Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Navkreber na Strmo reber 2019

Cestno kolesarstvo Tekma:Navkreber na Strmo reber 2019 Datum:22.09.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Več
30 - 45 LET - M-M
1 . 65 Gržetić Josip
Moški CRO 00:27:53 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 00:27:53
2 . 76 Dogša Iztok
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 00:28:15 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:15
3 . 92 Habič Boštjan
ŠD METEK
Moški SLO ŠD METEK 00:30:12 >
Klub ŠD METEK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:12
4 . 82 Primon Jernej
ZIPVIT
Moški SLO ZIPVIT 00:30:29 >
Klub ZIPVIT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:29
5 . 144 Majerle Tadej
KD MELAMIN
Moški SLO KD MELAMIN 00:30:29 >
Klub KD MELAMIN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:29
6 . 56 Mataruga Aleksandar
Moški CRO 00:30:32 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 00:30:32
7 . 78 Jančan Klemen
KOLESARSKI KLUB JB CENTER
Moški SLO KOLESARSKI KLUB JB CENTER 00:31:59 >
Klub KOLESARSKI KLUB JB CENTER
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:59
8 . 71 Benčina Žarko
Moški SLO 00:33:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:18
9 . 83 Šinkovec Andrej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 00:34:13 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:13
10 . 74 Rijavec Aleš
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:34:32 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:32
11 . 47 Repanšek Boštjan
DOL
Moški SLO DOL 00:34:34 >
Klub DOL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:34
12 . 154 Udovic Ales
Moški SLO 00:35:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:06
13 . 87 Okorn Žiga
KD KM
Moški SLO KD KM 00:35:53 >
Klub KD KM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:53
14 . 68 Butković Hinko
Moški SLO 00:36:20 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:36:20
15 . 81 Kotnik Samo
KD MELAMIN
Moški SLO KD MELAMIN 00:37:00 >
Klub KD MELAMIN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:00
16 . 72 Avguštinčič Uroš
Moški SLO 00:37:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:31
17 . 46 Hajdinjak Dejan
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 00:37:41 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:41
18 . 75 Debeljak Miha
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:37:52 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:52
19 . 42 šilc Peter
TšD GRIč RIBNICA
Moški SLO TšD GRIč RIBNICA 00:38:13 >
Klub TšD GRIč RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:13
20 . 53 Mihelič Marko
Moški SLO 00:38:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:15
21 . 61 Klarič Alen
Moški SLO 00:38:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:35
22 . 38 Starič Branko
Moški SLO 00:39:21 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:21
23 . 41 šircelj Primož
Moški SLO 00:40:13 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:13
24 . 50 Paliska Denis
MTB SLAVNIK
Moški SLO MTB SLAVNIK 00:40:47 >
Klub MTB SLAVNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:47
25 . 77 Pangeršič Andrej
KK ZAGORSKA DOLINA
Moški SLO KK ZAGORSKA DOLINA 00:41:13 >
Klub KK ZAGORSKA DOLINA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:41:13
26 . 48 Porenta Martin
Moški SLO 00:42:09 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:42:09
27 . 59 Klepac Miha
Moški SLO 00:42:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:42:18
28 . 64 Hrastar Tomaž
Moški SLO 00:42:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:42:51
29 . 31 Vicozi Ales
Moški SLO 00:43:04 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:43:04
30 . 49 Pleše Goran
Moški SLO 00:43:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:43:07
31 . 79 Veselič Gorazd
KD MELAMIN
Moški SLO KD MELAMIN 00:43:27 >
Klub KD MELAMIN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:43:27
32 . 84 Vidmar Gregor
KD KM
Moški SLO KD KM 00:43:50 >
Klub KD KM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:43:50
33 . 80 Vereš Dejan
KD MELAMIN
Moški SLO KD MELAMIN 00:44:09 >
Klub KD MELAMIN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:44:09
34 . 36 Sustar Joze
SD DOBREPOLJE
Moški SLO SD DOBREPOLJE 00:44:15 >
Klub SD DOBREPOLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:44:15
35 . 30 Weiss Aleks
Moški SLO 00:45:33 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:45:33
36 . 37 štimac Sanjin
Moški CRO 00:45:48 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 00:45:48
37 . 88 Mesojedec Gašper
KD KM
Moški SLO KD KM 00:46:29 >
Klub KD KM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:46:29
38 . 70 Butina Primož
Moški CRO 00:47:55 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 00:47:55
39 . 89 Leban Sven
KD KM
Moški SLO KD KM 00:48:04 >
Klub KD KM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:48:04
40 . 34 Tončić Marko
Moški CRO 00:48:19 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 00:48:19
41 . 40 Slak Janez
Moški SLO 00:48:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:48:22
42 . 67 Erjavec Tadej
KD KM
Moški SLO KD KM 00:48:27 >
Klub KD KM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:48:27
43 . 57 Luzar Gregor
KD KM
Moški SLO KD KM 00:48:34 >
Klub KD KM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:48:34
44 . 35 švegelj Miro
Moški SLO 00:49:38 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:49:38
45 . 66 Furlani Alan
Moški SLO 00:50:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:50:48
46 . 62 Janežič Alen
Moški SLO 00:51:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:51:36
47 . 44 Rogelj Jernej
Moški SLO 00:53:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:53:07
48 . 153 CUGELJ Jože
Moški SLO 00:53:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:53:48
49 . 54 Mihelič Tomaž
Moški SLO 00:54:32 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:54:32
50 . 90 Debeljak Gašper
KD KM
Moški SLO KD KM 00:55:22 >
Klub KD KM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:55:22
51 . 85 šteblaj Klemen
KD KM
Moški SLO KD KM 00:56:58 >
Klub KD KM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:56:58
52 . 60 Klasnic Miha
Moški SLO 00:57:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:57:07
53 . 32 Tušek Andrej
Moški CRO 00:58:57 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 00:58:57
54 . 45 Resman Damjan
Moški SLO 01:01:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:01:06
55 . 33 Turk Maks
Moški SLO 01:04:32 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:04:32
56 . 29 žlak Matej
Moški SLO 01:05:27 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:05:27
57 . 52 Milović Davorin
Moški SLO 01:10:49 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:10:49
30 - 45 LET - Ž-Ž
1 . 100 Škrajnar Špela
GANESHA TEAM
Ženski SLO GANESHA TEAM 00:34:47 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:34:47
2 . 95 Ozanic Mateja
Ženski CRO 00:42:33 >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
Čas: 00:42:33
3 . 96 Obranovič Saša
ŠD AURA
Ženski SLO ŠD AURA 00:43:37 >
Klub ŠD AURA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:43:37
4 . 98 Halilovič Damira
Ženski SLO 00:46:20 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:46:20
5 . 99 Andolšek Barbi
Ženski SLO 00:48:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:48:15
6 . 93 Žagar Mia
Ženski CRO 01:07:08 >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
Čas: 01:07:08
45 - 55 LET - M-M
1 . 113 Dolar Tomaž
Moški SLO 00:32:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:54
2 . 149 JOVIŠIČ Jovan
Moški SLO 00:33:57 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:57
3 . 147 LEVEC Janez
Moški SLO 00:34:25 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:25
4 . 146 ŽNIDARŠIČ Marko
Moški SLO 00:35:23 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:23
5 . 145 ČAVS Aleš
Moški SLO 00:35:45 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:45
6 . 103 Štefanič Bogomir
Moški SLO 00:36:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:36:07
7 . 115 Arko Matjaž
Moški SLO 00:37:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:55
8 . 112 Janežič Roman
Moški SLO 00:38:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:55
9 . 141 Bajec Franc
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 00:39:00 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:00
10 . 142 Centa Albin
Moški SLO 00:39:43 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:43
11 . 108 Martič Igor
Moški SLO 00:40:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:01
12 . 114 Baloh Tomaž
KK ZAGORSKA DOLINA
Moški SLO KK ZAGORSKA DOLINA 00:42:51 >
Klub KK ZAGORSKA DOLINA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:42:51
13 . 116 Kotar Martin
ŠD SMOLE
Moški SLO ŠD SMOLE 00:43:40 >
Klub ŠD SMOLE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:43:40
14 . 118 Batistič Simon
ŠD ELEKTRO PRIMORSKA
Moški SLO ŠD ELEKTRO PRIMORSKA 00:43:41 >
Klub ŠD ELEKTRO PRIMORSKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:43:41
15 . 117 Zidarić Goran
BK BUZET
Moški CRO BK BUZET 00:46:34 >
Klub BK BUZET
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 00:46:34
16 . 104 šilc Janez
ITAS CAS
Moški SLO ITAS CAS 00:47:03 >
Klub ITAS CAS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:47:03
17 . 105 šaver Branko
KD KM
Moški SLO KD KM 00:48:08 >
Klub KD KM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:48:08
18 . 110 Krajnc Roman
Moški SLO 00:53:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:53:12
19 . 106 Polajnar Simon
KM KOčEVJE
Moški SLO KM KOčEVJE 00:54:21 >
Klub KM KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:54:21
20 . 140 JURKOVIČ Primož
Moški SLO 00:54:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:54:44
21 . 107 Panter Jože
Moški SLO 00:55:57 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:55:57
22 . 102 Vlahov Andrej
Moški SLO 01:03:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:03:58
23 . 101 žagar Valter
Moški CRO 01:04:27 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 01:04:27
24 . 109 Levstek Matjaž
Moški SLO 01:08:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:08:48
45 - 55 LET - Ž-Ž
1 . 122 Arko Nika
Ženski SLO 00:46:08 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:46:08
2 . 119 Perhaj Renata
BŠD NLB
Ženski SLO BŠD NLB 01:05:02 >
Klub BŠD NLB
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:05:02
3 . 120 Miholič Nataša
Ženski SLO 01:05:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:05:36
55+ M-M
1 . 139 Pinter Andrej
ŠENTJUR POWER
Moški SLO ŠENTJUR POWER 00:33:42 >
Klub ŠENTJUR POWER
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:42
2 . 132 Homec Zoran
Moški SLO 00:35:26 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:26
3 . 131 Koželj Peter
Moški SLO 00:39:14 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:14
4 . 143 ŠTIGL Rudi
Moški SLO 00:41:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:41:03
5 . 148 NOSAN Dušan
Moški SLO 00:47:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:47:42
6 . 128 Petkovšek Miro
Moški SLO 00:50:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:50:03
7 . 130 Muška Bogdan St.
Moški SLO 00:52:38 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:52:38
8 . 129 Pangeršič Dejan
EASY RIDERS ORANGE TEAM
Moški SLO EASY RIDERS ORANGE TEAM 00:52:41 >
Klub EASY RIDERS ORANGE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:52:41
9 . 134 Grgorič Davor
Moški SLO 00:54:09 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:54:09
10 . 125 Zakrajšek Boštjan
Moški SLO 00:57:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:57:19
11 . 127 RADELJA LJUBO
Moški SLO 01:01:39 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:01:39
12 . 126 Selan Anton
Moški SLO 01:01:40 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:01:40
13 . 138 Grčar Tomaž
KD GROSUPLJE
Moški SLO KD GROSUPLJE 01:04:21 >
Klub KD GROSUPLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:04:21
14 . 124 Žlak Stane
Moški SLO 01:05:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:05:22
DO 18 M-M
1 . 151 Dogša Tadej
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 00:52:34 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:52:34
DO 30 LET - M-M
1 . 10 Goričar Blaž
Moški SLO 00:28:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:02
2 . 20 Mercina Matej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 00:28:43 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:43
3 . 23 Arko Jan
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 00:28:52 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:52
4 . 16 Božnar Kristijan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:30:23 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:23
5 . 15 Jerina Andraž
KD ALPE SIS
Moški SLO KD ALPE SIS 00:30:29 >
Klub KD ALPE SIS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:29
6 . 22 Kos Matej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 00:30:36 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:36
7 . 21 Kovačič Miran
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 00:31:13 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:13
8 . 3 Murn Samo
Moški SLO 00:33:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:03
9 . 152 GORŠE Frank
Moški SLO 00:33:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:52
10 . 9 Kordiš Jaka
Moški SLO 00:35:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:00
11 . 8 Koželj Simon
Moški SLO 00:35:17 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:17
12 . 6 Kralj Kristjan
Moški SLO 00:35:47 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:47
13 . 25 Malić Danijel
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 00:36:27 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 00:36:27
14 . 19 Osvald Florjan
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 00:37:41 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:41
15 . 2 Tekavec Anže
PIVOVAR MATT TEAM
Moški SLO PIVOVAR MATT TEAM 00:40:24 >
Klub PIVOVAR MATT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:24
16 . 13 Arko Uroš
PIVOVARNA MATT TEAM
Moški SLO PIVOVARNA MATT TEAM 00:43:57 >
Klub PIVOVARNA MATT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:43:57
17 . 150 štupica Janez
KK Ribn'čan
Moški SLO KK Ribn'čan 00:44:05 >
Klub KK Ribn'čan
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:44:05
18 . 7 Krajec Maks
Moški SLO 00:44:08 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:44:08
19 . 12 Bizjak Gašper
Moški SLO 00:52:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:52:19
20 . 5 Lovšin Nejc
Moški SLO 00:53:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:53:07
DO 30 LET - Ž-Ž
1 . 27 Jesenko Erika
TEAM SOMEC MG.K VIS LGL
Ženski SLO TEAM SOMEC MG.K VIS LGL 00:32:40 >
Klub TEAM SOMEC MG.K VIS LGL
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:32:40
2 . 28 Novak Katarina
BIKEREPUBLIC
Ženski SLO BIKEREPUBLIC 00:37:45 >
Klub BIKEREPUBLIC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:37:45
3 . 26 Šipelj Špela
Ženski SLO 00:41:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:41:29

Komentarji

 

Mobile content