Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: Akvatlon Rajhenburg 2019 - Super pokal

Super pokal Tekma:Akvatlon Rajhenburg 2019 - Super pokal Datum:09.06.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca mesto R1 čas R1 T1 čas mesto S čas S T2 čas mesto R2 čas R2 skupni čas Več
MOšKI-M
1 . 14 Bau Martin
ŠK TRIATLON LAJF
Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 2019TZS079 6 8:24.4 0:08.5 1 12:07.2 0:10.9 7 9:40.6 30:31.7 >
Klub ŠK TRIATLON LAJF
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS079
mesto R1: 6
čas R1: 8:24.4
T1 čas: 0:08.5
mesto S: 1
čas S: 12:07.2
T2 čas: 0:10.9
mesto R2: 7
čas R2: 9:40.6
skupni čas: 30:31.7
2 . 15 Močnik Matic
ŠDP
Moški SLO ŠDP 2019TZS022 4 8:13.5 0:10.1 3 13:26.7 0:09.0 5 9:22.3 31:21.8 >
Klub ŠDP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS022
mesto R1: 4
čas R1: 8:13.5
T1 čas: 0:10.1
mesto S: 3
čas S: 13:26.7
T2 čas: 0:09.0
mesto R2: 5
čas R2: 9:22.3
skupni čas: 31:21.8
3 . 16 Klenovšek Urh
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS144 2 7:56.4 0:10.3 5 13:59.2 0:15.2 2 9:07.9 31:29.2 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS144
mesto R1: 2
čas R1: 7:56.4
T1 čas: 0:10.3
mesto S: 5
čas S: 13:59.2
T2 čas: 0:15.2
mesto R2: 2
čas R2: 9:07.9
skupni čas: 31:29.2
4 . 17 Medved Jakob
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS133 1 7:52.9 0:07.7 9 14:50.1 0:12.3 1 9:05.1 32:08.4 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS133
mesto R1: 1
čas R1: 7:52.9
T1 čas: 0:07.7
mesto S: 9
čas S: 14:50.1
T2 čas: 0:12.3
mesto R2: 1
čas R2: 9:05.1
skupni čas: 32:08.4
5 . 18 Mamič Jakob
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS133 3 7:57.8 0:10.1 8 14:42.5 0:11.3 3 9:14.1 32:15.9 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS133
mesto R1: 3
čas R1: 7:57.8
T1 čas: 0:10.1
mesto S: 8
čas S: 14:42.5
T2 čas: 0:11.3
mesto R2: 3
čas R2: 9:14.1
skupni čas: 32:15.9
6 . 19 Obreza Domen
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS133 5 8:13.7 0:09.0 7 14:28.7 0:12.4 6 9:26.5 32:30.5 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS133
mesto R1: 5
čas R1: 8:13.7
T1 čas: 0:09.0
mesto S: 7
čas S: 14:28.7
T2 čas: 0:12.4
mesto R2: 6
čas R2: 9:26.5
skupni čas: 32:30.5
7 . 20 Dečman Matej
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS035 9 8:57.0 0:08.1 2 13:02.1 0:10.2 9 10:24.4 32:41.9 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS035
mesto R1: 9
čas R1: 8:57.0
T1 čas: 0:08.1
mesto S: 2
čas S: 13:02.1
T2 čas: 0:10.2
mesto R2: 9
čas R2: 10:24.4
skupni čas: 32:41.9
8 . 21 Močnik Jakob
ŠDP
Moški SLO ŠDP 2019TZS023 8 8:53.9 0:08.4 6 14:06.5 0:09.3 8 9:56.8 33:15.1 >
Klub ŠDP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS023
mesto R1: 8
čas R1: 8:53.9
T1 čas: 0:08.4
mesto S: 6
čas S: 14:06.5
T2 čas: 0:09.3
mesto R2: 8
čas R2: 9:56.8
skupni čas: 33:15.1
9 . 22 Gašparič Nande
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS132 7 8:52.6 0:12.3 10 14:58.7 0:11.9 4 9:16.1 33:31.8 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS132
mesto R1: 7
čas R1: 8:52.6
T1 čas: 0:12.3
mesto S: 10
čas S: 14:58.7
T2 čas: 0:11.9
mesto R2: 4
čas R2: 9:16.1
skupni čas: 33:31.8
10 . 23 Majdič Tomaž
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS073 11 9:04.9 0:08.7 4 13:58.9 0:14.3 10 10:50.1 34:17.2 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS073
mesto R1: 11
čas R1: 9:04.9
T1 čas: 0:08.7
mesto S: 4
čas S: 13:58.9
T2 čas: 0:14.3
mesto R2: 10
čas R2: 10:50.1
skupni čas: 34:17.2
11 . 24 Pančur Miha
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS450 12 10:24.2 0:13.1 11 17:22.5 0:17.3 14 12:09.3 40:26.6 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS450
mesto R1: 12
čas R1: 10:24.2
T1 čas: 0:13.1
mesto S: 11
čas S: 17:22.5
T2 čas: 0:17.3
mesto R2: 14
čas R2: 12:09.3
skupni čas: 40:26.6
12 . 25 Pohlen Boštjan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS400 13 10:29.9 0:13.9 12 17:42.6 0:20.6 13 12:06.3 40:53.4 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS400
mesto R1: 13
čas R1: 10:29.9
T1 čas: 0:13.9
mesto S: 12
čas S: 17:42.6
T2 čas: 0:20.6
mesto R2: 13
čas R2: 12:06.3
skupni čas: 40:53.4
13 . 26 Žagar Toni
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS061 16 11:16.3 0:15.9 14 21:37.9 0:22.6 12 12:05.1 45:38.0 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS061
mesto R1: 16
čas R1: 11:16.3
T1 čas: 0:15.9
mesto S: 14
čas S: 21:37.9
T2 čas: 0:22.6
mesto R2: 12
čas R2: 12:05.1
skupni čas: 45:38.0
14 . 27 Krajnc Igor
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS178 17 11:40.1 0:12.4 13 21:14.5 0:18.3 16 13:18.7 46:44.2 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS178
mesto R1: 17
čas R1: 11:40.1
T1 čas: 0:12.4
mesto S: 13
čas S: 21:14.5
T2 čas: 0:18.3
mesto R2: 16
čas R2: 13:18.7
skupni čas: 46:44.2
15 . 28 Trkman Andrej
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS195 18 12:00.9 0:13.1 15 21:40.6 0:27.9 15 13:04.5 47:27.2 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS195
mesto R1: 18
čas R1: 12:00.9
T1 čas: 0:13.1
mesto S: 15
čas S: 21:40.6
T2 čas: 0:27.9
mesto R2: 15
čas R2: 13:04.5
skupni čas: 47:27.2
16 . 29 Lovrenčič Robert
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS339 14 10:47.0 0:14.3 16 25:02.9 0:18.9 11 11:47.0 48:10.4 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS339
mesto R1: 14
čas R1: 10:47.0
T1 čas: 0:14.3
mesto S: 16
čas S: 25:02.9
T2 čas: 0:18.9
mesto R2: 11
čas R2: 11:47.0
skupni čas: 48:10.4
17 . 30 BIBIČ SLAVKO
ŠD PLAVALČEK
Moški SLO ŠD PLAVALČEK 15 11:14.5 0:17.3 17 25:21.8 1:08.2 17 13:47.6 51:49.7 >
Klub ŠD PLAVALČEK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
mesto R1: 15
čas R1: 11:14.5
T1 čas: 0:17.3
mesto S: 17
čas S: 25:21.8
T2 čas: 1:08.2
mesto R2: 17
čas R2: 13:47.6
skupni čas: 51:49.7
ŽENSKE-Ž
1 . 1 Bartol Monika
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS030 1 8:11.5 0:15.4 3 15:21.9 0:10.6 1 9:36.1 33:35.6 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS030
mesto R1: 1
čas R1: 8:11.5
T1 čas: 0:15.4
mesto S: 3
čas S: 15:21.9
T2 čas: 0:10.6
mesto R2: 1
čas R2: 9:36.1
skupni čas: 33:35.6
2 . 2 Dolinar Majdič Simona
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS075 2 9:20.4 0:13.7 1 15:13.2 0:13.2 2 10:23.2 35:23.9 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS075
mesto R1: 2
čas R1: 9:20.4
T1 čas: 0:13.7
mesto S: 1
čas S: 15:13.2
T2 čas: 0:13.2
mesto R2: 2
čas R2: 10:23.2
skupni čas: 35:23.9
3 . 3 Pogačar Neža
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2019TZS475 4 9:46.4 0:12.8 4 15:28.7 0:10.7 3 10:59.9 36:38.7 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS475
mesto R1: 4
čas R1: 9:46.4
T1 čas: 0:12.8
mesto S: 4
čas S: 15:28.7
T2 čas: 0:10.7
mesto R2: 3
čas R2: 10:59.9
skupni čas: 36:38.7
4 . 4 Mandl Nina
Multisport Krško
Ženski SLO Multisport Krško 2019TZS470 5 9:56.5 0:15.4 2 15:20.4 0:15.9 4 11:15.8 37:04.3 >
Klub Multisport Krško
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS470
mesto R1: 5
čas R1: 9:56.5
T1 čas: 0:15.4
mesto S: 2
čas S: 15:20.4
T2 čas: 0:15.9
mesto R2: 4
čas R2: 11:15.8
skupni čas: 37:04.3
5 . 5 vrtačič Tjaša
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS421 3 9:45.3 0:10.9 5 15:33.0 0:10.7 5 11:49.7 37:29.8 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS421
mesto R1: 3
čas R1: 9:45.3
T1 čas: 0:10.9
mesto S: 5
čas S: 15:33.0
T2 čas: 0:10.7
mesto R2: 5
čas R2: 11:49.7
skupni čas: 37:29.8
6 . 6 Hočevar Katja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS140 6 9:56.7 0:15.9 6 16:12.6 0:12.1 6 11:50.7 38:28.3 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS140
mesto R1: 6
čas R1: 9:56.7
T1 čas: 0:15.9
mesto S: 6
čas S: 16:12.6
T2 čas: 0:12.1
mesto R2: 6
čas R2: 11:50.7
skupni čas: 38:28.3
7 . 7 Pilih Vita
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS404 9 13:02.0 0:13.9 7 17:15.1 0:15.4 9 13:34.5 44:21.1 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS404
mesto R1: 9
čas R1: 13:02.0
T1 čas: 0:13.9
mesto S: 7
čas S: 17:15.1
T2 čas: 0:15.4
mesto R2: 9
čas R2: 13:34.5
skupni čas: 44:21.1
8 . 8 Podrecca Tea
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS076 7 11:26.0 0:38.9 8 19:55.5 0:23.7 7 12:54.8 45:19.1 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS076
mesto R1: 7
čas R1: 11:26.0
T1 čas: 0:38.9
mesto S: 8
čas S: 19:55.5
T2 čas: 0:23.7
mesto R2: 7
čas R2: 12:54.8
skupni čas: 45:19.1
9 . 9 Lavrič Lara
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS047 8 11:35.5 0:26.2 9 21:01.7 0:15.5 8 13:04.4 46:23.5 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS047
mesto R1: 8
čas R1: 11:35.5
T1 čas: 0:26.2
mesto S: 9
čas S: 21:01.7
T2 čas: 0:15.5
mesto R2: 8
čas R2: 13:04.4
skupni čas: 46:23.5

Komentarji

 

Mobile content