Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: GRIČI XC 2012

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:GRIČI XC 2012 Datum:27.05.2012
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Število Krogov Čas Vožnje Zaostanek Najhitrejši krog Več
HOBI-M
1 . 182 Bojkovič Rok
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT -1 6 0:01:50.58 00:00:00.00 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
: -1
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:01:50.58
Zaostanek: 00:00:00.00
Najhitrejši krog:
2 . 181 Žagar Luka
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19700506 6 0:01:52.19 00:00:01.61 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19700506
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:01:52.19
Zaostanek: 00:00:01.61
Najhitrejši krog:
3 . 183 Babnik Primož
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT -1 6 0:02:00.64 00:00:10.06 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
: -1
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:02:00.64
Zaostanek: 00:00:10.06
Najhitrejši krog:
4 . 186 Jagodič Zoran
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT -1 5 0:01:27.07 -1 laps >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
: -1
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 0:01:27.07
Zaostanek: -1 laps
Najhitrejši krog:
5 . 188 Prelovšek Iztok
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com -1 5 0:01:29.75 -1 laps >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
: -1
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 0:01:29.75
Zaostanek: -1 laps
Najhitrejši krog:
6 . 187 Svetek Robert Franc
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com -1 5 0:01:31.57 -1 laps >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
: -1
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 0:01:31.57
Zaostanek: -1 laps
Najhitrejši krog:
7 . 184 Kranjec Frane
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19710228 4 0:01:41.71 -2 laps >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19710228
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:01:41.71
Zaostanek: -2 laps
Najhitrejši krog:
HOBI-Ž
1 . 191 Kranjec Žagar Mira
CALCIT BIKE TEAM-GT
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT -1 4 0:01:48.56 00:00:00.00 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Ženski
: -1
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:01:48.56
Zaostanek: 00:00:00.00
Najhitrejši krog:
ELITE-M
1 . 5 Lovše Matej
UNI TEAM - CULT
Moški SLO UNI TEAM - CULT SLO19831114 6 0:07:46.03 00:00:00.00 >
Klub UNI TEAM - CULT
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19831114
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:07:46.03
Zaostanek: 00:00:00.00
Najhitrejši krog:
2 . 1 Budin Matjaž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO19860222 6 0:07:49.86 00:00:03.83 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19860222
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:07:49.86
Zaostanek: 00:00:03.83
Najhitrejši krog:
3 . 9 Ramšak Borut
Ganesha Team
Moški SLO Ganesha Team SLO19760507 6 0:07:51.03 00:00:05.00 >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19760507
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:07:51.03
Zaostanek: 00:00:05.00
Najhitrejši krog:
4 . 6 Hribovšek Boštjan
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19841105 6 0:07:54.44 00:00:08.41 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19841105
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:07:54.44
Zaostanek: 00:00:08.41
Najhitrejši krog:
5 . 8 Borut Ramšak
Ganesha Team
Moški SLO Ganesha Team SLO19861015 6 0:08:00.56 00:00:14.53 >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19861015
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:08:00.56
Zaostanek: 00:00:14.53
Najhitrejši krog:
6 . 2 Pristovnik Blaž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO19860624 6 0:08:02.20 00:00:16.17 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19860624
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:08:02.20
Zaostanek: 00:00:16.17
Najhitrejši krog:
7 . 7 Rauter Samo
Ganesha Team
Moški SLO Ganesha Team SLO19820314 6 0:08:03.39 00:00:17.36 >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19820314
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:08:03.39
Zaostanek: 00:00:17.36
Najhitrejši krog:
8 . 3 Vogrin David
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO19850417 6 0:08:04.42 00:00:18.39 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19850417
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:08:04.42
Zaostanek: 00:00:18.39
Najhitrejši krog:
9 . 12 Halzer Miha
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO19850413 6 0:08:05.72 00:00:19.69 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19850413
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:08:05.72
Zaostanek: 00:00:19.69
Najhitrejši krog:
10 . 4 Vodopivec Luka
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO19870307 6 0:08:07.08 00:00:21.05 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19870307
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:08:07.08
Zaostanek: 00:00:21.05
Najhitrejši krog:
11 . 13 Blaž Podričnik
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO19880118 6 0:08:12.73 00:00:26.70 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19880118
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:08:12.73
Zaostanek: 00:00:26.70
Najhitrejši krog:
12 . 10 Lavtar Boštjan
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19781101 5 0:07:56.90 -1 laps >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19781101
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 0:07:56.90
Zaostanek: -1 laps
Najhitrejši krog:
ELITE-Ž
1 . 301 Tancik Ana
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com SLO19870314 3 0:05:30.78 00:00:00.00 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
: SLO19870314
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:05:30.78
Zaostanek: 00:00:00.00
Najhitrejši krog:
U23-M
1 . 108 Korošec Rok
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19931124 6 0:07:55.79 00:00:00.00 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19931124
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:07:55.79
Zaostanek: 00:00:00.00
Najhitrejši krog:
2 . 103 Ferenčak Urban
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19920109 6 0:07:58.15 00:00:02.36 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19920109
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:07:58.15
Zaostanek: 00:00:02.36
Najhitrejši krog:
3 . 104 Šimnovec Klemen
Ganesha Team
Moški SLO Ganesha Team SLO19910210 6 0:07:59.27 00:00:03.48 >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19910210
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:07:59.27
Zaostanek: 00:00:03.48
Najhitrejši krog:
4 . 107 Nejc Valentinčič
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19900622 6 0:08:08.72 00:00:12.93 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19900622
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:08:08.72
Zaostanek: 00:00:12.93
Najhitrejši krog:
5 . 102 Vogrin Domen
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19921103 6 0:08:10.35 00:00:14.56 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19921103
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:08:10.35
Zaostanek: 00:00:14.56
Najhitrejši krog:
6 . 101 Uršič Blaž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO19920113 6 0:08:11.69 00:00:15.90 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19920113
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:08:11.69
Zaostanek: 00:00:15.90
Najhitrejši krog:
7 . 105 Drašler Aleš
KD RAJD TREK
Moški SLO KD RAJD TREK SLO19931027 5 0:07:52.10 -1 laps >
Klub KD RAJD TREK
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19931027
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 0:07:52.10
Zaostanek: -1 laps
Najhitrejši krog:
8 . 109 Zelenko Blaž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO19931203 5 0:07:53.42 -1 laps >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19931203
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 0:07:53.42
Zaostanek: -1 laps
Najhitrejši krog:
DNF 106 SANJIN SIROTIC
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC -1 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
: -1
Število Krogov:
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Najhitrejši krog:
DNF 110 Šujević Robi
TEAM PROTEK
Moški CRO TEAM PROTEK -1 >
Klub TEAM PROTEK
Država CRO
Spol: Moški
: -1
Število Krogov:
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Najhitrejši krog:
U19-M
1 . 201 Dimic Gregor
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO19940328 4 0:05:50.61 00:00:00.00 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19940328
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:05:50.61
Zaostanek: 00:00:00.00
Najhitrejši krog:
2 . 205 Zupančič Peter
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19960605 4 0:05:56.79 00:00:06.18 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19960605
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:05:56.79
Zaostanek: 00:00:06.18
Najhitrejši krog:
3 . 209 Kadivec Blaž
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO19950517 4 0:06:01.01 00:00:10.40 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19950517
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:06:01.01
Zaostanek: 00:00:10.40
Najhitrejši krog:
4 . 212 Krajnc Gregor
CALCIT BIKE TEAM - GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM - GT 4 0:06:02.15 00:00:11.54 >
Klub CALCIT BIKE TEAM - GT
Država SLO
Spol: Moški
:
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:06:02.15
Zaostanek: 00:00:11.54
Najhitrejši krog:
5 . 211 Kotnik Tomaž
Kolesarski klub Ravne
Moški SLO Kolesarski klub Ravne SLO19950901 4 0:06:12.86 00:00:22.25 >
Klub Kolesarski klub Ravne
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19950901
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:06:12.86
Zaostanek: 00:00:22.25
Najhitrejši krog:
6 . 203 Tepina Rok
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO19941021 4 0:06:13.98 00:00:23.37 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19941021
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:06:13.98
Zaostanek: 00:00:23.37
Najhitrejši krog:
7 . 207 MIHAEL LAVRENCIC
ASD PEDALE RONCHESE
Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE -1 4 0:06:15.03 00:00:24.42 >
Klub ASD PEDALE RONCHESE
Država ITA
Spol: Moški
: -1
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:06:15.03
Zaostanek: 00:00:24.42
Najhitrejši krog:
8 . 208 Mihalič Luka
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO19950223 4 0:06:20.33 00:00:29.72 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19950223
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:06:20.33
Zaostanek: 00:00:29.72
Najhitrejši krog:
9 . 206 Leban Tilen
Kolesarski klub ČRN TRN
Moški SLO Kolesarski klub ČRN TRN SLO19950217 4 0:06:23.01 00:00:32.40 >
Klub Kolesarski klub ČRN TRN
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19950217
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:06:23.01
Zaostanek: 00:00:32.40
Najhitrejši krog:
10 . 204 Vodenik Žiga
Kolesarsko društvo HRASTNIK
Moški SLO Kolesarsko društvo HRASTNIK SLO19950625 4 0:06:35.14 00:00:44.53 >
Klub Kolesarsko društvo HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19950625
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:06:35.14
Zaostanek: 00:00:44.53
Najhitrejši krog:
DNF 202 Kostanjšek Rok
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO19941022 ENERGIJATEAM.COM >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19941022
Število Krogov: ENERGIJATEAM.COM
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Najhitrejši krog:
DNF 210 Pušnik Luka
Kolesarski klub Ravne
Moški SLO Kolesarski klub Ravne SLO19950104 1 -3 laps >
Klub Kolesarski klub Ravne
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19950104
Število Krogov: 1
Čas Vožnje:
Zaostanek: -3 laps
Najhitrejši krog:
U19-Ž
1 . 352 Perše Tina
CALCIT BIKE TEAM-GT
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19941014 2 0:02:26.29 00:00:00.00 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Ženski
: SLO19941014
Število Krogov: 2
Čas Vožnje: 0:02:26.29
Zaostanek: 00:00:00.00
Najhitrejši krog:
2 . 351 Sitar Tamara
CALCIT BIKE TEAM-GT
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19970509 2 0:06:53.78 00:04:27.49 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Ženski
: SLO19970509
Število Krogov: 2
Čas Vožnje: 0:06:53.78
Zaostanek: 00:04:27.49
Najhitrejši krog:
AMATERJI-M
1 . 473 Belak Jure
BREZ BREMZ 2SIMP
Moški SLO BREZ BREMZ 2SIMP SLO19841102 4 0:06:06.56 00:00:00.00 >
Klub BREZ BREMZ 2SIMP
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19841102
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:06:06.56
Zaostanek: 00:00:00.00
Najhitrejši krog:
2 . 461 Curk Benjamin
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO19850907 4 0:06:08.66 00:00:02.10 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19850907
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:06:08.66
Zaostanek: 00:00:02.10
Najhitrejši krog:
3 . 462 Modic Aleš
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19851006 4 0:06:21.24 00:00:14.68 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19851006
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:06:21.24
Zaostanek: 00:00:14.68
Najhitrejši krog:
4 . 472 Cernatič Nejc
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ SLO19850210 4 0:06:23.36 00:00:16.80 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19850210
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:06:23.36
Zaostanek: 00:00:16.80
Najhitrejši krog:
5 . 464 Rogina Domen
Ganesha Team
Moški SLO Ganesha Team SLO19910503 4 0:06:29.25 00:00:22.69 >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19910503
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:06:29.25
Zaostanek: 00:00:22.69
Najhitrejši krog:
6 . 468 Vrhovnik Mohor
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19870619 4 0:07:01.29 00:00:54.73 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19870619
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:07:01.29
Zaostanek: 00:00:54.73
Najhitrejši krog:
7 . 466 Podgornik Tadej
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO19860525 4 0:07:03.12 00:00:56.56 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19860525
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:07:03.12
Zaostanek: 00:00:56.56
Najhitrejši krog:
8 . 470 Uršič Luka
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO19890116 4 0:07:06.84 00:01:00.28 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19890116
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:07:06.84
Zaostanek: 00:01:00.28
Najhitrejši krog:
9 . 463 Korošec Martin
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19850722 4 0:07:14.84 00:01:08.28 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19850722
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:07:14.84
Zaostanek: 00:01:08.28
Najhitrejši krog:
10 . 467 Globočnik Uroš
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO19880317 4 0:07:16.71 00:01:10.15 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19880317
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:07:16.71
Zaostanek: 00:01:10.15
Najhitrejši krog:
11 . 478 Nicoletti Klemen
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO19910406 4 0:07:35.19 00:01:28.63 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19910406
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:07:35.19
Zaostanek: 00:01:28.63
Najhitrejši krog:
12 . 480 Vrbnjak Blaž
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK SLO19870529 4 0:07:37.27 00:01:30.71 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19870529
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:07:37.27
Zaostanek: 00:01:30.71
Najhitrejši krog:
13 . 469 Boh Matic
Kolesarski klub Ravne
Moški SLO Kolesarski klub Ravne SLO19871129 4 0:07:39.41 00:01:32.85 >
Klub Kolesarski klub Ravne
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19871129
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:07:39.41
Zaostanek: 00:01:32.85
Najhitrejši krog:
14 . 471 Poljanec Dejan
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO19830223 4 0:07:43.18 00:01:36.62 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19830223
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:07:43.18
Zaostanek: 00:01:36.62
Najhitrejši krog:
15 . 475 Foršek Duško
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT -1 3 0:06:00.98 -1 laps >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
: -1
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:06:00.98
Zaostanek: -1 laps
Najhitrejši krog:
16 . 474 Potočin Mitja
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK SLO19871105 3 0:06:15.95 -1 laps >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19871105
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:06:15.95
Zaostanek: -1 laps
Najhitrejši krog:
17 . 479 Koritnik Matija
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO19750222 3 0:07:09.36 -1 laps >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19750222
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:07:09.36
Zaostanek: -1 laps
Najhitrejši krog:
DNF 185 GREGOR GERGOLET
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX -1 1 DNF -3 laps >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
: -1
Število Krogov: 1
Čas Vožnje: DNF
Zaostanek: -3 laps
Najhitrejši krog:
DNF 476 Zagorc Jure
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19939722 DNS >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19939722
Število Krogov:
Čas Vožnje: DNS
Zaostanek:
Najhitrejši krog:
DNF 465 Haberman Blaž
Kolesarski klub Ravne
Moški SLO Kolesarski klub Ravne SLO19920726 DNS >
Klub Kolesarski klub Ravne
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19920726
Število Krogov:
Čas Vožnje: DNS
Zaostanek:
Najhitrejši krog:
DNF 477 Pevec Evgen
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO19780212 2 DNF -2 laps >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19780212
Število Krogov: 2
Čas Vožnje: DNF
Zaostanek: -2 laps
Najhitrejši krog:
MASTER 1-M
1 . 1 Čretnik Marko
Ganesha Team
Moški SLO Ganesha Team SLO19800708 1 0:00:13.28 00:00:00.00 >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19800708
Število Krogov: 1
Čas Vožnje: 0:00:13.28
Zaostanek: 00:00:00.00
Najhitrejši krog:
2 . 15 CHRISTIAN LEGHISSA
RCP STEVENS
Moški ITA RCP STEVENS -1 1 0:00:22.21 00:00:08.93 >
Klub RCP STEVENS
Država ITA
Spol: Moški
: -1
Število Krogov: 1
Čas Vožnje: 0:00:22.21
Zaostanek: 00:00:08.93
Najhitrejši krog:
3 . 9 Kukovič Jure
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19751231 1 0:00:29.90 00:00:16.62 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19751231
Število Krogov: 1
Čas Vožnje: 0:00:29.90
Zaostanek: 00:00:16.62
Najhitrejši krog:
4 . 10 Utranker Damjan
BREZ BREMZ 2SIMP
Moški SLO BREZ BREMZ 2SIMP SLO19760707 1 0:00:36.29 00:00:23.01 >
Klub BREZ BREMZ 2SIMP
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19760707
Število Krogov: 1
Čas Vožnje: 0:00:36.29
Zaostanek: 00:00:23.01
Najhitrejši krog:
5 . 6 Blaznik Robert
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO19750305 1 0:00:41.98 00:00:28.70 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19750305
Število Krogov: 1
Čas Vožnje: 0:00:41.98
Zaostanek: 00:00:28.70
Najhitrejši krog:
6 . 8 Boškin Aleš
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ SLO19761203 1 0:00:53.14 00:00:39.86 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19761203
Število Krogov: 1
Čas Vožnje: 0:00:53.14
Zaostanek: 00:00:39.86
Najhitrejši krog:
7 . 3 Škarja Marko
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO19731206 1 0:01:04.90 00:00:51.62 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19731206
Število Krogov: 1
Čas Vožnje: 0:01:04.90
Zaostanek: 00:00:51.62
Najhitrejši krog:
8 . 13 Kučan Tomaž
KD RAJD TREK
Moški SLO KD RAJD TREK -1 1 0:01:13.22 00:00:59.94 >
Klub KD RAJD TREK
Država SLO
Spol: Moški
: -1
Število Krogov: 1
Čas Vožnje: 0:01:13.22
Zaostanek: 00:00:59.94
Najhitrejši krog:
9 . 4 Curk David
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO19810407 1 0:01:19.84 00:01:06.56 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19810407
Število Krogov: 1
Čas Vožnje: 0:01:19.84
Zaostanek: 00:01:06.56
Najhitrejši krog:
10 . 12 Dejak Janez
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO19820317 1 0:01:25.78 00:01:12.50 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19820317
Število Krogov: 1
Čas Vožnje: 0:01:25.78
Zaostanek: 00:01:12.50
Najhitrejši krog:
11 . 11 Tancik Jaka
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO19820924 1 0:01:34.22 00:01:20.94 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19820924
Število Krogov: 1
Čas Vožnje: 0:01:34.22
Zaostanek: 00:01:20.94
Najhitrejši krog:
12 . 2 Tancik Mitja
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO19780217 1 0:01:40.39 00:01:27.11 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19780217
Število Krogov: 1
Čas Vožnje: 0:01:40.39
Zaostanek: 00:01:27.11
Najhitrejši krog:
13 . 5 Černe Aljaž
KRK SOVA SCOTT TEAM
Moški SLO KRK SOVA SCOTT TEAM SLO19810730 1 0:01:47.72 00:01:34.44 >
Klub KRK SOVA SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19810730
Število Krogov: 1
Čas Vožnje: 0:01:47.72
Zaostanek: 00:01:34.44
Najhitrejši krog:
14 . 7 Jakšič Miha
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19790907 1 0:02:35.26 00:02:21.98 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19790907
Število Krogov: 1
Čas Vožnje: 0:02:35.26
Zaostanek: 00:02:21.98
Najhitrejši krog:
15 . 14 Movrin Karel
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO19741018 1 0:02:42.25 00:02:28.97 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19741018
Število Krogov: 1
Čas Vožnje: 0:02:42.25
Zaostanek: 00:02:28.97
Najhitrejši krog:
MASTER 2-M
1 . 19 Jauk Marjan
Ganesha Team
Moški SLO Ganesha Team SLO19690515 1 0:02:58.47 00:00:00.00 >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19690515
Število Krogov: 1
Čas Vožnje: 0:02:58.47
Zaostanek: 00:00:00.00
Najhitrejši krog:
2 . 22 Kuret Iztok
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19670428 1 0:03:11.91 00:00:13.44 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19670428
Število Krogov: 1
Čas Vožnje: 0:03:11.91
Zaostanek: 00:00:13.44
Najhitrejši krog:
3 . 21 PREMRN LUCJAN
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19660129 1 0:03:16.15 00:00:17.68 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19660129
Število Krogov: 1
Čas Vožnje: 0:03:16.15
Zaostanek: 00:00:17.68
Najhitrejši krog:
4 . 18 Tomšič Valter
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19700927 1 0:03:20.42 00:00:21.95 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19700927
Število Krogov: 1
Čas Vožnje: 0:03:20.42
Zaostanek: 00:00:21.95
Najhitrejši krog:
5 . 17 Novak Rajko
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19690128 1 0:03:30.10 00:00:31.63 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19690128
Število Krogov: 1
Čas Vožnje: 0:03:30.10
Zaostanek: 00:00:31.63
Najhitrejši krog:
6 . 23 Šinigoj Jernej
Kolesarski klub Ravne
Moški SLO Kolesarski klub Ravne SLO19660706 1 0:03:37.25 00:00:38.78 >
Klub Kolesarski klub Ravne
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19660706
Število Krogov: 1
Čas Vožnje: 0:03:37.25
Zaostanek: 00:00:38.78
Najhitrejši krog:
7 . 16 Žavbi Iztok
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19691126 1 0:03:48.53 00:00:50.06 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19691126
Število Krogov: 1
Čas Vožnje: 0:03:48.53
Zaostanek: 00:00:50.06
Najhitrejši krog:
DNF 20 SLEJKO SIMON
KD RAJD TREK
Moški SLO KD RAJD TREK SLO19710622 >
Klub KD RAJD TREK
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19710622
Število Krogov:
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Najhitrejši krog:
MASTER 3-M
1 . 27 Zupan Tine
KRK SOVA KRANJ
Moški SLO KRK SOVA KRANJ SLO19600123 1 0:04:03.96 00:00:00.00 >
Klub KRK SOVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19600123
Število Krogov: 1
Čas Vožnje: 0:04:03.96
Zaostanek: 00:00:00.00
Najhitrejši krog:
2 . 25 Boben Aleš
MTB TRBOWLE/SPECIALIZED
Moški SLO MTB TRBOWLE/SPECIALIZED SLO19621215 1 0:04:12.34 00:00:08.38 >
Klub MTB TRBOWLE/SPECIALIZED
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19621215
Število Krogov: 1
Čas Vožnje: 0:04:12.34
Zaostanek: 00:00:08.38
Najhitrejši krog:
3 . 26 Rus Dušan
Ganesha Team
Moški SLO Ganesha Team SLO19581010 1 0:04:18.13 00:00:14.17 >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19581010
Število Krogov: 1
Čas Vožnje: 0:04:18.13
Zaostanek: 00:00:14.17
Najhitrejši krog:
4 . 29 SVETLIČIČ LEO
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO19590408 1 0:04:23.06 00:00:19.10 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19590408
Število Krogov: 1
Čas Vožnje: 0:04:23.06
Zaostanek: 00:00:19.10
Najhitrejši krog:
5 . 28 Kemperl Bojan
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19611212 1 0:04:41.69 00:00:37.73 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19611212
Število Krogov: 1
Čas Vožnje: 0:04:41.69
Zaostanek: 00:00:37.73
Najhitrejši krog:
DNF 24 Rauter Mirko
Ganesha Team
Moški SLO Ganesha Team SLO19610213 >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19610213
Število Krogov:
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Najhitrejši krog:
U17-M
1 . 251 Berger Matej
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO19960205 3 0:03:15.75 00:00:00.00 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19960205
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:03:15.75
Zaostanek: 00:00:00.00
Najhitrejši krog:
2 . 254 Tratnik Bajc Miha
KD SLOGA
Moški SLO KD SLOGA SLO19970204 3 0:03:22.30 00:00:06.55 >
Klub KD SLOGA
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19970204
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:03:22.30
Zaostanek: 00:00:06.55
Najhitrejši krog:
3 . 256 Čibej Simon
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO19971210 3 0:03:24.51 00:00:08.76 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19971210
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:03:24.51
Zaostanek: 00:00:08.76
Najhitrejši krog:
4 . 253 Kristanc Jure
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19960808 3 0:03:26.15 00:00:10.40 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19960808
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:03:26.15
Zaostanek: 00:00:10.40
Najhitrejši krog:
5 . 264 Vrankar Matej
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19961121 3 0:04:52.95 00:01:37.20 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19961121
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:04:52.95
Zaostanek: 00:01:37.20
Najhitrejši krog:
6 . 258 Čuk Žiga
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO19971013 3 0:05:09.04 00:01:53.29 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19971013
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:05:09.04
Zaostanek: 00:01:53.29
Najhitrejši krog:
7 . 261 Faganelj Jan
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ -1 3 0:05:12.72 00:01:56.97 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
: -1
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:05:12.72
Zaostanek: 00:01:56.97
Najhitrejši krog:
8 . 259 Svetek Domen
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO19971201 3 0:05:14.04 00:01:58.29 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19971201
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:05:14.04
Zaostanek: 00:01:58.29
Najhitrejši krog:
9 . 263 Kuret Anže
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19971208 2 0:03:28.07 -1 laps >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19971208
Število Krogov: 2
Čas Vožnje: 0:03:28.07
Zaostanek: -1 laps
Najhitrejši krog:
10 . 257 Žvan Grega
Kolesarski klub Završnica
Moški SLO Kolesarski klub Završnica SLO19970103 2 0:05:10.66 -1 laps >
Klub Kolesarski klub Završnica
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19970103
Število Krogov: 2
Čas Vožnje: 0:05:10.66
Zaostanek: -1 laps
Najhitrejši krog:
DNF 255 Štucin Jan
PEDAL CULT TEAM
Moški SLO PEDAL CULT TEAM SLO19960312 >
Klub PEDAL CULT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19960312
Število Krogov:
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Najhitrejši krog:
DNF 252 Naglič Rok
Kolesarski klub Ravne
Moški SLO Kolesarski klub Ravne SLO19960309 1 -2 laps >
Klub Kolesarski klub Ravne
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19960309
Število Krogov: 1
Čas Vožnje:
Zaostanek: -2 laps
Najhitrejši krog:
DNF 260 Strehar Žiga
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK SLO19970414 2 -1 laps >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19970414
Število Krogov: 2
Čas Vožnje:
Zaostanek: -1 laps
Najhitrejši krog:
U15-M
1 . 131 Govekar Blaž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO19980528 6 0:01:25.04 00:00:00.00 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19980528
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:01:25.04
Zaostanek: 00:00:00.00
Najhitrejši krog:
2 . 133 Mrak Nejc
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO19981018 6 0:01:34.27 00:00:09.23 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19981018
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:01:34.27
Zaostanek: 00:00:09.23
Najhitrejši krog:
3 . 132 Zupan Ciril
KRK SOVA KRANJ
Moški SLO KRK SOVA KRANJ SLO19980313 6 0:01:36.61 00:00:11.57 >
Klub KRK SOVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19980313
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:01:36.61
Zaostanek: 00:00:11.57
Najhitrejši krog:
4 . 134 Košir Luka
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO19980219 6 0:01:38.23 00:00:13.19 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19980219
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:01:38.23
Zaostanek: 00:00:13.19
Najhitrejši krog:
5 . 135 Mihalič Anže
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO19990621 6 0:01:43.43 00:00:18.39 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19990621
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:01:43.43
Zaostanek: 00:00:18.39
Najhitrejši krog:
6 . 137 Ivartnik david
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO19990417 6 0:01:45.93 00:00:20.89 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19990417
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:01:45.93
Zaostanek: 00:00:20.89
Najhitrejši krog:
7 . 136 Nemeček Bine
UNI TEAM - CULT
Moški SLO UNI TEAM - CULT SLO19990927 6 0:02:03.05 00:00:38.01 >
Klub UNI TEAM - CULT
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19990927
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 0:02:03.05
Zaostanek: 00:00:38.01
Najhitrejši krog:
DNF 138 Lovšin Andraž
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO19991027 DNS >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
: SLO19991027
Število Krogov:
Čas Vožnje: DNS
Zaostanek:
Najhitrejši krog:
U15-Ž
1 . 171 Jagodič Eva
CALCIT BIKE TEAM-GT
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO19980711 5 0:01:33.09 00:00:00.00 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Ženski
: SLO19980711
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 0:01:33.09
Zaostanek: 00:00:00.00
Najhitrejši krog:
2 . 172 Kranjec Katja
CALCIT BIKE TEAM - GT
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM - GT SLO19990603 5 0:01:39.90 00:00:06.81 >
Klub CALCIT BIKE TEAM - GT
Država SLO
Spol: Ženski
: SLO19990603
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 0:01:39.90
Zaostanek: 00:00:06.81
Najhitrejši krog:
3 . 173 Movrin Ana
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com SLO19990528 4 0:01:53.90 -1 laps >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
: SLO19990528
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 0:01:53.90
Zaostanek: -1 laps
Najhitrejši krog:
U13-M
1 . 92 Govekar Matevž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO20000417 3 0:02:46.53 00:00:00.00 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20000417
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:02:46.53
Zaostanek: 00:00:00.00
Najhitrejši krog:
2 . 91 Šinigoj Tomaž
Kolesarski klub Ravne
Moški SLO Kolesarski klub Ravne SLO20000108 3 0:02:47.85 00:00:01.32 >
Klub Kolesarski klub Ravne
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20000108
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:02:47.85
Zaostanek: 00:00:01.32
Najhitrejši krog:
3 . 94 Anže Skok
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915 3 0:02:50.50 00:00:03.97 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20000915
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:02:50.50
Zaostanek: 00:00:03.97
Najhitrejši krog:
4 . 97 Lahajnar Matej
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO20010910 3 0:02:51.77 00:00:05.24 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20010910
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:02:51.77
Zaostanek: 00:00:05.24
Najhitrejši krog:
5 . 95 Skala Tilen
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO20000213 3 0:02:53.28 00:00:06.75 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20000213
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:02:53.28
Zaostanek: 00:00:06.75
Najhitrejši krog:
6 . 98 Kranjec Žan
CALCIT BIKE TEAM - GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM - GT SLO20010504 3 0:02:59.30 00:00:12.77 >
Klub CALCIT BIKE TEAM - GT
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20010504
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:02:59.30
Zaostanek: 00:00:12.77
Najhitrejši krog:
7 . 93 Novak Blaž
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO20010104 3 0:03:01.99 00:00:15.46 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20010104
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:03:01.99
Zaostanek: 00:00:15.46
Najhitrejši krog:
9 . 104 Smolnikar Jakob
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO20010227 3 0:03:08.76 00:00:22.23 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20010227
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:03:08.76
Zaostanek: 00:00:22.23
Najhitrejši krog:
10 . 99 Jagodič Tilen
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO20001021 3 0:03:10.26 00:00:23.73 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20001021
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:03:10.26
Zaostanek: 00:00:23.73
Najhitrejši krog:
11 . 106 Prelovšek Gašper
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO20010221 3 0:03:15.41 00:00:28.88 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20010221
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:03:15.41
Zaostanek: 00:00:28.88
Najhitrejši krog:
12 . 102 Dimic Matic
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO20010822 3 0:03:16.74 00:00:30.21 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20010822
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:03:16.74
Zaostanek: 00:00:30.21
Najhitrejši krog:
13 . 100 Hvala Mark
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000525 3 0:03:21.16 00:00:34.63 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20000525
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:03:21.16
Zaostanek: 00:00:34.63
Najhitrejši krog:
14 . 103 Potočnik Žan
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO20010725 3 0:03:22.40 00:00:35.87 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20010725
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:03:22.40
Zaostanek: 00:00:35.87
Najhitrejši krog:
15 . 105 Kuncic Beno
Kolesarski klub Završnica
Moški SLO Kolesarski klub Završnica -1 3 0:03:25.01 00:00:38.48 >
Klub Kolesarski klub Završnica
Država SLO
Spol: Moški
: -1
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:03:25.01
Zaostanek: 00:00:38.48
Najhitrejši krog:
16 . 107 Tolar Jernej
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA -1 3 0:03:35.59 00:00:49.06 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
: -1
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:03:35.59
Zaostanek: 00:00:49.06
Najhitrejši krog:
DNF 96 Peternel Sergej
Kolesarski klub Završnica
Moški SLO Kolesarski klub Završnica SLO20010606 2 -1 laps >
Klub Kolesarski klub Završnica
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20010606
Število Krogov: 2
Čas Vožnje:
Zaostanek: -1 laps
Najhitrejši krog:
DNF 101 Hirci Jernej
Kolesarski klub Završnica
Moški SLO Kolesarski klub Završnica SLO20001125 >
Klub Kolesarski klub Završnica
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20001125
Število Krogov:
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Najhitrejši krog:
DNF 72 Čebin Miha
Kolesarsko društvo HRASTNIK
Moški SLO Kolesarsko društvo HRASTNIK SLO20010827 >
Klub Kolesarsko društvo HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20010827
Število Krogov:
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Najhitrejši krog:
DNF 66 Sladič Kristjan
Kolesarsko društvo HRASTNIK
Moški SLO Kolesarsko društvo HRASTNIK SLO20011219 >
Klub Kolesarsko društvo HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20011219
Število Krogov:
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Najhitrejši krog:
U13-Ž
1 . 124 Lahajnar Klara
SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA -1 3 0:03:05.90 00:00:00.00 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
: -1
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:03:05.90
Zaostanek: 00:00:00.00
Najhitrejši krog:
2 . 121 Movrin Vita
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com SLO20000612 3 0:03:12.87 00:00:06.97 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
: SLO20000612
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:03:12.87
Zaostanek: 00:00:06.97
Najhitrejši krog:
3 . 122 Čibej Barbara
SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO20010507 3 0:03:37.41 00:00:31.51 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
: SLO20010507
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:03:37.41
Zaostanek: 00:00:31.51
Najhitrejši krog:
DNF 125 Murovec Polona
SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA -1 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
: -1
Število Krogov:
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Najhitrejši krog:
DNF 123 Prusnik Lotrič Ema
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20000522 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
: SLO20000522
Število Krogov:
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Najhitrejši krog:
DNF 126 Janežič Šana
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com SLO20000420 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
: SLO20000420
Število Krogov:
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Najhitrejši krog:
U11-M
1 . 61 Svetličič Peter
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO20021128 3 0:02:54.99 00:00:00.00 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20021128
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:02:54.99
Zaostanek: 00:00:00.00
Najhitrejši krog:
2 . 62 Kranjec Žagar Matic
CALCIT BIKE TEAM - GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM - GT SLO20020603 3 0:02:56.27 00:00:01.28 >
Klub CALCIT BIKE TEAM - GT
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20020603
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:02:56.27
Zaostanek: 00:00:01.28
Najhitrejši krog:
3 . 80 Pečnik Teo
Kolesarski klub Ravne
Moški SLO Kolesarski klub Ravne SLO20020331 3 0:02:57.91 00:00:02.92 >
Klub Kolesarski klub Ravne
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20020331
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:02:57.91
Zaostanek: 00:00:02.92
Najhitrejši krog:
4 . 63 Žnidar Aljaž
Kolesarski klub Završnica
Moški SLO Kolesarski klub Završnica SLO20020430 3 0:03:03.55 00:00:08.56 >
Klub Kolesarski klub Završnica
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20020430
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:03:03.55
Zaostanek: 00:00:08.56
Najhitrejši krog:
5 . 67 Felc Maj
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030608 3 0:03:07.57 00:00:12.58 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20030608
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:03:07.57
Zaostanek: 00:00:12.58
Najhitrejši krog:
6 . 65 Govekar Martin
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO20020821 3 0:03:11.42 00:00:16.43 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20020821
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:03:11.42
Zaostanek: 00:00:16.43
Najhitrejši krog:
7 . 64 Dolenšek Anže
Kolesarski klub Završnica
Moški SLO Kolesarski klub Završnica SLO20020117 3 0:03:13.90 00:00:18.91 >
Klub Kolesarski klub Završnica
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20020117
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:03:13.90
Zaostanek: 00:00:18.91
Najhitrejši krog:
8 . 68 Tratnik Jakob
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030724 3 0:03:19.45 00:00:24.46 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20030724
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:03:19.45
Zaostanek: 00:00:24.46
Najhitrejši krog:
9 . 69 Gnezda Nace
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030219 3 0:03:23.74 00:00:28.75 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20030219
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:03:23.74
Zaostanek: 00:00:28.75
Najhitrejši krog:
10 . 73 Prelovšek Jure
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO20030711 3 0:03:28.50 00:00:33.51 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20030711
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:03:28.50
Zaostanek: 00:00:33.51
Najhitrejši krog:
11 . 71 Koncilja Urban
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO20030624 3 0:03:38.89 00:00:43.90 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20030624
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 0:03:38.89
Zaostanek: 00:00:43.90
Najhitrejši krog:
12 . 74 Langus Luka
KK Završnica
Moški SLO KK Završnica SLO20031229 2 0:03:18.12 -1 laps >
Klub KK Završnica
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20031229
Število Krogov: 2
Čas Vožnje: 0:03:18.12
Zaostanek: -1 laps
Najhitrejši krog:
13 . 70 Novak David Svit
KD SLOGA
Moški SLO KD SLOGA SLO20031219 2 0:03:33.99 -1 laps >
Klub KD SLOGA
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20031219
Število Krogov: 2
Čas Vožnje: 0:03:33.99
Zaostanek: -1 laps
Najhitrejši krog:
DNF 75 Skok Aleš
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA -1 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
: -1
Število Krogov:
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Najhitrejši krog:
DNF 76 Obid Alen
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA -1 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
: -1
Število Krogov:
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Najhitrejši krog:
U9-M
1 . 31 Pahor Žan
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO20050121 11 0:05:52.86 2 laps >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20050121
Število Krogov: 11
Čas Vožnje: 0:05:52.86
Zaostanek: 2 laps
Najhitrejši krog:
2 . 32 Car Mark
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO20040603 11 0:05:54.8 2 laps >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20040603
Število Krogov: 11
Čas Vožnje: 0:05:54.8
Zaostanek: 2 laps
Najhitrejši krog:
3 . 39 Bojkovič Luka
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO20050402 11 0:06:35.86 2 laps >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20050402
Število Krogov: 11
Čas Vožnje: 0:06:35.86
Zaostanek: 2 laps
Najhitrejši krog:
4 . 38 Čibej Jure
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040603 10 0:05:56.19 1 laps >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20040603
Število Krogov: 10
Čas Vožnje: 0:05:56.19
Zaostanek: 1 laps
Najhitrejši krog:
5 . 34 Jagodič David
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO20040422 10 0:05:59.29 1 laps >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20040422
Število Krogov: 10
Čas Vožnje: 0:05:59.29
Zaostanek: 1 laps
Najhitrejši krog:
6 . 41 Bastič Ožbej
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO20050419 10 0:06:06.13 1 laps >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20050419
Število Krogov: 10
Čas Vožnje: 0:06:06.13
Zaostanek: 1 laps
Najhitrejši krog:
7 . 40 Kerec Matej
Kolesarski klub Završnica
Moški SLO Kolesarski klub Završnica SLO20050720 10 0:06:07.41 1 laps >
Klub Kolesarski klub Završnica
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20050720
Število Krogov: 10
Čas Vožnje: 0:06:07.41
Zaostanek: 1 laps
Najhitrejši krog:
8 . 42 Bizjak Bit
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ -1 10 0:06:32.71 1 laps >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
: -1
Število Krogov: 10
Čas Vožnje: 0:06:32.71
Zaostanek: 1 laps
Najhitrejši krog:
9 . 35 Rupnik Žan
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO20050307 10 0:06:34.53 1 laps >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20050307
Število Krogov: 10
Čas Vožnje: 0:06:34.53
Zaostanek: 1 laps
Najhitrejši krog:
10 . 33 Babnik Gašper
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO20050727 10 0:06:37.06 1 laps >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20050727
Število Krogov: 10
Čas Vožnje: 0:06:37.06
Zaostanek: 1 laps
Najhitrejši krog:
11 . 36 Robič NAL JURE
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20041102 9 0:05:54.36 00:00:00.00 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20041102
Število Krogov: 9
Čas Vožnje: 0:05:54.36
Zaostanek: 00:00:00.00
Najhitrejši krog:
12 . 44 VRTOVEC TOBIJA
dvojcka
Moški SLO dvojcka -1 9 0:06:27.27 00:00:32.91 >
Klub dvojcka
Država SLO
Spol: Moški
: -1
Število Krogov: 9
Čas Vožnje: 0:06:27.27
Zaostanek: 00:00:32.91
Najhitrejši krog:
13 . 43 Rupar Jure
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ -1 9 0:06:40.77 00:00:46.41 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
: -1
Število Krogov: 9
Čas Vožnje: 0:06:40.77
Zaostanek: 00:00:46.41
Najhitrejši krog:
DNF 37 Ravnik Bor
Kolesarski klub Završnica
Moški SLO Kolesarski klub Završnica SLO20050420 >
Klub Kolesarski klub Završnica
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20050420
Število Krogov:
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Najhitrejši krog:
U9-Ž
1 . 51 Kranjec Žagar Hana
CALCIT BIKE TEAM - GT
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM - GT SLO20050609 10 0:05:57.80 1 laps >
Klub CALCIT BIKE TEAM - GT
Država SLO
Spol: Ženski
: SLO20050609
Število Krogov: 10
Čas Vožnje: 0:05:57.80
Zaostanek: 1 laps
Najhitrejši krog:
2 . 52 Čuk Špela
SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512 10 0:06:02.12 1 laps >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
: SLO20040512
Število Krogov: 10
Čas Vožnje: 0:06:02.12
Zaostanek: 1 laps
Najhitrejši krog:
3 . 53 Kranjec Zoja
CALCIT BIKE TEAM-GT
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO20050303 10 0:06:30.71 1 laps >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Ženski
: SLO20050303
Število Krogov: 10
Čas Vožnje: 0:06:30.71
Zaostanek: 1 laps
Najhitrejši krog:
4 . 54 Škarja Eva
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com SLO20040702 9 0:06:04.10 00:00:00.00 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
: SLO20040702
Število Krogov: 9
Čas Vožnje: 0:06:04.10
Zaostanek: 00:00:00.00
Najhitrejši krog:
5 . 55 VRTOVEC TINKARA
dvojcka
Ženski SLO dvojcka -1 8 0:06:00.65 -1 laps >
Klub dvojcka
Država SLO
Spol: Ženski
: -1
Število Krogov: 8
Čas Vožnje: 0:06:00.65
Zaostanek: -1 laps
Najhitrejši krog:
U7-M
1 . 3 Gnezda Žan
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA -1 9 0:02:01.66 00:00:00.00 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
: -1
Število Krogov: 9
Čas Vožnje: 0:02:01.66
Zaostanek: 00:00:00.00
Najhitrejši krog:
2 . 4 Boltar Jan
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT SLO20060213 9 0:02:01.71 00:00:00.05 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20060213
Število Krogov: 9
Čas Vožnje: 0:02:01.71
Zaostanek: 00:00:00.05
Najhitrejši krog:
3 . 1 Brecelj Job
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO20070318 9 0:02:01.99 00:00:00.33 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
: SLO20070318
Število Krogov: 9
Čas Vožnje: 0:02:01.99
Zaostanek: 00:00:00.33
Najhitrejši krog:
4 . 2 VINCENT LEBAN
MAMA & TATA
Moški SLO MAMA & TATA -1 8 0:02:02.05 -1 laps >
Klub MAMA & TATA
Država SLO
Spol: Moški
: -1
Število Krogov: 8
Čas Vožnje: 0:02:02.05
Zaostanek: -1 laps
Najhitrejši krog:
U7-Ž
1 . 21 Langus Ana
Kolesarski klub Završnica
Ženski SLO Kolesarski klub Završnica SLO20060723 9 0:02:01.75 00:00:00.00 >
Klub Kolesarski klub Završnica
Država SLO
Spol: Ženski
: SLO20060723
Število Krogov: 9
Čas Vožnje: 0:02:01.75
Zaostanek: 00:00:00.00
Najhitrejši krog:
DNF 22 Novak Ivana Rosa
SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA -1 ssqsq DNS >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
: -1
Število Krogov:
Čas Vožnje: ssqsq
Zaostanek: DNS
Najhitrejši krog:

Komentarji

 

Mobile content