Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Tek na Čaven 2019 - super pokal

Tek - gorski Tekma:Tek na Čaven 2019 - super pokal Datum:28.04.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Time Zaost. Več
ABSOLUTNO M-M
1 . 88 Bečan Timotej
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež -- -- >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: --
2 . 104 Alič Simon
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS -- +00:41 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +00:41
3 . 8 Bratina Rok
UNIONE SPORTIVA ALDO PALUZZA
Moški SLO UNIONE SPORTIVA ALDO PALUZZA -- +01:34 >
Klub UNIONE SPORTIVA ALDO PALUZZA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +01:34
4 . 90 Bregar Gašper
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež -- +04:08 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +04:08
5 . 73 ŠPANRING Klemen
AD Slovenska Bistrica
Moški SLO AD Slovenska Bistrica -- +05:13 >
Klub AD Slovenska Bistrica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +05:13
6 . 76 Ulbl Denis
Tk.šmarnogorska naveza
Moški SLO Tk.šmarnogorska naveza -- +05:17 >
Klub Tk.šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +05:17
7 . 79 Vogrin David
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA -- +05:24 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +05:24
8 . 95 Globočnik Dušan
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež -- +05:43 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +05:43
9 . 5 Blatnik Nejc
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež -- +06:01 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +06:01
10 . 78 Vivod Milan
TEAM Mozirje
Moški SLO TEAM Mozirje -- +06:26 >
Klub TEAM Mozirje
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +06:26
11 . 87 Habjan Tine
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež -- +06:56 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +06:56
12 . 62 Plaznik Matic
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- +07:15 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +07:15
13 . 92 Žitnik Urban
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež -- +07:24 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +07:24
14 . 100 Kenda Tomaž
AD OLIMPIK
Moški SLO AD OLIMPIK -- +08:15 >
Klub AD OLIMPIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +08:15
15 . 20 FILIPIČ Elis
Endorfin
Moški SLO Endorfin -- +08:39 >
Klub Endorfin
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +08:39
16 . 59 Pintar Boštjan
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba -- +08:53 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +08:53
17 . 122 Turel Giorgio
Moški SLO -- +08:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +08:58
18 . 96 Bregar Metod
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež -- +09:38 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +09:38
19 . 71 Strnad Simon
šd nanos
Moški SLO šd nanos -- +09:59 >
Klub šd nanos
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +09:59
20 . 46 Likar Anej
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS -- +10:13 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +10:13
21 . 33 Jerala Borut
Let\'s dance
Moški SLO Let\'s dance -- +10:45 >
Klub Let\'s dance
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +10:45
22 . 39 Kosec Sebastjan
TK Šmarnogorska Naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska Naveza -- +10:53 >
Klub TK Šmarnogorska Naveza
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +10:53
23 . 125 Mlakar Borut
Moški SLO -- +11:40 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +11:40
24 . 128 Vovk Samo
Moški SLO -- +12:04 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +12:04
25 . 85 Uršič Nejc
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež -- +12:21 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +12:21
26 . 108 Bencek Primož
Moški SLO -- +12:25 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +12:25
27 . 93 Razpotnik Simon
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež -- +12:51 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +12:51
28 . 131 ZANETIČ Mario
Moški SLO -- +13:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +13:00
29 . 49 Mamić Andi
ENDorFIN
Moški SLO ENDorFIN -- +13:21 >
Klub ENDorFIN
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +13:21
30 . 129 Šebenik Marjan
Moški SLO -- +13:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +13:29
31 . 34 Jerala Filip
Let\'s dance
Moški SLO Let\'s dance -- +13:42 >
Klub Let\'s dance
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +13:42
32 . 9 BRAZ Alan
Atletica Buja
Moški SLO Atletica Buja -- +13:43 >
Klub Atletica Buja
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +13:43
33 . 127 Saksida Marko
Moški SLO -- +13:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +13:44
34 . 67 Rosa Jernej
Triatlon klub Eklimas Ajdovščina
Moški SLO Triatlon klub Eklimas Ajdovščina -- +13:55 >
Klub Triatlon klub Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +13:55
35 . 23 GALIN Bojan
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE -- +14:03 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +14:03
36 . 124 ŠORLI Pavlo
Moški SLO -- +14:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +14:37
37 . 12 CURK Marko
Moški SLO -- +14:38 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +14:38
38 . 115 Benko Edi
Moški SLO -- +16:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +16:00
39 . 16 Čufer Stanko
PGT
Moški SLO PGT -- +16:03 >
Klub PGT
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +16:03
40 . 56 Perme Matevž
Moški SLO -- +16:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +16:16
41 . 105 Prelovšek Aleš
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež -- +16:30 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +16:30
42 . 116 ŽGAVC Žan
Moški SLO -- +16:39 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +16:39
43 . 74 ŠTOR Alan
Tekači vipavske doline
Moški SLO Tekači vipavske doline -- +16:44 >
Klub Tekači vipavske doline
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +16:44
44 . 70 SOKOL Ivan
TD Burja Vipava
Moški SLO TD Burja Vipava -- +16:48 >
Klub TD Burja Vipava
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +16:48
45 . 119 De Pazzi Pierpaolo
Moški SLO -- +17:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +17:58
46 . 54 Nevreden Dani
Moški SLO -- +18:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +18:01
47 . 7 Bone Marko
TKA
Moški SLO TKA -- +18:16 >
Klub TKA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +18:16
48 . 68 Sajovic Blaz
proteuslab.com
Moški SLO proteuslab.com -- +18:18 >
Klub proteuslab.com
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +18:18
49 . 19 Farkaš Mitja
ŠHD RESISTENIA
Moški SLO ŠHD RESISTENIA -- +18:28 >
Klub ŠHD RESISTENIA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +18:28
50 . 17 Drassich Tibor
Moški SLO -- +18:38 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +18:38
51 . 29 Hočevar Primož
Meg doo
Moški SLO Meg doo -- +18:44 >
Klub Meg doo
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +18:44
52 . 57 PETKOVŠEK Gorazd
ŠD Metrel
Moški SLO ŠD Metrel -- +18:54 >
Klub ŠD Metrel
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +18:54
53 . 114 Drašler Boris
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza -- +19:05 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +19:05
54 . 134 Macuh Peter
Moški SLO -- +19:13 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +19:13
55 . 63 POLANC Sebastjan
DLT Filipides
Moški SLO DLT Filipides -- +19:18 >
Klub DLT Filipides
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +19:18
56 . 2 Bajc Aleš
Moški SLO -- +19:26 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +19:26
57 . 106 Homec Stane
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE -- +19:30 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +19:30
58 . 14 ČRMELJ Bernard
TD Burja Vipava
Moški SLO TD Burja Vipava -- +20:19 >
Klub TD Burja Vipava
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +20:19
59 . 139 Tosolini Christian
Moški SLO -- +20:50 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +20:50
60 . 117 KOMPARA Uroš
Moški SLO -- +20:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
Zaost.: +20:54
61 . 38 Korošec Janez
Pustolovec RAJD
Moški SLO Pustolovec RAJD 1:00:34 +21:41 >
Klub Pustolovec RAJD
Država SLO
Spol: Moški
Time: 1:00:34
Zaost.: +21:41
62 . 138 MIKUŽ Robi
Moški SLO 1:00:45 +21:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 1:00:45
Zaost.: +21:52
63 . 41 KOVAČ Robi
Moški SLO 1:01:29 +22:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 1:01:29
Zaost.: +22:36
64 . 58 Petrizzo Fabio
Atletica Buja
Moški SLO Atletica Buja 1:01:39 +22:46 >
Klub Atletica Buja
Država SLO
Spol: Moški
Time: 1:01:39
Zaost.: +22:46
65 . 123 PREZELJ Slavko
Moški SLO 1:02:40 +23:47 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 1:02:40
Zaost.: +23:47
66 . 137 POLJŠAK Aljoša
Moški SLO 1:03:03 +24:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 1:03:03
Zaost.: +24:10
67 . 130 CEJ Igor
Moški SLO 1:03:17 +24:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 1:03:17
Zaost.: +24:24
68 . 36 Knavs Anton
KLJUKA
Moški SLO KLJUKA 1:03:27 +24:34 >
Klub KLJUKA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 1:03:27
Zaost.: +24:34
69 . 109 KRAŠNA Duško
Moški SLO 1:03:43 +24:50 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 1:03:43
Zaost.: +24:50
70 . 64 Pudgar Danilo
TK Burja Vipava
Moški SLO TK Burja Vipava 1:04:27 +25:34 >
Klub TK Burja Vipava
Država SLO
Spol: Moški
Time: 1:04:27
Zaost.: +25:34
71 . 25 Glogovšek Robert
Moški SLO 1:05:04 +26:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 1:05:04
Zaost.: +26:11
72 . 98 Sršen Rajko
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 1:05:17 +26:24 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
Time: 1:05:17
Zaost.: +26:24
73 . 48 MALI Anton
ŠKD SELA
Moški SLO ŠKD SELA 1:05:31 +26:38 >
Klub ŠKD SELA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 1:05:31
Zaost.: +26:38
74 . 118 VITALE Lorenzo
Moški SLO 1:05:44 +26:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 1:05:44
Zaost.: +26:51
75 . 133 GABRIJELČIČ Matej
Moški SLO 1:07:14 +28:21 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 1:07:14
Zaost.: +28:21
76 . 15 Čufer Damijan
td burja vipava
Moški SLO td burja vipava 1:07:55 +29:02 >
Klub td burja vipava
Država SLO
Spol: Moški
Time: 1:07:55
Zaost.: +29:02
77 . 61 Plahuta Lučano
WOO-DEN
Moški SLO WOO-DEN 1:08:35 +29:42 >
Klub WOO-DEN
Država SLO
Spol: Moški
Time: 1:08:35
Zaost.: +29:42
78 . 22 Furlan Janez
Moški SLO 1:08:55 +30:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 1:08:55
Zaost.: +30:02
79 . 110 Kogovšek Stane
Artstone
Moški SLO Artstone 1:10:41 +31:48 >
Klub Artstone
Država SLO
Spol: Moški
Time: 1:10:41
Zaost.: +31:48
80 . 4 Batagelj Luka
Moški SLO 1:11:46 +32:53 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 1:11:46
Zaost.: +32:53
81 . 120 FERFOGLIA Massimiliano
Moški SLO 1:11:48 +32:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 1:11:48
Zaost.: +32:55
82 . 135 SURACE Fabijo
Moški SLO 1:13:04 +34:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 1:13:04
Zaost.: +34:11
83 . 42 KRAGELJ Andrej
Moški SLO 1:13:11 +34:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 1:13:11
Zaost.: +34:18
84 . 72 Sulič Primož
Zavod za šport Ajdovščina
Moški SLO Zavod za šport Ajdovščina 1:14:15 +35:22 >
Klub Zavod za šport Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Time: 1:14:15
Zaost.: +35:22
85 . 31 HROVATIN Darko
TD Burja Vipava
Moški SLO TD Burja Vipava 1:14:37 +35:44 >
Klub TD Burja Vipava
Država SLO
Spol: Moški
Time: 1:14:37
Zaost.: +35:44
86 . 126 REŠČIČ Igor
Moški SLO 1:33:04 +54:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 1:33:04
Zaost.: +54:11
ABSOLUTNO Z-Ž
1 . 37 Koligar Mojca
KGT Papež/UTVV Race Team
Ženski SLO KGT Papež/UTVV Race Team -- -- >
Klub KGT Papež/UTVV Race Team
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Zaost.: --
2 . 28 Gonza Špela
AD ŠTAJERSKA
Ženski SLO AD ŠTAJERSKA -- +04:14 >
Klub AD ŠTAJERSKA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Zaost.: +04:14
3 . 89 Klinar Tina
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež -- +05:55 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Zaost.: +05:55
4 . 47 Mali Nuša
AK Domžale
Ženski SLO AK Domžale -- +08:50 >
Klub AK Domžale
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Zaost.: +08:50
5 . 103 Tušar Mihaela
ŠD NANOS PODNANOS
Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS -- +09:02 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Zaost.: +09:02
6 . 97 Trobec Urška
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež -- +11:04 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
Zaost.: +11:04
7 . 35 Jerala Marjeta
Let\'s dance
Ženski SLO Let\'s dance 1:00:03 +14:10 >
Klub Let\'s dance
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 1:00:03
Zaost.: +14:10
8 . 40 Kosec Nataša
TK Šmarnogorska Naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska Naveza 1:02:35 +16:41 >
Klub TK Šmarnogorska Naveza
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 1:02:35
Zaost.: +16:41
9 . 112 Švigelj Marta
Primorski gorski teki
Ženski SLO Primorski gorski teki 1:03:16 +17:23 >
Klub Primorski gorski teki
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 1:03:16
Zaost.: +17:23
10 . 81 Žlogar Ivica
Pulse Performance
Ženski SLO Pulse Performance 1:04:33 +18:39 >
Klub Pulse Performance
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 1:04:33
Zaost.: +18:39
11 . 1 Bajc Tea
Triatlon Ajdovscina
Ženski SLO Triatlon Ajdovscina 1:07:43 +21:50 >
Klub Triatlon Ajdovscina
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 1:07:43
Zaost.: +21:50
12 . 113 Drašler Nataša
Ženski SLO 1:10:40 +24:47 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 1:10:40
Zaost.: +24:47
13 . 24 GLAVAN Simona
Joga soba
Ženski SLO Joga soba 1:29:53 +43:59 >
Klub Joga soba
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 1:29:53
Zaost.: +43:59

Komentarji

 

Mobile content