Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 20. VN ŠENČURJA - MEMORIAL BOJANA UDOVIČA 2019

Cestno kolesarstvo Tekma:20. VN ŠENČURJA - MEMORIAL BOJANA UDOVIČA 2019 Datum:02.08.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Točke Licenca
ELITE-M
1 . 5. Per David Moški SLO ADRIA MOBIL 100
2 . 55. Jerman Žiga Moški SLO GROUPAMA - FDJ 100
3 . 9. Rajović Dušan Moški SRB ADRIA MOBIL 100
4 . 36. Čotar Luka Moški SLO KK KRANJ 100
5 . 6. Katrašnik Gašper Moški SLO ADRIA MOBIL 100
6 . 30. Potočki Viktor Moški CRO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 100
7 . 31. Finkšt Tilen Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 100
8 . 11. Omrzel Aljaž Moški SLO ADRIA MOBIL 100
9 . 22. Ručigaj Žiga Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 100
10 . 12. Jarc Aljaž Moški SLO ADRIA MOBIL 100
11 . 35. Drinovec Matej Moški SLO KK KRANJ 100
12 . 7. Grošelj Žiga Moški SLO ADRIA MOBIL 100
13 . 2. Pavlič Marko Moški SLO DC BANK PRO CYCLING TEAM 100
14 . 23. Korošec Rok Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 100
15 . 25. Guy Timothy Moški AUS LJUBLJANA GUSTO SANTIC 100
16 . 28. Skok Anže Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 100
17 . 10. Per Gorazd Moški SLO ADRIA MOBIL 100
18 . 8. Bozic Jon Moški SLO ADRIA MOBIL 100
19 . 24. Hill Benjamin Moški AUS LJUBLJANA GUSTO SANTIC 100
20 . 38. Pirih Aleš Moški SLO KK KRANJ 100
21 . 49. Roškar Tim Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 100
22 . 16. Repse Uros Moški SLO KK BLED 100
23 . 43. Čemažar Nik Moški SLO KK KRANJ 100
24 . 40. Kvasina Filip Moški CRO KK KRANJ 100
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 11. Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100
2 . 33. Petek Aljaž Moški SLO KK KRANJ 100
3 . 14. Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100
4 . 4. Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100
5 . 29. Gregorčič Natan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
6 . 45. Poberaj Mark Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 100
7 . 35. Kalan Žiga Moški SLO KK KRANJ 100
8 . 5. Sluga Matevž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100
9 . 17. Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100
10 . 42. Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI 100
10 . 37. Eržen Martin Moški SLO KK KRANJ 100
12 . 8. Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100
13 . 23. Muha Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
14 . 3. Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100
15 . 26. Levstik Kristjan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
16 . 13. Svenšek Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100
17 . 32. Brezovšek Nejc Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
18 . 43. Juras Josip Moški CRO BK FORTICA 100
19 . 36. Grošelj Martin Moški SLO KK KRANJ 100
20 . 39. Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 100
21 . 15. Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100
22 . 41. Jančič KLemen Moški SLO TANIN SEVNICA 100
23 . 12. Valenko Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100
24 . 40. Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA 100
25 . 38. Cvjetičanin Maks Moški SLO KK KRANJ 100
26 . 19. Tomšič Dan Andrej Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
27 . 20. Oven Martin Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
28 . 25. Golob Lovro Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
29 . 31. Copot Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
30 . 34. Košir Vid Moški SLO KK KRANJ 100
31 . 1. Dimitrijoski Luka Moški SPEED BIKE 100
32 . 7. Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100
33 . 30. Debevec Jakob Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
DNS 27. JOVAN TIM Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 70. Jurišević Carlo Moški CRO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
2 . 51. Ravbar Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100
3 . 71. Jeretina Marko Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
4 . 77. Ziherl Luka Moški SLO KK KRANJ 100
5 . 53. Paškalin Bruno Moški CRO KK ADRIA MOBIL 100
6 . 67. Pekovšek Aljaž Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
7 . 74. Čemažar Jaka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
8 . 84. Kovač Štefan Moški SLO KK KRANJ 100
9 . 52. Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100
10 . 73. Dragar Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
11 . 85. Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART 100
12 . 64. Zalar Gašper Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
13 . 76. Zlate Luka Moški SLO KK KRANJ 100
14 . 59. Pajek Benjamin Moški SLO KK BLED 100
15 . 80. Škrlec Erik Moški SLO KK KRANJ 100
16 . 69. Kogovšek Kancijan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
17 . 61. Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100
DNS 63. Župančič Klemen Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
DNS 65. Roškar Lev Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
DNS 72. DRAŠLER ANŽE Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 61. Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 4 100
2 . 68. Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100
3 . 78. Rotar Rebeka Ženski SLO KK BLED 100
4 . 67. Galof Pija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100
5 . 66. Horvat Lea Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA -5krogov 100
DNS 63. Kostelec Tina Ženski SLO KK KRANJ 100
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 71. Ahačič Ana Ženski SLO KK KRANJ 11 100
2 . 69. Žibert Ema Ženski SLO KK KRANJ 9 100
3 . 73. Mikuž Metka Ženski SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 8 100
4 . 70. Sušnik Tjaša Ženski SLO KK KRANJ 2 100
5 . 72. Jančič Nika Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 2 100
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 74. Wiasak Rebecca Ženski AUS CANBERRA CYCLING CLUB 30 100
2 . 75. Mohorič Tajda Ženski SLO KK KRANJ 100
DNF 77. Berlan Ula Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100

Komentarji