Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 3. triatlon mesta Ajdovščina 2019

Triatlon Tekma:3. triatlon mesta Ajdovščina 2019 Datum:15.06.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Plavanje T1 Kolo Vmesni T2 Tek REZULTAT Zaost. Več
TRIATLON ZA VSAKOGAR - REKREATIVCI 1 -M
1 . 246 Podbevšek Žiga
TK TRISPORT EXOTERM
Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2:44(2.) 0:20 15:53(1.) 18:58(1.) 0:19 8:43(1.) 28:01 -- >
Klub TK TRISPORT EXOTERM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 2:44(2.)
T1: 0:20
Kolo: 15:53(1.)
Vmesni: 18:58(1.)
T2: 0:19
Tek: 8:43(1.)
REZULTAT: 28:01
Zaost.: --
2 . 271 SINICO Tommaso
GO Tri Team
Moški ITA GO Tri Team 3:00(3.) 0:24 16:20(4.) 19:46(2.) 0:27 8:53(2.) 29:06 +01:05 >
Klub GO Tri Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 3:00(3.)
T1: 0:24
Kolo: 16:20(4.)
Vmesni: 19:46(2.)
T2: 0:27
Tek: 8:53(2.)
REZULTAT: 29:06
Zaost.: +01:05
TRIATLON ZA VSAKOGAR - REKREATIVCI 1-M
3 . 228 Gerič Jaka
TK TRISPORT EXOTERM
Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2:42(1.) 0:22 17:37(6.) 20:41(4.) 0:26 9:27(4.) 30:35 +02:33 >
Klub TK TRISPORT EXOTERM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 2:42(1.)
T1: 0:22
Kolo: 17:37(6.)
Vmesni: 20:41(4.)
T2: 0:26
Tek: 9:27(4.)
REZULTAT: 30:35
Zaost.: +02:33
4 . 269 Rosa Jernej
TRIATLON KLUB EKLIMAS AJDOVščINA
Moški SLO TRIATLON KLUB EKLIMAS AJDOVščINA 4:04(10.) 0:30 15:56(2.) 20:31(3.) 0:25 9:41(5.) 30:38 +02:36 >
Klub TRIATLON KLUB EKLIMAS AJDOVščINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 4:04(10.)
T1: 0:30
Kolo: 15:56(2.)
Vmesni: 20:31(3.)
T2: 0:25
Tek: 9:41(5.)
REZULTAT: 30:38
Zaost.: +02:36
5 . 274 STEFANI Denis
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 4:05(11.) 0:43 16:11(3.) 21:00(5.) 0:46 9:44(6.) 31:31 +03:30 >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 4:05(11.)
T1: 0:43
Kolo: 16:11(3.)
Vmesni: 21:00(5.)
T2: 0:46
Tek: 9:44(6.)
REZULTAT: 31:31
Zaost.: +03:30
6 . 240 Mikuž Patrik
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 3:26(4.) 0:43 17:42(7.) 21:52(6.) 0:38 9:18(3.) 31:48 +03:47 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 3:26(4.)
T1: 0:43
Kolo: 17:42(7.)
Vmesni: 21:52(6.)
T2: 0:38
Tek: 9:18(3.)
REZULTAT: 31:48
Zaost.: +03:47
7 . 238 MANTESE Raimondo
GO Tri Team
Moški ITA GO Tri Team 3:35(5.) 0:29 17:53(9.) 21:58(7.) 0:25 9:59(8.) 32:24 +04:22 >
Klub GO Tri Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 3:35(5.)
T1: 0:29
Kolo: 17:53(9.)
Vmesni: 21:58(7.)
T2: 0:25
Tek: 9:59(8.)
REZULTAT: 32:24
Zaost.: +04:22
8 . 202 Ambrožič Nejc
Moški SLO 3:36(6.) 1:01 17:55(11.) 22:33(9.) 0:32 9:51(7.) 32:57 +04:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 3:36(6.)
T1: 1:01
Kolo: 17:55(11.)
Vmesni: 22:33(9.)
T2: 0:32
Tek: 9:51(7.)
REZULTAT: 32:57
Zaost.: +04:55
9 . 327 SCHIAUON Giacomo
Bora multisport
Moški ITA Bora multisport 4:08(12.) 0:33 17:45(8.) 22:26(8.) 0:18 10:52(11.) 33:37 +05:35 >
Klub Bora multisport
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 4:08(12.)
T1: 0:33
Kolo: 17:45(8.)
Vmesni: 22:26(8.)
T2: 0:18
Tek: 10:52(11.)
REZULTAT: 33:37
Zaost.: +05:35
10 . 241 Miletič Dominik
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 5:22(16.) 1:56 16:28(5.) 23:47(12.) 0:45 10:21(9.) 34:53 +06:51 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 5:22(16.)
T1: 1:56
Kolo: 16:28(5.)
Vmesni: 23:47(12.)
T2: 0:45
Tek: 10:21(9.)
REZULTAT: 34:53
Zaost.: +06:51
11 . 245 Pahor Tomaž
Moški SLO 4:52(15.) 0:45 17:54(10.) 23:32(11.) 0:55 10:33(10.) 35:01 +06:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 4:52(15.)
T1: 0:45
Kolo: 17:54(10.)
Vmesni: 23:32(11.)
T2: 0:55
Tek: 10:33(10.)
REZULTAT: 35:01
Zaost.: +06:59
12 . 116 NERAD JURE Furlan
AK OLIMPIJA
Moški SLO AK OLIMPIJA 4:09(13.) 0:35 19:52(14.) 24:37(13.) 0:22 11:02(12.) 36:02 +08:01 >
Klub AK OLIMPIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 4:09(13.)
T1: 0:35
Kolo: 19:52(14.)
Vmesni: 24:37(13.)
T2: 0:22
Tek: 11:02(12.)
REZULTAT: 36:02
Zaost.: +08:01
13 . 270 Sajko Damir
Moški SLO 3:55(7.) 1:13 18:21(12.) 23:31(10.) 1:02 12:27(14.) 37:00 +08:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 3:55(7.)
T1: 1:13
Kolo: 18:21(12.)
Vmesni: 23:31(10.)
T2: 1:02
Tek: 12:27(14.)
REZULTAT: 37:00
Zaost.: +08:58
14 . 249 Purgar Luka
Moški SLO 4:24(14.) 1:03 19:46(13.) 25:14(14.) 0:22 12:32(15.) 38:09 +10:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 4:24(14.)
T1: 1:03
Kolo: 19:46(13.)
Vmesni: 25:14(14.)
T2: 0:22
Tek: 12:32(15.)
REZULTAT: 38:09
Zaost.: +10:07
15 . 278 Verunica Ivan
Moški SLO 3:58(8.) 1:44 23:19(16.) 29:02(16.) 0:39 11:08(13.) 40:50 +12:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 3:58(8.)
T1: 1:44
Kolo: 23:19(16.)
Vmesni: 29:02(16.)
T2: 0:39
Tek: 11:08(13.)
REZULTAT: 40:50
Zaost.: +12:48
TRIATLON ZA VSAKOGAR - REKREATIVCI 1-Ž
16 . 272 Šinigoj Kaja
TRIATLON KLUB EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TRIATLON KLUB EKLIMAS AJDOVŠČINA 4:01(9.) 0:41 21:59(15.) 26:41(15.) 0:24 15:54(16.) 43:01 +14:59 >
Klub TRIATLON KLUB EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Plavanje: 4:01(9.)
T1: 0:41
Kolo: 21:59(15.)
Vmesni: 26:41(15.)
T2: 0:24
Tek: 15:54(16.)
REZULTAT: 43:01
Zaost.: +14:59
TRIATLON ZA VSAKOGAR - REKREATIVCI 2 -M
1 . 205 Bregar Gorazd
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS180 3:28(1.) 0:45 16:24(2.) 20:38(2.) 0:27 8:29(1.) 29:36 -- >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS180
Plavanje: 3:28(1.)
T1: 0:45
Kolo: 16:24(2.)
Vmesni: 20:38(2.)
T2: 0:27
Tek: 8:29(1.)
REZULTAT: 29:36
Zaost.: --
2 . 242 Nerad Primož
TK OLIMPIJA
Moški SLO TK OLIMPIJA 2019TZS539 4:09(4.) 0:29 15:50(1.) 20:28(1.) 0:26 9:41(3.) 30:36 +01:00 >
Klub TK OLIMPIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS539
Plavanje: 4:09(4.)
T1: 0:29
Kolo: 15:50(1.)
Vmesni: 20:28(1.)
T2: 0:26
Tek: 9:41(3.)
REZULTAT: 30:36
Zaost.: +01:00
TRIATLON ZA VSAKOGAR - REKREATIVCI 2-M
3 . 328 Paravan Dejan
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 3:46(2.) 0:46 17:27(3.) 21:59(3.) 0:46 9:33(2.) 32:19 +02:42 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 3:46(2.)
T1: 0:46
Kolo: 17:27(3.)
Vmesni: 21:59(3.)
T2: 0:46
Tek: 9:33(2.)
REZULTAT: 32:19
Zaost.: +02:42
4 . 230 Godnic Paolo
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 3:52(3.) 1:37 18:14(4.) 23:45(4.) 0:51 10:43(5.) 35:19 +05:43 >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 3:52(3.)
T1: 1:37
Kolo: 18:14(4.)
Vmesni: 23:45(4.)
T2: 0:51
Tek: 10:43(5.)
REZULTAT: 35:19
Zaost.: +05:43
5 . 208 Gašperič Matjaž
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 4:57(7.) 0:44 19:12(6.) 24:54(7.) 0:25 10:02(4.) 35:22 +05:45 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 4:57(7.)
T1: 0:44
Kolo: 19:12(6.)
Vmesni: 24:54(7.)
T2: 0:25
Tek: 10:02(4.)
REZULTAT: 35:22
Zaost.: +05:45
6 . 322 KARBIČ Erik
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 4:21(5.) 1:10 19:21(7.) 24:52(6.) 0:27 11:30(6.) 36:51 +07:14 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 4:21(5.)
T1: 1:10
Kolo: 19:21(7.)
Vmesni: 24:52(6.)
T2: 0:27
Tek: 11:30(6.)
REZULTAT: 36:51
Zaost.: +07:14
7 . 279 Vidmar Gaj
TK LOGATEC
Moški SLO TK LOGATEC 4:56(6.) 0:52 18:58(5.) 24:47(5.) 0:35 11:44(7.) 37:06 +07:30 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 4:56(6.)
T1: 0:52
Kolo: 18:58(5.)
Vmesni: 24:47(5.)
T2: 0:35
Tek: 11:44(7.)
REZULTAT: 37:06
Zaost.: +07:30
8 . 207 DREOSSI Giuseppe
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 4:58(8.) 0:57 21:33(8.) 27:29(8.) 1:08 12:40(9.) 41:17 +11:41 >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 4:58(8.)
T1: 0:57
Kolo: 21:33(8.)
Vmesni: 27:29(8.)
T2: 1:08
Tek: 12:40(9.)
REZULTAT: 41:17
Zaost.: +11:41
9 . 277 Tomažič Marko
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 5:14(9.) 1:28 23:31(9.) 30:14(9.) 0:45 12:38(8.) 43:38 +14:01 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 5:14(9.)
T1: 1:28
Kolo: 23:31(9.)
Vmesni: 30:14(9.)
T2: 0:45
Tek: 12:38(8.)
REZULTAT: 43:38
Zaost.: +14:01
TRIATLON ZA VSAKOGAR - REKREATIVKE 1-M
235 MESARIČ KATJA Kurnik
Moški SLO 6:43(5.) 1:49 () () () DNF >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 6:43(5.)
T1: 1:49
Kolo: ()
Vmesni: ()
T2:
Tek: ()
REZULTAT: DNF
Zaost.:
TRIATLON ZA VSAKOGAR - REKREATIVKE 1 -Ž
1 . 247 Poznič Jerca
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 4:11(2.) 0:47 18:51(2.) 23:50(1.) 0:19 10:08(1.) 34:19 -- >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Plavanje: 4:11(2.)
T1: 0:47
Kolo: 18:51(2.)
Vmesni: 23:50(1.)
T2: 0:19
Tek: 10:08(1.)
REZULTAT: 34:19
Zaost.: --
2 . 204 Andlovec Ana
Ženski SLO 4:44(4.) 0:39 18:47(1.) 24:11(2.) 0:32 10:16(2.) 35:00 +00:41 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Plavanje: 4:44(4.)
T1: 0:39
Kolo: 18:47(1.)
Vmesni: 24:11(2.)
T2: 0:32
Tek: 10:16(2.)
REZULTAT: 35:00
Zaost.: +00:41
TRIATLON ZA VSAKOGAR - REKREATIVKE 1-Ž
3 . 243 Nograšek Neža
TK TRISPORT EXOTERM
Ženski SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS675 3:49(1.) 0:33 20:31(3.) 24:54(3.) 0:28 14:17(4.) 39:40 +05:21 >
Klub TK TRISPORT EXOTERM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS675
Plavanje: 3:49(1.)
T1: 0:33
Kolo: 20:31(3.)
Vmesni: 24:54(3.)
T2: 0:28
Tek: 14:17(4.)
REZULTAT: 39:40
Zaost.: +05:21
4 . 273 Smole Viktorija
Ženski SLO 4:42(3.) 1:24 21:24(4.) 27:31(4.) 0:30 11:46(3.) 39:49 +05:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Plavanje: 4:42(3.)
T1: 1:24
Kolo: 21:24(4.)
Vmesni: 27:31(4.)
T2: 0:30
Tek: 11:46(3.)
REZULTAT: 39:49
Zaost.: +05:30
TRIATLON ZA VSAKOGAR - REKREATIVKE 2 -M
1 . 280 VISINTIN Simone
GO Tri Team
Moški ITA GO Tri Team 3:47(2.) 0:39 18:04(1.) 22:31(1.) 0:46 9:05(1.) 32:24 -- >
Klub GO Tri Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 3:47(2.)
T1: 0:39
Kolo: 18:04(1.)
Vmesni: 22:31(1.)
T2: 0:46
Tek: 9:05(1.)
REZULTAT: 32:24
Zaost.: --
3 . 231 ZEČEVIČ JANIKA Gregorič
TRENERT ŠD
Moški SLO TRENERT ŠD 5:44(4.) 0:47 20:09(3.) 26:40(3.) 0:52 13:41(3.) 41:15 +08:51 >
Klub TRENERT ŠD
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 5:44(4.)
T1: 0:47
Kolo: 20:09(3.)
Vmesni: 26:40(3.)
T2: 0:52
Tek: 13:41(3.)
REZULTAT: 41:15
Zaost.: +08:51
TRIATLON ZA VSAKOGAR - REKREATIVKE 2 -Ž
2 . 234 Kompara Karmen
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS510 3:46(1.) 0:45 18:33(2.) 23:04(2.) 0:50 11:02(2.) 34:57 +02:33 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS510
Plavanje: 3:46(1.)
T1: 0:45
Kolo: 18:33(2.)
Vmesni: 23:04(2.)
T2: 0:50
Tek: 11:02(2.)
REZULTAT: 34:57
Zaost.: +02:33
4 . 236 Lavrenčič Helena
TRIATLON KLUB EKLIMAS AJDOVSCINA
Ženski SLO TRIATLON KLUB EKLIMAS AJDOVSCINA Ne 5:28(3.) 1:15 20:44(4.) 27:28(4.) 1:15 15:23(4.) 44:07 +11:43 >
Klub TRIATLON KLUB EKLIMAS AJDOVSCINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: Ne
Plavanje: 5:28(3.)
T1: 1:15
Kolo: 20:44(4.)
Vmesni: 27:28(4.)
T2: 1:15
Tek: 15:23(4.)
REZULTAT: 44:07
Zaost.: +11:43
TRIATLON ZA VSAKOGAR - STAREJšI MLADINCI-M
1 . 229 Godnič Jan
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 3:24(2.) 0:57 16:07(1.) 20:29(1.) 0:29 10:17(2.) 31:16 -- >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 3:24(2.)
T1: 0:57
Kolo: 16:07(1.)
Vmesni: 20:29(1.)
T2: 0:29
Tek: 10:17(2.)
REZULTAT: 31:16
Zaost.: --
2 . 206 Domenik Izak
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 3:15(1.) 0:50 17:25(2.) 21:31(2.) 0:34 9:44(1.) 31:49 +00:33 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 3:15(1.)
T1: 0:50
Kolo: 17:25(2.)
Vmesni: 21:31(2.)
T2: 0:34
Tek: 9:44(1.)
REZULTAT: 31:49
Zaost.: +00:33
3 . 248 Premrl Matej
Moški SLO 4:09(3.) 0:52 21:22(3.) 26:23(3.) 0:26 12:34(3.) 39:23 +08:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 4:09(3.)
T1: 0:52
Kolo: 21:22(3.)
Vmesni: 26:23(3.)
T2: 0:26
Tek: 12:34(3.)
REZULTAT: 39:23
Zaost.: +08:07
CICIBANI-M
1 . 291 Lovrenčič Marko
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS351 0:50(1.) 0:34 2:34(3.) 3:58(1.) 0:34 2:42(1.) 07:15 -- >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS351
Plavanje: 0:50(1.)
T1: 0:34
Kolo: 2:34(3.)
Vmesni: 3:58(1.)
T2: 0:34
Tek: 2:42(1.)
REZULTAT: 07:15
Zaost.: --
2 . 297 Seliškar Rok
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS357 0:55(2.) 0:49 2:30(1.) 4:15(4.) 0:20 2:54(2.) 07:31 +00:15 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS357
Plavanje: 0:55(2.)
T1: 0:49
Kolo: 2:30(1.)
Vmesni: 4:15(4.)
T2: 0:20
Tek: 2:54(2.)
REZULTAT: 07:31
Zaost.: +00:15
3 . 300 TURŠIČ Luka
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS619 1:12(6.) 0:41 2:35(4.) 4:28(5.) 0:20 2:58(3.) 07:48 +00:32 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS619
Plavanje: 1:12(6.)
T1: 0:41
Kolo: 2:35(4.)
Vmesni: 4:28(5.)
T2: 0:20
Tek: 2:58(3.)
REZULTAT: 07:48
Zaost.: +00:32
4 . 286 NERAD JAKA Furlan
AK OLIMPIJA
Moški SLO AK OLIMPIJA 1:08(4.) 0:32 2:31(2.) 4:12(2.) 0:23 3:38(11.) 08:14 +00:58 >
Klub AK OLIMPIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 1:08(4.)
T1: 0:32
Kolo: 2:31(2.)
Vmesni: 4:12(2.)
T2: 0:23
Tek: 3:38(11.)
REZULTAT: 08:14
Zaost.: +00:58
5 . 284 COLJA Erazem
TRIATLON KLUB EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TRIATLON KLUB EKLIMAS AJDOVŠČINA 1:01(3.) 0:37 2:35(5.) 4:14(3.) 0:35 3:34(9.) 08:24 +01:08 >
Klub TRIATLON KLUB EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 1:01(3.)
T1: 0:37
Kolo: 2:35(5.)
Vmesni: 4:14(3.)
T2: 0:35
Tek: 3:34(9.)
REZULTAT: 08:24
Zaost.: +01:08
6 . 290 Križan Bor
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS582 1:31(8.) 0:45 2:49(6.) 5:05(8.) 0:26 3:04(4.) 08:37 +01:21 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS582
Plavanje: 1:31(8.)
T1: 0:45
Kolo: 2:49(6.)
Vmesni: 5:05(8.)
T2: 0:26
Tek: 3:04(4.)
REZULTAT: 08:37
Zaost.: +01:21
7 . 285 Dolinar Urban
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS096 1:10(5.) 0:52 2:54(10.) 4:58(6.) 0:22 3:47(12.) 09:07 +01:52 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS096
Plavanje: 1:10(5.)
T1: 0:52
Kolo: 2:54(10.)
Vmesni: 4:58(6.)
T2: 0:22
Tek: 3:47(12.)
REZULTAT: 09:07
Zaost.: +01:52
8 . 295 MORETTO Alan
GO Tri Team
Moški ITA GO Tri Team 1:38(10.) 0:56 2:55(11.) 5:30(10.) 0:30 3:18(7.) 09:19 +02:03 >
Klub GO Tri Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 1:38(10.)
T1: 0:56
Kolo: 2:55(11.)
Vmesni: 5:30(10.)
T2: 0:30
Tek: 3:18(7.)
REZULTAT: 09:19
Zaost.: +02:03
9 . 287 Kerševan Matic
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS535 1:35(9.) 1:08 2:59(12.) 5:44(12.) 0:22 3:13(5.) 09:20 +02:04 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS535
Plavanje: 1:35(9.)
T1: 1:08
Kolo: 2:59(12.)
Vmesni: 5:44(12.)
T2: 0:22
Tek: 3:13(5.)
REZULTAT: 09:20
Zaost.: +02:04
10 . 288 Kerševan Matija
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS536 1:39(11.) 0:54 2:49(7.) 5:23(9.) 0:26 3:33(8.) 09:23 +02:08 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS536
Plavanje: 1:39(11.)
T1: 0:54
Kolo: 2:49(7.)
Vmesni: 5:23(9.)
T2: 0:26
Tek: 3:33(8.)
REZULTAT: 09:23
Zaost.: +02:08
11 . 296 Schiavon Adam
FINCANTIERI WäRTSILä
Moški ITA FINCANTIERI WäRTSILä 1:55(13.) 0:45 2:52(9.) 5:33(11.) 0:27 3:34(10.) 09:36 +02:20 >
Klub FINCANTIERI WäRTSILä
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 1:55(13.)
T1: 0:45
Kolo: 2:52(9.)
Vmesni: 5:33(11.)
T2: 0:27
Tek: 3:34(10.)
REZULTAT: 09:36
Zaost.: +02:20
12 . 292 Lulik Nai
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS523 1:31(7.) 0:43 2:50(8.) 5:05(7.) 0:25 4:26(13.) 09:56 +02:40 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS523
Plavanje: 1:31(7.)
T1: 0:43
Kolo: 2:50(8.)
Vmesni: 5:05(7.)
T2: 0:25
Tek: 4:26(13.)
REZULTAT: 09:56
Zaost.: +02:40
13 . 293 MANTESE Andrea
GO Tri Team
Moški ITA GO Tri Team 1:54(12.) 0:55 3:33(13.) 6:23(13.) 0:38 3:15(6.) 10:17 +03:01 >
Klub GO Tri Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 1:54(12.)
T1: 0:55
Kolo: 3:33(13.)
Vmesni: 6:23(13.)
T2: 0:38
Tek: 3:15(6.)
REZULTAT: 10:17
Zaost.: +03:01
DNF 301 Verunica Zelen
Moški CRO 1:55(14.) () () () DNF >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 1:55(14.)
T1:
Kolo: ()
Vmesni: ()
T2:
Tek: ()
REZULTAT: DNF
Zaost.:
CICIBANKE-Ž
1 . 294 Martinšek Enja
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2019TZS098 1:06(3.) 0:29 2:41(3.) 4:16(2.) 0:22 3:07(2.) 07:46 -- >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS098
Plavanje: 1:06(3.)
T1: 0:29
Kolo: 2:41(3.)
Vmesni: 4:16(2.)
T2: 0:22
Tek: 3:07(2.)
REZULTAT: 07:46
Zaost.: --
2 . 298 SIMIČAK LARA
TK TRISPORT EXOTERM
Ženski SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS422 1:03(2.) 0:40 2:36(2.) 4:20(3.) 0:21 3:06(1.) 07:47 +00:01 >
Klub TK TRISPORT EXOTERM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS422
Plavanje: 1:03(2.)
T1: 0:40
Kolo: 2:36(2.)
Vmesni: 4:20(3.)
T2: 0:21
Tek: 3:06(1.)
REZULTAT: 07:47
Zaost.: +00:01
3 . 289 Križan Bor
TK INLES RIKO RIBNICA
Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 0:54(1.) 0:47 2:31(1.) 4:13(1.) 0:28 3:12(3.) 07:54 +00:07 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Plavanje: 0:54(1.)
T1: 0:47
Kolo: 2:31(1.)
Vmesni: 4:13(1.)
T2: 0:28
Tek: 3:12(3.)
REZULTAT: 07:54
Zaost.: +00:07
4 . 299 škrlj Vida
TRIATLON KLUB EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TRIATLON KLUB EKLIMAS AJDOVŠČINA 1:29(4.) 0:40 3:00(4.) 5:10(4.) 0:28 4:30(5.) 10:09 +02:23 >
Klub TRIATLON KLUB EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Plavanje: 1:29(4.)
T1: 0:40
Kolo: 3:00(4.)
Vmesni: 5:10(4.)
T2: 0:28
Tek: 4:30(5.)
REZULTAT: 10:09
Zaost.: +02:23
5 . 321 Stebe Stela
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2019TZS685 1:44(5.) 0:59 3:26(5.) 6:11(5.) 0:24 4:00(4.) 10:36 +02:49 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS685
Plavanje: 1:44(5.)
T1: 0:59
Kolo: 3:26(5.)
Vmesni: 6:11(5.)
T2: 0:24
Tek: 4:00(4.)
REZULTAT: 10:36
Zaost.: +02:49
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 315 Seliškar Lovro
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS356 3:42(2.) 0:28 4:03(2.) 8:15(3.) 0:21 4:51(1.) 13:28 -- >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS356
Plavanje: 3:42(2.)
T1: 0:28
Kolo: 4:03(2.)
Vmesni: 8:15(3.)
T2: 0:21
Tek: 4:51(1.)
REZULTAT: 13:28
Zaost.: --
2 . 305 DEŽMAN Luka
TK TRISPORT EXOTERM
Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS454 3:49(3.) 0:26 3:57(1.) 8:13(2.) 0:23 5:09(2.) 13:47 +00:19 >
Klub TK TRISPORT EXOTERM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS454
Plavanje: 3:49(3.)
T1: 0:26
Kolo: 3:57(1.)
Vmesni: 8:13(2.)
T2: 0:23
Tek: 5:09(2.)
REZULTAT: 13:47
Zaost.: +00:19
3 . 316 Špoljar Marko
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS361 3:34(1.) 0:27 4:10(3.) 8:12(1.) 0:23 5:45(7.) 14:21 +00:53 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS361
Plavanje: 3:34(1.)
T1: 0:27
Kolo: 4:10(3.)
Vmesni: 8:12(1.)
T2: 0:23
Tek: 5:45(7.)
REZULTAT: 14:21
Zaost.: +00:53
4 . 304 Bregar Jakob
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS103 4:04(6.) 0:34 4:24(4.) 9:03(5.) 0:25 5:11(3.) 14:39 +01:11 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS103
Plavanje: 4:04(6.)
T1: 0:34
Kolo: 4:24(4.)
Vmesni: 9:03(5.)
T2: 0:25
Tek: 5:11(3.)
REZULTAT: 14:39
Zaost.: +01:11
5 . 312 MEŽNAR ŽAN
TK TRISPORT EXOTERM
Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS417 3:58(4.) 0:35 4:24(5.) 8:58(4.) 0:19 5:30(4.) 14:48 +01:20 >
Klub TK TRISPORT EXOTERM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS417
Plavanje: 3:58(4.)
T1: 0:35
Kolo: 4:24(5.)
Vmesni: 8:58(4.)
T2: 0:19
Tek: 5:30(4.)
REZULTAT: 14:48
Zaost.: +01:20
6 . 320 Štebe Liam
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS684 4:06(8.) 0:40 4:38(6.) 9:25(7.) 0:22 6:11(8.) 15:58 +02:30 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS684
Plavanje: 4:06(8.)
T1: 0:40
Kolo: 4:38(6.)
Vmesni: 9:25(7.)
T2: 0:22
Tek: 6:11(8.)
REZULTAT: 15:58
Zaost.: +02:30
7 . 319 Zamida Mark
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS362 4:47(9.) 0:33 4:46(10.) 10:07(10.) 0:22 5:39(6.) 16:09 +02:41 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS362
Plavanje: 4:47(9.)
T1: 0:33
Kolo: 4:46(10.)
Vmesni: 10:07(10.)
T2: 0:22
Tek: 5:39(6.)
REZULTAT: 16:09
Zaost.: +02:41
8 . 310 Martinšek Tian
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS362 4:52(10.) 0:36 4:43(8.) 10:13(11.) 0:20 5:39(5.) 16:12 +02:44 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS362
Plavanje: 4:52(10.)
T1: 0:36
Kolo: 4:43(8.)
Vmesni: 10:13(11.)
T2: 0:20
Tek: 5:39(5.)
REZULTAT: 16:12
Zaost.: +02:44
9 . 311 MEDVEDEC MATIJA Stefan
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS513 3:58(5.) 0:35 4:49(11.) 9:23(6.) 0:26 7:21(11.) 17:12 +03:44 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS513
Plavanje: 3:58(5.)
T1: 0:35
Kolo: 4:49(11.)
Vmesni: 9:23(6.)
T2: 0:26
Tek: 7:21(11.)
REZULTAT: 17:12
Zaost.: +03:44
10 . 318 Vidmar Maks
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS516 4:55(11.) 0:30 4:38(7.) 10:04(9.) 0:29 6:43(10.) 17:18 +03:50 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS516
Plavanje: 4:55(11.)
T1: 0:30
Kolo: 4:38(7.)
Vmesni: 10:04(9.)
T2: 0:29
Tek: 6:43(10.)
REZULTAT: 17:18
Zaost.: +03:50
11 . 314 Rihar Val
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS102 4:04(7.) 0:38 4:45(9.) 9:28(8.) 0:24 7:45(12.) 17:37 +04:09 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS102
Plavanje: 4:04(7.)
T1: 0:38
Kolo: 4:45(9.)
Vmesni: 9:28(8.)
T2: 0:24
Tek: 7:45(12.)
REZULTAT: 17:37
Zaost.: +04:09
12 . 317 Vidmar Mik
TK LOGATEC
Moški SLO TK LOGATEC 5:46(12.) 0:58 5:32(12.) 12:17(12.) 0:27 6:13(9.) 18:59 +05:31 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 5:46(12.)
T1: 0:58
Kolo: 5:32(12.)
Vmesni: 12:17(12.)
T2: 0:27
Tek: 6:13(9.)
REZULTAT: 18:59
Zaost.: +05:31
13 . 313 Navodnik Grega
TK VELENJE
Moški SLO TK VELENJE 2019TZS592 () () () () 45:22 +31:54 >
Klub TK VELENJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS592
Plavanje: ()
T1:
Kolo: ()
Vmesni: ()
T2:
Tek: ()
REZULTAT: 45:22
Zaost.: +31:54
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 308 Križan Mia
TK INLES RIKO RIBNICA
Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 3:12(1.) 0:32 4:24(2.) 8:10(1.) 0:19 5:07(1.) 13:37 -- >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Plavanje: 3:12(1.)
T1: 0:32
Kolo: 4:24(2.)
Vmesni: 8:10(1.)
T2: 0:19
Tek: 5:07(1.)
REZULTAT: 13:37
Zaost.: --
2 . 307 Kovač Kim
TRIATLON KLUB EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TRIATLON KLUB EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS527 3:48(2.) 0:31 4:08(1.) 8:28(2.) 0:21 5:33(2.) 14:23 +00:46 >
Klub TRIATLON KLUB EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS527
Plavanje: 3:48(2.)
T1: 0:31
Kolo: 4:08(1.)
Vmesni: 8:28(2.)
T2: 0:21
Tek: 5:33(2.)
REZULTAT: 14:23
Zaost.: +00:46
3 . 323 Hribar Anja
TK TRISPORT EXOTERM
Ženski SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS462 4:13(3.) 0:36 4:41(3.) 9:31(3.) 0:25 6:32(3.) 16:29 +02:51 >
Klub TK TRISPORT EXOTERM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS462
Plavanje: 4:13(3.)
T1: 0:36
Kolo: 4:41(3.)
Vmesni: 9:31(3.)
T2: 0:25
Tek: 6:32(3.)
REZULTAT: 16:29
Zaost.: +02:51
4 . 309 Lulik Mei
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS520 4:39(4.) 0:35 4:59(4.) 10:15(4.) 0:24 7:00(4.) 17:39 +04:02 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS520
Plavanje: 4:39(4.)
T1: 0:35
Kolo: 4:59(4.)
Vmesni: 10:15(4.)
T2: 0:24
Tek: 7:00(4.)
REZULTAT: 17:39
Zaost.: +04:02
5 . 306 Kerševan Sara
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS524 4:50(6.) 0:38 5:03(5.) 10:31(5.) 0:26 7:42(5.) 18:40 +05:03 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS524
Plavanje: 4:50(6.)
T1: 0:38
Kolo: 5:03(5.)
Vmesni: 10:31(5.)
T2: 0:26
Tek: 7:42(5.)
REZULTAT: 18:40
Zaost.: +05:03
6 . 329 PARAVAN Pija
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 4:43(5.) 0:57 5:32(6.) 11:12(6.) 0:29 7:48(6.) 19:31 +05:54 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Plavanje: 4:43(5.)
T1: 0:57
Kolo: 5:32(6.)
Vmesni: 11:12(6.)
T2: 0:29
Tek: 7:48(6.)
REZULTAT: 19:31
Zaost.: +05:54
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 103 Belaj Nik
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS427 4:59(4.) 0:24 17:12(2.) 22:37(1.) 0:32 9:28(3.) 32:38 -- >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS427
Plavanje: 4:59(4.)
T1: 0:24
Kolo: 17:12(2.)
Vmesni: 22:37(1.)
T2: 0:32
Tek: 9:28(3.)
REZULTAT: 32:38
Zaost.: --
2 . 147 Poberai Luca
GO TRI TEAM ASD
Moški ITA GO TRI TEAM ASD 6:12(12.) 0:21 17:10(1.) 23:45(4.) 0:28 9:21(2.) 33:35 +00:57 >
Klub GO TRI TEAM ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 6:12(12.)
T1: 0:21
Kolo: 17:10(1.)
Vmesni: 23:45(4.)
T2: 0:28
Tek: 9:21(2.)
REZULTAT: 33:35
Zaost.: +00:57
3 . 132 Medved Jure
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS113 5:54(11.) 0:25 17:44(5.) 24:03(5.) 0:26 9:05(1.) 33:35 +00:57 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS113
Plavanje: 5:54(11.)
T1: 0:25
Kolo: 17:44(5.)
Vmesni: 24:03(5.)
T2: 0:26
Tek: 9:05(1.)
REZULTAT: 33:35
Zaost.: +00:57
4 . 114 DEŽMAN Anže
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS453 4:58(3.) 0:22 18:47(9.) 24:08(7.) 0:29 9:53(4.) 34:31 +01:53 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS453
Plavanje: 4:58(3.)
T1: 0:22
Kolo: 18:47(9.)
Vmesni: 24:08(7.)
T2: 0:29
Tek: 9:53(4.)
REZULTAT: 34:31
Zaost.: +01:53
5 . 146 Pilih Arne
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS403 4:45(1.) 0:23 17:35(4.) 22:44(3.) 0:30 11:19(7.) 34:35 +01:56 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS403
Plavanje: 4:45(1.)
T1: 0:23
Kolo: 17:35(4.)
Vmesni: 22:44(3.)
T2: 0:30
Tek: 11:19(7.)
REZULTAT: 34:35
Zaost.: +01:56
6 . 142 Pavlin Marcel
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS654 5:20(5.) 0:27 19:12(11.) 25:00(10.) 0:21 10:23(5.) 35:45 +03:07 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS654
Plavanje: 5:20(5.)
T1: 0:27
Kolo: 19:12(11.)
Vmesni: 25:00(10.)
T2: 0:21
Tek: 10:23(5.)
REZULTAT: 35:45
Zaost.: +03:07
7 . 150 Rifel Nejc
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS467 5:25(6.) 0:23 18:28(8.) 24:17(8.) 0:29 11:13(6.) 36:00 +03:22 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS467
Plavanje: 5:25(6.)
T1: 0:23
Kolo: 18:28(8.)
Vmesni: 24:17(8.)
T2: 0:29
Tek: 11:13(6.)
REZULTAT: 36:00
Zaost.: +03:22
8 . 120 Karbič Kari
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS521 5:34(7.) 0:42 18:17(7.) 24:34(9.) 0:32 12:09(10.) 37:16 +04:37 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS521
Plavanje: 5:34(7.)
T1: 0:42
Kolo: 18:17(7.)
Vmesni: 24:34(9.)
T2: 0:32
Tek: 12:09(10.)
REZULTAT: 37:16
Zaost.: +04:37
9 . 129 Majdič Luka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS420 5:50(10.) 0:40 19:43(12.) 26:13(11.) 0:25 11:20(8.) 38:00 +05:21 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS420
Plavanje: 5:50(10.)
T1: 0:40
Kolo: 19:43(12.)
Vmesni: 26:13(11.)
T2: 0:25
Tek: 11:20(8.)
REZULTAT: 38:00
Zaost.: +05:21
10 . 123 Kovač Pij
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS519 4:53(2.) 0:27 17:19(3.) 22:39(2.) 0:20 15:22(13.) 38:22 +05:43 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS519
Plavanje: 4:53(2.)
T1: 0:27
Kolo: 17:19(3.)
Vmesni: 22:39(2.)
T2: 0:20
Tek: 15:22(13.)
REZULTAT: 38:22
Zaost.: +05:43
11 . 106 BOBNAR NEL
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS690 5:47(9.) 0:32 19:58(14.) 26:19(13.) 0:20 11:54(9.) 38:34 +05:56 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS690
Plavanje: 5:47(9.)
T1: 0:32
Kolo: 19:58(14.)
Vmesni: 26:19(13.)
T2: 0:20
Tek: 11:54(9.)
REZULTAT: 38:34
Zaost.: +05:56
12 . 161 Vidmar Adam
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS517 6:16(13.) 0:36 19:51(13.) 26:44(14.) 0:26 12:09(11.) 39:20 +06:42 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS517
Plavanje: 6:16(13.)
T1: 0:36
Kolo: 19:51(13.)
Vmesni: 26:44(14.)
T2: 0:26
Tek: 12:09(11.)
REZULTAT: 39:20
Zaost.: +06:42
13 . 128 Lovrenčič Jurij
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS350 6:29(14.) 0:36 19:11(10.) 26:16(12.) 0:27 13:18(12.) 40:02 +07:24 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS350
Plavanje: 6:29(14.)
T1: 0:36
Kolo: 19:11(10.)
Vmesni: 26:16(12.)
T2: 0:27
Tek: 13:18(12.)
REZULTAT: 40:02
Zaost.: +07:24
14 . 113 Denša Tian
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS110 5:42(8.) 0:22 18:01(6.) 24:07(6.) 0:39 15:49(14.) 40:35 +07:57 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS110
Plavanje: 5:42(8.)
T1: 0:22
Kolo: 18:01(6.)
Vmesni: 24:07(6.)
T2: 0:39
Tek: 15:49(14.)
REZULTAT: 40:35
Zaost.: +07:57
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 125 Kovic Urška
GO TRI TEAM ASD
Ženski SLO GO TRI TEAM ASD 2019TZS617 4:21(1.) 0:22 17:46(1.) 22:30(1.) 0:26 9:50(2.) 32:47 -- >
Klub GO TRI TEAM ASD
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS617
Plavanje: 4:21(1.)
T1: 0:22
Kolo: 17:46(1.)
Vmesni: 22:30(1.)
T2: 0:26
Tek: 9:50(2.)
REZULTAT: 32:47
Zaost.: --
2 . 140 Pančur Zarja
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS617 4:59(5.) 0:30 18:04(2.) 23:35(2.) 0:28 8:55(1.) 32:59 +00:11 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS617
Plavanje: 4:59(5.)
T1: 0:30
Kolo: 18:04(2.)
Vmesni: 23:35(2.)
T2: 0:28
Tek: 8:55(1.)
REZULTAT: 32:59
Zaost.: +00:11
3 . 121 Kotnik Zoja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS116 5:02(6.) 0:25 18:09(3.) 23:38(3.) 0:27 10:17(3.) 34:22 +01:35 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS116
Plavanje: 5:02(6.)
T1: 0:25
Kolo: 18:09(3.)
Vmesni: 23:38(3.)
T2: 0:27
Tek: 10:17(3.)
REZULTAT: 34:22
Zaost.: +01:35
4 . 108 Bregar Živa
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS116 5:55(10.) 0:33 19:32(5.) 26:01(7.) 0:19 10:28(4.) 36:49 +04:02 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS116
Plavanje: 5:55(10.)
T1: 0:33
Kolo: 19:32(5.)
Vmesni: 26:01(7.)
T2: 0:19
Tek: 10:28(4.)
REZULTAT: 36:49
Zaost.: +04:02
5 . 144 Perc Živa
TK Velenje
Ženski SLO TK Velenje 2019TZS114 4:42(2.) 0:31 20:32(9.) 25:46(5.) 0:29 11:11(5.) 37:27 +04:39 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS114
Plavanje: 4:42(2.)
T1: 0:31
Kolo: 20:32(9.)
Vmesni: 25:46(5.)
T2: 0:29
Tek: 11:11(5.)
REZULTAT: 37:27
Zaost.: +04:39
6 . 111 Colombo Maya
GO TRI TEAM ASD
Ženski ITA GO TRI TEAM ASD 2019TZS595 4:56(3.) 0:25 19:40(7.) 25:03(4.) 0:26 12:28(7.) 37:58 +05:10 >
Klub GO TRI TEAM ASD
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS595
Plavanje: 4:56(3.)
T1: 0:25
Kolo: 19:40(7.)
Vmesni: 25:03(4.)
T2: 0:26
Tek: 12:28(7.)
REZULTAT: 37:58
Zaost.: +05:10
7 . 158 Totter Nadja
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS452 5:53(8.) 0:34 19:32(4.) 26:00(6.) 0:23 11:48(6.) 38:12 +05:25 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS452
Plavanje: 5:53(8.)
T1: 0:34
Kolo: 19:32(4.)
Vmesni: 26:00(6.)
T2: 0:23
Tek: 11:48(6.)
REZULTAT: 38:12
Zaost.: +05:25
8 . 154 Šporn Pija
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS452 5:50(7.) 0:36 19:36(6.) 26:03(8.) 0:25 12:59(8.) 39:28 +06:40 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS452
Plavanje: 5:50(7.)
T1: 0:36
Kolo: 19:36(6.)
Vmesni: 26:03(8.)
T2: 0:25
Tek: 12:59(8.)
REZULTAT: 39:28
Zaost.: +06:40
9 . 162 VISINTIN Lucrezia
GO TRI TEAM
Ženski ITA GO TRI TEAM 2019TZS436 4:57(4.) 0:35 20:45(10.) 26:18(9.) 0:24 13:12(9.) 39:55 +07:07 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS436
Plavanje: 4:57(4.)
T1: 0:35
Kolo: 20:45(10.)
Vmesni: 26:18(9.)
T2: 0:24
Tek: 13:12(9.)
REZULTAT: 39:55
Zaost.: +07:07
10 . 102 Bela Kočar Lina
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2019TZS625 5:54(9.) 0:35 20:21(8.) 26:50(10.) 0:26 15:16(10.) 42:34 +09:46 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS625
Plavanje: 5:54(9.)
T1: 0:35
Kolo: 20:21(8.)
Vmesni: 26:50(10.)
T2: 0:26
Tek: 15:16(10.)
REZULTAT: 42:34
Zaost.: +09:46
KADETI-M
1 . 157 Tomšič Staš
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS059 4:20(3.) 0:17 15:57(2.) 20:34(3.) 0:18 7:46(1.) 28:40 -- >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS059
Plavanje: 4:20(3.)
T1: 0:17
Kolo: 15:57(2.)
Vmesni: 20:34(3.)
T2: 0:18
Tek: 7:46(1.)
REZULTAT: 28:40
Zaost.: --
2 . 112 Denša Ul
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS125 4:18(2.) 0:18 15:56(1.) 20:32(1.) 0:21 8:20(2.) 29:14 +00:34 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS125
Plavanje: 4:18(2.)
T1: 0:18
Kolo: 15:56(1.)
Vmesni: 20:32(1.)
T2: 0:21
Tek: 8:20(2.)
REZULTAT: 29:14
Zaost.: +00:34
3 . 107 Bojanc Domen
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS458 4:17(1.) 0:19 15:57(3.) 20:34(2.) 0:20 8:59(3.) 29:54 +01:14 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS458
Plavanje: 4:17(1.)
T1: 0:19
Kolo: 15:57(3.)
Vmesni: 20:34(2.)
T2: 0:20
Tek: 8:59(3.)
REZULTAT: 29:54
Zaost.: +01:14
4 . 101 Alenabi Nik
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS119 4:24(5.) 0:18 16:31(4.) 21:13(4.) 0:22 9:37(6.) 31:12 +02:32 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS119
Plavanje: 4:24(5.)
T1: 0:18
Kolo: 16:31(4.)
Vmesni: 21:13(4.)
T2: 0:22
Tek: 9:37(6.)
REZULTAT: 31:12
Zaost.: +02:32
5 . 137 MUSIO Gabriel
GO TRI TEAM
Moški ITA GO TRI TEAM 5:06(13.) 0:31 16:58(8.) 22:36(11.) 0:27 9:24(5.) 32:28 +03:48 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 5:06(13.)
T1: 0:31
Kolo: 16:58(8.)
Vmesni: 22:36(11.)
T2: 0:27
Tek: 9:24(5.)
REZULTAT: 32:28
Zaost.: +03:48
6 . 124 Kovic Januš
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS616 4:20(4.) 0:18 17:22(12.) 22:02(5.) 0:27 10:10(8.) 32:40 +04:00 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS616
Plavanje: 4:20(4.)
T1: 0:18
Kolo: 17:22(12.)
Vmesni: 22:02(5.)
T2: 0:27
Tek: 10:10(8.)
REZULTAT: 32:40
Zaost.: +04:00
7 . 133 Mežnar Matic
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS416 4:49(8.) 0:23 16:55(6.) 22:07(6.) 0:31 10:24(9.) 33:03 +04:23 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS416
Plavanje: 4:49(8.)
T1: 0:23
Kolo: 16:55(6.)
Vmesni: 22:07(6.)
T2: 0:31
Tek: 10:24(9.)
REZULTAT: 33:03
Zaost.: +04:23
8 . 148 Rakar Lenart
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS441 4:55(10.) 0:34 17:05(9.) 22:36(10.) 0:19 10:34(10.) 33:29 +04:49 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS441
Plavanje: 4:55(10.)
T1: 0:34
Kolo: 17:05(9.)
Vmesni: 22:36(10.)
T2: 0:19
Tek: 10:34(10.)
REZULTAT: 33:29
Zaost.: +04:49
9 . 109 Černelič Maks
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS418 5:03(12.) 1:31 16:57(7.) 23:33(12.) 0:30 9:53(7.) 33:57 +05:17 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS418
Plavanje: 5:03(12.)
T1: 1:31
Kolo: 16:57(7.)
Vmesni: 23:33(12.)
T2: 0:30
Tek: 9:53(7.)
REZULTAT: 33:57
Zaost.: +05:17
10 . 105 Berlot Sebastian
GO TRI TEAM ASD
Moški ITA GO TRI TEAM ASD 4:57(11.) 0:21 17:15(11.) 22:34(9.) 0:29 10:59(11.) 34:03 +05:23 >
Klub GO TRI TEAM ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 4:57(11.)
T1: 0:21
Kolo: 17:15(11.)
Vmesni: 22:34(9.)
T2: 0:29
Tek: 10:59(11.)
REZULTAT: 34:03
Zaost.: +05:23
11 . 115 Dolgan Tjaž
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS120 6:34(17.) 0:20 18:55(16.) 25:51(16.) 0:29 9:18(4.) 35:39 +06:59 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS120
Plavanje: 6:34(17.)
T1: 0:20
Kolo: 18:55(16.)
Vmesni: 25:51(16.)
T2: 0:29
Tek: 9:18(4.)
REZULTAT: 35:39
Zaost.: +06:59
12 . 160 Vidmar Val
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS522 5:46(15.) 0:42 18:07(13.) 24:35(15.) 0:31 11:09(12.) 36:17 +07:37 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS522
Plavanje: 5:46(15.)
T1: 0:42
Kolo: 18:07(13.)
Vmesni: 24:35(15.)
T2: 0:31
Tek: 11:09(12.)
REZULTAT: 36:17
Zaost.: +07:37
13 . 104 Berlec Aljaž
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS411 4:46(7.) 0:26 18:52(15.) 24:05(13.) 0:31 11:49(13.) 36:26 +07:46 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS411
Plavanje: 4:46(7.)
T1: 0:26
Kolo: 18:52(15.)
Vmesni: 24:05(13.)
T2: 0:31
Tek: 11:49(13.)
REZULTAT: 36:26
Zaost.: +07:46
14 . 119 Hribar Matic
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS461 5:21(14.) 0:20 18:44(14.) 24:26(14.) 0:32 13:43(14.) 38:42 +10:02 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS461
Plavanje: 5:21(14.)
T1: 0:20
Kolo: 18:44(14.)
Vmesni: 24:26(14.)
T2: 0:32
Tek: 13:43(14.)
REZULTAT: 38:42
Zaost.: +10:02
15 . 141 Pavlin David Aljoša
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS655 4:55(9.) 0:23 16:51(5.) 22:10(8.) 0:29 21:32(16.) 44:12 +15:32 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS655
Plavanje: 4:55(9.)
T1: 0:23
Kolo: 16:51(5.)
Vmesni: 22:10(8.)
T2: 0:29
Tek: 21:32(16.)
REZULTAT: 44:12
Zaost.: +15:32
16 . 152 ŠPILAR MATEVŽ
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS689 6:32(16.) 0:34 24:14(17.) 31:21(17.) 0:36 15:54(15.) 47:53 +19:12 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS689
Plavanje: 6:32(16.)
T1: 0:34
Kolo: 24:14(17.)
Vmesni: 31:21(17.)
T2: 0:36
Tek: 15:54(15.)
REZULTAT: 47:53
Zaost.: +19:12
KADETINJE-Ž
1 . 134 Mihevc Lara
TK Logatec
Ženski SLO TK Logatec 2019TZS390 4:28(2.) 0:17 16:59(2.) 21:45(1.) 0:20 9:15(1.) 31:20 -- >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS390
Plavanje: 4:28(2.)
T1: 0:17
Kolo: 16:59(2.)
Vmesni: 21:45(1.)
T2: 0:20
Tek: 9:15(1.)
REZULTAT: 31:20
Zaost.: --
2 . 151 Škrjanc Vita
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS414 4:29(4.) 0:21 16:56(1.) 21:47(2.) 0:26 9:57(3.) 32:11 +00:51 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS414
Plavanje: 4:29(4.)
T1: 0:21
Kolo: 16:56(1.)
Vmesni: 21:47(2.)
T2: 0:26
Tek: 9:57(3.)
REZULTAT: 32:11
Zaost.: +00:51
3 . 138 Navodnik Sara
TK Velenje
Ženski SLO TK Velenje 2019TZS591 4:12(1.) 0:28 17:30(3.) 22:11(3.) 0:20 10:03(5.) 32:35 +01:14 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS591
Plavanje: 4:12(1.)
T1: 0:28
Kolo: 17:30(3.)
Vmesni: 22:11(3.)
T2: 0:20
Tek: 10:03(5.)
REZULTAT: 32:35
Zaost.: +01:14
4 . 155 Stres Tinkara
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS514 4:44(5.) 0:23 17:58(5.) 23:05(5.) 0:28 9:52(2.) 33:26 +02:06 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS514
Plavanje: 4:44(5.)
T1: 0:23
Kolo: 17:58(5.)
Vmesni: 23:05(5.)
T2: 0:28
Tek: 9:52(2.)
REZULTAT: 33:26
Zaost.: +02:06
5 . 159 Turšič Neža
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2019TZS620 4:29(3.) 0:19 18:14(8.) 23:03(4.) 0:29 9:58(4.) 33:31 +02:11 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS620
Plavanje: 4:29(3.)
T1: 0:19
Kolo: 18:14(8.)
Vmesni: 23:03(4.)
T2: 0:29
Tek: 9:58(4.)
REZULTAT: 33:31
Zaost.: +02:11
6 . 149 RESEN Giorgia
GO TRI TEAM
Ženski ITA GO TRI TEAM 4:47(7.) 0:21 18:01(6.) 23:10(7.) 0:27 10:59(6.) 34:37 +03:16 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Plavanje: 4:47(7.)
T1: 0:21
Kolo: 18:01(6.)
Vmesni: 23:10(7.)
T2: 0:27
Tek: 10:59(6.)
REZULTAT: 34:37
Zaost.: +03:16
7 . 153 Šporn Kim
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS435 4:59(11.) 0:26 18:15(9.) 23:41(9.) 0:32 11:14(8.) 35:27 +04:07 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS435
Plavanje: 4:59(11.)
T1: 0:26
Kolo: 18:15(9.)
Vmesni: 23:41(9.)
T2: 0:32
Tek: 11:14(8.)
REZULTAT: 35:27
Zaost.: +04:07
8 . 122 Kovač Lia
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS529 4:46(6.) 0:24 17:57(4.) 23:09(6.) 0:34 11:48(9.) 35:32 +04:11 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS529
Plavanje: 4:46(6.)
T1: 0:24
Kolo: 17:57(4.)
Vmesni: 23:09(6.)
T2: 0:34
Tek: 11:48(9.)
REZULTAT: 35:32
Zaost.: +04:11
9 . 130 Mamič Paulina
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS123 4:59(10.) 0:24 19:16(11.) 24:40(11.) 0:37 11:03(7.) 36:20 +05:00 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS123
Plavanje: 4:59(10.)
T1: 0:24
Kolo: 19:16(11.)
Vmesni: 24:40(11.)
T2: 0:37
Tek: 11:03(7.)
REZULTAT: 36:20
Zaost.: +05:00
10 . 131 Maradin Manca
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS433 4:55(9.) 0:26 19:05(10.) 24:27(10.) 0:29 11:53(10.) 36:50 +05:29 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS433
Plavanje: 4:55(9.)
T1: 0:26
Kolo: 19:05(10.)
Vmesni: 24:27(10.)
T2: 0:29
Tek: 11:53(10.)
REZULTAT: 36:50
Zaost.: +05:29
11 . 135 Mikuž Maruša
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS534 5:37(12.) 0:36 19:19(12.) 25:33(12.) 0:34 14:09(11.) 40:17 +08:56 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS534
Plavanje: 5:37(12.)
T1: 0:36
Kolo: 19:19(12.)
Vmesni: 25:33(12.)
T2: 0:34
Tek: 14:09(11.)
REZULTAT: 40:17
Zaost.: +08:56
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 156 Suglia Francesco
GO Tri Team
Moški ITA GO Tri Team 4:22(1.) 0:19 16:17(1.) 20:59(1.) 0:22 8:43(1.) 30:04 -- >
Klub GO Tri Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 4:22(1.)
T1: 0:19
Kolo: 16:17(1.)
Vmesni: 20:59(1.)
T2: 0:22
Tek: 8:43(1.)
REZULTAT: 30:04
Zaost.: --
MLAJŠE MLADINKE-M
1 . 110 COLOMBO Iris
GO Tri Team
Moški ITA GO Tri Team 4:40(3.) 0:20 17:07(2.) 22:08(2.) 0:28 10:05(1.) 32:42 -- >
Klub GO Tri Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 4:40(3.)
T1: 0:20
Kolo: 17:07(2.)
Vmesni: 22:08(2.)
T2: 0:28
Tek: 10:05(1.)
REZULTAT: 32:42
Zaost.: --
MLAJŠE MLADINKE-Ž
2 . 145 Pilih Vita
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS404 4:38(1.) 0:18 16:46(1.) 21:43(1.) 0:25 12:06(3.) 34:15 +01:32 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS404
Plavanje: 4:38(1.)
T1: 0:18
Kolo: 16:46(1.)
Vmesni: 21:43(1.)
T2: 0:25
Tek: 12:06(3.)
REZULTAT: 34:15
Zaost.: +01:32
3 . 139 Ovčar Lara
TK Velenje
Ženski SLO TK Velenje 2019TZS600 4:39(2.) 0:29 19:22(3.) 24:31(3.) 0:25 11:29(2.) 36:25 +03:43 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS600
Plavanje: 4:39(2.)
T1: 0:29
Kolo: 19:22(3.)
Vmesni: 24:31(3.)
T2: 0:25
Tek: 11:29(2.)
REZULTAT: 36:25
Zaost.: +03:43

Komentarji

 

Mobile content