Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 19. Miklavžev tek 2019

Tek Tekma:19. Miklavžev tek 2019 Datum:01.12.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Več
M1 - DEčKI 6 - 8 LET-M
1 . 432 Repovž Mark
AK SEVNICA
Moški SLO AK SEVNICA 00:07:14.26 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:14.26
2 . 467 Dremelj Žan
DOMŽALE
Moški SLO DOMŽALE 00:07:44.00 >
Klub DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:44.00
3 . 265 Šubic Andraž
TIMING POLJANE
Moški SLO TIMING POLJANE 00:07:56.74 >
Klub TIMING POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:56.74
4 . 502 Belinc Žiga
OŠ BLANCA
Moški SLO OŠ BLANCA 00:07:59.24 >
Klub OŠ BLANCA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:59.24
5 . 348 Erzar Žiga
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:08:47.77 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:47.77
6 . 266 Šubic Žiga
TIMING POLJANE
Moški SLO TIMING POLJANE 00:08:52.84 >
Klub TIMING POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:52.84
7 . 382 Pavec Tilen
CERKLJE
Moški SLO CERKLJE 00:09:03.85 >
Klub CERKLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:03.85
8 . 345 Mali Izak
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:09:13.41 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:13.41
9 . 343 Mali Enej
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:09:13.67 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:13.67
10 . 344 Mali Maks
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:09:35.55 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:35.55
11 . 496 Mlakar Žan
ŠENTILJ
Moški SLO ŠENTILJ 00:09:44.11 >
Klub ŠENTILJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:44.11
12 . 280 Grohar Urban
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 00:09:54.01 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:54.01
13 . 346 Mali Marcel
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:10:04.24 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:04.24
14 . 147 Frlan Samo
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE 00:10:28.16 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:28.16
15 . 189 Bajec Žiga
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:10:32.92 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:32.92
16 . 75 Volkar Matic
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:10:33.73 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:33.73
17 . 342 Petek Bine
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:10:50.63 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:50.63
18 . 340 Žavbi Aljaž
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:10:58.33 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:58.33
19 . 341 Škrbinc Erik
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:11:27.21 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:11:27.21
20 . 532 Čeh Lan
ŠENTILJ
Moški SLO ŠENTILJ 00:12:09.21 >
Klub ŠENTILJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:12:09.21
21 . 186 Janžekovič Filip
AD ŽELEZNIKI
Moški SLO AD ŽELEZNIKI 00:12:18.32 >
Klub AD ŽELEZNIKI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:12:18.32
22 . 151 Šekoranja Gašper
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 00:15:05.71 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:15:05.71
23 . 347 Hribar Aljaž
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:59:14.84 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:59:14.84
24 . 228 Štrekelj Žan
ŠTREKELJ
Moški SLO ŠTREKELJ 01:32:03.73 >
Klub ŠTREKELJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:32:03.73
M2 - DEčKI 9 - 12 LET-M
1 . 433 Repovž Maj
AK SEVNICA
Moški SLO AK SEVNICA 00:06:42.87 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:06:42.87
2 . 12 Klemenc Karel
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 00:06:58.09 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:06:58.09
3 . 470 Slemenšek David
OŠ BLANCA
Moški SLO OŠ BLANCA 00:06:59.95 >
Klub OŠ BLANCA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:06:59.95
4 . 471 Slemenšek Urban
OŠ BLANCA
Moški SLO OŠ BLANCA 00:07:06.39 >
Klub OŠ BLANCA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:06.39
5 . 498 černe Jakob
AK SEVNICA
Moški SLO AK SEVNICA 00:07:08.51 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:08.51
6 . 357 Korošec Žiga
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:07:27.38 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:27.38
7 . 365 Petek Nejc
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:07:35.00 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:35.00
8 . 434 Česen Nal
KAMNIK
Moški SLO KAMNIK 00:07:35.58 >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:35.58
9 . 281 Grohar Črt
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 00:07:50.80 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:50.80
10 . 32 Berlec Oskar
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:08:12.97 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:12.97
11 . 546 Petek Luka
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:08:14.91 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:14.91
12 . 274 Slapničar Matija
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 00:08:17.03 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:17.03
13 . 424 Juteršek Nejc
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:08:17.90 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:17.90
14 . 349 Zupanc Blaž
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:08:19.24 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:19.24
15 . 355 Mali Domen
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:08:22.02 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:22.02
16 . 359 Erzar Lovro
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:08:33.47 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:33.47
17 . 297 Černe David
SPODNJE BLATO
Moški SLO SPODNJE BLATO 00:08:37.64 >
Klub SPODNJE BLATO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:37.64
18 . 366 Pešovski Bužan Leon
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:08:38.65 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:38.65
19 . 520 Romšak Gašper
PODJELŠE
Moški SLO PODJELŠE 00:08:39.97 >
Klub PODJELŠE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:39.97
20 . 353 Pirš Anže
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:08:48.79 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:48.79
21 . 383 Pavec Anton
CERKLJE
Moški SLO CERKLJE 00:09:02.63 >
Klub CERKLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:02.63
22 . 27 Janžekovič Erazem
TELOVADNICA JANJA
Moški SLO TELOVADNICA JANJA 00:09:04.09 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:04.09
23 . 187 Janžekovič Anže
AD ŽELEZNIKI
Moški SLO AD ŽELEZNIKI 00:09:05.45 >
Klub AD ŽELEZNIKI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:05.45
24 . 362 Bizjak Matevž
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:09:05.93 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:05.93
25 . 193 Podjed Žiga
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:09:07.60 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:07.60
26 . 441 Ahčin Ažbe
LOKE
Moški SLO LOKE 00:09:09.21 >
Klub LOKE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:09.21
27 . 224 Stražar Andraž
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:09:13.70 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:13.70
28 . 523 Pisek Jakob
MEKINJE
Moški SLO MEKINJE 00:09:17.36 >
Klub MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:17.36
29 . 356 Kuhar Luka
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:09:17.36 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:17.36
30 . 360 Drolec Leon
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:09:20.69 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:20.69
31 . 350 ŽNIDAR Taj
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:09:20.70 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:20.70
32 . 354 Mežan Benjamin
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:09:31.72 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:31.72
33 . 358 Jerič Vrankar Žiga
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:09:35.91 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:35.91
34 . 115 Souidi Martin
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 00:10:30.07 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:30.07
35 . 321 Pulin Anže
VELIKI RAKITOVEC
Moški SLO VELIKI RAKITOVEC 00:10:49.77 >
Klub VELIKI RAKITOVEC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:49.77
36 . 352 Razdevšek Aleeks
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:11:17.78 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:11:17.78
37 . 351 VRANKAR DAVID
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:11:45.87 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:11:45.87
38 . 521 Vrankar Marko Erik
LJUBLJANA-ČRNUČE
Moški SLO LJUBLJANA-ČRNUČE 00:11:47.11 >
Klub LJUBLJANA-ČRNUČE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:11:47.11
39 . 361 JEMEC TIN
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:12:10.09 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:12:10.09
40 . 229 Štrekelj Mark
ŠTREKELJ
Moški SLO ŠTREKELJ 00:48:24.62 >
Klub ŠTREKELJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:48:24.62
M3 - DEčKI 13 - 15 LET-M
1 . 25 Poljanšek Izak
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:06:21.13 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:06:21.13
2 . 124 PreseČnik Matic
OŠ GORNJI GRAD
Moški SLO OŠ GORNJI GRAD 00:06:55.24 >
Klub OŠ GORNJI GRAD
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:06:55.24
3 . 30 Romšak Nik
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:07:13.52 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:13.52
4 . 443 Dacar Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:07:34.24 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:34.24
5 . 363 Petek Jošt
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:08:27.91 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:27.91
6 . 481 Kovać Nejc
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 00:10:31.21 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:31.21
M4 - DEčKI DO 19 LET-M
1 . 387 Uršič Nejc
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:24:04.88 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:24:04.88
2 . 155 Jerala Filip
LETS DANCE
Moški SLO LETS DANCE 00:25:56.15 >
Klub LETS DANCE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:25:56.15
3 . 455 Jeretina Marko
MENGEŠ
Moški SLO MENGEŠ 00:26:09.76 >
Klub MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:09.76
4 . 388 Ravnikar Žan
MOSTE
Moški SLO MOSTE 00:26:15.23 >
Klub MOSTE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:15.23
5 . 444 Dacar Luka
VRHPOLJE PRI KAMNIKU
Moški SLO VRHPOLJE PRI KAMNIKU 00:26:27.58 >
Klub VRHPOLJE PRI KAMNIKU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:27.58
6 . 407 Prelovšek Aleš
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:27:19.71 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:19.71
7 . 244 Stražar Uroš
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:36:08.11 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:36:08.11
8 . 378 Jerič Luka
TELOVADNICA JANJA
Moški SLO TELOVADNICA JANJA 00:37:04.90 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:04.90
9 . 60 Radosavljević Peter
PASCOFIX RUNNING TEAM SLOVENIA
Moški SLO PASCOFIX RUNNING TEAM SLOVENIA 00:37:34.75 >
Klub PASCOFIX RUNNING TEAM SLOVENIA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:34.75
10 . 390 Bibič David
MORAVČE
Moški SLO MORAVČE 00:38:26.34 >
Klub MORAVČE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:26.34
M5 - MOšKI 20 - 29 LET-M
1 . 301 Bečan Timotej
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:20:38.37 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:20:38.37
2 . 302 Puhar Rok
AK TRIGLAV KRANJ
Moški SLO AK TRIGLAV KRANJ 00:22:05.11 >
Klub AK TRIGLAV KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:22:05.11
3 . 303 Bregar Gašper
GLEDRING
Moški SLO GLEDRING 00:22:32.94 >
Klub GLEDRING
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:22:32.94
4 . 310 Plaznik Matic
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:23:16.74 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:23:16.74
5 . 309 Tavčar Luka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:23:55.86 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:23:55.86
6 . 316 Malovrh Matevž
TSK BLED
Moški SLO TSK BLED 00:25:03.54 >
Klub TSK BLED
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:25:03.54
7 . 514 Korošec Rok
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:25:54.86 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:25:54.86
8 . 204 Koželj Simon
OŠEVEK
Moški SLO OŠEVEK 00:26:12.76 >
Klub OŠEVEK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:12.76
9 . 15 Orehek Jure
STEGNE
Moški SLO STEGNE 00:26:17.55 >
Klub STEGNE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:17.55
10 . 205 Vogrin Domen
ŽUPANJE NJIVE
Moški SLO ŽUPANJE NJIVE 00:26:26.17 >
Klub ŽUPANJE NJIVE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:26.17
11 . 202 Meh Jan
ARNAČE
Moški SLO ARNAČE 00:27:18.00 >
Klub ARNAČE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:18.00
12 . 428 Avbelj Luka
KŠD PEČE
Moški SLO KŠD PEČE 00:27:22.38 >
Klub KŠD PEČE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:22.38
13 . 201 Meh Blaž
ARNAČE
Moški SLO ARNAČE 00:28:03.19 >
Klub ARNAČE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:03.19
14 . 206 Golob Urban
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:28:04.78 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:04.78
15 . 437 Krapež David
DRAVOGRAD
Moški SLO DRAVOGRAD 00:30:23.92 >
Klub DRAVOGRAD
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:23.92
16 . 61 Radosavljević Uroš
PASCOFIX RUNNING TEAM SLOVENIA
Moški SLO PASCOFIX RUNNING TEAM SLOVENIA 00:31:03.06 >
Klub PASCOFIX RUNNING TEAM SLOVENIA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:03.06
17 . 67 Stare Luka
SP. BRNIK
Moški SLO SP. BRNIK 00:31:16.23 >
Klub SP. BRNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:16.23
18 . 509 Pavlič Van
PODGORJE
Moški SLO PODGORJE 00:31:24.48 >
Klub PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:24.48
19 . 522 Vrankar Janez
LJUBLJANA-ČRNUČE
Moški SLO LJUBLJANA-ČRNUČE 00:31:42.35 >
Klub LJUBLJANA-ČRNUČE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:42.35
20 . 484 Okorn Anže
ROBOVCI
Moški SLO ROBOVCI 00:31:53.14 >
Klub ROBOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:53.14
21 . 21 Grm Žan
KINVITAL
Moški SLO KINVITAL 00:32:10.81 >
Klub KINVITAL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:10.81
22 . 488 Hribar Urban
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:32:42.21 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:42.21
23 . 486 Mihelčič Klemen
ROBOVCI
Moški SLO ROBOVCI 00:32:52.33 >
Klub ROBOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:52.33
24 . 225 Stražar Matjaž
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:33:10.89 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:10.89
25 . 223 Ažman Žiga
NAKLO
Moški SLO NAKLO 00:33:33.45 >
Klub NAKLO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:33.45
26 . 478 Pokovec Jurij
ŠD ZAGORICA
Moški SLO ŠD ZAGORICA 00:34:44.77 >
Klub ŠD ZAGORICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:44.77
27 . 251 škrbe Rok
TRNJAVA
Moški SLO TRNJAVA 00:35:01.80 >
Klub TRNJAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:01.80
28 . 531 štrumbelj Martin
RAŠICA
Moški SLO RAŠICA 00:35:14.95 >
Klub RAŠICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:14.95
29 . 24 šorn Sebastijan
KAMNIK
Moški SLO KAMNIK 00:35:21.66 >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:21.66
30 . 177 Lušina Mitja
ŠD DRAŽGOŠE
Moški SLO ŠD DRAŽGOŠE 00:36:42.57 >
Klub ŠD DRAŽGOŠE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:36:42.57
31 . 214 Zabret Matej
DOMŽALE
Moški SLO DOMŽALE 00:37:36.68 >
Klub DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:36.68
32 . 497 DEŽMAN NEJC
POLICA
Moški SLO POLICA 00:39:34.27 >
Klub POLICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:34.27
33 . 409 Klemenc Miro
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:39:35.80 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:35.80
34 . 209 Satler Žiga
ZAGORJE OB SAVI
Moški SLO ZAGORJE OB SAVI 00:40:29.25 >
Klub ZAGORJE OB SAVI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:29.25
35 . 440 Zorec Tom
MAČKOVCI
Moški SLO MAČKOVCI 00:41:05.63 >
Klub MAČKOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:41:05.63
36 . 505 Starc Rok
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 00:41:34.69 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:41:34.69
37 . 510 Horvat Klemen
KAMNIK
Moški SLO KAMNIK 00:42:47.44 >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:42:47.44
38 . 508 Zgonec Jernej
SPODNJE GAMELJNE
Moški SLO SPODNJE GAMELJNE 00:43:53.71 >
Klub SPODNJE GAMELJNE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:43:53.71
39 . 278 Jakoš Martin
OSREDEK
Moški SLO OSREDEK 00:48:32.39 >
Klub OSREDEK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:48:32.39
40 . 525 MIKELN MATEVŽ
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 00:49:13.60 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:49:13.60
M6 - MOšKI 30 - 39 LET-M
1 . 438 Florjanič Marko
ŠD SUHADOLE
Moški SLO ŠD SUHADOLE 00:24:00.64 >
Klub ŠD SUHADOLE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:24:00.64
2 . 408 Obreza Anže
AD HITROST
Moški SLO AD HITROST 00:24:26.86 >
Klub AD HITROST
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:24:26.86
3 . 207 Vogrin David
ŽUPANJE NJIVE
Moški SLO ŽUPANJE NJIVE 00:24:46.81 >
Klub ŽUPANJE NJIVE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:24:46.81
4 . 430 Lajevec Miha
KŠD PEČE
Moški SLO KŠD PEČE 00:26:16.64 >
Klub KŠD PEČE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:16.64
5 . 394 Hafner Boris
HITRE ŽELVE KOMENDA
Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 00:26:21.66 >
Klub HITRE ŽELVE KOMENDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:21.66
6 . 256 Osvald Tadej
ŠTD LONČAR
Moški SLO ŠTD LONČAR 00:26:33.59 >
Klub ŠTD LONČAR
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:33.59
7 . 548 Bitenc Jure
MEZARE
Moški SLO MEZARE 00:27:21.35 >
Klub MEZARE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:21.35
8 . 414 Vidmar Mitja
DOMŽALE
Moški SLO DOMŽALE 00:27:24.34 >
Klub DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:24.34
9 . 233 Škrbinc Sašo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:27:48.32 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:48.32
10 . 429 Senica Rudi
KŠD PEČE
Moški SLO KŠD PEČE 00:28:24.51 >
Klub KŠD PEČE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:24.51
11 . 31 Pivk Miha
SOPOTNICA
Moški SLO SOPOTNICA 00:28:45.77 >
Klub SOPOTNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:45.77
12 . 403 Schaffer Miha
LJUBLJANA-ŠENTVID
Moški SLO LJUBLJANA-ŠENTVID 00:28:50.97 >
Klub LJUBLJANA-ŠENTVID
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:50.97
13 . 448 Perko Jernej
AD OLIMPIK
Moški SLO AD OLIMPIK 00:29:03.80 >
Klub AD OLIMPIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:03.80
14 . 43 Oman Tomaž
LTH AKTIV
Moški SLO LTH AKTIV 00:29:14.50 >
Klub LTH AKTIV
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:14.50
15 . 368 Potočnik Uroš
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:29:23.88 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:23.88
16 . 175 Barbo Sebastjan
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 00:29:46.45 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:46.45
17 . 311 Bergant Nikolaj
KINVITAL
Moški SLO KINVITAL 00:29:50.00 >
Klub KINVITAL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:50.00
18 . 29 Birk Simon
ZGORNJA JAVORŠICA
Moški SLO ZGORNJA JAVORŠICA 00:30:05.98 >
Klub ZGORNJA JAVORŠICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:05.98
19 . 461 Mali Klemen
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:30:08.74 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:08.74
20 . 22 Erzar Peter
SNOVIK
Moški SLO SNOVIK 00:30:24.59 >
Klub SNOVIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:24.59
21 . 78 Galin Rok
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:31:23.49 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:23.49
22 . 543 Benedičič Žiga
RADENSKA ADRIATIC TEAM
Moški SLO RADENSKA ADRIATIC TEAM 00:31:43.63 >
Klub RADENSKA ADRIATIC TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:43.63
23 . 384 Erjavc Anže
LANCOVO
Moški SLO LANCOVO 00:32:15.94 >
Klub LANCOVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:15.94
24 . 241 Kukolj Rok
TD SAVINJČAN
Moški SLO TD SAVINJČAN 00:32:31.76 >
Klub TD SAVINJČAN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:31.76
25 . 231 Cankar Uroš
POLJANE NAD ŠKOFJO LOKO
Moški SLO POLJANE NAD ŠKOFJO LOKO 00:32:49.27 >
Klub POLJANE NAD ŠKOFJO LOKO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:49.27
26 . 88 Zupančič Janez
ŠKOFJA LOKA
Moški SLO ŠKOFJA LOKA 00:33:06.14 >
Klub ŠKOFJA LOKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:06.14
27 . 482 Veg Tine
STOGOVCI
Moški SLO STOGOVCI 00:33:08.43 >
Klub STOGOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:08.43
28 . 469 Osenar Sašo
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 00:33:40.32 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:40.32
29 . 196 Primožič Matjaž
ŠKOFJA LOKA
Moški SLO ŠKOFJA LOKA 00:33:43.24 >
Klub ŠKOFJA LOKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:43.24
30 . 170 Klančnik Gregor
TVD PARTIZAN DUPLJE
Moški SLO TVD PARTIZAN DUPLJE 00:36:10.56 >
Klub TVD PARTIZAN DUPLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:36:10.56
31 . 138 Zagoričnik Primož
KOŠARKA
Moški SLO KOŠARKA 00:36:36.24 >
Klub KOŠARKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:36:36.24
32 . 139 Udrih Matic
KOŠARKA
Moški SLO KOŠARKA 00:36:36.77 >
Klub KOŠARKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:36:36.77
33 . 84 Mali Primož
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:36:39.41 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:36:39.41
34 . 553 Krusic Matevz
TRISPORT
Moški SLO TRISPORT 00:37:01.85 >
Klub TRISPORT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:01.85
35 . 537 Mir Rok
RADENSKA ADRIATIC TEAM
Moški SLO RADENSKA ADRIATIC TEAM 00:39:46.95 >
Klub RADENSKA ADRIATIC TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:46.95
36 . 8 Blatnik Davor
ROŽIČNO
Moški SLO ROŽIČNO 00:39:50.92 >
Klub ROŽIČNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:50.92
37 . 431 Brodar Toni
KŠD PEČE
Moški SLO KŠD PEČE 00:40:18.44 >
Klub KŠD PEČE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:18.44
38 . 73 Hribernik Matjaž
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:40:48.74 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:48.74
39 . 215 Zabret Peter
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 00:43:09.37 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:43:09.37
40 . 526 Radenčič Matej
VELIKO TREBELJEVO
Moški SLO VELIKO TREBELJEVO 00:49:13.39 >
Klub VELIKO TREBELJEVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:49:13.39
M7 - MOšKI 40 - 49 LET-M
1 . 188 Janžekovič Stanko
AD ŽELEZNIKI
Moški SLO AD ŽELEZNIKI 00:23:36.13 >
Klub AD ŽELEZNIKI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:23:36.13
2 . 181 Volkar Franci
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:23:50.50 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:23:50.50
3 . 268 Soklič Tomaž
ŠENTURŠKI OKTET
Moški SLO ŠENTURŠKI OKTET 00:24:00.19 >
Klub ŠENTURŠKI OKTET
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:24:00.19
4 . 150 Bertoncelj Uroš
ŠD KOLOKA
Moški SLO ŠD KOLOKA 00:24:09.01 >
Klub ŠD KOLOKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:24:09.01
5 . 367 Petek Tomo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:25:48.62 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:25:48.62
6 . 160 Juvan Miha
ŠD METEK
Moški SLO ŠD METEK 00:26:25.11 >
Klub ŠD METEK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:25.11
7 . 273 Sitar Denis
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:26:28.80 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:28.80
8 . 64 Pikel Jernej
BREZ KLUBA
Moški SLO BREZ KLUBA 00:27:17.74 >
Klub BREZ KLUBA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:17.74
9 . 419 Osolnik Damjan
KD LPP
Moški SLO KD LPP 00:27:20.05 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:20.05
10 . 267 Iglič Robert
ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH
Moški SLO ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH 00:27:48.68 >
Klub ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:48.68
11 . 287 Horvat Boštjan
ŠD RADOST
Moški SLO ŠD RADOST 00:27:59.70 >
Klub ŠD RADOST
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:59.70
12 . 515 Vettorazzi Emil
SP. STRANJE
Moški SLO SP. STRANJE 00:28:13.78 >
Klub SP. STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:13.78
13 . 171 Hudernik Aleš
CELJE
Moški SLO CELJE 00:28:34.27 >
Klub CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:34.27
14 . 283 Grohar Gregor
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 00:28:39.18 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:39.18
15 . 157 Jerala Borut
LETS DANCE
Moški SLO LETS DANCE 00:28:44.61 >
Klub LETS DANCE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:44.61
16 . 401 Kravcar Franci
TRIATLONSKI KLUB NOVO MESTO
Moški SLO TRIATLONSKI KLUB NOVO MESTO 00:28:50.42 >
Klub TRIATLONSKI KLUB NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:50.42
17 . 451 Tisu Matej
AK SEVNICA
Moški SLO AK SEVNICA 00:28:53.76 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:53.76
18 . 517 Smuk Boštjan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 00:29:07.86 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:07.86
19 . 79 Cevec Mirko
BUČ
Moški SLO BUČ 00:29:10.84 >
Klub BUČ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:10.84
20 . 487 Zlobko Boštjan
ŠD AMATER GAZICE
Moški SLO ŠD AMATER GAZICE 00:29:10.85 >
Klub ŠD AMATER GAZICE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:10.85
21 . 465 Pitamic Samo
TK TRISPORT EXOTERM
Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 00:29:13.06 >
Klub TK TRISPORT EXOTERM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:13.06
22 . 243 Šinkovec Tomaž
ZDENSKA VAS
Moški SLO ZDENSKA VAS 00:29:14.52 >
Klub ZDENSKA VAS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:14.52
23 . 44 Letnar Matjaž
ŠD DIVJI ZAJCI
Moški SLO ŠD DIVJI ZAJCI 00:29:27.41 >
Klub ŠD DIVJI ZAJCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:27.41
24 . 148 Frlan Rok
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE 00:29:31.23 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:31.23
25 . 168 Pečjak Vinko
ŠMIHEL
Moški SLO ŠMIHEL 00:29:35.44 >
Klub ŠMIHEL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:35.44
26 . 295 Kostanjevec Stojan
PEDAGOSKA FAKULTETA
Moški SLO PEDAGOSKA FAKULTETA 00:29:44.66 >
Klub PEDAGOSKA FAKULTETA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:44.66
27 . 381 Pavec Boštjan
ŽIVA VODA
Moški SLO ŽIVA VODA 00:29:54.57 >
Klub ŽIVA VODA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:54.57
28 . 423 Juteršek Miha
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:29:59.41 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:59.41
29 . 49 Groznik Franci
ŠD SUHADOLE
Moški SLO ŠD SUHADOLE 00:30:20.30 >
Klub ŠD SUHADOLE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:20.30
30 . 507 Žnidaršič Aljoša
ML TEAM
Moški SLO ML TEAM 00:30:42.81 >
Klub ML TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:42.81
31 . 483 Gril Andrej
HITRE ŽELVE KOMENDA
Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 00:31:01.28 >
Klub HITRE ŽELVE KOMENDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:01.28
32 . 466 Firm Aljaž
FURS
Moški SLO FURS 00:31:40.88 >
Klub FURS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:40.88
33 . 126 Bohorč Miha
RADOMLJE
Moški SLO RADOMLJE 00:31:40.91 >
Klub RADOMLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:40.91
34 . 184 Dacar Srečo
LASENO TEAM
Moški SLO LASENO TEAM 00:32:20.28 >
Klub LASENO TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:20.28
35 . 47 Šuštar Uroš
LOG
Moški SLO LOG 00:32:22.10 >
Klub LOG
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:22.10
36 . 76 Volkar Zdravko
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:32:34.15 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:34.15
37 . 275 Gvardjančič Davor
SUHADOLE
Moški SLO SUHADOLE 00:32:58.74 >
Klub SUHADOLE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:58.74
38 . 282 Hribernik Jure
PUŠTAL
Moški SLO PUŠTAL 00:33:06.82 >
Klub PUŠTAL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:06.82
39 . 136 Kern Marko
HITRE ŽELVE KOMENDA
Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 00:33:10.92 >
Klub HITRE ŽELVE KOMENDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:10.92
40 . 58 Urh Anton
SNOVIK
Moški SLO SNOVIK 00:33:15.71 >
Klub SNOVIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:15.71
41 . 270 Svetic Franci
VRHPOLJE
Moški SLO VRHPOLJE 00:33:20.97 >
Klub VRHPOLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:20.97
42 . 500 Greif Uroš
AJDOVŠČINA
Moški SLO AJDOVŠČINA 00:33:28.15 >
Klub AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:28.15
43 . 5 Osanič Aleš
PUSTOLOVEC RAJD
Moški SLO PUSTOLOVEC RAJD 00:33:58.16 >
Klub PUSTOLOVEC RAJD
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:58.16
44 . 284 Grgič Goran
ŠKOFJA LOKA
Moški SLO ŠKOFJA LOKA 00:34:09.41 >
Klub ŠKOFJA LOKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:09.41
45 . 142 Vukotič Dejan
ŠD DIVJI ZAJCI
Moški SLO ŠD DIVJI ZAJCI 00:34:11.71 >
Klub ŠD DIVJI ZAJCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:11.71
46 . 135 Železnik Franci
ŠD ČEŠNJICE
Moški SLO ŠD ČEŠNJICE 00:34:25.20 >
Klub ŠD ČEŠNJICE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:25.20
47 . 74 Hočevar Milan
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:34:32.07 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:32.07
48 . 56 MALI Anton
ŠKD SELA
Moški SLO ŠKD SELA 00:35:21.55 >
Klub ŠKD SELA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:21.55
49 . 459 Kuhar Igor
MODRA ŠOLA TEKA Z AC LOVŠE
Moški SLO MODRA ŠOLA TEKA Z AC LOVŠE 00:35:24.46 >
Klub MODRA ŠOLA TEKA Z AC LOVŠE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:24.46
50 . 111 Prešeren Matjaž
TELOVADNICA JANJA
Moški SLO TELOVADNICA JANJA 00:35:44.68 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:44.68
51 . 296 Podjed Samo
KAMNIK
Moški SLO KAMNIK 00:36:05.90 >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:36:05.90
52 . 480 Vodnik Brane
ŠD ZAGORICA
Moški SLO ŠD ZAGORICA 00:36:23.74 >
Klub ŠD ZAGORICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:36:23.74
53 . 169 Komac Uroš
SEBENJE
Moški SLO SEBENJE 00:37:12.21 >
Klub SEBENJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:12.21
54 . 222 Kancilija Marjan
GABROVNICA
Moški SLO GABROVNICA 00:37:21.47 >
Klub GABROVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:21.47
55 . 112 Gorjup Armin
TELOVADNICA JANJA
Moški SLO TELOVADNICA JANJA 00:37:25.96 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:25.96
56 . 400 Jerič Janez
HOFER TRGOVINA D.O.O.
Moški SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. 00:38:00.66 >
Klub HOFER TRGOVINA D.O.O.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:00.66
57 . 220 Oblak Janez
VRHPOLJE PRI KAMNIKU
Moški SLO VRHPOLJE PRI KAMNIKU 00:38:01.86 >
Klub VRHPOLJE PRI KAMNIKU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:01.86
58 . 376 Podkrajšek Borut
ŠD KOTREDEŽ
Moški SLO ŠD KOTREDEŽ 00:38:50.74 >
Klub ŠD KOTREDEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:50.74
59 . 46 Fajfer Boris
RADEČE
Moški SLO RADEČE 00:39:16.19 >
Klub RADEČE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:16.19
60 . 191 Podviz Gregor
ZBILJE
Moški SLO ZBILJE 00:40:15.91 >
Klub ZBILJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:15.91
61 . 551 Kajzer Janez
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 00:40:46.41 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:46.41
62 . 232 Šega Gregor
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 00:41:16.05 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:41:16.05
M8 - MOšKI 50 - 59 LET-M
1 . 9 Jerič Robert
JUNAK KRVAVCA
Moški SLO JUNAK KRVAVCA 00:10:53.53 >
Klub JUNAK KRVAVCA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:53.53
2 . 458 Močnik Metod
TEAM SLO MARATON
Moški SLO TEAM SLO MARATON 00:26:05.64 >
Klub TEAM SLO MARATON
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:05.64
3 . 276 Wagner Tomas
AVTO TRIGLAV
Moški SLO AVTO TRIGLAV 00:26:15.42 >
Klub AVTO TRIGLAV
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:15.42
4 . 288 Kveder Lado
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:27:23.00 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:23.00
5 . 477 Vrhunc Matjaž
SLOVENSKA VOJSKA
Moški SLO SLOVENSKA VOJSKA 00:28:01.86 >
Klub SLOVENSKA VOJSKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:01.86
6 . 462 Jeretina Primož
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 00:29:17.53 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:17.53
7 . 392 Božič Ivan
RADOMLJE
Moški SLO RADOMLJE 00:29:19.43 >
Klub RADOMLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:19.43
8 . 369 Bajec Herman
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:29:56.22 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:56.22
9 . 259 Opetnik Siegfried
HSV-KLAGENFURT
Moški SLO HSV-KLAGENFURT 00:30:49.16 >
Klub HSV-KLAGENFURT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:49.16
10 . 16 Grčar Jože
ŠD ELEKTRO LJUBLJANA
Moški SLO ŠD ELEKTRO LJUBLJANA 00:31:11.44 >
Klub ŠD ELEKTRO LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:11.44
11 . 36 Zupančič Silvo
BEVKE
Moški SLO BEVKE 00:31:19.30 >
Klub BEVKE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:19.30
12 . 235 Škrbinc Miran
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:31:48.27 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:48.27
13 . 299 Černe Andrej
ŠRD ZAJCI
Moški SLO ŠRD ZAJCI 00:31:48.76 >
Klub ŠRD ZAJCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:48.76
14 . 371 Sršen Rajko
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:31:53.65 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:53.65
15 . 454 Černigoj Milan
KD LPP
Moški SLO KD LPP 00:32:46.34 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:46.34
16 . 395 Rojšek Tomaž
LJ TEKAČI
Moški SLO LJ TEKAČI 00:32:58.04 >
Klub LJ TEKAČI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:58.04
17 . 39 SeniČar Zdravko
DRAMLJE
Moški SLO DRAMLJE 00:33:15.77 >
Klub DRAMLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:15.77
18 . 185 Marolt Darko
RADOLCA
Moški SLO RADOLCA 00:33:20.99 >
Klub RADOLCA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:20.99
19 . 485 Markič Jože
ROBOVCI
Moški SLO ROBOVCI 00:33:25.82 >
Klub ROBOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:25.82
20 . 208 Sikošek Edo
KAMNIK
Moški SLO KAMNIK 00:33:34.28 >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:34.28
21 . 183 Kotar Dušan
PUSTO
Moški SLO PUSTO 00:33:50.26 >
Klub PUSTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:50.26
22 . 491 Gričnik Ivan
KK ROGLA
Moški SLO KK ROGLA 00:33:55.53 >
Klub KK ROGLA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:55.53
23 . 53 Pustovrh Niko
KNAUFINSULATION
Moški SLO KNAUFINSULATION 00:34:33.53 >
Klub KNAUFINSULATION
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:33.53
24 . 130 Bregar Drago
TERME SNOVIK
Moški SLO TERME SNOVIK 00:34:44.50 >
Klub TERME SNOVIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:44.50
25 . 82 Štiftar Jurij
PRIPRAVE
Moški SLO PRIPRAVE 00:35:02.14 >
Klub PRIPRAVE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:02.14
26 . 422 Dzamastagic Senad
JESENICE
Moški SLO JESENICE 00:35:13.09 >
Klub JESENICE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:13.09
27 . 59 Breznik Andrej
DOB
Moški SLO DOB 00:35:14.12 >
Klub DOB
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:14.12
28 . 317 Jerič Jure
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 00:35:16.01 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:16.01
29 . 549 Valant Rajko
TECEMO Z NASMEHOM KLEMEN DOLENC
Moški SLO TECEMO Z NASMEHOM KLEMEN DOLENC 00:35:52.90 >
Klub TECEMO Z NASMEHOM KLEMEN DOLENC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:52.90
30 . 11 SUHADOLC Miro
BIZGECI
Moški SLO BIZGECI 00:36:08.70 >
Klub BIZGECI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:36:08.70
31 . 472 Štalec Vladimir
AK ŽELEZNIKI
Moški SLO AK ŽELEZNIKI 00:36:29.84 >
Klub AK ŽELEZNIKI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:36:29.84
32 . 87 Vrankar Lojze
UBOGI PRFOKSI
Moški SLO UBOGI PRFOKSI 00:36:38.28 >
Klub UBOGI PRFOKSI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:36:38.28
33 . 65 Snedec Franci
CANIFIT TEAM
Moški SLO CANIFIT TEAM 00:36:58.92 >
Klub CANIFIT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:36:58.92
34 . 456 PLANKL JOŽE
TEPANJE
Moški SLO TEPANJE 00:37:23.07 >
Klub TEPANJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:23.07
35 . 490 Ocepek Pavel
ŠD SUHADOLE
Moški SLO ŠD SUHADOLE 00:37:25.35 >
Klub ŠD SUHADOLE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:25.35
36 . 19 Pirc Franci
TEKAŠKI FORUM
Moški SLO TEKAŠKI FORUM 00:37:43.65 >
Klub TEKAŠKI FORUM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:43.65
37 . 210 Kos Boštjan
ŠPORTNO DRUŠTVO SIJ
Moški SLO ŠPORTNO DRUŠTVO SIJ 00:38:18.97 >
Klub ŠPORTNO DRUŠTVO SIJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:18.97
38 . 180 Nagode Mitja
KAMNIK
Moški SLO KAMNIK 00:38:20.09 >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:20.09
39 . 544 Omar Dominik
RADENSKA ADRIATIC TEAM
Moški SLO RADENSKA ADRIATIC TEAM 00:38:28.24 >
Klub RADENSKA ADRIATIC TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:28.24
40 . 293 Senegačnik Marjan
PULSE PERFORMANCE
Moški SLO PULSE PERFORMANCE 00:38:47.04 >
Klub PULSE PERFORMANCE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:47.04
41 . 279 Kreft Zdravko
VRH NAD KRAŠNJO
Moški SLO VRH NAD KRAŠNJO 00:38:59.08 >
Klub VRH NAD KRAŠNJO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:59.08
42 . 545 Vrankar Robert
VGVRANKAR
Moški SLO VGVRANKAR 00:39:07.59 >
Klub VGVRANKAR
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:07.59
43 . 70 Kušar Vinko
UBOGI PRFOKSI
Moški SLO UBOGI PRFOKSI 00:39:11.52 >
Klub UBOGI PRFOKSI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:11.52
44 . 211 Hrabar Tomaž
TK AS INŠTRUKCIJE
Moški SLO TK AS INŠTRUKCIJE 00:39:19.74 >
Klub TK AS INŠTRUKCIJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:19.74
45 . 298 Ereiz Ivo
SERJUČE
Moški SLO SERJUČE 00:39:28.67 >
Klub SERJUČE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:28.67
46 . 159 Lestan Darko
URBANI TEKAČI DOMŽALE
Moški SLO URBANI TEKAČI DOMŽALE 00:39:44.31 >
Klub URBANI TEKAČI DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:44.31
47 . 62 Radosavljević Miro
PASCOFIX RUNNING TEAM SLOVENIA
Moški SLO PASCOFIX RUNNING TEAM SLOVENIA 00:40:43.25 >
Klub PASCOFIX RUNNING TEAM SLOVENIA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:43.25
48 . 240 Urbanc Franci
ŠD DIVJI ZAJCI
Moški SLO ŠD DIVJI ZAJCI 00:41:00.95 >
Klub ŠD DIVJI ZAJCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:41:00.95
49 . 420 Ropotar Bogo
MENGEŠ
Moški SLO MENGEŠ 00:42:32.56 >
Klub MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:42:32.56
50 . 50 Vujasinović Momir
SLOVENSKE ŽELEZNICE
Moški SLO SLOVENSKE ŽELEZNICE 00:43:24.66 >
Klub SLOVENSKE ŽELEZNICE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:43:24.66
51 . 17 Oitzl Niko
ALPENBUNDESBAHN
Moški SLO ALPENBUNDESBAHN 00:44:37.85 >
Klub ALPENBUNDESBAHN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:44:37.85
52 . 158 Kmetič Miran
KISUC
Moški SLO KISUC 00:44:51.78 >
Klub KISUC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:44:51.78
53 . 253 Kožuh Bojan
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:48:03.30 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:48:03.30
M9 - MOšKI 60 IN STAREJšI-M
1 . 370 GALIN Bojan
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:28:26.35 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:26.35
2 . 374 Jesenko Andrej
STARA LOKA
Moški SLO STARA LOKA 00:29:55.64 >
Klub STARA LOKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:55.64
3 . 463 Jerič Miha
ŠD DIVJI ZAJCI
Moški SLO ŠD DIVJI ZAJCI 00:30:50.84 >
Klub ŠD DIVJI ZAJCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:50.84
4 . 415 Lešnik Štefan
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 00:30:56.12 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:56.12
5 . 476 RIHTARIČ MARJAN
IHOVA
Moški SLO IHOVA 00:31:14.00 >
Klub IHOVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:14.00
6 . 34 Klemenc Tone
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:31:30.27 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:30.27
7 . 149 Rožman Franc
OKOSLAVCI
Moški SLO OKOSLAVCI 00:33:03.29 >
Klub OKOSLAVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:03.29
8 . 389 Jarc Rado
TREBNJE
Moški SLO TREBNJE 00:33:08.67 >
Klub TREBNJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:08.67
9 . 489 Debenec Bojan
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 00:34:01.58 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:01.58
10 . 152 Mikec Zvone
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 00:34:12.74 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:12.74
11 . 457 Korošec Tone
SP.BREŽNICA
Moški SLO SP.BREŽNICA 00:35:10.26 >
Klub SP.BREŽNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:10.26
12 . 132 Knavs Anton
KLJUKA
Moški SLO KLJUKA 00:35:12.58 >
Klub KLJUKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:12.58
13 . 372 Ručigaj Zdravc
PRESERJE PRI RADOMLJAH
Moški SLO PRESERJE PRI RADOMLJAH 00:35:29.91 >
Klub PRESERJE PRI RADOMLJAH
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:29.91
14 . 77 Rus Matjaž
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 00:35:32.64 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:32.64
15 . 66 Mali Karol
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:35:50.57 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:50.57
16 . 320 Jelenc Vid
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 00:36:03.99 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:36:03.99
17 . 464 Lipovšek Branko
KAMNIK
Moški SLO KAMNIK 00:36:15.41 >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:36:15.41
18 . 80 Rajgelj Franci
KRANJ
Moški SLO KRANJ 00:36:33.68 >
Klub KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:36:33.68
19 . 254 Vizjak Miljko
ZALI LOG
Moški SLO ZALI LOG 00:37:11.11 >
Klub ZALI LOG
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:11.11
20 . 402 šmid Peter
SREDNJE BITNJE
Moški SLO SREDNJE BITNJE 00:37:15.92 >
Klub SREDNJE BITNJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:15.92
21 . 216 Zabret Jože
DOMŽALE
Moški SLO DOMŽALE 00:37:36.73 >
Klub DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:36.73
22 . 536 Pančur Franc
POTOK
Moški SLO POTOK 00:37:37.26 >
Klub POTOK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:37.26
23 . 512 Rebolj Janez
GORA PRI PEČAH
Moški SLO GORA PRI PEČAH 00:37:38.05 >
Klub GORA PRI PEČAH
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:38.05
24 . 54 CEHUN SRECKO
ŠD SUHADOLE
Moški SLO ŠD SUHADOLE 00:38:11.24 >
Klub ŠD SUHADOLE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:11.24
25 . 554 CHIZZO ALDO
GEOBAL
Moški SLO GEOBAL 00:38:43.34 >
Klub GEOBAL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:43.34
26 . 172 Kemperl Zvonko
ŠD MENINA PLANINA
Moški SLO ŠD MENINA PLANINA 00:39:37.00 >
Klub ŠD MENINA PLANINA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:37.00
27 . 412 Gajić Mićo
ŠKOFJA LOKA
Moški SLO ŠKOFJA LOKA 00:40:24.90 >
Klub ŠKOFJA LOKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:24.90
28 . 143 Švab Vincent
ZG. VETERNO
Moški SLO ZG. VETERNO 00:40:31.75 >
Klub ZG. VETERNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:31.75
29 . 313 Hribovšek Vladimir
AAK SLOVAN - TEK.SI
Moški SLO AAK SLOVAN - TEK.SI 00:41:48.21 >
Klub AAK SLOVAN - TEK.SI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:41:48.21
30 . 37 Mišov Dragan
PODLUBNIK
Moški SLO PODLUBNIK 00:41:49.36 >
Klub PODLUBNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:41:49.36
31 . 113 Prešeren Tone
TELOVADNICA JANJA
Moški SLO TELOVADNICA JANJA 00:42:38.37 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:42:38.37
32 . 14 Jerič Franc
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 00:44:08.96 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:44:08.96
33 . 167 Horvat Miha
SULCI KAMNIK
Moški SLO SULCI KAMNIK 00:46:34.77 >
Klub SULCI KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:46:34.77
Z1 - DEKLICE 6 - 8 LET-Ž
1 . 217 Oblak Nina
VRHPOLJE PRI KAMNIKU
Ženski SLO VRHPOLJE PRI KAMNIKU 00:08:22.61 >
Klub VRHPOLJE PRI KAMNIKU
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:08:22.61
2 . 326 Korošec Eva
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:08:51.40 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:08:51.40
3 . 325 Korošec Ana
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:10:46.46 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:10:46.46
4 . 40 Klemen Taja
ŠD ŠMARTNO
Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 00:11:22.99 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:11:22.99
5 . 328 Bizjak Manca
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:11:29.01 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:11:29.01
6 . 324 Kosec Taja
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:12:34.56 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:12:34.56
7 . 323 Sušnik Lara
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:13:22.69 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:13:22.69
8 . 329 Berlic Laura
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:19:16.77 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:19:16.77
9 . 322 Žunić Nika
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:19:16.84 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:19:16.84
10 . 238 Rejc Ela
KRNICE PRI NOVAKIH
Ženski SLO KRNICE PRI NOVAKIH 00:22:45.76 >
Klub KRNICE PRI NOVAKIH
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:22:45.76
11 . 237 Rejc Lara
KRNICE PRI NOVAKIH
Ženski SLO KRNICE PRI NOVAKIH 01:32:09.79 >
Klub KRNICE PRI NOVAKIH
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:32:09.79
Z2 - DEKLICE 9 - 12 LET-Ž
1 . 519 Radej Tjaša
OŠ BLANCA
Ženski SLO OŠ BLANCA 00:07:10.33 >
Klub OŠ BLANCA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:07:10.33
2 . 533 Radej Nika
OŠ BLANCA
Ženski SLO OŠ BLANCA 00:08:05.46 >
Klub OŠ BLANCA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:08:05.46
3 . 182 Deisinger Jonna
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:08:45.42 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:08:45.42
4 . 333 Dimec Neža
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:09:08.66 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:09:08.66
5 . 450 Tisu Nika
AK SEVNICA
Ženski SLO AK SEVNICA 00:09:11.47 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:09:11.47
6 . 453 VIDERGAR ZOJA
MARATHON NOVO MESTO AK KRKA
Ženski SLO MARATHON NOVO MESTO AK KRKA 00:09:11.93 >
Klub MARATHON NOVO MESTO AK KRKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:09:11.93
7 . 218 Oblak Hana
VRHPOLJE PRI KAMNIKU
Ženski SLO VRHPOLJE PRI KAMNIKU 00:09:12.15 >
Klub VRHPOLJE PRI KAMNIKU
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:09:12.15
8 . 123 Poljanšek Jana
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:09:13.74 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:09:13.74
9 . 269 Svetic Pia
VRHPOLJE
Ženski SLO VRHPOLJE 00:09:41.25 >
Klub VRHPOLJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:09:41.25
10 . 144 Frlan Brina
ŠD POLJANE
Ženski SLO ŠD POLJANE 00:09:57.76 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:09:57.76
11 . 380 Drolc Eva
LJUBLJANA
Ženski SLO LJUBLJANA 00:10:05.44 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:10:05.44
12 . 332 Slapnik Hana
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:10:21.77 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:10:21.77
13 . 331 Štrajhar Klara
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:10:22.13 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:10:22.13
14 . 114 Souidi Veronika
LJUBLJANA
Ženski SLO LJUBLJANA 00:10:29.86 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:10:29.86
15 . 264 Šubic Maruša
TIMING POLJANE
Ženski SLO TIMING POLJANE 00:10:41.70 >
Klub TIMING POLJANE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:10:41.70
16 . 86 Vrankar Zala
A SMO A NISMO?
Ženski SLO A SMO A NISMO? 00:10:46.65 >
Klub A SMO A NISMO?
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:10:46.65
17 . 330 Šuštar Viktorija
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:10:54.15 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:10:54.15
18 . 26 Podbevšek Sabina
OŠ DOBROVA
Ženski SLO OŠ DOBROVA 00:11:08.46 >
Klub OŠ DOBROVA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:11:08.46
19 . 89 Volkar Baloh Mia
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:11:24.66 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:11:24.66
20 . 90 JERIČ AJDA
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:12:29.34 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:12:29.34
21 . 145 Frlan Zarja
ŠD POLJANE
Ženski SLO ŠD POLJANE 00:16:58.22 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:16:58.22
22 . 527 Milanovic Antonija
PODSTUDENEC
Ženski SLO PODSTUDENEC 00:19:02.98 >
Klub PODSTUDENEC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:19:02.98
23 . 528 Milanovic Teodora
PODSTUDENEC
Ženski SLO PODSTUDENEC 00:19:16.78 >
Klub PODSTUDENEC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:19:16.78
24 . 227 Štrekelj Naja
ŠTREKELJ
Ženski SLO ŠTREKELJ 01:32:05.52 >
Klub ŠTREKELJ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:32:05.52
Z3 - DEKLICE 13 - 15 LET-Ž
1 . 338 Mozetič Metka
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:07:17.39 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:07:17.39
2 . 375 Osolnik Lejla
OŠEVEK
Ženski SLO OŠEVEK 00:08:09.23 >
Klub OŠEVEK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:08:09.23
3 . 364 Dolinšek Viktorija
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:08:15.25 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:08:15.25
4 . 257 Kranjec Zoja
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:09:39.06 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:09:39.06
5 . 146 Frlan Mina
ŠD POLJANE
Ženski SLO ŠD POLJANE 00:11:40.53 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:11:40.53
6 . 339 Jerič Manja
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:12:22.06 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:12:22.06
Z4 - DEKLICE DO 19-Ž
1 . 307 Mali Nuša
AK OLIMPIJA
Ženski SLO AK OLIMPIJA 00:26:14.58 >
Klub AK OLIMPIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:26:14.58
2 . 133 Souidi Katarina
LJUBLJANA
Ženski SLO LJUBLJANA 00:34:05.66 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:34:05.66
3 . 134 Souidi Kristina
LJUBLJANA
Ženski SLO LJUBLJANA 00:34:05.92 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:34:05.92
4 . 153 Jerala Ana
LETS DANCE
Ženski SLO LETS DANCE 00:39:10.30 >
Klub LETS DANCE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:39:10.30
5 . 426 suhoversnik nusa
SLAVICA IN NUSA
Ženski SLO SLAVICA IN NUSA 00:42:05.51 >
Klub SLAVICA IN NUSA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:42:05.51
6 . 506 Mohar Gradišek Neža
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 00:44:36.43 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:44:36.43
7 . 513 Uršič Tjaša
ŽUPANJE NJIVE
Ženski SLO ŽUPANJE NJIVE 00:44:36.68 >
Klub ŽUPANJE NJIVE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:44:36.68
Z5 - ŽENSKE 20 - 29 LET-Ž
1 . 308 Klinar Tina
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:26:51.01 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:26:51.01
2 . 304 Klančnik Pobežin Karmen
ANINE TEKAČICE
Ženski SLO ANINE TEKAČICE 00:28:57.85 >
Klub ANINE TEKAČICE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:28:57.85
3 . 436 Skube Nives
AD OLIMPIK
Ženski SLO AD OLIMPIK 00:29:28.04 >
Klub AD OLIMPIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:29:28.04
4 . 314 Mazi Nika
JEZERO
Ženski SLO JEZERO 00:30:31.44 >
Klub JEZERO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:30:31.44
5 . 203 Šipelj Špela
ŠENT JURIJ
Ženski SLO ŠENT JURIJ 00:32:41.81 >
Klub ŠENT JURIJ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:32:41.81
6 . 504 Lamovec Urška
LJUBLJANA
Ženski SLO LJUBLJANA 00:34:30.54 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:34:30.54
7 . 226 Sušnik Sonja
RAVNE
Ženski SLO RAVNE 00:35:16.31 >
Klub RAVNE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:35:16.31
8 . 398 Robnik Katarina
HOFER TRGOVINA D.O.O.
Ženski SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. 00:35:23.22 >
Klub HOFER TRGOVINA D.O.O.
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:35:23.22
9 . 396 Ferjančič Špela
STARA VRHNIKA
Ženski SLO STARA VRHNIKA 00:35:37.37 >
Klub STARA VRHNIKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:35:37.37
10 . 176 Lušina Manja
ŠD DRAŽGOŠE
Ženski SLO ŠD DRAŽGOŠE 00:36:48.77 >
Klub ŠD DRAŽGOŠE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:36:48.77
11 . 552 Matjaž Mojca
TIROSEK
Ženski SLO TIROSEK 00:41:50.95 >
Klub TIROSEK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:41:50.95
12 . 312 Grkman Nina
PODSTUDENEC
Ženski SLO PODSTUDENEC 00:41:53.11 >
Klub PODSTUDENEC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:41:53.11
13 . 174 Žibrek Tamara
MOSTE
Ženski SLO MOSTE 00:44:12.83 >
Klub MOSTE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:44:12.83
14 . 178 Homar Klara
POTOK
Ženski SLO POTOK 00:46:27.13 >
Klub POTOK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:46:27.13
15 . 405 Zalogar Katja
PIRŠEVO
Ženski SLO PIRŠEVO 00:46:32.51 >
Klub PIRŠEVO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:46:32.51
16 . 212 Zabret Polona
DOMŽALE
Ženski SLO DOMŽALE 00:48:27.14 >
Klub DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:48:27.14
Z6 - ŽENSKE 30 - 39 LET-Ž
1 . 305 Koligar Mojca
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:25:57.83 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:25:57.83
2 . 306 Dolinar Majdič Simona
TK INLES RIKO RIBNICA
Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 00:27:38.87 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:27:38.87
3 . 33 Berlec Barbara
DOBENO
Ženski SLO DOBENO 00:31:34.97 >
Klub DOBENO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:31:34.97
4 . 435 Kidrič Nataša
SV FLORIJAN
Ženski SLO SV FLORIJAN 00:31:49.65 >
Klub SV FLORIJAN
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:31:49.65
5 . 1 Čelesnik Tamara
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:32:27.80 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:32:27.80
6 . 452 Vidergar Aleksandra
MARATHON NOVO MESTO
Ženski SLO MARATHON NOVO MESTO 00:33:04.79 >
Klub MARATHON NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:33:04.79
7 . 141 Urbanc Eva
ŠD DIVJI ZAJCI
Ženski SLO ŠD DIVJI ZAJCI 00:34:11.69 >
Klub ŠD DIVJI ZAJCI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:34:11.69
8 . 197 Dacar Darja
DRUŠTVO ADDIKO
Ženski SLO DRUŠTVO ADDIKO 00:34:32.57 >
Klub DRUŠTVO ADDIKO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:34:32.57
9 . 239 Kuhar Mateja
RAVNE PRI ŠMARTNEM
Ženski SLO RAVNE PRI ŠMARTNEM 00:34:34.91 >
Klub RAVNE PRI ŠMARTNEM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:34:34.91
10 . 125 Bohorč Saša
RADOMLJE
Ženski SLO RADOMLJE 00:35:06.58 >
Klub RADOMLJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:35:06.58
11 . 277 Safonova Elena
KOPER
Ženski SLO KOPER 00:35:51.11 >
Klub KOPER
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:35:51.11
12 . 83 Mali Karmen
ŠD ŠMARTNO - TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO ŠD ŠMARTNO - TELOVADNICA JANJA 00:36:50.27 >
Klub ŠD ŠMARTNO - TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:36:50.27
13 . 95 Jerič Mateja
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:38:22.82 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:38:22.82
14 . 55 MALI BARBARA
ZNOJILE
Ženski SLO ZNOJILE 00:38:26.88 >
Klub ZNOJILE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:38:26.88
15 . 45 Mohorič Mateja
SELCA
Ženski SLO SELCA 00:39:16.22 >
Klub SELCA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:39:16.22
16 . 385 Kravanja Maja
LJUBLJANA
Ženski SLO LJUBLJANA 00:40:04.52 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:40:04.52
17 . 92 Volkar Darja
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:41:50.92 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:41:50.92
18 . 93 Slapar Tanja
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:42:17.34 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:42:17.34
19 . 164 Rems Anita
ŠENČUR
Ženski SLO ŠENČUR 00:42:34.94 >
Klub ŠENČUR
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:42:34.94
20 . 399 Twiner Claudia
HOFER TRGOVINA D.O.O.
Ženski SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. 00:44:19.71 >
Klub HOFER TRGOVINA D.O.O.
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:44:19.71
21 . 397 Ferjančič Nataša
GRADIŠČE PRI VIPAVI
Ženski SLO GRADIŠČE PRI VIPAVI 00:44:30.21 >
Klub GRADIŠČE PRI VIPAVI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:44:30.21
22 . 492 Mrak Valerija
VOŠČE
Ženski SLO VOŠČE 00:45:29.28 >
Klub VOŠČE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:45:29.28
23 . 179 Kadivec Mirta
KAMNIK
Ženski SLO KAMNIK 00:45:45.62 >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:45:45.62
24 . 94 Prepadnik Sonja
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:47:25.40 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:47:25.40
25 . 42 Klemen Katarina
ŠD ŠMARTNO
Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 00:47:35.73 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:47:35.73
26 . 230 Štrekelj Sara
ŠTREKELJ
Ženski SLO ŠTREKELJ 00:48:24.30 >
Klub ŠTREKELJ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:48:24.30
27 . 261 Homar Nina
ŠD ŠMARTNO
Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 00:48:46.66 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:48:46.66
28 . 511 Zajc žunić Ines
ZG. TUHINJ
Ženski SLO ZG. TUHINJ 00:49:16.92 >
Klub ZG. TUHINJ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:49:16.92
29 . 410 šerbec Tinka
ŠKOFJA LOKA
Ženski SLO ŠKOFJA LOKA 00:49:25.63 >
Klub ŠKOFJA LOKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:49:25.63
30 . 518 Milanovič Anuša
PODSTUDENEC
Ženski SLO PODSTUDENEC 00:49:37.99 >
Klub PODSTUDENEC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:49:37.99
31 . 72 Hribernik Urša
ŠD ŠMARTNO
Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 00:50:27.65 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:50:27.65
32 . 534 BLATNIK Barbara
DRUŠTVO VITA
Ženski SLO DRUŠTVO VITA 00:59:07.89 >
Klub DRUŠTVO VITA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:59:07.89
Z7 - ŽENSKE 40 - 49 LET-Ž
1 . 154 Jerala Marjeta
LETS DANCE
Ženski SLO LETS DANCE 00:30:50.35 >
Klub LETS DANCE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:30:50.35
2 . 140 Drnovšek Monja
CELJE
Ženski SLO CELJE 00:31:03.27 >
Klub CELJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:31:03.27
3 . 219 Oblak Darja
VRHPOLJE PRI KAMNIKU
Ženski SLO VRHPOLJE PRI KAMNIKU 00:31:09.18 >
Klub VRHPOLJE PRI KAMNIKU
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:31:09.18
4 . 137 Knez Tadeja
DOB
Ženski SLO DOB 00:32:02.77 >
Klub DOB
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:32:02.77
5 . 100 Baloh Janja
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:33:53.88 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:33:53.88
6 . 416 Keržan Brigita
KINVITAL
Ženski SLO KINVITAL 00:35:46.50 >
Klub KINVITAL
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:35:46.50
7 . 442 Cevec Melita
LOKE
Ženski SLO LOKE 00:36:16.80 >
Klub LOKE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:36:16.80
8 . 315 Pristovnik Natalija
ŠD RADOST
Ženski SLO ŠD RADOST 00:36:19.53 >
Klub ŠD RADOST
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:36:19.53
9 . 418 Žibert Darinka
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:36:23.72 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:36:23.72
10 . 291 KALUDER Saša
DOMŽALE RUN
Ženski SLO DOMŽALE RUN 00:36:27.54 >
Klub DOMŽALE RUN
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:36:27.54
11 . 97 Kanižar Joži
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:36:34.77 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:36:34.77
12 . 379 Škafar Novak Urška
AMFIBIJA
Ženski SLO AMFIBIJA 00:36:51.68 >
Klub AMFIBIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:36:51.68
13 . 468 Polovšak Manja
LEŠE
Ženski SLO LEŠE 00:37:19.40 >
Klub LEŠE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:37:19.40
14 . 96 Mazovec Maruša
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:37:33.60 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:37:33.60
15 . 499 škvarč Julija
LOKAVEC
Ženski SLO LOKAVEC 00:38:52.22 >
Klub LOKAVEC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:38:52.22
16 . 81 Štiftar Gabrijela
DOMŽALE
Ženski SLO DOMŽALE 00:39:01.72 >
Klub DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:39:01.72
17 . 473 Kuhar Sonja
MODRA ŠOLA TEKA Z AC LOVŠE
Ženski SLO MODRA ŠOLA TEKA Z AC LOVŠE 00:39:03.69 >
Klub MODRA ŠOLA TEKA Z AC LOVŠE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:39:03.69
18 . 98 Gerič Nataša
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:39:42.68 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:39:42.68
19 . 417 Ozebek Andreja
ŠD TEKAČI Z OBALE
Ženski SLO ŠD TEKAČI Z OBALE 00:40:16.23 >
Klub ŠD TEKAČI Z OBALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:40:16.23
20 . 393 Thuma Polona
KAMNIK
Ženski SLO KAMNIK 00:41:02.76 >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:41:02.76
21 . 556 KOKOT Tanja
ŠD Kovintrade
Ženski SLO ŠD Kovintrade 00:41:12.48 >
Klub ŠD Kovintrade
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:41:12.48
22 . 404 MARINKO Vesna
MENGEŠ
Ženski SLO MENGEŠ 00:41:33.34 >
Klub MENGEŠ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:41:33.34
23 . 71 Filipič Nataša
MENGEŠ
Ženski SLO MENGEŠ 00:41:34.67 >
Klub MENGEŠ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:41:34.67
24 . 524 Mali Pisek Urša
KAMNIK
Ženski SLO KAMNIK 00:42:04.67 >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:42:04.67
25 . 439 Kovačič Simona
MAČKOVCI
Ženski SLO MAČKOVCI 00:42:13.37 >
Klub MAČKOVCI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:42:13.37
26 . 377 Bradač Irena
TK TRISPORT KAMNIK
Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:42:57.34 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:42:57.34
27 . 427 suhoversnik slavica
SLAVICA IN NUSA
Ženski SLO SLAVICA IN NUSA 00:43:06.54 >
Klub SLAVICA IN NUSA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:43:06.54
28 . 494 Cerar Brigita
PODVOLOVLJEK
Ženski SLO PODVOLOVLJEK 00:43:26.76 >
Klub PODVOLOVLJEK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:43:26.76
29 . 28 Janžekovič Mojca
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:44:01.13 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:44:01.13
30 . 192 Žibrek Anita
MOSTE
Ženski SLO MOSTE 00:44:13.06 >
Klub MOSTE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:44:13.06
31 . 38 Delčnjak Milena
BOVŠE
Ženski SLO BOVŠE 00:44:21.10 >
Klub BOVŠE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:44:21.10
32 . 493 Vrbančič Mojca
TRZIN
Ženski SLO TRZIN 00:45:45.63 >
Klub TRZIN
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:45:45.63
33 . 48 Groznik Sonja
ŠD SUHADOLE
Ženski SLO ŠD SUHADOLE 00:46:53.97 >
Klub ŠD SUHADOLE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:46:53.97
34 . 406 Novak Helena
MORAVČE
Ženski SLO MORAVČE 00:49:03.24 >
Klub MORAVČE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:49:03.24
35 . 246 Smolič Mateja
LJUBLJANA
Ženski SLO LJUBLJANA 00:49:08.62 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:49:08.62
36 . 121 VELENŠEK Alenka
DMSBZT CELJE
Ženski SLO DMSBZT CELJE 00:51:24.17 >
Klub DMSBZT CELJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:51:24.17
Z8 - ŽENSKE 50 - 59 LET-Ž
1 . 4 aljančič nataša
PUSTOLOVEC RAJD
Ženski SLO PUSTOLOVEC RAJD 00:31:27.16 >
Klub PUSTOLOVEC RAJD
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:31:27.16
2 . 421 Žlogar Ivica
PULSE PERFORMANCE
Ženski SLO PULSE PERFORMANCE 00:31:45.03 >
Klub PULSE PERFORMANCE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:31:45.03
3 . 20 Grm Ksenija
KINVITAL
Ženski SLO KINVITAL 00:32:13.18 >
Klub KINVITAL
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:32:13.18
4 . 555 ŠEBENIK MINKA
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 00:33:16.39 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:33:16.39
5 . 41 Bogataj Helena
KAMNIK
Ženski SLO KAMNIK 00:33:56.85 >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:33:56.85
6 . 6 Milič Marinka
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:35:04.76 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:35:04.76
7 . 108 Hribar Marija
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:35:46.08 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:35:46.08
8 . 262 Vindiš Alenka
KRANJ
Ženski SLO KRANJ 00:36:57.49 >
Klub KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:36:57.49
9 . 85 Srečnik Lilijana
TRŽIČ
Ženski SLO TRŽIČ 00:37:53.60 >
Klub TRŽIČ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:37:53.60
10 . 69 Jeras Cirila
UBOGI PRFOKSI
Ženski SLO UBOGI PRFOKSI 00:38:21.73 >
Klub UBOGI PRFOKSI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:38:21.73
11 . 10 Štupar Ema
BIZGECI
Ženski SLO BIZGECI 00:38:48.98 >
Klub BIZGECI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:38:48.98
12 . 102 Spruk Branka
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:39:08.12 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:39:08.12
13 . 68 Kušar Andreja
UBOGI PRFOKSI
Ženski SLO UBOGI PRFOKSI 00:39:11.51 >
Klub UBOGI PRFOKSI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:39:11.51
14 . 236 Dolničar Breda
LJUBLJANA-BROD
Ženski SLO LJUBLJANA-BROD 00:39:36.78 >
Klub LJUBLJANA-BROD
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:39:36.78
15 . 104 Rutar Bergant Mojca
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:39:46.17 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:39:46.17
16 . 530 Bavdek Simona
ŠD DOBREPOLJE
Ženski SLO ŠD DOBREPOLJE 00:40:34.32 >
Klub ŠD DOBREPOLJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:40:34.32
17 . 260 Škrjanec Tatjana
ŠD ELEKTRO LJUBLJANA
Ženski SLO ŠD ELEKTRO LJUBLJANA 00:40:35.93 >
Klub ŠD ELEKTRO LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:40:35.93
18 . 248 šifrar mojca
NAKLO
Ženski SLO NAKLO 00:40:41.60 >
Klub NAKLO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:40:41.60
19 . 386 živič Zlata
LJ TEKAČI
Ženski SLO LJ TEKAČI 00:41:45.38 >
Klub LJ TEKAČI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:41:45.38
20 . 234 Škrbinc Štefka
ŠD ŠMARTNO
Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 00:41:54.35 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:41:54.35
21 . 474 Rozman Romana
AD OLIMPIK
Ženski SLO AD OLIMPIK 00:41:58.33 >
Klub AD OLIMPIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:41:58.33
22 . 547 Kolman Alenka
TECEMO Z NASMEHOM KLEMEN DOLENC
Ženski SLO TECEMO Z NASMEHOM KLEMEN DOLENC 00:42:11.07 >
Klub TECEMO Z NASMEHOM KLEMEN DOLENC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:42:11.07
23 . 391 Božič Nataša
RADOMLJE
Ženski SLO RADOMLJE 00:42:24.62 >
Klub RADOMLJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:42:24.62
24 . 106 Krašovec Darja
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:42:38.03 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:42:38.03
25 . 200 Dekleva Lea
LJUBLJANA
Ženski SLO LJUBLJANA 00:42:55.54 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:42:55.54
26 . 107 Kanižar Meta
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:43:13.29 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:43:13.29
27 . 449 Pavlič Darja
ZGOŠA
Ženski SLO ZGOŠA 00:43:14.63 >
Klub ZGOŠA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:43:14.63
28 . 475 Gornjec Tatjana
IZOLA
Ženski SLO IZOLA 00:43:26.76 >
Klub IZOLA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:43:26.76
29 . 3 Drolc Milka
SNOVIK
Ženski SLO SNOVIK 00:43:40.35 >
Klub SNOVIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:43:40.35
30 . 13 Jerič Maja
KD MENGEŠ
Ženski SLO KD MENGEŠ 00:43:48.28 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:43:48.28
31 . 285 Bukovec Martina
ŠD RADOST
Ženski SLO ŠD RADOST