Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: DP Triatlon za pokal Istre 2019 - super pokal

Super pokal Tekma:DP Triatlon za pokal Istre 2019 - super pokal Datum:01.06.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat Več
MOšKI-M
1 . 240 Planko Matevž
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS440 0:10:29 (0:32) 0:27:33 (1:10) 0:16:21 0:56:06 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS440
Časi: 0:10:29 (0:32) 0:27:33 (1:10) 0:16:21
Rezultat: 0:56:06
2 . 212 Medved Jakob
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS133 0:10:41 (0:32) 0:28:43 (1:15) 0:15:22 0:56:35 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS133
Časi: 0:10:41 (0:32) 0:28:43 (1:15) 0:15:22
Rezultat: 0:56:35
3 . 184 Bojanc Klemen
ŠK TRIATLON LAJF
Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 2019TZS081 0:10:43 (0:29) 0:28:43 (1:11) 0:15:37 0:56:46 >
Klub ŠK TRIATLON LAJF
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS081
Časi: 0:10:43 (0:29) 0:28:43 (1:11) 0:15:37
Rezultat: 0:56:46
4 . 216 Klenovšek Urh
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS144 0:10:39 (0:41) 0:28:35 (1:14) 0:16:05 0:57:15 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS144
Časi: 0:10:39 (0:41) 0:28:35 (1:14) 0:16:05
Rezultat: 0:57:15
5 . 200 Majdič Jure
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS050 0:10:24 (0:36) 0:27:34 (1:11) 0:18:00 0:57:47 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS050
Časi: 0:10:24 (0:36) 0:27:34 (1:11) 0:18:00
Rezultat: 0:57:47
6 . 196 Dečman Matej
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS035 0:10:26 (0:35) 0:27:36 (1:14) 0:18:13 0:58:06 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS035
Časi: 0:10:26 (0:35) 0:27:36 (1:14) 0:18:13
Rezultat: 0:58:06
7 . 202 Škufca Maks
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS058 0:11:36 (0:38) 0:28:27 (1:11) 0:16:23 0:58:17 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS058
Časi: 0:11:36 (0:38) 0:28:27 (1:11) 0:16:23
Rezultat: 0:58:17
8 . 211 Gašparič Nande
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS132 0:11:38 (0:40) 0:28:22 (1:11) 0:17:02 0:58:55 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS132
Časi: 0:11:38 (0:40) 0:28:22 (1:11) 0:17:02
Rezultat: 0:58:55
9 . 239 Maradin Jan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS432 0:11:37 (0:40) 0:28:26 (1:12) 0:17:00 0:58:57 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS432
Časi: 0:11:37 (0:40) 0:28:26 (1:12) 0:17:00
Rezultat: 0:58:57
10 . 235 Obreza Domen
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS407 0:11:08 (0:31) 0:29:01 (1:12) 0:17:17 0:59:12 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS407
Časi: 0:11:08 (0:31) 0:29:01 (1:12) 0:17:17
Rezultat: 0:59:12
11 . 250 Mandič Mark
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS482 0:10:56 (0:29) 0:29:15 (1:16) 0:18:08 1:00:06 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS482
Časi: 0:10:56 (0:29) 0:29:15 (1:16) 0:18:08
Rezultat: 1:00:06
12 . 210 Mamič Jakob
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS131 0:11:13 (0:34) 0:28:51 (1:09) 0:18:19 1:00:09 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS131
Časi: 0:11:13 (0:34) 0:28:51 (1:09) 0:18:19
Rezultat: 1:00:09
13 . 218 Mori Mitja
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS170 0:12:18 (0:35) 0:28:30 (1:19) 0:17:36 1:00:19 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS170
Časi: 0:12:18 (0:35) 0:28:30 (1:19) 0:17:36
Rezultat: 1:00:19
14 . 182 Močnik Jakob
ŠDP
Moški SLO ŠDP 2019TZS023 0:10:59 (0:31) 0:29:22 (1:14) 0:19:36 1:01:43 >
Klub ŠDP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS023
Časi: 0:10:59 (0:31) 0:29:22 (1:14) 0:19:36
Rezultat: 1:01:43
15 . 204 Majdič Tomaž
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS073 0:10:51 (0:39) 0:29:17 (1:17) 0:19:41 1:01:48 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS073
Časi: 0:10:51 (0:39) 0:29:17 (1:17) 0:19:41
Rezultat: 1:01:48
16 . 256 Podgoršek Žiga
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS623 0:11:41 (0:41) 0:29:14 (1:17) 0:19:45 1:02:40 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS623
Časi: 0:11:41 (0:41) 0:29:14 (1:17) 0:19:45
Rezultat: 1:02:40
17 . 231 Podbevšek Žiga
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS399 0:11:55 (0:49) 0:27:58 (1:14) 0:21:00 1:02:57 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS399
Časi: 0:11:55 (0:49) 0:27:58 (1:14) 0:21:00
Rezultat: 1:02:57
18 . 198 Kromar Damijan
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS042 0:13:24 (0:36) 0:30:02 (1:22) 0:17:32 1:02:59 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS042
Časi: 0:13:24 (0:36) 0:30:02 (1:22) 0:17:32
Rezultat: 1:02:59
19 . 237 Lipovšek Jan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS419 0:14:07 (0:37) 0:29:59 (1:05) 0:17:40 1:03:30 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS419
Časi: 0:14:07 (0:37) 0:29:59 (1:05) 0:17:40
Rezultat: 1:03:30
20 . 406 CANEVA Matteo
Moški ITA 0:13:58 (0:43) 0:30:05 (1:19) 0:17:24 1:03:32 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:13:58 (0:43) 0:30:05 (1:19) 0:17:24
Rezultat: 1:03:32
21 . 173 Stefanini Matteo
Rari Nantes Trieste
Moški ITA Rari Nantes Trieste FITRI 106332 0:14:08 (0:37) 0:30:05 (1:14) 0:18:06 1:04:11 >
Klub Rari Nantes Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: FITRI 106332
Časi: 0:14:08 (0:37) 0:30:05 (1:14) 0:18:06
Rezultat: 1:04:11
22 . 201 Radivojević Aleksander
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS056 0:13:28 (0:41) 0:29:55 (1:26) 0:18:52 1:04:24 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS056
Časi: 0:13:28 (0:41) 0:29:55 (1:26) 0:18:52
Rezultat: 1:04:24
23 . 207 Rizmal Jurij
Triatlon klub Krško
Moški SLO Triatlon klub Krško 2019TZS204 0:14:09 (0:57) 0:30:59 (1:10) 0:17:46 1:05:03 >
Klub Triatlon klub Krško
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS204
Časi: 0:14:09 (0:57) 0:30:59 (1:10) 0:17:46
Rezultat: 1:05:03
24 . 213 Mrak Nik
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS135 0:11:16 (0:40) 0:28:48 (1:23) 0:23:00 1:05:10 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS135
Časi: 0:11:16 (0:40) 0:28:48 (1:23) 0:23:00
Rezultat: 1:05:10
25 . 246 Gerič Jaka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS466 0:11:47 (0:48) 0:31:29 (1:22) 0:20:01 1:05:29 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS466
Časi: 0:11:47 (0:48) 0:31:29 (1:22) 0:20:01
Rezultat: 1:05:29
26 . 222 Križan Peter
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS687 0:14:04 (0:30) 0:30:19 (1:25) 0:19:27 1:05:46 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS687
Časi: 0:14:04 (0:30) 0:30:19 (1:25) 0:19:27
Rezultat: 1:05:46
27 . 171 DI ENRICO Ragogna
Rari Nantes Trieste
Moški ITA Rari Nantes Trieste 0:13:59 (0:42) 0:30:05 (1:13) 0:20:00 1:06:01 >
Klub Rari Nantes Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:13:59 (0:42) 0:30:05 (1:13) 0:20:00
Rezultat: 1:06:01
28 . 135 ZECCHIN Massimo
ASD Rari Nantes Trieste
Moški ITA ASD Rari Nantes Trieste 0:13:32 (0:44) 0:30:31 (1:19) 0:20:07 1:06:15 >
Klub ASD Rari Nantes Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:13:32 (0:44) 0:30:31 (1:19) 0:20:07
Rezultat: 1:06:15
29 . 244 Obreza Leon
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS460 0:12:56 (0:42) 0:31:12 (1:18) 0:20:12 1:06:21 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS460
Časi: 0:12:56 (0:42) 0:31:12 (1:18) 0:20:12
Rezultat: 1:06:21
30 . 208 Zalar Patrik
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS128 0:10:41 (0:40) 0:30:25 (1:20) 0:23:19 1:06:27 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS128
Časi: 0:10:41 (0:40) 0:30:25 (1:20) 0:23:19
Rezultat: 1:06:27
31 . 236 Kotnik Gregor
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS408 0:14:57 (1:24) 0:30:45 (1:24) 0:18:12 1:06:44 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS408
Časi: 0:14:57 (1:24) 0:30:45 (1:24) 0:18:12
Rezultat: 1:06:44
32 . 251 Torkar Gregor
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS483 0:15:31 (0:44) 0:30:49 (1:28) 0:18:23 1:06:58 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS483
Časi: 0:15:31 (0:44) 0:30:49 (1:28) 0:18:23
Rezultat: 1:06:58
33 . 253 Verbič Črt
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS488 0:11:30 (0:40) 0:31:56 (1:06) 0:21:56 1:07:10 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS488
Časi: 0:11:30 (0:40) 0:31:56 (1:06) 0:21:56
Rezultat: 1:07:10
34 . 226 Zavec Matevz
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj 0:15:39 (0:54) 0:30:37 (1:26) 0:18:40 1:07:17 >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:15:39 (0:54) 0:30:37 (1:26) 0:18:40
Rezultat: 1:07:17
35 . 127 Martinčič Darjan
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 2019TZS316 0:14:55 (0:39) 0:31:32 (1:23) 0:19:02 1:07:32 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS316
Časi: 0:14:55 (0:39) 0:31:32 (1:23) 0:19:02
Rezultat: 1:07:32
36 . 243 Pančur Miha
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS450 0:13:25 (1:05) 0:30:21 (1:38) 0:21:04 1:07:36 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS450
Časi: 0:13:25 (1:05) 0:30:21 (1:38) 0:21:04
Rezultat: 1:07:36
37 . 133 GRATTON Andrea
asd Gorizia triathlon
Moški ITA asd Gorizia triathlon 0:14:01 (0:58) 0:31:19 (1:35) 0:20:07 1:08:02 >
Klub asd Gorizia triathlon
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:14:01 (0:58) 0:31:19 (1:35) 0:20:07
Rezultat: 1:08:02
38 . 242 KOMPAN ZLATKO
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS448 0:15:37 (0:45) 0:31:47 (1:19) 0:18:45 1:08:14 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS448
Časi: 0:15:37 (0:45) 0:31:47 (1:19) 0:18:45
Rezultat: 1:08:14
39 . 199 Lavrič Miha
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS048 0:14:44 (0:51) 0:30:29 (1:32) 0:20:51 1:08:29 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS048
Časi: 0:14:44 (0:51) 0:30:29 (1:32) 0:20:51
Rezultat: 1:08:29
40 . 134 SACCHI Antonio
ASD RARI NANTES
Moški ITA ASD RARI NANTES 0:15:15 (1:04) 0:30:54 (1:31) 0:19:43 1:08:30 >
Klub ASD RARI NANTES
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:15:15 (1:04) 0:30:54 (1:31) 0:19:43
Rezultat: 1:08:30
41 . 169 CARBONI Marco
Rari Nantes Trieste
Moški ITA Rari Nantes Trieste 0:13:34 (0:45) 0:30:35 (1:19) 0:22:23 1:08:37 >
Klub Rari Nantes Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:13:34 (0:45) 0:30:35 (1:19) 0:22:23
Rezultat: 1:08:37
42 . 164 KOBILICA Alen
Društvo Vidim cilj
Moški SLO Društvo Vidim cilj 2019TZS001 () (1:42) 0:19:55 1:09:01 >
Klub Društvo Vidim cilj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS001
Časi: () (1:42) 0:19:55
Rezultat: 1:09:01
43 . 137 Rotti Manuele
BoramultisporTrieste
Moški ITA BoramultisporTrieste 10029771506 0:16:53 (0:45) 0:32:00 (1:14) 0:18:57 1:09:52 >
Klub BoramultisporTrieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029771506
Časi: 0:16:53 (0:45) 0:32:00 (1:14) 0:18:57
Rezultat: 1:09:52
44 . 217 Dolgan Boštjan
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS159 0:16:40 (1:22) 0:31:47 (1:26) 0:18:51 1:10:08 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS159
Časi: 0:16:40 (1:22) 0:31:47 (1:26) 0:18:51
Rezultat: 1:10:08
45 . 232 Pohlen Boštjan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS400 0:14:15 (0:54) 0:32:08 (1:34) 0:21:37 1:10:30 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS400
Časi: 0:14:15 (0:54) 0:32:08 (1:34) 0:21:37
Rezultat: 1:10:30
46 . 126 Flajs Rok
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 2019TZS300 0:15:03 (1:08) 0:32:09 (1:46) 0:20:25 1:10:33 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS300
Časi: 0:15:03 (1:08) 0:32:09 (1:46) 0:20:25
Rezultat: 1:10:33
47 . 162 De Cillia Alessandro
CUS UDINE TRIATHLON
Moški ITA CUS UDINE TRIATHLON 0:16:53 (0:36) 0:32:09 (1:16) 0:19:46 1:10:42 >
Klub CUS UDINE TRIATHLON
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:16:53 (0:36) 0:32:09 (1:16) 0:19:46
Rezultat: 1:10:42
48 . 277 KREVATIN Stefano
Moški ITA 0:16:03 (2:02) 0:31:55 (1:31) 0:19:12 1:10:45 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:16:03 (2:02) 0:31:55 (1:31) 0:19:12
Rezultat: 1:10:45
49 . 183 Petrič Slavko
KK MASTER TEAM
Moški SLO KK MASTER TEAM 2019TZS027 0:14:46 (0:52) 0:31:37 (1:39) 0:22:15 1:11:11 >
Klub KK MASTER TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS027
Časi: 0:14:46 (0:52) 0:31:37 (1:39) 0:22:15
Rezultat: 1:11:11
50 . 228 Marenče Jan
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS352 0:14:00 (0:53) 0:32:30 (1:35) 0:22:15 1:11:15 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS352
Časi: 0:14:00 (0:53) 0:32:30 (1:35) 0:22:15
Rezultat: 1:11:15
51 . 150 PICCOLI Enrico
BoramultisporTrieste
Moški ITA BoramultisporTrieste 0:16:46 (1:17) 0:31:59 (2:01) 0:19:31 1:11:35 >
Klub BoramultisporTrieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:16:46 (1:17) 0:31:59 (2:01) 0:19:31
Rezultat: 1:11:35
52 . 195 Centa Albin
ESD
Moški SLO ESD 2019TZS033 0:16:51 (0:48) 0:32:01 (1:28) 0:20:37 1:11:48 >
Klub ESD
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS033
Časi: 0:16:51 (0:48) 0:32:01 (1:28) 0:20:37
Rezultat: 1:11:48
53 . 408 Adamič Marko
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 2019TZS369 0:14:53 (1:02) 0:31:11 (1:18) 0:23:33 1:11:58 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS369
Časi: 0:14:53 (1:02) 0:31:11 (1:18) 0:23:33
Rezultat: 1:11:58
54 . 172 ORLANDO Luigi
Rari Nantes Trieste
Moški ITA Rari Nantes Trieste 0:13:44 (1:00) 0:32:32 (1:35) 0:23:11 1:12:04 >
Klub Rari Nantes Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:13:44 (1:00) 0:32:32 (1:35) 0:23:11
Rezultat: 1:12:04
55 . 407 CANEVA Marco
Moški ITA 0:15:44 (1:11) 0:31:31 (1:38) 0:22:01 1:12:07 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:15:44 (1:11) 0:31:31 (1:38) 0:22:01
Rezultat: 1:12:07
56 . 234 Egart Janez
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS406 0:16:48 (1:11) 0:32:01 (1:33) 0:20:42 1:12:17 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS406
Časi: 0:16:48 (1:11) 0:32:01 (1:33) 0:20:42
Rezultat: 1:12:17
57 . 260 Marolt Klemen
TLS
Moški SLO TLS / 0:15:49 (1:26) 0:32:46 (1:41) 0:20:41 1:12:25 >
Klub TLS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: /
Časi: 0:15:49 (1:26) 0:32:46 (1:41) 0:20:41
Rezultat: 1:12:25
58 . 138 COSULICH PECINE De
BoramultisporTrieste
Moški ITA BoramultisporTrieste 0:16:13 (1:21) 0:32:14 (1:44) 0:21:08 1:12:43 >
Klub BoramultisporTrieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:16:13 (1:21) 0:32:14 (1:44) 0:21:08
Rezultat: 1:12:43
59 . 185 Majcen Boris
ŠRK CELJE
Moški SLO ŠRK CELJE 2019TZS019 0:13:48 (1:00) 0:32:27 (1:53) 0:24:05 1:13:15 >
Klub ŠRK CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS019
Časi: 0:13:48 (1:00) 0:32:27 (1:53) 0:24:05
Rezultat: 1:13:15
60 . 223 Trojar Bojan
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 2019TZS375 0:17:26 (1:03) 0:34:03 (1:27) 0:19:21 1:13:23 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS375
Časi: 0:17:26 (1:03) 0:34:03 (1:27) 0:19:21
Rezultat: 1:13:23
61 . 193 Mravlje Rok
TK Gorenjska
Moški SLO TK Gorenjska 2019TZS240 0:16:38 (1:21) 0:31:56 (1:48) 0:21:59 1:13:44 >
Klub TK Gorenjska
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS240
Časi: 0:16:38 (1:21) 0:31:56 (1:48) 0:21:59
Rezultat: 1:13:44
62 . 287 STANCICH Dario
Moški ITA 0:17:04 (0:46) 0:32:10 (1:33) 0:22:56 1:14:30 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:17:04 (0:46) 0:32:10 (1:33) 0:22:56
Rezultat: 1:14:30
63 . 283 Pavlič Marko
Moški SLO 100 079 740 87 0:18:29 (0:36) 0:34:39 (1:33) 0:20:12 1:15:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 079 740 87
Časi: 0:18:29 (0:36) 0:34:39 (1:33) 0:20:12
Rezultat: 1:15:30
64 . 131 PETRONIO Franco
Amd beli kamen
Moški SLO Amd beli kamen 0:18:38 (1:15) 0:33:06 (1:48) 0:21:36 1:16:24 >
Klub Amd beli kamen
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:18:38 (1:15) 0:33:06 (1:48) 0:21:36
Rezultat: 1:16:24
65 . 128 Podgornik Bojan
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 2019TZS320 0:19:32 (1:27) 0:32:39 (1:44) 0:21:02 1:16:25 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS320
Časi: 0:19:32 (1:27) 0:32:39 (1:44) 0:21:02
Rezultat: 1:16:25
66 . 146 Favento Stefano
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 0:18:45 (1:23) 0:33:31 (1:35) 0:21:11 1:16:26 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:18:45 (1:23) 0:33:31 (1:35) 0:21:11
Rezultat: 1:16:26
67 . 174 MICHELOTTO Andrea
run ran run
Moški ITA run ran run 0:20:54 (0:53) 0:31:51 (1:34) 0:21:28 1:16:42 >
Klub run ran run
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:20:54 (0:53) 0:31:51 (1:34) 0:21:28
Rezultat: 1:16:42
68 . 180 MRAMOR MARJAN
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 2019TZS225 0:20:05 (1:48) 0:31:49 (1:56) 0:21:24 1:17:04 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS225
Časi: 0:20:05 (1:48) 0:31:49 (1:56) 0:21:24
Rezultat: 1:17:04
69 . 203 Žagar Toni
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS061 0:19:07 (1:58) 0:32:48 (1:38) 0:21:33 1:17:07 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS061
Časi: 0:19:07 (1:58) 0:32:48 (1:38) 0:21:33
Rezultat: 1:17:07
70 . 280 MORGANTI Luca
Moški ITA 0:17:08 (1:04) 0:34:22 (1:51) 0:22:52 1:17:19 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:17:08 (1:04) 0:34:22 (1:51) 0:22:52
Rezultat: 1:17:19
71 . 225 Aćimović Radovan
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj 2019TZS250 0:18:39 (1:21) 0:34:26 (1:32) 0:21:33 1:17:33 >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS250
Časi: 0:18:39 (1:21) 0:34:26 (1:32) 0:21:33
Rezultat: 1:17:33
72 . 170 BRADASCHIA Maurizio
Rari Nantes Trieste
Moški ITA Rari Nantes Trieste 0:16:04 (1:31) 0:34:47 (2:00) 0:23:14 1:17:38 >
Klub Rari Nantes Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:16:04 (1:31) 0:34:47 (2:00) 0:23:14
Rezultat: 1:17:38
73 . 147 SCHIAVON Giacomo
BoramultisporTrieste
Moški ITA BoramultisporTrieste 0:19:43 (0:38) 0:35:41 (1:16) 0:20:23 1:17:44 >
Klub BoramultisporTrieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:19:43 (0:38) 0:35:41 (1:16) 0:20:23
Rezultat: 1:17:44
74 . 265 KOBAU Alessandro
Wartsila
Moški ITA Wartsila 0:19:55 (1:19) 0:33:24 (2:00) 0:21:47 1:18:26 >
Klub Wartsila
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:19:55 (1:19) 0:33:24 (2:00) 0:21:47
Rezultat: 1:18:26
75 . 191 Vizin Vasja
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:19:36 (0:50) 0:32:36 (1:43) 0:23:43 1:18:29 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:19:36 (0:50) 0:32:36 (1:43) 0:23:43
Rezultat: 1:18:29
76 . 129 PERPAR Marko
50bike
Moški SLO 50bike 0:20:18 (1:15) 0:32:11 (1:52) 0:22:54 1:18:32 >
Klub 50bike
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:20:18 (1:15) 0:32:11 (1:52) 0:22:54
Rezultat: 1:18:32
77 . 140 BERTOCCHI Alessandro
BoramultisporTrieste
Moški ITA BoramultisporTrieste 0:17:31 (1:36) 0:34:11 (2:03) 0:23:28 1:18:50 >
Klub BoramultisporTrieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:17:31 (1:36) 0:34:11 (2:03) 0:23:28
Rezultat: 1:18:50
78 . 409 RODI Fabio
Rari Nantes Trieste
Moški ITA Rari Nantes Trieste 0:19:41 (1:26) 0:33:30 (1:34) 0:23:04 1:19:19 >
Klub Rari Nantes Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:19:41 (1:26) 0:33:30 (1:34) 0:23:04
Rezultat: 1:19:19
79 . 145 Bratina Raffaele
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 0:20:21 (1:15) 0:33:07 (1:57) 0:22:52 1:19:33 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:20:21 (1:15) 0:33:07 (1:57) 0:22:52
Rezultat: 1:19:33
80 . 259 Rogan Franc
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 2019TZS597 0:19:16 (1:42) 0:33:34 (1:52) 0:23:13 1:19:39 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS597
Časi: 0:19:16 (1:42) 0:33:34 (1:52) 0:23:13
Rezultat: 1:19:39
81 . 272 BERNETTI Adriano
Moški ITA 0:18:36 (1:22) 0:41:05 (1:18) 0:17:23 1:19:45 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:18:36 (1:22) 0:41:05 (1:18) 0:17:23
Rezultat: 1:19:45
82 . 179 Vižintin Alan
ŠD Centaver
Moški SLO ŠD Centaver () () 0:25:02 1:20:10 >
Klub ŠD Centaver
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () () 0:25:02
Rezultat: 1:20:10
83 . 220 Trkman Andrej
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS195 0:18:55 (1:48) 0:33:08 (2:14) 0:24:36 1:20:43 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS195
Časi: 0:18:55 (1:48) 0:33:08 (2:14) 0:24:36
Rezultat: 1:20:43
84 . 141 PASE Corrado
BoramultisporTrieste
Moški ITA BoramultisporTrieste 0:18:56 (1:27) 0:36:02 (1:49) 0:22:46 1:21:02 >
Klub BoramultisporTrieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:18:56 (1:27) 0:36:02 (1:49) 0:22:46
Rezultat: 1:21:02
85 . 157 NOVEL Fabrizio
BoramultisporTrieste
Moški ITA BoramultisporTrieste 0:25:40 (1:25) 0:33:39 (1:44) 0:18:42 1:21:12 >
Klub BoramultisporTrieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:25:40 (1:25) 0:33:39 (1:44) 0:18:42
Rezultat: 1:21:12
86 . 165 FUK Paolo
GO TRI TEAM
Moški ITA GO TRI TEAM 0:17:14 (1:18) 0:34:37 (2:23) 0:25:46 1:21:21 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:17:14 (1:18) 0:34:37 (2:23) 0:25:46
Rezultat: 1:21:21
87 . 161 Koren Rok
Brezmejni
Moški SLO Brezmejni 0:17:29 (1:02) 0:34:10 (1:54) 0:27:40 1:22:17 >
Klub Brezmejni
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:17:29 (1:02) 0:34:10 (1:54) 0:27:40
Rezultat: 1:22:17
88 . 153 COSOLA Giulio
BoramultisporTrieste
Moški ITA BoramultisporTrieste 0:20:31 (1:22) 0:33:45 (1:36) 0:25:16 1:22:32 >
Klub BoramultisporTrieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:20:31 (1:22) 0:33:45 (1:36) 0:25:16
Rezultat: 1:22:32
89 . 149 PASE Gabriele
BoramultisporTrieste
Moški ITA BoramultisporTrieste 0:20:30 (1:11) 0:35:39 (1:31) 0:24:57 1:23:49 >
Klub BoramultisporTrieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:20:30 (1:11) 0:35:39 (1:31) 0:24:57
Rezultat: 1:23:49
90 . 159 VALERI Gianmaria
BoramultisporTrieste
Moški ITA BoramultisporTrieste 0:18:29 (1:19) 0:38:38 (1:53) 0:25:24 1:25:46 >
Klub BoramultisporTrieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:18:29 (1:19) 0:38:38 (1:53) 0:25:24
Rezultat: 1:25:46
91 . 163 Musigh Marco
CUS Udine
Moški ITA CUS Udine 0:21:26 (1:15) 0:38:19 (2:10) 0:23:31 1:26:43 >
Klub CUS Udine
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:21:26 (1:15) 0:38:19 (2:10) 0:23:31
Rezultat: 1:26:43
92 . 176 Penna Luca
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2019TZS274 0:24:36 (1:30) 0:36:22 (1:51) 0:22:27 1:26:48 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS274
Časi: 0:24:36 (1:30) 0:36:22 (1:51) 0:22:27
Rezultat: 1:26:48
93 . 400 ILC Gregor
Društvo za pljučno hipertenzijo Slo.
Moški SLO Društvo za pljučno hipertenzijo Slo. 0:19:01 (2:59) 0:36:29 (2:16) 0:26:09 1:26:56 >
Klub Društvo za pljučno hipertenzijo Slo.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:19:01 (2:59) 0:36:29 (2:16) 0:26:09
Rezultat: 1:26:56
94 . 130 DA LUCIO Rodda
A3 TRIATHLON
Moški ITA A3 TRIATHLON 0:17:22 (1:15) 0:34:34 (3:00) 0:30:47 1:27:01 >
Klub A3 TRIATHLON
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:17:22 (1:15) 0:34:34 (3:00) 0:30:47
Rezultat: 1:27:01
95 . 281 OZMEC Leon
Moški SLO 0:21:30 (1:29) 0:39:24 (1:35) 0:23:12 1:27:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:21:30 (1:29) 0:39:24 (1:35) 0:23:12
Rezultat: 1:27:12
96 . 155 KRASKOVIC Tomislav
BoramultisporTrieste
Moški ITA BoramultisporTrieste 0:24:03 (1:45) 0:36:36 (1:46) 0:23:12 1:27:24 >
Klub BoramultisporTrieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:24:03 (1:45) 0:36:36 (1:46) 0:23:12
Rezultat: 1:27:24
97 . 136 GIBERNA Paolo
BoramultisporTrieste
Moški ITA BoramultisporTrieste 0:19:26 (1:43) 0:36:43 (2:22) 0:27:31 1:27:47 >
Klub BoramultisporTrieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:19:26 (1:43) 0:36:43 (2:22) 0:27:31
Rezultat: 1:27:47
98 . 279 Mlekuš Peter
Moški SLO 0:24:21 (1:34) 0:37:06 (1:58) 0:23:26 1:28:27 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:24:21 (1:34) 0:37:06 (1:58) 0:23:26
Rezultat: 1:28:27
99 . 156 MARCELLO Alessandro
BoramultisporTrieste
Moški ITA BoramultisporTrieste 0:24:07 (1:46) 0:36:30 (1:36) 0:27:40 1:31:40 >
Klub BoramultisporTrieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:24:07 (1:46) 0:36:30 (1:36) 0:27:40
Rezultat: 1:31:40
100 . 178 Kocjančič Simon
ŠD Centaver
Moški SLO ŠD Centaver 0:19:51 (1:59) 0:37:44 (1:49) 0:32:14 1:33:40 >
Klub ŠD Centaver
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:19:51 (1:59) 0:37:44 (1:49) 0:32:14
Rezultat: 1:33:40
101 . 245 Knap Bojan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS463 0:23:54 (1:44) 0:38:03 (1:56) 0:28:37 1:34:16 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS463
Časi: 0:23:54 (1:44) 0:38:03 (1:56) 0:28:37
Rezultat: 1:34:16
102 . 273 Gasparini Paolo
Moški ITA 0:23:43 (1:43) 0:39:02 (1:46) 0:29:00 1:35:16 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:23:43 (1:43) 0:39:02 (1:46) 0:29:00
Rezultat: 1:35:16
103 . 282 PAHOR Tomaž
Moški SLO 0:26:46 (2:18) 0:39:44 (2:02) 0:24:28 1:35:20 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:26:46 (2:18) 0:39:44 (2:02) 0:24:28
Rezultat: 1:35:20
104 . 139 Carella Enrico
BoramultisporTrieste
Moški ITA BoramultisporTrieste 70232 0:20:02 (2:13) 0:40:41 (2:35) 0:30:32 1:36:06 >
Klub BoramultisporTrieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 70232
Časi: 0:20:02 (2:13) 0:40:41 (2:35) 0:30:32
Rezultat: 1:36:06
105 . 152 BARBIANI Luca
BoramultisporTrieste
Moški ITA BoramultisporTrieste 0:24:24 (3:37) 0:40:42 (1:15) 0:27:14 1:37:14 >
Klub BoramultisporTrieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:24:24 (3:37) 0:40:42 (1:15) 0:27:14
Rezultat: 1:37:14
106 . 263 HERGOUTH Anton
Tristyria Graz
Moški AUT Tristyria Graz 0:25:49 (2:13) 0:34:23 (2:32) 0:33:51 1:38:50 >
Klub Tristyria Graz
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:25:49 (2:13) 0:34:23 (2:32) 0:33:51
Rezultat: 1:38:50
107 . 158 SAVELLA Nicola
BoramultisporTrieste
Moški ITA BoramultisporTrieste 0:25:54 (3:19) 0:42:42 (1:34) 0:25:20 1:38:51 >
Klub BoramultisporTrieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:25:54 (3:19) 0:42:42 (1:34) 0:25:20
Rezultat: 1:38:51
DNF108 . 181 Močnik Matic
ŠDP
Moški SLO ŠDP 2019TZS022 0:10:18 (0:36) 0:31:26 () DNF >
Klub ŠDP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS022
Časi: 0:10:18 (0:36) 0:31:26 ()
Rezultat: DNF
DNF108 . 255 Podgoršek Nejc
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS622 0:11:42 (0:59) 0:31:22 (1:18) DNF >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS622
Časi: 0:11:42 (0:59) 0:31:22 (1:18)
Rezultat: DNF
DNF108 . 230 Martič Zvezdan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS397 0:14:42 (1:07) 0:44:18 () DNF >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS397
Časi: 0:14:42 (1:07) 0:44:18 ()
Rezultat: DNF
ŽENSKE-Ž
1 . 194 Bartol Monika
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS030 0:12:29 (0:34) 0:32:00 (1:11) 0:16:33 1:02:49 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS030
Časi: 0:12:29 (0:34) 0:32:00 (1:11) 0:16:33
Rezultat: 1:02:49
2 . 266 Medić Vida
Ženski SLO 0:11:43 (0:33) 0:32:48 (1:19) 0:17:16 1:03:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 0:11:43 (0:33) 0:32:48 (1:19) 0:17:16
Rezultat: 1:03:42
3 . 205 Dolinar Majdič Simona
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS075 0:12:32 (0:45) 0:31:49 (1:16) 0:17:24 1:03:48 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS075
Časi: 0:12:32 (0:45) 0:31:49 (1:16) 0:17:24
Rezultat: 1:03:48
4 . 254 Klemenc Maruša
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2019TZS492 0:12:47 (0:38) 0:31:39 (1:16) 0:19:40 1:06:03 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS492
Časi: 0:12:47 (0:38) 0:31:39 (1:16) 0:19:40
Rezultat: 1:06:03
5 . 215 Hočevar Katja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS140 0:12:53 (0:34) 0:31:38 (1:17) 0:20:16 1:06:40 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS140
Časi: 0:12:53 (0:34) 0:31:38 (1:17) 0:20:16
Rezultat: 1:06:40
6 . 249 Pogačar Neža
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2019TZS475 0:11:29 (0:42) 0:32:54 (1:26) 0:20:11 1:06:44 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS475
Časi: 0:11:29 (0:42) 0:32:54 (1:26) 0:20:11
Rezultat: 1:06:44
7 . 177 Peterka Monika
ŠD 3ŠPORT
Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2019TZS683 0:14:39 (0:40) 0:32:35 (1:14) 0:19:45 1:08:56 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS683
Časi: 0:14:39 (0:40) 0:32:35 (1:14) 0:19:45
Rezultat: 1:08:56
8 . 168 Mandl Nina
Multisport Krško
Ženski SLO Multisport Krško 2019TZS470 0:12:24 (0:36) 0:34:27 (1:26) 0:21:12 1:10:07 >
Klub Multisport Krško
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS470
Časi: 0:12:24 (0:36) 0:34:27 (1:26) 0:21:12
Rezultat: 1:10:07
9 . 209 Perko Liza
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS129 0:14:41 (0:37) 0:32:39 (1:20) 0:21:03 1:10:22 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS129
Časi: 0:14:41 (0:37) 0:32:39 (1:20) 0:21:03
Rezultat: 1:10:22
10 . 227 Seliškar Ana
TK NOVO MESTO
Ženski SLO TK NOVO MESTO 2019TZS343 0:16:11 (0:58) 0:31:35 (1:49) 0:20:03 1:10:38 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS343
Časi: 0:16:11 (0:58) 0:31:35 (1:49) 0:20:03
Rezultat: 1:10:38
11 . 166 Biffis Daniela
Liger Team
Ženski SLO Liger Team 0:16:55 (0:55) 0:34:15 (1:28) 0:20:49 1:14:23 >
Klub Liger Team
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 0:16:55 (0:55) 0:34:15 (1:28) 0:20:49
Rezultat: 1:14:23
12 . 175 ĐUKIĆ Iva
Sporticus
Ženski SLO Sporticus 0:16:40 (0:46) 0:34:41 (1:15) 0:21:03 1:14:27 >
Klub Sporticus
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 0:16:40 (0:46) 0:34:41 (1:15) 0:21:03
Rezultat: 1:14:27
13 . 233 Pilih Vita
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS404 0:12:36 (1:36) 0:33:42 (1:13) 0:25:39 1:14:48 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS404
Časi: 0:12:36 (1:36) 0:33:42 (1:13) 0:25:39
Rezultat: 1:14:48
14 . 278 Merlach Jessica
A.S.D. 360 MTB
Ženski ITA A.S.D. 360 MTB A090659 0:14:25 (1:21) 0:32:52 (1:33) 0:24:41 1:14:54 >
Klub A.S.D. 360 MTB
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: A090659
Časi: 0:14:25 (1:21) 0:32:52 (1:33) 0:24:41
Rezultat: 1:14:54
15 . 238 Žnidar Tjaša
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS429 0:15:23 (0:52) 0:34:30 (1:36) 0:22:46 1:15:08 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS429
Časi: 0:15:23 (0:52) 0:34:30 (1:36) 0:22:46
Rezultat: 1:15:08
16 . 151 LORENZI Stella
BoramultisporTrieste
Ženski ITA BoramultisporTrieste 0:17:04 (0:57) 0:34:49 (1:26) 0:21:29 1:15:46 >
Klub BoramultisporTrieste
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 0:17:04 (0:57) 0:34:49 (1:26) 0:21:29
Rezultat: 1:15:46
17 . 252 Torkar Saša
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2019TZS484 0:19:03 (0:54) 0:34:25 (1:28) 0:20:13 1:16:05 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS484
Časi: 0:19:03 (0:54) 0:34:25 (1:28) 0:20:13
Rezultat: 1:16:05
18 . 214 Rus Rahela
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS136 0:16:13 (0:54) 0:35:01 (1:29) 0:23:06 1:16:44 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS136
Časi: 0:16:13 (0:54) 0:35:01 (1:29) 0:23:06
Rezultat: 1:16:44
19 . 276 KOMPAN Tanja
Ženski SLO 0:18:39 (1:12) 0:35:37 (1:36) 0:20:29 1:17:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 0:18:39 (1:12) 0:35:37 (1:36) 0:20:29
Rezultat: 1:17:35
20 . 262 Maček Mateja
TK 3KM
Ženski SLO TK 3KM 2019TZS567 0:18:11 (0:52) 0:35:23 (1:27) 0:23:17 1:19:12 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS567
Časi: 0:18:11 (0:52) 0:35:23 (1:27) 0:23:17
Rezultat: 1:19:12
21 . 206 Podrecca Tea
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS076 0:16:48 (1:02) 0:36:33 (1:33) 0:23:14 1:19:13 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS076
Časi: 0:16:48 (1:02) 0:36:33 (1:33) 0:23:14
Rezultat: 1:19:13
22 . 284 Pinzelli Valentina
Ženski ITA 0:19:03 (0:59) 0:35:26 (1:41) 0:22:23 1:19:34 >
Klub
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 0:19:03 (0:59) 0:35:26 (1:41) 0:22:23
Rezultat: 1:19:34
23 . 142 Varesano Caterina
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Ženski ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 0:16:57 (1:28) 0:35:57 (1:48) 0:24:22 1:20:35 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 0:16:57 (1:28) 0:35:57 (1:48) 0:24:22
Rezultat: 1:20:35
24 . 190 Poznič Jerca
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:20:33 (0:47) 0:36:08 (1:37) 0:21:40 1:20:47 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 0:20:33 (0:47) 0:36:08 (1:37) 0:21:40
Rezultat: 1:20:47
25 . 144 VECCHIET Roberta
BoramultisporTrieste
Ženski ITA BoramultisporTrieste 0:16:54 (1:27) 0:36:03 (1:32) 0:27:15 1:23:13 >
Klub BoramultisporTrieste
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 0:16:54 (1:27) 0:36:03 (1:32) 0:27:15
Rezultat: 1:23:13
26 . 219 Medved Barbara
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS172 0:23:01 (1:09) 0:35:28 (1:32) 0:22:25 1:23:37 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS172
Časi: 0:23:01 (1:09) 0:35:28 (1:32) 0:22:25
Rezultat: 1:23:37
27 . 258 Perc Jana
TK Velenje
Ženski SLO TK Velenje 2019TZS596 0:18:15 (1:27) 0:35:27 (1:52) 0:26:43 1:23:47 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS596
Časi: 0:18:15 (1:27) 0:35:27 (1:52) 0:26:43
Rezultat: 1:23:47
28 . 264 DESCOVICH Valentina
Venezia Triathlon
Ženski ITA Venezia Triathlon 0:19:57 (1:32) 0:38:10 (1:44) 0:22:56 1:24:21 >
Klub Venezia Triathlon
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 0:19:57 (1:32) 0:38:10 (1:44) 0:22:56
Rezultat: 1:24:21
29 . 275 Jamšek Mateja
Ženski SLO 0:23:31 (1:33) 0:37:28 (2:27) 0:21:48 1:26:49 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 0:23:31 (1:33) 0:37:28 (2:27) 0:21:48
Rezultat: 1:26:49
30 . 154 GIBERNA Giulia
BoramultisporTrieste
Ženski ITA BoramultisporTrieste 0:19:53 (1:12) 0:38:30 (1:53) 0:26:25 1:27:54 >
Klub BoramultisporTrieste
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 0:19:53 (1:12) 0:38:30 (1:53) 0:26:25
Rezultat: 1:27:54
31 . 148 HROVATIN Erika
BoramultisporTrieste
Ženski ITA BoramultisporTrieste 0:21:10 (1:49) 0:39:27 (2:06) 0:25:47 1:30:21 >
Klub BoramultisporTrieste
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 0:21:10 (1:49) 0:39:27 (2:06) 0:25:47
Rezultat: 1:30:21
32 . 270 BENCO Carlotta
Ženski ITA 0:19:17 (0:58) 0:40:46 (1:48) 0:29:09 1:32:01 >
Klub
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 0:19:17 (0:58) 0:40:46 (1:48) 0:29:09
Rezultat: 1:32:01
33 . 247 Nograšek Neža
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS675 0:18:11 (1:01) 0:42:09 (1:32) 0:29:10 1:32:05 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS675
Časi: 0:18:11 (1:01) 0:42:09 (1:32) 0:29:10
Rezultat: 1:32:05
34 . 285 Scaboro Claudia
Ženski ITA 0:24:38 (1:54) 0:37:34 (2:07) 0:28:43 1:34:58 >
Klub
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 0:24:38 (1:54) 0:37:34 (2:07) 0:28:43
Rezultat: 1:34:58
35 . 143 Rupena Eva
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Ženski ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 0:23:02 (1:20) 0:40:45 (2:19) 0:31:13 1:38:41 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 0:23:02 (1:20) 0:40:45 (2:19) 0:31:13
Rezultat: 1:38:41
36 . 267 BAUCI Caterina
Ženski ITA 0:20:57 (2:30) 0:43:33 (1:47) 0:30:19 1:39:08 >
Klub
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 0:20:57 (2:30) 0:43:33 (1:47) 0:30:19
Rezultat: 1:39:08
DNF37 . 224 Markovič Kocen Blanka
TK Logatec
Ženski SLO TK Logatec 2019TZS384 0:32:23 (2:07) 0:20:16 () DNF >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS384
Časi: 0:32:23 (2:07) 0:20:16 ()
Rezultat: DNF
DNF37 . 160 Venturini Donatella
BoramultisporTrieste
Ženski ITA BoramultisporTrieste 0:34:58 () () DNF >
Klub BoramultisporTrieste
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 0:34:58 () ()
Rezultat: DNF
DNF37 . 188 Strnad Petra
TK Arnold profi
Ženski SLO TK Arnold profi 0:22:56 (1:03) () DNF >
Klub TK Arnold profi
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 0:22:56 (1:03) ()
Rezultat: DNF

Komentarji

 

Mobile content