Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: XCO Novigrad 2019 - ISTARSKI MTB KUP

Gorsko kolesarstvo XCM Tekma:XCO Novigrad 2019 - ISTARSKI MTB KUP Datum:10.02.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Laps Time Gap Več
U15 Ž-IK*-Ž
1 . 343 KIŠ Hana
BK Poreč
Ženski CRO BK Poreč 6 10:38,6 - >
Klub BK Poreč
Država CRO
Spol: Ženski
Laps: 6
Time: 10:38,6
Gap: -
U9 M-IK-M
1 . 325 Dejak Urban
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 8 11:07,0 - >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 8
Time: 11:07,0
Gap: -
2 . 515 Mlakar Tine
MBK SPORTR.SI
Moški SLO MBK SPORTR.SI 7 10:51,8 -1 LAP >
Klub MBK SPORTR.SI
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 7
Time: 10:51,8
Gap: -1 LAP
3 . 348 Lampe Ožbej
MBK SPORTR.SI
Moški SLO MBK SPORTR.SI 7 11:08,2 -1 LAP >
Klub MBK SPORTR.SI
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 7
Time: 11:08,2
Gap: -1 LAP
4 . 351 ADAMOVIĆ Alex
Moški CRO 6 11:35,8 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Time: 11:35,8
Gap: -2 LAP
5 . 350 SAVIĆ David
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 5 10:58,1 -3 LAP >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 10:58,1
Gap: -3 LAP
U11 M-IK-M
1 . 326 Dejak Lenart
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 9 10:19,1 - >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 9
Time: 10:19,1
Gap: -
2 . 330 Hlabian Erik
Cycling team Friuli
Moški ITA Cycling team Friuli 9 11:03,8 +00:44.6 >
Klub Cycling team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 9
Time: 11:03,8
Gap: +00:44.6
3 . 315 Kuhar Noa
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 9 11:12,2 +00:53.0 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 9
Time: 11:12,2
Gap: +00:53.0
4 . 516 Mlakar Jakob
MBK SPORTR.SI
Moški SLO MBK SPORTR.SI 8 10:15,8 -1 LAP >
Klub MBK SPORTR.SI
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 8
Time: 10:15,8
Gap: -1 LAP
5 . 349 Lampe Urban
MBK SPORTR.SI
Moški SLO MBK SPORTR.SI 8 10:19,7 -1 LAP >
Klub MBK SPORTR.SI
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 8
Time: 10:19,7
Gap: -1 LAP
6 . 305 Abramović Pavel
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 7 10:30,8 -2 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 7
Time: 10:30,8
Gap: -2 LAP
7 . 302 Pilčić Filip
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 7 11:27,6 -2 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 7
Time: 11:27,6
Gap: -2 LAP
8 . 352 CEROVINA Mateo
Moški CRO 6 10:41,1 -3 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Time: 10:41,1
Gap: -3 LAP
9 . 308 Turčić Dino
Moški CRO 6 11:12,2 -3 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Time: 11:12,2
Gap: -3 LAP
10 . 345 BARTOLIĆ Anteo
Moški CRO 6 11:46,6 -3 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Time: 11:46,6
Gap: -3 LAP
DNF 342 Sabadin Ivor
Moški CRO 5 -- 5 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: 5 LAP
U11 Ž-IK-Ž
1 . 346 Šoštarko Tajda
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 8 11:04,2 - >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Laps: 8
Time: 11:04,2
Gap: -
2 . 347 Pevec Kaja
ENERGIJAREAM.COM
Ženski SLO ENERGIJAREAM.COM 8 11:25,5 +00:21.2 >
Klub ENERGIJAREAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Laps: 8
Time: 11:25,5
Gap: +00:21.2
3 . 340 Marchesic Linda
Ženski ITA 5 11:47,4 -3 LAP >
Klub
Država ITA
Spol: Ženski
Laps: 5
Time: 11:47,4
Gap: -3 LAP
U13 M-IK-M
1 . 306 Bozanić Ivano
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 8 11:13,0 - >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 8
Time: 11:13,0
Gap: -
1 . 508 Turčić Marko
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 2 36:25,8 - >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 2
Time: 36:25,8
Gap: -
2 . 525 Mikuličić Nikola
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1 30:58,4 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 1
Time: 30:58,4
Gap: -1 LAP
U15 M-IK-M
1 . 527 Pahor Žan
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2 26:38,7 - >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 2
Time: 26:38,7
Gap: -
2 . 505 Vorkapić Erik
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 33:26,8 +06:48.0 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 2
Time: 33:26,8
Gap: +06:48.0
3 . 506 Ivanović Neo
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 33:27,5 +06:48.8 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 2
Time: 33:27,5
Gap: +06:48.8
4 . 529 Keržan Žan
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2 35:43,9 +09:05.1 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 2
Time: 35:43,9
Gap: +09:05.1
5 . 507 Grubišić Patrik
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 43:58,5 +17:19.7 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 2
Time: 43:58,5
Gap: +17:19.7
U15 Ž-IK-M
1 . 522 HLABIAN Sara
Cycling team Friuli
Moški ITA Cycling team Friuli 2 38:50,1 - >
Klub Cycling team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 2
Time: 38:50,1
Gap: -
KADETI -IK-M
1 . 50 Peruško Ivan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 5 -- - >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: -
1 . 510 Ivančić Giani
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 27:25,6 - >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 2
Time: 27:25,6
Gap: -
2 . 4 Živković Sebastian
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 -- -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
2 . 503 Margetić Matko
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 33:27,5 +06:01.9 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 2
Time: 33:27,5
Gap: +06:01.9
3 . 226 LUCA Pettarini
COLLIO BIKE TEAM
Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 4 -- -1 LAP >
Klub COLLIO BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
3 . 502 Paškvan Matija
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 34:39,2 +07:13.6 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 2
Time: 34:39,2
Gap: +07:13.6
4 . 518 Budiselić Sandro
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 43:55,3 +16:29.7 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 2
Time: 43:55,3
Gap: +16:29.7
SENIORI -IK-M
1 . 195 Dragar Blaž
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 -- - >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: -
2 . 205 VANTAGGIATO Ramon
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 5 -- +00:02.7 >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +00:02.7
3 . 173 Sedar Tadej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 -- +03:42.9 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +03:42.9
4 . 196 Keržan Žiga
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 -- +04:12.4 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +04:12.4
5 . 23 Berton Alessandro
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 5 -- +05:48.2 >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +05:48.2
6 . 37 Legović Martin
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 -- +06:27.0 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +06:27.0
7 . 220 ANDREA Lucioli
COLLIO BIKE TEAM
Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 5 -- +06:32.1 >
Klub COLLIO BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +06:32.1
8 . 189 Sulini Diego
SC Cottur A.S.D.
Moški ITA SC Cottur A.S.D. 5 -- +06:55.4 >
Klub SC Cottur A.S.D.
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +06:55.4
9 . 129 Žužić Diego
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 5 -- +10:48.9 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +10:48.9
10 . 66 Baldas Paolo
BK POREČ
Moški ITA BK POREČ 5 -- +11:49.1 >
Klub BK POREČ
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +11:49.1
11 . 353 Abbrescia Matteo
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 4 -- -1 LAP >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
12 . 130 Bratović Ivan
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 -- -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
MASTER A -IK-M
1 . 1 Sikošek Gregor
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 -- - >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: -
2 . 201 Cucinotta Claudio
Sportway cycling team
Moški ITA Sportway cycling team 5 -- +00:05.6 >
Klub Sportway cycling team
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +00:05.6
3 . 15 Dejak Janez
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 -- +02:22.9 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +02:22.9
4 . 57 Đurđević Andrea
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 5 -- +02:32.9 >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +02:32.9
5 . 28 Golob Rok
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 -- +04:00.5 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +04:00.5
6 . 112 Vodopivec Luka
MBK SPORTR.SI
Moški SLO MBK SPORTR.SI 5 -- +04:12.1 >
Klub MBK SPORTR.SI
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +04:12.1
7 . 214 Vidovic Sasa
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 -- +05:46.2 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +05:46.2
8 . 162 Dundović Saša
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 -- +06:00.3 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +06:00.3
9 . 123 Macan Ronald
BK AXA
Moški CRO BK AXA 5 -- +06:17.5 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +06:17.5
10 . 47 Dagri Alberto
COLLIO BIKE TEAM
Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 5 -- +06:44.9 >
Klub COLLIO BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +06:44.9
11 . 42 Robek Damjan
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 -- +07:56.8 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +07:56.8
12 . 16 Debeljak Miha
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 -- +08:15.0 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +08:15.0
13 . 137 Milosevic Manuel
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 -- +08:15.1 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +08:15.1
14 . 193 Vrhovnik Mohor
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 -- +08:43.5 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +08:43.5
15 . 14 Brajković Benjamin
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 5 -- +14:22.3 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +14:22.3
16 . 180 Halović Ivan
BBK TEAM RODEO
Moški SLO BBK TEAM RODEO 4 -- -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
17 . 6 Pilčić Ivica
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 -- -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
18 . 62 Seccareccia Boris
BK Opatija-2010
Moški CRO BK Opatija-2010 4 -- -1 LAP >
Klub BK Opatija-2010
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
19 . 13 Brnelić Hrvoje
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 -- -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
20 . 185 Sabadin Viktor
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 -- -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
21 . 65 Horvat Bojan
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 -- -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
DNF 223 Hrlić Nenad
Moški CRO 1 18:24,6 1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 1
Time: 18:24,6
Gap: 1 LAP
MASTER B -IK-M
1 . 200 Tomat Loris
A.S.D. VALCHIARO'
Moški ITA A.S.D. VALCHIARO' 5 -- - >
Klub A.S.D. VALCHIARO'
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: -
2 . 202 Del Piccolo Andrea
Sportway cycling team
Moški ITA Sportway cycling team 5 -- +00:40.0 >
Klub Sportway cycling team
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +00:40.0
3 . 198 Ovan Francesco
Sportway cycling team
Moški ITA Sportway cycling team 5 -- +01:36.5 >
Klub Sportway cycling team
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +01:36.5
4 . 356 Roset Pavao
Tuškanac
Moški CRO Tuškanac 5 -- +02:10.2 >
Klub Tuškanac
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +02:10.2
5 . 178 Marchesic Alessandro
ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Moški ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 5 -- +02:31.2 >
Klub ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +02:31.2
6 . 207 Pevec Evgen
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 -- +02:37.9 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +02:37.9
7 . 203 Coceano Lorenzo
Valchiaro
Moški ITA Valchiaro 5 -- +03:46.2 >
Klub Valchiaro
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +03:46.2
8 . 204 Zossi Fabrizio
Sportway cycling team
Moški ITA Sportway cycling team 5 -- +04:05.9 >
Klub Sportway cycling team
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +04:05.9
9 . 17 Rijavec Aleš
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 -- +04:19.1 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +04:19.1
10 . 217 Nemeček Dejan
ZIPVIT
Moški SLO ZIPVIT 5 -- +04:49.7 >
Klub ZIPVIT
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +04:49.7
11 . 190 Glavić Relvis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 -- +05:07.4 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +05:07.4
12 . 354 Kralj Dean
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 5 -- +06:07.7 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +06:07.7
13 . 99 Pustijanac Mario
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 -- +06:52.1 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +06:52.1
14 . 100 Vukmir Roberto
Moški CRO 5 -- +07:24.1 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +07:24.1
15 . 197 KUDER Aleš
BL SPORT
Moški SLO BL SPORT 5 -- +07:31.1 >
Klub BL SPORT
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +07:31.1
16 . 27 Božić Igor
VK ARUPINUM
Moški CRO VK ARUPINUM 5 -- +07:39.9 >
Klub VK ARUPINUM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +07:39.9
17 . 120 Vidmar Kristijan
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 -- +08:27.2 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +08:27.2
18 . 188 BIZZOTTO Alessandro
S.C. COTTUR ASD
Moški ITA S.C. COTTUR ASD 5 -- +08:42.1 >
Klub S.C. COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +08:42.1
19 . 210 IGOR Medeot
Moški ITA 5 -- +08:51.1 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +08:51.1
20 . 60 Perica Ante
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 -- +10:15.9 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +10:15.9
21 . 33 Crljenica Manuel
Moški CRO 5 -- +10:28.7 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +10:28.7
22 . 74 Zec Milko
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 5 -- +10:38.0 >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +10:38.0
23 . 359 Brezar Edoardo
ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Moški ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 5 -- +11:03.0 >
Klub ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +11:03.0
24 . 215 Tečić Ivan
BK Campetto
Moški CRO BK Campetto 5 -- +11:26.8 >
Klub BK Campetto
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +11:26.8
25 . 72 ŽUFIĆ Alen
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 -- -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
26 . 59 Peteh Emil
VK ARUPINUM
Moški CRO VK ARUPINUM 4 -- -1 LAP >
Klub VK ARUPINUM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
27 . 216 Keržan Peter
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 -- -1 LAP >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
28 . 10 Sobot Filip
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 -- -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
29 . 91 Tončić Marko
Moški CRO 4 -- -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
30 . 56 Kuhar Bojan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 -- -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
31 . 213 ŠIFNER Ronaldo
Moški CRO 4 -- -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
32 . 208 BON DEL ADRIANO
COLLIO BIKE TEAM
Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 4 -- -1 LAP >
Klub COLLIO BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
33 . 228 Turčić Denis
Moški CRO 4 -- -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
34 . 211 IPAVEC Roberto
COLLIO BIKE TEAM
Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 4 -- -1 LAP >
Klub COLLIO BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
35 . 30 Ban Tom
BK POREČ
Moški SLO BK POREČ 4 -- -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
36 . 2 živković Dalibor
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 -- -2 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 3
Time: 00:00:00
Gap: -2 LAP
37 . 135 Davide Davor
Moški CRO 3 -- -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 3
Time: 00:00:00
Gap: -2 LAP
DNF 179 Ločnikar Bojan
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 2 26:24,6 2 LAP >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 2
Time: 26:24,6
Gap: 2 LAP
MASTER C/D -IK-M
93 Radmanović Dario
BK MTB ISTRA - PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 1 19:49,7 1 LAP >
Klub BK MTB ISTRA - PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 1
Time: 19:49,7
Gap: 1 LAP
1 . 219 Vesel Peter
UNI team
Moški SLO UNI team 5 -- - >
Klub UNI team
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: -
2 . 153 INGUSCIO Maurizio
G.S. Azzida Valli del Natisone
Moški ITA G.S. Azzida Valli del Natisone 5 -- +04:11.3 >
Klub G.S. Azzida Valli del Natisone
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +04:11.3
3 . 105 Milocco Giancarlo
COLLIO BIKE TEAM
Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 5 -- +06:14.9 >
Klub COLLIO BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +06:14.9
4 . 212 PALADINO Gianfranco
COLLIO BIKE TEAM
Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 5 -- +07:03.8 >
Klub COLLIO BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +07:03.8
5 . 12 Marassi Giovanni
A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 5 -- +07:36.2 >
Klub A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +07:36.2
6 . 218 Boben Aleš
MTB TRBOVLJE
Moški SLO MTB TRBOVLJE 5 -- +10:56.3 >
Klub MTB TRBOVLJE
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +10:56.3
7 . 209 ALESSANDRO Sfiligoj
COLLIO BIKE TEAM
Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 5 -- +12:14.2 >
Klub COLLIO BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +12:14.2
8 . 174 Tiefengraber Igor
KD ALPE SIS
Moški SLO KD ALPE SIS 5 -- +12:15.8 >
Klub KD ALPE SIS
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +12:15.8
9 . 64 Bukovac Denis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 -- -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
10 . 11 Brozic Matteo
ASD PEDALE RONCHESE
Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE 4 -- -1 LAP >
Klub ASD PEDALE RONCHESE
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
11 . 52 Hek Mauro
BK MTB ISTRA - PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 4 -- -1 LAP >
Klub BK MTB ISTRA - PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
12 . 36 Mastrangelo Alberto
SC COTTUR ASD
Moški ITA SC COTTUR ASD 4 -- -1 LAP >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
13 . 222 MARCO Don
COLLIO BIKE TEAM
Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 4 -- -1 LAP >
Klub COLLIO BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
14 . 221 ROBERTO Lucioli
COLLIO BIKE TEAM
Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 4 -- -1 LAP >
Klub COLLIO BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
15 . 39 Rosini Giuliano
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 4 -- -1 LAP >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
16 . 84 Pušić Željko
Pula
Moški CRO Pula 4 -- -1 LAP >
Klub Pula
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
17 . 224 MAURIZIO Moschion
COLLIO BIKE TEAM
Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 4 -- -1 LAP >
Klub COLLIO BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
18 . 22 Berton Massimo
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 3 -- -2 LAP >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 3
Time: 00:00:00
Gap: -2 LAP
SENIORKE -IK-Ž
1 . 355 Kiršić Andrea
Individual
Ženski CRO Individual 5 -- - >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Ženski
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: -
2 . 358 Capon Roberta
ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Ženski ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 4 -- -1 LAP >
Klub ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
3 . 35 Cosliani Donatella
SC COTTUR ASD
Ženski ITA SC COTTUR ASD 4 -- -1 LAP >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Ženski
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
4 . 357 FERRI Tea
Ženski CRO 4 -- -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
5 . 21 Botter Fiorella
A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS
Ženski ITA A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS 4 -- -1 LAP >
Klub A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Ženski
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
6 . 53 Kuhar Barbara
BK ŽMINJ
Ženski CRO BK ŽMINJ 4 -- -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Ženski
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
7 . 83 Marušić Romina
BK NOVIGRAD
Ženski CRO BK NOVIGRAD 4 -- -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Ženski
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
8 . 40 Cherin Silvana
XC TEAM TRIESTE
Ženski ITA XC TEAM TRIESTE 3 -- -2 LAP >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
Laps: 3
Time: 00:00:00
Gap: -2 LAP
JUNIORI-IK-M
1 . 184 Chiumenti Giacomo
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 5 -- - >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: -
2 . 191 Golmajer Ažbe
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 -- +06:06.5 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +06:06.5
3 . 206 Pistolato Luca
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 5 -- +06:15.8 >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +06:15.8
4 . 96 Ruba Marko
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 -- +06:49.5 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +06:49.5
5 . 227 Kernjus Deni
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 5 -- +10:00.5 >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Time: 00:00:00
Gap: +10:00.5
6 . 58 Peteh Sven
VK ARUPINUM
Moški CRO VK ARUPINUM 4 -- -1 LAP >
Klub VK ARUPINUM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
7 . 225 FLAVIO Flora
COLLIO BIKE TEAM
Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 4 -- -1 LAP >
Klub COLLIO BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
JUNIORKE -IK-Ž
1 . 194 Dečman Nika
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 4 -- - >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Laps: 4
Time: 00:00:00
Gap: -
1 . 513 Mlakar Daša
MBK SPORTR.SI
Ženski SLO MBK SPORTR.SI 2 30:07,6 - >
Klub MBK SPORTR.SI
Država SLO
Spol: Ženski
Laps: 2
Time: 30:07,6
Gap: -
2 . 7 Pilčić Valentina
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 3 -- -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
Laps: 3
Time: 00:00:00
Gap: -1 LAP
2 . 528 Movrin Ema
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 2 33:11,3 +03:03.6 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Laps: 2
Time: 33:11,3
Gap: +03:03.6
3 . 519 Mastrangelo Alessia
Ženski ITA 2 38:23,3 +08:15.6 >
Klub
Država ITA
Spol: Ženski
Laps: 2
Time: 38:23,3
Gap: +08:15.6

Komentarji

 

Mobile content