Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 19. Miklavžev tek 2019

Tek Tekma:19. Miklavžev tek 2019 Datum:01.12.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas
M1 - DEčKI 6 - 8 LET-M
1 . 432 Repovž Mark Moški SLO AK SEVNICA 00:07:14.26
2 . 467 Dremelj Žan Moški SLO DOMŽALE 00:07:44.00
3 . 265 Šubic Andraž Moški SLO TIMING POLJANE 00:07:56.74
4 . 502 Belinc Žiga Moški SLO OŠ BLANCA 00:07:59.24
5 . 348 Erzar Žiga Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:08:47.77
6 . 266 Šubic Žiga Moški SLO TIMING POLJANE 00:08:52.84
7 . 382 Pavec Tilen Moški SLO CERKLJE 00:09:03.85
8 . 345 Mali Izak Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:09:13.41
9 . 343 Mali Enej Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:09:13.67
10 . 344 Mali Maks Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:09:35.55
11 . 496 Mlakar Žan Moški SLO ŠENTILJ 00:09:44.11
12 . 280 Grohar Urban Moški SLO LJUBLJANA 00:09:54.01
13 . 346 Mali Marcel Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:10:04.24
14 . 147 Frlan Samo Moški SLO ŠD POLJANE 00:10:28.16
15 . 189 Bajec Žiga Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:10:32.92
16 . 75 Volkar Matic Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:10:33.73
17 . 342 Petek Bine Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:10:50.63
18 . 340 Žavbi Aljaž Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:10:58.33
19 . 341 Škrbinc Erik Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:11:27.21
20 . 532 Čeh Lan Moški SLO ŠENTILJ 00:12:09.21
21 . 186 Janžekovič Filip Moški SLO AD ŽELEZNIKI 00:12:18.32
22 . 151 Šekoranja Gašper Moški SLO LJUBLJANA 00:15:05.71
23 . 347 Hribar Aljaž Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:59:14.84
24 . 228 Štrekelj Žan Moški SLO ŠTREKELJ 01:32:03.73
M2 - DEčKI 9 - 12 LET-M
1 . 433 Repovž Maj Moški SLO AK SEVNICA 00:06:42.87
2 . 12 Klemenc Karel Moški SLO LJUBLJANA 00:06:58.09
3 . 470 Slemenšek David Moški SLO OŠ BLANCA 00:06:59.95
4 . 471 Slemenšek Urban Moški SLO OŠ BLANCA 00:07:06.39
5 . 498 černe Jakob Moški SLO AK SEVNICA 00:07:08.51
6 . 357 Korošec Žiga Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:07:27.38
7 . 365 Petek Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:07:35.00
8 . 434 Česen Nal Moški SLO KAMNIK 00:07:35.58
9 . 281 Grohar Črt Moški SLO LJUBLJANA 00:07:50.80
10 . 32 Berlec Oskar Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:08:12.97
11 . 546 Petek Luka Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:08:14.91
12 . 274 Slapničar Matija Moški SLO LJUBLJANA 00:08:17.03
13 . 424 Juteršek Nejc Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:08:17.90
14 . 349 Zupanc Blaž Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:08:19.24
15 . 355 Mali Domen Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:08:22.02
16 . 359 Erzar Lovro Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:08:33.47
17 . 297 Černe David Moški SLO SPODNJE BLATO 00:08:37.64
18 . 366 Pešovski Bužan Leon Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:08:38.65
19 . 520 Romšak Gašper Moški SLO PODJELŠE 00:08:39.97
20 . 353 Pirš Anže Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:08:48.79
21 . 383 Pavec Anton Moški SLO CERKLJE 00:09:02.63
22 . 27 Janžekovič Erazem Moški SLO TELOVADNICA JANJA 00:09:04.09
23 . 187 Janžekovič Anže Moški SLO AD ŽELEZNIKI 00:09:05.45
24 . 362 Bizjak Matevž Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:09:05.93
25 . 193 Podjed Žiga Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:09:07.60
26 . 441 Ahčin Ažbe Moški SLO LOKE 00:09:09.21
27 . 224 Stražar Andraž Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:09:13.70
28 . 523 Pisek Jakob Moški SLO MEKINJE 00:09:17.36
29 . 356 Kuhar Luka Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:09:17.36
30 . 360 Drolec Leon Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:09:20.69
31 . 350 Žnidar Taj Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:09:20.70
32 . 354 Mežan Benjamin Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:09:31.72
33 . 358 Jerič Vrankar Žiga Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:09:35.91
34 . 115 Souidi Martin Moški SLO LJUBLJANA 00:10:30.07
35 . 321 Pulin Anže Moški SLO VELIKI RAKITOVEC 00:10:49.77
36 . 352 Razdevšek Aleeks Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:11:17.78
37 . 351 VRANKAR DAVID Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:11:45.87
38 . 521 Vrankar Marko Erik Moški SLO LJUBLJANA-ČRNUČE 00:11:47.11
39 . 361 JEMEC TIN Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:12:10.09
40 . 229 Štrekelj Mark Moški SLO ŠTREKELJ 00:48:24.62
M3 - DEčKI 13 - 15 LET-M
1 . 25 Poljanšek Izak Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:06:21.13
2 . 124 PreseČnik Matic Moški SLO OŠ GORNJI GRAD 00:06:55.24
3 . 30 Romšak Nik Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:07:13.52
4 . 443 Dacar Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:07:34.24
5 . 363 Petek Jošt Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:08:27.91
6 . 481 Kovač Nejc Moški SLO LJUBLJANA 00:10:31.21
M4 - DEčKI DO 19 LET-M
1 . 387 Uršič Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:24:04.88
2 . 155 Jerala Filip Moški SLO LETS DANCE 00:25:56.15
3 . 455 Jeretina Marko Moški SLO MENGEŠ 00:26:09.76
4 . 388 Ravnikar Žan Moški SLO MOSTE 00:26:15.23
5 . 444 Dacar Luka Moški SLO VRHPOLJE PRI KAMNIKU 00:26:27.58
6 . 407 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:27:19.71
7 . 244 Stražar Uroš Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:36:08.11
8 . 378 Jerič Luka Moški SLO TELOVADNICA JANJA 00:37:04.90
9 . 60 Radosavljević Peter Moški SLO PASCOFIX RUNNING TEAM SLOVENIA 00:37:34.75
10 . 390 Bibič David Moški SLO MORAVČE 00:38:26.34
M5 - MOšKI 20 - 29 LET-M
1 . 301 Bečan Timotej Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:20:38.37
2 . 302 Puhar Rok Moški SLO AK TRIGLAV KRANJ 00:22:05.11
3 . 303 Bregar Gašper Moški SLO GLEDRING 00:22:32.94
4 . 310 Plaznik Matic Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:23:16.74
5 . 309 Tavčar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:23:55.86
6 . 316 Malovrh Matevž Moški SLO TSK BLED 00:25:03.54
7 . 514 Korošec Rok Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:25:54.86
8 . 204 Koželj Simon Moški SLO OŠEVEK 00:26:12.76
9 . 15 Orehek Jure Moški SLO STEGNE 00:26:17.55
10 . 205 Vogrin Domen Moški SLO ŽUPANJE NJIVE 00:26:26.17
11 . 202 Meh Jan Moški SLO ARNAČE 00:27:18.00
12 . 428 Avbelj Luka Moški SLO KŠD PEČE 00:27:22.38
13 . 201 Meh Blaž Moški SLO ARNAČE 00:28:03.19
14 . 206 Golob Urban Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:28:04.78
15 . 437 Krapež David Moški SLO DRAVOGRAD 00:30:23.92
16 . 61 Radosavljević Uroš Moški SLO PASCOFIX RUNNING TEAM SLOVENIA 00:31:03.06
17 . 67 Stare Luka Moški SLO SP. BRNIK 00:31:16.23
18 . 509 Pavlič Van Moški SLO PODGORJE 00:31:24.48
19 . 522 Vrankar Janez Moški SLO LJUBLJANA-ČRNUČE 00:31:42.35
20 . 484 Okorn Anže Moški SLO ROBOVCI 00:31:53.14
21 . 21 Grm Žan Moški SLO KINVITAL 00:32:10.81
22 . 488 Hribar Urban Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:32:42.21
23 . 486 Mihelčič Klemen Moški SLO ROBOVCI 00:32:52.33
24 . 225 Stražar Matjaž Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:33:10.89
25 . 223 Ažman Žiga Moški SLO NAKLO 00:33:33.45
26 . 478 Pokovec Jurij Moški SLO ŠD ZAGORICA 00:34:44.77
27 . 251 škrbe Rok Moški SLO TRNJAVA 00:35:01.80
28 . 531 štrumbelj Martin Moški SLO RAŠICA 00:35:14.95
29 . 24 šorn Sebastijan Moški SLO KAMNIK 00:35:21.66
30 . 177 Lušina Mitja Moški SLO ŠD DRAŽGOŠE 00:36:42.57
31 . 214 Zabret Matej Moški SLO DOMŽALE 00:37:36.68
32 . 497 DEŽMAN NEJC Moški SLO POLICA 00:39:34.27
33 . 409 Klemenc Miro Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:39:35.80
34 . 209 Satler Žiga Moški SLO ZAGORJE OB SAVI 00:40:29.25
35 . 440 Zorec Tom Moški SLO MAČKOVCI 00:41:05.63
36 . 505 Starc Rok Moški SLO LJUBLJANA 00:41:34.69
37 . 510 Horvat Klemen Moški SLO KAMNIK 00:42:47.44
38 . 508 Zgonec Jernej Moški SLO SPODNJE GAMELJNE 00:43:53.71
39 . 278 Jakoš Martin Moški SLO OSREDEK 00:48:32.39
40 . 525 MIKELN MATEVŽ Moški SLO LJUBLJANA 00:49:13.60
M6 - MOšKI 30 - 39 LET-M
1 . 438 Florjanič Marko Moški SLO ŠD SUHADOLE 00:24:00.64
2 . 408 Obreza Anže Moški SLO AD HITROST 00:24:26.86
3 . 207 Vogrin David Moški SLO ŽUPANJE NJIVE 00:24:46.81
4 . 430 Lajevec Miha Moški SLO KŠD PEČE 00:26:16.64
5 . 394 Hafner Boris Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 00:26:21.66
6 . 256 Osvald Tadej Moški SLO ŠTD LONČAR 00:26:33.59
7 . 548 Bitenc Jure Moški SLO MEZARE 00:27:21.35
8 . 414 Vidmar Mitja Moški SLO DOMŽALE 00:27:24.34
9 . 233 Škrbinc Sašo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:27:48.32
10 . 429 Senica Rudi Moški SLO KŠD PEČE 00:28:24.51
11 . 31 Pivk Miha Moški SLO SOPOTNICA 00:28:45.77
12 . 403 Schaffer Miha Moški SLO LJUBLJANA-ŠENTVID 00:28:50.97
13 . 448 Perko Jernej Moški SLO AD OLIMPIK 00:29:03.80
14 . 43 Oman Tomaž Moški SLO LTH AKTIV 00:29:14.50
15 . 368 Potočnik Uroš Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:29:23.88
16 . 175 Barbo Sebastjan Moški SLO LJUBLJANA 00:29:46.45
17 . 311 Bergant Niko Moški SLO KINVITAL 00:29:50.00
18 . 29 Birk Simon Moški SLO ZGORNJA JAVORŠICA 00:30:05.98
19 . 461 Mali Klemen Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:30:08.74
20 . 22 Erzar Peter Moški SLO SNOVIK 00:30:24.59
21 . 78 Galin Rok Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:31:23.49
22 . 543 Benedičič Žiga Moški SLO RADENSKA ADRIATIC TEAM 00:31:43.63
23 . 384 Erjavc Anže Moški SLO LANCOVO 00:32:15.94
24 . 241 Kukolj Rok Moški SLO TD SAVINJČAN 00:32:31.76
25 . 231 Cankar Uroš Moški SLO POLJANE NAD ŠKOFJO LOKO 00:32:49.27
26 . 88 Zupančič Janez Moški SLO ŠKOFJA LOKA 00:33:06.14
27 . 482 Veg Tine Moški SLO STOGOVCI 00:33:08.43
28 . 469 Osenar Sašo Moški SLO KD MENGEŠ 00:33:40.32
29 . 196 Primožič Matjaž Moški SLO ŠKOFJA LOKA 00:33:43.24
30 . 170 Klančnik Gregor Moški SLO TVD PARTIZAN DUPLJE 00:36:10.56
31 . 138 Zagoričnik Primož Moški SLO KOŠARKA 00:36:36.24
32 . 139 Udrih Matic Moški SLO KOŠARKA 00:36:36.77
33 . 84 Mali Primož Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:36:39.41
34 . 553 Krusic Matevz Moški SLO TRISPORT 00:37:01.85
35 . 537 Mir Rok Moški SLO RADENSKA ADRIATIC TEAM 00:39:46.95
36 . 8 Blatnik Davor Moški SLO ROŽIČNO 00:39:50.92
37 . 431 Brodar Toni Moški SLO KŠD PEČE 00:40:18.44
38 . 73 Hribernik Matjaž Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:40:48.74
39 . 215 Zabret Peter Moški SLO LJUBLJANA 00:43:09.37
40 . 526 Radenčič Matej Moški SLO VELIKO TREBELJEVO 00:49:13.39
M7 - MOšKI 40 - 49 LET-M
1 . 188 Janžekovič Stanko Moški SLO AD ŽELEZNIKI 00:23:36.13
2 . 181 Volkar Franci Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:23:50.50
3 . 268 Soklič Tomaž Moški SLO ŠENTURŠKI OKTET 00:24:00.19
4 . 150 Bertoncelj Uroš Moški SLO ŠD KOLOKA 00:24:09.01
5 . 367 Petek Tomo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:25:48.62
6 . 160 Juvan Miha Moški SLO ŠD METEK 00:26:25.11
7 . 273 Sitar Denis Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:26:28.80
8 . 64 Pikel Jernej Moški SLO BREZ KLUBA 00:27:17.74
9 . 419 Osolnik Damjan Moški SLO KD LPP 00:27:20.05
10 . 267 Iglič Robert Moški SLO ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH 00:27:48.68
11 . 287 Horvat Boštjan Moški SLO ŠD RADOST 00:27:59.70
12 . 515 Vettorazzi Emil Moški SLO SP. STRANJE 00:28:13.78
13 . 171 Hudernik Aleš Moški SLO CELJE 00:28:34.27
14 . 283 Grohar Gregor Moški SLO LJUBLJANA 00:28:39.18
15 . 157 Jerala Borut Moški SLO LETS DANCE 00:28:44.61
16 . 401 Kravcar Franci Moški SLO TRIATLONSKI KLUB NOVO MESTO 00:28:50.42
17 . 451 Tisu Matej Moški SLO AK SEVNICA 00:28:53.76
18 . 517 Smuk Boštjan Moški SLO ŠD TURBO M 00:29:07.86
19 . 79 Cevec Mirko Moški SLO BUČ 00:29:10.84
20 . 487 Zlobko Boštjan Moški SLO ŠD AMATER GAZICE 00:29:10.85
21 . 465 Pitamic Samo Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 00:29:13.06
22 . 243 Šinkovec Tomaž Moški SLO ZDENSKA VAS 00:29:14.52
23 . 44 Letnar Matjaž Moški SLO ŠD DIVJI ZAJCI 00:29:27.41
24 . 148 Frlan Rok Moški SLO ŠD POLJANE 00:29:31.23
25 . 168 Pečjak Vinko Moški SLO ŠMIHEL 00:29:35.44
26 . 295 Kostanjevec Stojan Moški SLO PEDAGOSKA FAKULTETA 00:29:44.66
27 . 381 Pavec Boštjan Moški SLO ŽIVA VODA 00:29:54.57
28 . 423 Juteršek Miha Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:29:59.41
29 . 49 Groznik Franci Moški SLO ŠD SUHADOLE 00:30:20.30
30 . 507 Žnidaršič Aljoša Moški SLO ML TEAM 00:30:42.81
31 . 483 Gril Andrej Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 00:31:01.28
32 . 466 Firm Aljaž Moški SLO FURS 00:31:40.88
33 . 126 Bohorč Miha Moški SLO RADOMLJE 00:31:40.91
34 . 184 Dacar Srečo Moški SLO LASENO TEAM 00:32:20.28
35 . 47 Šuštar Uroš Moški SLO LOG 00:32:22.10
36 . 76 Volkar Zdravko Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:32:34.15
37 . 275 Gvardjančič Davor Moški SLO SUHADOLE 00:32:58.74
38 . 282 Hribernik Jure Moški SLO PUŠTAL 00:33:06.82
39 . 136 Kern Marko Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 00:33:10.92
40 . 58 Urh Anton Moški SLO SNOVIK 00:33:15.71
41 . 270 Svetic Franci Moški SLO VRHPOLJE 00:33:20.97
42 . 500 Greif Uroš Moški SLO AJDOVŠČINA 00:33:28.15
43 . 5 Osanič Aleš Moški SLO PUSTOLOVEC RAJD 00:33:58.16
44 . 284 Grgič Goran Moški SLO ŠKOFJA LOKA 00:34:09.41
45 . 142 Vukotič Dejan Moški SLO ŠD DIVJI ZAJCI 00:34:11.71
46 . 135 Železnik Franci Moški SLO ŠD ČEŠNJICE 00:34:25.20
47 . 74 Hočevar Milan Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:34:32.07
48 . 56 MALI Anton Moški SLO ŠKD SELA 00:35:21.55
49 . 459 Kuhar Igor Moški SLO MODRA ŠOLA TEKA Z AC LOVŠE 00:35:24.46
50 . 111 Prešeren Matjaž Moški SLO TELOVADNICA JANJA 00:35:44.68
51 . 296 Podjed Samo Moški SLO KAMNIK 00:36:05.90
52 . 480 Vodnik Brane Moški SLO ŠD ZAGORICA 00:36:23.74
53 . 169 Komac Uroš Moški SLO SEBENJE 00:37:12.21
54 . 222 Kancilija Marjan Moški SLO GABROVNICA 00:37:21.47
55 . 112 Gorjup Armin Moški SLO TELOVADNICA JANJA 00:37:25.96
56 . 400 Jerič Janez Moški SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. 00:38:00.66
57 . 220 Oblak Janez Moški SLO VRHPOLJE PRI KAMNIKU 00:38:01.86
58 . 376 Podkrajšek Borut Moški SLO ŠD KOTREDEŽ 00:38:50.74
59 . 46 Fajfer Boris Moški SLO RADEČE 00:39:16.19
60 . 191 Podviz Gregor Moški SLO ZBILJE 00:40:15.91
61 . 551 Kajzer Janez Moški SLO LJUBLJANA 00:40:46.41
62 . 232 Šega Gregor Moški SLO LJUBLJANA 00:41:16.05
M8 - MOšKI 50 - 59 LET-M
1 . 9 Jerič Robert Moški SLO JUNAK KRVAVCA 00:10:53.53
2 . 458 Močnik Metod Moški SLO TEAM SLO MARATON 00:26:05.64
3 . 276 Wagner Tomas Moški SLO AVTO TRIGLAV 00:26:15.42
4 . 288 Kveder Lado Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:27:23.00
5 . 477 Vrhunc Matjaž Moški SLO SLOVENSKA VOJSKA 00:28:01.86
6 . 462 Jeretina Primož Moški SLO KD MENGEŠ 00:29:17.53
7 . 392 Božič Ivan Moški SLO RADOMLJE 00:29:19.43
8 . 369 Bajec Herman Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:29:56.22
9 . 259 Opetnik Siegfried Moški SLO HSV-KLAGENFURT 00:30:49.16
10 . 16 Grčar Jože Moški SLO ŠD ELEKTRO LJUBLJANA 00:31:11.44
11 . 36 Zupančič Silvo Moški SLO BEVKE 00:31:19.30
12 . 235 Škrbinc Miran Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:31:48.27
13 . 299 Černe Andrej Moški SLO ŠRD ZAJCI 00:31:48.76
14 . 371 Sršen Rajko Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:31:53.65
15 . 454 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP 00:32:46.34
16 . 395 Rojšek Tomaž Moški SLO LJ TEKAČI 00:32:58.04
17 . 39 SeniČar Zdravko Moški SLO DRAMLJE 00:33:15.77
18 . 185 Marolt Darko Moški SLO RADOLCA 00:33:20.99
19 . 485 Markič Jože Moški SLO ROBOVCI 00:33:25.82
20 . 208 Sikošek Edo Moški SLO KAMNIK 00:33:34.28
21 . 183 Kotar Dušan Moški SLO PUSTO 00:33:50.26
22 . 491 Gričnik Ivan Moški SLO KK ROGLA 00:33:55.53
23 . 53 Pustovrh Niko Moški SLO KNAUFINSULATION 00:34:33.53
24 . 130 Bregar Drago Moški SLO TERME SNOVIK 00:34:44.50
25 . 82 Štiftar Jurij Moški SLO PRIPRAVE 00:35:02.14
26 . 422 Dzamastagic Senad Moški SLO JESENICE 00:35:13.09
27 . 59 Breznik Andrej Moški SLO DOB 00:35:14.12
28 . 317 Jerič Jure Moški SLO KD MENGEŠ 00:35:16.01
29 . 549 Valant Rajko Moški SLO TECEMO Z NASMEHOM KLEMEN DOLENC 00:35:52.90
30 . 11 SUHADOLC Miro Moški SLO BIZGECI 00:36:08.70
31 . 472 Štalec Vladimir Moški SLO AK ŽELEZNIKI 00:36:29.84
32 . 87 Vrankar Lojze Moški SLO UBOGI PRFOKSI 00:36:38.28
33 . 65 Snedec Franci Moški SLO CANIFIT TEAM 00:36:58.92
34 . 456 PLANKL JOŽE Moški SLO TEPANJE 00:37:23.07
35 . 490 Ocepek Pavel Moški SLO ŠD SUHADOLE 00:37:25.35
36 . 19 Pirc Franci Moški SLO TEKAŠKI FORUM 00:37:43.65
37 . 210 Kos Boštjan Moški SLO ŠPORTNO DRUŠTVO SIJ 00:38:18.97
38 . 180 Nagode Mitja Moški SLO KAMNIK 00:38:20.09
39 . 544 Omar Dominik Moški SLO RADENSKA ADRIATIC TEAM 00:38:28.24
40 . 293 Senegačnik Marjan Moški SLO PULSE PERFORMANCE 00:38:47.04
41 . 279 Kreft Zdravko Moški SLO VRH NAD KRAŠNJO 00:38:59.08
42 . 545 Vrankar Robert Moški SLO VGVRANKAR 00:39:07.59
43 . 70 Kušar Vinko Moški SLO UBOGI PRFOKSI 00:39:11.52
44 . 211 Hrabar Tomaž Moški SLO TK AS INŠTRUKCIJE 00:39:19.74
45 . 298 Ereiz Ivo Moški SLO SERJUČE 00:39:28.67
46 . 159 Lestan Darko Moški SLO URBANI TEKAČI DOMŽALE 00:39:44.31
47 . 62 Radosavljević Miro Moški SLO PASCOFIX RUNNING TEAM SLOVENIA 00:40:43.25
48 . 240 Urbanc Franci Moški SLO ŠD DIVJI ZAJCI 00:41:00.95
49 . 420 Ropotar Bogo Moški SLO MENGEŠ 00:42:32.56
50 . 50 Vujasinović Momir Moški SLO SLOVENSKE ŽELEZNICE 00:43:24.66
51 . 17 Oitzl Niko Moški SLO ALPENBUNDESBAHN 00:44:37.85
52 . 158 Kmetič Miran Moški SLO KISUC 00:44:51.78
53 . 253 Kožuh Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:48:03.30
M9 - MOšKI 60 IN STAREJšI-M
1 . 370 GALIN Bojan Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:28:26.35
2 . 374 Jesenko Andrej Moški SLO STARA LOKA 00:29:55.64
3 . 463 Jerič Miha Moški SLO ŠD DIVJI ZAJCI 00:30:50.84
4 . 415 Lešnik Štefan Moški SLO LJUBLJANA 00:30:56.12
5 . 476 RIHTARIČ MARJAN Moški SLO IHOVA 00:31:14.00
6 . 34 Klemenc Tone Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:31:30.27
7 . 149 Rožman Franc Moški SLO OKOSLAVCI 00:33:03.29
8 . 389 Jarc Rado Moški SLO TREBNJE 00:33:08.67
9 . 489 Debenec Bojan Moški SLO TK LJUBLJANA 00:34:01.58
10 . 152 Mikec Zvone Moški SLO LJUBLJANA 00:34:12.74
11 . 457 Korošec Tone Moški SLO SP.BREŽNICA 00:35:10.26
12 . 132 Knavs Anton Moški SLO KLJUKA 00:35:12.58
13 . 372 Ručigaj Zdravc Moški SLO PRESERJE PRI RADOMLJAH 00:35:29.91
14 . 77 Rus Matjaž Moški SLO LJUBLJANA 00:35:32.64
15 . 66 Mali Karol Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:35:50.57
16 . 320 Jelenc Vid Moški SLO KD MENGEŠ 00:36:03.99
17 . 464 Lipovšek Branko Moški SLO KAMNIK 00:36:15.41
18 . 80 Rajgelj Franci Moški SLO KRANJ 00:36:33.68
19 . 254 Vizjak Miljko Moški SLO ZALI LOG 00:37:11.11
20 . 402 šmid Peter Moški SLO SREDNJE BITNJE 00:37:15.92
21 . 216 Zabret Jože Moški SLO DOMŽALE 00:37:36.73
22 . 536 Pančur Franc Moški SLO POTOK 00:37:37.26
23 . 512 Rebolj Janez Moški SLO GORA PRI PEČAH 00:37:38.05
24 . 54 CEHUN SRECKO Moški SLO ŠD SUHADOLE 00:38:11.24
25 . 554 CHIZZO ALDO Moški SLO GEOBAL 00:38:43.34
26 . 172 Kemperl Zvonko Moški SLO ŠD MENINA PLANINA 00:39:37.00
27 . 412 Gajić Mićo Moški SLO ŠKOFJA LOKA 00:40:24.90
28 . 143 Švab Vincent Moški SLO ZG. VETERNO 00:40:31.75
29 . 313 Hribovšek Vladimir Moški SLO AAK SLOVAN - TEK.SI 00:41:48.21
30 . 37 Mišov Dragan Moški SLO PODLUBNIK 00:41:49.36
31 . 113 Prešeren Tone Moški SLO TELOVADNICA JANJA 00:42:38.37
32 . 14 Jerič Franc Moški SLO KD MENGEŠ 00:44:08.96
33 . 167 Horvat Miha Moški SLO SULCI KAMNIK 00:46:34.77
Z1 - DEKLICE 6 - 8 LET-Ž
1 . 217 Oblak Nina Ženski SLO VRHPOLJE PRI KAMNIKU 00:08:22.61
2 . 326 Korošec Eva Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:08:51.40
3 . 325 Korošec Ana Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:10:46.46
4 . 40 Klemen Taja Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 00:11:22.99
5 . 328 Bizjak Manca Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:11:29.01
6 . 324 Kosec Taja Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:12:34.56
7 . 323 Sušnik Lara Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:13:22.69
8 . 329 Berlic Laura Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:19:16.77
9 . 322 Žunić Nika Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:19:16.84
10 . 238 Rejc Ela Ženski SLO KRNICE PRI NOVAKIH 00:22:45.76
11 . 237 Rejc Lara Ženski SLO KRNICE PRI NOVAKIH 01:32:09.79
Z2 - DEKLICE 9 - 12 LET-Ž
1 . 519 Radej Tjaša Ženski SLO OŠ BLANCA 00:07:10.33
2 . 533 Radej Nika Ženski SLO OŠ BLANCA 00:08:05.46
3 . 182 Deisinger Jonna Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:08:45.42
4 . 333 Dimec Neža Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:09:08.66
5 . 450 Tisu Nika Ženski SLO AK SEVNICA 00:09:11.47
6 . 453 VIDERGAR ZOJA Ženski SLO MARATHON NOVO MESTO AK KRKA 00:09:11.93
7 . 218 Oblak Hana Ženski SLO VRHPOLJE PRI KAMNIKU 00:09:12.15
8 . 123 Poljanšek Jana Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:09:13.74
9 . 269 Svetic Pia Ženski SLO VRHPOLJE 00:09:41.25
10 . 144 Frlan Brina Ženski SLO ŠD POLJANE 00:09:57.76
11 . 380 Drolc Eva Ženski SLO LJUBLJANA 00:10:05.44
12 . 332 Slapnik Hana Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:10:21.77
13 . 331 Štrajhar Klara Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:10:22.13
14 . 114 Souidi Veronika Ženski SLO LJUBLJANA 00:10:29.86
15 . 264 Šubic Maruša Ženski SLO TIMING POLJANE 00:10:41.70
16 . 86 Vrankar Zala Ženski SLO A SMO A NISMO? 00:10:46.65
17 . 330 Šuštar Viktorija Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:10:54.15
18 . 26 Podbevšek Sabina Ženski SLO OŠ DOBROVA 00:11:08.46
19 . 89 Volkar Baloh Mia Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:11:24.66
20 . 90 JERIČ AJDA Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:12:29.34
21 . 145 Frlan Zarja Ženski SLO ŠD POLJANE 00:16:58.22
22 . 527 Milanovic Antonija Ženski SLO PODSTUDENEC 00:19:02.98
23 . 528 Milanovic Teodora Ženski SLO PODSTUDENEC 00:19:16.78
24 . 227 Štrekelj Naja Ženski SLO ŠTREKELJ 01:32:05.52
Z3 - DEKLICE 13 - 15 LET-Ž
1 . 338 Pančur Zarja Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:07:17.39
2 . 375 Osolnik Lejla Ženski SLO OŠEVEK 00:08:09.23
3 . 364 Dolinšek Viktorija Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:08:15.25
4 . 257 Kranjec Zoja Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:09:39.06
5 . 146 Frlan Mina Ženski SLO ŠD POLJANE 00:11:40.53
6 . 339 Jerič Manja Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:12:22.06
Z4 - DEKLICE DO 19-Ž
1 . 307 Mali Nuša Ženski SLO AK OLIMPIJA 00:26:14.58
2 . 133 Souidi Katarina Ženski SLO LJUBLJANA 00:34:05.66
3 . 134 Souidi Kristina Ženski SLO LJUBLJANA 00:34:05.92
4 . 153 Jerala Ana Ženski SLO LETS DANCE 00:39:10.30
5 . 426 suhoversnik nusa Ženski SLO SLAVICA IN NUSA 00:42:05.51
6 . 506 Mohar Gradišek Neža Ženski SLO TK UTRIP 00:44:36.43
7 . 513 Uršič Tjaša Ženski SLO ŽUPANJE NJIVE 00:44:36.68
Z5 - ŽENSKE 20 - 29 LET-Ž
1 . 308 Klinar Tina Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:26:51.01
2 . 304 Klančnik Pobežin Karmen Ženski SLO ANINE TEKAČICE 00:28:57.85
3 . 436 Skube Nives Ženski SLO AD OLIMPIK 00:29:28.04
4 . 314 Mazi Nika Ženski SLO JEZERO 00:30:31.44
5 . 203 Šipelj Špela Ženski SLO ŠENT JURIJ 00:32:41.81
6 . 504 Lamovec Urška Ženski SLO LJUBLJANA 00:34:30.54
7 . 226 Sušnik Sonja Ženski SLO RAVNE 00:35:16.31
8 . 398 Robnik Katarina Ženski SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. 00:35:23.22
9 . 396 Ferjančič Špela Ženski SLO STARA VRHNIKA 00:35:37.37
10 . 176 Lušina Manja Ženski SLO ŠD DRAŽGOŠE 00:36:48.77
11 . 552 Matjaž Mojca Ženski SLO TIROSEK 00:41:50.95
12 . 312 Grkman Nina Ženski SLO PODSTUDENEC 00:41:53.11
13 . 174 Žibrek Tamara Ženski SLO MOSTE 00:44:12.83
14 . 178 Homar Klara Ženski SLO POTOK 00:46:27.13
15 . 405 Zalogar Katja Ženski SLO PIRŠEVO 00:46:32.51
16 . 212 Zabret Polona Ženski SLO DOMŽALE 00:48:27.14
Z6 - ŽENSKE 30 - 39 LET-Ž
1 . 305 Koligar Mojca Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:25:57.83
2 . 306 Dolinar Majdič Simona Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 00:27:38.87
3 . 33 Berlec Barbara Ženski SLO DOBENO 00:31:34.97
4 . 435 Kidrič Nataša Ženski SLO SV FLORIJAN 00:31:49.65
5 . 1 Čelesnik Tamara Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:32:27.80
6 . 452 Vidergar Aleksandra Ženski SLO MARATHON NOVO MESTO 00:33:04.79
7 . 141 Urbanc Eva Ženski SLO ŠD DIVJI ZAJCI 00:34:11.69
8 . 197 Dacar Darja Ženski SLO DRUŠTVO ADDIKO 00:34:32.57
9 . 239 Kuhar Mateja Ženski SLO RAVNE PRI ŠMARTNEM 00:34:34.91
10 . 125 Bohorč Saša Ženski SLO RADOMLJE 00:35:06.58
11 . 277 Safonova Elena Ženski SLO KOPER 00:35:51.11
12 . 83 Mali Karmen Ženski SLO ŠD ŠMARTNO - TELOVADNICA JANJA 00:36:50.27
13 . 95 Jerič Mateja Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:38:22.82
14 . 55 MALI BARBARA Ženski SLO ZNOJILE 00:38:26.88
15 . 45 Mohorič Mateja Ženski SLO SELCA 00:39:16.22
16 . 385 Kravanja Maja Ženski SLO LJUBLJANA 00:40:04.52
17 . 92 Volkar Darja Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:41:50.92
18 . 93 Slapar Tanja Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:42:17.34
19 . 164 Rems Anita Ženski SLO ŠENČUR 00:42:34.94
20 . 399 Twiner Claudia Ženski SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. 00:44:19.71
21 . 397 Ferjančič Nataša Ženski SLO GRADIŠČE PRI VIPAVI 00:44:30.21
22 . 492 Mrak Valerija Ženski SLO VOŠČE 00:45:29.28
23 . 179 Kadivec Mirta Ženski SLO KAMNIK 00:45:45.62
24 . 94 Prepadnik Sonja Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:47:25.40
25 . 42 Klemen Katarina Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 00:47:35.73
26 . 230 Štrekelj Sara Ženski SLO ŠTREKELJ 00:48:24.30
27 . 261 Homar Nina Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 00:48:46.66
28 . 511 Zajc žunić Ines Ženski SLO ZG. TUHINJ 00:49:16.92
29 . 410 šerbec Tinka Ženski SLO ŠKOFJA LOKA 00:49:25.63
30 . 518 Milanovič Anuša Ženski SLO PODSTUDENEC 00:49:37.99
31 . 72 Hribernik Urša Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 00:50:27.65
32 . 534 Blatnik Barbara Ženski SLO DRUŠTVO VITA 00:59:07.89
Z7 - ŽENSKE 40 - 49 LET-Ž
1 . 154 Jerala Marjeta Ženski SLO LETS DANCE 00:30:50.35
2 . 140 Drnovšek Monja Ženski SLO CELJE 00:31:03.27
3 . 219 Oblak Darja Ženski SLO VRHPOLJE PRI KAMNIKU 00:31:09.18
4 . 137 Knez Tadeja Ženski SLO DOB 00:32:02.77
5 . 100 Baloh Janja Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:33:53.88
6 . 416 Keržan Brigita Ženski SLO KINVITAL 00:35:46.50
7 . 442 Cevec Melita Ženski SLO LOKE 00:36:16.80
8 . 315 Pristovnik Natalija Ženski SLO ŠD RADOST 00:36:19.53
9 . 418 Žibert Darinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:36:23.72
10 . 291 KALUDER Saša Ženski SLO DOMŽALE RUN 00:36:27.54
11 . 97 Kanižar Joži Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:36:34.77
12 . 379 Škafar Novak Urška Ženski SLO AMFIBIJA 00:36:51.68
13 . 468 Polovšak Manja Ženski SLO LEŠE 00:37:19.40
14 . 96 Mazovec Maruša Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:37:33.60
15 . 499 škvarč Julija Ženski SLO LOKAVEC 00:38:52.22
16 . 81 Štiftar Gabrijela Ženski SLO DOMŽALE 00:39:01.72
17 . 473 Kuhar Sonja Ženski SLO MODRA ŠOLA TEKA Z AC LOVŠE 00:39:03.69
18 . 98 Gerič Nataša Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:39:42.68
19 . 417 Ozebek Andrejka Ženski SLO ŠD TEKAČI Z OBALE 00:40:16.23
20 . 393 Thuma Polona Ženski SLO KAMNIK 00:41:02.76
21 . 556 KOKOT Tanja Ženski SLO ŠD Kovintrade 00:41:12.48
22 . 404 Marinko Vesna Ženski SLO MENGEŠ 00:41:33.34
23 . 71 Filipič Nataša Ženski SLO MENGEŠ 00:41:34.67
24 . 524 Mali Pisek Urša Ženski SLO KAMNIK 00:42:04.67
25 . 439 Kovačič Simona Ženski SLO MAČKOVCI 00:42:13.37
26 . 377 Bradač Irena Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:42:57.34
27 . 427 suhoversnik slavica Ženski SLO SLAVICA IN NUSA 00:43:06.54
28 . 494 Cerar Brigita Ženski SLO PODVOLOVLJEK 00:43:26.76
29 . 28 Janžekovič Mojca Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:44:01.13
30 . 192 Žibrek Anita Ženski SLO MOSTE 00:44:13.06
31 . 38 Delčnjak Milena Ženski SLO BOVŠE 00:44:21.10
32 . 493 Vrbančič Mojca Ženski SLO TRZIN 00:45:45.63
33 . 48 Groznik Sonja Ženski SLO ŠD SUHADOLE 00:46:53.97
34 . 406 Novak Helena Ženski SLO MORAVČE 00:49:03.24
35 . 246 Smolič Mateja Ženski SLO LJUBLJANA 00:49:08.62
36 . 121 VELENŠEK Alenka Ženski SLO DMSBZT CELJE 00:51:24.17
Z8 - ŽENSKE 50 - 59 LET-Ž
1 . 4 aljančič nataša Ženski SLO PUSTOLOVEC RAJD 00:31:27.16
2 . 421 Žlogar Ivica Ženski SLO PULSE PERFORMANCE 00:31:45.03
3 . 20 Grm Ksenija Ženski SLO KINVITAL 00:32:13.18
4 . 555 ŠEBENIK MINKA Ženski SLO AK DOMŽALE 00:33:16.39
5 . 41 Bogataj Helena Ženski SLO KAMNIK 00:33:56.85
6 . 6 Milič Marinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:35:04.76
7 . 108 Hribar Marija Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:35:46.08
8 . 262 Vindiš Alenka Ženski SLO KRANJ 00:36:57.49
9 . 85 Mohorč Lilijana Ženski SLO TRŽIČ 00:37:53.60
10 . 69 Jeras Cirila Ženski SLO UBOGI PRFOKSI 00:38:21.73
11 . 10 Štupar Ema Ženski SLO BIZGECI 00:38:48.98
12 . 102 Spruk Branka Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:39:08.12
13 . 68 Kušar Andreja Ženski SLO UBOGI PRFOKSI 00:39:11.51
14 . 236 Dolničar Breda Ženski SLO LJUBLJANA-BROD 00:39:36.78
15 . 104 Rutar Bergant Mojca Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:39:46.17
16 . 530 Bavdek Simona Ženski SLO ŠD DOBREPOLJE 00:40:34.32
17 . 260 Škrjanec Tatjana Ženski SLO ŠD ELEKTRO LJUBLJANA 00:40:35.93
18 . 248 šifrar mojca Ženski SLO NAKLO 00:40:41.60
19 . 386 živič Zlata Ženski SLO LJ TEKAČI 00:41:45.38
20 . 234 Škrbinc Štefka Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 00:41:54.35
21 . 474 Rozman Romana Ženski SLO AD OLIMPIK 00:41:58.33
22 . 547 Kolman Alenka Ženski SLO TECEMO Z NASMEHOM KLEMEN DOLENC 00:42:11.07
23 . 391 Božič Nataša Ženski SLO RADOMLJE 00:42:24.62
24 . 106 Krašovec Darja Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:42:38.03
25 . 200 Dekleva Lea Ženski SLO LJUBLJANA 00:42:55.54
26 . 107 Kanižar Meta Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:43:13.29
27 . 449 Pavlič Darja Ženski SLO ZGOŠA 00:43:14.63
28 . 475 Gornjec Tatjana Ženski SLO IZOLA 00:43:26.76
29 . 3 Drolc Milka Ženski SLO SNOVIK 00:43:40.35
30 . 13 Jerič Maja Ženski SLO KD MENGEŠ 00:43:48.28
31 . 285 Bukovec Martina Ženski SLO ŠD RADOST 00:44:56.23
32 . 105 Leskovec Tadeja Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:45:25.95
33 . 199 LOVŠE VIDA Ženski SLO LJUBLJANA 00:45:38.73
34 . 550 fortuna alenka Ženski SLO LJ TEKAČI 00:45:42.59
35 . 2 Tičar Marta Ženski SLO SNOVIK 00:45:54.64
36 . 131 PETELINŠEK JANA Ženski SLO DMSBZT CELJE 00:47:35.61
37 . 127 UDOVIČ MOJCA Ženski SLO LJ TEKAČI 00:47:51.59
38 . 252 Kožuh Tatjana Ženski SLO ANINE TEKAČICE 00:48:03.58
39 . 103 Slapnik Polona Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:48:07.26
40 . 250 Rus Valerija Ženski SLO LJUBLJANA 00:48:22.72
41 . 122 OBREZ JELKA Ženski SLO DMSBZT CELJE 00:48:45.19
42 . 128 Nastran Vida Ženski SLO LJ TEKAČI 00:49:07.11
43 . 425 šubelj Simona Ženski SLO LJUBLJANA 00:49:51.24
44 . 373 Meglič Jana Ženski SLO VADIČE 00:50:13.26
Z9 - ŽENSKE 60 IN STAREJšE-Ž
1 . 300 Cvišič Dragica Ženski SLO LJUBLJANSKI TEKAČI 00:34:53.67
2 . 118 STRAŠEK DRAGICA Ženski SLO DMSBZT CELJE 00:39:52.20
3 . 129 Udovič Vida Ženski SLO LJ TEKAČI 00:41:44.02
4 . 286 Juvan Maca Ženski SLO ŠD RADOST 00:42:02.00
5 . 258 Tičar Zlatka Ženski SLO ŠD PARTIZAN DOLSKO 00:45:54.80
6 . 529 Vodeb Marija Ženski SLO LJ TEKAČI 00:45:58.30
7 . 109 Prešeren Poldka Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:48:07.14
8 . 213 Zabret Danica Ženski SLO DOMŽALE 00:49:03.54
9 . 194 Mohorič Janja Ženski SLO KRANJ 01:06:07.16

Komentarji