Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: XCM Rakalj 2019 - IMK - staza B

Gorsko kolesarstvo XCM Tekma:XCM Rakalj 2019 - IMK - staza B Datum:24.03.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub 1st Part 2nd Part Time Gap Več
KADETI -IK-M
1 . 102 Peruško Ivan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 1:34:00 1:34:00 - >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:34:00
2nd Part:
Time: 1:34:00
Gap: -
SENIORI -IK-M
1 . 125 Žužić Diego
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 1:37:58 1:37:58 - >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:37:58
2nd Part:
Time: 1:37:58
Gap: -
2 . 127 Sabol Andrej
BK CIKLUS
Moški CRO BK CIKLUS 1:50:05 1:50:05 +12:07 >
Klub BK CIKLUS
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:50:05
2nd Part:
Time: 1:50:05
Gap: +12:07
3 . 101 VENIER Andrea
INDIVIDUAL
Moški CRO INDIVIDUAL 2:00:03 2:00:03 +22:05 >
Klub INDIVIDUAL
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 2:00:03
2nd Part:
Time: 2:00:03
Gap: +22:05
4 . 135 Catela Elvis
SRK PULS
Moški CRO SRK PULS 2:08:57 2:08:57 +30:58 >
Klub SRK PULS
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 2:08:57
2nd Part:
Time: 2:08:57
Gap: +30:58
MASTER A -IK-M
1 . 131 VIDAS Goran
BBK ISTRA BIKE
Moški CRO BBK ISTRA BIKE 1:36:36 1:36:36 - >
Klub BBK ISTRA BIKE
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:36:36
2nd Part:
Time: 1:36:36
Gap: -
2 . 106 Babić Đulijano
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 1:39:37 1:39:37 +03:01 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:39:37
2nd Part:
Time: 1:39:37
Gap: +03:01
3 . 103 Hiršman Gregor
Moški SLO 1:39:40 1:39:40 +03:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
1st Part: 1:39:40
2nd Part:
Time: 1:39:40
Gap: +03:03
4 . 144 Komen Danijel
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 1:39:50 1:39:50 +03:13 >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:39:50
2nd Part:
Time: 1:39:50
Gap: +03:13
5 . 166 Glušac Marko
Moški CRO 1:41:04 1:41:04 +04:27 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:41:04
2nd Part:
Time: 1:41:04
Gap: +04:27
6 . 129 Mezgec Mitja
MTB SLAVNIK
Moški SLO MTB SLAVNIK 1:41:54 1:41:54 +05:17 >
Klub MTB SLAVNIK
Država SLO
Spol: Moški
1st Part: 1:41:54
2nd Part:
Time: 1:41:54
Gap: +05:17
7 . 107 Rudež Vice
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 1:43:48 1:43:48 +07:11 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:43:48
2nd Part:
Time: 1:43:48
Gap: +07:11
8 . 130 Žužić Danijel
BBK ISTRA BIKE
Moški CRO BBK ISTRA BIKE 1:46:30 1:46:30 +09:54 >
Klub BBK ISTRA BIKE
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:46:30
2nd Part:
Time: 1:46:30
Gap: +09:54
9 . 105 Grbac Dorjan
Moški CRO 1:47:17 1:47:17 +10:40 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:47:17
2nd Part:
Time: 1:47:17
Gap: +10:40
10 . 151 Seccareccia Boris
BK OPATIJA-2010
Moški CRO BK OPATIJA-2010 1:47:44 1:47:44 +11:07 >
Klub BK OPATIJA-2010
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:47:44
2nd Part:
Time: 1:47:44
Gap: +11:07
11 . 121 Lukačić Ivan
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1:48:25 1:48:25 +11:48 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:48:25
2nd Part:
Time: 1:48:25
Gap: +11:48
12 . 137 Bobolanović Tihomir
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1:48:42 1:48:42 +12:05 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:48:42
2nd Part:
Time: 1:48:42
Gap: +12:05
13 . 108 Corelli Edi
Moški CRO 1:51:02 1:51:02 +14:26 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:51:02
2nd Part:
Time: 1:51:02
Gap: +14:26
14 . 171 Horvat Bojan
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 1:55:15 1:55:15 +18:38 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:55:15
2nd Part:
Time: 1:55:15
Gap: +18:38
15 . 161 Rajič Zdravko
Moški CRO 2:14:22 2:14:22 +37:45 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 2:14:22
2nd Part:
Time: 2:14:22
Gap: +37:45
16 . 112 Golja Davor
ISTRA BIKE
Moški CRO ISTRA BIKE 2:21:35 2:21:35 +44:58 >
Klub ISTRA BIKE
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 2:21:35
2nd Part:
Time: 2:21:35
Gap: +44:58
17 . 155 Vaška Saša
Moški CRO 2:23:35 2:23:35 +46:58 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 2:23:35
2nd Part:
Time: 2:23:35
Gap: +46:58
18 . 104 Vorkapic Igor
Moški CRO 2:26:31 2:26:31 +49:54 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 2:26:31
2nd Part:
Time: 2:26:31
Gap: +49:54
19 . 117 Dellabernardina David
BK AXA
Moški CRO BK AXA 2:54:35 2:54:35 +1:17:58 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 2:54:35
2nd Part:
Time: 2:54:35
Gap: +1:17:58
DNF 157 Nicoletti Sebastian
BK Buzet
Moški CRO BK Buzet DNF >
Klub BK Buzet
Država CRO
Spol: Moški
1st Part:
2nd Part:
Time: DNF
Gap:
DNF 160 Gulić Marko
Moški CRO DNF >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
1st Part:
2nd Part:
Time: DNF
Gap:
MASTER B -IK-M
1 . 147 Božić Igor
VK ARUPINUM
Moški CRO VK ARUPINUM 1:38:32 1:38:32 - >
Klub VK ARUPINUM
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:38:32
2nd Part:
Time: 1:38:32
Gap: -
2 . 116 Hotko Robert
BK BUMBAR
Moški CRO BK BUMBAR 1:39:57 1:39:57 +01:24 >
Klub BK BUMBAR
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:39:57
2nd Part:
Time: 1:39:57
Gap: +01:24
3 . 165 Perica Ante
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1:41:21 1:41:21 +02:48 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:41:21
2nd Part:
Time: 1:41:21
Gap: +02:48
4 . 120 Kajfes Boris
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 1:42:56 1:42:56 +04:23 >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:42:56
2nd Part:
Time: 1:42:56
Gap: +04:23
5 . 148 PRPIĆ Petar
BK Campetto
Moški CRO BK Campetto 1:47:20 1:47:20 +08:47 >
Klub BK Campetto
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:47:20
2nd Part:
Time: 1:47:20
Gap: +08:47
6 . 138 Valić Rade
Moški CRO 1:48:45 1:48:45 +10:12 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:48:45
2nd Part:
Time: 1:48:45
Gap: +10:12
7 . 150 Kuzmić Damir
BK OPATIJA-2010
Moški CRO BK OPATIJA-2010 1:52:46 1:52:46 +14:13 >
Klub BK OPATIJA-2010
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:52:46
2nd Part:
Time: 1:52:46
Gap: +14:13
8 . 153 ŽUFIĆ Alen
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 1:53:12 1:53:12 +14:40 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:53:12
2nd Part:
Time: 1:53:12
Gap: +14:40
9 . 128 Širca Klemen
Moški SLO 1:54:08 1:54:08 +15:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
1st Part: 1:54:08
2nd Part:
Time: 1:54:08
Gap: +15:35
10 . 124 Kiš Albert
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 1:54:12 1:54:12 +15:40 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:54:12
2nd Part:
Time: 1:54:12
Gap: +15:40
11 . 146 Duić Tomislav
Moški CRO 2:01:28 2:01:28 +22:55 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 2:01:28
2nd Part:
Time: 2:01:28
Gap: +22:55
12 . 152 Kuhar Bojan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2:03:36 2:03:36 +25:03 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 2:03:36
2nd Part:
Time: 2:03:36
Gap: +25:03
13 . 123 Dragobratović Kristian
SRK PULS
Moški CRO SRK PULS 2:04:11 2:04:11 +25:38 >
Klub SRK PULS
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 2:04:11
2nd Part:
Time: 2:04:11
Gap: +25:38
14 . 114 Lorencin Ivan
Moški CRO 2:14:42 2:14:42 +36:09 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 2:14:42
2nd Part:
Time: 2:14:42
Gap: +36:09
15 . 111 Bertosa Max
HOLIVUD RIBE
Moški CRO HOLIVUD RIBE 2:14:51 2:14:51 +36:18 >
Klub HOLIVUD RIBE
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 2:14:51
2nd Part:
Time: 2:14:51
Gap: +36:18
16 . 133 Zohil Ivan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2:21:50 2:21:50 +43:17 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 2:21:50
2nd Part:
Time: 2:21:50
Gap: +43:17
17 . 122 Trdoslavić Zlatko
Moški CRO 2:23:43 2:23:43 +45:10 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 2:23:43
2nd Part:
Time: 2:23:43
Gap: +45:10
18 . 154 Ban Tom
BK POREČ
Moški SLO BK POREČ 2:36:37 2:36:37 +58:04 >
Klub BK POREČ
Država SLO
Spol: Moški
1st Part: 2:36:37
2nd Part:
Time: 2:36:37
Gap: +58:04
19 . 172 MILOHANIĆ Damir
Moški CRO 2:48:38 2:48:38 +1:10:05 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 2:48:38
2nd Part:
Time: 2:48:38
Gap: +1:10:05
20 . 168 Baković Daniel
Moški CRO 3:38:10 3:38:10 +1:59:38 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 3:38:10
2nd Part:
Time: 3:38:10
Gap: +1:59:38
DNF 167 Benčić Roberto
Moški CRO DNF >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
1st Part:
2nd Part:
Time: DNF
Gap:
MASTER C/D -IK-M
1 . 143 BENIC ALFREDO
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 1:43:51 1:43:51 - >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:43:51
2nd Part:
Time: 1:43:51
Gap: -
2 . 134 Selakovic Damir
Moški CRO 1:51:11 1:51:11 +07:19 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:51:11
2nd Part:
Time: 1:51:11
Gap: +07:19
3 . 119 Hrelja Robert
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1:53:14 1:53:14 +09:22 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:53:14
2nd Part:
Time: 1:53:14
Gap: +09:22
4 . 139 Sepic Ervin
INDIVIDUAL
Moški CRO INDIVIDUAL 1:56:09 1:56:09 +12:18 >
Klub INDIVIDUAL
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:56:09
2nd Part:
Time: 1:56:09
Gap: +12:18
5 . 132 Bertetić Robert
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 1:56:56 1:56:56 +13:04 >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:56:56
2nd Part:
Time: 1:56:56
Gap: +13:04
6 . 142 Kostadina Valdi
BBK ISTRA BIKE
Moški CRO BBK ISTRA BIKE 1:58:15 1:58:15 +14:23 >
Klub BBK ISTRA BIKE
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:58:15
2nd Part:
Time: 1:58:15
Gap: +14:23
7 . 163 Petropoli Željko
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 1:58:48 1:58:48 +14:57 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:58:48
2nd Part:
Time: 1:58:48
Gap: +14:57
8 . 110 SERBLIN Aldo
BK AXA
Moški CRO BK AXA 2:01:00 2:01:00 +17:09 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 2:01:00
2nd Part:
Time: 2:01:00
Gap: +17:09
9 . 118 Radović Bazilio
BBK ISTRA BIKE
Moški CRO BBK ISTRA BIKE 2:02:41 2:02:41 +18:49 >
Klub BBK ISTRA BIKE
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 2:02:41
2nd Part:
Time: 2:02:41
Gap: +18:49
10 . 140 Piletič Roman
CRK
Moški SLO CRK 2:04:50 2:04:50 +20:58 >
Klub CRK
Država SLO
Spol: Moški
1st Part: 2:04:50
2nd Part:
Time: 2:04:50
Gap: +20:58
11 . 141 Mulavdić Nevres
BBK ISTRA BIKE
Moški CRO BBK ISTRA BIKE 2:06:23 2:06:23 +22:31 >
Klub BBK ISTRA BIKE
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 2:06:23
2nd Part:
Time: 2:06:23
Gap: +22:31
12 . 170 Perkušić Zvonimir
BK BIKER
Moški CRO BK BIKER 2:08:08 2:08:08 +24:17 >
Klub BK BIKER
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 2:08:08
2nd Part:
Time: 2:08:08
Gap: +24:17
13 . 162 Zorko Davor
BK MTB Istra Pazin
Moški CRO BK MTB Istra Pazin 2:10:58 2:10:58 +27:06 >
Klub BK MTB Istra Pazin
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 2:10:58
2nd Part:
Time: 2:10:58
Gap: +27:06
14 . 136 Pušić Željko
Moški CRO 2:12:00 2:12:00 +28:09 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 2:12:00
2nd Part:
Time: 2:12:00
Gap: +28:09
15 . 164 Kos Darije Damir
BK CIKLUS
Moški CRO BK CIKLUS 2:19:29 2:19:29 +35:37 >
Klub BK CIKLUS
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 2:19:29
2nd Part:
Time: 2:19:29
Gap: +35:37
16 . 149 Hek Mauro
BK MTB ISTRA - PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 2:28:47 2:28:47 +44:56 >
Klub BK MTB ISTRA - PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 2:28:47
2nd Part:
Time: 2:28:47
Gap: +44:56
17 . 109 Fabac Patrik
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 2:42:39 2:42:39 +58:47 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 2:42:39
2nd Part:
Time: 2:42:39
Gap: +58:47
SENIORKE -IK-Ž
1 . 156 Capon Roberta
ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Ženski ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 1:52:07 1:52:07 - >
Klub ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
1st Part: 1:52:07
2nd Part:
Time: 1:52:07
Gap: -
2 . 145 Zubin Ferri Tea
Ženski CRO 2:12:01 2:12:01 +19:53 >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
1st Part: 2:12:01
2nd Part:
Time: 2:12:01
Gap: +19:53
3 . 126 Marušić Romina
BK NOVIGRAD
Ženski CRO BK NOVIGRAD 2:12:43 2:12:43 +20:35 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Ženski
1st Part: 2:12:43
2nd Part:
Time: 2:12:43
Gap: +20:35
4 . 169 Goreta Tina
TK SWIBIR
Ženski CRO TK SWIBIR 3:38:11 3:38:11 +1:46:03 >
Klub TK SWIBIR
Država CRO
Spol: Ženski
1st Part: 3:38:11
2nd Part:
Time: 3:38:11
Gap: +1:46:03
DNF 113 Jukić Marina
BK CIKLUS
Ženski CRO BK CIKLUS DNF >
Klub BK CIKLUS
Država CRO
Spol: Ženski
1st Part:
2nd Part:
Time: DNF
Gap:
JUNIORI-IK-M
1 . 158 Ruba Marko
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1:37:43 1:37:43 - >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
1st Part: 1:37:43
2nd Part:
Time: 1:37:43
Gap: -
DNF 159 Knapić Emanuel
Moški CRO DNF >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
1st Part:
2nd Part:
Time: DNF
Gap:
JUNIORKE -IK-Ž
1 . 115 Fazlić Dubravka
BK BUMBAR
Ženski CRO BK BUMBAR 2:01:05 2:01:05 - >
Klub BK BUMBAR
Država CRO
Spol: Ženski
1st Part: 2:01:05
2nd Part:
Time: 2:01:05
Gap: -

Komentarji

 

Mobile content