Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Srednji triatlon DP Poreč 2019

Multisport pokal Tekma:Srednji triatlon DP Poreč 2019 Datum:13.10.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Plavanje T1 Kolo Vmesni T2 Tek Gap 1st Rezultat Licenca
MOšKI-M
1 . 1 Meden Matija Moški SLO TK 3KM 25:07(2) 1:55 2:14:00(2) 2:41:01(2) 1:27 1:18:13(1) -- 4:00:40 2019TZS568
2 . 2 Majdič Jure Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 25:06(1) 2:01 2:10:16(1) 2:37:22(1) 1:37 1:23:55(3) +0:02:12 4:02:52 2019TZS050
3 . 3 Dolinar Grega Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 28:09(5) 2:23 2:14:57(3) 2:45:27(3) 1:26 1:21:39(2) +0:07:51 4:08:31 2019TZS074
4 . 4 Mandič Mark Moški SLO TK UTRIP 27:44(3) 1:55 2:23:03(6) 2:52:41(4) 1:14 1:24:49(4) +0:18:03 4:18:43 2019tzs482
5 . 5 Korelc Matej Moški SLO ŠD AKSON 31:02(8) 2:36 2:19:07(5) 2:52:43(5) 1:16 1:28:39(7) +0:21:58 4:22:38 2019TZS228
6 . 6 Gošnjak Tim Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 33:29(14) 3:55 2:16:09(4) 2:53:32(6) 1:50 1:28:55(8) +0:23:35 4:24:15 2019TZS092
7 . 7 Harnold Peter Moški SLO ŠD 3ŠPORT 27:51(4) 1:59 2:26:16(11) 2:56:05(7) 1:55 1:34:39(13) +0:31:57 4:32:37 2019TZS258
8 . 8 Mihelič Dejan Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 35:12(18) 2:26 2:23:06(7) 3:00:43(9) 1:19 1:31:17(11) +0:32:38 4:33:18 2019TZS053
9 . 9 Suligoj Gorazd Moški SLO TK Velenje 38:14(25) 3:29 2:23:29(9) 3:05:11(12) 1:56 1:27:01(6) +0:33:27 4:34:07 2019TZS599
10 . 10 Skok Benjamin Moški SLO ŠD 3ŠPORT 37:36(23) 3:28 2:24:09(10) 3:05:11(11) 2:13 1:26:46(5) +0:33:29 4:34:09 2019TZS264
11 . 11 Bizjak Matjaž Moški SLO TK 3KM 33:08(13) 3:07 2:31:56(17) 3:08:09(15) 2:04 1:29:05(9) +0:38:37 4:39:17 2019tzs556
12 . 12 Radivojević Aleksander Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 33:34(15) 2:24 2:29:43(15) 3:05:40(14) 2:01 1:35:46(15) +0:42:45 4:43:25 2019TZS056
13 . 13 ROMŠAK Matic Moški SLO TK Trisport Exoterm 33:44(16) 3:20 2:31:57(18) 3:09:01(17) 2:55 1:34:50(14) +0:46:05 4:46:45 2019TZS464
14 . 14 Merhar Matjaž Moški SLO Triatlon klub Krško 32:48(12) 3:10 2:29:41(14) 3:05:38(13) 2:06 1:40:07(18) +0:47:10 4:47:50 2019TZS206
15 . 15 Pančur Miha Moški SLO TK Trisport Exoterm 32:37(10) 2:59 2:28:17(12) 3:03:52(10) 2:26 1:45:51(23) +0:51:27 4:52:07 2019TZS450
16 . 16 Rožac Rok Moški SLO Triatlon klub Krško 32:44(11) 3:49 2:33:07(20) 3:09:39(18) 2:22 1:40:14(19) +0:51:34 4:52:14 2019TZS210
17 . 17 šekoranja Janez Moški SLO ŠD AKSON 35:59(19) 3:36 2:30:16(16) 3:09:50(19) 2:04 1:41:36(20) +0:52:49 4:53:29 2019tzs231
18 . 18 Lipovšek Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm 36:30(21) 3:11 2:39:03(23) 3:18:43(22) 2:46 1:33:01(12) +0:53:48 4:54:28 2019TZS419
19 . 19 Podgornik Bojan Moški SLO 3K Šport 40:52(30) 3:54 2:28:31(13) 3:13:17(20) 2:29 1:39:47(17) +0:54:52 4:55:32 2019TZS320
20 . 20 Berlisk Gregor Moški SLO TK Trisport Exoterm 31:59(9) 3:57 2:32:22(19) 3:08:17(16) 2:30 1:53:19(28) +1:03:24 5:04:04 2019TZS438
21 . 21 Hren Marko Moški SLO TK Trisport Exoterm 42:50(34) 3:35 2:38:20(22) 3:24:44(27) 1:45 1:39:15(16) +1:05:02 5:05:42 2019TZS402
22 . 22 Mravlje Rok Moški SLO TK Gorenjska 39:20(28) 3:55 2:37:08(21) 3:20:22(23) 2:56 1:49:08(25) +1:11:45 5:12:25 2019TZS240
23 . 23 Ložnar Enej Moški SLO TK Logatec 40:57(31) 3:38 2:42:29(28) 3:27:04(28) 2:19 1:45:47(22) +1:14:29 5:15:09 2019TZS378
24 . 24 Obretan Aleš Moški SLO ŠD AKSON 38:53(27) 4:12 2:39:13(24) 3:22:17(24) 1:50 1:51:23(27) +1:14:49 5:15:29 2019TZS230
25 . 25 Plevnik David Moški SLO ŠRK CELJE 38:23(26) 5:05 2:58:24(35) 3:41:52(34) 2:29 1:31:11(10) +1:14:52 5:15:32 TZS2019016
26 . 26 Trojar Bojan Moški SLO TK Logatec 41:51(33) 3:20 2:48:05(31) 3:33:15(30) 1:53 1:42:30(21) +1:16:58 5:17:38 20196TZS375
27 . 27 Vrhovšek Brane Moški SLO Triatlon klub Krško 36:48(22) 4:36 2:41:27(26) 3:22:51(25) 2:39 1:56:46(30) +1:21:35 5:22:15 2019TZS207
28 . 28 Petrič Slavko Moški SLO KK MASTER TEAM 34:57(17) 2:59 2:39:31(25) 3:17:27(21) 2:05 2:02:48(32) +1:21:38 5:22:18 2019TZS027
29 . 29 Hauptman Matej Moški SLO TK UTRIP 45:50(37) 4:30 2:49:07(32) 3:39:26(32) 5:30 1:46:01(24) +1:30:16 5:30:56 2019TZS485
30 . 30 Debenec Bojan Moški SLO TK Ljubljana 37:42(24) 4:45 2:41:56(27) 3:24:22(26) 3:38 2:05:10(33) +1:32:29 5:33:09 2019TZS194
31 . 31 Klaneček Alojz Moški SLO TK OLIMPIJA 41:15(32) 5:31 2:47:44(30) 3:34:29(31) 3:16 1:56:12(29) +1:33:17 5:33:57 2019TZS551
32 . 32 Buzeti štefan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 44:32(36) 6:55 2:58:03(34) 3:49:29(35) 2:24 1:51:07(26) +1:42:20 5:43:00 2019TZS588
33 . 33 Meden Boštjan Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 40:39(29) 4:12 2:56:41(33) 3:41:31(33) 2:09 2:08:44(34) +1:51:43 5:52:23 2019TZS051
34 . 34 Štupnikar Igor Moški SLO 3K Šport 47:32(38) 7:44 3:02:37(36) 3:57:52(37) 5:48 1:57:34(31) +2:00:32 6:01:12 2019TZS329
35 . 35 Gliebe Boris Moški SLO PK Fužinar 36:07(20) 6:02 3:15:15(37) 3:57:23(36) 2:40 2:36:57(35) +2:36:19 6:36:59 2019TZS201
ŽENSKE-Ž
1 . 37 Dolinar Majdič Simona Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 28:40(1) 2:29 2:34:18(1) 3:05:26(1) 1:32 1:27:45(1) -- 4:34:42 2019TZS075
2 . 38 Nakrst Nataša Ženski SLO Gazelce 33:55(2) 4:26 2:41:14(3) 3:19:34(2) 2:06 1:38:41(4) +0:25:38 5:00:20 2019TZS191
3 . 39 DENŠA Natalija Ženski SLO TRENERT ŠD 39:05(5) 4:00 2:39:07(2) 3:22:11(3) 2:24 1:38:34(3) +0:28:26 5:03:08 2019TZS368
4 . 40 Bedene Pia Ženski SLO TK NOVO MESTO 35:33(3) 2:51 2:45:12(4) 3:23:34(4) 1:18 1:58:45(5) +0:48:54 5:23:36 2019TZS333
5 . 41 Kotar Ilijaš Jana Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 47:20(7) 9:04 3:00:07(6) 3:56:30(6) 3:07 1:34:33(2) +0:59:27 5:34:09 2019TZS704
6 . 42 Petrič Tina Ženski SLO TK UTRIP 36:26(4) 3:13 2:50:35(5) 3:30:13(5) 1:47 2:07:56(6) +1:05:13 5:39:55 2019TZS491
7 . 43 Rožac Mihovec Maja Ženski SLO TK OLIMPIJA 44:58(6) 4:06 3:08:24(7) 3:57:27(7) 3:23 2:08:07(7) +1:34:14 6:08:56 2019TZS541

Komentarji