Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: GRIČI XC 2012

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:GRIČI XC 2012 Datum:27.05.2012
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Število Krogov Čas Vožnje Zaostanek Najhitrejši krog
HOBI-M
1 . 182 Bojkovič Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT -1 6 0:01:50.58 00:00:00.00
2 . 181 Žagar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19700506 6 0:01:52.19 00:00:01.61
3 . 183 Babnik Primož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT -1 6 0:02:00.64 00:00:10.06
4 . 186 Jagodič Zoran Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT -1 5 0:01:27.07 -1 laps
5 . 188 Prelovšek Iztok Moški SLO Energijateam.com -1 5 0:01:29.75 -1 laps
6 . 187 Svetek Robert Franc Moški SLO Energijateam.com -1 5 0:01:31.57 -1 laps
7 . 184 Kranjec Frane Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19710228 4 0:01:41.71 -2 laps
HOBI-Ž
1 . 191 Kranjec Mira Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT -1 4 0:01:48.56 00:00:00.00
ELITE-M
1 . 5 Lovše Matej Moški SLO UNI TEAM - CULT SLO19831114 6 0:07:46.03 00:00:00.00
2 . 1 Budin Matjaž Moški SLO ORBEA GEAX SLO19860222 6 0:07:49.86 00:00:03.83
3 . 9 Ramšak Borut Moški SLO Ganesha Team SLO19760507 6 0:07:51.03 00:00:05.00
4 . 6 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19841105 6 0:07:54.44 00:00:08.41
5 . 8 Borut Ramšak Moški SLO Ganesha Team SLO19861015 6 0:08:00.56 00:00:14.53
6 . 2 Pristovnik Blaž Moški SLO ORBEA GEAX SLO19860624 6 0:08:02.20 00:00:16.17
7 . 7 Rauter Samo Moški SLO Ganesha Team SLO19820314 6 0:08:03.39 00:00:17.36
8 . 3 Vogrin David Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO19850417 6 0:08:04.42 00:00:18.39
9 . 12 Halzer Miha Moški SLO Energijateam.com SLO19850413 6 0:08:05.72 00:00:19.69
10 . 4 Vodopivec Luka Moški SLO ORBEA GEAX SLO19870307 6 0:08:07.08 00:00:21.05
11 . 13 Blaž Podričnik Moški SLO ORBEA GEAX SLO19880118 6 0:08:12.73 00:00:26.70
12 . 10 Lavtar Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19781101 5 0:07:56.90 -1 laps
ELITE-Ž
1 . 301 Tancik Ana Ženski SLO Energijateam.com SLO19870314 3 0:05:30.78 00:00:00.00
U23-M
1 . 108 Korošec Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19931124 6 0:07:55.79 00:00:00.00
2 . 103 Ferenčak Urban Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19920109 6 0:07:58.15 00:00:02.36
3 . 104 Šimnovec Klemen Moški SLO Ganesha Team SLO19910210 6 0:07:59.27 00:00:03.48
4 . 107 Nejc Valentinčič Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19900622 6 0:08:08.72 00:00:12.93
5 . 102 Vogrin Domen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19921103 6 0:08:10.35 00:00:14.56
6 . 101 Uršič Blaž Moški SLO ORBEA GEAX SLO19920113 6 0:08:11.69 00:00:15.90
7 . 105 Drašler Aleš Moški SLO KD RAJD TREK SLO19931027 5 0:07:52.10 -1 laps
8 . 109 Zelenko Blaž Moški SLO ORBEA GEAX SLO19931203 5 0:07:53.42 -1 laps
DNF 106 SANJIN SIROTIC Moški CRO BGK TUŠKANAC -1
DNF 110 Šujević Robi Moški CRO TEAM PROTEK -1
U19-M
1 . 201 Dimic Gregor Moški SLO Energijateam.com SLO19940328 4 0:05:50.61 00:00:00.00
2 . 205 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19960605 4 0:05:56.79 00:00:06.18
3 . 209 Kadivec Blaž Moški SLO Energijateam.com SLO19950517 4 0:06:01.01 00:00:10.40
4 . 212 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM - GT 4 0:06:02.15 00:00:11.54
5 . 211 Kotnik Tomaž Moški SLO Kolesarski klub Ravne SLO19950901 4 0:06:12.86 00:00:22.25
6 . 203 Tepina Rok Moški SLO Energijateam.com SLO19941021 4 0:06:13.98 00:00:23.37
7 . 207 MIHAEL LAVRENCIC Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE -1 4 0:06:15.03 00:00:24.42
8 . 208 Mihalič Luka Moški SLO Energijateam.com SLO19950223 4 0:06:20.33 00:00:29.72
9 . 206 Leban Tilen Moški SLO Kolesarski klub ČRN TRN SLO19950217 4 0:06:23.01 00:00:32.40
10 . 204 Vodenik Žiga Moški SLO Kolesarsko društvo HRASTNIK SLO19950625 4 0:06:35.14 00:00:44.53
DNF 202 Kostanjšek Rok Moški SLO Energijateam.com SLO19941022 ENERGIJATEAM.COM
DNF 210 Pušnik Luka Moški SLO Kolesarski klub Ravne SLO19950104 1 -3 laps
U19-Ž
1 . 352 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19941014 2 0:02:26.29 00:00:00.00
2 . 351 Sitar Tamara Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19970509 2 0:06:53.78 00:04:27.49
AMATERJI-M
1 . 473 Belak Jure Moški SLO BREZ BREMZ 2SIMP SLO19841102 4 0:06:06.56 00:00:00.00
2 . 461 Curk Benjamin Moški SLO ORBEA GEAX SLO19850907 4 0:06:08.66 00:00:02.10
3 . 462 Modic Aleš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19851006 4 0:06:21.24 00:00:14.68
4 . 472 Cernatič Nejc Moški SLO DEŠ FLEŠ SLO19850210 4 0:06:23.36 00:00:16.80
5 . 464 Rogina Domen Moški SLO Ganesha Team SLO19910503 4 0:06:29.25 00:00:22.69
6 . 468 Vrhovnik Mohor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19870619 4 0:07:01.29 00:00:54.73
7 . 466 Podgornik Tadej Moški SLO ORBEA GEAX SLO19860525 4 0:07:03.12 00:00:56.56
8 . 470 Uršič Luka Moški SLO ORBEA GEAX SLO19890116 4 0:07:06.84 00:01:00.28
9 . 463 Korošec Martin Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19850722 4 0:07:14.84 00:01:08.28
10 . 467 Globočnik Uroš Moški SLO Energijateam.com SLO19880317 4 0:07:16.71 00:01:10.15
11 . 478 Nicoletti Klemen Moški SLO Energijateam.com SLO19910406 4 0:07:35.19 00:01:28.63
12 . 480 Vrbnjak Blaž Moški SLO KD HRASTNIK SLO19870529 4 0:07:37.27 00:01:30.71
13 . 469 Boh Matic Moški SLO Kolesarski klub Ravne SLO19871129 4 0:07:39.41 00:01:32.85
14 . 471 Poljanec Dejan Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO19830223 4 0:07:43.18 00:01:36.62
15 . 475 Foršek Duško Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT -1 3 0:06:00.98 -1 laps
16 . 474 Potočin Mitja Moški SLO KD HRASTNIK SLO19871105 3 0:06:15.95 -1 laps
17 . 479 Koritnik Matija Moški SLO Energijateam.com SLO19750222 3 0:07:09.36 -1 laps
DNF 185 GREGOR GERGOLET Moški SLO ORBEA GEAX -1 1 DNF -3 laps
DNF 476 Zagorc Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19939722 DNS
DNF 465 Haberman Blaž Moški SLO Kolesarski klub Ravne SLO19920726 DNS
DNF 477 Pevec Evgen Moški SLO Energijateam.com SLO19780212 2 DNF -2 laps
MASTER 1-M
1 . 1 Čretnik Marko Moški SLO Ganesha Team SLO19800708 1 0:00:13.28 00:00:00.00
2 . 15 CHRISTIAN LEGHISSA Moški ITA RCP STEVENS -1 1 0:00:22.21 00:00:08.93
3 . 9 Kukovič Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19751231 1 0:00:29.90 00:00:16.62
4 . 10 Utranker Damjan Moški SLO BREZ BREMZ 2SIMP SLO19760707 1 0:00:36.29 00:00:23.01
5 . 6 Blaznik Robert Moški SLO ORBEA GEAX SLO19750305 1 0:00:41.98 00:00:28.70
6 . 8 Boškin Aleš Moški SLO DEŠ FLEŠ SLO19761203 1 0:00:53.14 00:00:39.86
7 . 3 Škarja Marko Moški SLO Energijateam.com SLO19731206 1 0:01:04.90 00:00:51.62
8 . 13 Kučan Tomaž Moški SLO KD RAJD TREK -1 1 0:01:13.22 00:00:59.94
9 . 4 Curk David Moški SLO ORBEA GEAX SLO19810407 1 0:01:19.84 00:01:06.56
10 . 12 Dejak Janez Moški SLO Energijateam.com SLO19820317 1 0:01:25.78 00:01:12.50
11 . 11 Tancik Jaka Moški SLO Energijateam.com SLO19820924 1 0:01:34.22 00:01:20.94
12 . 2 Tancik Mitja Moški SLO Energijateam.com SLO19780217 1 0:01:40.39 00:01:27.11
13 . 5 Černe Aljaž Moški SLO KRK SOVA SCOTT TEAM SLO19810730 1 0:01:47.72 00:01:34.44
14 . 7 Jakšič Miha Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19790907 1 0:02:35.26 00:02:21.98
15 . 14 Movrin Karel Moški SLO Energijateam.com SLO19741018 1 0:02:42.25 00:02:28.97
MASTER 2-M
1 . 19 Jauk Marjan Moški SLO Ganesha Team SLO19690515 1 0:02:58.47 00:00:00.00
2 . 22 Kuret Iztok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19670428 1 0:03:11.91 00:00:13.44
3 . 21 PREMRN LUCJAN Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19660129 1 0:03:16.15 00:00:17.68
4 . 18 Tomšič Valter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19700927 1 0:03:20.42 00:00:21.95
5 . 17 Novak Rajko Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19690128 1 0:03:30.10 00:00:31.63
6 . 23 Šinigoj Jernej Moški SLO Kolesarski klub Ravne SLO19660706 1 0:03:37.25 00:00:38.78
7 . 16 Žavbi Iztok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19691126 1 0:03:48.53 00:00:50.06
DNF 20 SLEJKO SIMON Moški SLO KD RAJD TREK SLO19710622
MASTER 3-M
1 . 27 Zupan Tine Moški SLO KRK SOVA KRANJ SLO19600123 1 0:04:03.96 00:00:00.00
2 . 25 Boben Aleš Moški SLO MTB TRBOWLE/SPECIALIZED SLO19621215 1 0:04:12.34 00:00:08.38
3 . 26 Rus Dušan Moški SLO Ganesha Team SLO19581010 1 0:04:18.13 00:00:14.17
4 . 29 SVETLIČIČ LEO Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO19590408 1 0:04:23.06 00:00:19.10
5 . 28 Kemperl Bojan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19611212 1 0:04:41.69 00:00:37.73
DNF 24 Rauter Mirko Moški SLO Ganesha Team SLO19610213
U17-M
1 . 251 Berger Matej Moški SLO Energijateam.com SLO19960205 3 0:03:15.75 00:00:00.00
2 . 254 Tratnik Bajc Miha Moški SLO KD SLOGA SLO19970204 3 0:03:22.30 00:00:06.55
3 . 256 Čibej Simon Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO19971210 3 0:03:24.51 00:00:08.76
4 . 253 Kristanc Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19960808 3 0:03:26.15 00:00:10.40
5 . 264 Vrankar Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19961121 3 0:04:52.95 00:01:37.20
6 . 258 Čuk Žiga Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO19971013 3 0:05:09.04 00:01:53.29
7 . 261 Faganelj Jan Moški SLO DEŠ FLEŠ -1 3 0:05:12.72 00:01:56.97
8 . 259 Svetek Domen Moški SLO Energijateam.com SLO19971201 3 0:05:14.04 00:01:58.29
9 . 263 Kuret Anže Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19971208 2 0:03:28.07 -1 laps
10 . 257 Žvan Grega Moški SLO Kolesarski klub Završnica SLO19970103 2 0:05:10.66 -1 laps
DNF 255 Štucin Jan Moški SLO PEDAL CULT TEAM SLO19960312
DNF 252 Naglič Rok Moški SLO Kolesarski klub Ravne SLO19960309 1 -2 laps
DNF 260 Strehar Žiga Moški SLO KD HRASTNIK SLO19970414 2 -1 laps
U15-M
1 . 131 Govekar Blaž Moški SLO ORBEA GEAX SLO19980528 6 0:01:25.04 00:00:00.00
2 . 133 Mrak Nejc Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO19981018 6 0:01:34.27 00:00:09.23
3 . 132 Zupan Ciril Moški SLO KRK SOVA KRANJ SLO19980313 6 0:01:36.61 00:00:11.57
4 . 134 Košir Luka Moški SLO Energijateam.com SLO19980219 6 0:01:38.23 00:00:13.19
5 . 135 Mihalič Anže Moški SLO Energijateam.com SLO19990621 6 0:01:43.43 00:00:18.39
6 . 137 Ivartnik david Moški SLO Energijateam.com SLO19990417 6 0:01:45.93 00:00:20.89
7 . 136 Nemeček Bine Moški SLO UNI TEAM - CULT SLO19990927 6 0:02:03.05 00:00:38.01
DNF 138 Lovšin Andraž Moški SLO Energijateam.com SLO19991027 DNS
U15-Ž
1 . 171 Jagodič Eva Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19980711 5 0:01:33.09 00:00:00.00
2 . 172 Kranjec Katja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM - GT SLO19990603 5 0:01:39.90 00:00:06.81
3 . 173 Movrin Ana Ženski SLO Energijateam.com SLO19990528 4 0:01:53.90 -1 laps
U13-M
1 . 92 Govekar Matevž Moški SLO ORBEA GEAX SLO20000417 3 0:02:46.53 00:00:00.00
2 . 91 Šinigoj Tomaž Moški SLO Kolesarski klub Ravne SLO20000108 3 0:02:47.85 00:00:01.32
3 . 94 Anže Skok Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915 3 0:02:50.50 00:00:03.97
4 . 97 Lahajnar Matej Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO20010910 3 0:02:51.77 00:00:05.24
5 . 95 Skala Tilen Moški SLO Energijateam.com SLO20000213 3 0:02:53.28 00:00:06.75
6 . 98 Kranjec Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM - GT SLO20010504 3 0:02:59.30 00:00:12.77
7 . 93 Novak Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO20010104 3 0:03:01.99 00:00:15.46
9 . 104 Smolnikar Jakob Moški SLO Energijateam.com SLO20010227 3 0:03:08.76 00:00:22.23
10 . 99 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO20001021 3 0:03:10.26 00:00:23.73
11 . 106 Prelovšek Gašper Moški SLO Energijateam.com SLO20010221 3 0:03:15.41 00:00:28.88
12 . 102 Dimic Matic Moški SLO Energijateam.com SLO20010822 3 0:03:16.74 00:00:30.21
13 . 100 Hvala Mark Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000525 3 0:03:21.16 00:00:34.63
14 . 103 Potočnik Žan Moški SLO Energijateam.com SLO20010725 3 0:03:22.40 00:00:35.87
15 . 105 Kuncic Beno Moški SLO Kolesarski klub Završnica -1 3 0:03:25.01 00:00:38.48
16 . 107 Tolar Jernej Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA -1 3 0:03:35.59 00:00:49.06
DNF 96 Peternel Sergej Moški SLO Kolesarski klub Završnica SLO20010606 2 -1 laps
DNF 101 Hirci Jernej Moški SLO Kolesarski klub Završnica SLO20001125
DNF 72 Čebin Miha Moški SLO Kolesarsko društvo HRASTNIK SLO20010827
DNF 66 Sladič Kristjan Moški SLO Kolesarsko društvo HRASTNIK SLO20011219
U13-Ž
1 . 124 Lahajnar Klara Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA -1 3 0:03:05.90 00:00:00.00
2 . 121 Movrin Vita Ženski SLO Energijateam.com SLO20000612 3 0:03:12.87 00:00:06.97
3 . 122 Čibej Barbara Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO20010507 3 0:03:37.41 00:00:31.51
DNF 125 Murovec Polona Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA -1
DNF 123 Prusnik Lotrič Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20000522
DNF 126 Janežič Šana Ženski SLO Energijateam.com SLO20000420
U11-M
1 . 61 Svetličič Peter Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO20021128 3 0:02:54.99 00:00:00.00
2 . 62 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM - GT SLO20020603 3 0:02:56.27 00:00:01.28
3 . 80 Pečnik Teo Moški SLO Kolesarski klub Ravne SLO20020331 3 0:02:57.91 00:00:02.92
4 . 63 Žnidar Aljaž Moški SLO Kolesarski klub Završnica SLO20020430 3 0:03:03.55 00:00:08.56
5 . 67 Felc Maj Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030608 3 0:03:07.57 00:00:12.58
6 . 65 Govekar Martin Moški SLO ORBEA GEAX SLO20020821 3 0:03:11.42 00:00:16.43
7 . 64 Dolenšek Anže Moški SLO Kolesarski klub Završnica SLO20020117 3 0:03:13.90 00:00:18.91
8 . 68 Tratnik Jakob Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030724 3 0:03:19.45 00:00:24.46
9 . 69 Gnezda Nace Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030219 3 0:03:23.74 00:00:28.75
10 . 73 Prelovšek Jure Moški SLO Energijateam.com SLO20030711 3 0:03:28.50 00:00:33.51
11 . 71 Koncilja Urban Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO20030624 3 0:03:38.89 00:00:43.90
12 . 74 Langus Luka Moški SLO KK Završnica SLO20031229 2 0:03:18.12 -1 laps
13 . 70 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA SLO20031219 2 0:03:33.99 -1 laps
DNF 75 Skok Aleš Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA -1
DNF 76 Obid Alen Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA -1
U9-M
1 . 31 Pahor Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO20050121 11 0:05:52.86 2 laps
2 . 32 Car Mark Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO20040603 11 0:05:54.8 2 laps
3 . 39 Bojkovič Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO20050402 11 0:06:35.86 2 laps
4 . 38 Čibej Jure Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040603 10 0:05:56.19 1 laps
5 . 34 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO20040422 10 0:05:59.29 1 laps
6 . 41 Bastič Ožbej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO20050419 10 0:06:06.13 1 laps
7 . 40 Kerec Matej Moški SLO Kolesarski klub Završnica SLO20050720 10 0:06:07.41 1 laps
8 . 42 Bizjak Bit Moški SLO DEŠ FLEŠ -1 10 0:06:32.71 1 laps
9 . 35 Rupnik Žan Moški SLO ORBEA GEAX SLO20050307 10 0:06:34.53 1 laps
10 . 33 Babnik Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO20050727 10 0:06:37.06 1 laps
11 . 36 Robič Nal Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20041102 9 0:05:54.36 00:00:00.00
12 . 44 VRTOVEC TOBIJA Moški SLO dvojcka -1 9 0:06:27.27 00:00:32.91
13 . 43 Rupar Jure Moški SLO DEŠ FLEŠ -1 9 0:06:40.77 00:00:46.41
DNF 37 Ravnik Bor Moški SLO Kolesarski klub Završnica SLO20050420
U9-Ž
1 . 51 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM - GT SLO20050609 10 0:05:57.80 1 laps
2 . 52 Čuk Špela Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512 10 0:06:02.12 1 laps
3 . 53 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO20050303 10 0:06:30.71 1 laps
4 . 54 Škarja Eva Ženski SLO Energijateam.com SLO20040702 9 0:06:04.10 00:00:00.00
5 . 55 VRTOVEC TINKARA Ženski SLO dvojcka -1 8 0:06:00.65 -1 laps
U7-M
1 . 3 Gnezda Žan Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA -1 9 0:02:01.66 00:00:00.00
2 . 4 Boltar Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO20060213 9 0:02:01.71 00:00:00.05
3 . 1 Brecelj Job Moški SLO Energijateam.com SLO20070318 9 0:02:01.99 00:00:00.33
4 . 2 VINCENT LEBAN Moški SLO MAMA & TATA -1 8 0:02:02.05 -1 laps
U7-Ž
1 . 21 Langus Ana Ženski SLO Kolesarski klub Završnica SLO20060723 9 0:02:01.75 00:00:00.00
DNF 22 Novak Ivana Rosa Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA -1 ssqsq DNS

Komentarji