Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: DP Triglav triatlon Bled 2019 -DP

Triatlon Tekma:DP Triglav triatlon Bled 2019 -DP Datum:07.09.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat _empty_
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 465 Škufca Maks Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS058 22:58 (0:23) 1:10:32 (0:50) 0:40:13 2:14:58
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 472 Rus Rahela Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS136 31:03 (0:33) 1:28:30 (1:07) 0:51:48 2:53:02
ČLANI 1-M
1 . 497 Planko Matevž Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS440 20:00 (0:25) 1:05:47 (0:46) 0:35:29 2:02:30
2 . 592 Bojanc Klemen Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 2019TZS081 22:04 (0:34) 1:07:49 (0:51) 0:35:17 2:06:36
3 . 502 Mandič Mark Moški SLO TK UTRIP 2019TZS482 21:50 (0:24) 1:10:03 (0:46) 0:37:45 2:10:49
4 . 526 Petelinšek Amadej Moški SLO TK 3KM 2019TZS570 25:56 (0:31) 1:11:03 (0:53) 0:39:29 2:17:54
5 . 494 Obreza Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS407 22:56 (0:25) 1:14:09 (0:49) 0:41:31 2:19:51
6 . 469 Križan Peter Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS687 27:04 (0:35) 1:12:00 (1:10) 0:41:26 2:22:17
7 . 473 Vilfan Luka Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS139 27:51 (0:31) 1:11:59 (0:56) 0:41:32 2:22:50
8 . 492 Lipovšek Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS419 29:12 (0:28) 1:14:41 (0:44) 0:39:48 2:24:54
9 . 471 Rozman Marko Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS143 27:48 (0:30) 1:12:02 (0:52) 0:43:56 2:25:10
10 . 491 Kotnik Gregor Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS408 28:35 (0:46) 1:18:09 (1:27) 0:41:12 2:30:12
11 . 487 Höfferle Jakob Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS347 28:12 (0:34) 1:17:07 (1:04) 0:48:24 2:35:23
12 . 439 VIDNAR Rok Moški SLO KK TROPOVCI 2019TZS007 42:25 (3:28) 1:27:51 (2:47) 1:19:46 3:36:19
ČLANICE 1-Ž
1 . 443 Peterka Monika Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2019TZS683 28:09 (0:29) 1:19:22 (0:48) 0:41:13 2:30:03
2 . 467 Hočevar Katja Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS140 24:09 (0:29) 1:19:51 (0:55) 0:45:16 2:30:41
3 . 507 Šumah Ana Ženski SLO TRIATLON KLUB 3KM 2019TZS576 33:00 (0:45) 1:34:41 (1:19) 0:47:14 2:57:00
DSQ 582 Mandl Nina Ženski SLO Multisport Krško 2019TZS470 24:10 (0:27) 1:02:15 (3:51) DNF
ČLANI 2-M
1 . 461 Dolinar Grega Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS074 24:37 (0:31) 1:09:19 (0:56) 0:36:52 2:12:16
2 . 580 Zupanc Anton Moški SLO ŠD TURBO M 2019TZS667 35:39 (1:36) 1:21:54 (2:01) 0:48:16 2:49:28
3 . 505 Gorinšek Jure Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM 2019TZS560 30:31 (1:09) 1:16:14 (0:58) 0:41:34 DQ
ČLANICE 2-Ž
1 . 462 Dolinar Majdič Simona Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS075 24:14 (0:34) 1:19:40 (0:52) 0:40:29 2:25:50
2 . 488 Seliškar Ana Ženski SLO TK NOVO MESTO 2019TZS343 31:54 (0:34) 1:14:28 (1:05) 0:45:18 2:33:20
3 . 529 Rugelj Anja Ženski SLO ŠD AKSON 2019TZS710 29:44 (1:07) 1:25:58 (1:13) 0:44:37 02:42:41
4 . 414 Vovko Barbara Ženski SLO 3K Šport 2019TZS331 35:22 (0:53) 1:28:07 (1:24) 0:49:29 2:55:17
VETERANI 1-M
1 . 444 Korelc Matej Moški SLO ŠD AKSON 2019TZS228 27:47 (0:34) 1:12:12 (1:02) 0:43:06 2:24:42
2 . 587 Stranjak Robert Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS162 34:10 (1:09) 1:12:28 (1:22) 0:41:06 2:30:16
3 . 457 Paravan Dejan Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS498 30:34 (1:04) 1:16:09 (1:25) 0:45:34 2:34:49
4 . 498 Pohlen Boštjan Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS400 27:14 (1:30) 1:20:32 (1:24) 0:47:30 2:38:13
5 . 450 Plevnik David Moški SLO ŠRK CELJE 2019TZS016 35:34 (1:26) 1:23:47 (1:47) 0:39:50 2:42:26
6 . 410 Česnik Damir Moški SLO 3K Šport 2019TZS298 35:28 (0:49) 1:18:31 (1:14) 0:46:27 2:42:31
7 . 452 Johnston John Moški SLO TK 3KM 2019TZS680 28:32 (0:48) 1:22:01 (1:14) 0:50:50 2:43:26
8 . 459 Vidmar Denis Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS501 33:19 (0:36) 1:20:05 (1:40) 0:51:28 2:47:11
9 . 496 Petek Matic Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS445 33:27 (1:19) 1:27:12 (1:31) 0:45:06 2:48:36
DSQ 509 Rožac Rok Moški SLO Triatlon klub Krško 2019TZS210 29:35 (1:04) 1:19:37 (1:22) 0:46:33 DQ
VETERANKE 1-Ž
1 . 506 Maček Mateja Ženski SLO TRIATLON KLUB 3KM 2019TZS567 33:03 (0:48) 1:28:58 (1:19) 0:49:18 2:53:29
2 . 456 Mikuž Vidmar Alenka Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS502 40:44 (1:07) 1:31:16 (1:25) 0:59:31 3:14:05
VETERANI 2-M
1 . 508 Rizmal Jurij Moški SLO Triatlon klub Krško 2019TZS204 28:28 (0:37) 1:13:14 (0:57) 0:40:06 2:23:23
2 . 464 Radivojević Aleksander Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS056 27:18 (0:34) 1:14:22 (1:14) 0:42:58 2:26:28
3 . 466 Bregar Gorazd Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS180 30:12 (0:52) 1:19:08 (1:07) 0:43:02 2:34:22
4 . 412 Podgornik Bojan Moški SLO 3K Šport 2019TZS320 44:38 (1:40) 1:15:20 (1:41) 0:45:56 2:49:16
5 . 460 Mravlje Rok Moški SLO TK Gorenjska 2019TZS240 38:12 (1:07) 1:18:23 (1:27) 0:50:49 2:49:59
6 . 510 Vrhovšek Brane Moški SLO Triatlon klub Krško 2019TZS207 35:32 (1:42) 1:24:23 (1:51) 0:51:42 2:55:11
7 . 453 Krajnc Boštjan Moški SLO TK 3KM 2019TZS565 33:36 (1:03) 1:28:18 (2:13) 0:50:30 2:55:41
VETERANKE 2-Ž
1 . 454 Kompara Karmen Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS510 33:24 (0:57) 1:29:20 (1:45) 0:53:23 2:58:52
VETERANI 3-M
1 . 581 KOMPAN ZLATKO Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS448 29:09 (0:35) 1:12:24 (1:01) 0:41:35 2:24:46
2 . 409 Alymov Vladimir Moški SLO 3K Šport 2019TZS693 32:39 (0:49) 1:21:15 (1:54) 0:44:51 2:41:30
3 . 474 Pozvek Jože Moški SLO TK Logatec 2019TZS382 41:17 (1:04) 1:29:55 (1:31) 0:52:52 3:06:41
VETERANI 4-M
1 . 574 Jereb Samo Moški SLO 3K Šport 2019TZS303 35:42 (0:54) 1:14:08 (1:38) 0:41:36 2:34:00
2 . 499 Romšak Matija Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS464 30:43 (1:05) 1:19:33 (1:27) 0:44:40 2:37:31
3 . 490 Hren Marko Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS402 38:59 (0:38) 1:17:31 (1:12) 0:43:14 2:41:35
4 . 445 Petrič Slavko Moški SLO ŠD POSAVJE 2019TZS027 30:07 (0:41) 1:19:28 (1:21) 0:50:17 2:41:57
5 . 447 MRAMOR MARJAN Moški SLO ŠD TURBO M 2019TZS225 35:25 (1:16) 1:18:09 (1:35) 0:49:27 2:45:54
6 . 411 Dolenc Aleš Moški SLO 3K Šport 2019TZS299 43:01 (1:38) 1:31:58 (2:20) 0:56:46 3:15:45
VETERANI 5-M
1 . 504 Debenec Bojan Moški SLO TK Ljubljana 2019tzs194 32:00 (0:48) 1:16:44 (1:39) 0:51:10 2:42:23
2 . 476 Trojar Bojan Moški SLO TK Logatec 2019TZS375 40:53 (0:48) 1:22:00 (1:10) 0:44:28 2:49:20
3 . 477 Aćimović Radovan Moški SLO TK Maraton Ptuj 2019TZS250 36:15 (1:08) 1:24:27 (1:27) 0:48:56 2:52:16
VETERANI 6-M
1 . 468 Kermelj Stanislav Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS196 44:31 (1:47) 1:35:17 (1:34) 1:01:42 3:24:53
VETERANI 7-M
1 . 470 Požar Janez Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS197 52:42 (1:34) 1:31:30 (1:50) 0:54:02 3:21:40

Komentarji