Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 11. Veronikin tek 2019 TPOK

Tek Tekma:11. Veronikin tek 2019 TPOK Datum:12.10.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Time
KP - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 497 Deisinger Jonna Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:02:16.3
2 . 494 Rehar Zupan Tia Ženski SLO AK VELENJE 00:02:19.8
3 . 407 Krapež Kaja Ženski SLO Calcit Bike Team 00:02:31.3
4 . 482 Osolnik Rubi Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA - NEVLJE 00:02:36.3
5 . 488 GORŠE MARIJA LARA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA- MEKINJE 00:02:37.9
6 . 495 Souidi Veronika Ženski SLO 00:02:38.8
7 . 413 Hribar Hana Ženski SLO OŠ CIRIUS 00:02:43.7
8 . 500 Vrankar Zala Ženski SLO A SMO, A NISMO? 00:02:44.1
9 . 485 DANILOVIČ ANA Ženski SLO OŠ TOMA BREJCA 00:02:44.5
10 . 493 BAŠA NEŽA Ženski SLO OŠ TOMA BREJCA 00:02:45.7
11 . 483 RIFEL ANA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA - NEVLJE 00:02:47.0
12 . 478 KUHAR KAROLINA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:02:54.6
13 . 498 Bezovšek Lea Ženski SLO 00:02:55.3
14 . 480 Ferbežar Tamara Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:02.2
15 . 399 SPRUK Zoja Ženski SLO OŠTB 00:03:03.6
16 . 479 Ferbežar Patricija Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:06.9
17 . 487 Bezovšek Kaja Ženski SLO 00:03:10.9
18 . 486 STEINBUCHER VESNA Ženski SLO OŠ TOMA BREJCA 00:03:20.3
19 . 491 OŠAP NIKA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:33.8
KP - MLAJšI DEčKI-M
1 . 406 Bajec Aljaž Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:02:10.1
2 . 410 Kuhar Matevž Moški SLO OŠTB 00:02:10.4
3 . 466 Korošec Žiga Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 00:02:13.6
4 . 408 Krapež Jakob Moški SLO Calcit Bike Team 00:02:15.1
5 . 397 Juteršek Nejc Moški SLO Calcit Bike Team 00:02:20.9
6 . 455 Petek Luka Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:02:21.7
7 . 454 Janžekovič Erazem Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:02:26.2
8 . 462 Pavlin Filip Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:02:26.6
9 . 458 Klemen Jakob Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA - NEVLJE 00:02:28.4
10 . 465 Pate Urban Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:02:31.2
11 . 467 Prelec Žiga Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:02:31.8
12 . 468 Golič Blaž Moški SLO 00:02:32.3
13 . 459 Pisek Jakob Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA- MEKINJE 00:02:35.5
14 . 456 Puškar Žan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:02:38.1
15 . 451 SAKELŠEK JAKOB Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:02:40.7
16 . 450 KLEMEN MATIC Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA - NEVLJE 00:02:43.4
17 . 461 MALEŽIČ FILIP Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:02:44.1
18 . 405 Bajec Žiga Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:02:45.1
19 . 448 HRIBAR ŽAN Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA - NEVLJE 00:02:54.4
20 . 409 VEHOVEC Bine Moški SLO OŠTB 00:02:54.9
21 . 464 Berginc Aljaž Moški SLO 00:02:55.5
22 . 400 Uršič Rok Moški SLO OŠFA 00:02:56.8
23 . 453 MALEŽIČ NACE Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:02:57.8
24 . 452 Končan Nace Moški SLO 00:03:22.6
25 . 401 Smole Martin Moški SLO 00:10:48.6
KP - MLAJšI DEčKI -M
DNF41 . 164 ŽNIDAR Taj Moški SLO OŠ Šmartno v Tuhinju 01:02:31.4
KP - DEKLICE-Ž
1 . 434 Dolinšek Viktorija Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:34.4
2 . 432 Pančur Zarja Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:03:43.0
3 . 402 Plankar Ula Ženski SLO OŠ Šmartno 00:03:44.3
4 . 430 UČAKAR ALINA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:04:15.1
5 . 431 Puškar Maša Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:04:19.7
6 . 415 TAMANIĆ TAMARA Ženski SLO 00:04:23.1
KP - DEčKI-M
1 . 424 Slemenšek Urban Moški SLO OŠ BLANCA 00:03:31.5
2 . 422 ILAR Lun Moški SLO OŠ OSKARJA KOVAčIčA 00:03:37.8
3 . 423 Petek Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:43.5
4 . 426 Rifel Anže Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:46.8
5 . 421 Černelič Matic Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:48.8
6 . 427 Rifel Nejc Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 00:04:12.3
7 . 425 Souidi Martin Moški SLO 00:04:12.9
8 . 414 ŠTUPAR JOŠT Moški SLO 00:25:33.3
KP- STAREJšI DEčKI-M
1 . 418 ILAR NAL Moški SLO OŠ OSKARJA KOVAčIčA 00:02:58.9
2 . 398 Bojanc Domen Moški SLO TK Trisport Kamnik 00:03:02.8
3 . 396 Mežnar Matic Moški SLO 00:03:17.1
4 . 419 Dacar Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:03:19.9
5 . 395 Černelič Maks Moški SLO 00:03:23.2
KP - STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 420 Kranjec Zoja Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:44.6
KP - MLADINKE-Ž
DNF12 . 69 Souidi Katarina Ženski SLO 00:48:15.5
DNF13 . 68 Souidi Kristina Ženski SLO 00:48:44.8
DNF39 . 67 Jerala Ana Ženski SLO LET'S DANCE 00:58:13.3
KP - MLADINCI-M
1 . 33 Gaberšček Tobi Moški SLO AD MASS LJ 00:34:28.8
2 . 208 A. DAVID Pavlih Moški SLO TK Utrip 00:38:41.9
3 . 32 Dacar Luka Moški SLO AK DOMŽALE 00:39:38.7
4 . 182 ROLIH LAN Moški SLO GSŠRM 00:44:49.8
5 . 176 MALI MATEJ Moški SLO GSŠRM 00:45:37.2
6 . 177 WEINGERL JAN Moški SLO GSŠRM 00:55:52.9
KP - ČLANICE-Ž
1 . 197 Černič Barbara Ženski SLO GIBIT 00:39:18.9
2 . 87 Skube Nives Ženski SLO AD OLIMPIK 00:43:05.6
3 . 90 Lončarek Anja Ženski SLO PULSE PERFORMANCE 00:43:39.7
4 . 98 Jerala Marjeta Ženski SLO LET'S DANCE 00:43:57.1
5 . 86 Ahačič Dominika Ženski SLO GIBIT 00:44:38.3
6 . 89 Šumah Ana Ženski SLO TK 3KM 00:45:48.9
7 . 97 Knez Tadeja Ženski SLO 00:46:10.1
8 . 72 Šipelj Špela Ženski SLO 00:46:25.6
9 . 95 Planko Nataša Ženski SLO TK TRISPORT 00:46:47.6
10 . 74 Robnik Katarina Ženski SLO 00:47:43.9
11 . 80 Kuhar Mateja Ženski SLO 00:47:45.3
12 . 69 SOUIDI Katarina* Ženski SLO 00:48:15.5
13 . 68 SOUIDI Kristina* Ženski SLO 00:48:44.8
14 . 206 Lušina Manja Ženski SLO Šd Dražgoše 00:48:45.8
15 . 79 Lavrič Sabina Ženski SLO 00:49:02.7
16 . 84 Dacar Darja Ženski SLO 00:49:16.1
17 . 85 Slapar Karmen Ženski SLO TK TRISPORT EXOTERM 00:49:18.1
18 . 91 Peharc Maja Ženski SLO #ELITEJOGGERS 00:49:38.4
19 . 178 Bohorč Saša Ženski SLO 00:50:27.0
20 . 173 Škafar Novak Urška Ženski SLO 00:50:39.0
21 . 78 Mučič Tjaša Ženski SLO 00:50:48.9
22 . 92 Sršen Petra Ženski SLO 00:51:53.4
23 . 101 Žibert Darinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:52:05.2
24 . 70 Vraničar Maja Ženski SLO 00:52:30.8
25 . 76 Petač Simona Ženski SLO 00:52:33.0
26 . 183 Sitar Liza Ženski SLO 00:53:18.1
27 . 145 Ložar Daša Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:53:58.2
28 . 156 Kuhar Sonja Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:54:03.6
29 . 83 Feužer Tamara Ženski SLO 00:54:20.6
30 . 161 ŠTRAJHAR MATEJA Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:54:29.6
31 . 73 šemrov Sara Ženski SLO 00:54:34.5
32 . 151 HOSTNIK MARJANA Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:54:44.0
33 . 75 Pezdirc Katarina Ženski SLO GRAJSKA TERASA 00:54:55.3
34 . 77 Nikovski Damjana Ženski SLO 00:55:39.9
35 . 169 ROBNIK ROMANA Ženski SLO 00:56:05.2
36 . 158 Cestnik Andreja Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:57:02.6
37 . 93 Premk Mateja Ženski SLO 00:57:34.6
38 . 204 MARKELC Tanja Ženski SLO 00:58:10.6
39 . 67 JERALA Ana* Ženski SLO LET'S DANCE 00:58:13.3
40 . 153 Kovačič Simona Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:58:14.7
41 . 190 PRELESNIK Mateja Ženski SLO 00:58:38.7
42 . 143 Miklič Tanja Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:59:04.3
43 . 71 Vek Marusa Ženski SLO 00:59:12.8
44 . 159 BELE ANDREJA Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:59:48.2
45 . 96 Mali Pisek Urša Ženski SLO 00:59:49.1
46 . 148 Kuhar Spela Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:59:51.3
47 . 88 Žnidar Nina Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 01:02:50.4
48 . 99 Cerar Brigita Ženski SLO 01:02:56.3
49 . 155 RAZPOTNIK DAMJANA Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 01:03:29.9
50 . 81 Kadivec Mirta Ženski SLO 01:08:42.3
51 . 179 Kanižar Joži Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 01:08:50.3
KP - ČLANI A-M
1 . 201 Zorman Dejan Moški SLO 00:34:40.5
2 . 27 Florjanič Marko Moški SLO ŠD SUHADOLE 00:36:16.4
3 . 14 Malovrh Matevž Moški SLO TSK BLED 00:38:54.5
4 . 40 Frantar Primož Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 00:39:16.2
5 . 200 DURIČ Gregor Moški SLO 00:39:35.8
6 . 38 Sušnik Aleš Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 00:40:47.2
7 . 12 Meh Blaž Moški SLO 00:40:49.2
8 . 35 Golob Urban Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:41:09.3
9 . 4 Sosič Andrej Moški SLO 00:41:13.3
10 . 11 Nadvešnik Tadej Moški SLO 00:41:45.2
11 . 37 Zore Žiga Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 00:41:47.8
12 . 1 Jerala Jakob Moški SLO LET'S DANCE 00:41:52.9
13 . 34 Potočnik Uroš Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:42:42.7
14 . 30 Božič Žiga Moški SLO 00:42:55.8
15 . 36 Škrbinc Sašo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:43:01.7
16 . 25 Golič Danijel Moški SLO 00:43:38.4
17 . 203 ABRAM Igor Moški SLO 00:44:10.9
18 . 31 Benedičič Žiga Moški SLO 00:45:05.4
19 . 202 POLJANŠEK Anže Moški SLO FC Liverpool 00:45:07.1
20 . 29 Brudar Sandi Moški SLO 00:46:02.5
21 . 42 Ahačič Matic Moški SLO #ELITEJOGGERS 00:47:21.6
22 . 7 Osolnik Simon Moški SLO 00:47:31.8
23 . 191 KEMPERL Primož Moški SLO 00:47:41.1
24 . 21 Jukovič Gorazd Moški SLO #REKREATIVCI 00:48:16.1
25 . 198 VEČERNIK Matjaž Moški SLO ŠD HSE 00:48:26.8
26 . 205 Lušina Mitja Moški SLO ŠD Dražgoše 00:48:32.9
27 . 193 HRAST Rok Moški SLO 00:48:38.5
28 . 20 Kajtna Domen Moški SLO 00:49:06.5
29 . 39 Kotnik Nejc Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 00:49:23.0
30 . 16 Kumar Anže Moški SLO 00:49:34.6
31 . 19 Kocjan Aleš Moški SLO ŠPORTNO DRUšTVO RTV 00:49:48.9
32 . 10 Najdek Željko Moški SLO 00:50:01.2
33 . 3 Surina Samo Moški SLO 00:50:53.3
34 . 9 Narat Klemen Moški SLO 00:51:30.4
35 . 181 Krusic Matevz Moški SLO TRISPORT 00:52:13.2
36 . 168 KOMATAR LUKA Moški SLO 00:52:14.1
37 . 5 šorn Sebastijan Moški SLO 00:53:41.1
38 . 18 Kolarič Martin Moški SLO 00:54:34.8
39 . 28 Drofenik Timotej Moški SLO 00:55:35.2
40 . 6 Satler Žiga Moški SLO 00:55:37.5
41 . 164 ŽNIDAR Taj* Moški SLO OŠ Šmartno v Tuhinju 01:02:31.4
42 . 180 KANIŽAR MARK Moški SLO Telovadnica Janja 01:08:50.4
KP - ČLANI B-M
1 . 59 Volkar Franci Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:35:03.6
2 . 58 Bertoncelj Uroš Moški SLO ŠD KOLOKA 00:35:23.3
3 . 60 Sitar Denis Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:38:44.6
4 . 57 Smodič Aleš Moški SLO KD HRASTNIK 00:39:00.4
5 . 185 Arbajter Iztok Moški SLO TK Trisport Kamnik 00:39:08.9
6 . 62 Petek Tomo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:39:40.3
7 . 63 Vučko Vlado Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 00:40:20.7
8 . 51 Iglič Robert Moški SLO 00:40:25.2
9 . 54 Esih Uroš Moški SLO 00:41:12.0
10 . 188 Pečjak Vinko Moški SLO 00:42:10.7
11 . 64 Flek Marko Moški SLO GIBIT 00:42:48.3
12 . 65 Ferbežar Gregor Moški SLO SLOVENSKA VOJSKA 00:43:27.2
13 . 199 Kutoša David Moški SLO 00:43:35.5
14 . 160 Primožić Matej Moški SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:44:41.4
15 . 43 Šuštar Uroš Moški SLO 00:44:58.2
16 . 55 Bohorč Miha Moški SLO 00:45:13.1
17 . 163 Juteršek Miha Moški SLO Količevo Karton 00:45:32.3
18 . 49 Kalan Damijan Moški SLO 00:45:35.1
19 . 44 Serko Matevž Moški SLO IPA RK LJUBLJANA - SIWIM TEAM 00:46:45.2
20 . 53 Gvardjančič Davor Moški SLO 00:47:49.6
21 . 146 Kuhar Igor Moški SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:48:37.2
22 . 48 Končar Boštjan Moški SLO 00:48:59.9
23 . 52 Hanžel Vjeran Frank Moški SLO ŠK E.M.I. 00:50:30.9
24 . 186 Prosen Robert Moški SLO Calcit Basketball 00:51:25.2
25 . 45 Prešeren Matjaž Moški SLO 00:51:31.7
26 . 61 Tuhinski Toni Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:53:21.6
27 . 174 BELE JOŽE Moški SLO 00:53:34.9
28 . 184 PERŠIN Boštjan Moški SLO 00:54:20.6
29 . 157 CESTNIK BOŠTJAN Moški SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:54:57.1
30 . 46 Lončar Primož Moški SLO 00:55:02.8
KP - VETERANI A-M
1 . 102 Wagner Tomas Moški SLO AUTO SOWA 00:37:23.4
2 . 192 KIRM Jože Moški SLO Blejski vitezi 00:40:59.7
3 . 114 Kveder Lado Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:41:05.5
4 . 115 Bajec Herman Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:41:42.7
5 . 195 Kemperl Bojan Moški SLO KGT Papež 00:44:40.2
6 . 194 TEKAVČIČ Anže Moški SLO 00:45:31.7
7 . 118 perko mirko Moški SLO CANIFIT TEAM 00:45:36.9
8 . 109 Marolt Darko Moški SLO RADOLCA 00:46:21.8
9 . 209 Valant Rajko Moški SLO TEČEMO Z NASMEHOM 00:47:35.9
10 . 106 Primc Marko Moški SLO 00:47:42.8
11 . 105 Snedec Franci Moški SLO CANIFIT TEAM 00:48:01.5
12 . 103 Vrankar Lojze Moški SLO 00:48:08.4
13 . 116 Sršen Rajko Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:49:10.3
14 . 172 šavli Peter Moški SLO 00:50:10.7
15 . 108 Nagode Mitja Moški SLO 00:50:12.8
16 . 113 Dzamastagic Senad Moški SLO 00:50:54.5
17 . 162 Mav Igor Moški SLO Količevo Karton 00:51:17.7
18 . 104 Vek Vital Moški SLO 00:59:12.1
19 . 107 Omovšek Andrej Moški SLO LESPAL 00:59:19.5
KP - VETERANI B-M
1 . 128 Jerič Miha Moški SLO ŠD DIVJI ZAJCI 00:39:51.7
2 . 130 Klemenc Tone Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:47:04.3
3 . 189 Suhadolnik Jani Moški SLO Team BTS Company 00:48:39.9
4 . 127 Jelenc Vid Moški SLO KD MENGEŠ 00:49:45.3
5 . 122 Rajgelj Franci Moški SLO 00:50:40.1
6 . 121 Ručigaj Zdravc Moški SLO ŠD PRESERJE 00:51:36.8
7 . 207 VELECHOVSKY Tomaž Moški SLO Čili tekači 00:53:02.8
8 . 125 Kemperl Zvonko Moški SLO ŠD Menina 00:53:28.7
9 . 129 Petek Tone Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:54:21.9
10 . 123 Mišov Dragan Moški SLO 00:58:32.8
KP - VETERANKE-Ž
1 . 187 Grm Ksenija Ženski SLO KinVital 00:44:13.8
2 . 141 Robida Mira Ženski SLO ŠD SKB 00:48:28.6
3 . 165 Mohorič Janja Ženski SLO 00:48:57.4
4 . 138 Absec Aneta Ženski SLO VZAJEMNA 00:49:25.4
5 . 139 Milič Marinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:50:15.8
6 . 134 Mohorč Lilijana Ženski SLO 00:50:26.6
7 . 136 Frišek Stanka Ženski SLO 00:51:44.6
8 . 132 Slapnik Marta Ženski SLO 00:51:59.1
9 . 137 Bolta Nina Ženski SLO BANčNO šPORTNO DRUšTVO NLB D.D. 00:53:13.7
10 . 170 PURNAT ZVONKA Ženski SLO 00:55:41.0
11 . 167 Koprivšek Justina Ženski SLO Brez kluba 00:56:53.4
12 . 154 klemen tatjana Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:57:32.1
13 . 133 Primc Vida Ženski SLO 00:59:03.5
14 . 144 žlebnik Stanislava Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:59:05.1
15 . 140 Udovič Vida Ženski SLO LJUBLJANSKI TEKAČI 01:01:08.7
16 . 166 NOVAK JOŽICA Ženski SLO 01:03:38.9
17 . 196 ŠRBINC Štefka Ženski SLO ŠD Šmartno 01:04:29.4
18 . 147 Regent Tatjana Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 01:09:20.6
19 . 150 Fistrovič Andreja Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 01:09:20.7
20 . 135 Jurič Erna Ženski SLO 01:10:11.3

Komentarji