Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 11. Veronikin tek 2019

Tek Tekma:11. Veronikin tek 2019 Datum:12.10.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Time Več
KP - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 497 Deisinger Jonna
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:02:16.3 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:02:16.3
2 . 494 Rehar Zupan Tia
AK VELENJE
Ženski SLO AK VELENJE 00:02:19.8 >
Klub AK VELENJE
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:02:19.8
3 . 407 Krapež Kaja
Calcit Bike Team
Ženski SLO Calcit Bike Team 00:02:31.3 >
Klub Calcit Bike Team
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:02:31.3
4 . 482 Osolnik Rubi
OŠ FRANA ALBREHTA - NEVLJE
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA - NEVLJE 00:02:36.3 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA - NEVLJE
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:02:36.3
5 . 488 GORŠE MARIJA LARA
OŠ FRANA ALBREHTA- MEKINJE
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA- MEKINJE 00:02:37.9 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA- MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:02:37.9
6 . 495 Souidi Veronika
Ženski SLO 00:02:38.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:02:38.8
7 . 413 Hribar Hana
OŠ CIRIUS
Ženski SLO OŠ CIRIUS 00:02:43.7 >
Klub OŠ CIRIUS
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:02:43.7
8 . 500 Vrankar Zala
A SMO, A NISMO?
Ženski SLO A SMO, A NISMO? 00:02:44.1 >
Klub A SMO, A NISMO?
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:02:44.1
9 . 485 DANILOVIČ ANA
OŠ TOMA BREJCA
Ženski SLO OŠ TOMA BREJCA 00:02:44.5 >
Klub OŠ TOMA BREJCA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:02:44.5
10 . 493 BAŠA NEŽA
OŠ TOMA BREJCA
Ženski SLO OŠ TOMA BREJCA 00:02:45.7 >
Klub OŠ TOMA BREJCA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:02:45.7
11 . 483 RIFEL ANA
OŠ FRANA ALBREHTA - NEVLJE
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA - NEVLJE 00:02:47.0 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA - NEVLJE
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:02:47.0
12 . 478 KUHAR KAROLINA
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:02:54.6 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:02:54.6
13 . 498 Bezovšek Lea
Ženski SLO 00:02:55.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:02:55.3
14 . 480 Ferbežar Tamara
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:02.2 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:03:02.2
15 . 399 SPRUK Zoja
OŠTB
Ženski SLO OŠTB 00:03:03.6 >
Klub OŠTB
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:03:03.6
16 . 479 Ferbežar Patricija
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:06.9 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:03:06.9
17 . 487 Bezovšek Kaja
Ženski SLO 00:03:10.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:03:10.9
18 . 486 STEINBUCHER VESNA
OŠ TOMA BREJCA
Ženski SLO OŠ TOMA BREJCA 00:03:20.3 >
Klub OŠ TOMA BREJCA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:03:20.3
19 . 491 OŠAP NIKA
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:33.8 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:03:33.8
KP - MLAJšI DEčKI-M
1 . 406 Bajec Aljaž
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:02:10.1 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:02:10.1
2 . 410 Kuhar Matevž
OŠTB
Moški SLO OŠTB 00:02:10.4 >
Klub OŠTB
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:02:10.4
3 . 466 Korošec Žiga
TK TRISPORT EXOTERM
Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 00:02:13.6 >
Klub TK TRISPORT EXOTERM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:02:13.6
4 . 408 Krapež Jakob
Calcit Bike Team
Moški SLO Calcit Bike Team 00:02:15.1 >
Klub Calcit Bike Team
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:02:15.1
5 . 397 Juteršek Nejc
Calcit Bike Team
Moški SLO Calcit Bike Team 00:02:20.9 >
Klub Calcit Bike Team
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:02:20.9
6 . 455 Petek Luka
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:02:21.7 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:02:21.7
7 . 454 Janžekovič Erazem
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:02:26.2 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:02:26.2
8 . 462 Pavlin Filip
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:02:26.6 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:02:26.6
9 . 458 Klemen Jakob
OŠ FRANA ALBREHTA - NEVLJE
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA - NEVLJE 00:02:28.4 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA - NEVLJE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:02:28.4
10 . 465 Pate Urban
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:02:31.2 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:02:31.2
11 . 467 Prelec Žiga
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:02:31.8 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:02:31.8
12 . 468 Golič Blaž
Moški SLO 00:02:32.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:02:32.3
13 . 459 Pisek Jakob
OŠ FRANA ALBREHTA- MEKINJE
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA- MEKINJE 00:02:35.5 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA- MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:02:35.5
14 . 456 Puškar Žan
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:02:38.1 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:02:38.1
15 . 451 SAKELŠEK JAKOB
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:02:40.7 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:02:40.7
16 . 450 KLEMEN MATIC
OŠ FRANA ALBREHTA - NEVLJE
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA - NEVLJE 00:02:43.4 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA - NEVLJE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:02:43.4
17 . 461 MALEŽIČ FILIP
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:02:44.1 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:02:44.1
18 . 405 Bajec Žiga
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:02:45.1 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:02:45.1
19 . 448 HRIBAR ŽAN
OŠ FRANA ALBREHTA - NEVLJE
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA - NEVLJE 00:02:54.4 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA - NEVLJE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:02:54.4
20 . 409 VEHOVEC Bine
OŠTB
Moški SLO OŠTB 00:02:54.9 >
Klub OŠTB
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:02:54.9
21 . 464 Berginc Aljaž
Moški SLO 00:02:55.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:02:55.5
22 . 400 Uršič Rok
OŠFA
Moški SLO OŠFA 00:02:56.8 >
Klub OŠFA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:02:56.8
23 . 453 MALEŽIČ NACE
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:02:57.8 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:02:57.8
24 . 452 Končan Nace
Moški SLO 00:03:22.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:03:22.6
25 . 401 Smole Martin
Moški SLO 00:10:48.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:10:48.6
KP - DEKLICE-Ž
1 . 434 Dolinšek Viktorija
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:34.4 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:03:34.4
2 . 432 Pančur Zarja
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:03:43.0 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:03:43.0
3 . 402 Plankar Ula
OŠ Šmartno
Ženski SLO OŠ Šmartno 00:03:44.3 >
Klub OŠ Šmartno
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:03:44.3
4 . 430 UČAKAR ALINA
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:04:15.1 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:04:15.1
5 . 431 Puškar Maša
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:04:19.7 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:04:19.7
6 . 415 TAMANIĆ TAMARA
Ženski SLO 00:04:23.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:04:23.1
KP - DEčKI-M
1 . 424 Slemenšek Urban
OŠ BLANCA
Moški SLO OŠ BLANCA 00:03:31.5 >
Klub OŠ BLANCA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:03:31.5
2 . 422 ILAR Lun
OŠ OSKARJA KOVAčIčA
Moški SLO OŠ OSKARJA KOVAčIčA 00:03:37.8 >
Klub OŠ OSKARJA KOVAčIčA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:03:37.8
3 . 423 Petek Nejc
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:43.5 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:03:43.5
4 . 426 Rifel Anže
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:46.8 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:03:46.8
5 . 421 Černelič Matic
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:48.8 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:03:48.8
6 . 427 Rifel Nejc
TK TRISPORT EXOTERM
Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 00:04:12.3 >
Klub TK TRISPORT EXOTERM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:04:12.3
7 . 425 Souidi Martin
Moški SLO 00:04:12.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:04:12.9
8 . 414 ŠTUPAR JOŠT
Moški SLO 00:25:33.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:25:33.3
KP- STAREJšI DEčKI-M
1 . 418 ILAR NAL
OŠ OSKARJA KOVAčIčA
Moški SLO OŠ OSKARJA KOVAčIčA 00:02:58.9 >
Klub OŠ OSKARJA KOVAčIčA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:02:58.9
2 . 398 Bojanc Domen
TK Trisport Kamnik
Moški SLO TK Trisport Kamnik 00:03:02.8 >
Klub TK Trisport Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:03:02.8
3 . 396 Mežnar Matic
Moški SLO 00:03:17.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:03:17.1
4 . 419 Dacar Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:03:19.9 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:03:19.9
5 . 395 Černelič Maks
Moški SLO 00:03:23.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:03:23.2
KP - STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 420 Kranjec Zoja
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:44.6 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:03:44.6
KP - MLADINCI-M
1 . 33 Gaberšček Tobi
AD MASS LJ
Moški SLO AD MASS LJ 00:34:28.8 >
Klub AD MASS LJ
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:34:28.8
2 . 208 A. DAVID Pavlih
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip 00:38:41.9 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:38:41.9
3 . 32 Dacar Luka
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 00:39:38.7 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:39:38.7
4 . 182 ROLIH LAN
GSŠRM
Moški SLO GSŠRM 00:44:49.8 >
Klub GSŠRM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:44:49.8
5 . 176 MALI MATEJ
GSŠRM
Moški SLO GSŠRM 00:45:37.2 >
Klub GSŠRM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:45:37.2
6 . 177 WEINGERL JAN
GSŠRM
Moški SLO GSŠRM 00:55:52.9 >
Klub GSŠRM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:55:52.9
KP - ČLANICE-M
13 . 146 Kuhar Igor
Modra šola teka z AC Lovše
Moški SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:48:37.2 >
Klub Modra šola teka z AC Lovše
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:48:37.2
KP - ČLANICE-Ž
1 . 197 Černič Barbara
GIBIT
Ženski SLO GIBIT 00:39:18.9 >
Klub GIBIT
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:39:18.9
2 . 87 Skube Nives
AD OLIMPIK
Ženski SLO AD OLIMPIK 00:43:05.6 >
Klub AD OLIMPIK
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:43:05.6
3 . 90 Lončarek Anja
PULSE PERFORMANCE
Ženski SLO PULSE PERFORMANCE 00:43:39.7 >
Klub PULSE PERFORMANCE
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:43:39.7
4 . 98 Jerala Marjeta
LET'S DANCE
Ženski SLO LET'S DANCE 00:43:57.1 >
Klub LET'S DANCE
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:43:57.1
5 . 86 Ahačič Dominika
GIBIT
Ženski SLO GIBIT 00:44:38.3 >
Klub GIBIT
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:44:38.3
6 . 89 Šumah Ana
TK 3KM
Ženski SLO TK 3KM 00:45:48.9 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:45:48.9
7 . 97 Knez Tadeja
Ženski SLO 00:46:10.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:46:10.1
8 . 72 Šipelj Špela
Ženski SLO 00:46:25.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:46:25.6
9 . 95 Planko Nataša
TK TRISPORT
Ženski SLO TK TRISPORT 00:46:47.6 >
Klub TK TRISPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:46:47.6
10 . 74 Robnik Katarina
Ženski SLO 00:47:43.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:47:43.9
11 . 80 Kuhar Mateja
Ženski SLO 00:47:45.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:47:45.3
12 . 69 Souidi Katarina
Ženski SLO 00:48:15.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:48:15.5
14 . 68 Souidi Kristina
Ženski SLO 00:48:44.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:48:44.8
15 . 206 Lušina Manja
Šd Dražgoše
Ženski SLO Šd Dražgoše 00:48:45.8 >
Klub Šd Dražgoše
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:48:45.8
16 . 79 Lavrič Sabina
Ženski SLO 00:49:02.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:49:02.7
17 . 84 Dacar Darja
Ženski SLO 00:49:16.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:49:16.1
18 . 85 Slapar Karmen
TK TRISPORT EXOTERM
Ženski SLO TK TRISPORT EXOTERM 00:49:18.1 >
Klub TK TRISPORT EXOTERM
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:49:18.1
19 . 91 Peharc Maja
#ELITEJOGGERS
Ženski SLO #ELITEJOGGERS 00:49:38.4 >
Klub #ELITEJOGGERS
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:49:38.4
20 . 178 Bohorč Saša
Ženski SLO 00:50:27.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:50:27.0
21 . 173 Škafar Novak Urška
Ženski SLO 00:50:39.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:50:39.0
22 . 78 Mučič Tjaša
Ženski SLO 00:50:48.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:50:48.9
23 . 92 Sršen Petra
Ženski SLO 00:51:53.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:51:53.4
24 . 101 Žibert Darinka
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:52:05.2 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:52:05.2
25 . 70 Vraničar Maja
Ženski SLO 00:52:30.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:52:30.8
26 . 76 Petač Simona
Ženski SLO 00:52:33.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:52:33.0
27 . 183 Sitar Liza
Ženski SLO 00:53:18.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:53:18.1
28 . 145 Ložar Daša
Modra šola teka z AC Lovše
Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:53:58.2 >
Klub Modra šola teka z AC Lovše
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:53:58.2
29 . 156 Kuhar Sonja
Modra šola teka z AC Lovše
Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:54:03.6 >
Klub Modra šola teka z AC Lovše
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:54:03.6
30 . 83 Feužer Tamara
Ženski SLO 00:54:20.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:54:20.6
31 . 161 ŠTRAJHAR MATEJA
Modra šola teka z AC Lovše
Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:54:29.6 >
Klub Modra šola teka z AC Lovše
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:54:29.6
32 . 73 šemrov Sara
Ženski SLO 00:54:34.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:54:34.5
33 . 151 HOSTNIK MARJANA
Modra šola teka z AC Lovše
Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:54:44.0 >
Klub Modra šola teka z AC Lovše
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:54:44.0
34 . 75 Pezdirc Katarina
GRAJSKA TERASA
Ženski SLO GRAJSKA TERASA 00:54:55.3 >
Klub GRAJSKA TERASA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:54:55.3
35 . 77 Nikovski Damjana
Ženski SLO 00:55:39.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:55:39.9
36 . 169 ROBNIK ROMANA
Ženski SLO 00:56:05.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:56:05.2
37 . 158 Cestnik Andreja
Modra šola teka z AC Lovše
Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:57:02.6 >
Klub Modra šola teka z AC Lovše
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:57:02.6
38 . 93 Premk Mateja
Ženski SLO 00:57:34.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:57:34.6
39 . 204 MARKELC Tanja
Ženski SLO 00:58:10.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:58:10.6
40 . 67 Jerala Ana
LET'S DANCE
Ženski SLO LET'S DANCE 00:58:13.3 >
Klub LET'S DANCE
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:58:13.3
41 . 153 Kovačič Simona
Modra šola teka z AC Lovše
Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:58:14.7 >
Klub Modra šola teka z AC Lovše
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:58:14.7
42 . 190 PRELESNIK Mateja
Ženski SLO 00:58:38.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:58:38.7
43 . 143 Miklič Tanja
Modra šola teka z AC Lovše
Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:59:04.3 >
Klub Modra šola teka z AC Lovše
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:59:04.3
44 . 71 Vek Marusa
Ženski SLO 00:59:12.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:59:12.8
45 . 159 BELE ANDREJA
Modra šola teka z AC Lovše
Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:59:48.2 >
Klub Modra šola teka z AC Lovše
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:59:48.2
46 . 96 Mali Pisek Urša
Ženski SLO 00:59:49.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:59:49.1
47 . 148 Kuhar Spela
Modra šola teka z AC Lovše
Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:59:51.3 >
Klub Modra šola teka z AC Lovše
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:59:51.3
48 . 88 Žnidar Nina
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 01:02:50.4 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 01:02:50.4
49 . 99 Cerar Brigita
Ženski SLO 01:02:56.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 01:02:56.3
50 . 155 RAZPOTNIK DAMJANA
Modra šola teka z AC Lovše
Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 01:03:29.9 >
Klub Modra šola teka z AC Lovše
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 01:03:29.9
51 . 81 Kadivec Mirta
Ženski SLO 01:08:42.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 01:08:42.3
52 . 179 Kanižar Joži
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 01:08:50.3 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 01:08:50.3
KP - ČLANI A-M
1 . 201 Zorman Dejan
Moški SLO 00:34:40.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:34:40.5
2 . 27 Florjanič Marko
ŠD SUHADOLE
Moški SLO ŠD SUHADOLE 00:36:16.4 >
Klub ŠD SUHADOLE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:36:16.4
3 . 14 Malovrh Matevž
TSK BLED
Moški SLO TSK BLED 00:38:54.5 >
Klub TSK BLED
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:38:54.5
4 . 40 Frantar Primož
TK TRISPORT EXOTERM
Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 00:39:16.2 >
Klub TK TRISPORT EXOTERM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:39:16.2
5 . 200 DURIČ Gregor
Moški SLO 00:39:35.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:39:35.8
6 . 38 Sušnik Aleš
TK TRISPORT EXOTERM
Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 00:40:47.2 >
Klub TK TRISPORT EXOTERM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:40:47.2
7 . 12 Meh Blaž
Moški SLO 00:40:49.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:40:49.2
8 . 35 Golob Urban
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:41:09.3 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:41:09.3
9 . 4 Sosič Andrej
Moški SLO 00:41:13.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:41:13.3
10 . 11 Nadvešnik Tadej
Moški SLO 00:41:45.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:41:45.2
11 . 37 Zore Žiga
TK TRISPORT EXOTERM
Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 00:41:47.8 >
Klub TK TRISPORT EXOTERM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:41:47.8
12 . 1 Jerala Jakob
LET'S DANCE
Moški SLO LET'S DANCE 00:41:52.9 >
Klub LET'S DANCE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:41:52.9
13 . 34 Potočnik Uroš
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:42:42.7 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:42:42.7
14 . 30 Božič Žiga
Moški SLO 00:42:55.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:42:55.8
15 . 36 Škrbinc Sašo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:43:01.7 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:43:01.7
16 . 25 Golič Danijel
Moški SLO 00:43:38.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:43:38.4
17 . 203 ABRAM Igor
Moški SLO 00:44:10.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:44:10.9
18 . 31 Benedičič Žiga
Moški SLO 00:45:05.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:45:05.4
19 . 202 POLJANŠEK Anže
FC Liverpool
Moški SLO FC Liverpool 00:45:07.1 >
Klub FC Liverpool
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:45:07.1
20 . 29 Brudar Sandi
Moški SLO 00:46:02.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:46:02.5
21 . 42 Ahačič Matic
#ELITEJOGGERS
Moški SLO #ELITEJOGGERS 00:47:21.6 >
Klub #ELITEJOGGERS
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:47:21.6
22 . 7 Osolnik Simon
Moški SLO 00:47:31.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:47:31.8
23 . 191 KEMPERL Primož
Moški SLO 00:47:41.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:47:41.1
24 . 21 Jukovič Gorazd
#REKREATIVCI
Moški SLO #REKREATIVCI 00:48:16.1 >
Klub #REKREATIVCI
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:48:16.1
25 . 198 VEČERNIK Matjaž
ŠD HSE
Moški SLO ŠD HSE 00:48:26.8 >
Klub ŠD HSE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:48:26.8
26 . 205 Lušina Mitja
ŠD Dražgoše
Moški SLO ŠD Dražgoše 00:48:32.9 >
Klub ŠD Dražgoše
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:48:32.9
27 . 193 HRAST Rok
Moški SLO 00:48:38.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:48:38.5
28 . 20 Kajtna Domen
Moški SLO 00:49:06.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:49:06.5
29 . 39 Kotnik Nejc
TK TRISPORT EXOTERM
Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 00:49:23.0 >
Klub TK TRISPORT EXOTERM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:49:23.0
30 . 16 Kumar Anže
Moški SLO 00:49:34.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:49:34.6
31 . 19 Kocjan Aleš
ŠPORTNO DRUšTVO RTV
Moški SLO ŠPORTNO DRUšTVO RTV 00:49:48.9 >
Klub ŠPORTNO DRUšTVO RTV
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:49:48.9
32 . 10 Najdek Željko
Moški SLO 00:50:01.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:50:01.2
33 . 3 Surina Samo
Moški SLO 00:50:53.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:50:53.3
34 . 9 Narat Klemen
Moški SLO 00:51:30.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:51:30.4
35 . 181 Krusic Matevz
TRISPORT
Moški SLO TRISPORT 00:52:13.2 >
Klub TRISPORT
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:52:13.2
36 . 168 KOMATAR LUKA
Moški SLO 00:52:14.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:52:14.1
37 . 5 šorn Sebastijan
Moški SLO 00:53:41.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:53:41.1
38 . 18 Kolarič Martin
Moški SLO 00:54:34.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:54:34.8
39 . 28 Drofenik Timotej
Moški SLO 00:55:35.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:55:35.2
40 . 6 Satler Žiga
Moški SLO 00:55:37.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:55:37.5
41 . 164 ŽNIDAR Taj
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO 01:02:31.4 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:02:31.4
42 . 180 KANIŽAR MARK
Telovadnica Janja
Moški SLO Telovadnica Janja 01:08:50.4 >
Klub Telovadnica Janja
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:08:50.4
KP - ČLANI B-M
1 . 59 Volkar Franci
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:35:03.6 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:35:03.6
2 . 58 Bertoncelj Uroš
ŠD KOLOKA
Moški SLO ŠD KOLOKA 00:35:23.3 >
Klub ŠD KOLOKA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:35:23.3
3 . 60 Sitar Denis
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:38:44.6 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:38:44.6
4 . 57 Smodič Aleš
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 00:39:00.4 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:39:00.4
5 . 185 Arbajter Iztok
TK Trisport Kamnik
Moški SLO TK Trisport Kamnik 00:39:08.9 >
Klub TK Trisport Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:39:08.9
6 . 62 Petek Tomo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:39:40.3 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:39:40.3
7 . 63 Vučko Vlado
TK TRISPORT EXOTERM
Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 00:40:20.7 >
Klub TK TRISPORT EXOTERM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:40:20.7
8 . 51 Iglič Robert
Moški SLO 00:40:25.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:40:25.2
9 . 54 Esih Uroš
Moški SLO 00:41:12.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:41:12.0
10 . 188 Pečjak Vinko
Moški SLO 00:42:10.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:42:10.7
11 . 64 Flek Marko
GIBIT
Moški SLO GIBIT 00:42:48.3 >
Klub GIBIT
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:42:48.3
12 . 65 Ferbežar Gregor
SLOVENSKA VOJSKA
Moški SLO SLOVENSKA VOJSKA 00:43:27.2 >
Klub SLOVENSKA VOJSKA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:43:27.2
13 . 199 Kutoša David
Moški SLO 00:43:35.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:43:35.5
14 . 160 Primožić Matej
Modra šola teka z AC Lovše
Moški SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:44:41.4 >
Klub Modra šola teka z AC Lovše
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:44:41.4
15 . 43 Šuštar Uroš
Moški SLO 00:44:58.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:44:58.2
16 . 55 Bohorč Miha
Moški SLO 00:45:13.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:45:13.1
17 . 163 Juteršek Miha
Količevo Karton
Moški SLO Količevo Karton 00:45:32.3 >
Klub Količevo Karton
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:45:32.3
18 . 49 Kalan Damijan
Moški SLO 00:45:35.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:45:35.1
19 . 44 Serko Matevž
IPA RK LJUBLJANA - SIWIM TEAM
Moški SLO IPA RK LJUBLJANA - SIWIM TEAM 00:46:45.2 >
Klub IPA RK LJUBLJANA - SIWIM TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:46:45.2
20 . 53 Gvardjančič Davor
Moški SLO 00:47:49.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:47:49.6
21 . 48 Končar Boštjan
Moški SLO 00:48:59.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:48:59.9
22 . 52 Hansel Frank
ŠK E.M.I.
Moški SLO ŠK E.M.I. 00:50:30.9 >
Klub ŠK E.M.I.
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:50:30.9
23 . 186 Prosen Robert
Calcit Basketball
Moški SLO Calcit Basketball 00:51:25.2 >
Klub Calcit Basketball
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:51:25.2
24 . 45 Prešeren Matjaž
Moški SLO 00:51:31.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:51:31.7
25 . 61 Tuhinski Toni
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:53:21.6 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:53:21.6
26 . 174 BELE JOŽE
Moški SLO 00:53:34.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:53:34.9
27 . 184 PERŠIN Boštjan
Moški SLO 00:54:20.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:54:20.6
28 . 157 CESTNIK BOŠTJAN
Modra šola teka z AC Lovše
Moški SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:54:57.1 >
Klub Modra šola teka z AC Lovše
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:54:57.1
29 . 46 Lončar Primož
Moški SLO 00:55:02.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:55:02.8
KP - VETERANI A-M
1 . 102 Wagner Tomas
AUTO SOWA
Moški SLO AUTO SOWA 00:37:23.4 >
Klub AUTO SOWA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:37:23.4
2 . 192 KIRM Jože
Blejski vitezi
Moški SLO Blejski vitezi 00:40:59.7 >
Klub Blejski vitezi
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:40:59.7
3 . 114 Kveder Lado
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:41:05.5 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:41:05.5
4 . 115 Bajec Herman
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:41:42.7 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:41:42.7
5 . 195 Kemperl Bojan
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 00:44:40.2 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:44:40.2
6 . 194 TEKAVČIČ Anže
Moški SLO 00:45:31.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:45:31.7
7 . 118 Perko Mirko
CANIFIT TEAM
Moški SLO CANIFIT TEAM 00:45:36.9 >
Klub CANIFIT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:45:36.9
8 . 109 Marolt Darko
RADOLCA
Moški SLO RADOLCA 00:46:21.8 >
Klub RADOLCA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:46:21.8
9 . 209 Valant Rajko
TEČEMO Z NASMEHOM
Moški SLO TEČEMO Z NASMEHOM 00:47:35.9 >
Klub TEČEMO Z NASMEHOM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:47:35.9
10 . 106 Primc Marko
Moški SLO 00:47:42.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:47:42.8
11 . 105 Snedec Franci
Moški SLO 00:48:01.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:48:01.5
12 . 103 Vrankar Lojze
Moški SLO 00:48:08.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:48:08.4
13 . 116 Sršen Rajko
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:49:10.3 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:49:10.3
14 . 172 šavli Peter
Moški SLO 00:50:10.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:50:10.7
15 . 108 Nagode Mitja
Moški SLO 00:50:12.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:50:12.8
16 . 113 Dzamastagic Senad
Moški SLO 00:50:54.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:50:54.5
17 . 162 Mav Igor
Količevo Karton
Moški SLO Količevo Karton 00:51:17.7 >
Klub Količevo Karton
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:51:17.7
18 . 104 Vek Vital
Moški SLO 00:59:12.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:59:12.1
19 . 107 Omovšek Andrej
LESPAL
Moški SLO LESPAL 00:59:19.5 >
Klub LESPAL
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:59:19.5
KP - VETERANI B-M
1 . 128 Jerič Miha
ŠD DIVJI ZAJCI
Moški SLO ŠD DIVJI ZAJCI 00:39:51.7 >
Klub ŠD DIVJI ZAJCI
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:39:51.7
2 . 130 Klemenc Tone
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:47:04.3 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:47:04.3
3 . 189 Suhadolnik Jani
Team BTS Company
Moški SLO Team BTS Company 00:48:39.9 >
Klub Team BTS Company
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:48:39.9
4 . 127 Jelenc Vid
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 00:49:45.3 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:49:45.3
5 . 122 Rajgelj Franci
Moški SLO 00:50:40.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:50:40.1
6 . 121 Ručigaj Zdravc
ŠD PRESERJE
Moški SLO ŠD PRESERJE 00:51:36.8 >
Klub ŠD PRESERJE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:51:36.8
7 . 207 VELECHOVSKY Tomaž
Čili tekači
Moški SLO Čili tekači 00:53:02.8 >
Klub Čili tekači
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:53:02.8
8 . 125 Kemperl Zvonko
ŠD Menina
Moški SLO ŠD Menina 00:53:28.7 >
Klub ŠD Menina
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:53:28.7
9 . 129 Petek Tone
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:54:21.9 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:54:21.9
10 . 123 Mišov Dragan
Moški SLO 00:58:32.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:58:32.8
KP - VETERANKE-Ž
1 . 187 Grm Ksenija
KinVital
Ženski SLO KinVital 00:44:13.8 >
Klub KinVital
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:44:13.8
2 . 141 Robida Mira
ŠD SKB
Ženski SLO ŠD SKB 00:48:28.6 >
Klub ŠD SKB
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:48:28.6
3 . 165 Mohorič Janja
Ženski SLO 00:48:57.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:48:57.4
4 . 138 Absec Aneta
VZAJEMNA
Ženski SLO VZAJEMNA 00:49:25.4 >
Klub VZAJEMNA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:49:25.4
5 . 139 Milič Marinka
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:50:15.8 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:50:15.8
6 . 134 Srečnik Lilijana
Ženski SLO 00:50:26.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:50:26.6
7 . 136 Frišek Stanka
Ženski SLO 00:51:44.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:51:44.6
8 . 132 Slapnik Marta
Ženski SLO 00:51:59.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:51:59.1
9 . 137 Bolta Nina
BANčNO šPORTNO DRUšTVO NLB D.D.
Ženski SLO BANčNO šPORTNO DRUšTVO NLB D.D. 00:53:13.7 >
Klub BANčNO šPORTNO DRUšTVO NLB D.D.
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:53:13.7
10 . 170 PURNAT ZVONKA
Ženski SLO 00:55:41.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:55:41.0
11 . 167 Koprivšek Justina
Brez kluba
Ženski SLO Brez kluba 00:56:53.4 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:56:53.4
12 . 154 klemen tatjana
Modra šola teka z AC Lovše
Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:57:32.1 >
Klub Modra šola teka z AC Lovše
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:57:32.1
13 . 133 Primc Vida
Ženski SLO 00:59:03.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:59:03.5
14 . 144 žlebnik Stanislava
Modra šola teka z AC Lovše
Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 00:59:05.1 >
Klub Modra šola teka z AC Lovše
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:59:05.1
15 . 140 Udovič Vida
LJUBLJANSKI TEKAČI
Ženski SLO LJUBLJANSKI TEKAČI 01:01:08.7 >
Klub LJUBLJANSKI TEKAČI
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 01:01:08.7
16 . 166 NOVAK JOŽICA
Ženski SLO 01:03:38.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 01:03:38.9
17 . 196 ŠRBINC Štefka
ŠD Šmartno
Ženski SLO ŠD Šmartno 01:04:29.4 >
Klub ŠD Šmartno
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 01:04:29.4
18 . 147 Regent Tatjana
Modra šola teka z AC Lovše
Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 01:09:20.6 >
Klub Modra šola teka z AC Lovše
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 01:09:20.6
19 . 150 Fistrovič Andreja
Modra šola teka z AC Lovše
Ženski SLO Modra šola teka z AC Lovše 01:09:20.7 >
Klub Modra šola teka z AC Lovše
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 01:09:20.7
20 . 135 Jurič Erna
Ženski SLO 01:10:11.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 01:10:11.3

Komentarji

 

Mobile content