Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Podbrdo GM4o 2019 - super pokal

Tek - gorski Tekma:Podbrdo GM4o 2019 - super pokal Datum:15.06.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub 26km Rezultat
ABSOLUTNO M-M
1 . 3191 TRATNIK MARKO Moški SLO ŠD NANOS/PODNANOS 02:31:55 04:13:09
2 . 3166 Debeljak Aleš Moški SLO ŠD Ljubljanske mlekarne 02:38:01 04:27:43
3 . 3155 Potočnik Domen Moški SLO KGT Papež 02:35:59 04:30:35
4 . 3066 Strnad Simon Moški SLO ŠD NANOS 02:47:10 04:35:12
5 . 3088 Zupančič Marjan Moški SLO Klub Gorski Tekačev Papež 02:36:19 04:38:58
6 . 3120 Blatnik Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ 02:45:49 04:45:19
7 . 3133 Jerala Borut Moški SLO Let's dance 02:52:58 04:46:20
8 . 3024 Pintar Boštjan Moški SLO / 02:44:21 04:47:07
9 . 3098 MERHAR ROBERT Moški SLO AK Vertikala 02:47:40 04:56:09
10 . 3176 Mlakar Borut Moški SLO ŠD Šentviška Gora 02:52:41 04:56:40
11 . 3126 Kožar Uroš Moški SLO KinVital RA Salomon/Suunto 02:50:15 04:57:19
12 . 3197 Kenda Tomaž Moški SLO AD OLIMPIK 02:55:44 0.206875
13 . 3104 PROT MARKO Moški SLO Plezalni Klub Martinček 02:59:04 0.2075
14 . 2528 PAVŠIČ DAVID Moški SLO 02:55:32 0.2128125
15 . 3095 KNAFELJ SAMO Moški SLO Salomon 02:58:04 05:11:37
16 . 3100 PERŠE GAŠPER Moški SLO GRS Tolmin 03:01:15 05:13:38
17 . 3077 Vindiš Robert Moški SLO 03:05:48 0.2190625
18 . 3141 šebenik Marjan Moški SLO Team Grmada 03:09:17 05:17:05
19 . 3011 KRALJ UROŠ Moški SLO AD Bled 03:07:40 05:17:25
20 . 3181 Zotti Massimo Moški ITA Team WRI 03:01:28 05:18:51
21 . 3099 Bogataj Mark Moški SLO BAGHEERA SLOVENIJA, SportKa Žiri 03:08:30 05:21:24
22 . 3160 Leban Marko Moški SLO PTRF 03:07:15 05:25:10
23 . 3097 Vidič Uroš Moški SLO Idrje 03:11:39 05:29:40
24 . 3198 Turel Giorgio Moški ITA GSA Pulfero 03:09:49 05:32:16
25 . 3029 Sterle Uroš Moški SLO 03:10:10 05:32:41
26 . 3054 Abram Marko Moški SLO 03:01:18 05:34:04
27 . 3139 Pavšek Janez Moški SLO Gasa 03:12:55 05:34:51
28 . 3115 Škerl Primož Moški SLO 03:23:03 05:37:26
29 . 3143 Kunšič Matevž Moški SLO 03:27:40 05:48:13
30 . 3107 DROLE SIMON Moški SLO PD PODBRDO 03:20:32 05:48:25
31 . 3179 TORKAR JERNEJ Moški SLO 03:14:28 05:53:08
32 . 3023 Drašler Boris Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 03:24:08 05:58:49
33 . 3146 Bavdek Dare Moški SLO team Grmada 03:38:32 05:59:09
34 . 3019 Bajec Herman Moški SLO ŠKD MEKINJE 03:25:44 06:00:34
35 . 3038 Miklavžin Primož Moški SLO 03:14:07 06:03:20
36 . 3111 DICKSON ROGER Moški K-Way VOB 03:11:55 06:04:39
37 . 3082 Gašperšič Gregor Moški SLO Tečemo z nasmehom Klemen Dolenc 03:40:24 06:05:14
38 . 3102 šaljaj Adi Moški SLO 03:28:23 06:05:39
39 . 3117 SIHERLE BORUT Moški SLO 03:37:00 06:08:34
40 . 3072 KELNAR PETR Moški CZE Czech Trailrunning 03:29:57 06:12:39
41 . 3076 KELNAR VLADIMIR Moški CZE Czech Trailrunning 03:41:39 06:17:34
42 . 3050 TAVČAR BRANE Moški SLO LD Sorica 03:34:38 06:17:50
43 . 3093 GRASSELLI MARKO Moški SLO 03:33:50 06:18:12
44 . 2530 VODOPIVEC ERIK Moški SLO 03:32:31 06:18:13
45 . 3152 DE GIANNI CLARA Moški ITA RUNCARD 03:47:47 06:18:17
46 . 3199 Peklaj Aljaž Moški SLO 03:32:42 06:20:20
47 . 3165 Šuligoj Ivan Moški SLO SSK Ponikve 03:38:38 06:20:43
48 . 3103 ŠORLI PAVLO Moški SLO PD Podbrdo 03:10:46 06:22:01
49 . 3018 SOLMAN STAŠ Moški SLO AK Gamsi 03:30:44 06:22:27
50 . 3206 JANKER JOSEF Moški AUT Lauftreff Pielachtal 03:46:24 06:23:02
51 . 3189 Bratož Aleš Moški SLO 03:50:02 06:23:35
52 . 3090 Pagon Sašo Moški SLO DOP Jazne 03:21:38 06:24:51
53 . 3078 KELNAR PAVEL Moški CZE Czech Trail Runnig 03:47:19 06:25:07
54 . 3028 MARKIČ VASJA Moški SLO 03:36:12 06:27:03
55 . 3086 Gabršček Borut Moški SLO 03:41:38 06:29:06
56 . 3027 Kodele Stojan Moški SLO grzs Tolmin skupina Ajdovščina 03:48:24 06:32:21
57 . 3169 KODER ERVIN Moški SLO 03:35:10 06:35:47
58 . 3025 MARKEŽ KLEMEN Moški SLO 03:47:50 06:38:07
59 . 3156 Drole Boris Moški SLO 03:53:08 06:42:41
60 . 3032 SEMIČ DAVID Moški SLO GRZS Tolmin, skupina Ajdovščina 03:48:39 06:43:40
61 . 3171 Cuderman Jure Moški SLO 03:50:52 06:44:15
62 . 3173 Lavrač Jani Moški SLO 04:01:27 06:45:48
63 . 3067 Košuta Alan Moški SLO 03:39:11 06:48:27
64 . 3006 RICHÁRD NARDAI DR. Moški HUN 04:06:57 06:48:45
65 . 3016 Frlan Rok Moški SLO ŠD Poljane 03:46:27 06:48:57
65 . 3046 Homec Stane Moški SLO Šd Poljane 03:50:00 06:48:57
68 . 3001 Zupan Stanko Moški SLO ŠD Nanos 03:56:41 06:53:29
69 . 3026 Lah Peter Moški SLO ŠD Tinje 04:03:48 06:53:49
70 . 3101 KLAVŽAR ERIK Moški SLO Varspoj Extreme 03:50:31 06:57:08
71 . 3012 Farkaš Mitja Moški SLO ŠHD Resistentia 03:48:31 06:59:25
72 . 3033 FILIPIČ MATJAŽ Moški SLO KF Sport 04:08:17 07:01:58
73 . 3079 TUREK ZDENĚK Moški CZE 04:10:26 0.2975
74 . 3157 PIKON PRIMOŽ Moški SLO 03:39:30 07:08:53
75 . 3200 Kustrin David Moški SLO GRS Tolmin 03:46:22 07:09:44
76 . 3163 ŽIBERT JANEZ Moški SLO 04:08:38 07:10:23
77 . 3074 KRČMARSKÝ VOJTĚCH Moški CZE CZSA 04:08:11 07:10:29
78 . 3137 Kramar Bojan Moški SLO Kgt Papež 04:06:32 07:10:43
79 . 3053 KRAMPAČ SIMON Moški SLO Atletski Klub Ormož 04:14:49 07:13:55
80 . 3202 Bajželj Blaž Moški SLO 04:32:08 07:14:29
81 . 3177 Kodele Benjamin Moški SLO 04:06:44 07:15:53
82 . 3162 ANDREJ JAN Moški SLO 04:02:14 07:16:41
83 . 3039 KLJENAK IVO Moški SLO TK Trisport Kamnik 04:13:45 07:19:45
84 . 3209 VELKAVRH ŠTEFAN Moški SLO GRMADA 04:21:48 07:23:39
85 . 3168 PANJTAR TONČEK Moški SLO 04:22:59 07:24:11
86 . 3210 ŽIDANIK JAN Moški SLO 04:08:17 07:26:56
87 . 3087 GIACOMINI ROBERTO Moški ITA GSD Val Rosandra Trieste 04:10:01 07:27:15
88 . 3031 Pekolj Tone Moški SLO KF Sport 03:59:44 07:27:55
89 . 3178 MARN JANI Moški SLO PD Vuzenica 04:09:41 0.311875
90 . 3164 PETERNELJ ROK Moški SLO AO Kranj 04:14:00 07:29:20
91 . 3123 Koščak Sandi Moški SLO 04:18:23 07:29:56
92 . 3122 Cunder Aleš Moški SLO 0.1771875 07:31:10
93 . 3065 Knavs Anton Moški SLO KLJUKA 04:07:11 07:31:19
94 . 3150 Čemažar Janko Moški SLO ŠD Sveti Urban 04:10:35 07:38:00
95 . 3061 Čadež Milan Moški SLO ŠD Sveti Urban 04:10:36 07:38:01
96 . 4022 MAGON MIRCO Moški ITA Societa Fantasma 04:15:47 07:38:44
97 . 3013 Močnik Aleksander Moški SLO LD Porezen-Cerkno 04:26:17 07:40:03
98 . 3042 STARIHA GORAZD Moški SLO ŠD Podnart 04:36:20 07:41:27
99 . 3063 RITLOP MOJMIR Moški SLO 04:15:54 07:41:58
100 . 3083 Glogovšek Robert Moški SLO 04:14:48 07:42:28
101 . 3080 MYNAR MARIAN Moški CZE 04:39:29 07:42:46
102 . 3005 DUGON MARKO Moški SLO vitezi dobrega teka 04:25:23 07:43:22
103 . 3130 Petrić Vidak Moški SLO KGT Papez 04:25:10 07:44:02
104 . 3084 VARGA ROLAND Moški HUN 04:32:14 07:44:34
105 . 3125 TUDOROV GIORGIO Moški ITA ASD Spirito Trail 04:08:19 07:48:49
106 . 2529 Kogej Marko Moški SLO TIR 04:25:38 07:49:29
107 . 3075 Rebek Sebastjan Moški SLO 04:32:08 07:49:42
108 . 3112 REITER GUENTHER Moški AUT 04:29:13 0.3265625
109 . 3058 Sreš Simon Moški SLO 04:30:35 07:51:34
110 . 3183 MAXIMILIAN ROGY Moški AUT R o m a x x 04:36:20 07:53:54
111 . 3167 PEZDIRC JURE Moški SLO White Walker 04:18:32 07:54:33
112 . 3196 TRUŠNOVEC OŽBE Moški SLO 04:46:02 08:02:26
113 . 3049 DUH BOGDAN Moški SLO 0.19125 08:02:57
114 . 3208 Kogovšek Stane Moški SLO ARTSTONE 04:33:44 08:04:16
115 . 3041 Jelenc Janez Moški SLO TIVO 04:24:31 08:12:25
116 . 3184 SURACE FABIO Moški ITA GSD VAL ROSANDRA 0.1878125 08:15:43
117 . 3014 BLAŽON ALEŠ Moški SLO 04:38:23 08:16:43
118 . 3182 Pavlinjek Franci Moški SLO ŠD SKB 04:38:23 08:16:44
119 . 3052 Božič Dean Moški SLO Počasni a drzni 04:31:14 08:17:35
120 . 3020 VALENTIN DR. WULZ, Moški AUT KLC-Klagenfurt 04:52:48 08:19:11
121 . 3145 Šorli Andrej Moški SLO Počasni a drzni 05:03:08 08:35:41
122 . 3118 Kodrič Aleš Moški SLO 04:58:51 08:39:21
123 . 3047 Krofl Drago Moški SLO tk triglav kranj 04:59:08 08:40:34
124 . 3015 Kompara Aleksander Moški SLO Počasni a Drzni 04:52:47 0.3634375
125 . 3204 GABRIJELČIČ MATEJ Moški SLO šd nanos podnanos 04:53:34 08:51:24
DNF126 . 3108 OGRINC MATIC Moški SLO Gamsi 04:29:04 DNF
DNF126 . 3127 PINTERIČ DEJAN Moški SLO DNF
DNF126 . 3190 Žontar Aleš Moški SLO ŠD Nanos Podnanos DNF
DNF126 . 3195 Girardi Marco Moški ITA Evinrude DNF
DNF126 . 3129 SCHLAMBERGER JAKA Moški SLO DNF
DNF126 . 3007 PUCKO PRIMOŽ Moški SLO 04:52:45 DNF
DNF126 . 3009 Pirc Franci Moški SLO Tekaški forum DNF
DNF126 . 3030 KUNOVAR BOJAN Moški SLO KF Sport 04:41:53 DNF
DNF126 . 3040 Juvan Miha Moški SLO ŠD Metek 03:00:42 DNF
DNF126 . 3056 Smrekar Gabrijel Moški SLO AVE DNF
ABSOLUTNO Z-Ž
1 . 3203 TRATNIK PETRA Ženski SLO ŠD NANOS/PODNANOS 02:50:21 0.195
2 . 3186 Trunkelj Barbara Ženski SLO KinVital / Salomon 02:56:14 05:04:17
3 . 3062 KEGL KATJA VENCELJ Ženski SLO KGT Papež 03:11:12 05:19:22
4 . 3106 Tušar Mihaela Ženski SLO ŠD Nanos Podnanos 03:16:44 05:31:01
5 . 3207 Godec Andreja Ženski SLO AD Štajerska 03:23:34 05:44:58
6 . 3121 DOLENC VESNA Ženski SLO 3K šport 03:31:47 05:50:01
7 . 3131 Trobec Urša Ženski SLO KGT PAPEŽ 03:31:34 06:02:41
8 . 3094 Bogataj Tajda Ženski SLO SportKa Žiri 03:35:30 06:07:48
9 . 3002 Cvetrežnik Špela Ženski SLO ŠD Nanos Podnanos 03:47:11 06:17:46
10 . 3134 Jerala Marjeta Ženski SLO Let's dance 03:46:07 06:17:54
11 . 3060 Šipelj Špela Ženski SLO 03:46:24 06:18:17
12 . 3113 MIRJAM LEBAN BAJT Ženski SLO 03:49:17 06:21:45
13 . 3189 TRATNIK LUKA Ženski SLO ŠD NANOS/PODNANOS 03:50:02 06:23:35
14 . 3069 medved tina Ženski SLO ŠD SENG 03:46:27 06:25:01
15 . 3135 Švigelj Marta Ženski SLO PGT 03:49:53 06:33:43
16 . 3096 Kržišnik Kristina Ženski SLO 03:51:07 06:39:50
16 . 3174 Golob Anja Ženski SLO #teamraidlightslo 03:51:07 06:39:50
18 . 3128 DROLE VIDA Ženski SLO PD Podbrdo 03:53:07 06:50:02
19 . 3142 GNEZDA ANITA RUPNIK Ženski SLO 0.1653125 06:52:11
20 . 3036 GOLIČIČ URŠA Ženski SLO Tečemo z nasmehom 04:14:49 06:55:37
21 . 3116 RIHTARŠIČ ALMA Ženski SLO 04:11:18 07:07:11
22 . 3035 Kerštajn Vesna Ženski SLO Tečemo z nasmehom 04:14:50 07:08:14
23 . 3205 Horvat Eva Ženski SLO 04:16:22 07:12:05
24 . 3092 Krušec Tadeja Ženski CRO AK Sljeme, Raidlight Cro 04:14:57 07:18:27
25 . 3185 Pisnik Aleksandra Ženski SLO 04:31:47 07:35:05
26 . 3022 Drašler Nataša Ženski SLO 04:29:57 07:36:47
27 . 3105 Šušnjar Nadja Ženski SLO Šmarnogorska naveza 04:31:41 07:40:03
28 . 3170 Malovrh Špela Ženski SLO PGT 04:29:43 07:42:13
29 . 3085 MIKE ANDREA Ženski HUN 04:32:13 07:44:34
30 . 3055 Sorli Tina Ženski SLO PD Podbrdo 04:31:42 07:50:37
31 . 3161 KLEMEN DARIJA Ženski SLO KD LPP 04:43:44 07:59:12
32 . 3048 DUH MATEJA Ženski SLO 0.19125 08:02:57
33 . 3172 BAJŽELJ MOJCA Ženski SLO 04:46:02 08:03:44
34 . 3044 ROŽIČ ALENKA Ženski SLO 04:32:05 08:15:58
35 . 3091 LOGAR KATARINA Ženski SLO 04:43:59 08:19:35
36 . 3154 BAJŽELJ JANA Ženski SLO ŠKD RTV Slovenija 04:52:06 08:21:07
37 . 3187 Steblovnik Lili Ženski SLO 04:52:33 08:27:51
38 . 3144 Šorli Špela Ženski SLO Počasni a drzni 05:03:09 08:35:41
39 . 3109 Mohorič Mateja Ženski SLO 04:52:39 08:36:10
39 . 3110 Lorber Petra Ženski SLO 04:52:34 08:36:10
39 . 3004 Dugon Darja Ženski SLO vitezi dobrega teka 04:52:39 08:36:10
42 . 3073 Rebek Iris Ženski SLO 05:01:23 08:40:18
43 . 3119 Kodrič Dolores Ženski SLO 05:01:22 08:40:22
44 . 3043 BOLKA ANKA Ženski SLO 04:59:08 08:40:34
45 . 3132 ASCANIO CINZIA Ženski ITA 05:23:47 09:39:16
DNF46 . 3124 PAJNIČ NEŽA PIKA Ženski SLO DNF
DNF46 . 3003 PROKAJ MÁRIA Ženski HUN DNF
DNF46 . 3034 Čelesnik Tamara Ženski SLO ŠKD Mekinje 04:33:07 DNF

Komentarji