Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: XC REŽANCI 2019

Gorsko kolesarstvo XCM Tekma:XC REŽANCI 2019 Datum:03.08.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Laps Rezultat Gap Več
U7 M-IK-M
1 . 206 SANDIĆ Erik
Moški CRO 1 11:23,1 - >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 1
Rezultat: 11:23,1
Gap: -
U9 M-IK-M
1 . 209 Bernobić David
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 6 12:04,9 - >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 12:04,9
Gap: -
2 . 201 Peteh Lean
VK ARUPINUM
Moški CRO VK ARUPINUM 6 12:24,3 +00:19.3 >
Klub VK ARUPINUM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 12:24,3
Gap: +00:19.3
3 . 208 Nicoletti David
Moški CRO 5 11:14,4 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Rezultat: 11:14,4
Gap: -1 LAP
4 . 207 Bobolanović Timon
PULA
Moški CRO PULA 5 11:18,1 -1 LAP >
Klub PULA
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Rezultat: 11:18,1
Gap: -1 LAP
5 . 202 Peteh Teo
VK ARUPINUM
Moški CRO VK ARUPINUM 5 11:45,2 -1 LAP >
Klub VK ARUPINUM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Rezultat: 11:45,2
Gap: -1 LAP
U11 M-IK-M
1 . 203 Kuhar Noa
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 7 11:11,5 - >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 7
Rezultat: 11:11,5
Gap: -
2 . 204 Šestan Leon
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 6 12:18,7 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 12:18,7
Gap: -1 LAP
3 . 205 Hudak Matija
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 6 12:31,3 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 12:31,3
Gap: -1 LAP
U13 M-IK-M
1 . 102 Lopatič Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2 28:09,1 - >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 2
Rezultat: 28:09,1
Gap: -
2 . 107 Turčić Marko
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 2 29:51,5 +01:42.4 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 2
Rezultat: 29:51,5
Gap: +01:42.4
U15 M-IK-M
1 . 104 SANDIĆ David
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 2 27:56,7 - >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 2
Rezultat: 27:56,7
Gap: -
2 . 105 DUNDARA Ivan
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 2 28:12,8 +00:16.1 >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 2
Rezultat: 28:12,8
Gap: +00:16.1
3 . 106 ROŠIĆ Lukas
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 2 28:45,2 +00:48.5 >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 2
Rezultat: 28:45,2
Gap: +00:48.5
4 . 101 ZOVIĆ Jakov
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 2 32:44,8 +04:48.0 >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 2
Rezultat: 32:44,8
Gap: +04:48.0
KADETI -IK-M
1 . 9 Peruško Ivan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 6 1:03:42,6 - >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 1:03:42,6
Gap: -
2 . 32 Ivančić Giani
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 6 1:07:58,4 +04:15.7 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 1:07:58,4
Gap: +04:15.7
3 . 103 Pucko Ivan
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 1:04:04,6 -3 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 3
Rezultat: 1:04:04,6
Gap: -3 LAP
SENIORI -IK-M
1 . 16 Jovanović - Verbanac Alen
Moški CRO 6 1:08:03,4 - >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 1:08:03,4
Gap: -
2 . 31 Baldas Paolo
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 6 1:09:22,0 +01:18.6 >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 1:09:22,0
Gap: +01:18.6
3 . 29 Žužić Diego
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 6 1:11:06,5 +03:03.0 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 1:11:06,5
Gap: +03:03.0
4 . 25 Petrović Ivan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 5 1:10:02,2 -1 LAP >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Rezultat: 1:10:02,2
Gap: -1 LAP
MASTER A -IK-M
1 . 23 Grubišić Luka
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 6 1:03:42,3 - >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 1:03:42,3
Gap: -
2 . 8 Macan Ronald
BK AXA
Moški CRO BK AXA 6 1:04:19,7 +00:37.4 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 1:04:19,7
Gap: +00:37.4
3 . 26 Križmanić Simon
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 6 1:09:04,1 +05:21.8 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 1:09:04,1
Gap: +05:21.8
4 . 24 Bobolanović Tihomir
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 6 1:11:58,8 +08:16.5 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 1:11:58,8
Gap: +08:16.5
5 . 33 Nicoletti Sebastian
Moški CRO 5 1:05:16,5 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Rezultat: 1:05:16,5
Gap: -1 LAP
6 . 37 Horvat Bojan
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 5 1:13:55,4 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Rezultat: 1:13:55,4
Gap: -1 LAP
7 . 43 Pavlić Marino
BK PARENZANA
Moški CRO BK PARENZANA 4 1:08:09,0 -2 LAP >
Klub BK PARENZANA
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Rezultat: 1:08:09,0
Gap: -2 LAP
DNF 18 Dellabernardina David
BK AXA
Moški CRO BK AXA 3 1:01:09,9 3 LAP >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 3
Rezultat: 1:01:09,9
Gap: 3 LAP
MASTER B -IK-M
1 . 7 Čotar Martin
Moški CRO 6 1:04:15,5 - >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 1:04:15,5
Gap: -
2 . 13 Pustijanac Mario
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 6 1:08:57,7 +04:42.1 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 1:08:57,7
Gap: +04:42.1
3 . 45 Šestan Danijel
Moški CRO 6 1:11:48,5 +07:32.9 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 1:11:48,5
Gap: +07:32.9
4 . 71 Glavić Relvis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 6 1:11:49,7 +07:34.2 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 1:11:49,7
Gap: +07:34.2
5 . 21 Božić Igor
VK ARUPINUM
Moški CRO VK ARUPINUM 6 1:13:24,5 +09:08.9 >
Klub VK ARUPINUM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 1:13:24,5
Gap: +09:08.9
6 . 69 Kliba Kristian
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 6 1:14:33,7 +10:18.2 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 1:14:33,7
Gap: +10:18.2
7 . 41 Zec Milko
BK Grožnjan
Moški CRO BK Grožnjan 6 1:14:44,3 +10:28.7 >
Klub BK Grožnjan
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 1:14:44,3
Gap: +10:28.7
8 . 38 Crljenica Manuel
Moški CRO 6 1:14:49,1 +10:33.5 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 1:14:49,1
Gap: +10:33.5
9 . 28 Sobot Filip
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 6 1:15:52,8 +11:37.2 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 1:15:52,8
Gap: +11:37.2
10 . 22 Valić Rade
Moški CRO 5 1:03:55,3 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Rezultat: 1:03:55,3
Gap: -1 LAP
11 . 10 Peteh Emil
VK ARUPINUM
Moški CRO VK ARUPINUM 5 1:08:37,6 -1 LAP >
Klub VK ARUPINUM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Rezultat: 1:08:37,6
Gap: -1 LAP
12 . 11 Kuhar Bojan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 5 1:11:27,7 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Rezultat: 1:11:27,7
Gap: -1 LAP
13 . 42 Orzan Michele
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 5 1:14:07,3 -1 LAP >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Rezultat: 1:14:07,3
Gap: -1 LAP
14 . 19 MIŠAN Dragan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 4 1:13:44,5 -2 LAP >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Rezultat: 1:13:44,5
Gap: -2 LAP
MASTER C/D -IK-M
1 . 27 Bonas Drago
Individual
Moški CRO Individual 6 1:11:25,3 - >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 1:11:25,3
Gap: -
2 . 34 Radmanović Dario
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 6 1:15:52,9 +04:27.5 >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 1:15:52,9
Gap: +04:27.5
3 . 64 Bukovac Denis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:04:13,3 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Rezultat: 1:04:13,3
Gap: -1 LAP
4 . 39 Petropoli Željko
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 1:08:36,4 -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Rezultat: 1:08:36,4
Gap: -1 LAP
5 . 36 Petrović Igor
BK AXA
Moški CRO BK AXA 5 1:10:16,9 -1 LAP >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Rezultat: 1:10:16,9
Gap: -1 LAP
6 . 44 SERBLIN Aldo
BK AXA
Moški CRO BK AXA 5 1:17:14,6 -1 LAP >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Rezultat: 1:17:14,6
Gap: -1 LAP
7 . 35 Sagadin Zoran
TRIATLON KLUB PULA
Moški CRO TRIATLON KLUB PULA 5 1:19:29,6 -1 LAP >
Klub TRIATLON KLUB PULA
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Rezultat: 1:19:29,6
Gap: -1 LAP
8 . 50 Fabac Patrik
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:08:08,2 -2 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Rezultat: 1:08:08,2
Gap: -2 LAP
9 . 12 Rosini Giuliano
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 4 1:08:09,7 -2 LAP >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 4
Rezultat: 1:08:09,7
Gap: -2 LAP
DNF 20 Hrelja Robert
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1 29:22,8 1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 1
Rezultat: 29:22,8
Gap: 1 LAP
SENIORKE -IK-Ž
1 . 40 Marušić Romina
BK NOVIGRAD
Ženski CRO BK NOVIGRAD 4 1:03:49,3 - >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Ženski
Laps: 4
Rezultat: 1:03:49,3
Gap: -
2 . 14 Jurcan Ana
Ženski CRO 4 1:09:05,7 +05:16.4 >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
Laps: 4
Rezultat: 1:09:05,7
Gap: +05:16.4
JUNIORI-IK-M
1 . 30 Kernjus Deni
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 6 1:11:06,5 - >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 1:11:06,5
Gap: -
2 . 17 Ruba Marko
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 6 1:13:40,1 +02:33.6 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 1:13:40,1
Gap: +02:33.6

Komentarji

 

Mobile content