Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XC REŽANCI 2019

Gorsko kolesarstvo XCM Tekma:XC REŽANCI 2019 Datum:03.08.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Laps Rezultat Gap
U7 M-IK-M
1 . 206 SANDIĆ Erik Moški CRO 1 11:23,1 -
U9 M-IK-M
1 . 209 Bernobić David Moški CRO BK ŽMINJ 6 12:04,9 -
2 . 201 Peteh Lean Moški CRO VK ARUPINUM 6 12:24,3 +00:19.3
3 . 208 Nicoletti David Moški CRO 5 11:14,4 -1 LAP
4 . 207 Bobolanović Timon Moški CRO PULA 5 11:18,1 -1 LAP
5 . 202 Peteh Teo Moški CRO VK ARUPINUM 5 11:45,2 -1 LAP
U11 M-IK-M
1 . 203 Kuhar Noa Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 7 11:11,5 -
2 . 204 Šestan Leon Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 6 12:18,7 -1 LAP
3 . 205 Hudak Matija Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 6 12:31,3 -1 LAP
U13 M-IK-M
1 . 102 Lopatič Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2 28:09,1 -
2 . 107 Turčić Marko Moški CRO BK NOVIGRAD 2 29:51,5 +01:42.4
U15 M-IK-M
1 . 104 SANDIĆ David Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 2 27:56,7 -
2 . 105 DUNDARA Ivan Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 2 28:12,8 +00:16.1
3 . 106 ROŠIĆ Lukas Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 2 28:45,2 +00:48.5
4 . 101 ZOVIĆ Jakov Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 2 32:44,8 +04:48.0
KADETI -IK-M
1 . 9 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA 6 1:03:42,6 -
2 . 32 Ivančić Giani Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 6 1:07:58,4 +04:15.7
3 . 103 Pucko Ivan Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 1:04:04,6 -3 LAP
SENIORI -IK-M
1 . 16 Jovanović - Verbanac Alen Moški CRO 6 1:08:03,4 -
2 . 31 Baldas Paolo Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 6 1:09:22,0 +01:18.6
3 . 29 Žužić Diego Moški CRO BK POREČ 6 1:11:06,5 +03:03.0
4 . 25 Petrović Ivan Moški CRO BK AXA 5 1:10:02,2 -1 LAP
MASTER A -IK-M
1 . 23 Grubišić Luka Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 6 1:03:42,3 -
2 . 8 Macan Ronald Moški CRO BK AXA 6 1:04:19,7 +00:37.4
3 . 26 Križmanić Simon Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 6 1:09:04,1 +05:21.8
4 . 24 Bobolanović Tihomir Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 6 1:11:58,8 +08:16.5
5 . 33 Nicoletti Sebastian Moški CRO 5 1:05:16,5 -1 LAP
6 . 37 Horvat Bojan Moški CRO BK POREČ 5 1:13:55,4 -1 LAP
7 . 43 Pavlić Marino Moški CRO BK PARENZANA 4 1:08:09,0 -2 LAP
DNF 18 Dellabernardina David Moški CRO BK AXA 3 1:01:09,9 3 LAP
MASTER B -IK-M
1 . 7 Čotar Martin Moški CRO 6 1:04:15,5 -
2 . 13 Pustijanac Mario Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 6 1:08:57,7 +04:42.1
3 . 45 Šestan Danijel Moški CRO 6 1:11:48,5 +07:32.9
4 . 71 Glavić Relvis Moški CRO BK NOVIGRAD 6 1:11:49,7 +07:34.2
5 . 21 Božić Igor Moški CRO VK ARUPINUM 6 1:13:24,5 +09:08.9
6 . 69 Kliba Kristian Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 6 1:14:33,7 +10:18.2
7 . 41 Zec Milko Moški CRO BK Grožnjan 6 1:14:44,3 +10:28.7
8 . 38 Crljenica Manuel Moški CRO 6 1:14:49,1 +10:33.5
9 . 28 Sobot Filip Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 6 1:15:52,8 +11:37.2
10 . 22 Valić Rade Moški CRO 5 1:03:55,3 -1 LAP
11 . 10 Peteh Emil Moški CRO VK ARUPINUM 5 1:08:37,6 -1 LAP
12 . 11 Kuhar Bojan Moški CRO BK ŽMINJ 5 1:11:27,7 -1 LAP
13 . 42 Orzan Michele Moški CRO BBK GROŽNJAN 5 1:14:07,3 -1 LAP
14 . 19 MIŠAN Dragan Moški CRO BK AXA 4 1:13:44,5 -2 LAP
MASTER C/D -IK-M
1 . 27 Bonas Drago Moški CRO Individual 6 1:11:25,3 -
2 . 34 Radmanović Dario Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 6 1:15:52,9 +04:27.5
3 . 64 Bukovac Denis Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:04:13,3 -1 LAP
4 . 39 Petropoli Željko Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 1:08:36,4 -1 LAP
5 . 36 Petrović Igor Moški CRO BK AXA 5 1:10:16,9 -1 LAP
6 . 44 SERBLIN Aldo Moški CRO BK AXA 5 1:17:14,6 -1 LAP
7 . 35 Sagadin Zoran Moški CRO TRIATLON KLUB PULA 5 1:19:29,6 -1 LAP
8 . 50 Fabac Patrik Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:08:08,2 -2 LAP
9 . 12 Rosini Giuliano Moški ITA XC TEAM TRIESTE 4 1:08:09,7 -2 LAP
DNF 20 Hrelja Robert Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1 29:22,8 1 LAP
SENIORKE -IK-Ž
1 . 40 Marušić Romina Ženski CRO BK NOVIGRAD 4 1:03:49,3 -
2 . 14 Jurcan Ana Ženski CRO 4 1:09:05,7 +05:16.4
JUNIORI-IK-M
1 . 30 Kernjus Deni Moški CRO BK NOVIGRAD 6 1:11:06,5 -
2 . 17 Ruba Marko Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 6 1:13:40,1 +02:33.6

Komentarji