Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XCO Novigrad 2019 - ISTARSKI MTB KUP

Gorsko kolesarstvo XCM Tekma:XCO Novigrad 2019 - ISTARSKI MTB KUP Datum:10.02.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Laps Time Gap
U15 Ž-IK*-Ž
1 . 343 KIŠ Hana Ženski CRO BK Poreč 6 10:38,6 -
U9 M-IK-M
1 . 325 Dejak Urban Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 8 11:07,0 -
2 . 515 Mlakar Tine Moški SLO MBK SPORTR.SI 7 10:51,8 -1 LAP
3 . 348 Lampe Ožbej Moški SLO MBK SPORTR.SI 7 11:08,2 -1 LAP
4 . 351 ADAMOVIĆ Alex Moški CRO 6 11:35,8 -2 LAP
5 . 350 SAVIĆ David Moški CRO BK Novigrad 5 10:58,1 -3 LAP
U11 M-IK-M
1 . 326 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 9 10:19,1 -
2 . 330 Hlabian Erik Moški ITA Cycling team Friuli 9 11:03,8 +00:44.6
3 . 315 Kuhar Noa Moški CRO BK ŽMINJ 9 11:12,2 +00:53.0
4 . 516 Mlakar Jakob Moški SLO MBK SPORTR.SI 8 10:15,8 -1 LAP
5 . 349 Lampe Urban Moški SLO MBK SPORTR.SI 8 10:19,7 -1 LAP
6 . 305 Abramović Pavel Moški CRO BK GROBNIK 7 10:30,8 -2 LAP
7 . 302 Pilčić Filip Moški CRO BK GROBNIK 7 11:27,6 -2 LAP
8 . 352 CEROVINA Mateo Moški CRO 6 10:41,1 -3 LAP
9 . 308 Turčić Dino Moški CRO 6 11:12,2 -3 LAP
10 . 345 BARTOLIĆ Anteo Moški CRO 6 11:46,6 -3 LAP
DNF 342 Sabadin Ivor Moški CRO 5 -- 5 LAP
U11 Ž-IK-Ž
1 . 346 Šoštarko Tajda Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 8 11:04,2 -
2 . 347 Pevec Kaja Ženski SLO ENERGIJAREAM.COM 8 11:25,5 +00:21.2
3 . 340 Marchesic Linda Ženski ITA 5 11:47,4 -3 LAP
U13 M-IK-M
1 . 306 Bozanić Ivano Moški CRO BK GROBNIK 8 11:13,0 -
1 . 508 Turčić Marko Moški CRO BK Novigrad 2 36:25,8 -
2 . 525 Mikuličić Nikola Moški CRO BK GROBNIK 1 30:58,4 -1 LAP
U15 M-IK-M
1 . 527 Pahor Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2 26:38,7 -
2 . 505 Vorkapić Erik Moški CRO BK GROBNIK 2 33:26,8 +06:48.0
3 . 506 Ivanović Neo Moški CRO BK GROBNIK 2 33:27,5 +06:48.8
4 . 529 Keržan Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2 35:43,9 +09:05.1
5 . 507 Grubišić Patrik Moški CRO BK GROBNIK 2 43:58,5 +17:19.7
U15 Ž-IK-M
1 . 522 HLABIAN Sara Moški ITA Cycling team Friuli 2 38:50,1 -
KADETI -IK-M
1 . 50 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA 5 -- -
1 . 510 Ivančić Giani Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 27:25,6 -
2 . 4 Živković Sebastian Moški CRO BK GROBNIK 4 -- -1 LAP
2 . 503 Margetić Matko Moški CRO BK GROBNIK 2 33:27,5 +06:01.9
3 . 226 LUCA Pettarini Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 4 -- -1 LAP
3 . 502 Paškvan Matija Moški CRO BK GROBNIK 2 34:39,2 +07:13.6
4 . 518 Budiselić Sandro Moški CRO BK GROBNIK 2 43:55,3 +16:29.7
SENIORI -IK-M
1 . 195 Dragar Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 -- -
2 . 205 VANTAGGIATO Ramon Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 5 -- +00:02.7
3 . 173 Sedar Tadej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 -- +03:42.9
4 . 196 Keržan Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 -- +04:12.4
5 . 23 Berton Alessandro Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 5 -- +05:48.2
6 . 37 Legović Martin Moški CRO BK NOVIGRAD 5 -- +06:27.0
7 . 220 ANDREA Lucioli Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 5 -- +06:32.1
8 . 189 Sulini Diego Moški ITA SC Cottur A.S.D. 5 -- +06:55.4
9 . 129 Žužić Diego Moški CRO BK POREČ 5 -- +10:48.9
10 . 66 Baldas Paolo Moški ITA BK POREČ 5 -- +11:49.1
11 . 353 Abbrescia Matteo Moški ITA MBC TRIESTE 4 -- -1 LAP
12 . 130 Bratovic Ivan Moški CRO BK POREČ 4 -- -1 LAP
MASTER A -IK-M
1 . 1 Sikošek Gregor Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 -- -
2 . 201 Cucinotta Claudio Moški ITA Sportway cycling team 5 -- +00:05.6
3 . 15 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 -- +02:22.9
4 . 57 Đurđević Andrea Moški CRO BK Novigrad 5 -- +02:32.9
5 . 28 Golob Rok Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 -- +04:00.5
6 . 112 Vodopivec Luka Moški SLO MBK SPORTR.SI 5 -- +04:12.1
7 . 214 Vidovic Sasa Moški CRO BK GROBNIK 5 -- +05:46.2
8 . 162 Dundović Saša Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 -- +06:00.3
9 . 123 Macan Ronald Moški CRO BK AXA 5 -- +06:17.5
10 . 47 Dagri Alberto Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 5 -- +06:44.9
11 . 42 Robek Damjan Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 -- +07:56.8
12 . 16 Debeljak Miha Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 -- +08:15.0
13 . 137 Milosevic Manuel Moški CRO BK NOVIGRAD 5 -- +08:15.1
14 . 193 Vrhovnik Mohor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 -- +08:43.5
15 . 14 Brajković Benjamin Moški CRO BK POREČ 5 -- +14:22.3
16 . 180 Halović Ivan Moški SLO BBK TEAM RODEO 4 -- -1 LAP
17 . 6 Pilčić Ivica Moški CRO BK GROBNIK 4 -- -1 LAP
18 . 62 Seccareccia Boris Moški CRO BK Opatija-2010 4 -- -1 LAP
19 . 13 Brnelić Hrvoje Moški CRO BK GROBNIK 4 -- -1 LAP
20 . 185 Sabadin Viktor Moški CRO BK NOVIGRAD 4 -- -1 LAP
21 . 65 Horvat Bojan Moški CRO BK POREČ 4 -- -1 LAP
DNF 223 Hrlić Nenad Moški CRO 1 18:24,6 1 LAP
MASTER B -IK-M
1 . 200 Tomat Loris Moški ITA A.S.D. VALCHIARO' 5 -- -
2 . 202 Del Piccolo Andrea Moški ITA Sportway cycling team 5 -- +00:40.0
3 . 198 Ovan Francesco Moški ITA Sportway cycling team 5 -- +01:36.5
4 . 356 Roset Pavao Moški CRO Tuškanac 5 -- +02:10.2
5 . 178 Marchesic Alessandro Moški ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 5 -- +02:31.2
6 . 207 Pevec Evgen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 -- +02:37.9
7 . 203 Coceano Lorenzo Moški ITA Valchiaro 5 -- +03:46.2
8 . 204 Zossi Fabrizio Moški ITA Sportway cycling team 5 -- +04:05.9
9 . 17 Rijavec Aleš Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 -- +04:19.1
10 . 217 Nemeček Dejan Moški SLO ZIPVIT 5 -- +04:49.7
11 . 190 Glavić Relvis Moški CRO BK NOVIGRAD 5 -- +05:07.4
12 . 354 Kralj Dean Moški ITA MBC TRIESTE 5 -- +06:07.7
13 . 99 Pustijanac Mario Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 -- +06:52.1
14 . 100 Vukmir Roberto Moški CRO 5 -- +07:24.1
15 . 197 KUDER Aleš Moški SLO BL SPORT 5 -- +07:31.1
16 . 27 Božić Igor Moški CRO VK ARUPINUM 5 -- +07:39.9
17 . 120 Vidmar Kristijan Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 -- +08:27.2
18 . 188 BIZZOTTO Alessandro Moški ITA S.C. COTTUR ASD 5 -- +08:42.1
19 . 210 IGOR Medeot Moški ITA 5 -- +08:51.1
20 . 60 Perica Ante Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 -- +10:15.9
21 . 33 Crljenica Manuel Moški CRO 5 -- +10:28.7
22 . 74 Zec Milko Moški CRO BBK GROŽNJAN 5 -- +10:38.0
23 . 359 Brezar Edoardo Moški ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 5 -- +11:03.0
24 . 215 Tečić Ivan Moški CRO BK Campetto 5 -- +11:26.8
25 . 72 Žufić Alen Moški CRO BK ŽMINJ 4 -- -1 LAP
26 . 59 Peteh Emil Moški CRO VK ARUPINUM 4 -- -1 LAP
27 . 216 Keržan Peter Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 -- -1 LAP
28 . 10 Sobot Filip Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 -- -1 LAP
29 . 91 Tončić Marko Moški CRO 4 -- -1 LAP
30 . 56 Kuhar Bojan Moški CRO BK ŽMINJ 4 -- -1 LAP
31 . 213 ŠIFNER Ronaldo Moški CRO 4 -- -1 LAP
32 . 208 BON DEL ADRIANO Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 4 -- -1 LAP
33 . 228 Turčić Denis Moški CRO 4 -- -1 LAP
34 . 211 IPAVEC Roberto Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 4 -- -1 LAP
35 . 30 Ban Tom Moški SLO BK POREČ 4 -- -1 LAP
36 . 2 živković Dalibor Moški CRO BK GROBNIK 3 -- -2 LAP
37 . 135 Davide Davor Moški CRO 3 -- -2 LAP
DNF 179 Ločnikar Bojan Moški SLO BIKEREPUBLIC 2 26:24,6 2 LAP
MASTER C/D -IK-M
93 Radmanović Dario Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 1 19:49,7 1 LAP
1 . 219 Vesel Peter Moški SLO UNI team 5 -- -
2 . 153 INGUSCIO Maurizio Moški ITA G.S. Azzida Valli del Natisone 5 -- +04:11.3
3 . 105 Milocco Giancarlo Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 5 -- +06:14.9
4 . 212 PALADINO Gianfranco Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 5 -- +07:03.8
5 . 12 Marassi Giovanni Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 5 -- +07:36.2
6 . 218 Boben Aleš Moški SLO MTB TRBOVLJE 5 -- +10:56.3
7 . 209 ALESSANDRO Sfiligoj Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 5 -- +12:14.2
8 . 174 Tiefengraber Igor Moški SLO KD ALPE SIS 5 -- +12:15.8
9 . 64 Bukovac Denis Moški CRO BK NOVIGRAD 4 -- -1 LAP
10 . 11 Brozic Matteo Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE 4 -- -1 LAP
11 . 52 Hek Mauro Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 4 -- -1 LAP
12 . 36 Mastrangelo Alberto Moški ITA SC COTTUR ASD 4 -- -1 LAP
13 . 222 MARCO Don Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 4 -- -1 LAP
14 . 221 ROBERTO Lucioli Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 4 -- -1 LAP
15 . 39 Rosini Giuliano Moški ITA XC TEAM TRIESTE 4 -- -1 LAP
16 . 84 Pušić Željko Moški CRO Pula 4 -- -1 LAP
17 . 224 MAURIZIO Moschion Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 4 -- -1 LAP
18 . 22 Berton Massimo Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 3 -- -2 LAP
SENIORKE -IK-Ž
1 . 355 Kiršić Andrea Ženski CRO Individual 5 -- -
2 . 358 Capon Roberta Ženski ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 4 -- -1 LAP
3 . 35 Cosliani Donatella Ženski ITA SC COTTUR ASD 4 -- -1 LAP
4 . 357 FERRI Tea Ženski CRO 4 -- -1 LAP
5 . 21 Botter Fiorella Ženski ITA A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS 4 -- -1 LAP
6 . 53 Kuhar Barbara Ženski CRO BK ŽMINJ 4 -- -1 LAP
7 . 83 Marušić Romina Ženski CRO BK NOVIGRAD 4 -- -1 LAP
8 . 40 Cherin Silvana Ženski ITA XC TEAM TRIESTE 3 -- -2 LAP
JUNIORI-IK-M
1 . 184 Chiumenti Giacomo Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 5 -- -
2 . 191 Golmajer Ažbe Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 -- +06:06.5
3 . 206 Pistolato Luca Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 5 -- +06:15.8
4 . 96 Ruba Marko Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 -- +06:49.5
5 . 227 Kernjus Deni Moški CRO BK Novigrad 5 -- +10:00.5
6 . 58 Peteh Sven Moški CRO VK ARUPINUM 4 -- -1 LAP
7 . 225 FLAVIO Flora Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 4 -- -1 LAP
JUNIORKE -IK-Ž
1 . 194 Dečman Nika Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 4 -- -
1 . 513 Mlakar Daša Ženski SLO MBK SPORTR.SI 2 30:07,6 -
2 . 7 Pilčić Valentina Ženski CRO BK GROBNIK 3 -- -1 LAP
2 . 528 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 2 33:11,3 +03:03.6
3 . 519 Mastrangelo Alessia Ženski ITA 2 38:23,3 +08:15.6

Komentarji