Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: Duatlon Ribnica 2019

Duatlon Tekma:Duatlon Ribnica 2019 Datum:06.04.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat Več
DUATLON ZA VSAKOGAR - MOšKI-M
1 . 182 VERNEKER Žiga
Moški SLO 0:09:14 (0:39) 0:17:05 (0:39) 0:05:43 0:33:21 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
:
Časi: 0:09:14 (0:39) 0:17:05 (0:39) 0:05:43
Rezultat: 0:33:21
2 . 192 Peterka Jan
TRI Hailan Östereich
Moški AUT TRI Hailan Östereich 0:09:33 (0:36) 0:16:46 (0:40) 0:05:44 0:33:22 >
Klub TRI Hailan Östereich
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
:
Časi: 0:09:33 (0:36) 0:16:46 (0:40) 0:05:44
Rezultat: 0:33:22
DUATLON ZA VSAKOGAR - žENSKE-Ž
1 . 191 Ninković Saša
Ženski SLO 0:15:13 (0:55) 0:20:31 (0:54) 0:09:35 0:47:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
:
Časi: 0:15:13 (0:55) 0:20:31 (0:54) 0:09:35
Rezultat: 0:47:10
CICIBANI-M
1 . 135 Lovrenčič Marko
TK Novo Mesto
Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS351 0:05:49 >
Klub TK Novo Mesto
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS351
:
Časi:
Rezultat: 0:05:49
2 . 141 Mlakar Jaka
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip 0:05:50 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
:
Časi:
Rezultat: 0:05:50
3 . 134 Seliškar Rok
TK Novo Mesto
Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS357 0:05:56 >
Klub TK Novo Mesto
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS357
:
Časi:
Rezultat: 0:05:56
4 . 143 Zupan Čanč Luka
TK Novo Mesto
Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS363 0:06:02 >
Klub TK Novo Mesto
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS363
:
Časi:
Rezultat: 0:06:02
5 . 98 Podobnik Matevž
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS068 0:06:08 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS068
:
Časi:
Rezultat: 0:06:08
6 . 186 Rebernik Benjamin
TK Novo Mesto
Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS354 0:06:19 >
Klub TK Novo Mesto
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS354
:
Časi:
Rezultat: 0:06:19
6 . 105 Majdič Jure
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:06:19 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
:
Časi:
Rezultat: 0:06:19
8 . 89 Mihajlovič Svit
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS052 0:06:30 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS052
:
Časi:
Rezultat: 0:06:30
8 . 90 Mihelič Tine
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS055 0:06:30 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS055
:
Časi:
Rezultat: 0:06:30
10 . 150 Jurman Bine
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS099 0:06:36 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS099
:
Časi:
Rezultat: 0:06:36
11 . 159 Pajek Ažbe
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip 2019TZS652 0:06:43 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS652
:
Časi:
Rezultat: 0:06:43
12 . 157 Meh Tevž
TK Novo Mesto
Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS353 0:06:49 >
Klub TK Novo Mesto
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS353
:
Časi:
Rezultat: 0:06:49
13 . 85 Križan Bor
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS582 0:06:53 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS582
:
Časi:
Rezultat: 0:06:53
14 . 95 Pahulje Matej
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:06:59 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
:
Časi:
Rezultat: 0:06:59
15 . 123 Lulik Nai
TK Eklimas Ajdovščina
Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS523 0:07:04 >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS523
:
Časi:
Rezultat: 0:07:04
16 . 118 Kerševan Matic
TK Eklimas Ajdovščina
Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS536 0:07:10 >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS536
:
Časi:
Rezultat: 0:07:10
17 . 119 Kerševan Matija
TK Eklimas Ajdovščina
Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS535 0:07:14 >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS535
:
Časi:
Rezultat: 0:07:14
18 . 142 Šepec Jaka
TK Novo Mesto
Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS359 0:07:16 >
Klub TK Novo Mesto
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS359
:
Časi:
Rezultat: 0:07:16
19 . 96 Pajnič Sven
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS066 0:07:18 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS066
:
Časi:
Rezultat: 0:07:18
20 . 79 Dejak Nal
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:07:22 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
:
Časi:
Rezultat: 0:07:22
21 . 149 Mori Nik
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS095 0:07:27 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS095
:
Časi:
Rezultat: 0:07:27
22 . 104 ŠKULJ Oskar
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:07:28 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
:
Časi:
Rezultat: 0:07:28
23 . 153 Dolinar Urban
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS096 0:07:38 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS096
:
Časi:
Rezultat: 0:07:38
24 . 187 Rebernik Miha
TK Novo Mesto
Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS355 0:07:39 >
Klub TK Novo Mesto
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS355
:
Časi:
Rezultat: 0:07:39
25 . 166 černelič Matej
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:07:42 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
:
Časi:
Rezultat: 0:07:42
26 . 162 URH Ažbe
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS423 0:07:45 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS423
:
Časi:
Rezultat: 0:07:45
27 . 78 Bubnjić Lan
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:07:54 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
:
Časi:
Rezultat: 0:07:54
28 . 87 Krže Tristan
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS046 0:07:57 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS046
:
Časi:
Rezultat: 0:07:57
29 . 138 Čampa Maks
TK Novo Mesto
Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS345 0:07:58 >
Klub TK Novo Mesto
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS345
:
Časi:
Rezultat: 0:07:58
30 . 102 štanfelj Gal
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:07:59 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
:
Časi:
Rezultat: 0:07:59
31 . 165 HUMAR MAKS
TK Trisport
Moški SLO TK Trisport 0:08:13 >
Klub TK Trisport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
:
Časi:
Rezultat: 0:08:13
32 . 93 Mlakar Oskar
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:08:14 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
:
Časi:
Rezultat: 0:08:14
33 . 103 Vukan Jan
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS060 0:08:15 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS060
:
Časi:
Rezultat: 0:08:15
34 . 92 Mitev Aleks
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:08:30 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
:
Časi:
Rezultat: 0:08:30
35 . 83 Koritnik Kristijan
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS040 0:08:38 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS040
:
Časi:
Rezultat: 0:08:38
36 . 88 Merhar Etian
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:08:42 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
:
Časi:
Rezultat: 0:08:42
CICIBANKE-Ž
1 . 147 Martinšek Enja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS098 0:06:21 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS098
:
Časi:
Rezultat: 0:06:21
2 . 163 SIMIČAK LARA
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS422 0:06:23 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS422
:
Časi:
Rezultat: 0:06:23
3 . 164 Černelič Manca
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:06:25 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
:
Časi:
Rezultat: 0:06:25
4 . 91 Mihelič Maša
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS054 0:06:58 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS054
:
Časi:
Rezultat: 0:06:58
5 . 121 Valič Lia
TK Eklimas Ajdovščina
Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS530 0:07:41 >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS530
:
Časi:
Rezultat: 0:07:41
6 . 116 škrlj Vida
Triatlon klib eklimas Ajdovščina
Ženski SLO Triatlon klib eklimas Ajdovščina 0:07:54 >
Klub Triatlon klib eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
:
Časi:
Rezultat: 0:07:54
7 . 179 ŠTEBE Stela
TK Utrip
Ženski SLO TK Utrip 0:07:57 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
:
Časi:
Rezultat: 0:07:57
8 . 106 MAVRIN Kali
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 0:08:20 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
:
Časi:
Rezultat: 0:08:20
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 152 Mori Maks
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS100 0:05:40 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS100
:
Časi:
Rezultat: 0:05:40
2 . 130 DEŽMAN Luka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS454 0:05:45 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS454
:
Časi:
Rezultat: 0:05:45
3 . 151 Verbič Miha
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS107 0:05:46 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS107
:
Časi:
Rezultat: 0:05:46
4 . 133 Seliškar Lovro
TK Novo Mesto
Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS356 0:05:53 >
Klub TK Novo Mesto
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS356
:
Časi:
Rezultat: 0:05:53
5 . 140 Mlakar Nace
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip 0:06:00 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
:
Časi:
Rezultat: 0:06:00
6 . 146 Martinšek Tian
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS105 0:06:08 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS105
:
Časi:
Rezultat: 0:06:08
7 . 80 Dejak David
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS036 0:06:12 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS036
:
Časi:
Rezultat: 0:06:12
8 . 145 MEŽNAR ŽAN
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS417 0:06:14 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS417
:
Časi:
Rezultat: 0:06:14
9 . 99 Prelesnik France
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS070 0:06:15 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS070
:
Časi:
Rezultat: 0:06:15
10 . 94 Ocepek Maj
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:06:17 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
:
Časi:
Rezultat: 0:06:17
11 . 120 Brecelj Brin
TK Eklimas Ajdovščina
Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS525 0:06:22 >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS525
:
Časi:
Rezultat: 0:06:22
12 . 144 Zupančič Izak
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS455 0:06:23 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS455
:
Časi:
Rezultat: 0:06:23
13 . 132 Zamida Mark
TK Novo Mesto
Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS362 0:06:26 >
Klub TK Novo Mesto
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS362
:
Časi:
Rezultat: 0:06:26
14 . 180 Štebe Liam
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip 0:06:33 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
:
Časi:
Rezultat: 0:06:33
15 . 189 Mandič Maj
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip 2019TZS480 0:06:41 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS480
:
Časi:
Rezultat: 0:06:41
16 . 161 Gašperič Jakob
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 0:06:44 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
:
Časi:
Rezultat: 0:06:44
17 . 139 Čampa Matevž
TK Novo Mesto
Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS346 0:06:51 >
Klub TK Novo Mesto
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS346
:
Časi:
Rezultat: 0:06:51
18 . 190 Jurčič Anej
ŠD Posavje
Moški SLO ŠD Posavje 2019TZS648 0:06:56 >
Klub ŠD Posavje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS648
:
Časi:
Rezultat: 0:06:56
19 . 97 Pleše Žan
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS069 0:07:06 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS069
:
Časi:
Rezultat: 0:07:06
20 . 101 Rus Nik
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS072 0:07:30 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS072
:
Časi:
Rezultat: 0:07:30
21 . 82 Kaučič Timotej
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS038 0:07:56 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS038
:
Časi:
Rezultat: 0:07:56
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 183 VERNEKER VITA Ana
Ženski SLO 0:05:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
:
Časi:
Rezultat: 0:05:35
2 . 114 Kovač Kim
TK Eklimas Ajdovščina
Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS527 0:05:43 >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS527
:
Časi:
Rezultat: 0:05:43
3 . 100 Prelesnik Tinkara
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS071 0:05:50 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS071
:
Časi:
Rezultat: 0:05:50
4 . 84 KRŽAN Mia
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 0:05:54 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
:
Časi:
Rezultat: 0:05:54
5 . 148 Unk Lepojič Alja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS104 0:06:17 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS104
:
Časi:
Rezultat: 0:06:17
6 . 115 Lulik Mei
TK Eklimas Ajdovščina
Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS520 0:06:29 >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS520
:
Časi:
Rezultat: 0:06:29
7 . 86 Kromar Urša
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS044 0:06:32 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS044
:
Časi:
Rezultat: 0:06:32
8 . 126 Valič Ela
Triatlon klib eklimas Ajdovščina
Ženski SLO Triatlon klib eklimas Ajdovščina 2019TZS653 0:07:16 >
Klub Triatlon klib eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS653
:
Časi:
Rezultat: 0:07:16
9 . 117 Kerševan Sara
TK Eklimas Ajdovščina
Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS524 0:07:39 >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS524
:
Časi:
Rezultat: 0:07:39
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 111 Žagar Jurij
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS064 0:09:30 (0:37) 0:16:47 (0:41) 0:05:28 0:33:06 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS064
_empty_:
Časi: 0:09:30 (0:37) 0:16:47 (0:41) 0:05:28
Rezultat: 0:33:06
2 . 170 Medved Jure
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS113 0:09:46 (0:40) 0:16:32 (0:44) 0:05:33 0:33:17 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS113
_empty_:
Časi: 0:09:46 (0:40) 0:16:32 (0:44) 0:05:33
Rezultat: 0:33:17
3 . 129 Belaj Nik
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS427 0:09:51 (0:43) 0:17:50 (0:41) 0:05:57 0:35:04 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS427
_empty_:
Časi: 0:09:51 (0:43) 0:17:50 (0:41) 0:05:57
Rezultat: 0:35:04
4 . 169 Denša Tian
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS110 0:09:30 (0:43) 0:16:46 (0:50) 0:07:24 0:35:14 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS110
_empty_:
Časi: 0:09:30 (0:43) 0:16:46 (0:50) 0:07:24
Rezultat: 0:35:14
5 . 109 Žagar Taj
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS065 0:10:09 (0:39) 0:17:50 (0:46) 0:06:05 0:35:31 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS065
_empty_:
Časi: 0:10:09 (0:39) 0:17:50 (0:46) 0:06:05
Rezultat: 0:35:31
6 . 124 Kovač Pij
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS519 0:11:11 (0:45) 0:16:14 (0:43) 0:07:17 0:36:13 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS519
_empty_:
Časi: 0:11:11 (0:45) 0:16:14 (0:43) 0:07:17
Rezultat: 0:36:13
7 . 154 Pilih Arne
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS403 0:10:44 (0:41) 0:17:12 (0:45) 0:06:55 0:36:18 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS403
_empty_:
Časi: 0:10:44 (0:41) 0:17:12 (0:45) 0:06:55
Rezultat: 0:36:18
8 . 110 Žagar Matic
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS063 0:10:13 (0:39) 0:18:59 (0:46) 0:06:03 0:36:42 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS063
_empty_:
Časi: 0:10:13 (0:39) 0:18:59 (0:46) 0:06:03
Rezultat: 0:36:42
9 . 127 Rifel Nejc
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS467 0:11:04 (0:42) 0:17:54 (0:42) 0:06:23 0:36:47 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS467
_empty_:
Časi: 0:11:04 (0:42) 0:17:54 (0:42) 0:06:23
Rezultat: 0:36:47
10 . 128 DEŽMAN Anže
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS453 0:10:22 (0:41) 0:19:32 (0:48) 0:07:02 0:38:27 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS453
_empty_:
Časi: 0:10:22 (0:41) 0:19:32 (0:48) 0:07:02
Rezultat: 0:38:27
11 . 158 Majdič Luka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS420 0:12:09 (0:41) 0:20:44 (0:57) 0:07:40 0:42:14 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS420
_empty_:
Časi: 0:12:09 (0:41) 0:20:44 (0:57) 0:07:40
Rezultat: 0:42:14
12 . 108 Krže Maj
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS045 0:13:28 (0:40) 0:26:11 (0:50) 0:09:55 0:51:07 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS045
_empty_:
Časi: 0:13:28 (0:40) 0:26:11 (0:50) 0:09:55
Rezultat: 0:51:07
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 131 Pančur Zarja
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS396 0:09:47 (0:44) 0:17:15 (0:41) 0:05:44 0:34:13 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS396
_empty_:
Časi: 0:09:47 (0:44) 0:17:15 (0:41) 0:05:44
Rezultat: 0:34:13
2 . 173 Kotnik Zoja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS116 0:10:38 (0:41) 0:17:20 (0:58) 0:06:06 0:35:45 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS116
_empty_:
Časi: 0:10:38 (0:41) 0:17:20 (0:58) 0:06:06
Rezultat: 0:35:45
3 . 167 Šporn Pija
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS436 0:11:36 (0:42) 0:19:53 (0:44) 0:07:43 0:40:40 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS436
_empty_:
Časi: 0:11:36 (0:42) 0:19:53 (0:44) 0:07:43
Rezultat: 0:40:40
3 . 178 Bernot Ema
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS409 0:11:39 (0:42) 0:19:49 (0:42) 0:07:47 0:40:40 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS409
_empty_:
Časi: 0:11:39 (0:42) 0:19:49 (0:42) 0:07:47
Rezultat: 0:40:40
5 . 122 Valič Isa
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS528 0:13:16 (0:44) 0:22:39 (0:52) 0:09:00 0:46:34 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS528
_empty_:
Časi: 0:13:16 (0:44) 0:22:39 (0:52) 0:09:00
Rezultat: 0:46:34
DNF6 . 188 Andrejič Vanesa
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2019TZS624 0:19:59 () () DNF >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS624
_empty_:
Časi: 0:19:59 () ()
Rezultat: DNF
KADETI-M
1 . 77 Tomšič Staš
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS059 0:07:59 (0:41) 0:15:11 (0:36) 0:04:52 0:29:22 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS059
_empty_:
Časi: 0:07:59 (0:41) 0:15:11 (0:36) 0:04:52
Rezultat: 0:29:22
2 . 177 Alenabi Nik
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS119 0:08:50 (0:37) 0:14:38 (0:38) 0:05:13 0:29:58 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS119
_empty_:
Časi: 0:08:50 (0:37) 0:14:38 (0:38) 0:05:13
Rezultat: 0:29:58
3 . 171 Denša Ul
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS125 0:08:46 (0:38) 0:14:41 (0:38) 0:05:16 0:30:01 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS125
_empty_:
Časi: 0:08:46 (0:38) 0:14:41 (0:38) 0:05:16
Rezultat: 0:30:01
4 . 185 Dolgan Tjaž
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS120 0:08:46 (5:52) () 0:30:13 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS120
_empty_:
Časi: 0:08:46 (5:52) ()
Rezultat: 0:30:13
5 . 176 Vimos Kocbek Nevan
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS117 0:09:11 (0:41) 0:15:38 (0:45) 0:05:24 0:31:41 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS117
_empty_:
Časi: 0:09:11 (0:41) 0:15:38 (0:45) 0:05:24
Rezultat: 0:31:41
6 . 136 Mežnar Matic
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS416 0:09:09 (0:42) 0:15:37 (0:48) 0:05:33 0:31:52 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS416
_empty_:
Časi: 0:09:09 (0:42) 0:15:37 (0:48) 0:05:33
Rezultat: 0:31:52
7 . 184 Bojanc Domen
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS458 0:09:13 (0:38) 0:15:38 (0:43) 0:05:56 0:32:11 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS458
_empty_:
Časi: 0:09:13 (0:38) 0:15:38 (0:43) 0:05:56
Rezultat: 0:32:11
8 . 76 Čop Aljaž
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS034 0:09:47 (0:40) 0:16:57 (0:48) 0:06:10 0:34:23 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS034
_empty_:
Časi: 0:09:47 (0:40) 0:16:57 (0:48) 0:06:10
Rezultat: 0:34:23
9 . 175 Špan Garibaldi Žan Paskal
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS650 0:09:46 (1:28) 0:16:54 (1:36) 0:06:38 0:36:24 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS650
_empty_:
Časi: 0:09:46 (1:28) 0:16:54 (1:36) 0:06:38
Rezultat: 0:36:24
10 . 137 Černelič Maks
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS418 0:10:35 (0:52) 0:17:02 (0:53) 0:07:09 0:36:33 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS418
_empty_:
Časi: 0:10:35 (0:52) 0:17:02 (0:53) 0:07:09
Rezultat: 0:36:33
11 . 125 Vidmar Val
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS522 0:11:10 (0:46) 0:17:30 (0:56) 0:06:15 0:36:40 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS522
_empty_:
Časi: 0:11:10 (0:46) 0:17:30 (0:56) 0:06:15
Rezultat: 0:36:40
12 . 155 Berlec Aljaž
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS411 0:10:50 (0:43) 0:18:11 (0:43) 0:06:39 0:37:09 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS411
_empty_:
Časi: 0:10:50 (0:43) 0:18:11 (0:43) 0:06:39
Rezultat: 0:37:09
13 . 107 Arko Bogdan
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS029 0:11:48 (0:41) 0:18:43 (0:54) 0:07:15 0:39:22 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS029
_empty_:
Časi: 0:11:48 (0:41) 0:18:43 (0:54) 0:07:15
Rezultat: 0:39:22
KADETINJE-Ž
1 . 181 Mihevc Lara
TK Logatec
Ženski SLO TK Logatec 2019TZS390 0:09:24 (0:40) 0:16:56 (0:45) 0:05:17 0:33:03 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS390
_empty_:
Časi: 0:09:24 (0:40) 0:16:56 (0:45) 0:05:17
Rezultat: 0:33:03
2 . 113 Stres Tinkara
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS514 0:09:27 (0:49) 0:16:44 (0:47) 0:06:02 0:33:50 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS514
_empty_:
Časi: 0:09:27 (0:49) 0:16:44 (0:47) 0:06:02
Rezultat: 0:33:50
3 . 168 Škrjanc Vita
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS414 0:09:48 (0:45) 0:17:09 (0:48) 0:06:08 0:34:41 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS414
_empty_:
Časi: 0:09:48 (0:45) 0:17:09 (0:48) 0:06:08
Rezultat: 0:34:41
4 . 156 Šporn Kim
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS435 0:10:19 (0:50) 0:17:13 (0:46) 0:05:54 0:35:05 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS435
_empty_:
Časi: 0:10:19 (0:50) 0:17:13 (0:46) 0:05:54
Rezultat: 0:35:05
5 . 172 Hajdinjak Ana Nana
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS118 0:10:36 (0:45) 0:16:50 (0:53) 0:06:02 0:35:07 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS118
_empty_:
Časi: 0:10:36 (0:45) 0:16:50 (0:53) 0:06:02
Rezultat: 0:35:07
6 . 160 Maradin Manca
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS433 0:10:18 (0:50) 0:16:59 (0:45) 0:06:33 0:35:27 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS433
_empty_:
Časi: 0:10:18 (0:50) 0:16:59 (0:45) 0:06:33
Rezultat: 0:35:27
7 . 112 Kovač Lia
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS529 0:11:21 (0:48) 0:17:25 (0:49) 0:07:23 0:37:49 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS529
_empty_:
Časi: 0:11:21 (0:48) 0:17:25 (0:49) 0:07:23
Rezultat: 0:37:49
8 . 174 Mamič Paulina
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS123 0:10:38 (0:42) 0:18:38 (0:46) 0:07:21 0:38:07 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS123
_empty_:
Časi: 0:10:38 (0:42) 0:18:38 (0:46) 0:07:21
Rezultat: 0:38:07
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 31 Medved Jakob
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS133 0:15:20 (0:33) 0:38:56 (0:33) 0:08:01 1:03:25 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS133
_empty_:
Časi: 0:15:20 (0:33) 0:38:56 (0:33) 0:08:01
Rezultat: 1:03:25
2 . 17 Gašparič Nande
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS132 0:15:57 (0:37) 0:38:14 (0:36) 0:08:22 1:03:48 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS132
_empty_:
Časi: 0:15:57 (0:37) 0:38:14 (0:36) 0:08:22
Rezultat: 1:03:48
3 . 37 Mamič Jakob
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS131 0:15:39 (0:33) 0:38:39 (0:37) 0:09:18 1:04:48 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS131
_empty_:
Časi: 0:15:39 (0:33) 0:38:39 (0:37) 0:09:18
Rezultat: 1:04:48
4 . 40 Zalar Patrik
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS128 0:17:53 (0:39) 0:39:04 (0:40) 0:09:11 1:07:29 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS128
_empty_:
Časi: 0:17:53 (0:39) 0:39:04 (0:40) 0:09:11
Rezultat: 1:07:29
5 . 29 Maradin Jan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS432 0:16:55 (0:38) 0:40:03 (0:41) 0:10:16 1:08:35 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS432
_empty_:
Časi: 0:16:55 (0:38) 0:40:03 (0:41) 0:10:16
Rezultat: 1:08:35
6 . 45 Verbič Črt
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS488 0:18:24 (0:53) 0:46:54 (0:46) 0:11:15 1:18:13 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS488
_empty_:
Časi: 0:18:24 (0:53) 0:46:54 (0:46) 0:11:15
Rezultat: 1:18:13
MLAJŠE MLADINKE-Ž
1 . 54 Bartol Monika
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS030 0:16:16 (0:40) 0:43:27 (0:36) 0:08:38 1:09:39 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS030
_empty_:
Časi: 0:16:16 (0:40) 0:43:27 (0:36) 0:08:38
Rezultat: 1:09:39
2 . 27 Perko Liza
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS129 0:21:25 (0:40) 0:50:40 (0:43) 0:11:16 1:24:46 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS129
_empty_:
Časi: 0:21:25 (0:40) 0:50:40 (0:43) 0:11:16
Rezultat: 1:24:46
3 . 25 Pilih Vita
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS404 0:24:13 (0:40) 0:47:56 (0:45) 0:13:31 1:27:07 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS404
_empty_:
Časi: 0:24:13 (0:40) 0:47:56 (0:45) 0:13:31
Rezultat: 1:27:07
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 5 Škrjanc Jan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS415 0:14:50 (0:32) 0:37:44 (0:33) 0:08:09 1:01:50 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS415
_empty_:
Časi: 0:14:50 (0:32) 0:37:44 (0:33) 0:08:09
Rezultat: 1:01:50
2 . 2 Škufca Maks
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS058 0:16:08 (0:33) 0:38:10 (0:36) 0:08:29 1:03:58 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS058
_empty_:
Časi: 0:16:08 (0:33) 0:38:10 (0:36) 0:08:29
Rezultat: 1:03:58
3 . 7 Mrak Nik
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS135 0:16:50 (0:37) 0:38:16 (0:38) 0:09:14 1:05:37 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS135
_empty_:
Časi: 0:16:50 (0:37) 0:38:16 (0:38) 0:09:14
Rezultat: 1:05:37
4 . 30 Dečman Matej
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS035 0:16:56 (0:36) 0:40:02 (0:40) 0:09:25 1:07:42 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS035
_empty_:
Časi: 0:16:56 (0:36) 0:40:02 (0:40) 0:09:25
Rezultat: 1:07:42
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 36 Pluško Lana
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS138 0:19:20 (0:42) 0:47:12 (0:40) 0:10:44 1:18:40 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS138
_empty_:
Časi: 0:19:20 (0:42) 0:47:12 (0:40) 0:10:44
Rezultat: 1:18:40
2 . 38 Pogačar Neža
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2019TZS475 0:19:43 (0:48) 0:49:43 (0:37) 0:09:55 1:20:49 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS475
_empty_:
Časi: 0:19:43 (0:48) 0:49:43 (0:37) 0:09:55
Rezultat: 1:20:49
ČLANI 1-M
1 . 3 Planko Matevž
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS440 0:14:48 (0:31) 0:37:46 (0:33) 0:07:42 1:01:21 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS440
_empty_:
Časi: 0:14:48 (0:31) 0:37:46 (0:33) 0:07:42
Rezultat: 1:01:21
2 . 6 Bojanc Klemen
ŠK TRIATLON LAJF
Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 2019TZS081 0:14:49 (0:32) 0:37:44 (0:33) 0:07:47 1:01:27 >
Klub ŠK TRIATLON LAJF
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS081
_empty_:
Časi: 0:14:49 (0:32) 0:37:44 (0:33) 0:07:47
Rezultat: 1:01:27
3 . 44 Klenovšek Urh
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS144 0:14:52 (0:32) 0:37:43 (0:35) 0:08:15 1:01:59 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS144
_empty_:
Časi: 0:14:52 (0:32) 0:37:43 (0:35) 0:08:15
Rezultat: 1:01:59
4 . 24 Obreza Domen
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS407 0:16:07 (0:33) 0:38:09 (0:34) 0:08:53 1:04:17 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS407
_empty_:
Časi: 0:16:07 (0:33) 0:38:09 (0:34) 0:08:53
Rezultat: 1:04:17
5 . 41 Lipovšek Jan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS419 0:16:55 (0:34) 0:38:13 (0:37) 0:08:56 1:05:16 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS419
_empty_:
Časi: 0:16:55 (0:34) 0:38:13 (0:37) 0:08:56
Rezultat: 1:05:16
6 . 28 Obreza Leon
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS460 0:16:54 (0:35) 0:38:12 (0:35) 0:09:15 1:05:33 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS460
_empty_:
Časi: 0:16:54 (0:35) 0:38:12 (0:35) 0:09:15
Rezultat: 1:05:33
7 . 19 Bone Marko
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS049 0:17:57 (0:39) 0:38:59 (0:38) 0:09:06 1:07:20 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS049
_empty_:
Časi: 0:17:57 (0:39) 0:38:59 (0:38) 0:09:06
Rezultat: 1:07:20
8 . 57 Gerič Jaka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS499 0:17:32 (0:38) 0:39:21 (0:40) 0:09:25 1:07:38 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS499
_empty_:
Časi: 0:17:32 (0:38) 0:39:21 (0:40) 0:09:25
Rezultat: 1:07:38
9 . 39 Rozman Marko
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS466 0:17:35 (0:39) 0:39:20 (0:40) 0:09:36 1:07:50 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS466
_empty_:
Časi: 0:17:35 (0:39) 0:39:20 (0:40) 0:09:36
Rezultat: 1:07:50
10 . 14 Lavrič Miha
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS143 0:17:56 (0:42) 0:38:53 (0:46) 0:09:41 1:08:01 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS143
_empty_:
Časi: 0:17:56 (0:42) 0:38:53 (0:46) 0:09:41
Rezultat: 1:08:01
DNF11 . 15 Lavrič Rok
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS048 0:16:53 (0:38) 0:38:11 (0:48) DNF >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS048
_empty_:
Časi: 0:16:53 (0:38) 0:38:11 (0:48)
Rezultat: DNF
ČLANICE 1-Ž
1 . 75 PETERKA Monika
Ženski SLO 0:17:52 (0:36) 0:50:24 (0:51) 0:09:44 1:19:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
_empty_:
Časi: 0:17:52 (0:36) 0:50:24 (0:51) 0:09:44
Rezultat: 1:19:30
DNF2 . 46 PRINC Dian
TK NOVO MESTO
Ženski SLO TK NOVO MESTO 0:25:50 (1:09) 1:09:35 () DNF >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
_empty_:
Časi: 0:25:50 (1:09) 1:09:35 ()
Rezultat: DNF
ČLANI 2-M
1 . 1 Cebin Bojan
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS032 0:14:48 (0:34) 0:37:45 (0:35) 0:07:57 1:01:41 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS032
_empty_:
Časi: 0:14:48 (0:34) 0:37:45 (0:35) 0:07:57
Rezultat: 1:01:41
2 . 4 Šilc Franci
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS057 0:16:54 (0:36) 0:37:59 (0:39) 0:09:10 1:05:20 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS057
_empty_:
Časi: 0:16:54 (0:36) 0:37:59 (0:39) 0:09:10
Rezultat: 1:05:20
3 . 32 Dolgan Boštjan
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS159 0:17:19 (0:42) 0:42:29 (0:38) 0:09:28 1:10:39 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS159
_empty_:
Časi: 0:17:19 (0:42) 0:42:29 (0:38) 0:09:28
Rezultat: 1:10:39
ČLANICE 2-Ž
1 . 34 Seliškar Ana
TK NOVO MESTO
Ženski SLO TK NOVO MESTO 2019TZS343 0:18:01 (0:44) 0:42:55 (0:49) 0:09:55 1:12:26 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS343
_empty_:
Časi: 0:18:01 (0:44) 0:42:55 (0:49) 0:09:55
Rezultat: 1:12:26
2 . 33 Podrecca Tea
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS076 0:21:54 (0:57) 0:56:35 (1:09) 0:12:29 1:33:06 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS076
_empty_:
Časi: 0:21:54 (0:57) 0:56:35 (1:09) 0:12:29
Rezultat: 1:33:06
VETERANI 1-M
1 . 10 Stranjak Robert
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS162 0:15:56 (0:55) 0:38:52 (0:47) 0:08:25 1:04:56 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS162
_empty_:
Časi: 0:15:56 (0:55) 0:38:52 (0:47) 0:08:25
Rezultat: 1:04:56
2 . 13 Škulj Miha
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS062 0:16:07 (0:45) 0:38:49 (0:42) 0:08:47 1:05:12 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS062
_empty_:
Časi: 0:16:07 (0:45) 0:38:49 (0:42) 0:08:47
Rezultat: 1:05:12
3 . 12 Mihelič Dejan
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS053 0:16:57 (0:39) 0:37:51 (0:38) 0:09:17 1:05:24 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS053
_empty_:
Časi: 0:16:57 (0:39) 0:37:51 (0:38) 0:09:17
Rezultat: 1:05:24
4 . 11 Majdič Tomaž
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS073 0:16:53 (0:37) 0:38:42 (0:39) 0:09:02 1:05:54 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS073
_empty_:
Časi: 0:16:53 (0:37) 0:38:42 (0:39) 0:09:02
Rezultat: 1:05:54
5 . 50 Cipot Boštjan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 2019TZS585 0:16:51 (0:52) 0:39:50 (0:48) 0:09:09 1:07:32 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS585
_empty_:
Časi: 0:16:51 (0:52) 0:39:50 (0:48) 0:09:09
Rezultat: 1:07:32
6 . 43 Jegrišnik Uroš
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 2019TZS601 0:19:04 (0:47) 0:41:47 (0:46) 0:10:37 1:13:02 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS601
_empty_:
Časi: 0:19:04 (0:47) 0:41:47 (0:46) 0:10:37
Rezultat: 1:13:02
7 . 16 Pleše Goran
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS067 0:18:36 (1:06) 0:46:31 (0:57) 0:11:41 1:18:52 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS067
_empty_:
Časi: 0:18:36 (1:06) 0:46:31 (0:57) 0:11:41
Rezultat: 1:18:52
8 . 58 Petek Matic
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS445 0:20:07 (1:14) 0:47:30 (1:05) 0:10:38 1:20:36 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS445
_empty_:
Časi: 0:20:07 (1:14) 0:47:30 (1:05) 0:10:38
Rezultat: 1:20:36
9 . 22 MAVRIN Miran
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:22:06 (0:46) 0:52:37 (1:00) 0:14:28 1:30:59 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
_empty_:
Časi: 0:22:06 (0:46) 0:52:37 (1:00) 0:14:28
Rezultat: 1:30:59
VETERANKE 1-Ž
1 . 18 Hacin Valič Petra
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS508 0:21:47 (1:15) 0:52:29 (1:22) 0:11:40 1:28:35 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS508
_empty_:
Časi: 0:21:47 (1:15) 0:52:29 (1:22) 0:11:40
Rezultat: 1:28:35
VETERANI 2-M
1 . 59 KROMAR Damjan
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS042 0:16:53 (0:36) 0:38:12 (0:44) 0:09:03 1:05:29 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS042
_empty_:
Časi: 0:16:53 (0:36) 0:38:12 (0:44) 0:09:03
Rezultat: 1:05:29
2 . 56 Arbajter Iztok
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS649 0:17:51 (0:41) 0:39:00 (0:52) 0:09:00 1:07:26 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS649
_empty_:
Časi: 0:17:51 (0:41) 0:39:00 (0:52) 0:09:00
Rezultat: 1:07:26
3 . 51 Temlin Matej
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 2019TZS586 0:16:56 (0:42) 0:39:56 (0:45) 0:09:07 1:07:28 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS586
_empty_:
Časi: 0:16:56 (0:42) 0:39:56 (0:45) 0:09:07
Rezultat: 1:07:28
4 . 8 Radivojević Aleksander
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS056 0:17:56 (0:44) 0:41:51 (0:40) 0:09:41 1:10:53 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS056
_empty_:
Časi: 0:17:56 (0:44) 0:41:51 (0:40) 0:09:41
Rezultat: 1:10:53
5 . 26 Pilih Tomaž
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS405 0:17:56 (0:41) 0:42:54 (0:48) 0:09:23 1:11:43 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS405
_empty_:
Časi: 0:17:56 (0:41) 0:42:54 (0:48) 0:09:23
Rezultat: 1:11:43
6 . 49 Rac Radovan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 2019TZS584 0:20:39 (1:16) 0:44:16 (0:54) 0:11:15 1:18:22 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS584
_empty_:
Časi: 0:20:39 (1:16) 0:44:16 (0:54) 0:11:15
Rezultat: 1:18:22
7 . 23 Lovrenčič Robert
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS339 0:20:18 (0:57) 0:51:33 (1:41) 0:10:58 1:25:29 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS339
_empty_:
Časi: 0:20:18 (0:57) 0:51:33 (1:41) 0:10:58
Rezultat: 1:25:29
VETERANI 3-M
1 . 21 Adamič Marko
TRENERT ŠD
Moški SLO TRENERT ŠD 2019TZS369 0:17:33 (0:43) 0:39:17 (0:45) 0:09:47 1:08:07 >
Klub TRENERT ŠD
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS369
_empty_:
Časi: 0:17:33 (0:43) 0:39:17 (0:45) 0:09:47
Rezultat: 1:08:07
2 . 35 Pezdir Roman
TRENERT ŠD
Moški SLO TRENERT ŠD 2019TZS374 0:19:04 (0:58) 0:43:58 (0:51) 0:10:20 1:15:14 >
Klub TRENERT ŠD
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS374
_empty_:
Časi: 0:19:04 (0:58) 0:43:58 (0:51) 0:10:20
Rezultat: 1:15:14
3 . 47 MARTIČ Igor
TŠD Kostel
Moški SLO TŠD Kostel 0:21:30 (0:42) 0:43:58 (0:44) 0:11:40 1:18:36 >
Klub TŠD Kostel
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
_empty_:
Časi: 0:21:30 (0:42) 0:43:58 (0:44) 0:11:40
Rezultat: 1:18:36
VETERANKE 3-Ž
1 . 48 Markovič Kocen Blanka
TK Logatec
Ženski SLO TK Logatec 2019TZS384 0:21:53 (1:28) 0:59:54 (1:13) 0:11:24 01:28:35 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS384
_empty_:
Časi: 0:21:53 (1:28) 0:59:54 (1:13) 0:11:24
Rezultat: 0.061516203703704
VETERANI 4-M
1 . 55 Kregar Miro
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS424 0:17:50 (0:39) 0:38:57 (0:41) 0:09:08 1:07:18 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS424
_empty_:
Časi: 0:17:50 (0:39) 0:38:57 (0:41) 0:09:08
Rezultat: 1:07:18
2 . 52 Antolin Zoran
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 2019TZS587 0:18:09 (1:00) 0:42:32 (0:52) 0:09:58 1:12:33 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS587
_empty_:
Časi: 0:18:09 (1:00) 0:42:32 (0:52) 0:09:58
Rezultat: 1:12:33
3 . 9 Fajfar Stane
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS037 0:19:49 (0:41) 0:45:35 (0:40) 0:10:30 1:17:17 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS037
_empty_:
Časi: 0:19:49 (0:41) 0:45:35 (0:40) 0:10:30
Rezultat: 1:17:17
VETERANI 5-M
1 . 20 Žagar Toni
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS061 0:22:06 (1:06) 0:49:38 (1:11) 0:11:26 1:25:29 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS061
_empty_:
Časi: 0:22:06 (1:06) 0:49:38 (1:11) 0:11:26
Rezultat: 1:25:29
VETERANI 6-M
1 . 53 Buzeti štefan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 2019TZS588 0:20:32 (1:18) 0:48:32 (1:08) 0:10:43 1:22:16 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS588
_empty_:
Časi: 0:20:32 (1:18) 0:48:32 (1:08) 0:10:43
Rezultat: 1:22:16
2 . 42 Rogan Franc
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 2019TZS597 0:23:06 (1:17) 0:48:25 (1:39) 0:11:58 1:26:27 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS597
_empty_:
Časi: 0:23:06 (1:17) 0:48:25 (1:39) 0:11:58
Rezultat: 1:26:27

Komentarji

 

Mobile content