Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: DP Triatlon za pokal Istre 2019 - cici pokal

Cici Tekma:DP Triatlon za pokal Istre 2019 - cici pokal Datum:01.06.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat Več
CICIBANI-M
1 . 40 Seliškar Rok
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS357 0:01:53 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS357
Časi:
Rezultat: 0:01:53
2 . 404 TURŠIČ Luka
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS619 0:02:01 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS619
Časi:
Rezultat: 0:02:01
3 . 4 MICHELOTTO Diego
run ran run
Moški ITA run ran run 0:02:04 >
Klub run ran run
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi:
Rezultat: 0:02:04
4 . 32 Mori Nik
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS095 0:02:11 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS095
Časi:
Rezultat: 0:02:11
5 . 41 Meh Tevž
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS353 0:02:14 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS353
Časi:
Rezultat: 0:02:14
6 . 21 Kerševan Matic
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS536 0:02:15 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS536
Časi:
Rezultat: 0:02:15
7 . 1 SCHIAVON Adam
Fincantieri Wärtsilä
Moški ITA Fincantieri Wärtsilä 0:02:16 >
Klub Fincantieri Wärtsilä
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi:
Rezultat: 0:02:16
8 . 9 Pulko Tomas
TK Arnold profi
Moški SLO TK Arnold profi 0:02:21 >
Klub TK Arnold profi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi:
Rezultat: 0:02:21
9 . 19 Lulik Nai
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS523 0:02:24 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS523
Časi:
Rezultat: 0:02:24
10 . 38 Šepec Jaka
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS359 0:02:26 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS359
Časi:
Rezultat: 0:02:26
10 . 20 Kerševan Matija
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS535 0:02:26 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS535
Časi:
Rezultat: 0:02:26
12 . 28 Žagar Filip
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:02:27 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi:
Rezultat: 0:02:27
13 . 39 Čampa Maks
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS345 0:02:28 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS345
Časi:
Rezultat: 0:02:28
14 . 405 MARINO Jacop
Moški SLO 0:02:32 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi:
Rezultat: 0:02:32
15 . 2 CARBONI Nicolo
Pallanuoto Trieste
Moški SLO Pallanuoto Trieste 0:02:33 >
Klub Pallanuoto Trieste
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi:
Rezultat: 0:02:33
CICIBANKE-Ž
1 . 31 Martinšek Enja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS098 0:01:54 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS098
Časi:
Rezultat: 0:01:54
2 . 51 PODOBNIK Manca
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 0:02:04 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi:
Rezultat: 0:02:04
3 . 8 KATERN Katarina
ŠD 3ŠPORT
Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 0:02:05 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi:
Rezultat: 0:02:05
4 . 54 Pogačar Manca
Ženski SLO 0:02:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi:
Rezultat: 0:02:15
5 . 402 MARINO Nicola
Ženski SLO 0:02:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi:
Rezultat: 0:02:16
6 . 16 Valič Lia
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS530 0:02:19 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS530
Časi:
Rezultat: 0:02:19
7 . 18 škrlj Vida
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:02:20 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi:
Rezultat: 0:02:20
8 . 3 D’OSTUNI Margherita
Rari Nantes Trieste
Ženski SLO Rari Nantes Trieste 0:02:36 >
Klub Rari Nantes Trieste
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi:
Rezultat: 0:02:36
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 30 Mori Maks
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS100 0:04:25 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS100
Časi:
Rezultat: 0:04:25
2 . 35 Špoljar Marko
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS361 0:04:26 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS361
Časi:
Rezultat: 0:04:26
3 . 7 FINK Aleksej
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 0:04:30 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi:
Rezultat: 0:04:30
4 . 37 Seliškar Lovro
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS356 0:04:32 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS356
Časi:
Rezultat: 0:04:32
5 . 50 Mandič Maj
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS480 0:04:53 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS480
Časi:
Rezultat: 0:04:53
6 . 36 Zamida Mark
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS362 0:04:57 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS362
Časi:
Rezultat: 0:04:57
7 . 29 Martinšek Tian
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS105 0:05:05 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS105
Časi:
Rezultat: 0:05:05
8 . 25 Prelesnik France
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS070 0:05:06 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS070
Časi:
Rezultat: 0:05:06
9 . 44 MEŽNAR ŽAN
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS417 0:05:10 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS417
Časi:
Rezultat: 0:05:10
10 . 34 Čampa Matevž
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS346 0:05:11 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS346
Časi:
Rezultat: 0:05:11
11 . 22 Dejak David
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS036 0:05:22 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS036
Časi:
Rezultat: 0:05:22
12 . 15 Brecelj Brin
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS525 0:05:29 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS525
Časi:
Rezultat: 0:05:29
13 . 10 Medvedec Matija Stefan
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS513 0:05:38 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS513
Časi:
Rezultat: 0:05:38
14 . 49 Ogrin Juš
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS477 0:05:47 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS477
Časi:
Rezultat: 0:05:47
15 . 53 JOHNSTON Oscar
Moški ITA 0:06:04 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi:
Rezultat: 0:06:04
16 . 6 Primosich Michael
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2019TZS293 0:06:18 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS293
Časi:
Rezultat: 0:06:18
17 . 52 JOHNSTON Luka
Moški SLO 0:06:27 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi:
Rezultat: 0:06:27
18 . 33 Bartelj Miha
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS344 0:06:36 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS344
Časi:
Rezultat: 0:06:36
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 11 Kovač Kim
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS527 0:04:42 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS527
Časi:
Rezultat: 0:04:42
2 . 23 Prelesnik Tinkara
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS071 0:04:54 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS071
Časi:
Rezultat: 0:04:54
3 . 24 Kromar Urša
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS044 0:05:11 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS044
Časi:
Rezultat: 0:05:11
4 . 13 Lulik Mei
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS520 0:05:39 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS520
Časi:
Rezultat: 0:05:39
5 . 46 Hribar Anja
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS462 0:05:43 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS462
Časi:
Rezultat: 0:05:43
6 . 12 Valič Ela
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS653 0:06:26 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS653
Časi:
Rezultat: 0:06:26
7 . 14 Kerševan Sara
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS524 0:06:27 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS524
Časi:
Rezultat: 0:06:27

Komentarji

 

Mobile content