Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 24. gorski tek k Sv. Primožu – Pokal SLO mladi 2019

Tek - gorski Tekma:24. gorski tek k Sv. Primožu – Pokal SLO mladi 2019 Datum:30.03.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Zaostanek Več
ČLANI A*-M
1 . 11 Bečan Timotej
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 7 Porenta Primož
AD OLIMPIK
Moški SLO AD OLIMPIK -- -- >
Klub AD OLIMPIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 13 štenkler Denis
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 3 Vogrin David
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA -- -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 2 Puš Sebastjan
ATLETSKI KLUB KRKA NOVO MESTO
Moški SLO ATLETSKI KLUB KRKA NOVO MESTO -- -- >
Klub ATLETSKI KLUB KRKA NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 8 Žitnik Urban
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 4 Potočnik Uroš
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE -- -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 12 Avbelj Domen
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 14 Hren Tine
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
10 . 6 Škrbinc Sašo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- -- >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
11 . 1 Vogrin Domen
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
12 . 5 Golob Urban
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE -- -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
13 . 10 Mali Klemen
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
14 . 9 Petrić Vidak
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
ČLANI B*-M
1 . 24 Alič Simon
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS -- -- >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 76 Volkar Franci
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE -- -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 27 Globočnik Dušan
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 26 Petek Tomo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- -- >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 17 Močnik Gregor
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 25 Sitar Denis
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE -- -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 28 Krnc Matjaž
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 29 Kosec Sebastjan
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 16 Osolnik Damjan
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
10 . 23 Pikel Jernej
BREZ KLUBA
Moški SLO BREZ KLUBA -- -- >
Klub BREZ KLUBA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
11 . 33 Vukovic Elmin
ŠD ZAGORICA
Moški SLO ŠD ZAGORICA -- -- >
Klub ŠD ZAGORICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
12 . 20 Karlin Primož
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
13 . 21 Iglič Robert
ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH
Moški SLO ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH -- -- >
Klub ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
14 . 22 Hočevar Primož
MEG DOO
Moški SLO MEG DOO -- -- >
Klub MEG DOO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
15 . 31 Flek Marko
TEK.SI
Moški SLO TEK.SI -- -- >
Klub TEK.SI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
16 . 19 Kostanjevec Stojan
PEDAGOšKA FAKULTETA
Moški SLO PEDAGOšKA FAKULTETA -- -- >
Klub PEDAGOšKA FAKULTETA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
17 . 30 Drašler Boris
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
18 . 75 Jeglič Robert
KAMNIK
Moški SLO KAMNIK -- -- >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
19 . 77 Spruk Marko
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
20 . 15 Železnik Franci
ŠD ČEšNJICE
Moški SLO ŠD ČEšNJICE -- -- >
Klub ŠD ČEšNJICE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
21 . 32 Flek Janez
AAK SLOVAN - TEK.SI
Moški SLO AAK SLOVAN - TEK.SI -- -- >
Klub AAK SLOVAN - TEK.SI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
ČLANICE*-Ž
1 . 38 Klinar Tina
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 40 Vrečar Ana
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 37 Miklavčič Petra
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 35 Ljubi Klara
ATLETSKI KLUB KRKA NOVO MESTO
Ženski SLO ATLETSKI KLUB KRKA NOVO MESTO -- -- >
Klub ATLETSKI KLUB KRKA NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 39 Zupančič Valant Dominika
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 34 Vrhovnik Tanja
Ženski SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 36 Žibert Darinka
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE -- -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
VETERANI A*-M
1 . 41 ŠPANRING Gvido
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 48 Atelšek Rafko
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 50 Bajec Herman
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE -- -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 49 Kveder Lado
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE -- -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 54 Vrečar Branko
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 42 Škrijelj Redža
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 47 Cimerman Stane
ŠPORTNO DRUšTVO LOKA PRI MENGšU
Moški SLO ŠPORTNO DRUšTVO LOKA PRI MENGšU -- -- >
Klub ŠPORTNO DRUšTVO LOKA PRI MENGšU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 52 Sušnik Franci
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 53 Sršen Rajko
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
10 . 78 Bregar Drago
SNOVIK
Moški SLO SNOVIK -- -- >
Klub SNOVIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
11 . 45 Hren Tibor
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
12 . 43 Senegačnik Marjan
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
13 . 44 Kušar Vinko
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
VETERANI B*-M
1 . 62 Klemenc Tone
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE -- -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 63 GALIN Bojan
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE -- -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 57 RIHTARIČ MARJAN
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 65 Zakonšek Jerca
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 56 Ručigaj Zdravc
ŠD PRESERJE
Moški SLO ŠD PRESERJE -- -- >
Klub ŠD PRESERJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 59 Mali Karol
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 58 Petek Tone
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 64 Florjančič Ivan
ŠD MEDICUS
Moški SLO ŠD MEDICUS -- -- >
Klub ŠD MEDICUS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 60 Horvat Miha
SULCI KAMNIK
Moški SLO SULCI KAMNIK -- -- >
Klub SULCI KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
VETERANKE*-Ž
1 . 72 Trobec Urša
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 74 Grm Ksenija
KINVITAL
Ženski SLO KINVITAL -- -- >
Klub KINVITAL
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 66 Žlogar Ivica
PULSE PERFORMANCE
Ženski SLO PULSE PERFORMANCE -- -- >
Klub PULSE PERFORMANCE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 70 Bogataj Helena
Ženski SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 73 Meža Boža
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 71 Milič Marinka
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE -- -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 67 Kušar Andreja
Ženski SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 68 Kožuh Tatjana
Ženski SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
Z1-Ž
1 . 151 Blatnik Kiara
BLANCA
Ženski SLO BLANCA -- -- >
Klub BLANCA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 150 Leban Jež VITA
AD POSOČJE
Ženski SLO AD POSOČJE -- -- >
Klub AD POSOČJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 153 Gorenčič Mirjam
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 152 Deisinger Jonna
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
Z2-Ž
1 . 134 Bilban Sara
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 129 Leban Jež Gaja
AD POSOČJE
Ženski SLO AD POSOČJE -- -- >
Klub AD POSOČJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 135 Slapšak Živa
AK SEVNICA
Ženski SLO AK SEVNICA -- -- >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 136 Mlekuž Manca
TD Bovec
Ženski SLO TD Bovec -- -- >
Klub TD Bovec
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 133 Gorenčič Eliza
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
Z3-Ž
1 . 107 Rotar Loti
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 106 Zupanc Korošec Klara
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 105 Kranjec Zoja
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
Z4-Ž
1 . 90 Gonza Špela
Ženski SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 91 Mali Nuša
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE -- -- >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 88 Levec Zoja
AK POSTOJNA
Ženski SLO AK POSTOJNA -- -- >
Klub AK POSTOJNA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 89 Intihar Marulc Ana
Ženski SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
M1-M
1 . 142 Močnik Luka
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 143 LEBAN JEŽ SVIT
Ad Posočje
Moški SLO Ad Posočje -- -- >
Klub Ad Posočje
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 146 Pavlin Filip
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 147 Zarnik Luka
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 149 Dolinar Lorenzo
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 148 Mučić Maksimiljan
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 154 Petek Luka
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 145 Podjed Žiga
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 144 Puškar Žan
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
M2-M
1 . 121 Fatur Tanej
AK POSTOJNA
Moški SLO AK POSTOJNA -- -- >
Klub AK POSTOJNA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 124 Šubic Žan
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI -- -- >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 125 Romšak Nik
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 130 žerjav Domen
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 123 Trček Luka
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI -- -- >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 122 Krašovec Timotej
AK SEVNICA
Moški SLO AK SEVNICA -- -- >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 132 češnovar Jure
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 127 Pešovski Bužan Leon
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 126 Petek Nejc
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
10 . 128 Rifel Anže
AD KAMNIK
Moški SLO AD KAMNIK -- -- >
Klub AD KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
M3-M
1 . 102 Breznikar Tim
ATLETSKI KLUB HOP NA KVADRAT
Moški SLO ATLETSKI KLUB HOP NA KVADRAT -- -- >
Klub ATLETSKI KLUB HOP NA KVADRAT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 104 Pritržnik Maj
TSK LIMA
Moški SLO TSK LIMA -- -- >
Klub TSK LIMA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 103 Velkavrh Jon
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI -- -- >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 101 Globočnik Tim
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
M4-M
1 . 81 ŠPANRING Klemen
AD SLOVENSKA BISTRICA
Moški SLO AD SLOVENSKA BISTRICA -- -- >
Klub AD SLOVENSKA BISTRICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 85 Uršič Nejc
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 83 Luznar Aljaž
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI -- -- >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 87 Jakofčič Smrekar Simon
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 84 Erznožnik Drejc
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI -- -- >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 86 Prelovšek Aleš
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00

Komentarji

 

Mobile content