Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XCM Rakalj 2019 - IMK - staza B

Gorsko kolesarstvo XCM Tekma:XCM Rakalj 2019 - IMK - staza B Datum:24.03.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub 1st Part 2nd Part Time Gap
KADETI -IK-M
1 . 102 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA 1:34:00 1:34:00 -
SENIORI -IK-M
1 . 125 Žužić Diego Moški CRO BK POREČ 1:37:58 1:37:58 -
2 . 127 Sabol Andrej Moški CRO BK CIKLUS 1:50:05 1:50:05 +12:07
3 . 101 VENIER Andrea Moški CRO INDIVIDUAL 2:00:03 2:00:03 +22:05
4 . 135 Catela Elvis Moški CRO SRK PULS 2:08:57 2:08:57 +30:58
MASTER A -IK-M
1 . 131 VIDAS Goran Moški CRO BBK ISTRA BIKE 1:36:36 1:36:36 -
2 . 106 Babić Đulijano Moški CRO BBK TEAM RODEO 1:39:37 1:39:37 +03:01
3 . 103 Hiršman Gregor Moški SLO 1:39:40 1:39:40 +03:03
4 . 144 Komen Danijel Moški CRO BK CAMPETTO 1:39:50 1:39:50 +03:13
5 . 166 Glušac Marko Moški CRO 1:41:04 1:41:04 +04:27
6 . 129 Mezgec Mitja Moški SLO MTB SLAVNIK 1:41:54 1:41:54 +05:17
7 . 107 Rudež Vice Moški CRO BBK TEAM RODEO 1:43:48 1:43:48 +07:11
8 . 130 Žužić Danijel Moški CRO BBK ISTRA BIKE 1:46:30 1:46:30 +09:54
9 . 105 Grbac Dorjan Moški CRO 1:47:17 1:47:17 +10:40
10 . 151 Seccareccia Boris Moški CRO BK OPATIJA-2010 1:47:44 1:47:44 +11:07
11 . 121 Lukačić Ivan Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1:48:25 1:48:25 +11:48
12 . 137 Bobolanović Tihomir Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1:48:42 1:48:42 +12:05
13 . 108 Corelli Edi Moški CRO 1:51:02 1:51:02 +14:26
14 . 171 Horvat Bojan Moški CRO BK POREČ 1:55:15 1:55:15 +18:38
15 . 161 Rajič Zdravko Moški CRO 2:14:22 2:14:22 +37:45
16 . 112 Golja Davor Moški CRO ISTRA BIKE 2:21:35 2:21:35 +44:58
17 . 155 Vaška Saša Moški CRO 2:23:35 2:23:35 +46:58
18 . 104 Vorkapic Igor Moški CRO 2:26:31 2:26:31 +49:54
19 . 117 Dellabernardina David Moški CRO BK AXA 2:54:35 2:54:35 +1:17:58
DNF 157 Nicoletti Sebastian Moški CRO BK Buzet DNF
DNF 160 Gulić Marko Moški CRO DNF
MASTER B -IK-M
1 . 147 Božić Igor Moški CRO VK ARUPINUM 1:38:32 1:38:32 -
2 . 116 Hotko Robert Moški CRO BK BUMBAR 1:39:57 1:39:57 +01:24
3 . 165 Perica Ante Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1:41:21 1:41:21 +02:48
4 . 120 Kajfes Boris Moški CRO BK CAMPETTO 1:42:56 1:42:56 +04:23
5 . 148 PRPIĆ Petar Moški CRO BK Campetto 1:47:20 1:47:20 +08:47
6 . 138 Valić Rade Moški CRO 1:48:45 1:48:45 +10:12
7 . 150 Kuzmić Damir Moški CRO BK OPATIJA-2010 1:52:46 1:52:46 +14:13
8 . 153 Žufić Alen Moški CRO BK ŽMINJ 1:53:12 1:53:12 +14:40
9 . 128 Širca Klemen Moški SLO 1:54:08 1:54:08 +15:35
10 . 124 Kiš Albert Moški CRO BK POREČ 1:54:12 1:54:12 +15:40
11 . 146 Duić Tomislav Moški CRO 2:01:28 2:01:28 +22:55
12 . 152 Kuhar Bojan Moški CRO BK ŽMINJ 2:03:36 2:03:36 +25:03
13 . 123 Dragobratović Kristian Moški CRO SRK PULS 2:04:11 2:04:11 +25:38
14 . 114 Lorencin Ivan Moški CRO 2:14:42 2:14:42 +36:09
15 . 111 Bertosa Max Moški CRO HOLIVUD RIBE 2:14:51 2:14:51 +36:18
16 . 133 Zohil Ivan Moški CRO BK ŽMINJ 2:21:50 2:21:50 +43:17
17 . 122 Trdoslavić Zlatko Moški CRO 2:23:43 2:23:43 +45:10
18 . 154 Ban Tom Moški SLO BK POREČ 2:36:37 2:36:37 +58:04
19 . 172 MILOHANIĆ Damir Moški CRO 2:48:38 2:48:38 +1:10:05
20 . 168 Baković Daniel Moški CRO 3:38:10 3:38:10 +1:59:38
DNF 167 Benčić Roberto Moški CRO DNF
MASTER C/D -IK-M
1 . 143 BENIC ALFREDO Moški CRO BK CAMPETTO 1:43:51 1:43:51 -
2 . 134 Selakovic Damir Moški CRO 1:51:11 1:51:11 +07:19
3 . 119 Hrelja Robert Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1:53:14 1:53:14 +09:22
4 . 139 Sepic Ervin Moški CRO INDIVIDUAL 1:56:09 1:56:09 +12:18
5 . 132 Bertetić Robert Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 1:56:56 1:56:56 +13:04
6 . 142 Kostadina Valdi Moški CRO BBK ISTRA BIKE 1:58:15 1:58:15 +14:23
7 . 163 Petropoli Željko Moški CRO BBK TEAM RODEO 1:58:48 1:58:48 +14:57
8 . 110 SERBLIN Aldo Moški CRO BK AXA 2:01:00 2:01:00 +17:09
9 . 118 Radović Bazilio Moški CRO BBK ISTRA BIKE 2:02:41 2:02:41 +18:49
10 . 140 Piletič Roman Moški SLO CRK 2:04:50 2:04:50 +20:58
11 . 141 Mulavdić Nevres Moški CRO BBK ISTRA BIKE 2:06:23 2:06:23 +22:31
12 . 170 Perkušić Zvonimir Moški CRO BK BIKER 2:08:08 2:08:08 +24:17
13 . 162 Zorko Davor Moški CRO BK MTB Istra Pazin 2:10:58 2:10:58 +27:06
14 . 136 Pušić Željko Moški CRO 2:12:00 2:12:00 +28:09
15 . 164 Kos Darije Damir Moški CRO BK CIKLUS 2:19:29 2:19:29 +35:37
16 . 149 Hek Mauro Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 2:28:47 2:28:47 +44:56
17 . 109 Fabac Patrik Moški CRO BK NOVIGRAD 2:42:39 2:42:39 +58:47
SENIORKE -IK-Ž
1 . 156 Capon Roberta Ženski ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 1:52:07 1:52:07 -
2 . 145 Zubin Ferri Tea Ženski CRO 2:12:01 2:12:01 +19:53
3 . 126 Marušić Romina Ženski CRO BK NOVIGRAD 2:12:43 2:12:43 +20:35
4 . 169 Goreta Tina Ženski CRO TK SWIBIR 3:38:11 3:38:11 +1:46:03
DNF 113 Jukić Marina Ženski CRO BK CIKLUS DNF
JUNIORI-IK-M
1 . 158 Ruba Marko Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1:37:43 1:37:43 -
DNF 159 Knapić Emanuel Moški CRO DNF
JUNIORKE -IK-Ž
1 . 115 Fazlić Dubravka Ženski CRO BK BUMBAR 2:01:05 2:01:05 -

Komentarji