
T1: 1:00
Bike: 15:12 (4)
Inter.: 0:21:29(4)
T2: 0:35
Run: 08:27 (15)
Rezultat: 0:30:32
Licenca: 2019TZS519
7 . 167 Pavlin Marcel
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 05:26 (10) 1:13 16:46 (13) 0:23:26(13) 0:15 07:02 (3) 0:30:44 2019TZS654 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 05:26 (10)
T1: 1:13
Bike: 16:46 (13)
Inter.: 0:23:26(13)
T2: 0:15
Run: 07:02 (3)
Rezultat: 0:30:44
Licenca: 2019TZS654
8 . 194 Žagar Jurij
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 05:53 (17) 1:06 16:28 (10) 0:23:27(14) 0:16 07:02 (4) 0:30:46 2019TZS064 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 05:53 (17)
T1: 1:06
Bike: 16:28 (10)
Inter.: 0:23:27(14)
T2: 0:16
Run: 07:02 (4)
Rezultat: 0:30:46
Licenca: 2019TZS064
9 . 133 DEŽMAN Anže
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS453 05:02 (4) 1:08 16:24 (9) 0:22:34(7) 0:18 07:56 (10) 0:30:49 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS453
Swim: 05:02 (4)
T1: 1:08
Bike: 16:24 (9)
Inter.: 0:22:34(7)
T2: 0:18
Run: 07:56 (10)
Rezultat: 0:30:49
10 . 192 Žagar Taj
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 05:47 (16) 1:11 16:29 (11) 0:23:27(15) 0:17 07:07 (6) 0:30:52 2019TZS065 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 05:47 (16)
T1: 1:11
Bike: 16:29 (11)
Inter.: 0:23:27(15)
T2: 0:17
Run: 07:07 (6)
Rezultat: 0:30:52
Licenca: 2019TZS065
11 . 131 Denša Tian
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 05:34 (12) 0:55 16:47 (14) 0:23:17(9) 0:35 07:13 (7) 0:31:05 2019TZS110 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 05:34 (12)
T1: 0:55
Bike: 16:47 (14)
Inter.: 0:23:17(9)
T2: 0:35
Run: 07:13 (7)
Rezultat: 0:31:05
Licenca: 2019TZS110
12 . 180 Štefanac Jan
TRIATLON KLUB ZRINSKI
Moški CRO TRIATLON KLUB ZRINSKI 05:21 (8) 1:06 16:50 (15) 0:23:18(10) 0:16 07:59 (11) 0:31:34 Cro >
Klub TRIATLON KLUB ZRINSKI
Država CRO
Spol: Moški
Swim: 05:21 (8)
T1: 1:06
Bike: 16:50 (15)
Inter.: 0:23:18(10)
T2: 0:16
Run: 07:59 (11)
Rezultat: 0:31:34
Licenca: Cro
13 . 154 LENAC LUKA
TRIATLON KLUB RIVAL
Moški CRO TRIATLON KLUB RIVAL 05:09 (6) 1:12 16:12 (7) 0:22:34(6) 0:18 08:50 (17) 0:31:44 da >
Klub TRIATLON KLUB RIVAL
Država CRO
Spol: Moški
Swim: 05:09 (6)
T1: 1:12
Bike: 16:12 (7)
Inter.: 0:22:34(6)
T2: 0:18
Run: 08:50 (17)
Rezultat: 0:31:44
Licenca: da
14 . 197 Rifel Nejc
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 05:25 (9) 1:03 16:57 (16) 0:23:26(12) 0:19 07:59 (12) 0:31:45 2019TZS467 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 05:25 (9)
T1: 1:03
Bike: 16:57 (16)
Inter.: 0:23:26(12)
T2: 0:19
Run: 07:59 (12)
Rezultat: 0:31:45
Licenca: 2019TZS467
15 . 156 Lovrenčič Jurij
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 06:33 (19) 1:14 16:39 (12) 0:24:26(16) 0:19 08:25 (14) 0:33:10 2019TZS350 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 06:33 (19)
T1: 1:14
Bike: 16:39 (12)
Inter.: 0:24:26(16)
T2: 0:19
Run: 08:25 (14)
Rezultat: 0:33:10
Licenca: 2019TZS350
16 . 139 Karbič Kari
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 05:45 (14) 1:15 16:22 (8) 0:23:22(11) 0:17 09:55 (20) 0:33:35 2019TZS521 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 05:45 (14)
T1: 1:15
Bike: 16:22 (8)
Inter.: 0:23:22(11)
T2: 0:17
Run: 09:55 (20)
Rezultat: 0:33:35
Licenca: 2019TZS521
17 . 155 LENAC ANTONIO
TRIATLON KLUB RIVAL
Moški CRO TRIATLON KLUB RIVAL 05:45 (15) 1:20 17:22 (17) 0:24:28(17) 0:22 09:05 (18) 0:33:56 da >
Klub TRIATLON KLUB RIVAL
Država CRO
Spol: Moški
Swim: 05:45 (15)
T1: 1:20
Bike: 17:22 (17)
Inter.: 0:24:28(17)
T2: 0:22
Run: 09:05 (18)
Rezultat: 0:33:56
Licenca: da
18 . 193 Žagar Jurij
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 06:19 (18) 1:08 18:24 (18) 0:25:51(19) 0:21 07:49 (9) 0:34:02 2019TZS063 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 06:19 (18)
T1: 1:08
Bike: 18:24 (18)
Inter.: 0:25:51(19)
T2: 0:21
Run: 07:49 (9)
Rezultat: 0:34:02
Licenca: 2019TZS063
19 . 159 Majdič Luka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 05:38 (13) 1:24 18:35 (19) 0:25:38(18) 0:16 09:22 (19) 0:35:17 2019TZS420 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 05:38 (13)
T1: 1:24
Bike: 18:35 (19)
Inter.: 0:25:38(18)
T2: 0:16
Run: 09:22 (19)
Rezultat: 0:35:17
Licenca: 2019TZS420
20 . 149 Kovačič Gal Jurij
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 06:56 (20) 1:25 19:21 (20) 0:27:42(20) 0:25 08:32 (16) 0:36:40 2019TZS348 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 06:56 (20)
T1: 1:25
Bike: 19:21 (20)
Inter.: 0:27:42(20)
T2: 0:25
Run: 08:32 (16)
Rezultat: 0:36:40
Licenca: 2019TZS348
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 150 Kovic Urška
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 04:24 (2) 0:57 15:54 (2) 0:21:16(1) 0:25 07:13 (1) 0:28:55 2019TZS617 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Swim: 04:24 (2)
T1: 0:57
Bike: 15:54 (2)
Inter.: 0:21:16(1)
T2: 0:25
Run: 07:13 (1)
Rezultat: 0:28:55
Licenca: 2019TZS617
2 . 166 Mozetič Metka
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 05:11 (3) 0:56 15:52 (1) 0:22:00(2) 0:20 07:20 (2) 0:29:41 2019TZS396 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Swim: 05:11 (3)
T1: 0:56
Bike: 15:52 (1)
Inter.: 0:22:00(2)
T2: 0:20
Run: 07:20 (2)
Rezultat: 0:29:41
Licenca: 2019TZS396
3 . 146 Kotnik Zoja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 05:12 (4) 0:54 15:55 (3) 0:22:02(3) 0:28 07:28 (3) 0:29:59 2019TZS116 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Swim: 05:12 (4)
T1: 0:54
Bike: 15:55 (3)
Inter.: 0:22:02(3)
T2: 0:28
Run: 07:28 (3)
Rezultat: 0:29:59
Licenca: 2019TZS116
4 . 184 Vale Lana
Triatlon klub Rival
Ženski CRO Triatlon klub Rival 05:16 (5) 1:20 16:44 (4) 0:23:22(5) 0:21 07:59 (4) 0:31:42 >
Klub Triatlon klub Rival
Država CRO
Spol: Ženski
Swim: 05:16 (5)
T1: 1:20
Bike: 16:44 (4)
Inter.: 0:23:22(5)
T2: 0:21
Run: 07:59 (4)
Rezultat: 0:31:42
Licenca:
5 . 169 Perc Živa
TK Velenje
Ženski SLO TK Velenje 04:23 (1) 1:09 17:40 (5) 0:23:13(4) 0:30 08:07 (5) 0:31:51 2019TZS595 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Ženski
Swim: 04:23 (1)
T1: 1:09
Bike: 17:40 (5)
Inter.: 0:23:13(4)
T2: 0:30
Run: 08:07 (5)
Rezultat: 0:31:51
Licenca: 2019TZS595
6 . 182 Totter Nadja
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 05:46 (7) 1:12 18:01 (6) 0:24:59(7) 0:18 08:35 (6) 0:33:54 2019TZS452 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Swim: 05:46 (7)
T1: 1:12
Bike: 18:01 (6)
Inter.: 0:24:59(7)
T2: 0:18
Run: 08:35 (6)
Rezultat: 0:33:54
Licenca: 2019TZS452
7 . 178 Šporn Pija
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 05:35 (6) 1:12 18:06 (7) 0:24:53(6) 0:17 09:46 (8) 0:34:57 2019TZS436 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Swim: 05:35 (6)
T1: 1:12
Bike: 18:06 (7)
Inter.: 0:24:53(6)
T2: 0:17
Run: 09:46 (8)
Rezultat: 0:34:57
Licenca: 2019TZS436
8 . 124 Bela Kočar Lina
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 06:13 (8) 1:16 19:06 (8) 0:26:36(8) 0:18 09:51 (9) 0:36:45 2019TZS625 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Swim: 06:13 (8)
T1: 1:16
Bike: 19:06 (8)
Inter.: 0:26:36(8)
T2: 0:18
Run: 09:51 (9)
Rezultat: 0:36:45
Licenca: 2019TZS625
9 . 158 Maček Špela
TK 3KM
Ženski SLO TK 3KM 06:48 (9) 1:32 21:31 (9) 0:29:52(9) 0:14 09:07 (7) 0:39:14 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Ženski
Swim: 06:48 (9)
T1: 1:32
Bike: 21:31 (9)
Inter.: 0:29:52(9)
T2: 0:14
Run: 09:07 (7)
Rezultat: 0:39:14
Licenca:
KADETI-M
1 . 181 Tomšič Staš
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 04:13 (3) 0:50 13:51 (4) 0:18:55(3) 0:22 06:06 (2) 0:25:24 2019TZS059 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 04:13 (3)
T1: 0:50
Bike: 13:51 (4)
Inter.: 0:18:55(3)
T2: 0:22
Run: 06:06 (2)
Rezultat: 0:25:24
Licenca: 2019TZS059
2 . 123 Barac Gabriel
TRIATLON KLUB RIVAL
Moški CRO TRIATLON KLUB RIVAL 04:09 (2) 0:48 13:56 (5) 0:18:55(1) 0:35 05:59 (1) 0:25:29 >
Klub TRIATLON KLUB RIVAL
Država CRO
Spol: Moški
Swim: 04:09 (2)
T1: 0:48
Bike: 13:56 (5)
Inter.: 0:18:55(1)
T2: 0:35
Run: 05:59 (1)
Rezultat: 0:25:29
Licenca:
3 . 132 Denša Ul
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 04:14 (4) 0:51 13:49 (2) 0:18:55(2) 0:20 06:26 (4) 0:25:42 2019TZS125 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 04:14 (4)
T1: 0:51
Bike: 13:49 (2)
Inter.: 0:18:55(2)
T2: 0:20
Run: 06:26 (4)
Rezultat: 0:25:42
Licenca: 2019TZS125
4 . 174 Rihar Mai
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 04:15 (5) 0:51 13:49 (1) 0:18:56(4) 0:20 06:42 (6) 0:25:59 2019TZS121 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 04:15 (5)
T1: 0:51
Bike: 13:49 (1)
Inter.: 0:18:56(4)
T2: 0:20
Run: 06:42 (6)
Rezultat: 0:25:59
Licenca: 2019TZS121
5 . 125 Bojanc Domen
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 04:16 (6) 0:50 13:50 (3) 0:18:57(6) 0:18 06:47 (7) 0:26:03 2019TZS458 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 04:16 (6)
T1: 0:50
Bike: 13:50 (3)
Inter.: 0:18:57(6)
T2: 0:18
Run: 06:47 (7)
Rezultat: 0:26:03
Licenca: 2019TZS458
6 . 151 Kovic Januš
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 04:08 (1) 0:51 13:58 (6) 0:18:57(5) 0:19 07:11 (9) 0:26:28 2019TZS616 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 04:08 (1)
T1: 0:51
Bike: 13:58 (6)
Inter.: 0:18:57(5)
T2: 0:19
Run: 07:11 (9)
Rezultat: 0:26:28
Licenca: 2019TZS616
7 . 121 Alenabi Nik
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 04:24 (7) 0:51 14:57 (7) 0:20:12(7) 0:17 06:38 (5) 0:27:07 2019TZS119 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 04:24 (7)
T1: 0:51
Bike: 14:57 (7)
Inter.: 0:20:12(7)
T2: 0:17
Run: 06:38 (5)
Rezultat: 0:27:07
Licenca: 2019TZS119
8 . 168 Pavlin David Aljoša
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 04:42 (9) 0:53 15:16 (9) 0:20:52(10) 0:31 06:21 (3) 0:27:45 2019TZS655 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 04:42 (9)
T1: 0:53
Bike: 15:16 (9)
Inter.: 0:20:52(10)
T2: 0:31
Run: 06:21 (3)
Rezultat: 0:27:45
Licenca: 2019TZS655
9 . 188 Vimos Kocbek Nevan
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 04:27 (8) 0:54 15:29 (11) 0:20:50(8) 0:26 07:09 (8) 0:28:27 2019TZS117 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 04:27 (8)
T1: 0:54
Bike: 15:29 (11)
Inter.: 0:20:50(8)
T2: 0:26
Run: 07:09 (8)
Rezultat: 0:28:27
Licenca: 2019TZS117
10 . 162 Mežnar Matic
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 04:58 (12) 0:49 15:03 (8) 0:20:51(9) 0:20 07:35 (12) 0:28:47 2019TZS416 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 04:58 (12)
T1: 0:49
Bike: 15:03 (8)
Inter.: 0:20:51(9)
T2: 0:20
Run: 07:35 (12)
Rezultat: 0:28:47
Licenca: 2019TZS416
11 . 140 Karlović Tin
Tk Petar Zrinski
Moški CRO Tk Petar Zrinski 04:56 (11) 0:55 16:22 (12) 0:22:13(11) 0:28 07:39 (13) 0:30:21 da >
Klub Tk Petar Zrinski
Država CRO
Spol: Moški
Swim: 04:56 (11)
T1: 0:55
Bike: 16:22 (12)
Inter.: 0:22:13(11)
T2: 0:28
Run: 07:39 (13)
Rezultat: 0:30:21
Licenca: da
12 . 187 Vidmar Val
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 05:45 (15) 1:12 16:26 (13) 0:23:24(14) 0:16 07:53 (14) 0:31:34 2019TZS522 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 05:45 (15)
T1: 1:12
Bike: 16:26 (13)
Inter.: 0:23:24(14)
T2: 0:16
Run: 07:53 (14)
Rezultat: 0:31:34
Licenca: 2019TZS522
13 . 172 Rakar Lenart
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 04:50 (10) 1:04 16:37 (14) 0:22:32(12) 0:20 09:57 (16) 0:32:50 2019TZS441 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 04:50 (10)
T1: 1:04
Bike: 16:37 (14)
Inter.: 0:22:32(12)
T2: 0:20
Run: 09:57 (16)
Rezultat: 0:32:50
Licenca: 2019TZS441
14 . 191 GREGORČIČ JAKA ZELNIK
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 06:06 (16) 1:31 18:12 (17) 0:25:50(16) 0:25 07:21 (10) 0:33:37 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 06:06 (16)
T1: 1:31
Bike: 18:12 (17)
Inter.: 0:25:50(16)
T2: 0:25
Run: 07:21 (10)
Rezultat: 0:33:37
Licenca:
15 . 143 Koprivšek Miha
SWIMCLINIC
Moški SLO SWIMCLINIC 05:43 (14) 2:49 18:01 (16) 0:26:34(17) 0:15 07:22 (11) 0:34:11 >
Klub SWIMCLINIC
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 05:43 (14)
T1: 2:49
Bike: 18:01 (16)
Inter.: 0:26:34(17)
T2: 0:15
Run: 07:22 (11)
Rezultat: 0:34:11
Licenca:
16 . 152 Krevs Marcel
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 07:13 (18) 1:17 15:26 (10) 0:23:57(15) 0:36 09:46 (15) 0:34:20 100 176 248 80 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 07:13 (18)
T1: 1:17
Bike: 15:26 (10)
Inter.: 0:23:57(15)
T2: 0:36
Run: 09:46 (15)
Rezultat: 0:34:20
Licenca: 100 176 248 80
17 . 142 Knezović Domagoj
Tk Petar Zrinski
Moški CRO Tk Petar Zrinski 06:20 (17) 1:36 18:38 (18) 0:26:35(18) 0:18 09:59 (17) 0:36:53 da >
Klub Tk Petar Zrinski
Država CRO
Spol: Moški
Swim: 06:20 (17)
T1: 1:36
Bike: 18:38 (18)
Inter.: 0:26:35(18)
T2: 0:18
Run: 09:59 (17)
Rezultat: 0:36:53
Licenca: da
18 . 138 Hribar Matic
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 05:05 (13) 1:00 17:15 (15) 0:23:20(13) 1:51 12:06 (18) 0:37:17 2019TZS461 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 05:05 (13)
T1: 1:00
Bike: 17:15 (15)
Inter.: 0:23:20(13)
T2: 1:51
Run: 12:06 (18)
Rezultat: 0:37:17
Licenca: 2019TZS461
KADETINJE-Ž
1 . 163 Mihevc Lara
TK Logatec
Ženski SLO TK Logatec 04:20 (3) 0:57 15:57 (6) 0:21:15(2) 0:17 06:58 (2) 0:28:31 2019TZS390 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Ženski
Swim: 04:20 (3)
T1: 0:57
Bike: 15:57 (6)
Inter.: 0:21:15(2)
T2: 0:17
Run: 06:58 (2)
Rezultat: 0:28:31
Licenca: 2019TZS390
2 . 183 Turšič Neža
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 04:22 (4) 0:55 15:56 (5) 0:21:14(1) 0:19 07:03 (4) 0:28:37 2019TZS620 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Swim: 04:22 (4)
T1: 0:55
Bike: 15:56 (5)
Inter.: 0:21:14(1)
T2: 0:19
Run: 07:03 (4)
Rezultat: 0:28:37
Licenca: 2019TZS620
3 . 165 Navodnik Sara
TK Velenje
Ženski SLO TK Velenje 04:14 (1) 1:12 16:03 (7) 0:21:29(3) 0:14 06:59 (3) 0:28:43 2019TZS591 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Ženski
Swim: 04:14 (1)
T1: 1:12
Bike: 16:03 (7)
Inter.: 0:21:29(3)
T2: 0:14
Run: 06:59 (3)
Rezultat: 0:28:43
Licenca: 2019TZS591
4 . 145 FELTRIN EVA KOSEC
ŠK TRIATLON LAJF
Ženski SLO ŠK TRIATLON LAJF 04:17 (2) 1:13 16:06 (9) 0:21:37(7) 0:32 06:38 (1) 0:28:49 2019TZS088 >
Klub ŠK TRIATLON LAJF
Država SLO
Spol: Ženski
Swim: 04:17 (2)
T1: 1:13
Bike: 16:06 (9)
Inter.: 0:21:37(7)
T2: 0:32
Run: 06:38 (1)
Rezultat: 0:28:49
Licenca: 2019TZS088
5 . 175 Stres Tinkara
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 04:48 (6) 1:01 15:41 (2) 0:21:31(5) 0:22 07:09 (6) 0:29:02 2019TZS514 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Swim: 04:48 (6)
T1: 1:01
Bike: 15:41 (2)
Inter.: 0:21:31(5)
T2: 0:22
Run: 07:09 (6)
Rezultat: 0:29:02
Licenca: 2019TZS514
6 . 160 Maradin Manca
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 04:59 (10) 0:53 15:38 (1) 0:21:30(4) 0:17 07:33 (7) 0:29:22 2019TZS433 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Swim: 04:59 (10)
T1: 0:53
Bike: 15:38 (1)
Inter.: 0:21:30(4)
T2: 0:17
Run: 07:33 (7)
Rezultat: 0:29:22
Licenca: 2019TZS433
7 . 186 VALINČIĆ Aurora
TRIATLON KLUB RIVAL
Ženski CRO TRIATLON KLUB RIVAL 05:13 (11) 0:55 15:50 (4) 0:21:59(8) 0:21 07:06 (5) 0:29:27 DA >
Klub TRIATLON KLUB RIVAL
Država CRO
Spol: Ženski
Swim: 05:13 (11)
T1: 0:55
Bike: 15:50 (4)
Inter.: 0:21:59(8)
T2: 0:21
Run: 07:06 (5)
Rezultat: 0:29:27
Licenca: DA
8 . 179 Šporn Kim
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 04:45 (5) 1:00 15:47 (3) 0:21:32(6) 0:19 07:59 (9) 0:29:50 2019TZS435 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Swim: 04:45 (5)
T1: 1:00
Bike: 15:47 (3)
Inter.: 0:21:32(6)
T2: 0:19
Run: 07:59 (9)
Rezultat: 0:29:50
Licenca: 2019TZS435
9 . 153 Kržišnik Nika
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 04:52 (8) 1:01 16:12 (10) 0:22:06(10) 0:28 07:43 (8) 0:30:17 2019TZS515 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Swim: 04:52 (8)
T1: 1:01
Bike: 16:12 (10)
Inter.: 0:22:06(10)
T2: 0:28
Run: 07:43 (8)
Rezultat: 0:30:17
Licenca: 2019TZS515
10 . 147 Kovač Lia
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 04:50 (7) 1:07 16:03 (8) 0:22:02(9) 0:21 09:39 (12) 0:32:02 2019TZS529 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Swim: 04:50 (7)
T1: 1:07
Bike: 16:03 (8)
Inter.: 0:22:02(9)
T2: 0:21
Run: 09:39 (12)
Rezultat: 0:32:02
Licenca: 2019TZS529
11 . 164 Mikuž Maruša
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 05:41 (13) 1:15 16:26 (11) 0:23:23(11) 0:23 09:14 (10) 0:33:01 2019TZS534 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Swim: 05:41 (13)
T1: 1:15
Bike: 16:26 (11)
Inter.: 0:23:23(11)
T2: 0:23
Run: 09:14 (10)
Rezultat: 0:33:01
Licenca: 2019TZS534
12 . 122 Aubelj Tina
Ženski SLO 04:57 (9) 1:27 17:51 (12) 0:24:16(12) 0:16 09:18 (11) 0:33:50 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Swim: 04:57 (9)
T1: 1:27
Bike: 17:51 (12)
Inter.: 0:24:16(12)
T2: 0:16
Run: 09:18 (11)
Rezultat: 0:33:50
Licenca:
13 . 126 Bošnjak Nika
Tk Petar Zrinski
Ženski CRO Tk Petar Zrinski 05:17 (12) 1:00 18:40 (13) 0:24:58(13) 0:24 10:28 (13) 0:35:52 da >
Klub Tk Petar Zrinski
Država CRO
Spol: Ženski
Swim: 05:17 (12)
T1: 1:00
Bike: 18:40 (13)
Inter.: 0:24:58(13)
T2: 0:24
Run: 10:28 (13)
Rezultat: 0:35:52
Licenca: da
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 17 Gašparič Nande
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 10:04 (5) 0:43 28:29 (1) 0:39:17(1) 0:22 17:53 (2) 0:57:33 2019TZS132 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 10:04 (5)
T1: 0:43
Bike: 28:29 (1)
Inter.: 0:39:17(1)
T2: 0:22
Run: 17:53 (2)
Rezultat: 0:57:33
Licenca: 2019TZS132
2 . 50 Medved Jakob
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 10:04 (4) 0:46 29:41 (4) 0:40:33(3) 0:24 17:21 (1) 0:58:18 2019TZS133 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 10:04 (4)
T1: 0:46
Bike: 29:41 (4)
Inter.: 0:40:33(3)
T2: 0:24
Run: 17:21 (1)
Rezultat: 0:58:18
Licenca: 2019TZS133
3 . 44 Mamič Jakob
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 10:07 (6) 0:48 29:37 (3) 0:40:32(2) 0:21 18:12 (3) 0:59:06 2019TZS131 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 10:07 (6)
T1: 0:48
Bike: 29:37 (3)
Inter.: 0:40:32(2)
T2: 0:21
Run: 18:12 (3)
Rezultat: 0:59:06
Licenca: 2019TZS131
4 . 51 Močnik Jakob
ŠDP
Moški SLO ŠDP 09:23 (1) 0:48 30:33 (7) 0:40:44(6) 0:16 19:36 (6) 1:00:37 2019TZS023 >
Klub ŠDP
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 09:23 (1)
T1: 0:48
Bike: 30:33 (7)
Inter.: 0:40:44(6)
T2: 0:16
Run: 19:36 (6)
Rezultat: 1:00:37
Licenca: 2019TZS023
5 . 67 Podgoršek Žiga
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 10:16 (7) 0:46 30:41 (8) 0:41:43(7) 0:18 18:36 (4) 1:00:38 2019TZS623 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 10:16 (7)
T1: 0:46
Bike: 30:41 (8)
Inter.: 0:41:43(7)
T2: 0:18
Run: 18:36 (4)
Rezultat: 1:00:38
Licenca: 2019TZS623
6 . 68 Podgoršek Nejc
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 10:17 (8) 0:46 29:35 (2) 0:40:39(4) 0:20 20:34 (7) 1:01:34 2019TZS622 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 10:17 (8)
T1: 0:46
Bike: 29:35 (2)
Inter.: 0:40:39(4)
T2: 0:20
Run: 20:34 (7)
Rezultat: 1:01:34
Licenca: 2019TZS622
7 . 46 Maradin Jan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 11:24 (10) 0:53 30:06 (6) 0:42:24(9) 0:18 19:27 (5) 1:02:10 2019TZS432 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 11:24 (10)
T1: 0:53
Bike: 30:06 (6)
Inter.: 0:42:24(9)
T2: 0:18
Run: 19:27 (5)
Rezultat: 1:02:10
Licenca: 2019TZS432
8 . 94 Zalar Patrik
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 09:46 (3) 0:49 30:06 (5) 0:40:42(5) 0:45 21:13 (8) 1:02:41 2019TZS128 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 09:46 (3)
T1: 0:49
Bike: 30:06 (5)
Inter.: 0:40:42(5)
T2: 0:45
Run: 21:13 (8)
Rezultat: 1:02:41
Licenca: 2019TZS128
9 . 23 Herodež Vid
ŠK TRIATLON LAJF
Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 09:25 (2) 0:46 31:42 (9) 0:41:53(8) 0:18 23:26 (12) 1:05:38 2019TZS084 >
Klub ŠK TRIATLON LAJF
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 09:25 (2)
T1: 0:46
Bike: 31:42 (9)
Inter.: 0:41:53(8)
T2: 0:18
Run: 23:26 (12)
Rezultat: 1:05:38
Licenca: 2019TZS084
10 . 89 Verbič Črt
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 10:19 (9) 0:49 34:17 (11) 0:45:27(10) 0:27 21:27 (9) 1:07:22 2019TZS488 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 10:19 (9)
T1: 0:49
Bike: 34:17 (11)
Inter.: 0:45:27(10)
T2: 0:27
Run: 21:27 (9)
Rezultat: 1:07:22
Licenca: 2019TZS488
11 . 7 Berkenjačević Marko
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 13:54 (12) 1:34 33:59 (10) 0:49:28(11) 0:32 23:13 (10) 1:13:14 2019TZS604 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 13:54 (12)
T1: 1:34
Bike: 33:59 (10)
Inter.: 0:49:28(11)
T2: 0:32
Run: 23:13 (10)
Rezultat: 1:13:14
Licenca: 2019TZS604
12 . 47 Marenče Jan
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 12:58 (11) 2:00 34:40 (12) 0:49:38(12) 0:30 23:23 (11) 1:13:32 2019TZS352 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 12:58 (11)
T1: 2:00
Bike: 34:40 (12)
Inter.: 0:49:38(12)
T2: 0:30
Run: 23:23 (11)
Rezultat: 1:13:32
Licenca: 2019TZS352
MLAJŠE MLADINKE-Ž
1 . 5 Bartol Monika
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 10:30 (2) 0:49 31:39 (1) 0:42:58(1) 0:18 17:39 (1) 1:00:56 2019TZS030 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Swim: 10:30 (2)
T1: 0:49
Bike: 31:39 (1)
Inter.: 0:42:58(1)
T2: 0:18
Run: 17:39 (1)
Rezultat: 1:00:56
Licenca: 2019TZS030
2 . 61 Perko Liza
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 12:19 (3) 0:56 32:40 (2) 0:45:56(2) 0:26 22:20 (2) 1:08:43 2019TZS129 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Swim: 12:19 (3)
T1: 0:56
Bike: 32:40 (2)
Inter.: 0:45:56(2)
T2: 0:26
Run: 22:20 (2)
Rezultat: 1:08:43
Licenca: 2019TZS129
3 . 37 Krajnc DaŠa
Triatlon klub Krško
Ženski SLO Triatlon klub Krško 10:24 (1) 1:12 36:53 (3) 0:48:29(3) 0:15 23:01 (3) 1:11:47 2019TZS208 >
Klub Triatlon klub Krško
Država SLO
Spol: Ženski
Swim: 10:24 (1)
T1: 1:12
Bike: 36:53 (3)
Inter.: 0:48:29(3)
T2: 0:15
Run: 23:01 (3)
Rezultat: 1:11:47
Licenca: 2019TZS208
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 84 Škrjanc Jan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 09:20 (3) 0:41 28:19 (1) 0:38:21(1) 0:14 17:18 (1) 0:55:53 2019TZS415 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 09:20 (3)
T1: 0:41
Bike: 28:19 (1)
Inter.: 0:38:21(1)
T2: 0:14
Run: 17:18 (1)
Rezultat: 0:55:53
Licenca: 2019TZS415
2 . 52 Močnik Matic
ŠDP
Moški SLO ŠDP 09:21 (4) 0:43 28:21 (2) 0:38:25(2) 0:16 17:44 (2) 0:56:26 2019TZS022 >
Klub ŠDP
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 09:21 (4)
T1: 0:43
Bike: 28:21 (2)
Inter.: 0:38:25(2)
T2: 0:16
Run: 17:44 (2)
Rezultat: 0:56:26
Licenca: 2019TZS022
3 . 90 Videnšek David
ŠK TRIATLON LAJF
Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 09:17 (1) 0:48 29:18 (4) 0:39:23(4) 0:17 18:41 (4) 0:58:22 2019TZS083 >
Klub ŠK TRIATLON LAJF
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 09:17 (1)
T1: 0:48
Bike: 29:18 (4)
Inter.: 0:39:23(4)
T2: 0:17
Run: 18:41 (4)
Rezultat: 0:58:22
Licenca: 2019TZS083
4 . 12 Dečman Matej
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 09:19 (2) 0:47 29:16 (3) 0:39:23(3) 0:17 18:48 (5) 0:58:28 2019TZS035 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 09:19 (2)
T1: 0:47
Bike: 29:16 (3)
Inter.: 0:39:23(3)
T2: 0:17
Run: 18:48 (5)
Rezultat: 0:58:28
Licenca: 2019TZS035
5 . 85 Škufca Maks
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 10:37 (5) 0:46 30:19 (5) 0:41:42(5) 0:17 18:16 (3) 1:00:17 2019TZS058 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 10:37 (5)
T1: 0:46
Bike: 30:19 (5)
Inter.: 0:41:42(5)
T2: 0:17
Run: 18:16 (3)
Rezultat: 1:00:17
Licenca: 2019TZS058
6 . 42 Malovič Nace
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj 15:47 (6) 1:26 32:18 (6) 0:49:32(6) 0:32 25:43 (6) 1:15:47 >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 15:47 (6)
T1: 1:26
Bike: 32:18 (6)
Inter.: 0:49:32(6)
T2: 0:32
Run: 25:43 (6)
Rezultat: 1:15:47
Licenca:
DNF 26 Hutter Žiga
ŠK TRIATLON LAJF
Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 09:20 (7) 0:52 30:21 (7) 0:40:33(7) 0:19 (-1) DNF 2019TZS082 >
Klub ŠK TRIATLON LAJF
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 09:20 (7)
T1: 0:52
Bike: 30:21 (7)
Inter.: 0:40:33(7)
T2: 0:19
Run: (-1)
Rezultat: DNF
Licenca: 2019TZS082
DNF 60 Perc Jan
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 10:07 (8) 0:52 (-1) (-1) (-1) DNF 2019TZS594 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 10:07 (8)
T1: 0:52
Bike: (-1)
Inter.: (-1)
T2:
Run: (-1)
Rezultat: DNF
Licenca: 2019TZS594
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 70 Pogačar Neža
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 10:24 (1) 1:00 34:30 (2) 0:45:55(2) 0:34 21:43 (1) 1:08:13 2019TZS475 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Swim: 10:24 (1)
T1: 1:00
Bike: 34:30 (2)
Inter.: 0:45:55(2)
T2: 0:34
Run: 21:43 (1)
Rezultat: 1:08:13
Licenca: 2019TZS475
2 . 2 Ahačič Ajda
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 12:21 (2) 0:57 32:34 (1) 0:45:53(1) 0:22 22:11 (2) 1:08:27 2019TZS451 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Swim: 12:21 (2)
T1: 0:57
Bike: 32:34 (1)
Inter.: 0:45:53(1)
T2: 0:22
Run: 22:11 (2)
Rezultat: 1:08:27
Licenca: 2019TZS451
ČLANI 1-M
1 . 14 Dornik Domen
ŠK TRIATLON LAJF
Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 08:57 (2) 0:49 28:18 (1) 0:38:04(1) 0:21 16:29 (1) 0:54:54 2019TZS078 >
Klub ŠK TRIATLON LAJF
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 08:57 (2)
T1: 0:49
Bike: 28:18 (1)
Inter.: 0:38:04(1)
T2: 0:21
Run: 16:29 (1)
Rezultat: 0:54:54
Licenca: 2019TZS078
2 . 45 Mandič Mark
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 09:53 (4) 0:48 28:34 (2) 0:39:16(3) 0:16 17:13 (2) 0:56:46 2019TZS482 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 09:53 (4)
T1: 0:48
Bike: 28:34 (2)
Inter.: 0:39:16(3)
T2: 0:16
Run: 17:13 (2)
Rezultat: 0:56:46
Licenca: 2019TZS482
3 . 6 Bau Martin
ŠK TRIATLON LAJF
Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 08:31 (1) 0:47 28:48 (4) 0:38:06(2) 0:21 18:29 (5) 0:56:57 2019TZS079 >
Klub ŠK TRIATLON LAJF
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 08:31 (1)
T1: 0:47
Bike: 28:48 (4)
Inter.: 0:38:06(2)
T2: 0:21
Run: 18:29 (5)
Rezultat: 0:56:57
Licenca: 2019TZS079
4 . 58 Obreza Domen
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 09:46 (3) 0:47 28:44 (3) 0:39:18(4) 0:16 18:24 (4) 0:57:59 2019TZS407 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 09:46 (3)
T1: 0:47
Bike: 28:44 (3)
Inter.: 0:39:18(4)
T2: 0:16
Run: 18:24 (4)
Rezultat: 0:57:59
Licenca: 2019TZS407
5 . 87 Tichy Philipp
SU TRI STYRIA
Moški AUT SU TRI STYRIA 11:36 (7) 0:56 29:57 (5) 0:42:30(6) 0:20 18:03 (3) 1:00:54 >
Klub SU TRI STYRIA
Država AUT
Spol: Moški
Swim: 11:36 (7)
T1: 0:56
Bike: 29:57 (5)
Inter.: 0:42:30(6)
T2: 0:20
Run: 18:03 (3)
Rezultat: 1:00:54
Licenca:
6 . 63 Petelinšek Amadej
TRIATLON KLUB 3KM
Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM 11:22 (6) 0:54 30:10 (6) 0:42:26(5) 0:18 19:03 (6) 1:01:48 2019TZS570 >
Klub TRIATLON KLUB 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 11:22 (6)
T1: 0:54
Bike: 30:10 (6)
Inter.: 0:42:26(5)
T2: 0:18
Run: 19:03 (6)
Rezultat: 1:01:48
Licenca: 2019TZS570
7 . 18 Gerič Jaka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 11:15 (5) 0:59 30:31 (7) 0:42:45(7) 0:24 20:48 (9) 1:03:58 2019TZS466 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 11:15 (5)
T1: 0:59
Bike: 30:31 (7)
Inter.: 0:42:45(7)
T2: 0:24
Run: 20:48 (9)
Rezultat: 1:03:58
Licenca: 2019TZS466
8 . 39 Lipovšek Jan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 13:50 (10) 0:58 30:39 (8) 0:45:27(9) 0:18 19:15 (7) 1:05:01 2019TZS419 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 13:50 (10)
T1: 0:58
Bike: 30:39 (8)
Inter.: 0:45:27(9)
T2: 0:18
Run: 19:15 (7)
Rezultat: 1:05:01
Licenca: 2019TZS419
9 . 76 Rozman Marko
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 12:50 (9) 0:56 31:34 (9) 0:45:22(8) 0:26 20:15 (8) 1:06:03 2019TZS143 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 12:50 (9)
T1: 0:56
Bike: 31:34 (9)
Inter.: 0:45:22(8)
T2: 0:26
Run: 20:15 (8)
Rezultat: 1:06:03
Licenca: 2019TZS143
10 . 24 Höfferle Jakob
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 12:47 (8) 1:09 31:37 (10) 0:45:35(10) 0:21 20:56 (10) 1:06:52 2019TZS347 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 12:47 (8)
T1: 1:09
Bike: 31:37 (10)
Inter.: 0:45:35(10)
T2: 0:21
Run: 20:56 (10)
Rezultat: 1:06:52
Licenca: 2019TZS347
11 . 53 Moškon Bor
Moški SLO 15:49 (11) 1:23 32:24 (11) 0:49:36(11) 0:49 25:21 (12) 1:15:47 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 15:49 (11)
T1: 1:23
Bike: 32:24 (11)
Inter.: 0:49:36(11)
T2: 0:49
Run: 25:21 (12)
Rezultat: 1:15:47
Licenca:
12 . 78 selinšek boštjan
ŠD MEDOKA
Moški SLO ŠD MEDOKA 17:09 (12) 1:35 36:31 (12) 0:55:17(12) 0:35 21:35 (11) 1:17:28 >
Klub ŠD MEDOKA
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 17:09 (12)
T1: 1:35
Bike: 36:31 (12)
Inter.: 0:55:17(12)
T2: 0:35
Run: 21:35 (11)
Rezultat: 1:17:28
Licenca:
ČLANICE 1-Ž
1 . 29 Klemenc Maruša
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 10:25 (1) 0:49 31:43 (1) 0:42:58(1) 0:18 19:55 (1) 1:03:11 2019TZS492 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Swim: 10:25 (1)
T1: 0:49
Bike: 31:43 (1)
Inter.: 0:42:58(1)
T2: 0:18
Run: 19:55 (1)
Rezultat: 1:03:11
Licenca: 2019TZS492
2 . 64 Peterka Monika
ŠD 3ŠPORT
Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 12:23 (2) 0:49 32:38 (2) 0:45:51(2) 0:20 20:02 (2) 1:06:13 2019TZS683 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Swim: 12:23 (2)
T1: 0:49
Bike: 32:38 (2)
Inter.: 0:45:51(2)
T2: 0:20
Run: 20:02 (2)
Rezultat: 1:06:13
Licenca: 2019TZS683
3 . 86 Šumah Ana
TRIATLON KLUB 3KM
Ženski SLO TRIATLON KLUB 3KM 14:14 (3) 1:08 36:48 (3) 0:52:11(3) 0:28 22:40 (3) 1:15:19 2019TZS576 >
Klub TRIATLON KLUB 3KM
Država SLO
Spol: Ženski
Swim: 14:14 (3)
T1: 1:08
Bike: 36:48 (3)
Inter.: 0:52:11(3)
T2: 0:28
Run: 22:40 (3)
Rezultat: 1:15:19
Licenca: 2019TZS576
4 . 81 Sipoš Klarisa
Ženski SLO 19:42 (4) 2:29 39:07 (4) 1:01:19(4) 1:00 27:45 (4) 1:30:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Swim: 19:42 (4)
T1: 2:29
Bike: 39:07 (4)
Inter.: 1:01:19(4)
T2: 1:00
Run: 27:45 (4)
Rezultat: 1:30:05
Licenca:
ČLANI 2-M
1 . 20 Gorinšek Jure
TRIATLON KLUB 3KM
Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM 13:23 (4) 1:16 30:53 (1) 0:45:33(1) 0:27 18:39 (1) 1:04:40 2019TZS560 >
Klub TRIATLON KLUB 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 13:23 (4)
T1: 1:16
Bike: 30:53 (1)
Inter.: 0:45:33(1)
T2: 0:27
Run: 18:39 (1)
Rezultat: 1:04:40
Licenca: 2019TZS560
2 . 95 Zavec Matevz
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj 13:18 (3) 1:02 33:56 (4) 0:48:17(2) 0:28 20:42 (2) 1:09:28 >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 13:18 (3)
T1: 1:02
Bike: 33:56 (4)
Inter.: 0:48:17(2)
T2: 0:28
Run: 20:42 (2)
Rezultat: 1:09:28
Licenca:
3 . 82 Sodin Rado
ŠRK CELJE
Moški SLO ŠRK CELJE 14:22 (6) 1:16 32:41 (2) 0:48:20(4) 0:33 21:15 (3) 1:10:08 2019TZS018 >
Klub ŠRK CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 14:22 (6)
T1: 1:16
Bike: 32:41 (2)
Inter.: 0:48:20(4)
T2: 0:33
Run: 21:15 (3)
Rezultat: 1:10:08
Licenca: 2019TZS018
4 . 59 Pavlič Marko
Moški SLO 12:04 (2) 1:08 35:24 (6) 0:48:37(6) 0:27 21:37 (4) 1:10:42 100 079 740 87 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 12:04 (2)
T1: 1:08
Bike: 35:24 (6)
Inter.: 0:48:37(6)
T2: 0:27
Run: 21:37 (4)
Rezultat: 1:10:42
Licenca: 100 079 740 87
5 . 80 Senekovič Niko
TRIATLON KLUB 3KM
Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM 14:18 (5) 1:05 32:53 (3) 0:48:18(3) 0:37 23:18 (5) 1:12:13 2019TZS573 >
Klub TRIATLON KLUB 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 14:18 (5)
T1: 1:05
Bike: 32:53 (3)
Inter.: 0:48:18(3)
T2: 0:37
Run: 23:18 (5)
Rezultat: 1:12:13
Licenca: 2019TZS573
6 . 92 Vižintin Alan
ŠD CENTAVER
Moški SLO ŠD CENTAVER 11:57 (1) 1:26 34:58 (5) 0:48:23(5) 0:29 24:50 (6) 1:13:42 >
Klub ŠD CENTAVER
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 11:57 (1)
T1: 1:26
Bike: 34:58 (5)
Inter.: 0:48:23(5)
T2: 0:29
Run: 24:50 (6)
Rezultat: 1:13:42
Licenca:
ČLANICE 2-Ž
1 . 79 Seliškar Ana
TK NOVO MESTO
Ženski SLO TK NOVO MESTO 13:50 (1) 0:56 32:11 (1) 0:46:58(1) 0:23 20:02 (1) 1:07:24 2019TZS343 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Swim: 13:50 (1)
T1: 0:56
Bike: 32:11 (1)
Inter.: 0:46:58(1)
T2: 0:23
Run: 20:02 (1)
Rezultat: 1:07:24
Licenca: 2019TZS343
2 . 3 Ander Katharina
Ženski SLO 14:53 (3) 1:33 34:05 (2) 0:50:31(2) 0:29 20:26 (2) 1:11:27 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Swim: 14:53 (3)
T1: 1:33
Bike: 34:05 (2)
Inter.: 0:50:31(2)
T2: 0:29
Run: 20:26 (2)
Rezultat: 1:11:27
Licenca:
3 . 69 Podrecca Tea
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 14:35 (2) 1:25 37:51 (3) 0:53:52(3) 0:36 25:49 (3) 1:20:18 2019TZS076 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Swim: 14:35 (2)
T1: 1:25
Bike: 37:51 (3)
Inter.: 0:53:52(3)
T2: 0:36
Run: 25:49 (3)
Rezultat: 1:20:18
Licenca: 2019TZS076
VETERANI 1-M
1 . 9 Ciglar Mitja
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj 13:02 (1) 0:53 33:03 (3) 0:46:59(1) 0:27 20:14 (1) 1:07:41 >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 13:02 (1)
T1: 0:53
Bike: 33:03 (3)
Inter.: 0:46:59(1)
T2: 0:27
Run: 20:14 (1)
Rezultat: 1:07:41
Licenca:
2 . 19 Golič Matjaž
TRIATLON KLUB 3KM
Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM 13:35 (2) 1:08 32:59 (2) 0:47:42(2) 0:38 20:59 (2) 1:09:20 2019TZS559 >
Klub TRIATLON KLUB 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 13:35 (2)
T1: 1:08
Bike: 32:59 (2)
Inter.: 0:47:42(2)
T2: 0:38
Run: 20:59 (2)
Rezultat: 1:09:20
Licenca: 2019TZS559
3 . 56 Novšak Borut
Moški SLO 15:38 (4) 2:29 32:30 (1) 0:50:38(3) 0:46 23:03 (3) 1:14:27 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 15:38 (4)
T1: 2:29
Bike: 32:30 (1)
Inter.: 0:50:38(3)
T2: 0:46
Run: 23:03 (3)
Rezultat: 1:14:27
Licenca:
4 . 31 Kocjančič Simon
ŠD CENTAVER
Moški SLO ŠD CENTAVER 14:48 (3) 1:59 36:13 (4) 0:53:01(4) 0:44 30:00 (4) 1:23:45 >
Klub ŠD CENTAVER
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 14:48 (3)
T1: 1:59
Bike: 36:13 (4)
Inter.: 0:53:01(4)
T2: 0:44
Run: 30:00 (4)
Rezultat: 1:23:45
Licenca:
DNF 66 Plevnik David
ŠRK CELJE
Moški SLO ŠRK CELJE (-1) (-1) (-1) (-1) DNF 2019TZS016 >
Klub ŠRK CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Swim: (-1)
T1:
Bike: (-1)
Inter.: (-1)
T2:
Run: (-1)
Rezultat: DNF
Licenca: 2019TZS016
VETERANKE 1-Ž
1 . 4 Antonič Urška
TK 3KM
Ženski SLO TK 3KM 16:30 (1) 1:48 38:11 (1) 0:56:30(1) 0:54 28:43 (1) 1:26:09 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Ženski
Swim: 16:30 (1)
T1: 1:48
Bike: 38:11 (1)
Inter.: 0:56:30(1)
T2: 0:54
Run: 28:43 (1)
Rezultat: 1:26:09
Licenca:
VETERANI 2-M
1 . 35 Kostanjevec Matej
Slovenska vojska
Moški SLO Slovenska vojska 14:03 (1) 1:16 33:02 (4) 0:48:22(1) 0:27 20:29 (1) 1:09:19 >
Klub Slovenska vojska
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 14:03 (1)
T1: 1:16
Bike: 33:02 (4)
Inter.: 0:48:22(1)
T2: 0:27
Run: 20:29 (1)
Rezultat: 1:09:19
Licenca:
2 . 8 MILASINOVIČ Dragan
ŠK TRIATLON LAJF
Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 14:40 (3) 1:07 33:15 (6) 0:49:03(3) 0:34 20:47 (2) 1:10:24 2019TZS081 >
Klub ŠK TRIATLON LAJF
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 14:40 (3)
T1: 1:07
Bike: 33:15 (6)
Inter.: 0:49:03(3)
T2: 0:34
Run: 20:47 (2)
Rezultat: 1:10:24
Licenca: 2019TZS081
3 . 54 Mravlje Rok
TK Gorenjska
Moški SLO TK Gorenjska 15:01 (4) 1:17 32:06 (2) 0:48:25(2) 0:41 22:47 (5) 1:11:55 2019TZS240 >
Klub TK Gorenjska
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 15:01 (4)
T1: 1:17
Bike: 32:06 (2)
Inter.: 0:48:25(2)
T2: 0:41
Run: 22:47 (5)
Rezultat: 1:11:55
Licenca: 2019TZS240
4 . 38 Krajnc Boštjan
TK 3KM
Moški SLO TK 3KM 14:23 (2) 1:33 34:39 (7) 0:50:36(5) 0:46 21:59 (3) 1:13:22 2019TZS565 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 14:23 (2)
T1: 1:33
Bike: 34:39 (7)
Inter.: 0:50:36(5)
T2: 0:46
Run: 21:59 (3)
Rezultat: 1:13:22
Licenca: 2019TZS565
5 . 36 KOVAČ ALEŠ
KONJIŠKA ATLETSKA ŠO
Moški SLO KONJIŠKA ATLETSKA ŠO 16:04 (5) 1:34 32:58 (3) 0:50:37(6) 0:36 22:23 (4) 1:13:36 >
Klub KONJIŠKA ATLETSKA ŠO
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 16:04 (5)
T1: 1:34
Bike: 32:58 (3)
Inter.: 0:50:37(6)
T2: 0:36
Run: 22:23 (4)
Rezultat: 1:13:36
Licenca:
6 . 91 Vizin Vasja
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 17:10 (7) 1:18 32:04 (1) 0:50:32(4) 0:46 24:09 (6) 1:15:27 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 17:10 (7)
T1: 1:18
Bike: 32:04 (1)
Inter.: 0:50:32(4)
T2: 0:46
Run: 24:09 (6)
Rezultat: 1:15:27
Licenca:
7 . 25 Hunjet Andrej
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj 16:17 (6) 1:20 33:11 (5) 0:50:48(7) 0:42 24:55 (7) 1:16:26 >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 16:17 (6)
T1: 1:20
Bike: 33:11 (5)
Inter.: 0:50:48(7)
T2: 0:42
Run: 24:55 (7)
Rezultat: 1:16:26
Licenca:
DNS 72 Radivojević Aleksander
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica (-1) (-1) (-1) (-1) DNS 2019TZS056 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Swim: (-1)
T1:
Bike: (-1)
Inter.: (-1)
T2:
Run: (-1)
Rezultat: DNS
Licenca: 2019TZS056
VETERANKE 2-Ž
1 . 34 Kompara Karmen
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 14:51 (1) 1:30 34:14 (1) 0:50:36(1) 0:58 24:48 (1) 1:16:22 2019TZS510 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Swim: 14:51 (1)
T1: 1:30
Bike: 34:14 (1)
Inter.: 0:50:36(1)
T2: 0:58
Run: 24:48 (1)
Rezultat: 1:16:22
Licenca: 2019TZS510
VETERANI 3-M
1 . 16 Egart Janez
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 14:21 (1) 1:15 35:09 (2) 0:50:46(2) 0:26 23:47 (2) 1:15:00 2019TZS406 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 14:21 (1)
T1: 1:15
Bike: 35:09 (2)
Inter.: 0:50:46(2)
T2: 0:26
Run: 23:47 (2)
Rezultat: 1:15:00
Licenca: 2019TZS406
2 . 43 Malovič Zoran
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj 16:12 (2) 1:19 33:01 (1) 0:50:33(1) 0:31 25:08 (3) 1:16:13 2019TZS252 >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 16:12 (2)
T1: 1:19
Bike: 33:01 (1)
Inter.: 0:50:33(1)
T2: 0:31
Run: 25:08 (3)
Rezultat: 1:16:13
Licenca: 2019TZS252
3 . 15 Duspara Mićo
TK 3max
Moški CRO TK 3max 17:39 (3) 1:08 35:30 (3) 0:54:18(3) 1:01 21:51 (1) 1:17:11 2019-0222 >
Klub TK 3max
Država CRO
Spol: Moški
Swim: 17:39 (3)
T1: 1:08
Bike: 35:30 (3)
Inter.: 0:54:18(3)
T2: 1:01
Run: 21:51 (1)
Rezultat: 1:17:11
Licenca: 2019-0222
VETERANI 4-M
1 . 30 Knap Bojan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 17:58 (1) 1:27 41:08 (1) 1:00:34(1) 0:57 30:27 (1) 1:31:58 2019TZS463 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 17:58 (1)
T1: 1:27
Bike: 41:08 (1)
Inter.: 1:00:34(1)
T2: 0:57
Run: 30:27 (1)
Rezultat: 1:31:58
Licenca: 2019TZS463
VETERANI 5-M
1 . 1 Aćimović Radovan
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj 16:17 (2) 1:14 33:09 (1) 0:50:42(1) 0:18 22:57 (1) 1:13:58 2019TZS250 >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 16:17 (2)
T1: 1:14
Bike: 33:09 (1)
Inter.: 0:50:42(1)
T2: 0:18
Run: 22:57 (1)
Rezultat: 1:13:58
Licenca: 2019TZS250
2 . 11 Černeka Zvonko
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 16:13 (1) 1:54 37:12 (2) 0:55:20(2) 0:24 29:40 (3) 1:25:24 2019TZS262 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 16:13 (1)
T1: 1:54
Bike: 37:12 (2)
Inter.: 0:55:20(2)
T2: 0:24
Run: 29:40 (3)
Rezultat: 1:25:24
Licenca: 2019TZS262
3 . 10 Cizerl Franc
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj 17:37 (3) 1:53 39:18 (3) 0:58:48(3) 0:50 29:34 (2) 1:29:13 >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 17:37 (3)
T1: 1:53
Bike: 39:18 (3)
Inter.: 0:58:48(3)
T2: 0:50
Run: 29:34 (2)
Rezultat: 1:29:13
Licenca:
VETERANI 6-M
1 . 75 Rozman Marjan
KLUB LJUBITELJEV PIV
Moški SLO KLUB LJUBITELJEV PIV 20:20 (1) 3:13 39:35 (1) 1:03:08(1) 0:38 27:32 (1) 1:31:18 >
Klub KLUB LJUBITELJEV PIV
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 20:20 (1)
T1: 3:13
Bike: 39:35 (1)
Inter.: 1:03:08(1)
T2: 0:38
Run: 27:32 (1)
Rezultat: 1:31:18
Licenca:
VETERANI 7-M
1 . 27 Kabaj Milan
TRIATLON KLUB 3KM
Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM 18:17 (1) 2:59 49:15 (1) 1:10:32(1) 3:00 47:59 (1) 2:01:32 >
Klub TRIATLON KLUB 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Swim: 18:17 (1)
T1: 2:59
Bike: 49:15 (1)
Inter.: 1:10:32(1)
T2: 3:00
Run: 47:59 (1)
Rezultat: 2:01:32
Licenca:

Komentarji

 

Mobile content