Prijave in naročila ( 1 ) Nedokončano
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 31. mekinjski kros - Memorial Mira Petka 2019

Tek Tekma:31. mekinjski kros - Memorial Mira Petka 2019 Datum:27.04.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Zaostanek Več
D1 (2012 IN MLAJšE)-Ž
1 . 303 PISEK MARIJA Rebeka
Ženski SLO 00:02:10 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:10
Zaostanek: 00:00:00
2 . 311 Cankar Mia
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:02:11 00:00:01 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:11
Zaostanek: 00:00:01
3 . 320 ZUPAN Ajda
Ženski SLO 00:02:12 00:00:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:12
Zaostanek: 00:00:02
4 . 317 ŽELEZNIK Sara
Ženski SLO 00:02:14 00:00:04 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:14
Zaostanek: 00:00:04
5 . 304 OSOLNIK TINKARA
Ženski SLO 00:02:22 00:00:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:22
Zaostanek: 00:00:12
6 . 305 Gostič Mija
Ženski SLO 00:02:23 00:00:13 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:23
Zaostanek: 00:00:13
7 . 313 JENŽEKOVIČ Ronja
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:02:30 00:00:20 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:30
Zaostanek: 00:00:20
8 . 300 Golob Sanja
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:02:34 00:00:24 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:34
Zaostanek: 00:00:24
9 . 301 Burja Lana
Ženski SLO 00:02:35 00:00:25 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:35
Zaostanek: 00:00:25
10 . 315 Svetec ula
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:03:03 00:00:53 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:03
Zaostanek: 00:00:53
11 . 319 BUDNAR Nika
Ženski SLO 00:03:05 00:00:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:05
Zaostanek: 00:00:55
12 . 307 Zore Karina
/
Ženski SLO / 00:03:10 00:01:00 >
Klub /
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:10
Zaostanek: 00:01:00
13 . 314 VIDIC Nastja
Ženski SLO 00:03:11 00:01:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:11
Zaostanek: 00:01:01
14 . 306 Podjed Tinkara
Ženski SLO 00:03:12 00:01:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:12
Zaostanek: 00:01:02
15 . 310 TOFF Zara
SKVVP
Ženski SLO SKVVP 00:03:15 00:01:05 >
Klub SKVVP
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:15
Zaostanek: 00:01:05
16 . 333 HRIBAR Miša
Ženski SLO 00:03:18 00:01:08 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:18
Zaostanek: 00:01:08
17 . 318 ŽELEZNIK Hana
Ženski SLO 00:04:09 00:01:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:04:09
Zaostanek: 00:01:59
18 . 308 ZAMLJEN Lija
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:04:17 00:02:07 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:04:17
Zaostanek: 00:02:07
19 . 309 Burja Zala
Ženski SLO 00:04:28 00:02:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:04:28
Zaostanek: 00:02:18
D2 (2010-11)-Ž
1 . 323 Osolnik Rubi
Ženski SLO 00:01:55 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:01:55
Zaostanek: 00:00:00
2 . 322 Hribar Julija
TK TRISPORT EXOTERM
Ženski SLO TK TRISPORT EXOTERM 00:01:55 -- >
Klub TK TRISPORT EXOTERM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:01:55
Zaostanek: 00:00:00
3 . 329 MIHATOVIČ Lara
Ženski SLO 00:01:55 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:01:55
Zaostanek: 00:00:00
4 . 332 RINK Manca
Ženski SLO 00:02:01 00:00:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:01
Zaostanek: 00:00:06
5 . 324 Brumen Neli
Ženski SLO 00:02:03 00:00:08 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:03
Zaostanek: 00:00:08
6 . 327 Golob Ana
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:02:09 00:00:14 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:09
Zaostanek: 00:00:14
7 . 321 Žvokelj Lilija
ZDRAV žIVLJENJSKI SLOG OŠ STRANJE
Ženski SLO ZDRAV žIVLJENJSKI SLOG OŠ STRANJE 00:02:11 00:00:16 >
Klub ZDRAV žIVLJENJSKI SLOG OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:11
Zaostanek: 00:00:16
8 . 326 Golob Eva
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:02:15 00:00:20 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:15
Zaostanek: 00:00:20
9 . 330 VRHOVNIK Tisa
Ženski SLO 00:02:27 00:00:32 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:27
Zaostanek: 00:00:32
10 . 325 Golob Tjaša
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:02:56 00:01:01 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:56
Zaostanek: 00:01:01
D3 (2008-09)-Ž
1 . 341 Deisinger Jonna
KGT PAPEž
Ženski SLO KGT PAPEž 00:01:40 -- >
Klub KGT PAPEž
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:01:40
Zaostanek: 00:00:00
2 . 342 Plankar Ota
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:01:53 00:00:13 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:01:53
Zaostanek: 00:00:13
3 . 344 Krapež Kaja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:01:54 00:00:14 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:01:54
Zaostanek: 00:00:14
4 . 343 Kalan Urška
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:02:08 00:00:28 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:08
Zaostanek: 00:00:28
D4 (2006-07)-Ž
1 . 356 Trunk Nina
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:04:20 -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:04:20
Zaostanek: 00:00:00
2 . 354 Dolinšek Viktorija
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:37 -2 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:37
Zaostanek: -2
3 . 352 Osolnik Lejla
Ženski SLO 00:03:48 -2 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:48
Zaostanek: -2
4 . 353 Plankar Ula
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:03:51 -2 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:51
Zaostanek: -2
5 . 355 MAVEC Eva
Ženski SLO 00:04:08 -2 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:04:08
Zaostanek: -2
6 . 351 Puškar Maša
KGT PAPEž
Ženski SLO KGT PAPEž 00:04:47 -2 >
Klub KGT PAPEž
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:04:47
Zaostanek: -2
D5 (2004-05)-Ž
1 . 361 Kranjec Zoja
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:09:53 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:09:53
Zaostanek: 00:00:00
2 . 362 TRUNK Iza
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:09:55 00:00:02 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:09:55
Zaostanek: 00:00:02
F1 (2012 IN MLAJšI)-M
1 . 219 BABNIK Nik
Moški SLO 00:01:55 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:55
Zaostanek: 00:00:00
2 . 207 Žvokelj Erik
ZDRAV žIVLJENJSKI SLOG OŠ STRANJE
Moški SLO ZDRAV žIVLJENJSKI SLOG OŠ STRANJE 00:01:56 00:00:01 >
Klub ZDRAV žIVLJENJSKI SLOG OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:56
Zaostanek: 00:00:01
3 . 206 Pavlin Ažbe
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:01:58 00:00:03 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:58
Zaostanek: 00:00:03
4 . 208 Bičanič Matevž
Moški SLO 00:02:05 00:00:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:05
Zaostanek: 00:00:10
5 . 203 Hočevar Tine
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:02:06 00:00:11 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:06
Zaostanek: 00:00:11
6 . 205 žele žiga
OŠ TOMA BREJCA
Moški SLO OŠ TOMA BREJCA 00:02:17 00:00:22 >
Klub OŠ TOMA BREJCA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:17
Zaostanek: 00:00:22
7 . 218 Kropivšek Urban
Moški SLO 00:02:18 00:00:23 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:18
Zaostanek: 00:00:23
8 . 212 VIČIČ Aljaž
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:02:24 00:00:29 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:24
Zaostanek: 00:00:29
9 . 210 Pungertar Anže
BREZ KLUBA
Moški SLO BREZ KLUBA 00:02:28 00:00:33 >
Klub BREZ KLUBA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:28
Zaostanek: 00:00:33
10 . 202 GOLOB MATIC TRŠINAR
Moški SLO 00:02:29 00:00:34 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:29
Zaostanek: 00:00:34
11 . 201 TOFF Filip
SKVVP
Moški SLO SKVVP 00:02:32 00:00:37 >
Klub SKVVP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:32
Zaostanek: 00:00:37
12 . 215 MANDELJ Jaka
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:02:32 00:00:37 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:32
Zaostanek: 00:00:37
13 . 211 Zamljen Tim
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:02:35 00:00:40 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:35
Zaostanek: 00:00:40
14 . 209 Sitar Bine
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:02:45 00:00:50 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:45
Zaostanek: 00:00:50
15 . 217 BUDNAR Gal
Moški SLO 00:02:45 00:00:50 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:45
Zaostanek: 00:00:50
16 . 200 Golob Matija
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:02:54 00:00:59 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:54
Zaostanek: 00:00:59
17 . 204 Zore Tim
/
Moški SLO / 00:03:42 00:01:47 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:42
Zaostanek: 00:01:47
18 . 216 COLAVINI Bojan
Moški SLO 00:04:51 00:02:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:04:51
Zaostanek: 00:02:56
F2 (2010-11)-M
1 . 226 Petek Luka
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:01:40 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:40
Zaostanek: 00:00:00
2 . 225 Janžekovič Erazem
TELOVADNICA JANJA
Moški SLO TELOVADNICA JANJA 00:01:42 00:00:02 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:42
Zaostanek: 00:00:02
3 . 227 Krapež Jakob
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:01:44 00:00:04 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:44
Zaostanek: 00:00:04
4 . 224 podjed Lenart
Moški SLO 00:01:45 00:00:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:45
Zaostanek: 00:00:05
5 . 223 Puškar Žan
KGT PAPEž
Moški SLO KGT PAPEž 00:01:56 00:00:16 >
Klub KGT PAPEž
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:56
Zaostanek: 00:00:16
6 . 228 Romšak Nejc
Moški SLO 00:01:59 00:00:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:59
Zaostanek: 00:00:19
7 . 221 Hočevar Cene
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:02:06 00:00:26 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:06
Zaostanek: 00:00:26
8 . 229 PROHINAR Rok
Moški SLO 00:02:13 00:00:33 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:13
Zaostanek: 00:00:33
9 . 222 Gostič Ažbe
Moški SLO 00:02:20 00:00:40 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:20
Zaostanek: 00:00:40
F3 (2008-09)-M
1 . 246 Pavlin Filip
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:01:40 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:40
Zaostanek: 00:00:00
2 . 242 OSOLNIK LUKA
Moški SLO 00:01:41 00:00:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:41
Zaostanek: 00:00:01
3 . 248 Cankar Nik
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:01:42 00:00:02 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:42
Zaostanek: 00:00:02
4 . 250 GOLOB Jošt
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:01:43 00:00:03 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:43
Zaostanek: 00:00:03
5 . 240 Vičič Jakob
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:01:47 00:00:07 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:47
Zaostanek: 00:00:07
6 . 241 Pisek Jakob
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:01:50 00:00:10 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:50
Zaostanek: 00:00:10
7 . 243 Slanovec Matej
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:01:54 00:00:14 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:54
Zaostanek: 00:00:14
8 . 245 Ogrin Juš
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 00:01:59 00:00:19 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:59
Zaostanek: 00:00:19
9 . 266 TRUNK Anže
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:02:02 00:00:22 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:02
Zaostanek: 00:00:22
10 . 244 Podjed Žiga
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:02:06 00:00:26 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:06
Zaostanek: 00:00:26
11 . 249 Golob Matevž
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:02:15 00:00:35 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:15
Zaostanek: 00:00:35
F4 (2006-07)-M
1 . 256 Romšak Nik
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:32 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:32
Zaostanek: 00:00:00
2 . 255 Česen Nal
/
Moški SLO / 00:03:40 00:00:08 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:40
Zaostanek: 00:00:08
3 . 253 Pešovski Bužan Leon
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:45 00:00:13 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:45
Zaostanek: 00:00:13
4 . 254 Petek Nejc
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:04:11 00:00:39 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:04:11
Zaostanek: 00:00:39
5 . 252 OSOLNIK BLAŽ
Moški SLO 00:04:26 00:00:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:04:26
Zaostanek: 00:00:54
6 . 251 PISEK Filip
Moški SLO 00:04:31 00:00:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:04:31
Zaostanek: 00:00:59
F5 (2004-05)-M
1 . 265 Mišvelj Saš
ADAS
Moški SLO ADAS 00:06:39 -- >
Klub ADAS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:06:39
Zaostanek: 00:00:00
2 . 262 Poljanšek Izak
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:06:43 00:00:04 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:06:43
Zaostanek: 00:00:04
3 . 264 Pavlinič Gal
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:07:39 00:01:00 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:39
Zaostanek: 00:01:00
4 . 261 Dacar Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:09:04 00:02:25 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:04
Zaostanek: 00:02:25
M1 (1990-99)-M
1 . 42 Bečan Timotej
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:36:52 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:36:52
Zaostanek: 00:00:00
2 . 43 Hren Tine
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:43:16 00:06:24 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:43:16
Zaostanek: 00:06:24
3 . 41 Golob Urban
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:50:09 00:13:17 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:50:09
Zaostanek: 00:13:17
M2 (1980-89)-M
1 . 55 Žitnik Urban
KGT PAPEž
Moški SLO KGT PAPEž 00:41:37 -- >
Klub KGT PAPEž
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:41:37
Zaostanek: 00:00:00
2 . 53 Potočnik Uroš
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:44:22 00:02:45 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:44:22
Zaostanek: 00:02:45
3 . 52 Hribar Domen
TK TRISPORT EXOTERM
Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 00:48:07 00:06:30 >
Klub TK TRISPORT EXOTERM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:48:07
Zaostanek: 00:06:30
4 . 54 Škrbinc Sašo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:48:18 00:06:41 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:48:18
Zaostanek: 00:06:41
5 . 56 Mali Klemen
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:48:35 00:06:58 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:48:35
Zaostanek: 00:06:58
6 . 58 Svetec Luka
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:55:27 00:13:50 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:55:27
Zaostanek: 00:13:50
7 . 51 Gostič Jure
Moški SLO 01:02:20 00:20:43 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:02:20
Zaostanek: 00:20:43
8 . 57 Dolinšek David
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:05:32 00:23:55 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:05:32
Zaostanek: 00:23:55
M3 (1970-79)-M
1 . 75 Volkar Franci
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:40:19 -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:19
Zaostanek: 00:00:00
2 . 78 Juvan Miha
ŠD METEK
Moški SLO ŠD METEK 00:42:29 00:02:10 >
Klub ŠD METEK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:42:29
Zaostanek: 00:02:10
3 . 77 Sitar Denis
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:45:27 00:05:08 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:45:27
Zaostanek: 00:05:08
4 . 73 Pikel Jernej
BREZ KLUBA
Moški SLO BREZ KLUBA 00:45:45 00:05:26 >
Klub BREZ KLUBA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:45:45
Zaostanek: 00:05:26
5 . 74 Iglič Robert
ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH
Moški SLO ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH 00:50:19 00:10:00 >
Klub ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:50:19
Zaostanek: 00:10:00
6 . 72 Vettorazzi Emil
Moški SLO 00:52:14 00:11:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:52:14
Zaostanek: 00:11:55
MMV (1960-69)-M
1 . 6 Bajec Herman
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:48:20 -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:48:20
Zaostanek: 00:00:00
2 . 1 Kveder Lado
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:48:49 00:00:29 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:48:49
Zaostanek: 00:00:29
3 . 7 Kožuh Bojan
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:52:05 00:03:45 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:52:05
Zaostanek: 00:03:45
4 . 5 Grčar Jože
ŠD ELEKTRO LJUBLJANA
Moški SLO ŠD ELEKTRO LJUBLJANA 00:54:05 00:05:45 >
Klub ŠD ELEKTRO LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:54:05
Zaostanek: 00:05:45
5 . 8 Sršen Rajko
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:58:49 00:10:29 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:58:49
Zaostanek: 00:10:29
6 . 4 Breznik Andrej
Dob
Moški SLO Dob 01:02:33 00:14:13 >
Klub Dob
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:02:33
Zaostanek: 00:14:13
7 . 2 Senegačnik Marjan
Moški SLO 01:12:11 00:23:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:12:11
Zaostanek: 00:23:51
MV (1959 IN STAREJšI)-M
1 . 22 GALIN Bojan
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:46:10 -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:46:10
Zaostanek: 00:00:00
2 . 26 Klemenc Tone
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:50:44 00:04:34 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:50:44
Zaostanek: 00:04:34
3 . 23 Lešnik Štefan
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 00:51:33 00:05:23 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:51:33
Zaostanek: 00:05:23
4 . 25 Ručigaj Zdravc
ŠD PRESERJE
Moški SLO ŠD PRESERJE 01:02:03 00:15:53 >
Klub ŠD PRESERJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:02:03
Zaostanek: 00:15:53
5 . 21 Kemperl Zvonko
ŠD MENINA
Moški SLO ŠD MENINA 01:02:41 00:16:31 >
Klub ŠD MENINA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:02:41
Zaostanek: 00:16:31
6 . 24 Petek Tone
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 01:02:52 00:16:42 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:02:52
Zaostanek: 00:16:42
Ž1 (1990-2003)-Ž
1 . 101 Klinar Tina
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:22:56 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:22:56
Zaostanek: 00:00:00
2 . 102 Mali Nuša
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 00:24:07 00:01:11 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:24:07
Zaostanek: 00:01:11
Ž2 (1980-89)-Ž
1 . 107 Čelesnik Tamara
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:26:13 -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:26:13
Zaostanek: 00:00:00
2 . 105 Žnidar Nina
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:31:24 00:05:11 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:31:24
Zaostanek: 00:05:11
Ž3 (1970-79)-Ž
1 . 112 Knez Tadeja
Ženski SLO 00:27:10 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:27:10
Zaostanek: 00:00:00
2 . 111 Kanižar Joži
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:30:03 00:02:53 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:30:03
Zaostanek: 00:02:53
3 . 113 Žibert Darinka
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:31:14 00:04:04 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:31:14
Zaostanek: 00:04:04
ŽV (1969 IN STAREJšE)-Ž
1 . 124 Žlogar Ivica
PULSE PERFORMANCE
Ženski SLO PULSE PERFORMANCE 00:27:05 -- >
Klub PULSE PERFORMANCE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:27:05
Zaostanek: 00:00:00
2 . 123 Bogataj Helena
Ženski SLO 00:27:15 00:00:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:27:15
Zaostanek: 00:00:10
3 . 121 Milič Marinka
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:28:59 00:01:54 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:28:59
Zaostanek: 00:01:54
4 . 122 Slapar Slavka
Ženski SLO 00:30:53 00:03:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:30:53
Zaostanek: 00:03:48
5 . 125 Jurič Erna
Ženski SLO 00:37:41 00:10:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:37:41
Zaostanek: 00:10:36

Komentarji

 

Mobile content