Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: AMBROŽ duatlon Komenda 2019

Duatlon Tekma:AMBROŽ duatlon Komenda 2019 Datum:16.06.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat
MLAJŠE CICIBANKE-Ž
1 . 110 Stebe Stela Ženski SLO TK UTRIP 2019TZS685 03:05 (0:28) 06:34 (0:20) 02:23 0:12:50
MLAJŠI CICIBANI-M
1 . 12 Harnold Švajger Mark Moški SLO TK LOGATEC 2019TZS660 02:28 (0:22) 05:17 (0:13) 01:45 0:10:07
2 . 18 Meh Tevž Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS353 02:39 (0:26) 05:13 (0:16) 02:15 0:10:50
3 . 8 Mori Nik Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS095 02:41 (0:22) 05:57 (0:14) 01:50 0:11:05
4 . 109 Žagar Filip Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 02:58 (0:18) 05:46 (0:24) 01:52 0:11:20
5 . 27 Laurenčak Jon Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 02:39 (0:30) 05:52 (0:28) 02:05 0:11:36
6 . 10 Brenčič Perne Filip Moški SLO TK LOGATEC 02:34 (0:23) 06:26 (0:17) 02:00 0:11:42
7 . 101 Kovačič Luka Leon Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS349 02:39 (0:25) 06:34 (0:19) 01:49 0:11:47
8 . 21 černelič Matej Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 02:53 (0:21) 06:55 (0:26) 02:06 0:12:43
CICIBANI-M
1 . 100 Lovrenčič Marko Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS351 02:03 (0:19) 05:11 (0:15) 01:22 0:09:13
2 . 105 Mlakar Jaka Moški SLO TK UTRIP 02:11 (0:16) 05:15 (0:12) 01:33 0:09:29
3 . 19 Seliškar Rok Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS357 02:14 (0:28) 05:14 (0:11) 01:34 0:09:43
4 . 3 Podobnik Matevž Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS068 02:15 (0:19) 05:26 (0:14) 01:38 0:09:54
5 . 37 Pajek Ažbe Moški SLO TK UTRIP 2019TZS652 02:30 (0:27) 05:25 (0:17) 01:50 0:10:31
6 . 2 Mihelič Tine Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS055 02:22 (0:19) 05:45 (0:13) 01:51 0:10:32
7 . 32 URH Ažbe Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS423 02:55 (0:26) 06:10 (0:25) 02:03 0:12:01
8 . 25 HUMAR MAKS Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS447 02:54 (0:26) 06:58 (0:20) 01:53 0:12:33
CICIBANKE-Ž
1 . 31 SIMIČAK LARA Ženski SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS422 02:24 (0:20) 05:19 (0:14) 01:38 0:09:57
2 . 6 Martinšek Enja Ženski SLO TK LJUBLJANA 2019TZS098 02:17 (0:28) 05:43 (0:11) 01:40 0:10:22
3 . 22 Černelič Manca Ženski SLO TK TRISPORT EXOTERM 02:16 (0:24) 05:52 (0:19) 01:39 0:10:32
4 . 11 Fabiani Čuk Elza Ženski SLO TK LOGATEC 2019TZS633 02:31 (0:25) 06:44 (0:16) 01:45 0:11:44
5 . 13 Koprivnjak Neja Ženski SLO TK LOGATEC 2019TZS638 02:45 (0:27) 10:45 (0:23) 02:07 0:16:29
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 23 DEŽMAN Luka Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS454 02:08 (0:17) 04:29 (0:12) 01:28 0:08:35
2 . 9 Mori Maks Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS100 02:06 (0:18) 04:41 (0:11) 01:27 0:08:46
3 . 15 Marolt Lars Moški SLO TK LOGATEC 2019TZS662 02:06 (0:14) 04:51 (0:09) 01:25 0:08:47
4 . 26 Korošec Žiga Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 02:09 (0:17) 04:49 (0:15) 01:31 0:09:03
5 . 20 Seliškar Lovro Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS356 02:09 (0:17) 05:06 (0:13) 01:30 0:09:15
6 . 104 Mlakar Nace Moški SLO TK UTRIP 02:12 (0:16) 05:11 (0:12) 01:35 0:09:28
7 . 28 MEŽNAR ŽAN Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS417 02:23 (0:17) 05:06 (0:13) 01:34 0:09:35
8 . 98 Zamida Mark Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS362 02:26 (0:18) 05:20 (0:14) 01:37 0:09:56
9 . 16 Marolt Val Moški SLO TK LOGATEC 02:11 (0:18) 05:37 (0:14) 01:44 0:10:06
10 . 103 Čampa Matevž Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS346 02:28 (0:16) 05:27 (0:16) 01:40 0:10:09
11 . 34 Gašperič Jakob Moški SLO TK UTRIP 2019TZS651 02:26 (0:20) 05:34 (0:16) 01:32 0:10:10
12 . 35 Mandič Maj Moški SLO TK UTRIP 2019TZS480 02:19 (0:26) 05:37 (0:14) 01:35 0:10:13
13 . 33 Zupančič Izak Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS455 02:25 (0:21) 05:25 (0:12) 01:51 0:10:15
14 . 14 Koprivnjak Ažbe Moški SLO TK LOGATEC 2019TZS639 02:24 (0:18) 05:37 (0:18) 01:37 0:10:17
15 . 1 JURČIČ Anej Moški SLO ŠD POSAVJE 2019TZS648 02:25 (0:19) 05:33 (0:10) 01:51 0:10:20
16 . 96 DACAR Matic Moški SLO TK LJUBLJANA 02:27 (0:18) 05:46 (0:11) 01:37 0:10:21
17 . 17 Setnikar Jaka Moški SLO TK LOGATEC 02:25 (0:18) 05:51 (0:11) 01:45 0:10:32
18 . 29 Plahutnik Gašper Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 02:15 (0:18) 06:09 (0:13) 01:42 0:10:39
19 . 7 Martinšek Tian Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS105 02:26 (0:15) 06:17 (0:11) 01:40 0:10:52
20 . 30 Prezelj Jaka Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS444 02:47 (0:19) 05:33 (0:15) 02:13 0:11:09
21 . 99 Bartelj Miha Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS344 03:08 (0:16) 05:36 (0:17) 01:52 0:11:12
22 . 36 Ogrin Juš Moški SLO TK UTRIP 2019TZS477 03:06 (0:20) 06:17 (0:22) 02:05 0:12:12
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 38 Verneker Ana Vita Ženski SLO 02:02 (0:25) 04:53 (0:12) 01:26 0:09:00
2 . 24 Hribar Anja Ženski SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS462 02:23 (0:24) 05:32 (0:16) 01:56 0:10:33
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 76 Belaj Nik Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS427 07:13 (0:19) 16:18 (0:16) 03:49 0:27:58
2 . 64 Žagar Jurij Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS064 07:14 (0:17) 16:21 (0:12) 04:04 0:28:09
3 . 67 Denša Tian Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS110 07:31 (0:17) 16:32 (0:18) 04:06 0:28:47
4 . 65 Žagar Taj Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS065 07:32 (0:16) 16:34 (0:13) 04:40 0:29:16
5 . 71 Medved Jure Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS113 08:07 (0:18) 16:37 (0:18) 04:47 0:30:09
6 . 91 Verneker Žiga Moški SLO 07:14 (0:39) 16:29 (0:24) 05:41 0:30:29
7 . 89 Pavlin Marcel Moški SLO TK UTRIP 2019TZS654 07:32 (0:16) 17:12 (0:16) 05:25 0:30:43
8 . 83 Pilih Arne Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS403 08:28 (0:18) 16:18 (0:19) 05:34 0:31:00
9 . 75 Tanze Miran Moški SLO TK Logatec 2019TZS389 07:46 (0:17) 17:36 (0:12) 05:23 0:31:17
10 . 63 Žagar Matic Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS063 08:06 (0:15) 17:57 (0:13) 04:45 0:31:18
11 . 79 Majdič Luka Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS420 08:45 (0:17) 17:26 (0:12) 05:15 0:31:57
12 . 85 Rifel Nejc Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS467 08:44 (0:16) 17:29 (0:17) 05:20 0:32:08
13 . 102 Kovačič Gal Jurij Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS348 09:02 (0:21) 21:47 (0:22) 05:54 0:37:28
14 . 77 DEŽMAN Anže Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS453 07:56 (0:22) 18:02 (0:26) 09:33 2:36:22
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 82 Pančur Zarja Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS396 07:14 (0:17) 16:23 (0:15) 04:00 0:28:11
2 . 70 Kotnik Zoja Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS116 08:19 (0:18) 17:51 (0:19) 04:39 0:31:27
3 . 88 Totter Nadja Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS452 08:30 (0:13) 17:59 (0:15) 05:12 0:32:10
KADETI-M
1 . 68 Denša Ul Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS125 06:33 (0:12) 13:57 (0:15) 03:42 0:24:40
2 . 90 Pavlin David Aljoša Moški SLO TK UTRIP 2019TZS655 06:33 (0:13) 14:06 (0:20) 04:02 0:25:16
3 . 69 Dolgan Tjaž Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS120 06:48 (0:15) 14:18 (0:09) 04:13 0:25:45
4 . 66 Alenabi Nik Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS119 06:51 (0:15) 14:59 (0:13) 04:11 0:26:31
5 . 81 Mežnar Matic Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS416 07:06 (0:18) 15:37 (0:18) 04:23 0:27:44
6 . 107 Černelič Maks Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS418 07:13 (0:15) 15:37 (0:17) 04:29 0:27:52
7 . 72 Špan Garibaldi Žan Paskal Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS650 07:33 (0:21) 16:25 (0:23) 04:42 0:29:27
KADETINJE-Ž
1 . 86 Škrjanc Vita Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS414 07:14 (0:16) 16:24 (0:16) 04:41 0:28:53
2 . 74 Mihevc Lara Ženski SLO TK Logatec 2019TZS390 07:14 (0:15) 18:36 (0:16) 04:48 0:31:10
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 47 Medved Jakob Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS133 18:41 (0:16) 32:12 (0:14) 09:28 1:00:51
2 . 46 Mamič Jakob Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS131 19:45 (0:13) 31:09 (0:18) 10:12 1:01:38
3 . 97 Marenče Jan Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS352 23:46 (0:29) 34:43 (0:20) 13:54 1:13:15
MLAJŠE MLADINKE-Ž
1 . 58 Pilih Vita Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS404 33:33 (0:15) 35:50 (0:16) 15:45 1:25:41
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 39 Pirc Urban Moški SLO TK Logatec 2019TZS679 06:51 (0:14) 15:40 (0:12) 04:14 0:27:13
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 92 Ahačič Ajda Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS451 25:14 (0:15) 35:36 (0:16) 12:44 1:14:07
2 . 95 Pogačar Neža Ženski SLO TK UTRIP 2019TZS475 25:06 (0:18) 35:40 (0:16) 13:08 1:14:30
3 . 50 Rus Rahela Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS136 26:40 (0:21) 36:41 (0:24) 14:16 1:18:23
ČLANI 1-M
1 . 55 Lipovšek Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS419 21:23 (0:16) 33:30 (0:12) 10:45 1:06:08
2 . 111 Kotnik Gregor Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS408 21:24 (0:20) 33:24 (0:18) 10:59 1:06:26
3 . 49 Rozman Marko Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS143 22:46 (0:16) 32:33 (0:15) 12:11 1:08:03
ČLANI 2-M
1 . 42 Benčina Matej Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS031 22:11 (0:21) 33:05 (0:15) 11:18 1:07:12
ČLANICE 2-Ž
1 . 43 Podrecca Tea Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS076 26:55 (0:29) 39:54 (0:24) 15:08 1:22:51
2 . 54 Grojzdek Karmen Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS676 26:54 (0:40) 40:50 (0:32) 15:37 1:24:34
VETERANI 1-M
1 . 108 Pančur Miha Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS450 24:31 (0:30) 33:50 (0:30) 12:45 1:12:08
2 . 57 Petek Matic Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS445 24:17 (0:37) 36:13 (0:45) 12:55 1:14:49
VETERANKE 1-Ž
1 . 93 AHAČIČ Katja Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS451 09:17 (0:17) 17:09 (0:11) 05:26 0:32:22
VETERANI 2-M
1 . 48 Mori Mitja Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS170 20:11 (0:14) 30:43 (0:20) 10:48 1:02:19
2 . 41 Temlin Matej Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 2019TZS586 21:43 (0:21) 33:14 (0:19) 10:58 1:06:37
3 . 59 Pilih Tomaž Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS405 22:46 (0:18) 32:33 (0:16) 11:02 1:06:57
VETERANKE 2-Ž
1 . 61 Kočevar Helga Brigita Ženski SLO TK OLIMPIJA 2019TZS542 30:01 (0:46) 41:18 (0:28) 15:16 1:27:52
2 . 60 Vrabl Mojca Ženski SLO TRIATLON KLUB 3KM 2019TZS578 28:53 (0:53) 42:25 (0:50) 15:29 1:28:31
VETERANI 3-M
1 . 53 Egart Janez Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS406 25:54 (0:40) 36:55 (0:29) 13:15 1:17:15
VETERANKE 3-Ž
1 . 51 Markovič Kocen Blanka Ženski SLO TK Logatec 2019TZS384 26:56 (0:35) 42:05 (0:39) 13:47 1:24:04
VETERANI 4-M
1 . 112 Antolin Zoran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 2019TZS587 21:59 (0:35) 33:09 (0:24) 12:02 1:08:10
VETERANI 5-M
1 . 106 Trojar Bojan Moški SLO TK Logatec 2019TZS375 23:36 (0:22) 34:56 (0:21) 12:34 1:11:51
2 . 44 Žagar Toni Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS061 26:52 (0:37) 42:02 (0:36) 13:49 1:23:59

Komentarji