Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: DP Akvatlon Rajhenburg 2019 - CICI

Cici Tekma:DP Akvatlon Rajhenburg 2019 - CICI Datum:09.06.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca mesto R1 čas R1 T1 čas mesto S čas S T2 čas mesto R2 čas R2 skupni čas Več
CICIBANI-M
1 . 8 Lovrenčič Marko
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS351 1 1:03.1 0:10.5 1 1:04.2 0:12.4 1 1:28.3 3:58.6 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS351
mesto R1: 1
čas R1: 1:03.1
T1 čas: 0:10.5
mesto S: 1
čas S: 1:04.2
T2 čas: 0:12.4
mesto R2: 1
čas R2: 1:28.3
skupni čas: 3:58.6
2 . 9 Seliškar Rok
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS357 4 1:05.7 0:15.0 2 1:07.4 0:13.8 4 1:38.3 4:20.4 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS357
mesto R1: 4
čas R1: 1:05.7
T1 čas: 0:15.0
mesto S: 2
čas S: 1:07.4
T2 čas: 0:13.8
mesto R2: 4
čas R2: 1:38.3
skupni čas: 4:20.4
3 . 10 Majdič Jure
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS249 10 1:12.2 0:10.2 3 1:10.4 0:13.7 7 1:42.8 4:29.5 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS249
mesto R1: 10
čas R1: 1:12.2
T1 čas: 0:10.2
mesto S: 3
čas S: 1:10.4
T2 čas: 0:13.7
mesto R2: 7
čas R2: 1:42.8
skupni čas: 4:29.5
4 . 11 STROJANŠEK TRISTAN
ŠENTVID PRI STIČNI
Moški SLO ŠENTVID PRI STIČNI 3 1:04.9 0:08.7 6 1:24.6 0:12.3 10 1:45.7 4:36.5 >
Klub ŠENTVID PRI STIČNI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
mesto R1: 3
čas R1: 1:04.9
T1 čas: 0:08.7
mesto S: 6
čas S: 1:24.6
T2 čas: 0:12.3
mesto R2: 10
čas R2: 1:45.7
skupni čas: 4:36.5
5 . 12 Rebernik Benjamin
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS354 7 1:09.6 0:11.7 5 1:24.1 0:12.6 11 1:46.1 4:44.4 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS354
mesto R1: 7
čas R1: 1:09.6
T1 čas: 0:11.7
mesto S: 5
čas S: 1:24.1
T2 čas: 0:12.6
mesto R2: 11
čas R2: 1:46.1
skupni čas: 4:44.4
6 . 13 Podobnik Matevž
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS068 2 1:04.4 0:11.9 11 1:35.0 0:10.9 9 1:44.7 4:47.1 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS068
mesto R1: 2
čas R1: 1:04.4
T1 čas: 0:11.9
mesto S: 11
čas S: 1:35.0
T2 čas: 0:10.9
mesto R2: 9
čas R2: 1:44.7
skupni čas: 4:47.1
7 . 14 Jurman Bine
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS099 5 1:07.8 0:16.0 8 1:26.8 0:21.5 2 1:36.2 4:48.6 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS099
mesto R1: 5
čas R1: 1:07.8
T1 čas: 0:16.0
mesto S: 8
čas S: 1:26.8
T2 čas: 0:21.5
mesto R2: 2
čas R2: 1:36.2
skupni čas: 4:48.6
8 . 15 TURŠIČ Luka
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS619 9 1:11.5 0:15.7 7 1:26.2 0:22.1 3 1:37.7 4:53.4 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS619
mesto R1: 9
čas R1: 1:11.5
T1 čas: 0:15.7
mesto S: 7
čas S: 1:26.2
T2 čas: 0:22.1
mesto R2: 3
čas R2: 1:37.7
skupni čas: 4:53.4
9 . 16 Križan Bor
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS582 6 1:09.2 0:11.7 13 1:41.2 0:14.1 5 1:41.5 4:57.9 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS582
mesto R1: 6
čas R1: 1:09.2
T1 čas: 0:11.7
mesto S: 13
čas S: 1:41.2
T2 čas: 0:14.1
mesto R2: 5
čas R2: 1:41.5
skupni čas: 4:57.9
10 . 17 Pajek Ažbe
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS652 13 1:16.3 0:20.1 4 1:17.2 0:27.9 8 1:44.3 5:06.0 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS652
mesto R1: 13
čas R1: 1:16.3
T1 čas: 0:20.1
mesto S: 4
čas S: 1:17.2
T2 čas: 0:27.9
mesto R2: 8
čas R2: 1:44.3
skupni čas: 5:06.0
11 . 18 POHLEN KRISTJAN
Moški SLO 8 1:09.8 0:13.2 12 1:39.8 0:29.7 6 1:42.2 5:14.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
mesto R1: 8
čas R1: 1:09.8
T1 čas: 0:13.2
mesto S: 12
čas S: 1:39.8
T2 čas: 0:29.7
mesto R2: 6
čas R2: 1:42.2
skupni čas: 5:14.9
12 . 19 SITER IRENEJ
ŠDP
Moški SLO ŠDP 12 1:15.4 0:17.1 9 1:32.7 0:25.2 12 1:51.7 5:22.3 >
Klub ŠDP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
mesto R1: 12
čas R1: 1:15.4
T1 čas: 0:17.1
mesto S: 9
čas S: 1:32.7
T2 čas: 0:25.2
mesto R2: 12
čas R2: 1:51.7
skupni čas: 5:22.3
13 . 20 Meh Tevž
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS353 15 1:21.0 0:15.4 17 1:56.5 0:17.3 15 1:59.0 5:49.4 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS353
mesto R1: 15
čas R1: 1:21.0
T1 čas: 0:15.4
mesto S: 17
čas S: 1:56.5
T2 čas: 0:17.3
mesto R2: 15
čas R2: 1:59.0
skupni čas: 5:49.4
14 . 21 Žagar Filip
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 17 1:22.8 0:17.6 15 1:56.2 0:21.4 14 1:53.4 5:51.6 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
mesto R1: 17
čas R1: 1:22.8
T1 čas: 0:17.6
mesto S: 15
čas S: 1:56.2
T2 čas: 0:21.4
mesto R2: 14
čas R2: 1:53.4
skupni čas: 5:51.6
15 . 22 Pajnič Sven
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS066 11 1:13.7 0:36.0 16 1:56.4 0:20.4 13 1:52.1 5:58.7 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS066
mesto R1: 11
čas R1: 1:13.7
T1 čas: 0:36.0
mesto S: 16
čas S: 1:56.4
T2 čas: 0:20.4
mesto R2: 13
čas R2: 1:52.1
skupni čas: 5:58.7
16 . 23 Rebernik Miha
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS355 16 1:22.0 0:18.3 18 2:03.3 0:21.8 16 2:01.2 6:06.7 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS355
mesto R1: 16
čas R1: 1:22.0
T1 čas: 0:18.3
mesto S: 18
čas S: 2:03.3
T2 čas: 0:21.8
mesto R2: 16
čas R2: 2:01.2
skupni čas: 6:06.7
17 . 24 Bunetić Tristan
ŠDP
Moški SLO ŠDP dnevna licenca 18 1:24.0 0:24.3 14 1:46.3 0:19.7 19 2:19.1 6:13.6 >
Klub ŠDP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: dnevna licenca
mesto R1: 18
čas R1: 1:24.0
T1 čas: 0:24.3
mesto S: 14
čas S: 1:46.3
T2 čas: 0:19.7
mesto R2: 19
čas R2: 2:19.1
skupni čas: 6:13.6
18 . 25 Sikošek Karlo
ŠD POSAVJE
Moški SLO ŠD POSAVJE dnevna licenca 14 1:17.9 0:29.0 10 1:34.1 0:54.1 17 2:03.8 6:19.1 >
Klub ŠD POSAVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: dnevna licenca
mesto R1: 14
čas R1: 1:17.9
T1 čas: 0:29.0
mesto S: 10
čas S: 1:34.1
T2 čas: 0:54.1
mesto R2: 17
čas R2: 2:03.8
skupni čas: 6:19.1
19 . 26 Čampa Maks
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS345 19 1:29.1 0:13.9 19 2:15.5 0:20.0 18 2:03.8 6:22.6 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS345
mesto R1: 19
čas R1: 1:29.1
T1 čas: 0:13.9
mesto S: 19
čas S: 2:15.5
T2 čas: 0:20.0
mesto R2: 18
čas R2: 2:03.8
skupni čas: 6:22.6
CICIBANKE-Ž
1 . 1 Križan Bor
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 1 1:06.1 0:11.0 1 1:09.5 0:16.6 1 1:44.1 4:27.5 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
mesto R1: 1
čas R1: 1:06.1
T1 čas: 0:11.0
mesto S: 1
čas S: 1:09.5
T2 čas: 0:16.6
mesto R2: 1
čas R2: 1:44.1
skupni čas: 4:27.5
2 . 2 Pogačar Manca
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2019TZS688 3 1:18.5 0:21.5 2 1:31.5 0:24.5 2 1:48.8 5:24.9 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS688
mesto R1: 3
čas R1: 1:18.5
T1 čas: 0:21.5
mesto S: 2
čas S: 1:31.5
T2 čas: 0:24.5
mesto R2: 2
čas R2: 1:48.8
skupni čas: 5:24.9
3 . 3 Šoba Tjaša
ŠDP
Ženski SLO ŠDP dnevna licenca 2 1:13.2 0:11.8 3 1:46.7 0:17.3 3 1:57.3 5:26.5 >
Klub ŠDP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: dnevna licenca
mesto R1: 2
čas R1: 1:13.2
T1 čas: 0:11.8
mesto S: 3
čas S: 1:46.7
T2 čas: 0:17.3
mesto R2: 3
čas R2: 1:57.3
skupni čas: 5:26.5
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 49 Navodnik Grega
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 2019TZS592 1 1:36.9 0:12.4 1 3:49.1 0:16.5 1 2:04.7 7:59.8 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS592
mesto R1: 1
čas R1: 1:36.9
T1 čas: 0:12.4
mesto S: 1
čas S: 3:49.1
T2 čas: 0:16.5
mesto R2: 1
čas R2: 2:04.7
skupni čas: 7:59.8
2 . 50 DEŽMAN Luka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS454 2 1:39.1 0:09.0 3 4:18.2 0:09.5 3 2:14.2 8:30.2 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS454
mesto R1: 2
čas R1: 1:39.1
T1 čas: 0:09.0
mesto S: 3
čas S: 4:18.2
T2 čas: 0:09.5
mesto R2: 3
čas R2: 2:14.2
skupni čas: 8:30.2
3 . 51 Špoljar Marko
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS361 4 1:48.5 0:10.1 2 4:10.1 0:13.3 5 2:19.0 8:41.2 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS361
mesto R1: 4
čas R1: 1:48.5
T1 čas: 0:10.1
mesto S: 2
čas S: 4:10.1
T2 čas: 0:13.3
mesto R2: 5
čas R2: 2:19.0
skupni čas: 8:41.2
4 . 52 Jurčič Anej
ŠD POSAVJE
Moški SLO ŠD POSAVJE 2019TZS648 9 1:56.3 0:13.3 4 4:38.8 0:12.9 2 2:14.2 9:15.7 >
Klub ŠD POSAVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS648
mesto R1: 9
čas R1: 1:56.3
T1 čas: 0:13.3
mesto S: 4
čas S: 4:38.8
T2 čas: 0:12.9
mesto R2: 2
čas R2: 2:14.2
skupni čas: 9:15.7
5 . 53 MEŽNAR ŽAN
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS417 7 1:53.9 0:10.9 5 4:49.0 0:13.4 7 2:23.8 9:31.1 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS417
mesto R1: 7
čas R1: 1:53.9
T1 čas: 0:10.9
mesto S: 5
čas S: 4:49.0
T2 čas: 0:13.4
mesto R2: 7
čas R2: 2:23.8
skupni čas: 9:31.1
6 . 54 Gašperič Jakob
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS651 5 1:51.1 0:13.4 7 5:00.0 0:11.7 4 2:15.7 9:32.1 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS651
mesto R1: 5
čas R1: 1:51.1
T1 čas: 0:13.4
mesto S: 7
čas S: 5:00.0
T2 čas: 0:11.7
mesto R2: 4
čas R2: 2:15.7
skupni čas: 9:32.1
7 . 55 Mandič Maj
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS480 3 1:45.1 0:18.2 6 4:58.1 0:11.2 10 2:36.6 9:49.4 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS480
mesto R1: 3
čas R1: 1:45.1
T1 čas: 0:18.2
mesto S: 6
čas S: 4:58.1
T2 čas: 0:11.2
mesto R2: 10
čas R2: 2:36.6
skupni čas: 9:49.4
8 . 56 Zamida Mark
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS362 11 1:57.0 0:10.0 10 5:13.7 0:15.2 6 2:22.3 9:58.5 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS362
mesto R1: 11
čas R1: 1:57.0
T1 čas: 0:10.0
mesto S: 10
čas S: 5:13.7
T2 čas: 0:15.2
mesto R2: 6
čas R2: 2:22.3
skupni čas: 9:58.5
9 . 57 Prelesnik France
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS070 8 1:55.4 0:11.4 8 5:10.3 0:19.9 8 2:26.2 10:03.5 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS070
mesto R1: 8
čas R1: 1:55.4
T1 čas: 0:11.4
mesto S: 8
čas S: 5:10.3
T2 čas: 0:19.9
mesto R2: 8
čas R2: 2:26.2
skupni čas: 10:03.5
10 . 58 Daca Matic
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS106 6 1:52.2 0:13.2 11 5:19.5 0:23.3 9 2:30.9 10:19.2 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS106
mesto R1: 6
čas R1: 1:52.2
T1 čas: 0:13.2
mesto S: 11
čas S: 5:19.5
T2 čas: 0:23.3
mesto R2: 9
čas R2: 2:30.9
skupni čas: 10:19.2
11 . 59 Ogrin Juš
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS477 13 2:04.3 0:17.1 9 5:11.2 0:16.2 11 2:41.3 10:30.4 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS477
mesto R1: 13
čas R1: 2:04.3
T1 čas: 0:17.1
mesto S: 9
čas S: 5:11.2
T2 čas: 0:16.2
mesto R2: 11
čas R2: 2:41.3
skupni čas: 10:30.4
12 . 60 Dejak David
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS036 10 1:56.7 0:11.7 12 5:30.4 0:17.3 13 2:45.0 10:41.3 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS036
mesto R1: 10
čas R1: 1:56.7
T1 čas: 0:11.7
mesto S: 12
čas S: 5:30.4
T2 čas: 0:17.3
mesto R2: 13
čas R2: 2:45.0
skupni čas: 10:41.3
13 . 61 Rus Nik
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS072 12 1:59.6 0:12.5 13 5:34.9 0:21.6 14 2:55.0 11:03.8 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS072
mesto R1: 12
čas R1: 1:59.6
T1 čas: 0:12.5
mesto S: 13
čas S: 5:34.9
T2 čas: 0:21.6
mesto R2: 14
čas R2: 2:55.0
skupni čas: 11:03.8
14 . 62 Bartelj Miha
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS344 14 2:18.8 0:13.4 14 5:46.6 0:32.3 12 2:42.3 11:33.5 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS344
mesto R1: 14
čas R1: 2:18.8
T1 čas: 0:13.4
mesto S: 14
čas S: 5:46.6
T2 čas: 0:32.3
mesto R2: 12
čas R2: 2:42.3
skupni čas: 11:33.5
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 40 Križan Mia
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2 1:46.4 0:09.5 1 3:51.4 0:10.9 1 2:19.2 8:17.7 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
mesto R1: 2
čas R1: 1:46.4
T1 čas: 0:09.5
mesto S: 1
čas S: 3:51.4
T2 čas: 0:10.9
mesto R2: 1
čas R2: 2:19.2
skupni čas: 8:17.7
2 . 41 STROJANŠEK ISABELA
ŠETVID PRI STIČNI
Ženski SLO ŠETVID PRI STIČNI 1 1:42.1 0:09.7 2 3:57.7 0:15.5 2 2:27.4 8:32.6 >
Klub ŠETVID PRI STIČNI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
mesto R1: 1
čas R1: 1:42.1
T1 čas: 0:09.7
mesto S: 2
čas S: 3:57.7
T2 čas: 0:15.5
mesto R2: 2
čas R2: 2:27.4
skupni čas: 8:32.6
3 . 42 Prelesnik Tinkara
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS071 3 1:49.2 0:10.8 3 4:28.6 0:10.7 3 2:29.8 9:09.1 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS071
mesto R1: 3
čas R1: 1:49.2
T1 čas: 0:10.8
mesto S: 3
čas S: 4:28.6
T2 čas: 0:10.7
mesto R2: 3
čas R2: 2:29.8
skupni čas: 9:09.1
4 . 43 Hribar Anja
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS462 5 1:51.4 0:10.9 4 5:06.5 0:12.9 5 2:35.5 9:57.3 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS462
mesto R1: 5
čas R1: 1:51.4
T1 čas: 0:10.9
mesto S: 4
čas S: 5:06.5
T2 čas: 0:12.9
mesto R2: 5
čas R2: 2:35.5
skupni čas: 9:57.3
5 . 44 Unk Lepojič Alja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS104 4 1:49.8 0:10.9 5 5:47.8 0:19.1 4 2:34.3 10:42.1 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS104
mesto R1: 4
čas R1: 1:49.8
T1 čas: 0:10.9
mesto S: 5
čas S: 5:47.8
T2 čas: 0:19.1
mesto R2: 4
čas R2: 2:34.3
skupni čas: 10:42.1

Komentarji

 

Mobile content