Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: XCM Rakalj 2019 - IMK - staza A

Gorsko kolesarstvo XCM Tekma:XCM Rakalj 2019 - IMK - staza A Datum:24.03.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub 1st Part 2nd Part Time Gap Več
SENIORI -IK-M
1 . 40 di Ragogna Raul
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 1:01:14 1:43:55 2:45:10 - >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
1st Part: 1:01:14
2nd Part: 1:43:55
Time: 2:45:10
Gap: -
2 . 47 Legović Martin
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 58:48 1:47:25 2:46:14 +01:03 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 58:48
2nd Part: 1:47:25
Time: 2:46:14
Gap: +01:03
3 . 36 Fazlić Andrea
BK BUMBAR
Moški CRO BK BUMBAR 1:07:18 1:59:12 3:06:30 +21:20 >
Klub BK BUMBAR
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:07:18
2nd Part: 1:59:12
Time: 3:06:30
Gap: +21:20
4 . 74 Margić Marijo
BK VID ROČIĆ
Moški CRO BK VID ROČIĆ 1:07:18 2:01:53 3:09:11 +24:01 >
Klub BK VID ROČIĆ
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:07:18
2nd Part: 2:01:53
Time: 3:09:11
Gap: +24:01
5 . 63 Pajek Rok
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1:17:45 1:51:38 3:09:23 +24:13 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
1st Part: 1:17:45
2nd Part: 1:51:38
Time: 3:09:23
Gap: +24:13
6 . 75 Matotek Andrijan
BK CIKLUS
Moški CRO BK CIKLUS 1:24:28 2:50:51 4:15:20 +1:30:10 >
Klub BK CIKLUS
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:24:28
2nd Part: 2:50:51
Time: 4:15:20
Gap: +1:30:10
DNF 39 Minca Massimo
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 1:26:05 DNF >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
1st Part: 1:26:05
2nd Part:
Time: DNF
Gap:
MASTER A -IK-M
1 . 10 Pilski Milo
BK VID ROČIĆ
Moški CRO BK VID ROČIĆ 55:01 1:34:34 2:29:35 - >
Klub BK VID ROČIĆ
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 55:01
2nd Part: 1:34:34
Time: 2:29:35
Gap: -
2 . 7 Sikošek Gregor
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 54:33 1:38:13 2:32:47 +03:12 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
1st Part: 54:33
2nd Part: 1:38:13
Time: 2:32:47
Gap: +03:12
3 . 33 Balantič Marko
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 58:45 1:41:17 2:40:02 +10:26 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
1st Part: 58:45
2nd Part: 1:41:17
Time: 2:40:02
Gap: +10:26
4 . 48 Đurđević Andrea
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 56:50 1:44:10 2:41:00 +11:24 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 56:50
2nd Part: 1:44:10
Time: 2:41:00
Gap: +11:24
5 . 73 Ružić Davor
BK VID ROČIĆ
Moški CRO BK VID ROČIĆ 58:01 1:49:15 2:47:16 +17:40 >
Klub BK VID ROČIĆ
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 58:01
2nd Part: 1:49:15
Time: 2:47:16
Gap: +17:40
6 . 51 Milaković Domagoj
BBK T-REX
Moški CRO BBK T-REX 1:06:02 1:58:18 3:04:21 +34:46 >
Klub BBK T-REX
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:06:02
2nd Part: 1:58:18
Time: 3:04:21
Gap: +34:46
7 . 64 Robek Damjan
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1:17:45 1:51:42 3:09:27 +39:51 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
1st Part: 1:17:45
2nd Part: 1:51:42
Time: 3:09:27
Gap: +39:51
8 . 68 Boskovic Antonio
Moški CRO 1:10:31 2:09:34 3:20:05 +50:30 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:10:31
2nd Part: 2:09:34
Time: 3:20:05
Gap: +50:30
9 . 15 Simonič Valentin
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 1:08:53 2:21:36 3:30:30 +1:00:54 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
1st Part: 1:08:53
2nd Part: 2:21:36
Time: 3:30:30
Gap: +1:00:54
10 . 53 Puškarić Srđan
BBK T-REX
Moški CRO BBK T-REX 1:22:14 2:09:21 3:31:35 +1:02:00 >
Klub BBK T-REX
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:22:14
2nd Part: 2:09:21
Time: 3:31:35
Gap: +1:02:00
11 . 22 Šmid Miran
Moški SLO 1:18:14 2:23:03 3:41:18 +1:11:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
1st Part: 1:18:14
2nd Part: 2:23:03
Time: 3:41:18
Gap: +1:11:42
DNF 12 Kazalac Marijan
BK AXA
Moški CRO BK AXA DNF >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
1st Part:
2nd Part:
Time: DNF
Gap:
DNF 42 Bole Miran
EPPINGER TEAM
Moški ITA EPPINGER TEAM DNF >
Klub EPPINGER TEAM
Država ITA
Spol: Moški
1st Part:
2nd Part:
Time: DNF
Gap:
DNF 43 Grubišić Luka
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 57:13 2:20:53 DNF >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 57:13
2nd Part: 2:20:53
Time: DNF
Gap:
DNF 57 Vidovic Sasa
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1:14:05 DNF >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:14:05
2nd Part:
Time: DNF
Gap:
DNF 58 Radovčić Nikola
BBK OK
Moški CRO BBK OK 1:46:15 DNF >
Klub BBK OK
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:46:15
2nd Part:
Time: DNF
Gap:
DNF 70 Milosevic Manuel
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 1:07:20 DNF >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:07:20
2nd Part:
Time: DNF
Gap:
DNF 72 Dundović Saša
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1:00:01 DNF >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:00:01
2nd Part:
Time: DNF
Gap:
MASTER B -IK-M
1 . 65 Križnič Srečko M.
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 55:32 1:37:44 2:33:16 - >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
1st Part: 55:32
2nd Part: 1:37:44
Time: 2:33:16
Gap: -
2 . 4 Roset Pavao
BK Tuškanac
Moški CRO BK Tuškanac 56:49 1:39:38 2:36:27 +03:11 >
Klub BK Tuškanac
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 56:49
2nd Part: 1:39:38
Time: 2:36:27
Gap: +03:11
3 . 62 Dekovic Marin
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 56:39 1:41:01 2:37:41 +04:24 >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 56:39
2nd Part: 1:41:01
Time: 2:37:41
Gap: +04:24
4 . 61 Mesić Milan
BK OPATIJA-2010
Moški CRO BK OPATIJA-2010 58:45 1:42:38 2:41:23 +08:06 >
Klub BK OPATIJA-2010
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 58:45
2nd Part: 1:42:38
Time: 2:41:23
Gap: +08:06
5 . 60 Franić Krešimir
BK OPATIJA-2010
Moški CRO BK OPATIJA-2010 58:56 1:48:47 2:47:43 +14:27 >
Klub BK OPATIJA-2010
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 58:56
2nd Part: 1:48:47
Time: 2:47:43
Gap: +14:27
6 . 32 Bartolich Alessandro
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 1:02:22 1:49:58 2:52:20 +19:04 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
1st Part: 1:02:22
2nd Part: 1:49:58
Time: 2:52:20
Gap: +19:04
7 . 52 Basta Boris
BBK T-REX
Moški CRO BBK T-REX 1:02:08 1:51:12 2:53:21 +20:05 >
Klub BBK T-REX
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:02:08
2nd Part: 1:51:12
Time: 2:53:21
Gap: +20:05
8 . 30 Glavić Relvis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 1:02:21 1:51:11 2:53:32 +20:16 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:02:21
2nd Part: 1:51:11
Time: 2:53:32
Gap: +20:16
9 . 49 Nemeček Dejan
ZIPVIT
Moški SLO ZIPVIT 1:02:01 1:52:31 2:54:32 +21:16 >
Klub ZIPVIT
Država SLO
Spol: Moški
1st Part: 1:02:01
2nd Part: 1:52:31
Time: 2:54:32
Gap: +21:16
10 . 38 Kralj Dean
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 1:03:44 1:51:50 2:55:35 +22:18 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
1st Part: 1:03:44
2nd Part: 1:51:50
Time: 2:55:35
Gap: +22:18
11 . 18 Pustijanac Mario
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1:02:27 1:53:51 2:56:19 +23:02 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:02:27
2nd Part: 1:53:51
Time: 2:56:19
Gap: +23:02
12 . 16 Simonič Erik
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 1:06:02 1:58:19 3:04:22 +31:06 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
1st Part: 1:06:02
2nd Part: 1:58:19
Time: 3:04:22
Gap: +31:06
13 . 24 Berkovic Vedran
BK CIKLUS
Moški CRO BK CIKLUS 1:07:02 1:58:23 3:05:25 +32:09 >
Klub BK CIKLUS
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:07:02
2nd Part: 1:58:23
Time: 3:05:25
Gap: +32:09
14 . 54 Vukmir Roberto
Moški CRO 1:07:13 1:58:58 3:06:11 +32:55 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:07:13
2nd Part: 1:58:58
Time: 3:06:11
Gap: +32:55
15 . 25 Grahli Marko
Moški CRO 1:06:41 2:00:49 3:07:31 +34:14 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:06:41
2nd Part: 2:00:49
Time: 3:07:31
Gap: +34:14
16 . 66 Crljenica Manuel
INDIVIDUAL
Moški CRO INDIVIDUAL 1:07:20 2:03:14 3:10:34 +37:18 >
Klub INDIVIDUAL
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:07:20
2nd Part: 2:03:14
Time: 3:10:34
Gap: +37:18
17 . 71 Zec Milko
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 1:11:38 2:01:10 3:12:49 +39:32 >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:11:38
2nd Part: 2:01:10
Time: 3:12:49
Gap: +39:32
18 . 67 Brezar Edoardo
A.S.D. GRUPPO GENERALI TRIESTE
Moški ITA A.S.D. GRUPPO GENERALI TRIESTE 1:07:49 2:06:39 3:14:28 +41:11 >
Klub A.S.D. GRUPPO GENERALI TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
1st Part: 1:07:49
2nd Part: 2:06:39
Time: 3:14:28
Gap: +41:11
19 . 20 Sobot Filip
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1:10:32 2:05:09 3:15:42 +42:25 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:10:32
2nd Part: 2:05:09
Time: 3:15:42
Gap: +42:25
20 . 27 Habuš Ivan
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 1:12:08 2:04:53 3:17:01 +43:45 >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:12:08
2nd Part: 2:04:53
Time: 3:17:01
Gap: +43:45
21 . 19 Stojišić Danijel
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1:10:16 2:06:54 3:17:10 +43:53 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:10:16
2nd Part: 2:06:54
Time: 3:17:10
Gap: +43:53
22 . 55 Slavić Paulo
BK OPATIJA-2010
Moški CRO BK OPATIJA-2010 1:06:41 2:12:33 3:19:14 +45:58 >
Klub BK OPATIJA-2010
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:06:41
2nd Part: 2:12:33
Time: 3:19:14
Gap: +45:58
23 . 35 Peran Jadran
BK.MAG-RAB
Moški CRO BK.MAG-RAB 1:10:39 2:14:43 3:25:22 +52:06 >
Klub BK.MAG-RAB
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:10:39
2nd Part: 2:14:43
Time: 3:25:22
Gap: +52:06
24 . 34 Manzin Andrea
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 1:16:38 2:13:51 3:30:30 +57:13 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
1st Part: 1:16:38
2nd Part: 2:13:51
Time: 3:30:30
Gap: +57:13
25 . 41 Zidarić Goran
BK BUZET
Moški CRO BK BUZET 1:16:36 2:17:59 3:34:36 +1:01:19 >
Klub BK BUZET
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:16:36
2nd Part: 2:17:59
Time: 3:34:36
Gap: +1:01:19
26 . 29 Tončić Marko
Moški CRO 1:16:25 2:26:36 3:43:02 +1:09:46 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:16:25
2nd Part: 2:26:36
Time: 3:43:02
Gap: +1:09:46
27 . 59 Balenović Goran
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 1:16:36 2:31:08 3:47:45 +1:14:28 >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:16:36
2nd Part: 2:31:08
Time: 3:47:45
Gap: +1:14:28
28 . 26 Penavić Ivan
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 1:28:08 2:38:12 4:06:20 +1:33:04 >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:28:08
2nd Part: 2:38:12
Time: 4:06:20
Gap: +1:33:04
DNF 23 kenda boštjan
Moški SLO 1:22:38 DNF >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
1st Part: 1:22:38
2nd Part:
Time: DNF
Gap:
DNF 37 Iurissevich Daniele
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE DNF >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
1st Part:
2nd Part:
Time: DNF
Gap:
DNF 56 Tečić Ivan
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 1:14:06 DNF >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:14:06
2nd Part:
Time: DNF
Gap:
MASTER C/D -IK-M
1 . 1 Vesel Peter
UNI team
Moški SLO UNI team 55:59 1:36:48 2:32:48 - >
Klub UNI team
Država SLO
Spol: Moški
1st Part: 55:59
2nd Part: 1:36:48
Time: 2:32:48
Gap: -
2 . 14 Premrn Lucjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 58:45 1:44:18 2:43:04 +10:15 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
1st Part: 58:45
2nd Part: 1:44:18
Time: 2:43:04
Gap: +10:15
3 . 69 Bonas Drago
INDIVIDUAL
Moški CRO INDIVIDUAL 1:07:20 1:55:10 3:02:31 +29:43 >
Klub INDIVIDUAL
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:07:20
2nd Part: 1:55:10
Time: 3:02:31
Gap: +29:43
4 . 44 Radmanović Dario
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 1:05:50 1:58:35 3:04:26 +31:38 >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:05:50
2nd Part: 1:58:35
Time: 3:04:26
Gap: +31:38
5 . 11 Marassi Giovanni
A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 1:08:30 2:00:41 3:09:11 +36:23 >
Klub A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Država ITA
Spol: Moški
1st Part: 1:08:30
2nd Part: 2:00:41
Time: 3:09:11
Gap: +36:23
6 . 31 Germani Maurizio
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 1:12:42 2:00:31 3:13:13 +40:25 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
1st Part: 1:12:42
2nd Part: 2:00:31
Time: 3:13:13
Gap: +40:25
7 . 17 Bukovac Denis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 1:10:50 2:09:45 3:20:36 +47:47 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:10:50
2nd Part: 2:09:45
Time: 3:20:36
Gap: +47:47
8 . 21 Tiefengraber Igor
KD ALPE SIS
Moški SLO KD ALPE SIS 1:12:54 2:08:24 3:21:18 +48:30 >
Klub KD ALPE SIS
Država SLO
Spol: Moški
1st Part: 1:12:54
2nd Part: 2:08:24
Time: 3:21:18
Gap: +48:30
9 . 46 NOVAK Gorazd
CRK
Moški SLO CRK 1:17:55 2:23:22 3:41:18 +1:08:30 >
Klub CRK
Država SLO
Spol: Moški
1st Part: 1:17:55
2nd Part: 2:23:22
Time: 3:41:18
Gap: +1:08:30
10 . 50 Kovačič Klemen
CRK
Moški SLO CRK 1:17:55 2:23:22 3:41:18 +1:08:30 >
Klub CRK
Država SLO
Spol: Moški
1st Part: 1:17:55
2nd Part: 2:23:22
Time: 3:41:18
Gap: +1:08:30
DNF 13 Kuret Iztok
KD ALPE SIS
Moški SLO KD ALPE SIS DNF >
Klub KD ALPE SIS
Država SLO
Spol: Moški
1st Part:
2nd Part:
Time: DNF
Gap:
DNF 45 Brajković Veljko
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 2:07:10 DNF >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 2:07:10
2nd Part:
Time: DNF
Gap:
SENIORKE -IK-Ž
1 . 28 Bonačić Maja
BK CIKLUS
Ženski CRO BK CIKLUS 1:09:09 2:05:20 3:14:29 - >
Klub BK CIKLUS
Država CRO
Spol: Ženski
1st Part: 1:09:09
2nd Part: 2:05:20
Time: 3:14:29
Gap: -

Komentarji

 

Mobile content