Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XCM Rakalj 2019 - IMK - staza A

Gorsko kolesarstvo XCM Tekma:XCM Rakalj 2019 - IMK - staza A Datum:24.03.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub 1st Part 2nd Part Time Gap
SENIORI -IK-M
1 . 40 di Ragogna Raul Moški ITA MBC TRIESTE 1:01:14 1:43:55 2:45:10 -
2 . 47 Legović Martin Moški CRO BK NOVIGRAD 58:48 1:47:25 2:46:14 +01:03
3 . 36 Fazlić Andrea Moški CRO BK BUMBAR 1:07:18 1:59:12 3:06:30 +21:20
4 . 74 Margić Marijo Moški CRO BK VID ROČIĆ 1:07:18 2:01:53 3:09:11 +24:01
5 . 63 Pajek Rok Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1:17:45 1:51:38 3:09:23 +24:13
6 . 75 Matotek Andrijan Moški CRO BK CIKLUS 1:24:28 2:50:51 4:15:20 +1:30:10
DNF 39 Minca Massimo Moški ITA MBC TRIESTE 1:26:05 DNF
MASTER A -IK-M
1 . 10 Pilski Milo Moški CRO BK VID ROČIĆ 55:01 1:34:34 2:29:35 -
2 . 7 Sikošek Gregor Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 54:33 1:38:13 2:32:47 +03:12
3 . 33 Balantič Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 58:45 1:41:17 2:40:02 +10:26
4 . 48 Đurđević Andrea Moški CRO BK NOVIGRAD 56:50 1:44:10 2:41:00 +11:24
5 . 73 Ružić Davor Moški CRO BK VID ROČIĆ 58:01 1:49:15 2:47:16 +17:40
6 . 51 Milaković Domagoj Moški CRO BBK T-REX 1:06:02 1:58:18 3:04:21 +34:46
7 . 64 Robek Damjan Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1:17:45 1:51:42 3:09:27 +39:51
8 . 68 Boskovic Antonio Moški CRO 1:10:31 2:09:34 3:20:05 +50:30
9 . 15 Simonič Valentin Moški SLO IZVIR VIPAVA 1:08:53 2:21:36 3:30:30 +1:00:54
10 . 53 Puškarić Srđan Moški CRO BBK T-REX 1:22:14 2:09:21 3:31:35 +1:02:00
11 . 22 Šmid Miran Moški SLO 1:18:14 2:23:03 3:41:18 +1:11:42
DNF 12 Kazalac Marijan Moški CRO BK AXA DNF
DNF 42 Bole Miran Moški ITA EPPINGER TEAM DNF
DNF 43 Grubišić Luka Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 57:13 2:20:53 DNF
DNF 57 Vidovic Sasa Moški CRO BK GROBNIK 1:14:05 DNF
DNF 58 Radovčić Nikola Moški CRO BBK OK 1:46:15 DNF
DNF 70 Milosevic Manuel Moški CRO BK NOVIGRAD 1:07:20 DNF
DNF 72 Dundović Saša Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1:00:01 DNF
MASTER B -IK-M
1 . 65 Križnič Srečko Moški SLO DEŠ FLEŠ 55:32 1:37:44 2:33:16 -
2 . 4 Roset Pavao Moški CRO BK Tuškanac 56:49 1:39:38 2:36:27 +03:11
3 . 62 Dekovic Marin Moški CRO BK CAMPETTO 56:39 1:41:01 2:37:41 +04:24
4 . 61 Mesić Milan Moški CRO BK OPATIJA-2010 58:45 1:42:38 2:41:23 +08:06
5 . 60 Franić Krešimir Moški CRO BK OPATIJA-2010 58:56 1:48:47 2:47:43 +14:27
6 . 32 Bartolich Alessandro Moški ITA MBC TRIESTE 1:02:22 1:49:58 2:52:20 +19:04
7 . 52 Basta Boris Moški CRO BBK T-REX 1:02:08 1:51:12 2:53:21 +20:05
8 . 30 Glavić Relvis Moški CRO BK NOVIGRAD 1:02:21 1:51:11 2:53:32 +20:16
9 . 49 Nemeček Dejan Moški SLO ZIPVIT 1:02:01 1:52:31 2:54:32 +21:16
10 . 38 Kralj Dean Moški ITA MBC TRIESTE 1:03:44 1:51:50 2:55:35 +22:18
11 . 18 Pustijanac Mario Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1:02:27 1:53:51 2:56:19 +23:02
12 . 16 Simonič Erik Moški SLO IZVIR VIPAVA 1:06:02 1:58:19 3:04:22 +31:06
13 . 24 Berkovic Vedran Moški CRO BK CIKLUS 1:07:02 1:58:23 3:05:25 +32:09
14 . 54 Vukmir Roberto Moški CRO 1:07:13 1:58:58 3:06:11 +32:55
15 . 25 Grahli Marko Moški CRO 1:06:41 2:00:49 3:07:31 +34:14
16 . 66 Crljenica Manuel Moški CRO INDIVIDUAL 1:07:20 2:03:14 3:10:34 +37:18
17 . 71 Zec Milko Moški CRO BBK GROŽNJAN 1:11:38 2:01:10 3:12:49 +39:32
18 . 67 Brezar Edoardo Moški ITA A.S.D. GRUPPO GENERALI TRIESTE 1:07:49 2:06:39 3:14:28 +41:11
19 . 20 Sobot Filip Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1:10:32 2:05:09 3:15:42 +42:25
20 . 27 Habuš Ivan Moški CRO BK Ciklus 1:12:08 2:04:53 3:17:01 +43:45
21 . 19 Stojišić Danijel Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1:10:16 2:06:54 3:17:10 +43:53
22 . 55 Slavić Paulo Moški CRO BK OPATIJA-2010 1:06:41 2:12:33 3:19:14 +45:58
23 . 35 Peran Jadran Moški CRO BK.MAG-RAB 1:10:39 2:14:43 3:25:22 +52:06
24 . 34 Manzin Andrea Moški ITA MBC TRIESTE 1:16:38 2:13:51 3:30:30 +57:13
25 . 41 Zidarić Goran Moški CRO BK BUZET 1:16:36 2:17:59 3:34:36 +1:01:19
26 . 29 Tončić Marko Moški CRO 1:16:25 2:26:36 3:43:02 +1:09:46
27 . 59 Balenović Goran Moški CRO BK CRIKVENICA 1:16:36 2:31:08 3:47:45 +1:14:28
28 . 26 Penavić Ivan Moški CRO BK Ciklus 1:28:08 2:38:12 4:06:20 +1:33:04
DNF 23 kenda boštjan Moški SLO 1:22:38 DNF
DNF 37 Iurissevich Daniele Moški ITA MBC TRIESTE DNF
DNF 56 Tečić Ivan Moški CRO BK CAMPETTO 1:14:06 DNF
MASTER C/D -IK-M
1 . 1 Vesel Peter Moški SLO UNI team 55:59 1:36:48 2:32:48 -
2 . 14 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 58:45 1:44:18 2:43:04 +10:15
3 . 69 Bonas Drago Moški CRO INDIVIDUAL 1:07:20 1:55:10 3:02:31 +29:43
4 . 44 Radmanović Dario Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 1:05:50 1:58:35 3:04:26 +31:38
5 . 11 Marassi Giovanni Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 1:08:30 2:00:41 3:09:11 +36:23
6 . 31 Germani Maurizio Moški ITA MBC TRIESTE 1:12:42 2:00:31 3:13:13 +40:25
7 . 17 Bukovac Denis Moški CRO BK NOVIGRAD 1:10:50 2:09:45 3:20:36 +47:47
8 . 21 Tiefengraber Igor Moški SLO KD ALPE SIS 1:12:54 2:08:24 3:21:18 +48:30
9 . 46 NOVAK Gorazd Moški SLO CRK 1:17:55 2:23:22 3:41:18 +1:08:30
10 . 50 Kovačič Klemen Moški SLO CRK 1:17:55 2:23:22 3:41:18 +1:08:30
DNF 13 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE SIS DNF
DNF 45 Brajković Veljko Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 2:07:10 DNF
SENIORKE -IK-Ž
1 . 28 Bonačić Maja Ženski CRO BK CIKLUS 1:09:09 2:05:20 3:14:29 -

Komentarji