Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 5. Triatlon Ljubljana 2019

Triatlon Tekma:5. Triatlon Ljubljana 2019 Datum:01.09.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat Več
CICIBANI-M
1 . 29 Mlakar Jaka
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip 01:12 (0:39) 03:57 (1:00) 01:48 0:08:38 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 01:12 (0:39) 03:57 (1:00) 01:48
Rezultat: 0:08:38
2 . 15 Lovrenčič Marko
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS351 01:13 (0:41) 03:58 (0:57) 01:59 0:08:49 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS351
Časi: 01:13 (0:41) 03:58 (0:57) 01:59
Rezultat: 0:08:49
3 . 22 Seliškar Rok
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS357 01:13 (0:42) 04:16 (1:13) 01:54 0:09:20 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS357
Časi: 01:13 (0:42) 04:16 (1:13) 01:54
Rezultat: 0:09:20
4 . 8 Furlan Nerad Jaka
OLIMPIJA
Moški SLO OLIMPIJA 01:15 (0:37) 04:20 (1:12) 02:16 0:09:42 >
Klub OLIMPIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 01:15 (0:37) 04:20 (1:12) 02:16
Rezultat: 0:09:42
5 . 23 TURŠIČ Luka
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS619 01:25 (0:50) 04:17 (1:10) 02:00 0:09:45 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS619
Časi: 01:25 (0:50) 04:17 (1:10) 02:00
Rezultat: 0:09:45
6 . 14 Križan Bor
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS582 01:41 (0:40) 04:09 (1:15) 02:01 0:09:48 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS582
Časi: 01:41 (0:40) 04:09 (1:15) 02:01
Rezultat: 0:09:48
7 . 12 Kerševan Matic
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS536 01:43 (1:20) 05:24 (1:17) 00:06 0:09:53 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS536
Časi: 01:43 (1:20) 05:24 (1:17) 00:06
Rezultat: 0:09:53
8 . 9 HARNOLD ŠVAJGER Mark
TK LOGATEC
Moški SLO TK LOGATEC 2019TZS660 01:37 (0:50) 04:19 (1:04) 02:02 0:09:55 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS660
Časi: 01:37 (0:50) 04:19 (1:04) 02:02
Rezultat: 0:09:55
9 . 26 STROJANŠEK Tristan
PK Olimpija
Moški SLO PK Olimpija 01:24 (0:41) 04:31 (1:13) 02:07 0:09:58 >
Klub PK Olimpija
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 01:24 (0:41) 04:31 (1:13) 02:07
Rezultat: 0:09:58
10 . 16 Majdič Jure
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS249 01:21 (0:49) 04:36 (1:07) 02:07 0:10:02 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS249
Časi: 01:21 (0:49) 04:36 (1:07) 02:07
Rezultat: 0:10:02
11 . 18 Pajek Ažbe
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS652 01:24 (0:54) 04:22 (1:16) 02:14 0:10:13 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS652
Časi: 01:24 (0:54) 04:22 (1:16) 02:14
Rezultat: 0:10:13
12 . 19 POHLEN KRISTJAN
Moški SLO 01:35 (0:53) 04:33 (1:08) 02:05 0:10:17 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 01:35 (0:53) 04:33 (1:08) 02:05
Rezultat: 0:10:17
13 . 10 Jurman Bine
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS099 01:40 (0:49) 04:37 (1:11) 02:15 0:10:34 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS099
Časi: 01:40 (0:49) 04:37 (1:11) 02:15
Rezultat: 0:10:34
14 . 17 Meh Tevž
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS353 01:46 (0:47) 04:12 (1:22) 02:32 0:10:41 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS353
Časi: 01:46 (0:47) 04:12 (1:22) 02:32
Rezultat: 0:10:41
15 . 7 Dolinar Urban
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS096 01:23 (0:57) 04:44 (1:13) 02:24 0:10:43 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS096
Časi: 01:23 (0:57) 04:44 (1:13) 02:24
Rezultat: 0:10:43
16 . 5 Mori Nik
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS095 01:27 (1:12) 04:41 (1:17) 02:13 0:10:52 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS095
Časi: 01:27 (1:12) 04:41 (1:17) 02:13
Rezultat: 0:10:52
17 . 11 Kerševan Matija
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS535 01:52 (0:55) 04:57 (1:18) 02:17 0:11:21 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS535
Časi: 01:52 (0:55) 04:57 (1:18) 02:17
Rezultat: 0:11:21
18 . 13 Kovačič Luka Leon
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS349 02:11 (0:58) 05:02 (1:16) 02:07 0:11:37 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS349
Časi: 02:11 (0:58) 05:02 (1:16) 02:07
Rezultat: 0:11:37
19 . 30 LUBANJŠEK Voranc
Moški SLO 01:49 (1:31) 04:38 (1:21) 02:23 0:11:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 01:49 (1:31) 04:38 (1:21) 02:23
Rezultat: 0:11:44
20 . 6 Čampa Maks
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS345 02:12 (1:00) 05:48 (1:31) 02:38 0:13:11 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS345
Časi: 02:12 (1:00) 05:48 (1:31) 02:38
Rezultat: 0:13:11
21 . 25 QUINTIN Jakob
Moški SLO 02:28 (2:50) 06:19 (1:28) 02:26 0:15:33 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 02:28 (2:50) 06:19 (1:28) 02:26
Rezultat: 0:15:33
CICIBANKE-Ž
1 . 2 Martinšek Enja
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2019TZS098 01:28 (0:40) 04:23 (1:03) 02:01 0:09:36 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS098
Časi: 01:28 (0:40) 04:23 (1:03) 02:01
Rezultat: 0:09:36
2 . 3 SIMIČAK LARA
TK TRISPORT EXOTERM
Ženski SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS422 01:24 (0:43) 04:23 (1:05) 02:04 0:09:40 >
Klub TK TRISPORT EXOTERM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS422
Časi: 01:24 (0:43) 04:23 (1:05) 02:04
Rezultat: 0:09:40
3 . 1 KRIŽAN Ela
TK INLES RIKO RIBNICA
Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 01:25 (0:52) 04:16 (1:11) 02:22 0:10:08 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 01:25 (0:52) 04:16 (1:11) 02:22
Rezultat: 0:10:08
4 . 4 Valič Lia
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS530 01:27 (1:13) 05:35 (1:18) 02:14 0:11:51 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS530
Časi: 01:27 (1:13) 05:35 (1:18) 02:14
Rezultat: 0:11:51
5 . 28 Stebe Stela
TK Utrip
Ženski SLO TK Utrip 01:38 (1:13) 05:17 (1:24) 02:27 0:12:02 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 01:38 (1:13) 05:17 (1:24) 02:27
Rezultat: 0:12:02
6 . 27 MOLK Klara
BAJSI
Ženski SLO BAJSI 02:05 (4:22) 06:52 (1:26) 02:37 0:17:25 >
Klub BAJSI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 02:05 (4:22) 06:52 (1:26) 02:37
Rezultat: 0:17:25
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 45 Navodnik Grega
TK VELENJE
Moški SLO TK VELENJE 2019TZS592 01:07 (0:31) 03:48 (0:57) 01:40 0:08:04 >
Klub TK VELENJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS592
Časi: 01:07 (0:31) 03:48 (0:57) 01:40
Rezultat: 0:08:04
2 . 49 Seliškar Lovro
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS356 01:04 (0:34) 03:48 (0:57) 01:44 0:08:09 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS356
Časi: 01:04 (0:34) 03:48 (0:57) 01:44
Rezultat: 0:08:09
3 . 38 DEŽMAN Luka
TK TRISPORT EXOTERM
Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS454 01:05 (0:51) 03:33 (0:56) 01:50 0:08:17 >
Klub TK TRISPORT EXOTERM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS454
Časi: 01:05 (0:51) 03:33 (0:56) 01:50
Rezultat: 0:08:17
4 . 58 Mlakar Nace
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip 01:05 (0:36) 03:46 (0:58) 01:53 0:08:21 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 01:05 (0:36) 03:46 (0:58) 01:53
Rezultat: 0:08:21
5 . 48 Rotovnik Bor
TK VELENJE
Moški SLO TK VELENJE 2019TZS663 01:00 (0:37) 03:56 (1:02) 01:58 0:08:34 >
Klub TK VELENJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS663
Časi: 01:00 (0:37) 03:56 (1:02) 01:58
Rezultat: 0:08:34
6 . 44 Mori Maks
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS100 01:20 (0:53) 03:49 (0:55) 01:46 0:08:45 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS100
Časi: 01:20 (0:53) 03:49 (0:55) 01:46
Rezultat: 0:08:45
7 . 43 MEŽNAR ŽAN
TK TRISPORT EXOTERM
Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS417 01:04 (0:49) 03:49 (1:03) 02:00 0:08:46 >
Klub TK TRISPORT EXOTERM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS417
Časi: 01:04 (0:49) 03:49 (1:03) 02:00
Rezultat: 0:08:46
8 . 59 Korošec Žiga
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 01:12 (0:58) 03:52 (1:06) 01:48 0:08:58 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 01:12 (0:58) 03:52 (1:06) 01:48
Rezultat: 0:08:58
9 . 50 ŠINK Žan
Moški SLO 01:18 (0:41) 04:11 (1:04) 01:48 0:09:04 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 01:18 (0:41) 04:11 (1:04) 01:48
Rezultat: 0:09:04
10 . 61 DOLJŠAK Gal
Moški SLO 01:21 (1:00) 03:55 (1:00) 01:54 0:09:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 01:21 (1:00) 03:55 (1:00) 01:54
Rezultat: 0:09:12
11 . 41 Martinšek Tian
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS105 01:20 (0:46) 04:04 (1:03) 01:59 0:09:13 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS105
Časi: 01:20 (0:46) 04:04 (1:03) 01:59
Rezultat: 0:09:13
12 . 39 Jurčič Anej
ŠDP
Moški SLO ŠDP 2019TZS648 01:08 (0:46) 04:20 (1:02) 02:02 0:09:19 >
Klub ŠDP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS648
Časi: 01:08 (0:46) 04:20 (1:02) 02:02
Rezultat: 0:09:19
13 . 53 Zamida Mark
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS362 01:23 (0:46) 04:04 (1:05) 02:01 0:09:20 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS362
Časi: 01:23 (0:46) 04:04 (1:05) 02:01
Rezultat: 0:09:20
14 . 54 Zupančič Izak
TK TRISPORT EXOTERM
Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS455 01:09 (1:00) 03:57 (1:05) 02:10 0:09:24 >
Klub TK TRISPORT EXOTERM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS455
Časi: 01:09 (1:00) 03:57 (1:05) 02:10
Rezultat: 0:09:24
15 . 51 Vidmar Maks
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS516 01:17 (0:37) 04:10 (1:07) 02:15 0:09:28 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS516
Časi: 01:17 (0:37) 04:10 (1:07) 02:15
Rezultat: 0:09:28
16 . 35 Bregar Jakob
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS103 01:16 (0:52) 04:08 (1:12) 02:15 0:09:44 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS103
Časi: 01:16 (0:52) 04:08 (1:12) 02:15
Rezultat: 0:09:44
17 . 34 Belluco Thomas
CUS PADOVA
Moški ITA CUS PADOVA 01:14 (0:44) 04:13 (1:12) 02:27 0:09:52 >
Klub CUS PADOVA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 01:14 (0:44) 04:13 (1:12) 02:27
Rezultat: 0:09:52
18 . 60 Plahutnik Gašper
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 01:20 (0:47) 04:30 (1:09) 02:06 0:09:53 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 01:20 (0:47) 04:30 (1:09) 02:06
Rezultat: 0:09:53
19 . 57 Štebe Liam
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip 2019TZS684 01:18 (0:43) 04:30 (1:09) 02:13 0:09:54 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS684
Časi: 01:18 (0:43) 04:30 (1:09) 02:13
Rezultat: 0:09:54
20 . 37 Daca Matic
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS106 01:26 (0:46) 04:31 (1:12) 02:08 0:10:05 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS106
Časi: 01:26 (0:46) 04:31 (1:12) 02:08
Rezultat: 0:10:05
21 . 40 Lučovnik Gaber
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS101 01:14 (1:05) 04:24 (1:11) 02:10 0:10:07 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS101
Časi: 01:14 (1:05) 04:24 (1:11) 02:10
Rezultat: 0:10:07
22 . 42 Medvedec Matija Stefan
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS513 01:14 (0:44) 04:19 (1:24) 02:33 0:10:15 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS513
Časi: 01:14 (0:44) 04:19 (1:24) 02:33
Rezultat: 0:10:15
23 . 36 Čampa Matevž
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS346 01:37 (0:54) 04:27 (1:14) 02:04 0:10:17 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS346
Časi: 01:37 (0:54) 04:27 (1:14) 02:04
Rezultat: 0:10:17
24 . 52 Vidmar Mik
TK LOGATEC
Moški SLO TK LOGATEC 01:40 (0:48) 04:26 (1:23) 02:00 0:10:19 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 01:40 (0:48) 04:26 (1:23) 02:00
Rezultat: 0:10:19
25 . 46 Ogrin Juš
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS477 01:15 (1:03) 04:19 (1:44) 02:13 0:10:36 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS477
Časi: 01:15 (1:03) 04:19 (1:44) 02:13
Rezultat: 0:10:36
26 . 33 Bartelj Miha
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS344 01:27 (1:10) 04:20 (1:19) 02:20 0:10:37 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS344
Časi: 01:27 (1:10) 04:20 (1:19) 02:20
Rezultat: 0:10:37
27 . 47 Rihar Val
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS102 01:20 (0:51) 04:38 (1:28) 02:56 0:11:15 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS102
Časi: 01:20 (0:51) 04:38 (1:28) 02:56
Rezultat: 0:11:15
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 358 Kovač Kim
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS527 01:13 (0:35) 03:42 (0:57) 01:54 0:08:23 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS527
Časi: 01:13 (0:35) 03:42 (0:57) 01:54
Rezultat: 0:08:23
2 . 31 Križan Mia
TK INLES RIKO RIBNICA
Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS691 01:06 (0:34) 03:51 (0:58) 01:54 0:08:26 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS691
Časi: 01:06 (0:34) 03:51 (0:58) 01:54
Rezultat: 0:08:26
3 . 55 STROJANŠEK Isabela
PK Olimpija
Ženski SLO PK Olimpija 01:01 (0:36) 04:24 (1:00) 02:07 0:09:11 >
Klub PK Olimpija
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 01:01 (0:36) 04:24 (1:00) 02:07
Rezultat: 0:09:11
4 . 32 Valič Ela
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS653 01:29 (0:55) 04:44 (1:10) 02:09 0:10:29 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS653
Časi: 01:29 (0:55) 04:44 (1:10) 02:09
Rezultat: 0:10:29
5 . 359 Kerševan Sara
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS524 01:34 (0:49) 04:43 (1:23) 02:32 0:11:03 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS524
Časi: 01:34 (0:49) 04:43 (1:23) 02:32
Rezultat: 0:11:03
6 . 56 MOLK Tinkara
BAJSI
Ženski SLO BAJSI 01:42 (1:47) 06:10 (1:19) 02:48 0:13:47 >
Klub BAJSI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 01:42 (1:47) 06:10 (1:19) 02:48
Rezultat: 0:13:47
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 103 Peterka Jan
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2019TZS682 03:34 (0:26) 13:05 (0:55) 07:30 0:25:32 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS682
Časi: 03:34 (0:26) 13:05 (0:55) 07:30
Rezultat: 0:25:32
2 . 96 Medved Jure
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS113 04:35 (0:31) 13:01 (1:02) 07:43 0:26:54 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS113
Časi: 04:35 (0:31) 13:01 (1:02) 07:43
Rezultat: 0:26:54
3 . 77 Denša Tian
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS110 04:26 (0:33) 13:07 (1:11) 08:44 0:28:03 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS110
Časi: 04:26 (0:33) 13:07 (1:11) 08:44
Rezultat: 0:28:03
4 . 71 Bratun Domen
Moški SLO 04:35 (0:59) 13:27 (1:10) 08:31 0:28:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 04:35 (0:59) 13:27 (1:10) 08:31
Rezultat: 0:28:44
5 . 86 Kovač Pij
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS519 04:09 (0:37) 13:18 (1:10) 09:36 0:28:52 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS519
Časi: 04:09 (0:37) 13:18 (1:10) 09:36
Rezultat: 0:28:52
6 . 104 Pilih Arne
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS403 03:55 (0:30) 13:32 (1:18) 09:43 0:29:00 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS403
Časi: 03:55 (0:30) 13:32 (1:18) 09:43
Rezultat: 0:29:00
7 . 68 Belluco Jacopo
Cus padova
Moški ITA Cus padova 03:33 (0:46) 14:24 (1:09) 09:17 0:29:10 >
Klub Cus padova
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 03:33 (0:46) 14:24 (1:09) 09:17
Rezultat: 0:29:10
8 . 78 DEŽMAN Anže
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS453 04:09 (0:31) 14:14 (1:16) 09:09 0:29:22 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS453
Časi: 04:09 (0:31) 14:14 (1:16) 09:09
Rezultat: 0:29:22
9 . 94 Majdič Luka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS420 04:56 (0:37) 14:45 (1:19) 10:38 0:32:18 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS420
Časi: 04:56 (0:37) 14:45 (1:19) 10:38
Rezultat: 0:32:18
10 . 101 Pavešič Maj
Moški SLO 03:57 (0:43) 16:18 (1:11) 10:32 0:32:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 03:57 (0:43) 16:18 (1:11) 10:32
Rezultat: 0:32:42
10 . 69 BOBNAR NEL
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS690 05:03 (0:48) 15:58 (1:05) 09:45 0:32:42 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS690
Časi: 05:03 (0:48) 15:58 (1:05) 09:45
Rezultat: 0:32:42
12 . 79 Furlan Nerad Jure
TK OLIMPIJA
Moški SLO TK OLIMPIJA 05:15 (0:35) 15:43 (1:07) 10:16 0:32:57 >
Klub TK OLIMPIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 05:15 (0:35) 15:43 (1:07) 10:16
Rezultat: 0:32:57
13 . 93 Lovrenčič Jurij
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS350 05:16 (1:04) 15:12 (1:13) 11:21 0:34:08 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS350
Časi: 05:16 (1:04) 15:12 (1:13) 11:21
Rezultat: 0:34:08
14 . 83 Karbič Kari
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS521 04:40 (0:53) 14:42 (1:19) 13:16 0:34:52 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS521
Časi: 04:40 (0:53) 14:42 (1:19) 13:16
Rezultat: 0:34:52
15 . 87 Kovačič Gal Jurij
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS348 05:27 (1:06) 17:17 (1:12) 09:54 0:34:59 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS348
Časi: 05:27 (1:06) 17:17 (1:12) 09:54
Rezultat: 0:34:59
16 . 82 Jurman Samo
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS109 05:29 (0:52) 15:38 (1:02) 12:07 0:35:10 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS109
Časi: 05:29 (0:52) 15:38 (1:02) 12:07
Rezultat: 0:35:10
17 . 113 Vidmar Adam
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS517 05:05 (0:56) 15:29 (1:24) 12:36 0:35:32 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS517
Časi: 05:05 (0:56) 15:29 (1:24) 12:36
Rezultat: 0:35:32
18 . 102 Pavešič Svit
Moški SLO 04:10 (0:36) 16:17 (1:12) 15:11 0:37:27 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 04:10 (0:36) 16:17 (1:12) 15:11
Rezultat: 0:37:27
19 . 92 KURENT Luka
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 07:30 (0:52) 19:38 (1:30) 11:22 0:40:54 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 07:30 (0:52) 19:38 (1:30) 11:22
Rezultat: 0:40:54
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 90 Kovic Urška
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS617 03:44 (0:28) 13:38 (1:05) 08:13 0:27:11 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS617
Časi: 03:44 (0:28) 13:38 (1:05) 08:13
Rezultat: 0:27:11
2 . 100 Pančur Zarja
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS396 04:10 (0:31) 14:07 (1:07) 07:49 0:27:46 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS396
Časi: 04:10 (0:31) 14:07 (1:07) 07:49
Rezultat: 0:27:46
3 . 84 Kotnik Zoja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS116 04:16 (0:33) 14:01 (1:07) 08:06 0:28:04 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS116
Časi: 04:16 (0:33) 14:01 (1:07) 08:06
Rezultat: 0:28:04
4 . 115 Visintin Lucrezia
GO TRI TEAM ASD
Ženski ITA GO TRI TEAM ASD 110541 04:02 (0:35) 14:04 (1:11) 09:37 0:29:31 >
Klub GO TRI TEAM ASD
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 110541
Časi: 04:02 (0:35) 14:04 (1:11) 09:37
Rezultat: 0:29:31
5 . 72 Bregar Živa
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS114 05:16 (0:36) 14:32 (1:00) 09:12 0:30:39 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS114
Časi: 05:16 (0:36) 14:32 (1:00) 09:12
Rezultat: 0:30:39
6 . 73 Colombo Maya
GO TRI TEAM ASD
Ženski ITA GO TRI TEAM ASD 04:22 (0:36) 15:41 (1:11) 10:41 0:32:34 >
Klub GO TRI TEAM ASD
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 04:22 (0:36) 15:41 (1:11) 10:41
Rezultat: 0:32:34
7 . 111 Valič Isa
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS528 05:24 (0:50) 13:19 (1:12) 12:11 0:32:59 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS528
Časi: 05:24 (0:50) 13:19 (1:12) 12:11
Rezultat: 0:32:59
KADETI-M
1 . 110 Tomšič Staš
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS059 03:31 (0:26) 11:58 (0:50) 06:58 0:23:44 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS059
Časi: 03:31 (0:26) 11:58 (0:50) 06:58
Rezultat: 0:23:44
2 . 76 Denša Ul
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS125 03:22 (0:25) 12:13 (1:03) 08:01 0:25:05 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS125
Časi: 03:22 (0:25) 12:13 (1:03) 08:01
Rezultat: 0:25:05
3 . 67 Alenabi Nik
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS119 03:35 (0:24) 11:54 (0:57) 08:32 0:25:24 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS119
Časi: 03:35 (0:24) 11:54 (0:57) 08:32
Rezultat: 0:25:24
4 . 114 Vimos Kocbek Nevan
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS117 03:39 (0:28) 12:40 (1:07) 07:35 0:25:30 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS117
Časi: 03:39 (0:28) 12:40 (1:07) 07:35
Rezultat: 0:25:30
5 . 88 Kovic Januš
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS616 03:38 (0:28) 13:00 (1:01) 07:45 0:25:55 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS616
Časi: 03:38 (0:28) 13:00 (1:01) 07:45
Rezultat: 0:25:55
6 . 70 Bojanc Domen
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS458 03:39 (0:29) 12:38 (1:01) 08:16 0:26:05 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS458
Časi: 03:39 (0:29) 12:38 (1:01) 08:16
Rezultat: 0:26:05
7 . 97 Mežnar Matic
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS416 03:53 (0:30) 13:07 (1:06) 07:36 0:26:15 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS416
Časi: 03:53 (0:30) 13:07 (1:06) 07:36
Rezultat: 0:26:15
8 . 75 Čop Aljaž
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS034 03:41 (0:28) 13:22 (1:06) 08:45 0:27:23 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS034
Časi: 03:41 (0:28) 13:22 (1:06) 08:45
Rezultat: 0:27:23
9 . 74 Černelič Maks
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS418 04:12 (0:30) 13:13 (1:11) 08:19 0:27:26 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS418
Časi: 04:12 (0:30) 13:13 (1:11) 08:19
Rezultat: 0:27:26
10 . 112 Vidmar Val
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS522 04:40 (0:52) 14:13 (0:59) 08:20 0:29:05 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS522
Časi: 04:40 (0:52) 14:13 (0:59) 08:20
Rezultat: 0:29:05
11 . 108 Špan Garibaldi Žan Paskal
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS650 05:05 (0:30) 13:49 (1:29) 10:31 0:31:27 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS650
Časi: 05:05 (0:30) 13:49 (1:29) 10:31
Rezultat: 0:31:27
12 . 109 ŠPILAR MATEVŽ
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS689 05:16 (1:03) 19:11 (1:29) 15:16 0:42:17 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS689
Časi: 05:16 (1:03) 19:11 (1:29) 15:16
Rezultat: 0:42:17
KADETINJE-Ž
1 . 98 Mihevc Lara
TK Logatec
Ženski SLO TK Logatec 2019TZS390 03:44 (0:28) 12:53 (0:55) 07:31 0:25:32 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS390
Časi: 03:44 (0:28) 12:53 (0:55) 07:31
Rezultat: 0:25:32
2 . 106 Škrjanc Vita
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS414 03:40 (0:28) 12:59 (1:02) 08:07 0:26:19 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS414
Časi: 03:40 (0:28) 12:59 (1:02) 08:07
Rezultat: 0:26:19
3 . 105 Stres Tinkara
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS514 03:56 (0:32) 13:29 (1:02) 07:58 0:26:59 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS514
Časi: 03:56 (0:32) 13:29 (1:02) 07:58
Rezultat: 0:26:59
4 . 116 Zupančič Zala
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS700 04:17 (0:27) 13:14 (1:02) 08:18 0:27:20 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS700
Časi: 04:17 (0:27) 13:14 (1:02) 08:18
Rezultat: 0:27:20
5 . 89 Kovic Sara
GO TRI TEAM ASD
Ženski ITA GO TRI TEAM ASD 74720 04:05 (0:28) 14:16 (1:02) 09:15 0:29:08 >
Klub GO TRI TEAM ASD
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 74720
Časi: 04:05 (0:28) 14:16 (1:02) 09:15
Rezultat: 0:29:08
6 . 91 Kržišnik Nika
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS515 04:07 (0:35) 14:09 (1:07) 09:39 0:29:39 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS515
Časi: 04:07 (0:35) 14:09 (1:07) 09:39
Rezultat: 0:29:39
7 . 81 Hajdinjak Ana Nana
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS118 04:23 (0:30) 14:43 (1:19) 08:49 0:29:47 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS118
Časi: 04:23 (0:30) 14:43 (1:19) 08:49
Rezultat: 0:29:47
8 . 99 Mikuž Maruša
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS534 04:47 (0:35) 14:00 (1:09) 09:55 0:30:27 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS534
Časi: 04:47 (0:35) 14:00 (1:09) 09:55
Rezultat: 0:30:27
9 . 80 Gerbec Kralj Maša
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS122 05:26 (1:02) 15:47 (1:16) 10:11 0:33:43 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS122
Časi: 05:26 (1:02) 15:47 (1:16) 10:11
Rezultat: 0:33:43
DNF10 . 85 Kovač Lia
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS529 04:09 (0:35) 14:10 (1:20) DNF >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS529
Časi: 04:09 (0:35) 14:10 (1:20)
Rezultat: DNF
DNF11 . 95 Mamič Paulina
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS123 04:18 (0:30) 14:51 (1:18) DNF >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS123
Časi: 04:18 (0:30) 14:51 (1:18)
Rezultat: DNF
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 332 Medved Jakob
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS133 10:22 (0:24) 32:15 (0:52) 16:31 1:00:26 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS133
Časi: 10:22 (0:24) 32:15 (0:52) 16:31
Rezultat: 1:00:26
2 . 331 Gašparič Nande
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS132 14:59 () () 45:24 1:01:49 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS132
Časi: 14:59 () () 45:24
Rezultat: 1:01:49
3 . 314 Podgoršek Žiga
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS623 10:44 (0:26) 31:38 (1:00) 19:00 1:02:50 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS623
Časi: 10:44 (0:26) 31:38 (1:00) 19:00
Rezultat: 1:02:50
4 . 329 Mamič Jakob
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS131 10:32 (0:29) 32:42 (0:56) 18:20 1:03:00 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS131
Časi: 10:32 (0:29) 32:42 (0:56) 18:20
Rezultat: 1:03:00
5 . 315 Podgoršek Nejc
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS622 10:55 (0:28) 32:55 (1:02) 18:55 1:04:16 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS622
Časi: 10:55 (0:28) 32:55 (1:02) 18:55
Rezultat: 1:04:16
6 . 312 Jurček Jure
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS127 11:24 (0:30) 32:01 (1:05) 21:09 1:06:12 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS127
Časi: 11:24 (0:30) 32:01 (1:05) 21:09
Rezultat: 1:06:12
7 . 327 Zalar Patrik
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS128 09:48 (0:35) 33:49 (1:05) 21:21 1:06:41 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS128
Časi: 09:48 (0:35) 33:49 (1:05) 21:21
Rezultat: 1:06:41
8 . 316 Verbič Črt
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS488 11:22 (0:37) 36:11 (1:09) 21:55 1:11:17 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS488
Časi: 11:22 (0:37) 36:11 (1:09) 21:55
Rezultat: 1:11:17
9 . 313 Marenče Jan
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS352 12:47 (0:43) 33:54 (1:13) 24:29 1:13:08 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS352
Časi: 12:47 (0:43) 33:54 (1:13) 24:29
Rezultat: 1:13:08
10 . 318 VIPAVEC Tim
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 100 801 692 68 15:27 (0:51) 36:02 (1:40) 19:11 1:13:13 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 801 692 68
Časi: 15:27 (0:51) 36:02 (1:40) 19:11
Rezultat: 1:13:13
11 . 317 Veselinovič Gal
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS130 12:56 (0:32) 38:01 (1:22) 24:07 1:17:01 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS130
Časi: 12:56 (0:32) 38:01 (1:22) 24:07
Rezultat: 1:17:01
MLAJŠE MLADINKE-Ž
1 . 160 Pilih Vita
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS404 12:07 (0:31) 36:45 (1:17) 30:20 1:21:01 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS404
Časi: 12:07 (0:31) 36:45 (1:17) 30:20
Rezultat: 1:21:01
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 328 Škufca Maks
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS058 10:52 (0:28) 31:44 (0:58) 17:35 1:01:38 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS058
Časi: 10:52 (0:28) 31:44 (0:58) 17:35
Rezultat: 1:01:38
2 . 310 Dečman Matej
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS035 09:15 (0:32) 32:37 (1:00) 19:33 1:03:00 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS035
Časi: 09:15 (0:32) 32:37 (1:00) 19:33
Rezultat: 1:03:00
3 . 324 Mrak Nik
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS135 10:11 (0:25) 33:02 (0:57) 19:37 1:04:14 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS135
Časi: 10:11 (0:25) 33:02 (0:57) 19:37
Rezultat: 1:04:14
4 . 311 Mavric Mrak Filip
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS137 11:18 (0:28) 33:39 (1:03) 23:33 1:10:02 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS137
Časi: 11:18 (0:28) 33:39 (1:03) 23:33
Rezultat: 1:10:02
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 171 Pogačar Neža
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2019TZS475 11:01 (0:31) 38:51 (1:05) 23:52 1:15:23 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS475
Časi: 11:01 (0:31) 38:51 (1:05) 23:52
Rezultat: 1:15:23
2 . 161 Rus Rahela
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS136 13:39 (0:32) 37:24 (1:05) 23:44 1:16:27 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS136
Časi: 13:39 (0:32) 37:24 (1:05) 23:44
Rezultat: 1:16:27
ČLANI 1-M
1 . 334 Bojanc Klemen
ŠK TRIATLON LAJF
Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 2019TZS081 09:40 (0:26) 29:53 (0:58) 16:36 0:57:36 >
Klub ŠK TRIATLON LAJF
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS081
Časi: 09:40 (0:26) 29:53 (0:58) 16:36
Rezultat: 0:57:36
2 . 333 Klenovšek Urh
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS144 09:49 (0:25) 31:08 (0:59) 18:23 1:00:46 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS144
Časi: 09:49 (0:25) 31:08 (0:59) 18:23
Rezultat: 1:00:46
3 . 330 Mandič Mark
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS482 09:58 (0:28) 30:57 (0:57) 18:46 1:01:09 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS482
Časi: 09:58 (0:28) 30:57 (0:57) 18:46
Rezultat: 1:01:09
4 . 304 Petelinšek Amadej
TK 3KM
Moški SLO TK 3KM 2019TZS570 11:13 (0:30) 31:48 (1:03) 18:46 1:03:21 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS570
Časi: 11:13 (0:30) 31:48 (1:03) 18:46
Rezultat: 1:03:21
5 . 298 Križan Peter
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS687 11:46 (0:28) 31:40 (1:07) 20:18 1:05:21 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS687
Časi: 11:46 (0:28) 31:40 (1:07) 20:18
Rezultat: 1:05:21
6 . 301 Lavrič Miha
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS048 12:12 (0:36) 32:04 (1:10) 20:02 1:06:05 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS048
Časi: 12:12 (0:36) 32:04 (1:10) 20:02
Rezultat: 1:06:05
7 . 302 Mav Primož
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS706 12:01 (0:36) 31:52 (1:19) 20:17 1:06:07 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS706
Časi: 12:01 (0:36) 31:52 (1:19) 20:17
Rezultat: 1:06:07
8 . 293 Bone Marko
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS499 13:30 (0:30) 33:02 (1:03) 19:17 1:07:24 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS499
Časi: 13:30 (0:30) 33:02 (1:03) 19:17
Rezultat: 1:07:24
9 . 322 Lipovšek Jan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS419 13:35 (0:29) 33:46 (0:53) 18:46 1:07:32 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS419
Časi: 13:35 (0:29) 33:46 (0:53) 18:46
Rezultat: 1:07:32
10 . 306 Rozman Marko
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS143 12:26 (0:28) 32:52 (0:59) 20:57 1:07:43 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS143
Časi: 12:26 (0:28) 32:52 (0:59) 20:57
Rezultat: 1:07:43
11 . 309 Vilfan Luka
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS139 12:23 (0:30) 33:38 (2:06) 19:35 1:08:14 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS139
Časi: 12:23 (0:30) 33:38 (2:06) 19:35
Rezultat: 1:08:14
12 . 300 Lavrič Rok
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS049 12:24 (0:32) 33:54 (1:20) 20:13 1:08:25 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS049
Časi: 12:24 (0:32) 33:54 (1:20) 20:13
Rezultat: 1:08:25
13 . 303 Mikuž Patrik
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 13:26 (0:48) 33:57 (1:24) 20:09 1:09:46 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 13:26 (0:48) 33:57 (1:24) 20:09
Rezultat: 1:09:46
14 . 294 Gor Tilen
157. LOGP
Moški SLO 157. LOGP 13:35 (0:49) 36:11 (1:23) 20:54 1:12:56 >
Klub 157. LOGP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 13:35 (0:49) 36:11 (1:23) 20:54
Rezultat: 1:12:56
15 . 296 Jelovčan Nejc
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS489 14:49 (1:10) 36:47 (1:18) 24:46 1:18:51 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS489
Časi: 14:49 (1:10) 36:47 (1:18) 24:46
Rezultat: 1:18:51
16 . 305 Royal Joshua
Moški SLO 12:05 (2:09) 43:23 (1:09) 24:55 1:23:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 12:05 (2:09) 43:23 (1:09) 24:55
Rezultat: 1:23:42
17 . 308 Tomazin Žan
10. PEHP
Moški SLO 10. PEHP 13:44 (0:47) 39:18 (1:25) 28:40 1:23:56 >
Klub 10. PEHP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 13:44 (0:47) 39:18 (1:25) 28:40
Rezultat: 1:23:56
18 . 307 šebuk Sašo
15. PVL
Moški SLO 15. PVL 16:59 (0:39) 40:58 (1:22) 24:30 1:24:31 >
Klub 15. PVL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 16:59 (0:39) 40:58 (1:22) 24:30
Rezultat: 1:24:31
ČLANICE 1-Ž
1 . 168 Medić Vida
Ženski SLO 10:37 (0:28) 35:48 (1:08) 18:55 1:06:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 10:37 (0:28) 35:48 (1:08) 18:55
Rezultat: 1:06:58
2 . 159 Peterka Monika
ŠD 3ŠPORT
Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2019TZS683 12:53 (0:28) 35:56 (0:56) 19:57 1:10:12 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS683
Časi: 12:53 (0:28) 35:56 (0:56) 19:57
Rezultat: 1:10:12
3 . 173 Hočevar Katja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS140 11:09 (0:29) 35:14 (1:00) 22:43 1:10:37 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS140
Časi: 11:09 (0:29) 35:14 (1:00) 22:43
Rezultat: 1:10:37
4 . 147 Jakša Jana
3K Šport
Ženski SLO 3K Šport 2019TZS642 17:15 (0:57) 37:51 (1:37) 21:50 1:19:32 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS642
Časi: 17:15 (0:57) 37:51 (1:37) 21:50
Rezultat: 1:19:32
5 . 149 Jerkič Špela
Ženski SLO 14:48 (1:37) 40:35 (1:15) 23:53 1:22:09 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 14:48 (1:37) 40:35 (1:15) 23:53
Rezultat: 1:22:09
6 . 153 Lavrič Lara
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS047 15:38 (0:40) 41:22 (0:57) 26:57 1:25:35 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS047
Časi: 15:38 (0:40) 41:22 (0:57) 26:57
Rezultat: 1:25:35
7 . 170 Caramazana Susana
MAREA ROSA
Ženski ITA MAREA ROSA 16:22 (2:07) 43:29 (1:45) 23:49 1:27:34 >
Klub MAREA ROSA
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 16:22 (2:07) 43:29 (1:45) 23:49
Rezultat: 1:27:34
8 . 174 Nograšek Neža
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS675 17:16 (0:40) 45:47 (1:16) 31:54 1:36:54 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS675
Časi: 17:16 (0:40) 45:47 (1:16) 31:54
Rezultat: 1:36:54
ČLANI 2-M
1 . 326 Dolinar Grega
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS074 11:16 (0:30) 30:23 (1:04) 16:56 1:00:10 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS074
Časi: 11:16 (0:30) 30:23 (1:04) 16:56
Rezultat: 1:00:10
2 . 288 Štrus Luka
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS694 12:40 (0:41) 32:52 (1:02) 20:07 1:07:23 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS694
Časi: 12:40 (0:41) 32:52 (1:02) 20:07
Rezultat: 1:07:23
3 . 204 Markun Tadej
Moški SLO 14:02 (1:10) 32:06 (1:32) 19:36 1:08:28 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 14:02 (1:10) 32:06 (1:32) 19:36
Rezultat: 1:08:28
4 . 203 KOVIČ Primož
Moški SLO 15:14 (0:52) 31:48 (1:08) 19:34 1:08:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 15:14 (0:52) 31:48 (1:08) 19:34
Rezultat: 1:08:37
5 . 285 Lepojič Sašo
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS161 14:13 (0:43) 33:27 (1:20) 20:36 1:10:21 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS161
Časi: 14:13 (0:43) 33:27 (1:20) 20:36
Rezultat: 1:10:21
6 . 280 Dolenc Aleš
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 2019TZS299 13:10 (0:51) 34:13 (1:04) 22:35 1:11:55 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS299
Časi: 13:10 (0:51) 34:13 (1:04) 22:35
Rezultat: 1:11:55
7 . 279 Bratun Tomaž
Moški SLO ne 13:29 (1:01) 35:46 (1:23) 22:38 1:14:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: ne
Časi: 13:29 (1:01) 35:46 (1:23) 22:38
Rezultat: 1:14:19
8 . 282 Košmrlj Andraž
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS041 15:49 (0:48) 34:37 (1:07) 22:03 1:14:25 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS041
Časi: 15:49 (0:48) 34:37 (1:07) 22:03
Rezultat: 1:14:25
9 . 289 Verbajs Matej
Moški SLO 13:17 (1:11) 35:05 (1:57) 23:44 1:15:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 13:17 (1:11) 35:05 (1:57) 23:44
Rezultat: 1:15:16
10 . 290 Vižintin Alan
SD CENTAVER
Moški SLO SD CENTAVER 14:13 (0:42) 36:42 (1:15) 24:46 1:17:39 >
Klub SD CENTAVER
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 14:13 (0:42) 36:42 (1:15) 24:46
Rezultat: 1:17:39
11 . 291 Vrtovec Leon
10. PEHP
Moški SLO 10. PEHP 15:24 (1:02) 36:56 (1:47) 23:12 1:18:23 >
Klub 10. PEHP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 15:24 (1:02) 36:56 (1:47) 23:12
Rezultat: 1:18:23
12 . 283 Kotnik Martin
20. PEHP
Moški SLO 20. PEHP 16:23 (1:01) 37:55 (1:57) 23:03 1:20:20 >
Klub 20. PEHP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 16:23 (1:01) 37:55 (1:57) 23:03
Rezultat: 1:20:20
13 . 287 Lužnik Darko
10. PEHP
Moški SLO 10. PEHP 16:09 (0:58) 38:28 (1:17) 24:33 1:21:27 >
Klub 10. PEHP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 16:09 (0:58) 38:28 (1:17) 24:33
Rezultat: 1:21:27
14 . 281 Jakopinn Dejan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 2019TZS702 13:32 (1:42) 37:51 (2:21) 28:50 1:24:18 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS702
Časi: 13:32 (1:42) 37:51 (2:21) 28:50
Rezultat: 1:24:18
15 . 292 Zemljarič Gregor
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 2019TZS332 15:25 (2:08) 41:51 (2:36) 33:02 1:35:04 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS332
Časi: 15:25 (2:08) 41:51 (2:36) 33:02
Rezultat: 1:35:04
16 . 284 Leben Jure
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS610 18:27 (0:54) 40:32 (2:02) 33:47 1:35:44 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS610
Časi: 18:27 (0:54) 40:32 (2:02) 33:47
Rezultat: 1:35:44
ČLANICE 2-Ž
1 . 172 Dolinar Majdič Simona
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS075 10:54 (0:34) 34:11 (1:05) 18:35 1:05:21 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS075
Časi: 10:54 (0:34) 34:11 (1:05) 18:35
Rezultat: 1:05:21
2 . 163 Seliškar Ana
TK NOVO MESTO
Ženski SLO TK NOVO MESTO 2019TZS343 13:45 (0:29) 32:30 (1:06) 20:49 1:08:41 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS343
Časi: 13:45 (0:29) 32:30 (1:06) 20:49
Rezultat: 1:08:41
3 . 151 Kompan Tanja
/
Ženski SLO / 14:50 (0:59) 37:16 (1:32) 21:11 1:15:49 >
Klub /
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 14:50 (0:59) 37:16 (1:32) 21:11
Rezultat: 1:15:49
4 . 158 Perme Tina
Ženski SLO 18:25 (1:23) 37:47 (1:35) 23:48 1:23:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 18:25 (1:23) 37:47 (1:35) 23:48
Rezultat: 1:23:01
5 . 165 Švajger Tamara
ŠPE
Ženski SLO ŠPE 16:35 (0:49) 39:45 (1:25) 24:32 1:23:08 >
Klub ŠPE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 16:35 (0:49) 39:45 (1:25) 24:32
Rezultat: 1:23:08
6 . 144 Flerin Mojca
CVŠ
Ženski SLO CVŠ 21:17 (1:02) 37:04 (1:32) 23:03 1:23:59 >
Klub CVŠ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 21:17 (1:02) 37:04 (1:32) 23:03
Rezultat: 1:23:59
7 . 169 Sadowska Gosia
Ženski SLO 20:00 (2:12) 42:07 (1:19) 23:50 1:29:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 20:00 (2:12) 42:07 (1:19) 23:50
Rezultat: 1:29:29
VETERANI 1-M
1 . 320 Sajevec Peter
RB 1. BR
Moški SLO RB 1. BR 11:45 (0:25) 31:16 (1:01) 17:19 1:01:48 >
Klub RB 1. BR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 11:45 (0:25) 31:16 (1:01) 17:19
Rezultat: 1:01:48
2 . 277 Harnold Peter
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2019TZS258 10:50 (0:25) 32:14 (0:59) 17:58 1:02:27 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS258
Časi: 10:50 (0:25) 32:14 (0:59) 17:58
Rezultat: 1:02:27
3 . 275 Uršič Janez
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 13:04 (0:50) 31:47 (1:09) 17:57 1:04:48 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 13:04 (0:50) 31:47 (1:09) 17:57
Rezultat: 1:04:48
4 . 265 Korelc Matej
ŠD AKSON
Moški SLO ŠD AKSON 2019TZS228 12:28 (0:32) 31:27 (1:05) 20:00 1:05:34 >
Klub ŠD AKSON
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS228
Časi: 12:28 (0:32) 31:27 (1:05) 20:00
Rezultat: 1:05:34
5 . 267 Lučovnik Miha
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS612 11:34 (1:13) 31:55 (1:28) 20:51 1:07:02 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS612
Časi: 11:34 (1:13) 31:55 (1:28) 20:51
Rezultat: 1:07:02
6 . 270 Merhar Matjaž
Triatlon klub Krško
Moški SLO Triatlon klub Krško 2019TZS206 12:54 (0:35) 32:43 (1:03) 19:48 1:07:04 >
Klub Triatlon klub Krško
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS206
Časi: 12:54 (0:35) 32:43 (1:03) 19:48
Rezultat: 1:07:04
7 . 266 KRAČUN RAJKO
670. LOGP
Moški SLO 670. LOGP 12:59 (0:56) 34:30 (1:13) 19:36 1:09:16 >
Klub 670. LOGP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 12:59 (0:56) 34:30 (1:13) 19:36
Rezultat: 1:09:16
8 . 202 Pančur Miha
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS450 11:53 (0:39) 33:56 (1:28) 21:54 1:09:51 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS450
Časi: 11:53 (0:39) 33:56 (1:28) 21:54
Rezultat: 1:09:51
9 . 262 Jazbec Matija
ESD
Moški SLO ESD 13:53 (0:38) 33:30 (1:22) 20:55 1:10:20 >
Klub ESD
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 13:53 (0:38) 33:30 (1:22) 20:55
Rezultat: 1:10:20
10 . 274 Pohlen Boštjan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS400 12:03 (0:43) 35:15 (1:20) 21:49 1:11:11 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS400
Časi: 12:03 (0:43) 35:15 (1:20) 21:49
Rezultat: 1:11:11
11 . 268 Martinc Igor
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 11:53 (1:00) 34:28 (1:44) 23:18 1:12:25 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 11:53 (1:00) 34:28 (1:44) 23:18
Rezultat: 1:12:25
12 . 257 Česnik Damir
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 2019TZS298 16:16 (0:40) 34:27 (1:09) 20:22 1:12:56 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS298
Časi: 16:16 (0:40) 34:27 (1:09) 20:22
Rezultat: 1:12:56
13 . 276 Vidmar Denis
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS501 14:48 (0:36) 33:57 (1:40) 23:42 1:14:45 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS501
Časi: 14:48 (0:36) 33:57 (1:40) 23:42
Rezultat: 1:14:45
14 . 261 Horvat Borut
GŠSV
Moški SLO GŠSV 16:12 (1:09) 36:15 (1:25) 19:54 1:14:58 >
Klub GŠSV
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 16:12 (1:09) 36:15 (1:25) 19:54
Rezultat: 1:14:58
15 . 258 Eržen Gregor
VZE
Moški SLO VZE 18:23 (1:24) 32:38 (1:42) 22:21 1:16:29 >
Klub VZE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 18:23 (1:24) 32:38 (1:42) 22:21
Rezultat: 1:16:29
16 . 273 Perme Rok
Moški SLO 14:37 (1:05) 36:15 (1:37) 23:31 1:17:08 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 14:37 (1:05) 36:15 (1:37) 23:31
Rezultat: 1:17:08
17 . 260 Hočevar Aleš
132. GORP
Moški SLO 132. GORP 16:27 (1:03) 36:36 (1:15) 21:48 1:17:12 >
Klub 132. GORP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 16:27 (1:03) 36:36 (1:15) 21:48
Rezultat: 1:17:12
18 . 269 Meh Primož
Moški SLO 16:52 (1:04) 35:39 (1:31) 22:07 1:17:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 16:52 (1:04) 35:39 (1:31) 22:07
Rezultat: 1:17:16
19 . 263 Jereb Robert
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS335 17:24 (0:46) 34:38 (1:22) 24:29 1:18:41 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS335
Časi: 17:24 (0:46) 34:38 (1:22) 24:29
Rezultat: 1:18:41
20 . 259 Grčar Rok
VEB COMPANY
Moški SLO VEB COMPANY 12:36 (2:12) 38:59 (1:39) 25:43 1:21:10 >
Klub VEB COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 12:36 (2:12) 38:59 (1:39) 25:43
Rezultat: 1:21:10
21 . 272 Močivnik Jure
10. PEHP
Moški SLO 10. PEHP 19:02 (1:10) 40:39 (1:22) 21:33 1:23:48 >
Klub 10. PEHP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 19:02 (1:10) 40:39 (1:22) 21:33
Rezultat: 1:23:48
22 . 264 Kocjančič Simon
SD CENTAVER
Moški SLO SD CENTAVER 14:38 (1:18) 38:10 (1:33) 32:21 1:28:03 >
Klub SD CENTAVER
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 14:38 (1:18) 38:10 (1:33) 32:21
Rezultat: 1:28:03
VETERANKE 1-Ž
1 . 166 Valant Velepec Anja
ŠD V&V
Ženski SLO ŠD V&V 14:25 (1:17) 36:27 (1:30) 22:52 1:16:33 >
Klub ŠD V&V
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 14:25 (1:17) 36:27 (1:30) 22:52
Rezultat: 1:16:33
2 . 154 Maček Mateja
TRIATLON KLUB 3KM
Ženski SLO TRIATLON KLUB 3KM 2019TZS567 14:48 (0:39) 37:58 (1:18) 23:33 1:18:18 >
Klub TRIATLON KLUB 3KM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS567
Časi: 14:48 (0:39) 37:58 (1:18) 23:33
Rezultat: 1:18:18
3 . 156 Mikuž Vidmar Alenka
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS502 17:23 (1:14) 37:44 (1:37) 26:18 1:24:18 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS502
Časi: 17:23 (1:14) 37:44 (1:37) 26:18
Rezultat: 1:24:18
4 . 148 Jamšek Mateja
Ženski SLO 18:22 (1:23) 39:26 (2:13) 24:37 1:26:04 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 18:22 (1:23) 39:26 (2:13) 24:37
Rezultat: 1:26:04
5 . 157 Novak Špela
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS164 17:06 (1:53) 41:44 (1:42) 26:41 1:29:08 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS164
Časi: 17:06 (1:53) 41:44 (1:42) 26:41
Rezultat: 1:29:08
VETERANI 2-M
1 . 323 Mori Mitja
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS170 10:41 (0:20) 29:34 (1:02) 18:04 0:59:43 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS170
Časi: 10:41 (0:20) 29:34 (1:02) 18:04
Rezultat: 0:59:43
2 . 319 Kromar Damijan
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS042 12:18 (0:28) 30:14 (1:05) 18:27 1:02:34 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS042
Časi: 12:18 (0:28) 30:14 (1:05) 18:27
Rezultat: 1:02:34
3 . 243 Arbajter Iztok
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS649 15:19 (0:29) 32:16 (1:11) 19:06 1:08:23 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS649
Časi: 15:19 (0:29) 32:16 (1:11) 19:06
Rezultat: 1:08:23
4 . 244 Bregar Gorazd
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS180 13:47 (0:48) 34:16 (1:09) 19:17 1:09:18 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS180
Časi: 13:47 (0:48) 34:16 (1:09) 19:17
Rezultat: 1:09:18
5 . 248 Kovač Klemen
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS173 15:28 (0:41) 32:43 (1:31) 20:44 1:11:09 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS173
Časi: 15:28 (0:41) 32:43 (1:31) 20:44
Rezultat: 1:11:09
6 . 254 Rak Silvester
Moški SLO 12:30 (1:02) 34:03 (1:22) 22:11 1:11:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 12:30 (1:02) 34:03 (1:22) 22:11
Rezultat: 1:11:10
7 . 245 Flajs Rok
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 2019TZS300 12:56 (0:41) 35:11 (1:33) 21:07 1:11:29 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS300
Časi: 12:56 (0:41) 35:11 (1:33) 21:07
Rezultat: 1:11:29
8 . 236 Majcen Boris
ŠRK CELJE
Moški SLO ŠRK CELJE 2019TZS019 12:59 (0:54) 36:12 (1:04) 23:39 1:14:49 >
Klub ŠRK CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS019
Časi: 12:59 (0:54) 36:12 (1:04) 23:39
Rezultat: 1:14:49
9 . 247 Kostanjevec Matej
Slovenska vojska
Moški SLO Slovenska vojska 14:04 (0:48) 36:03 (1:04) 23:49 1:15:50 >
Klub Slovenska vojska
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 14:04 (0:48) 36:03 (1:04) 23:49
Rezultat: 1:15:50
10 . 250 Leitinger Luka
ŠD TRIS
Moški SLO ŠD TRIS 14:06 (0:49) 36:58 (1:30) 22:29 1:15:53 >
Klub ŠD TRIS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 14:06 (0:49) 36:58 (1:30) 22:29
Rezultat: 1:15:53
11 . 252 Mravlje Rok
TK Gorenjska
Moški SLO TK Gorenjska 2019TZS240 16:15 (1:02) 34:25 (1:41) 23:41 1:17:06 >
Klub TK Gorenjska
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS240
Časi: 16:15 (1:02) 34:25 (1:41) 23:41
Rezultat: 1:17:06
12 . 253 Novak Mitja
VEB COMPANY
Moški SLO VEB COMPANY 100 176 483 24 17:30 (2:06) 34:36 (2:26) 20:35 1:17:15 >
Klub VEB COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 483 24
Časi: 17:30 (2:06) 34:36 (2:26) 20:35
Rezultat: 1:17:15
13 . 249 Krajnc Boštjan
TK 3KM
Moški SLO TK 3KM 2019TZS565 14:43 (0:57) 37:30 (1:39) 22:52 1:17:44 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS565
Časi: 14:43 (0:57) 37:30 (1:39) 22:52
Rezultat: 1:17:44
14 . 251 Marolt Marko
ŠD DOBREPOLJE
Moški SLO ŠD DOBREPOLJE 15:33 (0:50) 36:53 (1:06) 23:43 1:18:07 >
Klub ŠD DOBREPOLJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 15:33 (0:50) 36:53 (1:06) 23:43
Rezultat: 1:18:07
15 . 246 Jakončič Boštjan
NOJA MANAGEMENT
Moški SLO NOJA MANAGEMENT 18:20 (1:17) 34:50 (1:21) 23:18 1:19:08 >
Klub NOJA MANAGEMENT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 18:20 (1:17) 34:50 (1:21) 23:18
Rezultat: 1:19:08
16 . 255 Trpin Matej
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS401 17:24 (1:03) 35:57 (1:31) 24:57 1:20:53 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS401
Časi: 17:24 (1:03) 35:57 (1:31) 24:57
Rezultat: 1:20:53
17 . 256 Valentinčič Aljoša
Moški SLO 17:28 (1:39) 39:35 (2:18) 29:26 1:30:27 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 17:28 (1:39) 39:35 (2:18) 29:26
Rezultat: 1:30:27
DNF18 . 321 Tepeš Dejan
PSSV
Moški SLO PSSV 18:28 () () DNF >
Klub PSSV
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 18:28 () ()
Rezultat: DNF
VETERANKE 2-M
6 . 140 Balek Melita
PSSV
Moški SLO PSSV 23:25 (1:22) 39:00 (1:54) 24:46 1:30:30 >
Klub PSSV
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 23:25 (1:22) 39:00 (1:54) 24:46
Rezultat: 1:30:30
VETERANKE 2-Ž
1 . 145 Gradišar Andreja
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS410 16:27 (0:51) 36:35 (1:27) 24:55 1:20:16 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS410
Časi: 16:27 (0:51) 36:35 (1:27) 24:55
Rezultat: 1:20:16
2 . 152 Kompara Karmen
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS510 14:58 (1:01) 37:35 (1:46) 25:09 1:20:31 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS510
Časi: 14:58 (1:01) 37:35 (1:46) 25:09
Rezultat: 1:20:31
3 . 150 Kocić Aleksandra
3K Šport
Ženski SLO 3K Šport 2019TZS305 13:14 (1:07) 39:35 (1:39) 29:34 1:25:12 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS305
Časi: 13:14 (1:07) 39:35 (1:39) 29:34
Rezultat: 1:25:12
4 . 162 Scaboro Claudia
Ženski SLO 18:45 (1:12) 40:04 (1:45) 27:42 1:29:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 18:45 (1:12) 40:04 (1:45) 27:42
Rezultat: 1:29:30
5 . 142 Bradač Irena
EEB
Ženski SLO EEB 19:47 (0:59) 41:25 (1:43) 25:47 1:29:44 >
Klub EEB
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 19:47 (0:59) 41:25 (1:43) 25:47
Rezultat: 1:29:44
7 . 143 Cerar Irena
JB TEAM NOVO MESTO
Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 21:14 (2:06) 39:06 (2:13) 26:07 1:30:48 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 21:14 (2:06) 39:06 (2:13) 26:07
Rezultat: 1:30:48
8 . 146 Gregorič Zečevič Janika
TRENERT ŠD
Ženski SLO TRENERT ŠD 2019TZS373 21:43 (1:12) 41:18 (2:01) 31:48 1:38:05 >
Klub TRENERT ŠD
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS373
Časi: 21:43 (1:12) 41:18 (2:01) 31:48
Rezultat: 1:38:05
VETERANI 3-M
1 . 235 KOMPAN ZLATKO
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS448 13:06 (0:32) 31:24 (1:13) 19:07 1:05:25 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS448
Časi: 13:06 (0:32) 31:24 (1:13) 19:07
Rezultat: 1:05:25
2 . 230 Colombo Cristiano
GO TRI TEAM ASD
Moški ITA GO TRI TEAM ASD 34202 13:13 (0:31) 32:48 (1:09) 19:47 1:07:30 >
Klub GO TRI TEAM ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 34202
Časi: 13:13 (0:31) 32:48 (1:09) 19:47
Rezultat: 1:07:30
3 . 241 Velepec Jure
ŠPE
Moški SLO ŠPE 13:57 (0:34) 32:34 (1:12) 19:27 1:07:46 >
Klub ŠPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 13:57 (0:34) 32:34 (1:12) 19:27
Rezultat: 1:07:46
4 . 232 Jaklič Boštjan
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS185 13:22 (0:43) 32:16 (1:59) 22:36 1:10:59 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS185
Časi: 13:22 (0:43) 32:16 (1:59) 22:36
Rezultat: 1:10:59
5 . 229 Centa Albin
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS033 14:39 (0:36) 34:15 (1:19) 22:07 1:12:58 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS033
Časi: 14:39 (0:36) 34:15 (1:19) 22:07
Rezultat: 1:12:58
6 . 242 Visintin Simone
GO TRI TEAM ASD
Moški ITA GO TRI TEAM ASD 111457 14:02 (0:47) 36:10 (1:29) 20:49 1:13:18 >
Klub GO TRI TEAM ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 111457
Časi: 14:02 (0:47) 36:10 (1:29) 20:49
Rezultat: 1:13:18
7 . 240 Unger Ivan
74. PEHP
Moški SLO 74. PEHP 16:22 (1:27) 35:17 (1:23) 19:42 1:14:13 >
Klub 74. PEHP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 16:22 (1:27) 35:17 (1:23) 19:42
Rezultat: 1:14:13
8 . 239 Tomšič Blaž
GŠSV
Moški SLO GŠSV 14:47 (0:41) 37:04 (1:28) 22:54 1:16:56 >
Klub GŠSV
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 14:47 (0:41) 37:04 (1:28) 22:54
Rezultat: 1:16:56
9 . 231 Egart Janez
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS406 14:16 (1:01) 37:40 (1:20) 23:28 1:17:47 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS406
Časi: 14:16 (1:01) 37:40 (1:20) 23:28
Rezultat: 1:17:47
10 . 234 Kink Lovro
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 2019TZS304 18:08 (1:00) 36:08 (1:45) 24:22 1:21:25 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS304
Časi: 18:08 (1:00) 36:08 (1:45) 24:22
Rezultat: 1:21:25
11 . 238 Prah Andrej
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO / 14:50 (1:32) 37:11 (1:25) 26:52 1:21:51 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: /
Časi: 14:50 (1:32) 37:11 (1:25) 26:52
Rezultat: 1:21:51
12 . 233 Josipović Matko
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS187 13:46 (2:28) 40:35 (2:06) 28:38 1:27:35 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS187
Časi: 13:46 (2:28) 40:35 (2:06) 28:38
Rezultat: 1:27:35
13 . 228 Bartenjev Mitja
Moški SLO 17:16 (1:37) 40:51 (2:18) 30:34 1:32:38 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 17:16 (1:37) 40:51 (2:18) 30:34
Rezultat: 1:32:38
VETERANKE 3-Ž
1 . 164 Strnad Polona
TK OLIMPIJA
Ženski SLO TK OLIMPIJA 2019TZS701 16:30 (1:28) 38:25 (1:56) 28:23 1:26:44 >
Klub TK OLIMPIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS701
Časi: 16:30 (1:28) 38:25 (1:56) 28:23
Rezultat: 1:26:44
VETERANI 4-M
1 . 219 Hočevar Metod
Moški SLO 14:56 (0:44) 33:02 (1:11) 20:20 1:10:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 14:56 (0:44) 33:02 (1:11) 20:20
Rezultat: 1:10:15
2 . 222 Martič Zvezdan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS397 13:27 (0:53) 36:31 (1:18) 22:00 1:14:10 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS397
Časi: 13:27 (0:53) 36:31 (1:18) 22:00
Rezultat: 1:14:10
3 . 220 MRAMOR MARJAN
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 2019TZS225 15:39 (1:06) 34:20 (1:31) 22:48 1:15:25 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS225
Časi: 15:39 (1:06) 34:20 (1:31) 22:48
Rezultat: 1:15:25
4 . 218 Godnic Paolo
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 13:59 (1:02) 35:40 (1:34) 24:09 1:16:26 >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 13:59 (1:02) 35:40 (1:34) 24:09
Rezultat: 1:16:26
5 . 226 Rutar Damjan
Moški SLO 17:10 (1:16) 33:49 (1:46) 23:37 1:17:39 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 17:10 (1:16) 33:49 (1:46) 23:37
Rezultat: 1:17:39
6 . 225 Osojnik Borut
Moški SLO 19:55 (1:53) 38:55 (1:24) 22:50 1:25:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 19:55 (1:53) 38:55 (1:24) 22:50
Rezultat: 1:25:00
7 . 223 Mohorič Matjaž
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS189 17:54 (2:10) 38:45 (1:57) 26:57 1:27:46 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS189
Časi: 17:54 (2:10) 38:45 (1:57) 26:57
Rezultat: 1:27:46
8 . 224 Makovec Igor
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 21:14 (1:13) 37:34 (1:28) 26:52 1:28:24 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 21:14 (1:13) 37:34 (1:28) 26:52
Rezultat: 1:28:24
9 . 227 Žagar Marko
LOGBR / POV
Moški SLO LOGBR / POV 27:03 (2:07) 37:15 (2:08) 23:15 1:31:49 >
Klub LOGBR / POV
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 27:03 (2:07) 37:15 (2:08) 23:15
Rezultat: 1:31:49
10 . 217 Gasparini Paolo
Moški ITA 20:00 (1:20) 42:10 (1:38) 30:21 1:35:31 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 20:00 (1:20) 42:10 (1:38) 30:21
Rezultat: 1:35:31
11 . 221 Maksl Franc
Moški SLO 24:18 (2:23) 44:07 (1:17) 29:32 1:41:38 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 24:18 (2:23) 44:07 (1:17) 29:32
Rezultat: 1:41:38
VETERANI 5-M
1 . 209 Debenec Bojan
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019tzs194 13:42 (0:41) 33:53 (1:44) 23:37 1:13:39 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019tzs194
Časi: 13:42 (0:41) 33:53 (1:44) 23:37
Rezultat: 1:13:39
2 . 215 Trojar Bojan
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 2019TZS375 18:21 (0:49) 34:42 (1:12) 20:06 1:15:12 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS375
Časi: 18:21 (0:49) 34:42 (1:12) 20:06
Rezultat: 1:15:12
3 . 208 Aćimović Radovan
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj 2019TZS250 15:44 (1:02) 37:51 (1:26) 22:56 1:19:01 >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS250
Časi: 15:44 (1:02) 37:51 (1:26) 22:56
Rezultat: 1:19:01
4 . 216 Žagar Toni
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS061 16:30 (0:53) 38:02 (2:10) 23:27 1:21:05 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS061
Časi: 16:30 (0:53) 38:02 (2:10) 23:27
Rezultat: 1:21:05
5 . 214 Smolars Fabio
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 15:19 (0:58) 39:23 (1:39) 25:41 1:23:02 >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 15:19 (0:58) 39:23 (1:39) 25:41
Rezultat: 1:23:02
6 . 211 Erhovnic Tomaž
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 2019TZS221 16:27 (1:01) 37:44 (1:38) 26:23 1:23:15 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS221
Časi: 16:27 (1:01) 37:44 (1:38) 26:23
Rezultat: 1:23:15
7 . 212 Kokalj Andrej
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS193 16:40 (0:46) 38:48 (1:49) 25:30 1:23:35 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS193
Časi: 16:40 (0:46) 38:48 (1:49) 25:30
Rezultat: 1:23:35
8 . 210 Dreossi Giuseppe
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 18:01 (1:13) 42:41 (2:38) 24:01 1:28:35 >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 18:01 (1:13) 42:41 (2:38) 24:01
Rezultat: 1:28:35
9 . 213 Kravos Roberto
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2019TZS275 19:19 (1:12) 40:22 (1:26) 27:19 1:29:40 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS275
Časi: 19:19 (1:12) 40:22 (1:26) 27:19
Rezultat: 1:29:40
VETERANI 6-M
1 . 207 Trkman Andrej
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS195 14:56 (1:11) 37:51 (2:12) 24:38 1:20:50 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS195
Časi: 14:56 (1:11) 37:51 (2:12) 24:38
Rezultat: 1:20:50
2 . 206 Rogan Franc
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 2019TZS597 18:15 (1:13) 38:26 (1:56) 24:43 1:24:34 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS597
Časi: 18:15 (1:13) 38:26 (1:56) 24:43
Rezultat: 1:24:34
3 . 205 Brajnik Damjan
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 19:33 (1:27) 39:25 (2:22) 28:35 1:31:25 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 19:33 (1:27) 39:25 (2:22) 28:35
Rezultat: 1:31:25

Komentarji

 

Mobile content