Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 20. gorski tek na Grintovec 2019 – absolutno

Tek - gorski Tekma:20. gorski tek na Grintovec 2019 – absolutno Datum:28.07.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Več
ABSOLUTNO M-M
1 . 47 Kovačič Luka
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
2 . 107 Bečan Timotej
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
3 . 104 Bregar Gašper
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
4 . 179 Alič Simon
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS -- >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
5 . 3 Zewe Philipp
Moški HUN -- >
Klub
Država HUN
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
6 . 198 Miklosa Matjaz
KGT PAPEž
Moški SLO KGT PAPEž -- >
Klub KGT PAPEž
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
7 . 99 Novak Simon
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
8 . 92 Njoroge Francis Maina
RUN2GETHER
Moški KEN RUN2GETHER -- >
Klub RUN2GETHER
Država KEN
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
9 . 112 Plaznik Matic
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
10 . 189 Globočnik Dušan
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
11 . 85 Tavčar Luka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
12 . 160 Janžekovič Stanko
AD ŽELEZNIKI
Moški SLO AD ŽELEZNIKI -- >
Klub AD ŽELEZNIKI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
13 . 69 Vogrin David
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
14 . 17 Samide Jan
FIZIOTERAPIJA RUDOLFOVO
Moški SLO FIZIOTERAPIJA RUDOLFOVO -- >
Klub FIZIOTERAPIJA RUDOLFOVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
15 . 64 Florjanič Marko
ŠD SUHADOLE
Moški SLO ŠD SUHADOLE -- >
Klub ŠD SUHADOLE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
16 . 119 Kolar Aljaž
TSK LIMA
Moški SLO TSK LIMA -- >
Klub TSK LIMA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
17 . 36 Letojne Matej
ŠD TEAM MOZIRJE
Moški SLO ŠD TEAM MOZIRJE -- >
Klub ŠD TEAM MOZIRJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
18 . 87 Žontar Aleš
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS -- >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
19 . 317 Delavec Primož
/
Moški SLO / -- >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
20 . 32 Markuš Klemen
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
21 . 45 Kramarič Luka
B3SERVIS-ADIDAS TERREX
Moški SLO B3SERVIS-ADIDAS TERREX -- >
Klub B3SERVIS-ADIDAS TERREX
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
22 . 46 Koželj Martin
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
23 . 96 Žitnik Urban
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
24 . 98 Potočnik Domen
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
25 . 54 Kersnik Matevž
AO RADOVLJICA
Moški SLO AO RADOVLJICA -- >
Klub AO RADOVLJICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
26 . 95 Porenta Primož
AD OLIMPIK
Moški SLO AD OLIMPIK -- >
Klub AD OLIMPIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
27 . 110 Ulbl Denis
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
28 . 105 Božič Aljaž
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
29 . 122 Žlogar Jure
AAK SLOVAN - TEK.SI
Moški SLO AAK SLOVAN - TEK.SI -- >
Klub AAK SLOVAN - TEK.SI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
30 . 243 Kozak Erwin
KELAG ENERGY RUNNING TEAM
Moški AUT KELAG ENERGY RUNNING TEAM -- >
Klub KELAG ENERGY RUNNING TEAM
Država AUT
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
31 . 240 Strnad Simon
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS -- >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
32 . 204 Vivod Milan
TEAM MOZIRJE
Moški SLO TEAM MOZIRJE -- >
Klub TEAM MOZIRJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
33 . 6 Wendt Florian
RUNNING GRAZ
Moški AUT RUNNING GRAZ -- >
Klub RUNNING GRAZ
Država AUT
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
34 . 2 žnidaršič Jernej
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
35 . 86 Erjavšek Boštjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
36 . 111 Trontelj Luka
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
37 . 29 Mlaker Boštjan
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
38 . 48 Kovač Marko
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
39 . 174 Pintar Boštjan
BREZ KLUBA
Moški SLO BREZ KLUBA -- >
Klub BREZ KLUBA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
40 . 100 Mlakar Gregor
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
41 . 252 Močnik Metod
KGT PAPEž
Moški SLO KGT PAPEž -- >
Klub KGT PAPEž
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
42 . 1 Zupančič Marjan
KGT PAPEž
Moški SLO KGT PAPEž -- >
Klub KGT PAPEž
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
43 . 148 Miyachi Fujio
RUNNING ZUSHI
Moški JPN RUNNING ZUSHI -- >
Klub RUNNING ZUSHI
Država JPN
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
44 . 249 Bregar Metod
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
45 . 55 Kelemen Mitja
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
46 . 44 Kranjc Aleksander
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
47 . 220 Rudan Igor
Moški CRO -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
48 . 5 Wendt Manuel
RUNNING GRAZ
Moški AUT RUNNING GRAZ -- >
Klub RUNNING GRAZ
Država AUT
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
49 . 202 Zdouc Max
LG SUEDKAERNTEN
Moški AUT LG SUEDKAERNTEN -- >
Klub LG SUEDKAERNTEN
Država AUT
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
50 . 188 Janjatovič Mirko
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
51 . 185 Krašovec Davor
GIBIT
Moški SLO GIBIT -- >
Klub GIBIT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
52 . 319 Martinjaš Aljoša
KD CALCIT
Moški SLO KD CALCIT -- >
Klub KD CALCIT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
53 . 102 Grmšek Jure
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
54 . 214 Pospisil Vitek
SK PRAGA PRAHA
Moški CZE SK PRAGA PRAHA -- >
Klub SK PRAGA PRAHA
Država CZE
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
55 . 251 Krasovec Dusan
AK SEVNICA
Moški SLO AK SEVNICA -- >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
56 . 73 Cebin Bojan
ŠD PRIPRAVE
Moški SLO ŠD PRIPRAVE -- >
Klub ŠD PRIPRAVE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
57 . 146 Močnik Gregor
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
58 . 88 Saksida Marko
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS -- >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
59 . 94 Macedoni Žiga
GIBIT
Moški SLO GIBIT -- >
Klub GIBIT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
60 . 118 Hafner Boris
HITRE žELVE KOMENDA
Moški SLO HITRE žELVE KOMENDA -- >
Klub HITRE žELVE KOMENDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
61 . 114 Stipčević Josip
AK SLJEME
Moški CRO AK SLJEME -- >
Klub AK SLJEME
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
62 . 51 Kosi Marko
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
63 . 182 Petek Tomo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
64 . 176 Plevnik David
ŠRK CELJE
Moški SLO ŠRK CELJE -- >
Klub ŠRK CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
65 . 7 Vrhunc Matjaž
VEGAN.SI
Moški SLO VEGAN.SI -- >
Klub VEGAN.SI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
66 . 248 Kemperl Bojan
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
67 . 113 Hren Tine
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
68 . 20 Mihelič Blaž
HARE KRIŠNA
Moški SLO HARE KRIŠNA -- >
Klub HARE KRIŠNA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
69 . 159 Jerala Borut
LET'S DANCE
Moški SLO LET'S DANCE -- >
Klub LET'S DANCE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
70 . 215 Podlogar Dušan
Š.D.POKLJUKA
Moški SLO Š.D.POKLJUKA -- >
Klub Š.D.POKLJUKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
71 . 180 Sitar Denis
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
72 . 318 NEVREDEN Dani
TEK JE KUL
Moški SLO TEK JE KUL -- >
Klub TEK JE KUL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
73 . 120 Strmšek Tilen
CANIFIT TEAM
Moški SLO CANIFIT TEAM -- >
Klub CANIFIT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
74 . 131 Thaler Matjaž
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
75 . 265 GALIN Bojan
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
76 . 21 Rozman Anže
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
77 . 170 Bencek Primož
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
78 . 321 Bohinc Rok
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
79 . 93 Lipovšek Jan
TK TRISPORT EXOTERM
Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM -- >
Klub TK TRISPORT EXOTERM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
80 . 117 Golob Nejc
TEK.SI
Moški SLO TEK.SI -- >
Klub TEK.SI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
81 . 41 Kulstrunk Matthias
TRIATLON KLUB MAKSIMIR
Moški CRO TRIATLON KLUB MAKSIMIR -- >
Klub TRIATLON KLUB MAKSIMIR
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
82 . 259 Čufer Stanko
PGT
Moški SLO PGT -- >
Klub PGT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
83 . 31 Matjaž Tilen
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
84 . 225 Leban Marko
HIPLEX TEAM
Moški SLO HIPLEX TEAM -- >
Klub HIPLEX TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
85 . 210 Šebenik Marjan
TEAM GRMADA
Moški SLO TEAM GRMADA -- >
Klub TEAM GRMADA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
86 . 253 Lotrič Stane
PD KRANJ
Moški SLO PD KRANJ -- >
Klub PD KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
87 . 18 Sajovic Blaz
PROTEUSLAB.COM
Moški SLO PROTEUSLAB.COM -- >
Klub PROTEUSLAB.COM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
88 . 75 Bolka Matej
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
89 . 89 Potočnik Uroš
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
90 . 181 Slapar Bojan
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
91 . 109 Sladič Matej
/
Moški SLO / -- >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
92 . 175 Pikel Jernej
BREZ KLUBA
Moški SLO BREZ KLUBA -- >
Klub BREZ KLUBA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
93 . 316 Vuković Ante
Moški CRO -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
94 . 128 Žnidaršič Aljoša
ML TEAM
Moški SLO ML TEAM -- >
Klub ML TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
95 . 217 Oblak Franci
SVIZ
Moški SLO SVIZ -- >
Klub SVIZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
96 . 232 Ernestl Dejan
Moški -- >
Klub
Država
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
97 . 130 Vindiš Robert
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
98 . 90 Škrbinc Sašo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
99 . 166 Drassich Tibor
Moški ITA -- >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
100 . 16 Serdinšek Tadej
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
101 . 91 Bajde Matej
ŠD PARTIZAN DOLSKO
Moški SLO ŠD PARTIZAN DOLSKO -- >
Klub ŠD PARTIZAN DOLSKO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
102 . 320 Uršič Nejc
KGT PAPEž
Moški SLO KGT PAPEž -- >
Klub KGT PAPEž
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
103 . 168 Celarc Matjaz
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
104 . 24 Perme Matevž
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
105 . 124 Božič Anže
KGT PAPEž
Moški SLO KGT PAPEž -- >
Klub KGT PAPEž
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
106 . 165 Ferbežar Gregor
MM TEAM
Moški SLO MM TEAM -- >
Klub MM TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
107 . 33 Maraž žiga
TEAM GRMADA!
Moški SLO TEAM GRMADA! -- >
Klub TEAM GRMADA!
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
108 . 230 Jež Roman
TRAIL RAšICA
Moški SLO TRAIL RAšICA -- >
Klub TRAIL RAšICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
109 . 59 Horvat Žarko
TK MARATHON 95 VARAžDIN
Moški CRO TK MARATHON 95 VARAžDIN -- >
Klub TK MARATHON 95 VARAžDIN
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
110 . 70 Ćurić Jura
Moški CRO -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
111 . 136 Slunjski Vladimir
AK VARAžDIN
Moški CRO AK VARAžDIN -- >
Klub AK VARAžDIN
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
112 . 171 Arnuš Matej
POTPODNOGE
Moški SLO POTPODNOGE -- >
Klub POTPODNOGE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
113 . 19 Sagadin Christan
BERGFUCHS
Moški DEU BERGFUCHS -- >
Klub BERGFUCHS
Država DEU
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
114 . 155 Kozjek Domen
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
115 . 213 Pustovrh Niko
KNAUF INSULATION
Moški SLO KNAUF INSULATION -- >
Klub KNAUF INSULATION
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
116 . 205 Uršnik Viki
APARTMAJI WELNES KOROšEC
Moški SLO APARTMAJI WELNES KOROšEC -- >
Klub APARTMAJI WELNES KOROšEC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
117 . 25 Perko Jernej
AD OLIMPIK
Moški SLO AD OLIMPIK -- >
Klub AD OLIMPIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
118 . 134 Šporar Primož
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
119 . 80 Benčina Boštjan
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
120 . 255 RIHTARIČ MARJAN
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
121 . 142 Poropat Miloš
MP ZONE
Moški SLO MP ZONE -- >
Klub MP ZONE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
122 . 247 Kožuh Bojan
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
123 . 186 Čuček Matjaž
IPA KLUB LJUBLJANA
Moški SLO IPA KLUB LJUBLJANA -- >
Klub IPA KLUB LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
124 . 101 Mali Klemen
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
125 . 258 Drole Boris
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
126 . 53 Kočevar Janko
šPORTNO DRUšTVO GRADAC
Moški SLO šPORTNO DRUšTVO GRADAC -- >
Klub šPORTNO DRUšTVO GRADAC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
127 . 74 Brnot Luka
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
128 . 127 Zupančič Luis
TRžIč
Moški SLO TRžIč -- >
Klub TRžIč
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
129 . 201 Zrimšek Robert
TSK LOGATEC
Moški SLO TSK LOGATEC -- >
Klub TSK LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
130 . 129 Weiss Aleks
TKD BELA KRAJINA
Moški SLO TKD BELA KRAJINA -- >
Klub TKD BELA KRAJINA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
131 . 42 Kukolj Tine
FLYING LIZARDS
Moški SLO FLYING LIZARDS -- >
Klub FLYING LIZARDS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
132 . 138 šaljaj Adi
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
133 . 149 Matic Toni
AK SLJEME
Moški CRO AK SLJEME -- >
Klub AK SLJEME
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
134 . 27 Pahor Tomaž
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
135 . 250 Košir Jože
BIOTEHNIšKI CENTER NAKLO
Moški SLO BIOTEHNIšKI CENTER NAKLO -- >
Klub BIOTEHNIšKI CENTER NAKLO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
136 . 212 Rozman Aleš
ŠDLOM
Moški SLO ŠDLOM -- >
Klub ŠDLOM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
137 . 52 Kocjančič Jure
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
138 . 163 Hočevar Primož
MEG DOO
Moški SLO MEG DOO -- >
Klub MEG DOO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
139 . 9 Višnjar Matej
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
140 . 167 Cuderman Jure
ASEA RUN4FUN
Moški SLO ASEA RUN4FUN -- >
Klub ASEA RUN4FUN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
141 . 126 Kapušin Jani
TK BELA KRAJNA
Moški SLO TK BELA KRAJNA -- >
Klub TK BELA KRAJNA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
142 . 153 Ladinek Rajko
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
143 . 152 Lah Peter
ŠD TINJE KOšTRUNI
Moški SLO ŠD TINJE KOšTRUNI -- >
Klub ŠD TINJE KOšTRUNI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
144 . 158 Jercic Vasja
PUSTOLOVEC RAJD
Moški SLO PUSTOLOVEC RAJD -- >
Klub PUSTOLOVEC RAJD
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
145 . 67 Dovjak Denis
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
146 . 63 Grabec Aljoša
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
147 . 402 Mihelič Nitja
HARE KRIŠNA
Moški SLO HARE KRIŠNA -- >
Klub HARE KRIŠNA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
148 . 200 Romano Rocco
TEAM ALDO MORO PALUZZA
Moški SLO TEAM ALDO MORO PALUZZA -- >
Klub TEAM ALDO MORO PALUZZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
149 . 203 Zalar Milan
IZISPORT
Moški SLO IZISPORT -- >
Klub IZISPORT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
150 . 199 Krajnc Boštjan
TRIATLON KLUB 3KM
Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM -- >
Klub TRIATLON KLUB 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
151 . 263 Homec Stane
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE -- >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
152 . 144 Plazovnik Mitja
FLYING LIZARDS
Moški SLO FLYING LIZARDS -- >
Klub FLYING LIZARDS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
153 . 223 Macuh Peter
TEAM GRMADA
Moški SLO TEAM GRMADA -- >
Klub TEAM GRMADA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
154 . 115 šoić Nikola
AK SLJEME
Moški CRO AK SLJEME -- >
Klub AK SLJEME
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
155 . 121 Šadl Matej
AKADEMSKI ALPINISTIčNI ODSEK
Moški SLO AKADEMSKI ALPINISTIčNI ODSEK -- >
Klub AKADEMSKI ALPINISTIčNI ODSEK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
156 . 245 Sršen Rajko
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
157 . 233 Dovjak Jože
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
158 . 150 Ličen Viktor
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
159 . 37 Letnar Grega
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
160 . 172 MALI Anton
ŠKD SELA
Moški SLO ŠKD SELA -- >
Klub ŠKD SELA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
161 . 244 Bartelj Dušan
IPA KLUB LJUBLJANA
Moški SLO IPA KLUB LJUBLJANA -- >
Klub IPA KLUB LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
162 . 231 Gostečnik Marko
MLEKO BREZ GSO
Moški SLO MLEKO BREZ GSO -- >
Klub MLEKO BREZ GSO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
163 . 261 Papič Milivoj
BREZ KLUBA
Moški SLO BREZ KLUBA -- >
Klub BREZ KLUBA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
164 . 264 Pudgar Danilo
TD BURJA VIPAVA
Moški SLO TD BURJA VIPAVA -- >
Klub TD BURJA VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
165 . 222 Maraž Klavdij
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
166 . 221 Marinko Štefan
ŠTEFAN MARIMKO
Moški SLO ŠTEFAN MARIMKO -- >
Klub ŠTEFAN MARIMKO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
167 . 183 Hočevar Milan
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
168 . 161 Iglič Robert
ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH
Moški SLO ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH -- >
Klub ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
169 . 133 Špunt Marjan
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
170 . 145 Pečjak Vinko
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
171 . 254 Ručigaj Zdravc
ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH
Moški SLO ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH -- >
Klub ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
172 . 209 Stefanciosa Tone
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
173 . 26 Pečar Anže
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
174 . 267 Mali Karol
KGT PAPEž
Moški SLO KGT PAPEž -- >
Klub KGT PAPEž
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
175 . 49 Kotnik Gašper
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
176 . 78 Bohak Gregor
INOVA FIT
Moški SLO INOVA FIT -- >
Klub INOVA FIT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
177 . 177 Frlan Rok
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE -- >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
178 . 241 Škrbinc Miran
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
179 . 13 špacapan Marko
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
180 . 8 Vogrinec Boris
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
181 . 35 Lisjak Lovro
-
Moški CRO - -- >
Klub -
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
182 . 224 Lemark Ervin
ACTIFIT.IO
Moški SLO ACTIFIT.IO -- >
Klub ACTIFIT.IO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
183 . 178 Kutnjak Leon
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
184 . 66 Ferčič Srečko
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
185 . 4 Zajc Luka
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
186 . 257 Knavs Anton
KLJUKA
Moški SLO KLJUKA -- >
Klub KLJUKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
187 . 139 šalić Uroš
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
188 . 262 Alič Anton
ŠD MARMOR HOTAVLJE
Moški SLO ŠD MARMOR HOTAVLJE -- >
Klub ŠD MARMOR HOTAVLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
189 . 82 Batagelj Luka
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
190 . 238 Mederal Andrej
ŠD AGONIJA
Moški SLO ŠD AGONIJA -- >
Klub ŠD AGONIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
191 . 116 Bernat Robert
AK SLJEME
Moški CRO AK SLJEME -- >
Klub AK SLJEME
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
192 . 195 Polanec Primož
TRENERT ŠD
Moški SLO TRENERT ŠD -- >
Klub TRENERT ŠD
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
193 . 266 Kogovšek Stane
ARTSTONE
Moški SLO ARTSTONE -- >
Klub ARTSTONE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
194 . 196 Špehar Marko
ZAGREBAčKA TREKING šKOLA
Moški CRO ZAGREBAčKA TREKING šKOLA -- >
Klub ZAGREBAčKA TREKING šKOLA
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
195 . 260 Burilov Mihael
IPA KLUB LJUBLJANA
Moški SLO IPA KLUB LJUBLJANA -- >
Klub IPA KLUB LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
196 . 235 Čadež Milan
ŠPORTNO DRUšTVO SVETI URBAN
Moški SLO ŠPORTNO DRUšTVO SVETI URBAN -- >
Klub ŠPORTNO DRUšTVO SVETI URBAN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
197 . 246 Kramar Bojan
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
198 . 229 Kolman Boris
PGD STARA LOKA - SAMOSTOJNI
Moški SLO PGD STARA LOKA - SAMOSTOJNI -- >
Klub PGD STARA LOKA - SAMOSTOJNI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
199 . 218 Mrak Dušan
AD BLED
Moški SLO AD BLED -- >
Klub AD BLED
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
200 . 237 Becht Lothar
Moški DEU -- >
Klub
Država DEU
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
201 . 239 Čufer Damijan
TD BURJA VIPAVA
Moški SLO TD BURJA VIPAVA -- >
Klub TD BURJA VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
202 . 143 Podviz Gregor
GREGO
Moški SLO GREGO -- >
Klub GREGO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
203 . 236 Blažević Ferid
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
ABSOLUTNO Z-Ž
1 . 284 Koligar Mojca
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
2 . 285 Klinar Tina
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
3 . 269 Trunkelj Barbara
OLIMPIJA
Ženski SLO OLIMPIJA -- >
Klub OLIMPIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
4 . 299 Jurišić Veronika
AK SLJEME
Ženski CRO AK SLJEME -- >
Klub AK SLJEME
Država CRO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
5 . 410 Mali Nuša
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE -- >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
6 . 286 Kompan Tanja
/
Ženski SLO / -- >
Klub /
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
7 . 306 Tušar Mihaela
ŠD NANOS PODNANOS
Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS -- >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
8 . 300 Zdouc Zala
SC LAUFSPORT HERMAGOR
Ženski AUT SC LAUFSPORT HERMAGOR -- >
Klub SC LAUFSPORT HERMAGOR
Država AUT
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
9 . 275 Marukić Maja
AK DUBROVNIK
Ženski CRO AK DUBROVNIK -- >
Klub AK DUBROVNIK
Država CRO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
10 . 278 Kegl Vencelj Katja
KGT PAPEž, TEAM RAIDLIGHT
Ženski SLO KGT PAPEž, TEAM RAIDLIGHT -- >
Klub KGT PAPEž, TEAM RAIDLIGHT
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
11 . 308 Trobec Urša
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
12 . 291 Modrijan Viktorija
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
13 . 305 Jelovčan Ana
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
14 . 274 Mazi Nika
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
15 . 309 Trontelj Marija
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
16 . 293 Kavčič Petra
FIT KLUB NM
Ženski SLO FIT KLUB NM -- >
Klub FIT KLUB NM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
17 . 312 Žlogar Ivica
PULSE PERFORMANCE
Ženski SLO PULSE PERFORMANCE -- >
Klub PULSE PERFORMANCE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
18 . 294 Jerala Marjeta
LET'S DANCE
Ženski SLO LET'S DANCE -- >
Klub LET'S DANCE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
19 . 303 Krašovec Bogdana
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
20 . 310 šimić Adrijana
AK SLJEME
Ženski CRO AK SLJEME -- >
Klub AK SLJEME
Država CRO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
21 . 296 Dolinšek Maja
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
22 . 288 Vrčkovnik Maja
TEK.SI
Ženski SLO TEK.SI -- >
Klub TEK.SI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
23 . 282 Belović Valentina
AK VARAžDIN
Ženski CRO AK VARAžDIN -- >
Klub AK VARAžDIN
Država CRO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
24 . 313 Grm Olga
LESCE
Ženski SLO LESCE -- >
Klub LESCE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
25 . 298 škec Lidija
AK SLJEME
Ženski CRO AK SLJEME -- >
Klub AK SLJEME
Država CRO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
26 . 302 Malovrh Špela
PGT
Ženski SLO PGT -- >
Klub PGT
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
27 . 277 Kovač Mišela
TK MARATHON 95 VARAžDIN
Ženski CRO TK MARATHON 95 VARAžDIN -- >
Klub TK MARATHON 95 VARAžDIN
Država CRO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
28 . 292 MATTIELLO EUGENIA
A.S.D.VAL ROSANDRA
Ženski ITA A.S.D.VAL ROSANDRA -- >
Klub A.S.D.VAL ROSANDRA
Država ITA
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
29 . 315 Meža Boža
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
30 . 272 Presečnik Darinka
ŠPORTNO DRUšTVO TEAM
Ženski SLO ŠPORTNO DRUšTVO TEAM -- >
Klub ŠPORTNO DRUšTVO TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
31 . 301 Plahuta Marta
G - FIT
Ženski SLO G - FIT -- >
Klub G - FIT
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
32 . 273 Novak Sara
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
33 . 295 Jan Čufer Maja
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00

Komentarji

 

Mobile content