Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Srednji triatlon DP Poreč 2019

Multisport pokal Tekma:Srednji triatlon DP Poreč 2019 Datum:13.10.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Plavanje T1 Kolo Vmesni T2 Tek Gap 1st Rezultat Licenca Več
MOšKI-M
1 . 1 Meden Matija
TK 3KM
Moški SLO TK 3KM 25:07(2) 1:55 2:14:00(2) 2:41:01(2) 1:27 1:18:13(1) -- 4:00:40 2019TZS568 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 25:07(2)
T1: 1:55
Kolo: 2:14:00(2)
Vmesni: 2:41:01(2)
T2: 1:27
Tek: 1:18:13(1)
Gap 1st: --
Rezultat: 4:00:40
Licenca: 2019TZS568
2 . 2 Majdič Jure
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 25:06(1) 2:01 2:10:16(1) 2:37:22(1) 1:37 1:23:55(3) +0:02:12 4:02:52 2019TZS050 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 25:06(1)
T1: 2:01
Kolo: 2:10:16(1)
Vmesni: 2:37:22(1)
T2: 1:37
Tek: 1:23:55(3)
Gap 1st: +0:02:12
Rezultat: 4:02:52
Licenca: 2019TZS050
3 . 3 Dolinar Grega
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 28:09(5) 2:23 2:14:57(3) 2:45:27(3) 1:26 1:21:39(2) +0:07:51 4:08:31 2019TZS074 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 28:09(5)
T1: 2:23
Kolo: 2:14:57(3)
Vmesni: 2:45:27(3)
T2: 1:26
Tek: 1:21:39(2)
Gap 1st: +0:07:51
Rezultat: 4:08:31
Licenca: 2019TZS074
4 . 4 Mandič Mark
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 27:44(3) 1:55 2:23:03(6) 2:52:41(4) 1:14 1:24:49(4) +0:18:03 4:18:43 2019tzs482 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 27:44(3)
T1: 1:55
Kolo: 2:23:03(6)
Vmesni: 2:52:41(4)
T2: 1:14
Tek: 1:24:49(4)
Gap 1st: +0:18:03
Rezultat: 4:18:43
Licenca: 2019tzs482
5 . 5 Korelc Matej
ŠD AKSON
Moški SLO ŠD AKSON 31:02(8) 2:36 2:19:07(5) 2:52:43(5) 1:16 1:28:39(7) +0:21:58 4:22:38 2019TZS228 >
Klub ŠD AKSON
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 31:02(8)
T1: 2:36
Kolo: 2:19:07(5)
Vmesni: 2:52:43(5)
T2: 1:16
Tek: 1:28:39(7)
Gap 1st: +0:21:58
Rezultat: 4:22:38
Licenca: 2019TZS228
6 . 6 Gošnjak Tim
ŠK TRIATLON LAJF
Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 33:29(14) 3:55 2:16:09(4) 2:53:32(6) 1:50 1:28:55(8) +0:23:35 4:24:15 2019TZS092 >
Klub ŠK TRIATLON LAJF
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 33:29(14)
T1: 3:55
Kolo: 2:16:09(4)
Vmesni: 2:53:32(6)
T2: 1:50
Tek: 1:28:55(8)
Gap 1st: +0:23:35
Rezultat: 4:24:15
Licenca: 2019TZS092
7 . 7 Harnold Peter
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 27:51(4) 1:59 2:26:16(11) 2:56:05(7) 1:55 1:34:39(13) +0:31:57 4:32:37 2019TZS258 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 27:51(4)
T1: 1:59
Kolo: 2:26:16(11)
Vmesni: 2:56:05(7)
T2: 1:55
Tek: 1:34:39(13)
Gap 1st: +0:31:57
Rezultat: 4:32:37
Licenca: 2019TZS258
8 . 8 Mihelič Dejan
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 35:12(18) 2:26 2:23:06(7) 3:00:43(9) 1:19 1:31:17(11) +0:32:38 4:33:18 2019TZS053 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 35:12(18)
T1: 2:26
Kolo: 2:23:06(7)
Vmesni: 3:00:43(9)
T2: 1:19
Tek: 1:31:17(11)
Gap 1st: +0:32:38
Rezultat: 4:33:18
Licenca: 2019TZS053
9 . 9 Šuligoj Gorazd
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 38:14(25) 3:29 2:23:29(9) 3:05:11(12) 1:56 1:27:01(6) +0:33:27 4:34:07 2019TZS599 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 38:14(25)
T1: 3:29
Kolo: 2:23:29(9)
Vmesni: 3:05:11(12)
T2: 1:56
Tek: 1:27:01(6)
Gap 1st: +0:33:27
Rezultat: 4:34:07
Licenca: 2019TZS599
10 . 10 Skok Benjamin
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 37:36(23) 3:28 2:24:09(10) 3:05:11(11) 2:13 1:26:46(5) +0:33:29 4:34:09 2019TZS264 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 37:36(23)
T1: 3:28
Kolo: 2:24:09(10)
Vmesni: 3:05:11(11)
T2: 2:13
Tek: 1:26:46(5)
Gap 1st: +0:33:29
Rezultat: 4:34:09
Licenca: 2019TZS264
11 . 11 Bizjak Matjaž
TK 3KM
Moški SLO TK 3KM 33:08(13) 3:07 2:31:56(17) 3:08:09(15) 2:04 1:29:05(9) +0:38:37 4:39:17 2019tzs556 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 33:08(13)
T1: 3:07
Kolo: 2:31:56(17)
Vmesni: 3:08:09(15)
T2: 2:04
Tek: 1:29:05(9)
Gap 1st: +0:38:37
Rezultat: 4:39:17
Licenca: 2019tzs556
12 . 12 Radivojević Aleksander
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 33:34(15) 2:24 2:29:43(15) 3:05:40(14) 2:01 1:35:46(15) +0:42:45 4:43:25 2019TZS056 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 33:34(15)
T1: 2:24
Kolo: 2:29:43(15)
Vmesni: 3:05:40(14)
T2: 2:01
Tek: 1:35:46(15)
Gap 1st: +0:42:45
Rezultat: 4:43:25
Licenca: 2019TZS056
13 . 13 ROMŠAK Matic
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 33:44(16) 3:20 2:31:57(18) 3:09:01(17) 2:55 1:34:50(14) +0:46:05 4:46:45 2019TZS464 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 33:44(16)
T1: 3:20
Kolo: 2:31:57(18)
Vmesni: 3:09:01(17)
T2: 2:55
Tek: 1:34:50(14)
Gap 1st: +0:46:05
Rezultat: 4:46:45
Licenca: 2019TZS464
14 . 14 Merhar Matjaž
Triatlon klub Krško
Moški SLO Triatlon klub Krško 32:48(12) 3:10 2:29:41(14) 3:05:38(13) 2:06 1:40:07(18) +0:47:10 4:47:50 2019TZS206 >
Klub Triatlon klub Krško
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 32:48(12)
T1: 3:10
Kolo: 2:29:41(14)
Vmesni: 3:05:38(13)
T2: 2:06
Tek: 1:40:07(18)
Gap 1st: +0:47:10
Rezultat: 4:47:50
Licenca: 2019TZS206
15 . 15 Pančur Miha
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 32:37(10) 2:59 2:28:17(12) 3:03:52(10) 2:26 1:45:51(23) +0:51:27 4:52:07 2019TZS450 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 32:37(10)
T1: 2:59
Kolo: 2:28:17(12)
Vmesni: 3:03:52(10)
T2: 2:26
Tek: 1:45:51(23)
Gap 1st: +0:51:27
Rezultat: 4:52:07
Licenca: 2019TZS450
16 . 16 Rožac Rok
Triatlon klub Krško
Moški SLO Triatlon klub Krško 32:44(11) 3:49 2:33:07(20) 3:09:39(18) 2:22 1:40:14(19) +0:51:34 4:52:14 2019TZS210 >
Klub Triatlon klub Krško
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 32:44(11)
T1: 3:49
Kolo: 2:33:07(20)
Vmesni: 3:09:39(18)
T2: 2:22
Tek: 1:40:14(19)
Gap 1st: +0:51:34
Rezultat: 4:52:14
Licenca: 2019TZS210
17 . 17 Šekoranja Janez
ŠD AKSON
Moški SLO ŠD AKSON 35:59(19) 3:36 2:30:16(16) 3:09:50(19) 2:04 1:41:36(20) +0:52:49 4:53:29 2019tzs231 >
Klub ŠD AKSON
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 35:59(19)
T1: 3:36
Kolo: 2:30:16(16)
Vmesni: 3:09:50(19)
T2: 2:04
Tek: 1:41:36(20)
Gap 1st: +0:52:49
Rezultat: 4:53:29
Licenca: 2019tzs231
18 . 18 Lipovšek Jan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 36:30(21) 3:11 2:39:03(23) 3:18:43(22) 2:46 1:33:01(12) +0:53:48 4:54:28 2019TZS419 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 36:30(21)
T1: 3:11
Kolo: 2:39:03(23)
Vmesni: 3:18:43(22)
T2: 2:46
Tek: 1:33:01(12)
Gap 1st: +0:53:48
Rezultat: 4:54:28
Licenca: 2019TZS419
19 . 19 Podgornik Bojan
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 40:52(30) 3:54 2:28:31(13) 3:13:17(20) 2:29 1:39:47(17) +0:54:52 4:55:32 2019TZS320 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 40:52(30)
T1: 3:54
Kolo: 2:28:31(13)
Vmesni: 3:13:17(20)
T2: 2:29
Tek: 1:39:47(17)
Gap 1st: +0:54:52
Rezultat: 4:55:32
Licenca: 2019TZS320
20 . 20 Berlisk Gregor
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 31:59(9) 3:57 2:32:22(19) 3:08:17(16) 2:30 1:53:19(28) +1:03:24 5:04:04 2019TZS438 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 31:59(9)
T1: 3:57
Kolo: 2:32:22(19)
Vmesni: 3:08:17(16)
T2: 2:30
Tek: 1:53:19(28)
Gap 1st: +1:03:24
Rezultat: 5:04:04
Licenca: 2019TZS438
21 . 21 Hren Marko
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 42:50(34) 3:35 2:38:20(22) 3:24:44(27) 1:45 1:39:15(16) +1:05:02 5:05:42 2019TZS402 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 42:50(34)
T1: 3:35
Kolo: 2:38:20(22)
Vmesni: 3:24:44(27)
T2: 1:45
Tek: 1:39:15(16)
Gap 1st: +1:05:02
Rezultat: 5:05:42
Licenca: 2019TZS402
22 . 22 Mravlje Rok
TK Gorenjska
Moški SLO TK Gorenjska 39:20(28) 3:55 2:37:08(21) 3:20:22(23) 2:56 1:49:08(25) +1:11:45 5:12:25 2019TZS240 >
Klub TK Gorenjska
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 39:20(28)
T1: 3:55
Kolo: 2:37:08(21)
Vmesni: 3:20:22(23)
T2: 2:56
Tek: 1:49:08(25)
Gap 1st: +1:11:45
Rezultat: 5:12:25
Licenca: 2019TZS240
23 . 23 Ložnar Enej
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 40:57(31) 3:38 2:42:29(28) 3:27:04(28) 2:19 1:45:47(22) +1:14:29 5:15:09 2019TZS378 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 40:57(31)
T1: 3:38
Kolo: 2:42:29(28)
Vmesni: 3:27:04(28)
T2: 2:19
Tek: 1:45:47(22)
Gap 1st: +1:14:29
Rezultat: 5:15:09
Licenca: 2019TZS378
24 . 24 Obretan Aleš
ŠD AKSON
Moški SLO ŠD AKSON 38:53(27) 4:12 2:39:13(24) 3:22:17(24) 1:50 1:51:23(27) +1:14:49 5:15:29 2019TZS230 >
Klub ŠD AKSON
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 38:53(27)
T1: 4:12
Kolo: 2:39:13(24)
Vmesni: 3:22:17(24)
T2: 1:50
Tek: 1:51:23(27)
Gap 1st: +1:14:49
Rezultat: 5:15:29
Licenca: 2019TZS230
25 . 25 Plevnik David
ŠRK CELJE
Moški SLO ŠRK CELJE 38:23(26) 5:05 2:58:24(35) 3:41:52(34) 2:29 1:31:11(10) +1:14:52 5:15:32 TZS2019016 >
Klub ŠRK CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 38:23(26)
T1: 5:05
Kolo: 2:58:24(35)
Vmesni: 3:41:52(34)
T2: 2:29
Tek: 1:31:11(10)
Gap 1st: +1:14:52
Rezultat: 5:15:32
Licenca: TZS2019016
26 . 26 Trojar Bojan
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 41:51(33) 3:20 2:48:05(31) 3:33:15(30) 1:53 1:42:30(21) +1:16:58 5:17:38 20196TZS375 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 41:51(33)
T1: 3:20
Kolo: 2:48:05(31)
Vmesni: 3:33:15(30)
T2: 1:53
Tek: 1:42:30(21)
Gap 1st: +1:16:58
Rezultat: 5:17:38
Licenca: 20196TZS375
27 . 27 Vrhovšek Brane
Triatlon klub Krško
Moški SLO Triatlon klub Krško 36:48(22) 4:36 2:41:27(26) 3:22:51(25) 2:39 1:56:46(30) +1:21:35 5:22:15 2019TZS207 >
Klub Triatlon klub Krško
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 36:48(22)
T1: 4:36
Kolo: 2:41:27(26)
Vmesni: 3:22:51(25)
T2: 2:39
Tek: 1:56:46(30)
Gap 1st: +1:21:35
Rezultat: 5:22:15
Licenca: 2019TZS207
28 . 28 Petrič Slavko
KK MASTER TEAM
Moški SLO KK MASTER TEAM 34:57(17) 2:59 2:39:31(25) 3:17:27(21) 2:05 2:02:48(32) +1:21:38 5:22:18 2019TZS027 >
Klub KK MASTER TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 34:57(17)
T1: 2:59
Kolo: 2:39:31(25)
Vmesni: 3:17:27(21)
T2: 2:05
Tek: 2:02:48(32)
Gap 1st: +1:21:38
Rezultat: 5:22:18
Licenca: 2019TZS027
29 . 29 Hauptman Matej
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 45:50(37) 4:30 2:49:07(32) 3:39:26(32) 5:30 1:46:01(24) +1:30:16 5:30:56 2019TZS485 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 45:50(37)
T1: 4:30
Kolo: 2:49:07(32)
Vmesni: 3:39:26(32)
T2: 5:30
Tek: 1:46:01(24)
Gap 1st: +1:30:16
Rezultat: 5:30:56
Licenca: 2019TZS485
30 . 30 Debenec Bojan
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 37:42(24) 4:45 2:41:56(27) 3:24:22(26) 3:38 2:05:10(33) +1:32:29 5:33:09 2019TZS194 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 37:42(24)
T1: 4:45
Kolo: 2:41:56(27)
Vmesni: 3:24:22(26)
T2: 3:38
Tek: 2:05:10(33)
Gap 1st: +1:32:29
Rezultat: 5:33:09
Licenca: 2019TZS194
31 . 31 Klaneček Alojz
TK OLIMPIJA
Moški SLO TK OLIMPIJA 41:15(32) 5:31 2:47:44(30) 3:34:29(31) 3:16 1:56:12(29) +1:33:17 5:33:57 2019TZS551 >
Klub TK OLIMPIJA
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 41:15(32)
T1: 5:31
Kolo: 2:47:44(30)
Vmesni: 3:34:29(31)
T2: 3:16
Tek: 1:56:12(29)
Gap 1st: +1:33:17
Rezultat: 5:33:57
Licenca: 2019TZS551
32 . 32 Buzeti Štefan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 44:32(36) 6:55 2:58:03(34) 3:49:29(35) 2:24 1:51:07(26) +1:42:20 5:43:00 2019TZS588 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 44:32(36)
T1: 6:55
Kolo: 2:58:03(34)
Vmesni: 3:49:29(35)
T2: 2:24
Tek: 1:51:07(26)
Gap 1st: +1:42:20
Rezultat: 5:43:00
Licenca: 2019TZS588
33 . 33 Meden Boštjan
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 40:39(29) 4:12 2:56:41(33) 3:41:31(33) 2:09 2:08:44(34) +1:51:43 5:52:23 2019TZS051 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 40:39(29)
T1: 4:12
Kolo: 2:56:41(33)
Vmesni: 3:41:31(33)
T2: 2:09
Tek: 2:08:44(34)
Gap 1st: +1:51:43
Rezultat: 5:52:23
Licenca: 2019TZS051
34 . 34 Štupnikar Igor
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 47:32(38) 7:44 3:02:37(36) 3:57:52(37) 5:48 1:57:34(31) +2:00:32 6:01:12 2019TZS329 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 47:32(38)
T1: 7:44
Kolo: 3:02:37(36)
Vmesni: 3:57:52(37)
T2: 5:48
Tek: 1:57:34(31)
Gap 1st: +2:00:32
Rezultat: 6:01:12
Licenca: 2019TZS329
35 . 35 Gliebe Boris
PK Fužinar
Moški SLO PK Fužinar 36:07(20) 6:02 3:15:15(37) 3:57:23(36) 2:40 2:36:57(35) +2:36:19 6:36:59 2019TZS201 >
Klub PK Fužinar
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 36:07(20)
T1: 6:02
Kolo: 3:15:15(37)
Vmesni: 3:57:23(36)
T2: 2:40
Tek: 2:36:57(35)
Gap 1st: +2:36:19
Rezultat: 6:36:59
Licenca: 2019TZS201
ŽENSKE-Ž
1 . 37 Dolinar Majdič Simona
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 28:40(1) 2:29 2:34:18(1) 3:05:26(1) 1:32 1:27:45(1) -- 4:34:42 2019TZS075 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Plavanje: 28:40(1)
T1: 2:29
Kolo: 2:34:18(1)
Vmesni: 3:05:26(1)
T2: 1:32
Tek: 1:27:45(1)
Gap 1st: --
Rezultat: 4:34:42
Licenca: 2019TZS075
2 . 38 Nakrst Nataša
Gazelce
Ženski SLO Gazelce 33:55(2) 4:26 2:41:14(3) 3:19:34(2) 2:06 1:38:41(4) +0:25:38 5:00:20 2019TZS191 >
Klub Gazelce
Država SLO
Spol: Ženski
Plavanje: 33:55(2)
T1: 4:26
Kolo: 2:41:14(3)
Vmesni: 3:19:34(2)
T2: 2:06
Tek: 1:38:41(4)
Gap 1st: +0:25:38
Rezultat: 5:00:20
Licenca: 2019TZS191
3 . 39 DENŠA Natalija
TRENERT ŠD
Ženski SLO TRENERT ŠD 39:05(5) 4:00 2:39:07(2) 3:22:11(3) 2:24 1:38:34(3) +0:28:26 5:03:08 2019TZS368 >
Klub TRENERT ŠD
Država SLO
Spol: Ženski
Plavanje: 39:05(5)
T1: 4:00
Kolo: 2:39:07(2)
Vmesni: 3:22:11(3)
T2: 2:24
Tek: 1:38:34(3)
Gap 1st: +0:28:26
Rezultat: 5:03:08
Licenca: 2019TZS368
4 . 40 Bedene Pia
TK NOVO MESTO
Ženski SLO TK NOVO MESTO 35:33(3) 2:51 2:45:12(4) 3:23:34(4) 1:18 1:58:45(5) +0:48:54 5:23:36 2019TZS333 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Plavanje: 35:33(3)
T1: 2:51
Kolo: 2:45:12(4)
Vmesni: 3:23:34(4)
T2: 1:18
Tek: 1:58:45(5)
Gap 1st: +0:48:54
Rezultat: 5:23:36
Licenca: 2019TZS333
5 . 41 Kotar Ilijaš Jana
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 47:20(7) 9:04 3:00:07(6) 3:56:30(6) 3:07 1:34:33(2) +0:59:27 5:34:09 2019TZS704 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Plavanje: 47:20(7)
T1: 9:04
Kolo: 3:00:07(6)
Vmesni: 3:56:30(6)
T2: 3:07
Tek: 1:34:33(2)
Gap 1st: +0:59:27
Rezultat: 5:34:09
Licenca: 2019TZS704
6 . 42 Petrič Tina
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 36:26(4) 3:13 2:50:35(5) 3:30:13(5) 1:47 2:07:56(6) +1:05:13 5:39:55 2019TZS491 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Plavanje: 36:26(4)
T1: 3:13
Kolo: 2:50:35(5)
Vmesni: 3:30:13(5)
T2: 1:47
Tek: 2:07:56(6)
Gap 1st: +1:05:13
Rezultat: 5:39:55
Licenca: 2019TZS491
7 . 43 Rožac Mihovec Maja
TK OLIMPIJA
Ženski SLO TK OLIMPIJA 44:58(6) 4:06 3:08:24(7) 3:57:27(7) 3:23 2:08:07(7) +1:34:14 6:08:56 2019TZS541 >
Klub TK OLIMPIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Plavanje: 44:58(6)
T1: 4:06
Kolo: 3:08:24(7)
Vmesni: 3:57:27(7)
T2: 3:23
Tek: 2:08:07(7)
Gap 1st: +1:34:14
Rezultat: 6:08:56
Licenca: 2019TZS541

Komentarji

 

Mobile content