Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: 14. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 2019 TPKO

Tek Tekma:14. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 2019 TPKO Datum:22.09.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Gap Več
KP - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 31 PIŠEK Reza
ŽNK Radomlje
Ženski SLO ŽNK Radomlje 00:07:20 -- >
Klub ŽNK Radomlje
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:07:20
Gap: 00:00:00
2 . 42 ZABAVNIK Zala
ŠD Menina
Ženski SLO ŠD Menina 00:10:02 00:02:42 >
Klub ŠD Menina
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:10:02
Gap: 00:02:42
KP - MLAJšI DEčKI-M
1 . 3 Petek Luka
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:05:38 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:05:38
Gap: 00:00:00
2 . 26 JEGLIČ Ožbej
ŠD ČEšNJICE
Moški SLO ŠD ČEšNJICE 00:07:25 00:01:47 >
Klub ŠD ČEšNJICE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:25
Gap: 00:01:47
3 . 1 Lukan Nejc
Moški SLO 00:10:01 00:04:23 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:01
Gap: 00:04:23
KP - DEKLICE-Ž
1 . 27 Dolinšek Viktorija
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:05:05 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:05:05
Gap: 00:00:00
KP - DEčKI-M
1 . 4 Romšak Nik
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:04:54 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:04:54
Gap: 00:00:00
2 . 6 Pešovski Bužan Leon
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:05:15 00:00:21 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:05:15
Gap: 00:00:21
3 . 5 Petek Nejc
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:05:17 00:00:23 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:05:17
Gap: 00:00:23
4 . 32 PIŠEK Rene
NK Radomlje
Moški SLO NK Radomlje 00:06:30 00:01:36 >
Klub NK Radomlje
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:06:30
Gap: 00:01:36
KP- STAREJšI DEčKI-M
1 . 7 Poljanšek Izak
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:11:29 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:11:29
Gap: 00:00:00
KP - MLADINKE-Ž
1 . 30 Uršič Tjaša
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:15:46 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:15:46
Gap: 00:00:00
KP - MLADINCI-M
1 . 28 Uršič Nejc
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:11:02 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:11:02
Gap: 00:00:00
2 . 8 Prelovšek Aleš
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:11:03 00:00:01 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:11:03
Gap: 00:00:01
KP - ČLANICE-Ž
1 . 50 Knez Tadeja
Ženski SLO 00:36:51 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:36:51
Gap: 00:00:00
2 . 56 Baloh Janja
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:38:40 00:01:49 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:38:40
Gap: 00:01:49
3 . 51 Kanižar Joži
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:39:43 00:02:52 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:39:43
Gap: 00:02:52
KP - ČLANI A-M
1 . 11 Vogrin David
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:38:49 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:49
Gap: 00:00:00
2 . 10 Potočnik Uroš
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:42:02 00:03:13 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:42:02
Gap: 00:03:13
KP - ČLANI B-M
1 . 37 Arbajter Iztok
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:39:36 -- >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:36
Gap: 00:00:00
2 . 16 Sitar Denis
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:39:45 00:00:09 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:45
Gap: 00:00:09
3 . 15 Petek Tomo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:40:24 00:00:48 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:24
Gap: 00:00:48
4 . 12 KRALJ Stanislav
MATICK NOVO MESTO
Moški SLO MATICK NOVO MESTO 00:41:10 00:01:34 >
Klub MATICK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:41:10
Gap: 00:01:34
5 . 13 Iglič Robert
ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH
Moški SLO ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH 00:43:25 00:03:49 >
Klub ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:43:25
Gap: 00:03:49
6 . 33 Pečjak Vinko
Moški SLO 00:44:08 00:04:32 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:44:08
Gap: 00:04:32
7 . 14 Železnik Franci
ŠD ČEšNJICE
Moški SLO ŠD ČEšNJICE 00:50:19 00:10:43 >
Klub ŠD ČEšNJICE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:50:19
Gap: 00:10:43
KP - VETERANI A-M
1 . 35 Kveder Lado
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:41:53 00:01:09 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:41:53
Gap: 00:01:09
2 . 17 Kemperl Bojan
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:42:32 00:01:48 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:42:32
Gap: 00:01:48
3 . 36 Bajec Herman
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:44:01 00:03:17 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:44:01
Gap: 00:03:17
4 . 23 Sršen Rajko
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:49:53 00:09:09 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:49:53
Gap: 00:09:09
5 . 34 ŽNIDARŠIČ Zvone
Marathon Novo Mesto
Moški SLO Marathon Novo Mesto 00:54:54 00:14:10 >
Klub Marathon Novo Mesto
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:54:54
Gap: 00:14:10
6 . 25 Senegačnik Marjan
PULSE PERFORMANCE
Moški SLO PULSE PERFORMANCE 01:02:58 00:22:14 >
Klub PULSE PERFORMANCE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:02:58
Gap: 00:22:14
KP - VETERANI B-M
1 . 18 GALIN Bojan
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:40:44 -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:44
Gap: 00:00:00
2 . 24 Klemenc Tone
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:49:02 00:08:18 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:49:02
Gap: 00:08:18
3 . 22 Ručigaj Zdravc
Moški SLO 00:53:57 00:13:13 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:53:57
Gap: 00:13:13
4 . 19 Doljak Edvard
MATICK NOVO MESTO
Moški SLO MATICK NOVO MESTO 00:54:54 00:14:10 >
Klub MATICK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:54:54
Gap: 00:14:10
5 . 29 Kemperl Zvonko
ŠD Menina
Moški SLO ŠD Menina 00:55:32 00:14:48 >
Klub ŠD Menina
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:55:32
Gap: 00:14:48
KP - VETERANKE-Ž
1 . 53 Žlogar Ivica
PULSE PERFORMANCE
Ženski SLO PULSE PERFORMANCE 00:36:39 -- >
Klub PULSE PERFORMANCE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:36:39
Gap: 00:00:00
2 . 55 Bogataj Helena
Ženski SLO 00:37:28 00:00:49 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:37:28
Gap: 00:00:49
3 . 52 Milič Marinka
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:39:23 00:02:44 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:39:23
Gap: 00:02:44
4 . 57 Hribar Marija
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:41:55 00:05:04 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:41:55
Gap: 00:05:04

Komentarji

 

Mobile content