Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: 18. Ptujski triatlon 2019 - CICI

Cici Tekma:18. Ptujski triatlon 2019 - CICI Datum:12.05.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Plavanje Tek Rezultat Licenca Več
CICIBANI-M
1 . 258 Lovrenčič Marko
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 1:07,5 (1) 2:03,3 (2) 03:10,9 2019TZS351 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 1:07,5 (1)
Tek: 2:03,3 (2)
Rezultat: 03:10,9
Licenca: 2019TZS351
2 . 266 Mlakar Jaka
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 1:08,1 (2) 2:03,2 (1) 03:11,3 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 1:08,1 (2)
Tek: 2:03,2 (1)
Rezultat: 03:11,3
Licenca:
3 . 274 Seliškar Rok
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 1:10,0 (3) 2:10,2 (3) 03:20,2 2019TZS357 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 1:10,0 (3)
Tek: 2:10,2 (3)
Rezultat: 03:20,2
Licenca: 2019TZS357
4 . 252 DOBROVAC LOVRO
Triatlon klub Rival
Moški CRO Triatlon klub Rival 1:17,2 (4) 2:16,4 (6) 03:33,7 da >
Klub Triatlon klub Rival
Država CRO
Spol: Moški
Plavanje: 1:17,2 (4)
Tek: 2:16,4 (6)
Rezultat: 03:33,7
Licenca: da
5 . 261 MARIĆ LAN
Triatlon klub Rival
Moški CRO Triatlon klub Rival 1:21,4 (5) 2:18,8 (7) 03:40,2 da >
Klub Triatlon klub Rival
Država CRO
Spol: Moški
Plavanje: 1:21,4 (5)
Tek: 2:18,8 (7)
Rezultat: 03:40,2
Licenca: da
6 . 273 Rebernik Benjamin
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 1:29,8 (6) 2:22,5 (9) 03:52,3 2019TZS354 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 1:29,8 (6)
Tek: 2:22,5 (9)
Rezultat: 03:52,3
Licenca: 2019TZS354
7 . 277 TURŠIČ Luka
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 1:33,8 (8) 2:19,5 (8) 03:53,3 2019TZS619 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 1:33,8 (8)
Tek: 2:19,5 (8)
Rezultat: 03:53,3
Licenca: 2019TZS619
8 . 268 Pajek Ažbe
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 1:33,2 (7) 2:23,3 (10) 03:56,6 2019TZS652 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 1:33,2 (7)
Tek: 2:23,3 (10)
Rezultat: 03:56,6
Licenca: 2019TZS652
9 . 311 PURGAJ Gaj
Moški SLO 2:05,6 (12) 2:11,9 (4) 04:17,6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 2:05,6 (12)
Tek: 2:11,9 (4)
Rezultat: 04:17,6
Licenca:
10 . 270 Podobnik Matevž
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2:03,6 (11) 2:15,9 (5) 04:19,5 2019TZS068 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 2:03,6 (11)
Tek: 2:15,9 (5)
Rezultat: 04:19,5
Licenca: 2019TZS068
11 . 259 Lulik Nai
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 1:58,7 (10) 2:34,7 (13) 04:33,4 2019TZS523 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 1:58,7 (10)
Tek: 2:34,7 (13)
Rezultat: 04:33,4
Licenca: 2019TZS523
12 . 276 Šepec Jaka
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 1:47,2 (9) 2:50,4 (18) 04:37,7 2019TZS359 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 1:47,2 (9)
Tek: 2:50,4 (18)
Rezultat: 04:37,7
Licenca: 2019TZS359
13 . 264 Mihajlovič Svit
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2:14,2 (16) 2:25,5 (12) 04:39,7 2019TZS052 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 2:14,2 (16)
Tek: 2:25,5 (12)
Rezultat: 04:39,7
Licenca: 2019TZS052
14 . 263 Meh Tevž
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2:08,6 (13) 2:36,0 (15) 04:44,7 2019TZS353 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 2:08,6 (13)
Tek: 2:36,0 (15)
Rezultat: 04:44,7
Licenca: 2019TZS353
15 . 272 Rebernik Miha
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2:13,1 (15) 2:39,7 (17) 04:52,9 2019TZS355 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 2:13,1 (15)
Tek: 2:39,7 (17)
Rezultat: 04:52,9
Licenca: 2019TZS355
16 . 257 Kovačič Luka Leon
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2:29,1 (19) 2:24,7 (11) 04:53,8 2019TZS349 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 2:29,1 (19)
Tek: 2:24,7 (11)
Rezultat: 04:53,8
Licenca: 2019TZS349
17 . 309 Kotnik Kristjan
Moški SLO 2:20,3 (17) 2:34,7 (14) 04:55,1 100 890 913 49 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 2:20,3 (17)
Tek: 2:34,7 (14)
Rezultat: 04:55,1
Licenca: 100 890 913 49
18 . 265 Mihelič Tine
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2:20,8 (18) 2:37,2 (16) 04:58,1 2019TZS055 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 2:20,8 (18)
Tek: 2:37,2 (16)
Rezultat: 04:58,1
Licenca: 2019TZS055
19 . 279 ZRINUŠIĆ IVAN
Triatlon klub Rival
Moški CRO Triatlon klub Rival 2:08,9 (14) 3:22,1 (19) 05:31,1 >
Klub Triatlon klub Rival
Država CRO
Spol: Moški
Plavanje: 2:08,9 (14)
Tek: 3:22,1 (19)
Rezultat: 05:31,1
Licenca:
CICIBANKE-Ž
1 . 256 Kotnik Gaja
Ženski SLO 1:18,5 (2) 2:15,6 (1) 03:34,2 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Plavanje: 1:18,5 (2)
Tek: 2:15,6 (1)
Rezultat: 03:34,2
Licenca:
2 . 269 Peteršič Sofija
Ženski SLO 1:18,3 (1) 2:21,9 (2) 03:40,3 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Plavanje: 1:18,3 (1)
Tek: 2:21,9 (2)
Rezultat: 03:40,3
Licenca:
3 . 275 Stebe Stela
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 1:58,0 (3) 2:53,3 (3) 04:51,4 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Plavanje: 1:58,0 (3)
Tek: 2:53,3 (3)
Rezultat: 04:51,4
Licenca:
4 . 260 MARIĆ ZARA
Triatlon klub Rival
Ženski CRO Triatlon klub Rival (-1) (-1) 11:03,5 RIJEKA >
Klub Triatlon klub Rival
Država CRO
Spol: Ženski
Plavanje: (-1)
Tek: (-1)
Rezultat: 11:03,5
Licenca: RIJEKA
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 297 Navodnik Grega
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 03:45,1 (2) 03:47,4 (1) 07:32,5 2019TZS592 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 03:45,1 (2)
Tek: 03:47,4 (1)
Rezultat: 07:32,5
Licenca: 2019TZS592
2 . 302 Rotovnik Bor
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 03:27,7 (1) 04:14,7 (3) 07:42,4 2019TZS663 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 03:27,7 (1)
Tek: 04:14,7 (3)
Rezultat: 07:42,4
Licenca: 2019TZS663
3 . 304 Seliškar Lovro
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 04:02,2 (5) 04:06,9 (2) 08:09,1 2019TZS356 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 04:02,2 (5)
Tek: 04:06,9 (2)
Rezultat: 08:09,1
Licenca: 2019TZS356
4 . 295 Mlakar Nace
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 03:59,0 (3) 04:21,7 (5) 08:20,8 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 03:59,0 (3)
Tek: 04:21,7 (5)
Rezultat: 08:20,8
Licenca:
5 . 284 DEŽMAN Luka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 04:02,0 (4) 04:25,4 (6) 08:27,5 2019TZS454 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 04:02,0 (4)
Tek: 04:25,4 (6)
Rezultat: 08:27,5
Licenca: 2019TZS454
6 . 292 Mandič Maj
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 04:17,2 (6) 04:35,0 (8) 08:52,3 2019TZS480 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 04:17,2 (6)
Tek: 04:35,0 (8)
Rezultat: 08:52,3
Licenca: 2019TZS480
7 . 285 Gašperič Jakob
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 04:37,2 (14) 04:32,9 (7) 09:10,2 2019TZS651 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 04:37,2 (14)
Tek: 04:32,9 (7)
Rezultat: 09:10,2
Licenca: 2019TZS651
8 . 283 Dejak David
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 04:27,2 (9) 04:43,2 (9) 09:10,4 2019TZS036 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 04:27,2 (9)
Tek: 04:43,2 (9)
Rezultat: 09:10,4
Licenca: 2019TZS036
9 . 294 Miletić Einar
Triatlon klub Rival
Moški SLO Triatlon klub Rival 04:29,8 (12) 04:43,6 (10) 09:13,5 >
Klub Triatlon klub Rival
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 04:29,8 (12)
Tek: 04:43,6 (10)
Rezultat: 09:13,5
Licenca:
10 . 300 Prelesnik France
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 04:57,1 (16) 04:20,9 (4) 09:18,0 2019TZS070 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 04:57,1 (16)
Tek: 04:20,9 (4)
Rezultat: 09:18,0
Licenca: 2019TZS070
11 . 305 Štebe Liam
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 04:27,6 (10) 04:53,3 (11) 09:21,0 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 04:27,6 (10)
Tek: 04:53,3 (11)
Rezultat: 09:21,0
Licenca:
12 . 307 Zupančič Izak
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 04:23,6 (8) 04:59,6 (12) 09:23,2 2019TZS455 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 04:23,6 (8)
Tek: 04:59,6 (12)
Rezultat: 09:23,2
Licenca: 2019TZS455
13 . 288 Jurčič Anej
ŠD POSAVJE
Moški SLO ŠD POSAVJE 04:31,9 (13) 04:59,9 (13) 09:31,8 2019TZS648 >
Klub ŠD POSAVJE
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 04:31,9 (13)
Tek: 04:59,9 (13)
Rezultat: 09:31,8
Licenca: 2019TZS648
14 . 303 Sarić Luka
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj 04:29,4 (11) 05:17,5 (15) 09:46,9 >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 04:29,4 (11)
Tek: 05:17,5 (15)
Rezultat: 09:46,9
Licenca:
15 . 298 Ogrin Juš
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 04:53,8 (15) 05:08,0 (14) 10:01,8 2019TZS477 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 04:53,8 (15)
Tek: 05:08,0 (14)
Rezultat: 10:01,8
Licenca: 2019TZS477
16 . 301 Rihar Val
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 04:22,1 (7) 06:08,1 (18) 10:30,2 2019TZS102 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 04:22,1 (7)
Tek: 06:08,1 (18)
Rezultat: 10:30,2
Licenca: 2019TZS102
17 . 312 PURGAJ Jaka
Moški SLO 06:01,5 (18) 05:22,7 (16) 11:24,3 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 06:01,5 (18)
Tek: 05:22,7 (16)
Rezultat: 11:24,3
Licenca:
18 . 281 Bartelj Miha
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 05:54,2 (17) 05:32,6 (17) 11:26,9 2019TZS344 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 05:54,2 (17)
Tek: 05:32,6 (17)
Rezultat: 11:26,9
Licenca: 2019TZS344
19 . 289 Koritnik Aleksander
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 06:08,0 (19) 06:22,2 (19) 12:30,3 2019TZS039 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Plavanje: 06:08,0 (19)
Tek: 06:22,2 (19)
Rezultat: 12:30,3
Licenca: 2019TZS039
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 299 Prelesnik Tinkara
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 04:07,2 (1) 04:22,3 (1) 08:29,6 2019TZS071 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Plavanje: 04:07,2 (1)
Tek: 04:22,3 (1)
Rezultat: 08:29,6
Licenca: 2019TZS071
2 . 290 Kovač Kim
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 04:22,6 (4) 04:23,8 (2) 08:46,5 2019TZS527 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Plavanje: 04:22,6 (4)
Tek: 04:23,8 (2)
Rezultat: 08:46,5
Licenca: 2019TZS527
3 . 287 Hribar Anja
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 04:13,9 (3) 05:08,5 (4) 09:22,4 2019TZS462 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Plavanje: 04:13,9 (3)
Tek: 05:08,5 (4)
Rezultat: 09:22,4
Licenca: 2019TZS462
4 . 291 Lulik Mei
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 04:45,1 (5) 04:45,1 (3) 09:30,3 2019TZS520 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Plavanje: 04:45,1 (5)
Tek: 04:45,1 (3)
Rezultat: 09:30,3
Licenca: 2019TZS520
5 . 286 Horjan Zara
TRIATLON KLUB ZRINSKI
Ženski CRO TRIATLON KLUB ZRINSKI 04:12,4 (2) 05:20,7 (5) 09:33,1 Cro >
Klub TRIATLON KLUB ZRINSKI
Država CRO
Spol: Ženski
Plavanje: 04:12,4 (2)
Tek: 05:20,7 (5)
Rezultat: 09:33,1
Licenca: Cro
6 . 310 KREVS Emma
Ženski SLO 12:32,1 (6) 06:12,3 (6) 18:44,4 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Plavanje: 12:32,1 (6)
Tek: 06:12,3 (6)
Rezultat: 18:44,4
Licenca:

Komentarji

 

Mobile content