Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Duatlon Ribnica 2019

Duatlon Tekma:Duatlon Ribnica 2019 Datum:06.04.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat
DUATLON ZA VSAKOGAR - MOšKI-M
1 . 182 VERNEKER Žiga Moški SLO 0:09:14 (0:39) 0:17:05 (0:39) 0:05:43 0:33:21
2 . 192 PETERKA Jan Moški AUT TRI Hailan Östereich 0:09:33 (0:36) 0:16:46 (0:40) 0:05:44 0:33:22
DUATLON ZA VSAKOGAR - žENSKE-Ž
1 . 191 Ninković Saša Ženski SLO 0:15:13 (0:55) 0:20:31 (0:54) 0:09:35 0:47:10
CICIBANI-M
1 . 135 Lovrenčič Marko Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS351 0:05:49
2 . 141 Mlakar Jaka Moški SLO TK Utrip 0:05:50
3 . 134 Seliškar Rok Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS357 0:05:56
4 . 143 Zupan Čanč Luka Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS363 0:06:02
5 . 98 Podobnik Matevž Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS068 0:06:08
6 . 186 Rebernik Jaka Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS354 0:06:19
6 . 105 Majdič Jure Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:06:19
8 . 89 Mihajlovič Svit Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS052 0:06:30
8 . 90 Mihelič Tine Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS055 0:06:30
10 . 150 Jurman Bine Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS099 0:06:36
11 . 159 Pajek Ažbe Moški SLO TK Utrip 2019TZS652 0:06:43
12 . 157 Meh Tevž Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS353 0:06:49
13 . 85 Križan Bor Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS582 0:06:53
14 . 95 Pahulje Matej Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:06:59
15 . 123 Lulik Nai Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS523 0:07:04
16 . 118 Kerševan Matic Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS536 0:07:10
17 . 119 Kerševan Matija Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS535 0:07:14
18 . 142 Šepec Jaka Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS359 0:07:16
19 . 96 Pajnič Sven Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS066 0:07:18
20 . 79 Dejak Nal Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:07:22
21 . 149 Mori Nik Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS095 0:07:27
22 . 104 ŠKULJ Oskar Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:07:28
23 . 153 Dolinar Urban Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS096 0:07:38
24 . 187 Rebernik Miha Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS355 0:07:39
25 . 166 černelič Matej Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:07:42
26 . 162 URH Ažbe Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS423 0:07:45
27 . 78 Bubnjić Lan Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:07:54
28 . 87 Krže Tristan Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS046 0:07:57
29 . 138 Čampa Maks Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS345 0:07:58
30 . 102 štanfelj Gal Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:07:59
31 . 165 HUMAR MAKS Moški SLO TK Trisport 0:08:13
32 . 93 Mlakar Oskar Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:08:14
33 . 103 Vukan Jan Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS060 0:08:15
34 . 92 Mitev Aleks Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:08:30
35 . 83 Koritnik Kristijan Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS040 0:08:38
36 . 88 Merhar Etian Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:08:42
CICIBANKE-Ž
1 . 147 Martinšek Enja Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS098 0:06:21
2 . 163 SIMIČAK LARA Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS422 0:06:23
3 . 164 Černelič Manca Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:06:25
4 . 91 Mihelič Maša Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS054 0:06:58
5 . 121 Valič Lia Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS530 0:07:41
6 . 116 škrlj Vida Ženski SLO Triatlon klib eklimas Ajdovščina 0:07:54
7 . 179 ŠTEBE Stela Ženski SLO TK Utrip 0:07:57
8 . 106 MAVRIN Kali Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 0:08:20
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 152 Mori Maks Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS100 0:05:40
2 . 130 DEŽMAN Luka Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS454 0:05:45
3 . 151 Verbič Miha Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS107 0:05:46
4 . 133 Seliškar Lovro Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS356 0:05:53
5 . 140 Mlakar Nace Moški SLO TK Utrip 0:06:00
6 . 146 Martinšek Tian Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS105 0:06:08
7 . 80 Dejak David Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS036 0:06:12
8 . 145 MEŽNAR ŽAN Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS417 0:06:14
9 . 99 Prelesnik France Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS070 0:06:15
10 . 94 Ocepek Maj Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:06:17
11 . 120 Brecelj Brin Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS525 0:06:22
12 . 144 Zupančič Izak Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS455 0:06:23
13 . 132 Zamida Mark Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS362 0:06:26
14 . 180 Štebe Liam Moški SLO TK Utrip 0:06:33
15 . 189 Mandič Maj Moški SLO TK Utrip 2019TZS480 0:06:41
16 . 161 GAŠPERŠIČ Jakob Moški SLO TK Utrip 0:06:44
17 . 139 Čampa Matevž Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS346 0:06:51
18 . 190 JURČIČ Anej Moški SLO ŠD Posavje 2019TZS648 0:06:56
19 . 97 Pleše Žan Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS069 0:07:06
20 . 101 Rus Nik Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS072 0:07:30
21 . 82 Kaučič Timotej Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS038 0:07:56
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 183 VERNEKER VITA Ana Ženski SLO 0:05:35
2 . 114 Kovač Kim Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS527 0:05:43
3 . 100 Prelesnik Tinkara Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS071 0:05:50
4 . 84 KRŽAN Mia Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 0:05:54
5 . 148 Unk Lepojič Alja Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS104 0:06:17
6 . 115 Lulik Mei Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS520 0:06:29
7 . 86 Kromar Urša Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS044 0:06:32
8 . 126 Valič Ela Ženski SLO Triatlon klib eklimas Ajdovščina 2019TZS653 0:07:16
9 . 117 Kerševan Sara Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS524 0:07:39
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 111 Žagar Jurij Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS064 0:09:30 (0:37) 0:16:47 (0:41) 0:05:28 0:33:06
2 . 170 Medved Jure Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS113 0:09:46 (0:40) 0:16:32 (0:44) 0:05:33 0:33:17
3 . 129 Belaj Nik Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS427 0:09:51 (0:43) 0:17:50 (0:41) 0:05:57 0:35:04
4 . 169 Denša Tian Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS110 0:09:30 (0:43) 0:16:46 (0:50) 0:07:24 0:35:14
5 . 109 Žagar Taj Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS065 0:10:09 (0:39) 0:17:50 (0:46) 0:06:05 0:35:31
6 . 124 Kovač Pij Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS519 0:11:11 (0:45) 0:16:14 (0:43) 0:07:17 0:36:13
7 . 154 Pilih Arne Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS403 0:10:44 (0:41) 0:17:12 (0:45) 0:06:55 0:36:18
8 . 110 Žagar Matic Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS063 0:10:13 (0:39) 0:18:59 (0:46) 0:06:03 0:36:42
9 . 127 Rifel Nejc Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS467 0:11:04 (0:42) 0:17:54 (0:42) 0:06:23 0:36:47
10 . 128 DEŽMAN Anže Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS453 0:10:22 (0:41) 0:19:32 (0:48) 0:07:02 0:38:27
11 . 158 Majdič Luka Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS420 0:12:09 (0:41) 0:20:44 (0:57) 0:07:40 0:42:14
12 . 108 Krže Maj Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS045 0:13:28 (0:40) 0:26:11 (0:50) 0:09:55 0:51:07
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 131 Pančur Zarja Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS396 0:09:47 (0:44) 0:17:15 (0:41) 0:05:44 0:34:13
2 . 173 Kotnik Zoja Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS116 0:10:38 (0:41) 0:17:20 (0:58) 0:06:06 0:35:45
3 . 167 Šporn Pija Ženski SLO TK Trisport 2019TZS436 0:11:36 (0:42) 0:19:53 (0:44) 0:07:43 0:40:40
3 . 178 Bernot Ema Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS409 0:11:39 (0:42) 0:19:49 (0:42) 0:07:47 0:40:40
5 . 122 Valič Isa Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS528 0:13:16 (0:44) 0:22:39 (0:52) 0:09:00 0:46:34
DNF6 . 188 Andrejič Vanesa Ženski SLO TK Utrip 2019TZS624 0:19:59 () () DNF
KADETI-M
1 . 77 Tomšič Staš Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS059 0:07:59 (0:41) 0:15:11 (0:36) 0:04:52 0:29:22
2 . 177 Alenabi Nik Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS119 0:08:50 (0:37) 0:14:38 (0:38) 0:05:13 0:29:58
3 . 171 Denša Ul Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS125 0:08:46 (0:38) 0:14:41 (0:38) 0:05:16 0:30:01
4 . 185 Dolgan Tjaž Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS120 0:08:46 (5:52) () 0:30:13
5 . 176 Vimos Kocbek Nevan Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS117 0:09:11 (0:41) 0:15:38 (0:45) 0:05:24 0:31:41
6 . 136 Mežnar Matic Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS416 0:09:09 (0:42) 0:15:37 (0:48) 0:05:33 0:31:52
7 . 184 Bojanc Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS458 0:09:13 (0:38) 0:15:38 (0:43) 0:05:56 0:32:11
8 . 76 Čop Aljaž Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS034 0:09:47 (0:40) 0:16:57 (0:48) 0:06:10 0:34:23
9 . 175 Špan Garibaldi Žan Paskal Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS650 0:09:46 (1:28) 0:16:54 (1:36) 0:06:38 0:36:24
10 . 137 Černelič Maks Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS418 0:10:35 (0:52) 0:17:02 (0:53) 0:07:09 0:36:33
11 . 125 Vidmar Val Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS522 0:11:10 (0:46) 0:17:30 (0:56) 0:06:15 0:36:40
12 . 155 Berlec Aljaž Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS411 0:10:50 (0:43) 0:18:11 (0:43) 0:06:39 0:37:09
13 . 107 Arko Bogdan Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS029 0:11:48 (0:41) 0:18:43 (0:54) 0:07:15 0:39:22
KADETINJE-Ž
1 . 181 Mihevc Lara Ženski SLO TK Logatec 2019TZS390 0:09:24 (0:40) 0:16:56 (0:45) 0:05:17 0:33:03
2 . 113 Stres Tinkara Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS514 0:09:27 (0:49) 0:16:44 (0:47) 0:06:02 0:33:50
3 . 168 Škrjanc Vita Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS414 0:09:48 (0:45) 0:17:09 (0:48) 0:06:08 0:34:41
4 . 156 Šporn Kim Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS435 0:10:19 (0:50) 0:17:13 (0:46) 0:05:54 0:35:05
5 . 172 Hajdinjak Ana Nana Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS118 0:10:36 (0:45) 0:16:50 (0:53) 0:06:02 0:35:07
6 . 160 Maradin Manca Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS433 0:10:18 (0:50) 0:16:59 (0:45) 0:06:33 0:35:27
7 . 112 Kovač Lia Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS529 0:11:21 (0:48) 0:17:25 (0:49) 0:07:23 0:37:49
8 . 174 Mamič Paulina Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS123 0:10:38 (0:42) 0:18:38 (0:46) 0:07:21 0:38:07
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 31 Medved Jakob Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS133 0:15:20 (0:33) 0:38:56 (0:33) 0:08:01 1:03:25
2 . 17 Gašparič Nande Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS132 0:15:57 (0:37) 0:38:14 (0:36) 0:08:22 1:03:48
3 . 37 Mamič Jakob Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS131 0:15:39 (0:33) 0:38:39 (0:37) 0:09:18 1:04:48
4 . 40 Zalar Patrik Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS128 0:17:53 (0:39) 0:39:04 (0:40) 0:09:11 1:07:29
5 . 29 Maradin Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS432 0:16:55 (0:38) 0:40:03 (0:41) 0:10:16 1:08:35
6 . 45 Verbič Črt Moški SLO TK Utrip 2019TZS488 0:18:24 (0:53) 0:46:54 (0:46) 0:11:15 1:18:13
MLAJŠE MLADINKE-Ž
1 . 54 Bartol Monika Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS030 0:16:16 (0:40) 0:43:27 (0:36) 0:08:38 1:09:39
2 . 27 Perko Liza Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS129 0:21:25 (0:40) 0:50:40 (0:43) 0:11:16 1:24:46
3 . 25 Pilih Vita Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS404 0:24:13 (0:40) 0:47:56 (0:45) 0:13:31 1:27:07
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 5 Škrjanc Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS415 0:14:50 (0:32) 0:37:44 (0:33) 0:08:09 1:01:50
2 . 2 Škufca Maks Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS058 0:16:08 (0:33) 0:38:10 (0:36) 0:08:29 1:03:58
3 . 7 Čubrilo Nik Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS135 0:16:50 (0:37) 0:38:16 (0:38) 0:09:14 1:05:37
4 . 30 Dečman Matej Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS035 0:16:56 (0:36) 0:40:02 (0:40) 0:09:25 1:07:42
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 36 Pluško Lana Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS138 0:19:20 (0:42) 0:47:12 (0:40) 0:10:44 1:18:40
2 . 38 Pogačar Neža Ženski SLO TK Utrip 2019TZS475 0:19:43 (0:48) 0:49:43 (0:37) 0:09:55 1:20:49
ČLANI 1-M
1 . 3 Planko Matevž Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS440 0:14:48 (0:31) 0:37:46 (0:33) 0:07:42 1:01:21
2 . 6 Bojanc Klemen Moški SLO ŠK Triatlon Lajf 2019TZS081 0:14:49 (0:32) 0:37:44 (0:33) 0:07:47 1:01:27
3 . 44 Klenovšek Urh Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS144 0:14:52 (0:32) 0:37:43 (0:35) 0:08:15 1:01:59
4 . 24 Obreza Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS407 0:16:07 (0:33) 0:38:09 (0:34) 0:08:53 1:04:17
5 . 41 Lipovšek Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS419 0:16:55 (0:34) 0:38:13 (0:37) 0:08:56 1:05:16
6 . 28 Obreza Leon Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS460 0:16:54 (0:35) 0:38:12 (0:35) 0:09:15 1:05:33
7 . 19 Bone Marko Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS049 0:17:57 (0:39) 0:38:59 (0:38) 0:09:06 1:07:20
8 . 57 Gerič Jaka Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS499 0:17:32 (0:38) 0:39:21 (0:40) 0:09:25 1:07:38
9 . 39 Rozman Marko Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS466 0:17:35 (0:39) 0:39:20 (0:40) 0:09:36 1:07:50
10 . 14 Lavrič Miha Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS143 0:17:56 (0:42) 0:38:53 (0:46) 0:09:41 1:08:01
DNF11 . 15 Lavrič Rok Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS048 0:16:53 (0:38) 0:38:11 (0:48) DNF
ČLANICE 1-Ž
1 . 75 PETERKA Monika Ženski SLO 0:17:52 (0:36) 0:50:24 (0:51) 0:09:44 1:19:30
DNF2 . 46 PRINC Dian Ženski SLO TK Novo Mesto 0:25:50 (1:09) 1:09:35 () DNF
ČLANI 2-M
1 . 1 Cebin Bojan Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS032 0:14:48 (0:34) 0:37:45 (0:35) 0:07:57 1:01:41
2 . 4 Šilc France Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS057 0:16:54 (0:36) 0:37:59 (0:39) 0:09:10 1:05:20
3 . 32 Dolgan Boštjan Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS159 0:17:19 (0:42) 0:42:29 (0:38) 0:09:28 1:10:39
ČLANICE 2-Ž
1 . 34 Seliškar Ana Ženski SLO TK Novo Mesto 2019TZS343 0:18:01 (0:44) 0:42:55 (0:49) 0:09:55 1:12:26
2 . 33 Podrecca Tea Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS076 0:21:54 (0:57) 0:56:35 (1:09) 0:12:29 1:33:06
VETERANI 1-M
1 . 10 Stranjak Robert Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS162 0:15:56 (0:55) 0:38:52 (0:47) 0:08:25 1:04:56
2 . 13 Škulj Miha Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS062 0:16:07 (0:45) 0:38:49 (0:42) 0:08:47 1:05:12
3 . 12 Mihelič Dejan Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS053 0:16:57 (0:39) 0:37:51 (0:38) 0:09:17 1:05:24
4 . 11 Majdič Tomaž Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS073 0:16:53 (0:37) 0:38:42 (0:39) 0:09:02 1:05:54
5 . 50 Cipot Boštjan Moški SLO Team Turbo Tropovci 2019TZS585 0:16:51 (0:52) 0:39:50 (0:48) 0:09:09 1:07:32
6 . 43 Jegrišnik Uroš Moški SLO TK Velenje 2019TZS601 0:19:04 (0:47) 0:41:47 (0:46) 0:10:37 1:13:02
7 . 16 Pleše Goran Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS067 0:18:36 (1:06) 0:46:31 (0:57) 0:11:41 1:18:52
8 . 58 Petek Matic Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS445 0:20:07 (1:14) 0:47:30 (1:05) 0:10:38 1:20:36
9 . 22 MAVRIN Miran Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:22:06 (0:46) 0:52:37 (1:00) 0:14:28 1:30:59
VETERANKE 1-Ž
1 . 18 Hacin Valič Petra Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS508 0:21:47 (1:15) 0:52:29 (1:22) 0:11:40 1:28:35
VETERANI 2-M
1 . 59 KROMAR Damjan Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:16:53 (0:36) 0:38:12 (0:44) 0:09:03 1:05:29
2 . 56 Arbajter Iztok Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS649 0:17:51 (0:41) 0:39:00 (0:52) 0:09:00 1:07:26
3 . 51 Temlin Matej Moški SLO Team Turbo Tropovci 2019TZS586 0:16:56 (0:42) 0:39:56 (0:45) 0:09:07 1:07:28
4 . 8 Radivojević Aleksander Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS056 0:17:56 (0:44) 0:41:51 (0:40) 0:09:41 1:10:53
5 . 26 Pilih Tomaž Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS405 0:17:56 (0:41) 0:42:54 (0:48) 0:09:23 1:11:43
6 . 49 Rac Radovan Moški SLO Team Turbo Tropovci 2019TZS584 0:20:39 (1:16) 0:44:16 (0:54) 0:11:15 1:18:22
7 . 23 Lovrenčič Robert Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS339 0:20:18 (0:57) 0:51:33 (1:41) 0:10:58 1:25:29
VETERANI 3-M
1 . 21 Adamič Marko Moški SLO Trenert ŠD 2019TZS369 0:17:33 (0:43) 0:39:17 (0:45) 0:09:47 1:08:07
2 . 35 Pezdir Roman Moški SLO Trenert ŠD 2019TZS374 0:19:04 (0:58) 0:43:58 (0:51) 0:10:20 1:15:14
3 . 47 MARTIČ Igor Moški SLO TŠD Kostel 0:21:30 (0:42) 0:43:58 (0:44) 0:11:40 1:18:36
VETERANKE 3-Ž
1 . 48 Markovič Kocen Blanka Ženski SLO TK Logatec 2019TZS384 0:21:53 (1:28) 0:59:54 (1:13) 0:11:24 01:28:35
VETERANI 4-M
1 . 55 Kregar Miro Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS424 0:17:50 (0:39) 0:38:57 (0:41) 0:09:08 1:07:18
2 . 52 Antolin Zoran Moški SLO Team Turbo Tropovci 2019TZS587 0:18:09 (1:00) 0:42:32 (0:52) 0:09:58 1:12:33
3 . 9 Fajfar Stane Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS037 0:19:49 (0:41) 0:45:35 (0:40) 0:10:30 1:17:17
VETERANI 5-M
1 . 20 Žagar Toni Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS061 0:22:06 (1:06) 0:49:38 (1:11) 0:11:26 1:25:29
VETERANI 6-M
1 . 53 Buzeti štefan Moški SLO Team Turbo Tropovci 2019TZS588 0:20:32 (1:18) 0:48:32 (1:08) 0:10:43 1:22:16
2 . 42 Rogan Franc Moški SLO TK Velene 2019TZS597 0:23:06 (1:17) 0:48:25 (1:39) 0:11:58 1:26:27

Komentarji