Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Akvatlon Rajhenburg 2019 Multisport

Multisport pokal Tekma:Akvatlon Rajhenburg 2019 Multisport Datum:09.06.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub R1 mesto R1 čas T1 čas S mesto S čas T2 čas R2 mesto R2 čas skupni čas Licenca
MOšKI-M
1 . 10 Bau Martin Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 6 8:24.4 0:08.5 1 12:07.2 0:10.9 7 9:40.6 30:31.7 100
2 . 11 Močnik Matic Moški SLO ŠDP 4 8:13.5 0:10.1 3 13:26.7 0:09.0 5 9:22.3 31:21.8 100
3 . 12 Klenovšek Urh Moški SLO TK Ljubljana 2 7:56.4 0:10.3 5 13:59.2 0:15.2 2 9:07.9 31:29.2 100
4 . 13 Medved Jakob Moški SLO TK Ljubljana 1 7:52.9 0:07.7 9 14:50.1 0:12.3 1 9:05.1 32:08.4 100
5 . 14 Mamič Jakob Moški SLO TK Ljubljana 3 7:57.8 0:10.1 8 14:42.5 0:11.3 3 9:14.1 32:15.9 100
6 . 15 Obreza Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm 5 8:13.7 0:09.0 7 14:28.7 0:12.4 6 9:26.5 32:30.5 100
7 . 16 Dečman Matej Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 9 8:57.0 0:08.1 2 13:02.1 0:10.2 9 10:24.4 32:41.9 100
8 . 17 Močnik Jakob Moški SLO ŠDP 8 8:53.9 0:08.4 6 14:06.5 0:09.3 8 9:56.8 33:15.1 100
9 . 18 Gašparič Nande Moški SLO TK Ljubljana 7 8:52.6 0:12.3 10 14:58.7 0:11.9 4 9:16.1 33:31.8 100
10 . 19 Majdič Tomaž Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 11 9:04.9 0:08.7 4 13:58.9 0:14.3 10 10:50.1 34:17.2 100
11 . 20 Pančur Miha Moški SLO TK Trisport Exoterm 12 10:24.2 0:13.1 11 17:22.5 0:17.3 14 12:09.3 40:26.6 100
12 . 21 Pohlen Boštjan Moški SLO TK Trisport Exoterm 13 10:29.9 0:13.9 12 17:42.6 0:20.6 13 12:06.3 40:53.4 100
13 . 22 Žagar Toni Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 16 11:16.3 0:15.9 14 21:37.9 0:22.6 12 12:05.1 45:38.0 100
14 . 23 Krajnc Igor Moški SLO TK Ljubljana 17 11:40.1 0:12.4 13 21:14.5 0:18.3 16 13:18.7 46:44.2 100
15 . 24 Trkman Andrej Moški SLO TK Ljubljana 18 12:00.9 0:13.1 15 21:40.6 0:27.9 15 13:04.5 47:27.2 100
16 . 25 Lovrenčič Robert Moški SLO TK NOVO MESTO 14 10:47.0 0:14.3 16 25:02.9 0:18.9 11 11:47.0 48:10.4 100
17 . 26 BIBIČ SLAVKO Moški SLO ŠD PLAVALČEK 15 11:14.5 0:17.3 17 25:21.8 1:08.2 17 13:47.6 51:49.7 100
ŽENSKE-Ž
1 . 1 Bartol Monika Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 1 8:11.5 0:15.4 3 15:21.9 0:10.6 1 9:36.1 33:35.6 100
2 . 2 Dolinar Majdič Simona Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2 9:20.4 0:13.7 1 15:13.2 0:13.2 2 10:23.2 35:23.9 100
3 . 3 Pogačar Neža Ženski SLO TK UTRIP 4 9:46.4 0:12.8 4 15:28.7 0:10.7 3 10:59.9 36:38.7 100
4 . 4 Mandl Nina Ženski SLO Multisport Krško 5 9:56.5 0:15.4 2 15:20.4 0:15.9 4 11:15.8 37:04.3 100
5 . 5 vrtačič Tjaša Ženski SLO TK Trisport Exoterm 3 9:45.3 0:10.9 5 15:33.0 0:10.7 5 11:49.7 37:29.8 100
6 . 6 Hočevar Katja Ženski SLO TK Ljubljana 6 9:56.7 0:15.9 6 16:12.6 0:12.1 6 11:50.7 38:28.3 100
7 . 7 Pilih Vita Ženski SLO TK Trisport Exoterm 9 13:02.0 0:13.9 7 17:15.1 0:15.4 9 13:34.5 44:21.1 100
8 . 8 Podrecca Tea Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 7 11:26.0 0:38.9 8 19:55.5 0:23.7 7 12:54.8 45:19.1 100
9 . 9 Lavrič Lara Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 8 11:35.5 0:26.2 9 21:01.7 0:15.5 8 13:04.4 46:23.5 100

Komentarji