Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Triatlon Ankaran 2019

Triatlon Tekma:Triatlon Ankaran 2019 Datum:25.05.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Časi Rezultat Licenca Več
CICIBANI ML-M
1 . 196 DESSHMANN MARK
Moški ITA 0:01:56 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:01:56
Licenca:
2 . 212 SCHIAVON ADAM
Moški ITA 0:02:01 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:02:01
Licenca:
3 . 209 ROTTI ZENO
Moški ITA 0:02:13 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:02:13
Licenca:
CICIBANKE ML-Ž
1 . 14 BABIN ANA
TK Matulji
Ženski CRO TK Matulji 0:02:01 >
Klub TK Matulji
Država CRO
Spol: Ženski
Časi:
Rezultat: 0:02:01
Licenca:
2 . 8 SARDEI ANNA
HSV Triathlon Kärnten
Ženski ITA HSV Triathlon Kärnten 0:02:12 >
Klub HSV Triathlon Kärnten
Država ITA
Spol: Ženski
Časi:
Rezultat: 0:02:12
Licenca:
TRIATLON ZA VSAKOGAR - MOšKI-M
1 . 30 ORLITSCH FELIX
HSV Triathlon Kärnten
Moški AUT HSV Triathlon Kärnten 0:04:02 (0:56) 0:17:01 (0:37) 0:09:54 0:32:32 >
Klub HSV Triathlon Kärnten
Država AUT
Spol: Moški
Časi: 0:04:02 (0:56) 0:17:01 (0:37) 0:09:54
Rezultat: 0:32:32
Licenca:
2 . 203 STRNIŠA GAŠPER
Moški SLO 0:04:19 (1:03) 0:19:29 (0:39) 0:12:35 0:38:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:04:19 (1:03) 0:19:29 (0:39) 0:12:35
Rezultat: 0:38:07
Licenca:
3 . 44 PIRC URBAN
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 0:06:36 (0:50) 0:18:32 (0:33) 0:12:19 0:38:52 2019TZS679 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:06:36 (0:50) 0:18:32 (0:33) 0:12:19
Rezultat: 0:38:52
Licenca: 2019TZS679
CICIBANI-M
1 . 13 Podobnik Matevž
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:01:43 2019TZS068 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:01:43
Licenca: 2019TZS068
2 . 7 SARDEI FEDERICO
HSV Triathlon Kärnten
Moški ITA HSV Triathlon Kärnten 0:01:49 >
Klub HSV Triathlon Kärnten
Država ITA
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:01:49
Licenca:
3 . 12 Mihelič Tine
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:01:50 2019TZS055 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:01:50
Licenca: 2019TZS055
4 . 5 JESENKO Florian
HSV Triathlon Kärnten
Moški AUT HSV Triathlon Kärnten 0:01:51 >
Klub HSV Triathlon Kärnten
Država AUT
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:01:51
Licenca:
5 . 208 ROTTI ELIA
Moški ITA 0:01:53 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:01:53
Licenca:
6 . 11 Mihajlovič Svit
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:01:58 2019TZS052 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:01:58
Licenca: 2019TZS052
7 . 25 Lulik Nai
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:02:12 2019TZS523 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:02:12
Licenca: 2019TZS523
8 . 211 HUMAR MAKS
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 0:02:15 2019TZS447 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:02:15
Licenca: 2019TZS447
CICIBANKE-Ž
1 . 27 Martinšek Enja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 0:01:45 2019TZS098 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Časi:
Rezultat: 0:01:45
Licenca: 2019TZS098
2 . 20 SIMIČAK LARA
TK TRISPORT KAMNIK
Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 0:01:48 2019TZS422 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Časi:
Rezultat: 0:01:48
Licenca: 2019TZS422
3 . 16 Saračević Una
TK Matulji
Ženski CRO TK Matulji 0:01:58 >
Klub TK Matulji
Država CRO
Spol: Ženski
Časi:
Rezultat: 0:01:58
Licenca:
4 . 6 PUCHER SARAH
HSV Triathlon Kärnten
Ženski AUT HSV Triathlon Kärnten 0:01:59 >
Klub HSV Triathlon Kärnten
Država AUT
Spol: Ženski
Časi:
Rezultat: 0:01:59
Licenca:
5 . 15 Babin Ema
TK Matulji
Ženski CRO TK Matulji 0:02:00 >
Klub TK Matulji
Država CRO
Spol: Ženski
Časi:
Rezultat: 0:02:00
Licenca:
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 17 DEŽMAN Luka
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 0:03:29 2019TZS454 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:03:29
Licenca: 2019TZS454
2 . 2 ZANIN ALVISE
ASD PAVANELLO EROI DEL PIAVE
Moški ITA ASD PAVANELLO EROI DEL PIAVE 0:03:35 >
Klub ASD PAVANELLO EROI DEL PIAVE
Država ITA
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:03:35
Licenca:
3 . 28 Martinšek Tian
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 0:03:46 2019TZS105 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:03:46
Licenca: 2019TZS105
4 . 26 Medvedec Matija Stefan
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:04:02 2019TZS513 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:04:02
Licenca: 2019TZS513
5 . 22 Brecelj Brin
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:04:03 2019TZS525 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:04:03
Licenca: 2019TZS525
6 . 4 Florian Luca
HSV Triathlon Kärnten
Moški AUT HSV Triathlon Kärnten 0:04:04 >
Klub HSV Triathlon Kärnten
Država AUT
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:04:04
Licenca:
7 . 195 MOSSHAMMER MAXI
HSV Triathlon
Moški AUT HSV Triathlon 0:04:12 >
Klub HSV Triathlon
Država AUT
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:04:12
Licenca:
8 . 19 Prezelj Jaka
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 0:04:35 2019TZS444 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:04:35
Licenca: 2019TZS444
9 . 3 Belluco Thomas
Cus padova
Moški ITA Cus padova 0:04:51 >
Klub Cus padova
Država ITA
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:04:51
Licenca:
10 . 198 Primosich Michael
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 0:05:01 2019TZS293 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:05:01
Licenca: 2019TZS293
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 23 Kovač Kim
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:03:31 2019TZS527 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Časi:
Rezultat: 0:03:31
Licenca: 2019TZS527
2 . 1 CAMUFFO ELISA
ASD PAVANELLO EROI DEL PIAVE
Ženski ITA ASD PAVANELLO EROI DEL PIAVE 0:03:56 >
Klub ASD PAVANELLO EROI DEL PIAVE
Država ITA
Spol: Ženski
Časi:
Rezultat: 0:03:56
Licenca:
3 . 24 Lulik Mei
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:04:08 2019TZS520 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Časi:
Rezultat: 0:04:08
Licenca: 2019TZS520
4 . 9 WUKSCH Sophie
HSV Triathlon Kärnten
Ženski AUT HSV Triathlon Kärnten 0:04:39 >
Klub HSV Triathlon Kärnten
Država AUT
Spol: Ženski
Časi:
Rezultat: 0:04:39
Licenca:
5 . 18 Hribar Anja
TK TRISPORT KAMNIK
Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 0:04:41 2019TZS462 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Časi:
Rezultat: 0:04:41
Licenca: 2019TZS462
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 41 Žagar Jurij
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:05:03 (0:50) 0:18:11 (0:32) 0:09:57 0:34:36 2019TZS064 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:05:03 (0:50) 0:18:11 (0:32) 0:09:57
Rezultat: 0:34:36
Licenca: 2019TZS064
2 . 73 Medved Jure
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 0:04:57 (0:40) 0:17:54 (0:45) 0:10:34 0:34:51 2019TZS113 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:04:57 (0:40) 0:17:54 (0:45) 0:10:34
Rezultat: 0:34:51
Licenca: 2019TZS113
3 . 32 Belluco Jacopo
Cus padova
Moški ITA Cus padova 0:03:29 (0:47) 0:18:48 (0:31) 0:12:13 0:35:51 >
Klub Cus padova
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:03:29 (0:47) 0:18:48 (0:31) 0:12:13
Rezultat: 0:35:51
Licenca:
4 . 49 DEŽMAN Anže
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS453 0:04:21 (0:47) 0:19:04 (0:33) 0:11:22 0:36:09 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS453
Časi: 0:04:21 (0:47) 0:19:04 (0:33) 0:11:22
Rezultat: 0:36:09
5 . 191 CAMUFFO DAVIDE
Eroi Del Piave
Moški ITA Eroi Del Piave 0:04:43 (0:46) 0:18:59 (0:31) 0:11:29 0:36:30 >
Klub Eroi Del Piave
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:04:43 (0:46) 0:18:59 (0:31) 0:11:29
Rezultat: 0:36:30
Licenca:
6 . 54 Rifel Nejc
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:04:36 (0:40) 0:19:32 (0:41) 0:12:28 0:37:59 2019TZS467 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:04:36 (0:40) 0:19:32 (0:41) 0:12:28
Rezultat: 0:37:59
Licenca: 2019TZS467
7 . 42 Žagar Taj
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:06:08 (0:41) 0:19:27 (0:55) 0:11:04 0:38:17 2019TZS065 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:06:08 (0:41) 0:19:27 (0:55) 0:11:04
Rezultat: 0:38:17
Licenca: 2019TZS065
8 . 40 Žagar Jurij
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:05:48 (0:57) 0:20:49 (0:38) 0:11:23 0:39:37 2019TZS063 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:05:48 (0:57) 0:20:49 (0:38) 0:11:23
Rezultat: 0:39:37
Licenca: 2019TZS063
9 . 51 Majdič Luka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:04:53 (0:47) 0:20:34 (0:34) 0:12:55 0:39:46 2019TZS420 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:04:53 (0:47) 0:20:34 (0:34) 0:12:55
Rezultat: 0:39:46
Licenca: 2019TZS420
10 . 59 Kovač Pij
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:04:52 (0:43) 0:17:32 (0:36) 0:19:09 0:42:54 2019TZS519 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:04:52 (0:43) 0:17:32 (0:36) 0:19:09
Rezultat: 0:42:54
Licenca: 2019TZS519
11 . 197 Primosich Jacopo
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 0:05:26 (1:19) 0:27:01 (0:31) 0:18:49 0:53:07 2019TZS292 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:05:26 (1:19) 0:27:01 (0:31) 0:18:49
Rezultat: 0:53:07
Licenca: 2019TZS292
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 53 Mozetič Metka
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:04:54 (0:46) 0:17:33 (0:40) 0:09:56 0:33:51 2019TZS396 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:04:54 (0:46) 0:17:33 (0:40) 0:09:56
Rezultat: 0:33:51
Licenca: 2019TZS396
2 . 60 Kovic Urška
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:03:36 (0:37) 0:18:25 (0:38) 0:10:35 0:33:53 2019TZS617 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:03:36 (0:37) 0:18:25 (0:38) 0:10:35
Rezultat: 0:33:53
Licenca: 2019TZS617
3 . 45 Debelić Dora
Triatlon klub Rab
Ženski CRO Triatlon klub Rab 0:06:11 (0:38) 0:18:58 (0:43) 0:12:33 0:39:04 2018-0039 >
Klub Triatlon klub Rab
Država CRO
Spol: Ženski
Časi: 0:06:11 (0:38) 0:18:58 (0:43) 0:12:33
Rezultat: 0:39:04
Licenca: 2018-0039
4 . 56 Totter Nadja
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:05:00 (0:52) 0:20:22 (0:32) 0:13:14 0:40:03 2019TZS452 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:05:00 (0:52) 0:20:22 (0:32) 0:13:14
Rezultat: 0:40:03
Licenca: 2019TZS452
5 . 34 JESENKO Hannah
HSV Triathlon Kaernten
Ženski AUT HSV Triathlon Kaernten 0:04:47 (0:50) 0:20:13 (1:30) 0:12:51 0:40:14 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Ženski
Časi: 0:04:47 (0:50) 0:20:13 (1:30) 0:12:51
Rezultat: 0:40:14
Licenca:
6 . 36 PUCHER LAURA
HSV Triathlon Kaernten
Ženski AUT HSV Triathlon Kaernten 0:04:45 (0:45) 0:20:14 (0:35) 0:14:21 0:40:43 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Ženski
Časi: 0:04:45 (0:45) 0:20:14 (0:35) 0:14:21
Rezultat: 0:40:43
Licenca:
7 . 37 WUKSCH STEFANIE
HSV Triathlon Kaernten
Ženski AUT HSV Triathlon Kaernten 0:04:45 (0:50) 0:20:08 (0:34) 0:15:05 0:41:23 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Ženski
Časi: 0:04:45 (0:50) 0:20:08 (0:34) 0:15:05
Rezultat: 0:41:23
Licenca:
8 . 46 Kurelić Doris
Triatlon klub Rab
Ženski CRO Triatlon klub Rab 0:05:37 (1:02) 0:21:44 (0:36) 0:13:16 0:42:17 2018-0037 >
Klub Triatlon klub Rab
Država CRO
Spol: Ženski
Časi: 0:05:37 (1:02) 0:21:44 (0:36) 0:13:16
Rezultat: 0:42:17
Licenca: 2018-0037
9 . 47 Macolić Petra
Triatlon klub Rab
Ženski CRO Triatlon klub Rab 0:06:05 (0:57) 0:24:18 (0:38) 0:15:49 0:47:49 2018-0038 >
Klub Triatlon klub Rab
Država CRO
Spol: Ženski
Časi: 0:06:05 (0:57) 0:24:18 (0:38) 0:15:49
Rezultat: 0:47:49
Licenca: 2018-0038
KADETI-M
1 . 39 Tomšič Staš
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:03:20 (0:34) 0:15:25 (0:35) 0:09:07 0:29:03 2019TZS059 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:03:20 (0:34) 0:15:25 (0:35) 0:09:07
Rezultat: 0:29:03
Licenca: 2019TZS059
2 . 69 Denša Ul
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 0:03:31 (0:35) 0:15:43 (0:37) 0:09:02 0:29:30 2019TZS125 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:03:31 (0:35) 0:15:43 (0:37) 0:09:02
Rezultat: 0:29:30
Licenca: 2019TZS125
3 . 68 Alenabi Nik
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 0:03:43 (0:33) 0:16:16 (0:34) 0:09:44 0:30:53 2019TZS119 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:03:43 (0:33) 0:16:16 (0:34) 0:09:44
Rezultat: 0:30:53
Licenca: 2019TZS119
4 . 194 Rihar Mai
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 0:03:40 (0:33) 0:15:47 (0:35) 0:10:18 0:30:54 2019TZS121 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:03:40 (0:33) 0:15:47 (0:35) 0:10:18
Rezultat: 0:30:54
Licenca: 2019TZS121
5 . 61 Kovic Januš
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:03:38 (0:31) 0:16:32 (0:34) 0:10:32 0:31:49 2019TZS616 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:03:38 (0:31) 0:16:32 (0:34) 0:10:32
Rezultat: 0:31:49
Licenca: 2019TZS616
6 . 71 Dolgan Tjaž
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 0:05:12 (0:39) 0:16:55 (0:39) 0:10:22 0:33:49 2019TZS120 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:05:12 (0:39) 0:16:55 (0:39) 0:10:22
Rezultat: 0:33:49
Licenca: 2019TZS120
7 . 38 Čop Aljaž
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:03:42 (0:36) 0:18:20 (0:31) 0:11:22 0:34:34 2019TZS034 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:03:42 (0:36) 0:18:20 (0:31) 0:11:22
Rezultat: 0:34:34
Licenca: 2019TZS034
8 . 64 Vidmar Val
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:05:08 (0:49) 0:18:33 (0:32) 0:11:29 0:36:32 2019TZS522 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:05:08 (0:49) 0:18:33 (0:32) 0:11:29
Rezultat: 0:36:32
Licenca: 2019TZS522
9 . 33 BIASIO MARKUS
HSV Triathlon Kaernten
Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 0:04:15 (1:09) 0:19:56 (0:49) 0:13:19 0:39:30 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Moški
Časi: 0:04:15 (1:09) 0:19:56 (0:49) 0:13:19
Rezultat: 0:39:30
Licenca:
10 . 50 Hribar Matic
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:04:27 (0:37) 0:20:40 (0:43) 0:15:51 0:42:21 2019TZS461 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:04:27 (0:37) 0:20:40 (0:43) 0:15:51
Rezultat: 0:42:21
Licenca: 2019TZS461
KADETINJE-Ž
1 . 43 Mihevc Lara
TK Logatec
Ženski SLO TK Logatec 0:03:39 (0:33) 0:17:21 (0:38) 0:10:25 0:32:37 2019TZS390 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:03:39 (0:33) 0:17:21 (0:38) 0:10:25
Rezultat: 0:32:37
Licenca: 2019TZS390
2 . 55 Škrjanc Vita
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:03:37 (0:32) 0:17:23 (0:37) 0:10:49 0:33:00 2019TZS414 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:03:37 (0:32) 0:17:23 (0:37) 0:10:49
Rezultat: 0:33:00
Licenca: 2019TZS414
3 . 63 Stres Tinkara
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:04:39 (0:50) 0:17:06 (0:37) 0:11:01 0:34:16 2019TZS514 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:04:39 (0:50) 0:17:06 (0:37) 0:11:01
Rezultat: 0:34:16
Licenca: 2019TZS514
4 . 52 Maradin Manca
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:04:12 (0:35) 0:17:49 (0:36) 0:13:11 0:36:25 2019TZS433 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:04:12 (0:35) 0:17:49 (0:36) 0:13:11
Rezultat: 0:36:25
Licenca: 2019TZS433
5 . 58 Kovač Lia
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:04:11 (0:35) 0:18:25 (0:40) 0:14:58 0:38:51 2019TZS529 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:04:11 (0:35) 0:18:25 (0:40) 0:14:58
Rezultat: 0:38:51
Licenca: 2019TZS529
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 176 Medved Jakob
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 0:09:56 (0:40) 0:27:57 (0:34) 0:17:45 0:56:54 2019TZS133 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:09:56 (0:40) 0:27:57 (0:34) 0:17:45
Rezultat: 0:56:54
Licenca: 2019TZS133
2 . 163 Maradin Jan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:11:49 (1:11) 0:28:13 (0:36) 0:19:58 1:01:50 2019TZS432 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:11:49 (1:11) 0:28:13 (0:36) 0:19:58
Rezultat: 1:01:50
Licenca: 2019TZS432
3 . 179 Zalar Patrik
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 0:10:00 (0:53) 0:29:38 (0:42) 0:23:29 1:04:44 2019TZS128 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:10:00 (0:53) 0:29:38 (0:42) 0:23:29
Rezultat: 1:04:44
Licenca: 2019TZS128
MLAJŠE MLADINKE-Ž
1 . 177 Perko Liza
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 0:13:37 (2:11) 0:31:42 (0:39) 0:24:00 1:12:11 2019TZS129 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:13:37 (2:11) 0:31:42 (0:39) 0:24:00
Rezultat: 1:12:11
Licenca: 2019TZS129
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 148 Dečman Matej
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:09:26 (0:39) 0:29:36 (0:36) 0:20:13 1:00:32 2019TZS035 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:09:26 (0:39) 0:29:36 (0:36) 0:20:13
Rezultat: 1:00:32
Licenca: 2019TZS035
2 . 157 NOVOTNY BRUNO
Triatlon klub Rab
Moški CRO Triatlon klub Rab 0:14:16 (1:13) 0:29:00 (0:50) 0:24:26 1:09:47 >
Klub Triatlon klub Rab
Država CRO
Spol: Moški
Časi: 0:14:16 (1:13) 0:29:00 (0:50) 0:24:26
Rezultat: 1:09:47
Licenca:
ČLANI 1-M
1 . 165 Obreza Domen
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:09:58 (0:57) 0:28:50 (0:37) 0:18:54 0:59:19 2019TZS407 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:09:58 (0:57) 0:28:50 (0:37) 0:18:54
Rezultat: 0:59:19
Licenca: 2019TZS407
2 . 222 Mandič Mark
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 0:10:11 (0:46) 0:30:04 (0:33) 0:19:27 1:01:03 2019TZS482 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:10:11 (0:46) 0:30:04 (0:33) 0:19:27
Rezultat: 1:01:03
Licenca: 2019TZS482
3 . 166 Podbevšek Žiga
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:10:37 (0:43) 0:29:39 (0:33) 0:20:05 1:01:39 2019TZS399 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:10:37 (0:43) 0:29:39 (0:33) 0:20:05
Rezultat: 1:01:39
Licenca: 2019TZS399
4 . 150 Lavrič Miha
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:12:36 (1:05) 0:29:09 (0:44) 0:21:33 1:05:11 2019TZS048 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:12:36 (1:05) 0:29:09 (0:44) 0:21:33
Rezultat: 1:05:11
Licenca: 2019TZS048
5 . 149 Lavrič Rok
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:13:55 (1:06) 0:29:24 (0:44) 0:20:38 1:05:49 2019TZS049 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:13:55 (1:06) 0:29:24 (0:44) 0:20:38
Rezultat: 1:05:49
Licenca: 2019TZS049
6 . 162 Lipovšek Jan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:14:31 (1:38) 0:28:19 (0:40) 0:21:04 1:06:14 2019TZS419 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:14:31 (1:38) 0:28:19 (0:40) 0:21:04
Rezultat: 1:06:14
Licenca: 2019TZS419
7 . 182 QUARINO MICHELE
UDINE TRIATHLON
Moški ITA UDINE TRIATHLON 0:12:22 (1:06) 0:30:02 (0:53) 0:22:26 1:06:50 >
Klub UDINE TRIATHLON
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:12:22 (1:06) 0:30:02 (0:53) 0:22:26
Rezultat: 1:06:50
Licenca:
8 . 160 Gerič Jaka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:12:30 (1:41) 0:30:18 (0:39) 0:22:13 1:07:22 2019TZS466 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:12:30 (1:41) 0:30:18 (0:39) 0:22:13
Rezultat: 1:07:22
Licenca: 2019TZS466
9 . 119 PECORARI DAVIDE
EASTSIDE TRIATHLON
Moški ITA EASTSIDE TRIATHLON 0:19:06 (1:43) 0:31:25 (1:11) 0:26:38 1:20:05 >
Klub EASTSIDE TRIATHLON
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:19:06 (1:43) 0:31:25 (1:11) 0:26:38
Rezultat: 1:20:05
Licenca:
10 . 185 Kralj Jaka
Moški SLO 0:17:01 (2:00) 0:33:12 (1:07) 0:29:50 1:23:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:17:01 (2:00) 0:33:12 (1:07) 0:29:50
Rezultat: 1:23:12
Licenca:
ČLANICE 1-Ž
1 . 75 Klemenc Maruša
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 0:10:42 (0:47) 0:31:11 (0:32) 0:21:00 1:04:14 2019TZS492 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:10:42 (0:47) 0:31:11 (0:32) 0:21:00
Rezultat: 1:04:14
Licenca: 2019TZS492
2 . 82 REBECCA STANZ
AC Donau Chemie St. Veit
Ženski AUT AC Donau Chemie St. Veit 0:14:39 (1:30) 0:36:17 (0:57) 0:22:38 1:16:03 >
Klub AC Donau Chemie St. Veit
Država AUT
Spol: Ženski
Časi: 0:14:39 (1:30) 0:36:17 (0:57) 0:22:38
Rezultat: 1:16:03
Licenca:
3 . 76 Šumah Ana
TRIATLON KLUB 3KM
Ženski SLO TRIATLON KLUB 3KM 0:15:05 (1:06) 0:37:43 (0:44) 0:24:11 1:18:50 2019TZS576 >
Klub TRIATLON KLUB 3KM
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:15:05 (1:06) 0:37:43 (0:44) 0:24:11
Rezultat: 1:18:50
Licenca: 2019TZS576
4 . 224 Lavrič Lara
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 0:15:46 (1:14) 0:37:13 (0:36) 0:27:18 1:22:09 2019TZS047 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:15:46 (1:14) 0:37:13 (0:36) 0:27:18
Rezultat: 1:22:09
Licenca: 2019TZS047
ČLANI 2-M
1 . 214 Galassi Fabio
Moški ITA 0:11:09 (0:42) 0:29:25 (0:37) 0:18:08 1:00:04 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:11:09 (0:42) 0:29:25 (0:37) 0:18:08
Rezultat: 1:00:04
Licenca:
2 . 143 REMUALDO RICCARDO
Rari nantes Trieste
Moški ITA Rari nantes Trieste 0:12:26 (1:02) 0:29:16 (0:38) 0:19:15 1:02:39 >
Klub Rari nantes Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:12:26 (1:02) 0:29:16 (0:38) 0:19:15
Rezultat: 1:02:39
Licenca:
3 . 108 Cociani Alessandro
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški SLO A.S.D. FEDERCLUB TRST 0:13:34 (0:51) 0:28:53 (0:40) 0:18:54 1:02:53 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:13:34 (0:51) 0:28:53 (0:40) 0:18:54
Rezultat: 1:02:53
Licenca:
4 . 84 THOMAS CANORI
AC Donau Chemie St. Veit
Moški AUT AC Donau Chemie St. Veit 0:13:42 (2:07) 0:26:56 (0:47) 0:19:38 1:03:12 >
Klub AC Donau Chemie St. Veit
Država AUT
Spol: Moški
Časi: 0:13:42 (2:07) 0:26:56 (0:47) 0:19:38
Rezultat: 1:03:12
Licenca:
5 . 123 Medessi Stefano
EASTSIDE TRIATHLON GORIZIA
Moški ITA EASTSIDE TRIATHLON GORIZIA 0:14:24 (0:58) 0:29:01 (0:51) 0:19:58 1:05:14 FITRI ITALY >
Klub EASTSIDE TRIATHLON GORIZIA
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:14:24 (0:58) 0:29:01 (0:51) 0:19:58
Rezultat: 1:05:14
Licenca: FITRI ITALY
6 . 145 Stefanini Matteo
Rari Nantes Trieste
Moški SLO Rari Nantes Trieste 0:13:04 (0:44) 0:33:07 (0:50) 0:21:00 1:08:47 FITRI 106332 >
Klub Rari Nantes Trieste
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:13:04 (0:44) 0:33:07 (0:50) 0:21:00
Rezultat: 1:08:47
Licenca: FITRI 106332
7 . 216 DI MATTEO BON
Moški ITA 0:13:33 (0:51) 0:30:05 (0:47) 0:23:40 1:08:58 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:13:33 (0:51) 0:30:05 (0:47) 0:23:40
Rezultat: 1:08:58
Licenca:
8 . 189 Prinčič Sebastian
Moški SLO 0:18:58 (1:51) 0:31:11 (0:47) 0:22:29 1:15:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:18:58 (1:51) 0:31:11 (0:47) 0:22:29
Rezultat: 1:15:18
Licenca:
9 . 210 KOBAN ALESSANDRO
Moški ITA 0:16:33 (1:53) 0:35:57 (1:04) 0:24:10 1:19:39 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:16:33 (1:53) 0:35:57 (1:04) 0:24:10
Rezultat: 1:19:39
Licenca:
10 . 101 SCHIAVON GIACOMO
Bora multisport Trieste
Moški ITA Bora multisport Trieste 0:16:56 (0:52) 0:44:32 (0:48) 0:24:45 1:27:54 >
Klub Bora multisport Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:16:56 (0:52) 0:44:32 (0:48) 0:24:45
Rezultat: 1:27:54
Licenca:
ČLANICE 2-Ž
1 . 158 TOMIĆ IVA SMOJVER
TK Rival
Ženski CRO TK Rival 0:13:20 (2:16) 0:32:01 (0:36) 0:24:05 1:12:20 >
Klub TK Rival
Država CRO
Spol: Ženski
Časi: 0:13:20 (2:16) 0:32:01 (0:36) 0:24:05
Rezultat: 1:12:20
Licenca:
2 . 206 LORENZI STELLA
Ženski ITA 0:16:28 (1:58) 0:32:13 (0:59) 0:24:04 1:15:45 >
Klub
Država ITA
Spol: Ženski
Časi: 0:16:28 (1:58) 0:32:13 (0:59) 0:24:04
Rezultat: 1:15:45
Licenca:
3 . 114 CASTELLAN SILVIA
Eastside triathlon
Ženski ITA Eastside triathlon 0:13:34 (1:37) 0:37:51 (0:46) 0:25:12 1:19:02 >
Klub Eastside triathlon
Država ITA
Spol: Ženski
Časi: 0:13:34 (1:37) 0:37:51 (0:46) 0:25:12
Rezultat: 1:19:02
Licenca:
4 . 152 Podrecca Tea
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 0:15:11 (0:56) 0:38:09 (0:48) 0:26:54 1:22:00 2019TZS076 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:15:11 (0:56) 0:38:09 (0:48) 0:26:54
Rezultat: 1:22:00
Licenca: 2019TZS076
5 . 120 QUAGLIA JESSICA
EASTSIDE TRIATHLON
Ženski ITA EASTSIDE TRIATHLON 0:17:44 (1:36) 0:38:19 (1:01) 0:28:57 1:27:39 >
Klub EASTSIDE TRIATHLON
Država ITA
Spol: Ženski
Časi: 0:17:44 (1:36) 0:38:19 (1:01) 0:28:57
Rezultat: 1:27:39
Licenca:
6 . 156 VADLJA MARTINA
Triatlon Kluba Matulji
Ženski CRO Triatlon Kluba Matulji 0:17:56 (1:17) 0:41:49 (0:33) 0:28:49 1:30:26 2019-0902 >
Klub Triatlon Kluba Matulji
Država CRO
Spol: Ženski
Časi: 0:17:56 (1:17) 0:41:49 (0:33) 0:28:49
Rezultat: 1:30:26
Licenca: 2019-0902
DNF7 . 188 Pinzelli Valentina
Ženski ITA 0:15:02 (1:01) () DNF >
Klub
Država ITA
Spol: Ženski
Časi: 0:15:02 (1:01) ()
Rezultat: DNF
Licenca:
VETERANI 1-M
1 . 146 Babici Andrea
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 0:13:36 (1:01) 0:28:46 (0:46) 0:20:50 1:05:01 2019TZS256 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:13:36 (1:01) 0:28:46 (0:46) 0:20:50
Rezultat: 1:05:01
Licenca: 2019TZS256
2 . 122 Zotti Massimo
EASTSIDE TRIATHLON GORIZIA
Moški ITA EASTSIDE TRIATHLON GORIZIA 0:12:57 (1:07) 0:30:21 (0:45) 0:21:38 1:06:49 Fi.tri Italy >
Klub EASTSIDE TRIATHLON GORIZIA
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:12:57 (1:07) 0:30:21 (0:45) 0:21:38
Rezultat: 1:06:49
Licenca: Fi.tri Italy
3 . 207 Rotti Manuele
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 0:15:37 (1:26) 0:30:25 (0:39) 0:21:03 1:09:13 10029771506 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:15:37 (1:26) 0:30:25 (0:39) 0:21:03
Rezultat: 1:09:13
Licenca: 10029771506
4 . 167 Pohlen Boštjan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:12:35 (1:10) 0:34:25 (0:46) 0:23:36 1:12:34 2019TZS400 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:12:35 (1:10) 0:34:25 (0:46) 0:23:36
Rezultat: 1:12:34
Licenca: 2019TZS400
4 . 168 Candotti Sergio
TRIATHLON LIGNANO SABBIADORO
Moški ITA TRIATHLON LIGNANO SABBIADORO 0:12:39 (1:10) 0:33:40 (0:44) 0:24:19 1:12:34 >
Klub TRIATHLON LIGNANO SABBIADORO
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:12:39 (1:10) 0:33:40 (0:44) 0:24:19
Rezultat: 1:12:34
Licenca:
6 . 171 Vidmar Denis
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:13:55 (1:06) 0:33:04 (0:53) 0:24:19 1:13:19 2019TZS501 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:13:55 (1:06) 0:33:04 (0:53) 0:24:19
Rezultat: 1:13:19
Licenca: 2019TZS501
7 . 77 Česnik Damir
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 0:15:51 (1:42) 0:31:39 (1:01) 0:23:07 1:13:22 2019TZS298 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:15:51 (1:42) 0:31:39 (1:01) 0:23:07
Rezultat: 1:13:22
Licenca: 2019TZS298
8 . 113 SEMPRIMOSCHNIG CHRISTIAN
DG TRI TEAM Gösselsdorf
Moški AUT DG TRI TEAM Gösselsdorf 0:15:42 (1:33) 0:33:31 (1:01) 0:23:11 1:14:59 >
Klub DG TRI TEAM Gösselsdorf
Država AUT
Spol: Moški
Časi: 0:15:42 (1:33) 0:33:31 (1:01) 0:23:11
Rezultat: 1:14:59
Licenca:
9 . 132 SARDEI GIUSEPPE
HSV Triathlon Kaernten
Moški ITA HSV Triathlon Kaernten 0:17:52 (1:11) 0:33:00 (0:50) 0:22:27 1:15:22 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:17:52 (1:11) 0:33:00 (0:50) 0:22:27
Rezultat: 1:15:22
Licenca:
10 . 78 Luis Daniele
A.S.D. Eastside Triathlon Gorizia
Moški ITA A.S.D. Eastside Triathlon Gorizia 0:16:31 (1:55) 0:31:26 (0:58) 0:26:18 1:17:11 FITRI n. 75182 >
Klub A.S.D. Eastside Triathlon Gorizia
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:16:31 (1:55) 0:31:26 (0:58) 0:26:18
Rezultat: 1:17:11
Licenca: FITRI n. 75182
11 . 181 PICCOLI ENRICO
Trieste
Moški ITA Trieste 0:14:19 (2:22) 0:41:31 (0:45) 0:21:59 1:20:58 >
Klub Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:14:19 (2:22) 0:41:31 (0:45) 0:21:59
Rezultat: 1:20:58
Licenca:
12 . 201 BABIN NEVEN
Triatlon Kluba Matulji
Moški CRO Triatlon Kluba Matulji 0:15:10 (1:14) 0:38:39 (0:59) 0:29:36 1:25:40 >
Klub Triatlon Kluba Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Časi: 0:15:10 (1:14) 0:38:39 (0:59) 0:29:36
Rezultat: 1:25:40
Licenca:
13 . 141 KONAR FUAT
rari nantes trieste
Moški SLO rari nantes trieste 0:26:39 (1:51) 0:39:47 (1:22) 0:24:47 1:34:27 >
Klub rari nantes trieste
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:26:39 (1:51) 0:39:47 (1:22) 0:24:47
Rezultat: 1:34:27
Licenca:
VETERANKE 1-Ž
1 . 144 SERGON MAURA
Rari nantes Trieste
Ženski ITA Rari nantes Trieste 0:14:18 (2:22) 0:34:25 (0:51) 0:23:24 1:15:22 >
Klub Rari nantes Trieste
Država ITA
Spol: Ženski
Časi: 0:14:18 (2:22) 0:34:25 (0:51) 0:23:24
Rezultat: 1:15:22
Licenca:
2 . 94 MELANIE KOFLER
AUT
Ženski AUT AUT 0:16:45 (1:22) 0:36:13 (0:54) 0:25:57 1:21:13 >
Klub AUT
Država AUT
Spol: Ženski
Časi: 0:16:45 (1:22) 0:36:13 (0:54) 0:25:57
Rezultat: 1:21:13
Licenca:
3 . 184 Jamšek Mateja
Ženski SLO 0:18:07 (1:51) 0:39:08 (1:25) 0:24:41 1:25:14 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:18:07 (1:51) 0:39:08 (1:25) 0:24:41
Rezultat: 1:25:14
Licenca:
4 . 169 POZZI CLAUDIA
TRIATHLON LIGNANO SABBIADORO
Ženski ITA TRIATHLON LIGNANO SABBIADORO 0:18:57 (1:52) 0:46:10 (0:51) 0:26:38 1:34:29 >
Klub TRIATHLON LIGNANO SABBIADORO
Država ITA
Spol: Ženski
Časi: 0:18:57 (1:52) 0:46:10 (0:51) 0:26:38
Rezultat: 1:34:29
Licenca:
5 . 118 Notaro Giovanna
EASTSIDE TRIATHLON GORIZIA
Ženski ITA EASTSIDE TRIATHLON GORIZIA 0:18:43 (1:51) 0:44:12 (1:10) 0:29:26 1:35:24 >
Klub EASTSIDE TRIATHLON GORIZIA
Država ITA
Spol: Ženski
Časi: 0:18:43 (1:51) 0:44:12 (1:10) 0:29:26
Rezultat: 1:35:24
Licenca:
VETERANI 2-M
1 . 89 MORANDINI STEFANO
ASD TRIATHLON LIGNANO
Moški ITA ASD TRIATHLON LIGNANO 0:15:14 (1:28) 0:30:50 (0:43) 0:21:14 1:09:30 >
Klub ASD TRIATHLON LIGNANO
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:15:14 (1:28) 0:30:50 (0:43) 0:21:14
Rezultat: 1:09:30
Licenca:
2 . 199 Primosich Davide
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 0:13:50 (1:59) 0:31:45 (0:41) 0:24:39 1:12:56 2019TZS265 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:13:50 (1:59) 0:31:45 (0:41) 0:24:39
Rezultat: 1:12:56
Licenca: 2019TZS265
3 . 147 Majcen Boris
ŠRK CELJE
Moški SLO ŠRK CELJE 0:14:17 (2:24) 0:31:35 (1:09) 0:24:36 1:14:03 2019TZS019 >
Klub ŠRK CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:14:17 (2:24) 0:31:35 (1:09) 0:24:36
Rezultat: 1:14:03
Licenca: 2019TZS019
4 . 142 ORLANDO LUIGI
RARI NANTES TRIESTE
Moški ITA RARI NANTES TRIESTE 0:13:06 (0:43) 0:30:50 (0:49) 0:28:57 1:14:27 >
Klub RARI NANTES TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:13:06 (0:43) 0:30:50 (0:49) 0:28:57
Rezultat: 1:14:27
Licenca:
5 . 180 Favento Stefano
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 0:17:17 (1:57) 0:31:41 (0:53) 0:22:53 1:14:42 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:17:17 (1:57) 0:31:41 (0:53) 0:22:53
Rezultat: 1:14:42
Licenca:
6 . 137 ALDRIGO FABIO
RARI NANTES ASD
Moški ITA RARI NANTES ASD 0:15:39 (1:24) 0:33:39 (0:58) 0:23:25 1:15:07 >
Klub RARI NANTES ASD
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:15:39 (1:24) 0:33:39 (0:58) 0:23:25
Rezultat: 1:15:07
Licenca:
7 . 121 Sinigoi Stefano
Eastside Triathlon
Moški ITA Eastside Triathlon 0:17:02 (1:50) 0:33:19 (0:47) 0:27:58 1:20:59 >
Klub Eastside Triathlon
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:17:02 (1:50) 0:33:19 (0:47) 0:27:58
Rezultat: 1:20:59
Licenca:
8 . 127 FLORIAN Gerald
HSV Triathlon Kaernten
Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 0:15:14 (1:28) 0:35:26 (0:55) 0:29:27 1:22:32 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Moški
Časi: 0:15:14 (1:28) 0:35:26 (0:55) 0:29:27
Rezultat: 1:22:32
Licenca:
9 . 103 Bratina Raffaele
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 0:18:02 (1:38) 0:37:08 (1:24) 0:25:57 1:24:11 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:18:02 (1:38) 0:37:08 (1:24) 0:25:57
Rezultat: 1:24:11
Licenca:
VETERANKE 2-Ž
1 . 116 Marega Daniela
Eastside Triathlon
Ženski ITA Eastside Triathlon 0:18:42 (1:52) 0:35:50 (0:46) 0:26:56 1:24:09 Fi.tri. Italy >
Klub Eastside Triathlon
Država ITA
Spol: Ženski
Časi: 0:18:42 (1:52) 0:35:50 (0:46) 0:26:56
Rezultat: 1:24:09
Licenca: Fi.tri. Italy
2 . 115 colla cristina
eastside triathlon
Ženski ITA eastside triathlon 0:16:40 (1:18) 0:37:24 (0:58) 0:29:28 1:25:49 >
Klub eastside triathlon
Država ITA
Spol: Ženski
Časi: 0:16:40 (1:18) 0:37:24 (0:58) 0:29:28
Rezultat: 1:25:49
Licenca:
3 . 110 HROVATIN ERIKA
Boramultisportrieste
Ženski ITA Boramultisportrieste 0:15:54 (1:39) 0:39:28 (1:21) 0:30:16 1:28:39 >
Klub Boramultisportrieste
Država ITA
Spol: Ženski
Časi: 0:15:54 (1:39) 0:39:28 (1:21) 0:30:16
Rezultat: 1:28:39
Licenca:
4 . 136 OZBIČ MAILA
Rari nantes
Ženski ITA Rari nantes 0:18:38 (1:56) 0:39:21 (1:16) 0:29:36 1:30:49 >
Klub Rari nantes
Država ITA
Spol: Ženski
Časi: 0:18:38 (1:56) 0:39:21 (1:16) 0:29:36
Rezultat: 1:30:49
Licenca:
5 . 135 Kočevar Helga Brigita
TK OLIMPIJA
Ženski SLO TK OLIMPIJA 0:17:50 (1:47) 0:41:25 (0:58) 0:29:54 1:31:56 2019TZS542 >
Klub TK OLIMPIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:17:50 (1:47) 0:41:25 (0:58) 0:29:54
Rezultat: 1:31:56
Licenca: 2019TZS542
6 . 104 Medved Sandra
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Ženski ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 0:19:23 (1:27) 0:43:33 (1:02) 0:29:33 1:35:00 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Ženski
Časi: 0:19:23 (1:27) 0:43:33 (1:02) 0:29:33
Rezultat: 1:35:00
Licenca:
7 . 217 Gregorič Zečevič Janika
TRENERT ŠD
Ženski SLO TRENERT ŠD 0:22:32 (2:05) 0:39:48 (1:04) 0:34:47 1:40:17 2019TZS373 >
Klub TRENERT ŠD
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:22:32 (2:05) 0:39:48 (1:04) 0:34:47
Rezultat: 1:40:17
Licenca: 2019TZS373
8 . 102 Venturini Donatella
Bora Multisport Trieste
Ženski ITA Bora Multisport Trieste 0:21:28 (1:47) 0:44:55 (1:41) 0:37:25 1:47:19 >
Klub Bora Multisport Trieste
Država ITA
Spol: Ženski
Časi: 0:21:28 (1:47) 0:44:55 (1:41) 0:37:25
Rezultat: 1:47:19
Licenca:
9 . 100 Rupena Eva
Bora Multisport Trieste
Ženski ITA Bora Multisport Trieste 0:17:08 (1:28) 0:49:55 (1:21) 0:37:29 1:47:22 >
Klub Bora Multisport Trieste
Država ITA
Spol: Ženski
Časi: 0:17:08 (1:28) 0:49:55 (1:21) 0:37:29
Rezultat: 1:47:22
Licenca:
VETERANI 3-M
1 . 215 BARACANI ROBERTO
Moški ITA 0:12:22 (1:06) 0:29:18 (0:54) 0:20:25 1:04:07 31757 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:12:22 (1:06) 0:29:18 (0:54) 0:20:25
Rezultat: 1:04:07
Licenca: 31757
2 . 117 MENOTTI MAURO
Eastside Triathlon
Moški ITA Eastside Triathlon 0:14:27 (1:42) 0:28:32 (0:48) 0:21:03 1:06:33 >
Klub Eastside Triathlon
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:14:27 (1:42) 0:28:32 (0:48) 0:21:03
Rezultat: 1:06:33
Licenca:
3 . 129 MATZKA HARALD
HSV Triathlon Kärnten
Moški AUT HSV Triathlon Kärnten 0:16:20 (2:06) 0:30:01 (1:17) 0:23:04 1:12:49 >
Klub HSV Triathlon Kärnten
Država AUT
Spol: Moški
Časi: 0:16:20 (2:06) 0:30:01 (1:17) 0:23:04
Rezultat: 1:12:49
Licenca:
4 . 223 TUNIZ ANDREA
Moški ITA 0:13:51 (1:58) 0:33:21 (1:22) 0:22:29 1:13:03 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:13:51 (1:58) 0:33:21 (1:22) 0:22:29
Rezultat: 1:13:03
Licenca:
5 . 111 CERVELLERA LUCA
CUS Udine ASD
Moški ITA CUS Udine ASD 0:12:29 (1:42) 0:34:06 (1:08) 0:23:49 1:13:15 >
Klub CUS Udine ASD
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:12:29 (1:42) 0:34:06 (1:08) 0:23:49
Rezultat: 1:13:15
Licenca:
6 . 128 KERSCHBAUMER HUBERT
HSV Triathlon Kärnten
Moški AUT HSV Triathlon Kärnten 0:15:45 (1:01) 0:32:53 (0:51) 0:24:58 1:15:29 >
Klub HSV Triathlon Kärnten
Država AUT
Spol: Moški
Časi: 0:15:45 (1:01) 0:32:53 (0:51) 0:24:58
Rezultat: 1:15:29
Licenca:
7 . 159 Egart Janez
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:16:42 (1:25) 0:32:46 (0:51) 0:23:46 1:15:32 2019TZS406 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:16:42 (1:25) 0:32:46 (0:51) 0:23:46
Rezultat: 1:15:32
Licenca: 2019TZS406
8 . 205 SALIMA NICOLA
Moški ITA 0:14:10 (1:26) 0:34:13 (0:55) 0:26:29 1:17:15 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:14:10 (1:26) 0:34:13 (0:55) 0:26:29
Rezultat: 1:17:15
Licenca:
9 . 202 GRŽINA TONI
Triatlon Kluba Matulji
Moški CRO Triatlon Kluba Matulji 0:14:59 (1:15) 0:38:50 (0:54) 0:23:50 1:19:50 >
Klub Triatlon Kluba Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Časi: 0:14:59 (1:15) 0:38:50 (0:54) 0:23:50
Rezultat: 1:19:50
Licenca:
10 . 90 Tittaferrante Renato
ASD TRIATHLON LIGNANO
Moški ITA ASD TRIATHLON LIGNANO 0:17:40 (1:46) 0:34:48 (1:05) 0:25:54 1:21:15 >
Klub ASD TRIATHLON LIGNANO
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:17:40 (1:46) 0:34:48 (1:05) 0:25:54
Rezultat: 1:21:15
Licenca:
11 . 112 FACCIN MICHELE
cus udinetriathlon
Moški ITA cus udinetriathlon 0:17:03 (1:49) 0:38:03 (1:15) 0:28:04 1:26:16 >
Klub cus udinetriathlon
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:17:03 (1:49) 0:38:03 (1:15) 0:28:04
Rezultat: 1:26:16
Licenca:
12 . 200 BOŽIČ MIRO
Triatlon Kluba Matulji
Moški CRO Triatlon Kluba Matulji 0:17:48 (1:57) 0:41:19 (0:48) 0:28:52 1:30:46 >
Klub Triatlon Kluba Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Časi: 0:17:48 (1:57) 0:41:19 (0:48) 0:28:52
Rezultat: 1:30:46
Licenca:
13 . 105 BERTOCCHI ALESSANDRO
BORAMULTISPORT TRIESTE
Moški ITA BORAMULTISPORT TRIESTE 0:15:55 (2:08) 0:46:59 (1:15) 0:31:17 1:37:37 >
Klub BORAMULTISPORT TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:15:55 (2:08) 0:46:59 (1:15) 0:31:17
Rezultat: 1:37:37
Licenca:
DNF14 . 124 MILETA ALESSANDRO
EASTSIDE TRIATHLON GORIZIA
Moški ITA EASTSIDE TRIATHLON GORIZIA 0:11:04 (1:33) 0:31:49 (1:03) DNF >
Klub EASTSIDE TRIATHLON GORIZIA
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:11:04 (1:33) 0:31:49 (1:03)
Rezultat: DNF
Licenca:
VETERANKE 3-Ž
1 . 88 CIARLA Anna Maria
ASD TRIATHLON LIGNANO
Ženski ITA ASD TRIATHLON LIGNANO 0:19:33 (2:13) 0:37:16 (0:53) 0:26:55 1:26:51 >
Klub ASD TRIATHLON LIGNANO
Država ITA
Spol: Ženski
Časi: 0:19:33 (2:13) 0:37:16 (0:53) 0:26:55
Rezultat: 1:26:51
Licenca:
2 . 219 GONZATO ELISABETTA
Ženski ITA 0:16:58 (1:35) 0:38:03 (3:03) 0:31:27 1:31:08 >
Klub
Država ITA
Spol: Ženski
Časi: 0:16:58 (1:35) 0:38:03 (3:03) 0:31:27
Rezultat: 1:31:08
Licenca:
3 . 154 Markovič Kocen Blanka
TK Logatec
Ženski SLO TK Logatec 0:24:33 (2:03) 0:42:06 (1:15) 0:24:56 1:34:55 2019TZS384 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:24:33 (2:03) 0:42:06 (1:15) 0:24:56
Rezultat: 1:34:55
Licenca: 2019TZS384
4 . 186 PAVLIČ NATALIJA
Ženski SLO 0:22:06 (1:39) 0:41:31 (0:47) 0:31:06 1:37:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:22:06 (1:39) 0:41:31 (0:47) 0:31:06
Rezultat: 1:37:10
Licenca:
VETERANI 4-M
1 . 140 DI ENRICO RAGOGNA
RARI NANTES TRIESTE
Moški ITA RARI NANTES TRIESTE 0:12:19 (1:13) 0:30:41 (0:41) 0:22:00 1:06:57 >
Klub RARI NANTES TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:12:19 (1:13) 0:30:41 (0:41) 0:22:00
Rezultat: 1:06:57
Licenca:
2 . 161 Kregar Miro
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:13:14 (1:01) 0:31:13 (0:43) 0:22:08 1:08:20 2019TZS424 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:13:14 (1:01) 0:31:13 (0:43) 0:22:08
Rezultat: 1:08:20
Licenca: 2019TZS424
3 . 164 Martič Zvezdan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:13:01 (1:21) 0:33:54 (0:46) 0:24:00 1:13:04 2019TZS397 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:13:01 (1:21) 0:33:54 (0:46) 0:24:00
Rezultat: 1:13:04
Licenca: 2019TZS397
4 . 225 OCVIRK MOJMIR
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 0:17:14 (2:14) 0:33:44 (0:58) 0:24:04 1:18:16 2019TZS627 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:17:14 (2:14) 0:33:44 (0:58) 0:24:04
Rezultat: 1:18:16
Licenca: 2019TZS627
5 . 213 Oberluggauer Ewald
Moški AUT 0:17:44 (1:49) 0:33:18 (0:56) 0:25:12 1:19:00 >
Klub
Država AUT
Spol: Moški
Časi: 0:17:44 (1:49) 0:33:18 (0:56) 0:25:12
Rezultat: 1:19:00
Licenca:
6 . 126 PARMA FRANCO
FIAMME CREMISI
Moški ITA FIAMME CREMISI 0:13:10 (2:15) 0:34:13 (1:08) 0:28:15 1:19:03 >
Klub FIAMME CREMISI
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:13:10 (2:15) 0:34:13 (1:08) 0:28:15
Rezultat: 1:19:03
Licenca:
7 . 218 Biviano Giacomo
Moški ITA 0:17:20 (1:54) 0:34:15 (1:10) 0:24:47 1:19:27 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:17:20 (1:54) 0:34:15 (1:10) 0:24:47
Rezultat: 1:19:27
Licenca:
8 . 80 MARIO WOHLFAHRT
AC Donau Chemie St. Veit
Moški AUT AC Donau Chemie St. Veit 0:17:12 (1:43) 0:37:04 (1:06) 0:27:00 1:24:07 >
Klub AC Donau Chemie St. Veit
Država AUT
Spol: Moški
Časi: 0:17:12 (1:43) 0:37:04 (1:06) 0:27:00
Rezultat: 1:24:07
Licenca:
9 . 221 MUSIG MARCO
Moški ITA 0:18:39 (1:55) 0:35:40 (1:28) 0:26:32 1:24:16 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:18:39 (1:55) 0:35:40 (1:28) 0:26:32
Rezultat: 1:24:16
Licenca:
10 . 109 GIBERNA PAOLO
BORAMULTISPORTRIESTE
Moški ITA BORAMULTISPORTRIESTE 0:18:03 (1:37) 0:36:11 (1:15) 0:28:36 1:25:43 >
Klub BORAMULTISPORTRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:18:03 (1:37) 0:36:11 (1:15) 0:28:36
Rezultat: 1:25:43
Licenca:
VETERANKE 4-Ž
1 . 125 AVONCELLI ESTER
FIAMME CREMISI
Ženski ITA FIAMME CREMISI 0:23:27 (2:09) 0:30:53 (1:53) 0:33:22 1:41:47 >
Klub FIAMME CREMISI
Država ITA
Spol: Ženski
Časi: 0:23:27 (2:09) 0:30:53 (1:53) 0:33:22
Rezultat: 1:41:47
Licenca:
VETERANI 5-M
1 . 155 Trojar Bojan
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 0:17:31 (1:54) 0:30:55 (0:42) 0:21:17 1:12:22 2019TZS375 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:17:31 (1:54) 0:30:55 (0:42) 0:21:17
Rezultat: 1:12:22
Licenca: 2019TZS375
2 . 220 COSULICH PECINE DE
Bora Multisport
Moški ITA Bora Multisport 0:13:26 (2:10) 0:34:40 (1:04) 0:23:38 1:15:00 >
Klub Bora Multisport
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:13:26 (2:10) 0:34:40 (1:04) 0:23:38
Rezultat: 1:15:00
Licenca:
3 . 204 ALBERTO ARUFFO
Moški ITA 0:15:46 (1:39) 0:33:46 (1:17) 0:23:59 1:16:29 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:15:46 (1:39) 0:33:46 (1:17) 0:23:59
Rezultat: 1:16:29
Licenca:
4 . 153 Žagar Toni
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:17:46 (1:59) 0:32:39 (0:53) 0:24:41 1:18:00 2019TZS061 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:17:46 (1:59) 0:32:39 (0:53) 0:24:41
Rezultat: 1:18:00
Licenca: 2019TZS061
5 . 83 SCHEIKL ERICH
AC Donau Chemie St. Veit
Moški AUT AC Donau Chemie St. Veit 0:18:54 (1:55) 0:33:24 (1:24) 0:28:28 1:24:07 >
Klub AC Donau Chemie St. Veit
Država AUT
Spol: Moški
Časi: 0:18:54 (1:55) 0:33:24 (1:24) 0:28:28
Rezultat: 1:24:07
Licenca:
6 . 192 DUC MIRO
Moški SLO 0:21:03 (2:10) 0:40:48 (1:01) 0:31:45 1:36:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:21:03 (2:10) 0:40:48 (1:01) 0:31:45
Rezultat: 1:36:48
Licenca:
7 . 173 SIR ZLATKO
Triatlon klub Varaždin
Moški CRO Triatlon klub Varaždin 0:17:47 (1:57) 0:43:21 (0:59) 0:35:35 1:39:42 >
Klub Triatlon klub Varaždin
Država CRO
Spol: Moški
Časi: 0:17:47 (1:57) 0:43:21 (0:59) 0:35:35
Rezultat: 1:39:42
Licenca:
VETERANI 6-M
1 . 174 Rogan Franc
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 0:16:16 (2:07) 0:35:44 (1:18) 0:25:42 1:21:09 2019TZS597 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:16:16 (2:07) 0:35:44 (1:18) 0:25:42
Rezultat: 1:21:09
Licenca: 2019TZS597
2 . 175 Kermelj Stanislav
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 0:20:02 (3:11) 0:32:51 (0:49) 0:26:33 1:23:28 2019TZS196 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:20:02 (3:11) 0:32:51 (0:49) 0:26:33
Rezultat: 1:23:28
Licenca: 2019TZS196
3 . 131 PICHLER Teodor
HSV Triathlon Kaernten
Moški CRO HSV Triathlon Kaernten 0:18:24 (1:27) 0:42:43 (0:48) 0:31:33 1:34:57 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država CRO
Spol: Moški
Časi: 0:18:24 (1:27) 0:42:43 (0:48) 0:31:33
Rezultat: 1:34:57
Licenca:
4 . 106 Carella Enrico
Boramultisport Trieste
Moški ITA Boramultisport Trieste 0:16:14 (3:13) 0:47:40 (1:32) 0:34:50 1:43:31 70232 >
Klub Boramultisport Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 0:16:14 (3:13) 0:47:40 (1:32) 0:34:50
Rezultat: 1:43:31
Licenca: 70232
VETERANI 7-M
1 . 178 Požar Janez
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 0:16:12 (2:52) 0:35:18 (0:55) 0:24:22 1:19:40 2019TZS197 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:16:12 (2:52) 0:35:18 (0:55) 0:24:22
Rezultat: 1:19:40
Licenca: 2019TZS197

Komentarji

 

Mobile content