Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: DP Duatlon Logatec 2019 - CICI

Cici Tekma:DP Duatlon Logatec 2019 - CICI Datum:27.04.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi _empty_ Rezultat Več
CICIBANI-M
1 . 59 Mlakar Jaka
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 0:02:28 (0:23) 0:02:14 (0:21) 0:01:30 0:06:59 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:02:28 (0:23) 0:02:14 (0:21) 0:01:30
_empty_:
Rezultat: 0:06:59
2 . 33 Seliškar Rok
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS357 0:02:29 (0:28) 0:02:15 (0:25) 0:01:27 0:07:06 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS357
Časi: 0:02:29 (0:28) 0:02:15 (0:25) 0:01:27
_empty_:
Rezultat: 0:07:06
3 . 19 Jeram Maks
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 0:02:39 (0:25) 0:02:11 (0:22) 0:01:28 0:07:07 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:02:39 (0:25) 0:02:11 (0:22) 0:01:28
_empty_:
Rezultat: 0:07:07
4 . 13 Podobnik Matevž
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS068 0:02:37 (0:32) 0:02:07 (0:14) 0:01:58 0:07:31 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS068
Časi: 0:02:37 (0:32) 0:02:07 (0:14) 0:01:58
_empty_:
Rezultat: 0:07:31
5 . 18 HARNOLD ŠVAJGER Mark
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 2019TZS660 0:02:43 (0:29) 0:02:03 (0:14) 0:02:01 0:07:32 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS660
Časi: 0:02:43 (0:29) 0:02:03 (0:14) 0:02:01
_empty_:
Rezultat: 0:07:32
6 . 60 Pajek Ažbe
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS652 0:02:40 (0:35) 0:02:22 (0:23) 0:01:35 0:07:37 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS652
Časi: 0:02:40 (0:35) 0:02:22 (0:23) 0:01:35
_empty_:
Rezultat: 0:07:37
7 . 12 Mihelič Tine
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS055 0:02:38 (0:32) 0:02:07 (0:15) 0:02:09 0:07:44 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS055
Časi: 0:02:38 (0:32) 0:02:07 (0:15) 0:02:09
_empty_:
Rezultat: 0:07:44
8 . 39 Jurman Bine
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS099 0:02:40 (0:29) 0:02:37 (0:21) 0:01:36 0:07:45 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS099
Časi: 0:02:40 (0:29) 0:02:37 (0:21) 0:01:36
_empty_:
Rezultat: 0:07:45
9 . 11 Mihajlovič Svit
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS052 0:02:42 (0:29) 0:02:37 (0:35) 0:01:36 0:08:01 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS052
Časi: 0:02:42 (0:29) 0:02:37 (0:35) 0:01:36
_empty_:
Rezultat: 0:08:01
10 . 7 Lulik Nai
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS523 0:02:50 (0:27) 0:02:34 (0:27) 0:01:42 0:08:02 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS523
Časi: 0:02:50 (0:27) 0:02:34 (0:27) 0:01:42
_empty_:
Rezultat: 0:08:02
11 . 23 Ložnar Ijan
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 2019TZS392 0:02:43 (0:32) 0:02:47 (0:23) 0:01:44 0:08:12 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS392
Časi: 0:02:43 (0:32) 0:02:47 (0:23) 0:01:44
_empty_:
Rezultat: 0:08:12
12 . 32 Meh Tevž
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS353 0:02:57 (0:13) 0:02:52 (0:20) 0:01:51 0:08:16 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS353
Časi: 0:02:57 (0:13) 0:02:52 (0:20) 0:01:51
_empty_:
Rezultat: 0:08:16
13 . 3 Kerševan Matic
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS536 0:02:48 (0:31) 0:02:55 (0:25) 0:01:40 0:08:21 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS536
Časi: 0:02:48 (0:31) 0:02:55 (0:25) 0:01:40
_empty_:
Rezultat: 0:08:21
14 . 42 Mori Nik
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS095 0:02:57 (0:23) 0:03:00 (0:21) 0:01:40 0:08:22 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS095
Časi: 0:02:57 (0:23) 0:03:00 (0:21) 0:01:40
_empty_:
Rezultat: 0:08:22
15 . 1 COLJA ERAZEM
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:02:45 (0:38) 0:02:23 (0:25) 0:02:10 0:08:23 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:02:45 (0:38) 0:02:23 (0:25) 0:02:10
_empty_:
Rezultat: 0:08:23
16 . 38 Dolinar Urban
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS096 0:03:08 (0:29) 0:02:33 (0:30) 0:01:45 0:08:27 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS096
Časi: 0:03:08 (0:29) 0:02:33 (0:30) 0:01:45
_empty_:
Rezultat: 0:08:27
17 . 4 Kerševan Matija
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS535 0:02:56 (0:41) 0:02:41 (0:25) 0:01:44 0:08:28 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS535
Časi: 0:02:56 (0:41) 0:02:41 (0:25) 0:01:44
_empty_:
Rezultat: 0:08:28
18 . 10 Majdič Jure
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS249 0:02:58 (0:30) 0:02:54 (0:34) 0:01:36 0:08:34 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS249
Časi: 0:02:58 (0:30) 0:02:54 (0:34) 0:01:36
_empty_:
Rezultat: 0:08:34
19 . 16 BRENČIČ FILIP PERNE
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 0:02:52 (0:18) 0:03:08 (0:23) 0:01:53 0:08:36 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:02:52 (0:18) 0:03:08 (0:23) 0:01:53
_empty_:
Rezultat: 0:08:36
20 . 179 Hauptman Nace
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS666 0:03:23 (0:42) 0:02:45 (0:15) 0:02:08 0:09:15 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS666
Časi: 0:03:23 (0:42) 0:02:45 (0:15) 0:02:08
_empty_:
Rezultat: 0:09:15
21 . 27 Urbas Lars
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 2019TZS632 0:03:10 (0:35) 0:03:01 (0:42) 0:01:52 0:09:23 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS632
Časi: 0:03:10 (0:35) 0:03:01 (0:42) 0:01:52
_empty_:
Rezultat: 0:09:23
22 . 29 Čampa Maks
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS345 0:03:18 (0:44) 0:02:59 (0:28) 0:01:53 0:09:24 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS345
Časi: 0:03:18 (0:44) 0:02:59 (0:28) 0:01:53
_empty_:
Rezultat: 0:09:24
23 . 55 URH Ažbe
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS423 0:03:15 (0:52) 0:02:51 (0:44) 0:01:49 0:09:32 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS423
Časi: 0:03:15 (0:52) 0:02:51 (0:44) 0:01:49
_empty_:
Rezultat: 0:09:32
24 . 50 HUMAR MAKS
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS447 0:03:14 (0:44) 0:02:58 (0:40) 0:01:55 0:09:33 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS447
Časi: 0:03:14 (0:44) 0:02:58 (0:40) 0:01:55
_empty_:
Rezultat: 0:09:33
25 . 49 ČRNELIČ MATEJ
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS462 0:03:52 (0:39) 0:03:55 (0:37) 0:02:33 0:11:37 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS462
Časi: 0:03:52 (0:39) 0:03:55 (0:37) 0:02:33
_empty_:
Rezultat: 0:11:37
26 . 183 FURLAN JAKA
AD OLIMPIK
Moški SLO AD OLIMPIK 0:02:37 (0:28) 0:02:08 (0:25) 0:01:37 x 0:07:17 >
Klub AD OLIMPIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:02:37 (0:28) 0:02:08 (0:25) 0:01:37
_empty_:
Rezultat: x 0:07:17
CICIBANKE-Ž
1 . 41 Martinšek Enja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS098 0:02:35 (0:25) 0:02:37 (0:23) 0:01:31 0:07:34 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS098
Časi: 0:02:35 (0:25) 0:02:37 (0:23) 0:01:31
_empty_:
Rezultat: 0:07:34
2 . 53 SIMIČAK LARA
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS422 0:02:38 (0:31) 0:02:29 (0:24) 0:01:33 0:07:38 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS422
Časi: 0:02:38 (0:31) 0:02:29 (0:24) 0:01:33
_empty_:
Rezultat: 0:07:38
3 . 47 Černelič Manca
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:02:36 (0:37) 0:02:29 (0:14) 0:01:57 0:07:55 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 0:02:36 (0:37) 0:02:29 (0:14) 0:01:57
_empty_:
Rezultat: 0:07:55
4 . 17 Fabiani Čuk Elza
TK Logatec
Ženski SLO TK Logatec 2019TZS633 0:02:50 (0:16) 0:03:22 (0:21) 0:01:42 0:08:33 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS633
Časi: 0:02:50 (0:16) 0:03:22 (0:21) 0:01:42
_empty_:
Rezultat: 0:08:33
5 . 8 škrlj Vida
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:03:02 (0:31) 0:02:43 (0:29) 0:01:48 0:08:35 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 0:03:02 (0:31) 0:02:43 (0:29) 0:01:48
_empty_:
Rezultat: 0:08:35
6 . 21 Koprivnjak Neja
TK Logatec
Ženski SLO TK Logatec 2019TZS638 0:02:59 (0:34) 0:02:49 (0:27) 0:01:52 0:08:42 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS638
Časi: 0:02:59 (0:34) 0:02:49 (0:27) 0:01:52
_empty_:
Rezultat: 0:08:42
7 . 62 Stebe Stela
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 0:03:18 (0:44) 0:02:57 (0:31) 0:01:58 0:09:31 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 0:03:18 (0:44) 0:02:57 (0:31) 0:01:58
_empty_:
Rezultat: 0:09:31
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 180 Navodnik Grega
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 2019TZS592 0:02:10 (0:22) 0:02:05 (0:17) 0:01:17 0:06:13 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS592
Časi: 0:02:10 (0:22) 0:02:05 (0:17) 0:01:17
_empty_:
Rezultat: 0:06:13
2 . 45 Verbič Miha
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS107 0:02:13 (0:21) 0:02:02 (0:19) 0:01:20 0:06:16 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS107
Časi: 0:02:13 (0:21) 0:02:02 (0:19) 0:01:20
_empty_:
Rezultat: 0:06:16
3 . 34 Seliškar Lovro
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS356 0:02:18 (0:23) 0:01:57 (0:20) 0:01:15 0:06:16.1 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS356
Časi: 0:02:18 (0:23) 0:01:57 (0:20) 0:01:15
_empty_:
Rezultat: 0:06:16.1
4 . 43 Mori Maks
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS100 0:02:15 (0:21) 0:02:01 (0:18) 0:01:21 0:06:17 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS100
Časi: 0:02:15 (0:21) 0:02:01 (0:18) 0:01:21
_empty_:
Rezultat: 0:06:17
5 . 48 DEŽMAN Luka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS454 0:02:19 (0:22) 0:02:03 (0:17) 0:01:27 0:06:30 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS454
Časi: 0:02:19 (0:22) 0:02:03 (0:17) 0:01:27
_empty_:
Rezultat: 0:06:30
6 . 25 Marolt Lars
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 2019TZS662 0:02:12 (0:26) 0:02:16 (0:20) 0:01:25 0:06:41 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS662
Časi: 0:02:12 (0:26) 0:02:16 (0:20) 0:01:25
_empty_:
Rezultat: 0:06:41
7 . 58 Mlakar Nace
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 0:02:22 (0:23) 0:02:13 (0:25) 0:01:29 0:06:53 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:02:22 (0:23) 0:02:13 (0:25) 0:01:29
_empty_:
Rezultat: 0:06:53
8 . 40 Martinšek Tian
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS105 0:02:27 (0:26) 0:02:13 (0:19) 0:01:26 0:06:55 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS105
Časi: 0:02:27 (0:26) 0:02:13 (0:19) 0:01:26
_empty_:
Rezultat: 0:06:55
9 . 15 Prelesnik France
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS070 0:02:30 (0:27) 0:02:20 (0:24) 0:01:27 0:07:09 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS070
Časi: 0:02:30 (0:27) 0:02:20 (0:24) 0:01:27
_empty_:
Rezultat: 0:07:09
10 . 51 MEŽNAR ŽAN
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS417 0:02:37 (0:27) 0:02:15 (0:22) 0:01:27 0:07:10 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS417
Časi: 0:02:37 (0:27) 0:02:15 (0:22) 0:01:27
_empty_:
Rezultat: 0:07:10
11 . 56 Klemen Jakob
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS665 0:02:24 (0:22) 0:02:24 (0:24) 0:01:39 0:07:16 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS665
Časi: 0:02:24 (0:22) 0:02:24 (0:24) 0:01:39
_empty_:
Rezultat: 0:07:16
12 . 54 Šporn Mark
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS437 0:02:36 (0:30) 0:02:20 (0:21) 0:01:30 0:07:19 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS437
Časi: 0:02:36 (0:30) 0:02:20 (0:21) 0:01:30
_empty_:
Rezultat: 0:07:19
13 . 37 Daca Matic
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS106 0:02:31 (0:23) 0:02:30 (0:22) 0:01:39 0:07:27 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS106
Časi: 0:02:31 (0:23) 0:02:30 (0:22) 0:01:39
_empty_:
Rezultat: 0:07:27
14 . 26 SETNIKAR JAKA
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 0:02:38 (0:21) 0:02:32 (0:26) 0:01:31 0:07:30 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:02:38 (0:21) 0:02:32 (0:26) 0:01:31
_empty_:
Rezultat: 0:07:30
15 . 20 Koprivnjak Ažbe
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 2019TZS639 0:02:33 (0:29) 0:02:19 (0:25) 0:01:42 0:07:31 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS639
Časi: 0:02:33 (0:29) 0:02:19 (0:25) 0:01:42
_empty_:
Rezultat: 0:07:31
16 . 57 Mandič Maj
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS480 0:02:27 (0:28) 0:02:22 (0:14) 0:02:00 0:07:34 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS480
Časi: 0:02:27 (0:28) 0:02:22 (0:14) 0:02:00
_empty_:
Rezultat: 0:07:34
17 . 177 Gašperič Jakob
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS651 0:02:39 (0:34) 0:02:20 (0:31) 0:01:29 0:07:35 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS651
Časi: 0:02:39 (0:34) 0:02:20 (0:31) 0:01:29
_empty_:
Rezultat: 0:07:35
18 . 61 Štebe Liam
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 0:02:41 (0:29) 0:02:20 (0:34) 0:01:33 0:07:39 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:02:41 (0:29) 0:02:20 (0:34) 0:01:33
_empty_:
Rezultat: 0:07:39
19 . 30 Čampa Matevž
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS346 0:02:42 (0:34) 0:02:26 (0:29) 0:01:30 0:07:44 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS346
Časi: 0:02:42 (0:34) 0:02:26 (0:29) 0:01:30
_empty_:
Rezultat: 0:07:44
20 . 28 VIDMAR MIK
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 0:02:45 (0:27) 0:02:29 (0:28) 0:01:36 0:07:47 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:02:45 (0:27) 0:02:29 (0:28) 0:01:36
_empty_:
Rezultat: 0:07:47
21 . 9 Vidmar Maks
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS516 0:02:42 (0:35) 0:02:27 (0:26) 0:01:39 0:07:51 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS516
Časi: 0:02:42 (0:35) 0:02:27 (0:26) 0:01:39
_empty_:
Rezultat: 0:07:51
22 . 52 Prezelj Jaka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS444 0:02:43 (0:26) 0:02:20 (0:46) 0:01:35 0:07:52 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS444
Časi: 0:02:43 (0:26) 0:02:20 (0:46) 0:01:35
_empty_:
Rezultat: 0:07:52
23 . 44 Rihar Val
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS102 0:03:05 (0:26) 0:02:27 (0:28) 0:01:57 0:08:25 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS102
Časi: 0:03:05 (0:26) 0:02:27 (0:28) 0:01:57
_empty_:
Rezultat: 0:08:25
24 . 185 Rotovnik Bor
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 2019TZS663 0:02:18 (0:22) 0:02:01 (0:19) 0:01:26 x 0:06:28 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS663
Časi: 0:02:18 (0:22) 0:02:01 (0:19) 0:01:26
_empty_:
Rezultat: x 0:06:28
25 . 36 Bregar Jakob
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS103 0:02:16 (0:21) 0:02:06 (0:25) 0:01:25 x 0:06:35 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS103
Časi: 0:02:16 (0:21) 0:02:06 (0:25) 0:01:25
_empty_:
Rezultat: x 0:06:35
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 5 Kovač Kim
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS527 0:02:13 (0:26) 0:02:03 (0:18) 0:01:23 0:06:25 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS527
Časi: 0:02:13 (0:26) 0:02:03 (0:18) 0:01:23
_empty_:
Rezultat: 0:06:25
2 . 14 Prelesnik Tinkara
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS071 0:02:25 (0:24) 0:02:16 (0:19) 0:01:31 0:06:57 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS071
Časi: 0:02:25 (0:24) 0:02:16 (0:19) 0:01:31
_empty_:
Rezultat: 0:06:57
3 . 6 Lulik Mei
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS520 0:02:33 (0:24) 0:02:21 (0:19) 0:01:30 0:07:08 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS520
Časi: 0:02:33 (0:24) 0:02:21 (0:19) 0:01:30
_empty_:
Rezultat: 0:07:08
4 . 181 Hribar Anja
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS462 0:02:48 (0:29) 0:02:27 (0:27) 0:01:53 0:08:05 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS462
Časi: 0:02:48 (0:29) 0:02:27 (0:27) 0:01:53
_empty_:
Rezultat: 0:08:05
5 . 2 Kerševan Sara
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS524 0:02:49 (0:26) 0:02:44 (0:26) 0:01:56 0:08:23 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS524
Časi: 0:02:49 (0:26) 0:02:44 (0:26) 0:01:56
_empty_:
Rezultat: 0:08:23

Komentarji

 

Mobile content