Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: DP Duatlon Logatec 2019 - CICI

Cici Tekma:DP Duatlon Logatec 2019 - CICI Datum:27.04.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat
CICIBANI-M
1 . 59 Mlakar Jaka Moški SLO TK Utrip 0:02:28 (0:23) 0:02:14 (0:21) 0:01:30 0:06:59
2 . 33 Seliškar Rok Moški SLO TK Novo mesto 2019TZS357 0:02:29 (0:28) 0:02:15 (0:25) 0:01:27 0:07:06
3 . 19 Jeram Maks Moški SLO TK Logatec 0:02:39 (0:25) 0:02:11 (0:22) 0:01:28 0:07:07
4 . 13 Podobnik Matevž Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS068 0:02:37 (0:32) 0:02:07 (0:14) 0:01:58 0:07:31
5 . 18 Harnold Švajger Mark Moški SLO TK Logatec 2019TZS660 0:02:43 (0:29) 0:02:03 (0:14) 0:02:01 0:07:32
6 . 60 Pajek Ažbe Moški SLO TK Utrip 2019TZS652 0:02:40 (0:35) 0:02:22 (0:23) 0:01:35 0:07:37
7 . 12 Mihelič Tine Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS055 0:02:38 (0:32) 0:02:07 (0:15) 0:02:09 0:07:44
8 . 39 Jurman Bine Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS099 0:02:40 (0:29) 0:02:37 (0:21) 0:01:36 0:07:45
9 . 11 Mihajlovič Svit Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS052 0:02:42 (0:29) 0:02:37 (0:35) 0:01:36 0:08:01
10 . 7 Lulik Nai Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS523 0:02:50 (0:27) 0:02:34 (0:27) 0:01:42 0:08:02
11 . 23 Ložnar Ijan Moški SLO TK Logatec 2019TZS392 0:02:43 (0:32) 0:02:47 (0:23) 0:01:44 0:08:12
12 . 32 Meh Tevž Moški SLO TK Novo mesto 2019TZS353 0:02:57 (0:13) 0:02:52 (0:20) 0:01:51 0:08:16
13 . 3 Kerševan Matic Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS536 0:02:48 (0:31) 0:02:55 (0:25) 0:01:40 0:08:21
14 . 42 Mori Nik Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS095 0:02:57 (0:23) 0:03:00 (0:21) 0:01:40 0:08:22
15 . 1 COLJA ERAZEM Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 0:02:45 (0:38) 0:02:23 (0:25) 0:02:10 0:08:23
16 . 38 Dolinar Urban Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS096 0:03:08 (0:29) 0:02:33 (0:30) 0:01:45 0:08:27
17 . 4 Kerševan Matija Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS535 0:02:56 (0:41) 0:02:41 (0:25) 0:01:44 0:08:28
18 . 10 Majdič Jure Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS249 0:02:58 (0:30) 0:02:54 (0:34) 0:01:36 0:08:34
19 . 16 BRENČIČ FILIP PERNE Moški SLO TK Logatec 0:02:52 (0:18) 0:03:08 (0:23) 0:01:53 0:08:36
20 . 179 Hauptman Nace Moški SLO TK Utrip 2019TZS666 0:03:23 (0:42) 0:02:45 (0:15) 0:02:08 0:09:15
21 . 27 Urbas Lars Moški SLO TK Logatec 2019TZS632 0:03:10 (0:35) 0:03:01 (0:42) 0:01:52 0:09:23
22 . 29 Čampa Maks Moški SLO TK Novo mesto 2019TZS345 0:03:18 (0:44) 0:02:59 (0:28) 0:01:53 0:09:24
23 . 55 URH Ažbe Moški SLO TK Trisport Kamnik 2019TZS423 0:03:15 (0:52) 0:02:51 (0:44) 0:01:49 0:09:32
24 . 50 HUMAR MAKS Moški SLO TK Trisport Kamnik 2019TZS447 0:03:14 (0:44) 0:02:58 (0:40) 0:01:55 0:09:33
25 . 49 ČRNELIČ MATEJ Moški SLO TK Trisport Kamnik 2019TZS462 0:03:52 (0:39) 0:03:55 (0:37) 0:02:33 0:11:37
26 . 183 FURLAN JAKA Moški SLO AK Olimpija 0:02:37 (0:28) 0:02:08 (0:25) 0:01:37 x 0:07:17
CICIBANKE-Ž
1 . 41 Martinšek Enja Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS098 0:02:35 (0:25) 0:02:37 (0:23) 0:01:31 0:07:34
2 . 53 SIMIČAK LARA Ženski SLO TK Trisport Kamnik 2019TZS422 0:02:38 (0:31) 0:02:29 (0:24) 0:01:33 0:07:38
3 . 47 Černelič Manca Ženski SLO TK Trisport Kamnik 0:02:36 (0:37) 0:02:29 (0:14) 0:01:57 0:07:55
4 . 17 Fabiani Čuk Elza Ženski SLO TK Logatec 2019TZS633 0:02:50 (0:16) 0:03:22 (0:21) 0:01:42 0:08:33
5 . 8 škrlj Vida Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 0:03:02 (0:31) 0:02:43 (0:29) 0:01:48 0:08:35
6 . 21 Koprivnjak Neja Ženski SLO TK Logatec 2019TZS638 0:02:59 (0:34) 0:02:49 (0:27) 0:01:52 0:08:42
7 . 62 Stebe Stela Ženski SLO TK Utrip 0:03:18 (0:44) 0:02:57 (0:31) 0:01:58 0:09:31
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 180 Navodnik Grega Moški SLO TK Velenje 2019TZS592 0:02:10 (0:22) 0:02:05 (0:17) 0:01:17 0:06:13
2 . 45 Verbič Miha Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS107 0:02:13 (0:21) 0:02:02 (0:19) 0:01:20 0:06:16
3 . 34 Seliškar Lovro Moški SLO TK Novo mesto 2019TZS356 0:02:18 (0:23) 0:01:57 (0:20) 0:01:15 0:06:16.1
4 . 43 Mori Maks Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS100 0:02:15 (0:21) 0:02:01 (0:18) 0:01:21 0:06:17
5 . 48 DEŽMAN Luka Moški SLO TK Trisport Kamnik 2019TZS454 0:02:19 (0:22) 0:02:03 (0:17) 0:01:27 0:06:30
6 . 25 Marolt Lars Moški SLO TK Logatec 2019TZS662 0:02:12 (0:26) 0:02:16 (0:20) 0:01:25 0:06:41
7 . 58 Mlakar Nace Moški SLO TK Utrip 0:02:22 (0:23) 0:02:13 (0:25) 0:01:29 0:06:53
8 . 40 Martinšek Tian Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS105 0:02:27 (0:26) 0:02:13 (0:19) 0:01:26 0:06:55
9 . 15 Prelesnik France Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS070 0:02:30 (0:27) 0:02:20 (0:24) 0:01:27 0:07:09
10 . 51 MEŽNAR ŽAN Moški SLO TK Trisport Kamnik 2019TZS417 0:02:37 (0:27) 0:02:15 (0:22) 0:01:27 0:07:10
11 . 56 Klemen Jakob Moški SLO TK Utrip 2019TZS665 0:02:24 (0:22) 0:02:24 (0:24) 0:01:39 0:07:16
12 . 54 Šporn Mark Moški SLO TK Trisport Kamnik 2019TZS437 0:02:36 (0:30) 0:02:20 (0:21) 0:01:30 0:07:19
13 . 37 Daca Matic Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS106 0:02:31 (0:23) 0:02:30 (0:22) 0:01:39 0:07:27
14 . 26 SETNIKAR JAKA Moški SLO TK Logatec 0:02:38 (0:21) 0:02:32 (0:26) 0:01:31 0:07:30
15 . 20 Koprivnjak Ažbe Moški SLO TK Logatec 2019TZS639 0:02:33 (0:29) 0:02:19 (0:25) 0:01:42 0:07:31
16 . 57 Mandič Maj Moški SLO TK Utrip 2019TZS480 0:02:27 (0:28) 0:02:22 (0:14) 0:02:00 0:07:34
17 . 177 GAŠPERŠIČ JAKOB Moški SLO TK Utrip 2019TZS651 0:02:39 (0:34) 0:02:20 (0:31) 0:01:29 0:07:35
18 . 61 Štebe Liam Moški SLO TK Utrip 0:02:41 (0:29) 0:02:20 (0:34) 0:01:33 0:07:39
19 . 30 Čampa Matevž Moški SLO TK Novo mesto 2019TZS346 0:02:42 (0:34) 0:02:26 (0:29) 0:01:30 0:07:44
20 . 28 VIDMAR MIK Moški SLO TK Logatec 0:02:45 (0:27) 0:02:29 (0:28) 0:01:36 0:07:47
21 . 9 Vidmar Maks Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS516 0:02:42 (0:35) 0:02:27 (0:26) 0:01:39 0:07:51
22 . 52 Prezelj Jaka Moški SLO TK Trisport Kamnik 2019TZS444 0:02:43 (0:26) 0:02:20 (0:46) 0:01:35 0:07:52
23 . 44 Rihar Val Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS102 0:03:05 (0:26) 0:02:27 (0:28) 0:01:57 0:08:25
24 . 185 Rotovnik Bor Moški SLO TK Velenje 2019TZS663 0:02:18 (0:22) 0:02:01 (0:19) 0:01:26 x 0:06:28
25 . 36 Bregar Jakob Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS103 0:02:16 (0:21) 0:02:06 (0:25) 0:01:25 x 0:06:35
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 5 Kovač Kim Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS527 0:02:13 (0:26) 0:02:03 (0:18) 0:01:23 0:06:25
2 . 14 Prelesnik Tinkara Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS071 0:02:25 (0:24) 0:02:16 (0:19) 0:01:31 0:06:57
3 . 6 Lulik Mei Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS520 0:02:33 (0:24) 0:02:21 (0:19) 0:01:30 0:07:08
4 . 181 Hribar Anja Ženski SLO TK Trisport Kamnik 2019TZS462 0:02:48 (0:29) 0:02:27 (0:27) 0:01:53 0:08:05
5 . 2 Kerševan Sara Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS524 0:02:49 (0:26) 0:02:44 (0:26) 0:01:56 0:08:23

Komentarji