Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: XCO St. Bečić (Poreč) - ISTARSKI MTB KUP 2019

Gorsko kolesarstvo XCM Tekma:XCO St. Bečić (Poreč) - ISTARSKI MTB KUP 2019 Datum:27.01.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Laps Time Gap Več
U15 Ž-IK*-Ž
1 . 343 KIŠ Hana
BK Poreč
Ženski CRO BK Poreč 8 12:08,0 - >
Klub BK Poreč
Država CRO
Spol: Ženski
Laps: 8
Time: 12:08,0
Gap: -
2 . 332 Šenkinc Matea
BBK TEAM RODEO
Ženski CRO BBK TEAM RODEO 8 12:15,7 +00:07.6 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Ženski
Laps: 8
Time: 12:15,7
Gap: +00:07.6
U9 M-IK-M
1 . 344 BOBOLANOVIĆ Timon
Pula
Moški CRO Pula 6 11:42,1 - >
Klub Pula
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Time: 11:42,1
Gap: -
U11 M-IK-M
1 . 330 Hlabian Erik
Cycling team Friuli
Moški ITA Cycling team Friuli 10 10:50,2 - >
Klub Cycling team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 10
Time: 10:50,2
Gap: -
2 . 315 Kuhar Noa
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 9 10:46,3 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 9
Time: 10:46,3
Gap: -1 LAP
3 . 305 Abramović Pavel
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 8 11:11,6 -2 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 8
Time: 11:11,6
Gap: -2 LAP
4 . 302 Pilčić Filip
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 8 12:03,5 -2 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 8
Time: 12:03,5
Gap: -2 LAP
5 . 345 BARTOLIĆ Anteo
Moški CRO 6 11:18,9 -4 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Time: 11:18,9
Gap: -4 LAP
6 . 342 Sabadin Ivor
Moški CRO 6 13:03,5 -4 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Time: 13:03,5
Gap: -4 LAP
U11 Ž-IK-Ž
1 . 340 Marchesic Linda
Ženski ITA 5 11:35,2 - >
Klub
Država ITA
Spol: Ženski
Laps: 5
Time: 11:35,2
Gap: -
U13 M-IK-M
1 . 307 Jugović Dominik
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 10 10:52,0 - >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 10
Time: 10:52,0
Gap: -
1 . 508 Turčić Marko
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 2 36:57,7 - >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 2
Time: 36:57,7
Gap: -
2 . 341 Ban Adrien
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 9 11:29,7 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 9
Time: 11:29,7
Gap: -1 LAP
2 . 525 Mikuličić Nikola
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 50:27,3 +13:29.6 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 2
Time: 50:27,3
Gap: +13:29.6
3 . 306 Bozanić Ivano
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 9 11:40,4 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 9
Time: 11:40,4
Gap: -1 LAP
U15 M-IK-M
1 . 527 Pahor Žan
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2 27:09,5 - >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 2
Time: 27:09,5
Gap: -
2 . 517 RENCEL Filip
Moški SLO 2 34:38,8 +07:29.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 2
Time: 34:38,8
Gap: +07:29.3
3 . 505 Vorkapić Erik
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 34:43,6 +07:34.1 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 2
Time: 34:43,6
Gap: +07:34.1
4 . 506 Ivanović Neo
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 39:42,8 +12:33.3 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 2
Time: 39:42,8
Gap: +12:33.3
5 . 524 Pavušek Bartol
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 45:03,9 +17:54.3 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 2
Time: 45:03,9
Gap: +17:54.3
6 . 526 Šenkinc Damjan
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 2 49:12,7 +22:03.2 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 2
Time: 49:12,7
Gap: +22:03.2
7 . 507 Grubišić Patrik
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1 27:25,9 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 1
Time: 27:25,9
Gap: -1 LAP
U15 Ž-IK-Ž
1 . 522 HLABIAN Sara
Cycling team Friuli
Ženski ITA Cycling team Friuli 2 45:43,1 - >
Klub Cycling team Friuli
Država ITA
Spol: Ženski
Laps: 2
Time: 45:43,1
Gap: -
KADETI -IK-M
1 . 503 Margetić Matko
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 36:29,6 - >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 2
Time: 36:29,6
Gap: -
1 . 191 Peruško Ivan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 5 -- - >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: -
2 . 502 Paškvan Matija
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1 41:58,2 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 1
Time: 41:58,2
Gap: -1 LAP
2 . 4 Živković Sebastian
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 -- -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
SENIORI -IK-M
1 . 146 Pozzecco Daniel
Eppinger Team
Moški ITA Eppinger Team 5 58:24,1 - >
Klub Eppinger Team
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 58:24,1
Gap: -
2 . 98 Tomasev Alen
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 5 -- +05:29.3 >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +05:29.3
3 . 23 Berton Alessandro
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 5 -- +07:13.9 >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +07:13.9
4 . 173 Sedar Tadej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 -- +10:44.0 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +10:44.0
5 . 189 Sulini Diego
SC Cottur A.S.D.
Moški ITA SC Cottur A.S.D. 5 -- +11:09.5 >
Klub SC Cottur A.S.D.
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +11:09.5
6 . 66 Baldas Paolo
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 59:11,0 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 59:11,0
Gap: -1 LAP
7 . 129 Žužić Diego
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 -- -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
8 . 117 Lučić Hrvoje
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 -- -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
DNF 37 Legović Martin
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 57:12,7 4 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 57:12,7
Gap: 4 LAP
MASTER A -IK-M
1 . 1 Sikošek Gregor
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 -- - >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: -
2 . 186 Bole Miran
Eppinger Team
Moški ITA Eppinger Team 5 -- +02:12.5 >
Klub Eppinger Team
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +02:12.5
3 . 187 Sandri Simone
Eppinger Team
Moški ITA Eppinger Team 5 -- +03:42.6 >
Klub Eppinger Team
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +03:42.6
4 . 57 Đurđević Andrea
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 5 -- +04:24.7 >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +04:24.7
5 . 112 Vodopivec Luka
MBK SPORTR.SI
Moški SLO MBK SPORTR.SI 5 -- +04:44.1 >
Klub MBK SPORTR.SI
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +04:44.1
6 . 28 Golob Rok
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 -- +05:04.2 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +05:04.2
7 . 162 Dundović Saša
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 -- +05:23.0 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +05:23.0
8 . 47 Dagri Alberto
COLLIO BIKE TEAM
Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 5 -- +11:31.4 >
Klub COLLIO BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +11:31.4
9 . 42 Robek Damjan
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 -- +11:35.5 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +11:35.5
10 . 145 Klavora Mitja
Eppinger Team
Moški SLO Eppinger Team 4 58:34,4 -1 LAP >
Klub Eppinger Team
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 58:34,4
Gap: -1 LAP
11 . 14 Brajković Benjamin
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 -- -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
12 . 180 Halović Ivan
BBK TEAM RODEO
Moški SLO BBK TEAM RODEO 4 -- -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
13 . 6 Pilčić Ivica
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 -- -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
14 . 65 Horvat Bojan
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 -- -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
15 . 13 Brnelić Hrvoje
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 -- -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
16 . 185 Sabadin Viktor
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 3 58:32,9 -2 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 3
Time: 58:32,9
Gap: -2 LAP
DNF 147 Čefuta Tomaž
Eppinger Team
Moški ITA Eppinger Team 2 24:10,0 2 LAP >
Klub Eppinger Team
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 2
Time: 24:10,0
Gap: 2 LAP
DNF 193 Vrhovnik Mohor
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 1 14:12,8 1 LAP >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 1
Time: 14:12,8
Gap: 1 LAP
MASTER B -IK-M
1 . 44 Vesel Jože
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 5 -- - >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: -
2 . 178 Marchesic Alessandro
ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Moški ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 5 -- +01:31.7 >
Klub ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +01:31.7
3 . 179 Ločnikar Bojan
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 5 -- +03:02.8 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +03:02.8
4 . 190 Glavić Relvis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 -- +07:55.4 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +07:55.4
5 . 100 Vukmir Roberto
INDIVIDUAL
Moški CRO INDIVIDUAL 5 -- +08:38.2 >
Klub INDIVIDUAL
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +08:38.2
6 . 175 Pavušek Davor
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 5 -- +09:56.4 >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +09:56.4
7 . 188 BIZZOTTO Alessandro
SC Cottur A.S.D.
Moški ITA SC Cottur A.S.D. 4 -- -1 LAP >
Klub SC Cottur A.S.D.
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
8 . 176 Brezar Edoardo
ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Moški ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 4 -- -1 LAP >
Klub ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
9 . 181 Vidmar Kristijan
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 -- -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
10 . 60 Perica Ante
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 -- -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
11 . 74 Zec Milko
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 4 -- -1 LAP >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
12 . 99 Pustijanac Mario
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 -- -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
13 . 72 ŽUFIĆ Alen
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 -- -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
14 . 87 Bilić Loris
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 -- -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
15 . 139 Stojišić Danijel
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 -- -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
16 . 24 Zupančič Rok
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 4 -- -1 LAP >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
17 . 91 Tončić Marko
Moški CRO 4 -- -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
18 . 182 Šenkinc Bojan
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 -- -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
19 . 56 Kuhar Bojan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 -- -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
20 . 30 Ban Tom
BK POREČ
Moški SLO BK POREČ 3 58:36,6 -2 LAP >
Klub BK POREČ
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 3
Time: 58:36,6
Gap: -2 LAP
21 . 199 Zidarić Goran
BK BUZET
Moški CRO BK BUZET 3 -- -2 LAP >
Klub BK BUZET
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 3
Time: 00:00:00
Gap: -2 LAP
22 . 2 živković Dalibor
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 -- -2 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 3
Time: 00:00:00
Gap: -2 LAP
DNF 183 PREKALJ Klaudio
Ind
Moški CRO Ind 1 24:22,2 1 LAP >
Klub Ind
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 1
Time: 24:22,2
Gap: 1 LAP
DNS 59 Peteh Emil
VK ARUPINUM
Moški CRO VK ARUPINUM 1 19:04,4 1 LAP >
Klub VK ARUPINUM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 1
Time: 19:04,4
Gap: 1 LAP
DNS 27 Božić Igor
VK ARUPINUM
Moški CRO VK ARUPINUM 0 -- >
Klub VK ARUPINUM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 0
Time: 00:00:00
Gap:
MASTER C/D -IK-M
1 . 153 INGUSCIO Maurizio
G.S. Azzida Valli del Natisone
Moški ITA G.S. Azzida Valli del Natisone 5 -- - >
Klub G.S. Azzida Valli del Natisone
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: -
2 . 105 Milocco Giancarlo
COLLIO BIKE TEAM
Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 5 -- +01:26.2 >
Klub COLLIO BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +01:26.2
3 . 12 Marassi Giovanni
A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 4 59:33,2 -1 LAP >
Klub A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 59:33,2
Gap: -1 LAP
4 . 174 Tiefengraber Igor
KD ALPE SIS
Moški SLO KD ALPE SIS 4 -- -1 LAP >
Klub KD ALPE SIS
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
5 . 36 Mastrangelo Alberto
SC COTTUR ASD
Moški ITA SC COTTUR ASD 4 -- -1 LAP >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
6 . 64 Bukovac Denis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 -- -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
7 . 25 CAPUTO Stefano
Gruppo Bastioni Bike ASD
Moški ITA Gruppo Bastioni Bike ASD 4 -- -1 LAP >
Klub Gruppo Bastioni Bike ASD
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
8 . 39 Rosini Giuliano
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 3 -- -2 LAP >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 3
Time: 00:00:00
Gap: -2 LAP
9 . 49 Fabac Patrik
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 3 -- -2 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 3
Time: 00:00:00
Gap: -2 LAP
10 . 22 Berton Massimo
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 3 -- -2 LAP >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 3
Time: 00:00:00
Gap: -2 LAP
DNF 84 Pušić Željko
Pula
Moški CRO Pula 0 -- >
Klub Pula
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 0
Time: 00:00:00
Gap:
SENIORKE -IK-Ž
1 . 177 Capon Roberta
ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Ženski ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 4 -- - >
Klub ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -
2 . 35 Cosliani Donatella
SC COTTUR
Ženski ITA SC COTTUR 4 -- +02:53.7 >
Klub SC COTTUR
Država ITA
Spol: Ženski
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: +02:53.7
3 . 53 Kuhar Barbara
BK ŽMINJ
Ženski CRO BK ŽMINJ 3 58:35,2 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Ženski
Laps: 3
Time: 58:35,2
Gap: -1 LAP
4 . 83 Marušić Romina
BK NOVIGRAD
Ženski CRO BK NOVIGRAD 3 -- -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Ženski
Laps: 3
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
5 . 21 Botter Fiorella
A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS
Ženski ITA A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS 3 -- -1 LAP >
Klub A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Ženski
Laps: 3
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
6 . 40 Cherin Silvana
XC TEAM TRIESTE
Ženski ITA XC TEAM TRIESTE 3 -- -1 LAP >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
Laps: 3
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
JUNIORI-IK-M
1 . 184 Chiumenti Giacomo
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 5 -- - >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: -
2 . 96 Ruba Marko
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 -- +11:13.9 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +11:13.9
3 . 192 Bertović Noa
BK AXA
Moški CRO BK AXA 4 -- -1 LAP >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
JUNIORKE -IK-Ž
1 . 519 Mastrangelo Alessia
Ženski ITA 2 42:09,0 - >
Klub
Država ITA
Spol: Ženski
Laps: 2
Time: 42:09,0
Gap: -
1 . 194 Dečman Nika
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 4 -- - >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -
2 . 8 Juretić Antonela
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 3 -- -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
Laps: 3
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
3 . 7 Pilčić Valentina
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 3 -- -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
Laps: 3
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP

Komentarji

 

Mobile content