Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: XC Bale pod zvijezdama 2019

Gorsko kolesarstvo XCM Tekma:XC Bale pod zvijezdama 2019 Datum:22.08.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Laps Rezultat Gap Več
KADETI -IK-M
1 . 3 Peruško Ivan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 7 54:34,8 - >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 7
Rezultat: 54:34,8
Gap: -
2 . 47 Ivančić Giani
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 7 1:00:11,9 +05:37.0 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 7
Rezultat: 1:00:11,9
Gap: +05:37.0
3 . 7 LAMPIČ Bor
Moški SLO 5 1:04:11,1 -2 LAP >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 5
Rezultat: 1:04:11,1
Gap: -2 LAP
4 . 35 PRIMC Gal
Moški SLO 4 55:16,4 -3 LAP >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 4
Rezultat: 55:16,4
Gap: -3 LAP
SENIORI -IK-M
1 . 34 EVERS Paoul
Moški 7 56:08,5 - >
Klub
Država
Spol: Moški
Laps: 7
Rezultat: 56:08,5
Gap: -
2 . 20 Jovanović - Verbanac Alen
Moški CRO 7 57:35,8 +01:27.3 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 7
Rezultat: 57:35,8
Gap: +01:27.3
3 . 33 Jakóbowski Błażej
WGR TEAM
Moški POL WGR TEAM 7 58:56,7 +02:48.2 >
Klub WGR TEAM
Država POL
Spol: Moški
Laps: 7
Rezultat: 58:56,7
Gap: +02:48.2
4 . 42 Petrović Ivan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 6 56:34,9 -1 LAP >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 56:34,9
Gap: -1 LAP
MASTER A -IK-M
1 . 1 Sikošek Gregor
JB Team – Novo Mesto
Moški SLO JB Team – Novo Mesto 7 52:51,0 - >
Klub JB Team – Novo Mesto
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 7
Rezultat: 52:51,0
Gap: -
2 . 2 Macan Ronald
BK AXA
Moški CRO BK AXA 7 56:09,1 +03:18.1 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 7
Rezultat: 56:09,1
Gap: +03:18.1
3 . 18 Bobolanović Tihomir
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 7 1:00:13,7 +07:22.7 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 7
Rezultat: 1:00:13,7
Gap: +07:22.7
4 . 10 Vratovic Ivan
BK Parenzana
Moški CRO BK Parenzana 6 55:58,7 -1 LAP >
Klub BK Parenzana
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 55:58,7
Gap: -1 LAP
5 . 43 Gulić Marko
Moški CRO 6 56:25,3 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 56:25,3
Gap: -1 LAP
6 . 25 Gomišček Gaber
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 1:00:30,5 -1 LAP >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 1:00:30,5
Gap: -1 LAP
7 . 38 Horvat Bojan
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 6 1:02:26,0 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 1:02:26,0
Gap: -1 LAP
8 . 44 Rajič Zdravko
Moški CRO 5 54:46,8 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Rezultat: 54:46,8
Gap: -2 LAP
9 . 11 Pavlić Marino
BK Parenzana
Moški CRO BK Parenzana 5 55:20,0 -2 LAP >
Klub BK Parenzana
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Rezultat: 55:20,0
Gap: -2 LAP
10 . 8 STEPČIĆ Manuel
Moški CRO 5 56:05,0 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Rezultat: 56:05,0
Gap: -2 LAP
11 . 37 Dellabernardina David
BK AXA
Moški CRO BK AXA 5 56:48,2 -2 LAP >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Rezultat: 56:48,2
Gap: -2 LAP
12 . 12 Pilat Davor
BK Parenzana
Moški CRO BK Parenzana 5 1:07:12,7 -2 LAP >
Klub BK Parenzana
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Rezultat: 1:07:12,7
Gap: -2 LAP
DNF 27 MOSCARDA Fabio
Moški CRO 3 46:18,7 3 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 3
Rezultat: 46:18,7
Gap: 3 LAP
MASTER B -IK-M
1 . 31 Bartolich Alessandro
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 7 1:00:06,5 - >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 7
Rezultat: 1:00:06,5
Gap: -
2 . 32 Vukmir Roberto
BK PULA
Moški CRO BK PULA 7 1:00:12,3 +00:05.8 >
Klub BK PULA
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 7
Rezultat: 1:00:12,3
Gap: +00:05.8
3 . 26 Kralj Dean
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 7 1:00:17,6 +00:11.0 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 7
Rezultat: 1:00:17,6
Gap: +00:11.0
4 . 4 Šestan Danijel
Moški CRO 7 1:00:30,1 +00:23.5 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 7
Rezultat: 1:00:30,1
Gap: +00:23.5
5 . 40 Božić Igor
Moški CRO 7 1:00:42,4 +00:35.8 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 7
Rezultat: 1:00:42,4
Gap: +00:35.8
6 . 23 Zec Milko
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 7 1:00:43,7 +00:37.1 >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 7
Rezultat: 1:00:43,7
Gap: +00:37.1
7 . 69 Kliba Kristian
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 6 53:00,5 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 53:00,5
Gap: -1 LAP
8 . 39 Peteh Emil
Moški CRO 6 55:14,6 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 55:14,6
Gap: -1 LAP
9 . 30 ŽUFIĆ Alen
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 6 56:02,8 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 56:02,8
Gap: -1 LAP
10 . 28 Crljenica Manuel
BK PULA
Moški CRO BK PULA 6 56:13,3 -1 LAP >
Klub BK PULA
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 56:13,3
Gap: -1 LAP
11 . 29 Kuhar Bojan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 6 56:34,4 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 56:34,4
Gap: -1 LAP
12 . 46 BERNICH Igor
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 6 57:31,8 -1 LAP >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 57:31,8
Gap: -1 LAP
13 . 22 Orzan Michele
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 6 1:02:25,7 -1 LAP >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 1:02:25,7
Gap: -1 LAP
14 . 45 Mišan Dragan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 5 55:21,6 -2 LAP >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Rezultat: 55:21,6
Gap: -2 LAP
15 . 24 Vigini Manuel
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 3 52:56,1 -4 LAP >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 3
Rezultat: 52:56,1
Gap: -4 LAP
DNF 5 PAVISIĆ Robert
TRIATLON Augsburg
Moški DEU TRIATLON Augsburg 5 52:39,2 5 LAP >
Klub TRIATLON Augsburg
Država DEU
Spol: Moški
Laps: 5
Rezultat: 52:39,2
Gap: 5 LAP
DNF 6 Sobot Filip
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 27:24,8 3 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 3
Rezultat: 27:24,8
Gap: 3 LAP
DNS 71 Glavić Relvis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 0 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 0
Rezultat:
Gap:
MASTER C/D -IK-M
1 . 17 Marassi Giovanni
A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 7 1:00:45,3 - >
Klub A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 7
Rezultat: 1:00:45,3
Gap: -
2 . 64 Bukovac Denis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 6 54:05,0 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 54:05,0
Gap: -1 LAP
3 . 19 Hrelja Robert
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 6 55:14,0 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 55:14,0
Gap: -1 LAP
4 . 41 Petrović Igor
BK AXA
Moški CRO BK AXA 6 58:47,8 -1 LAP >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 58:47,8
Gap: -1 LAP
5 . 14 Pušić Željko
Moški CRO 6 1:03:25,6 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 1:03:25,6
Gap: -1 LAP
6 . 16 Rosini Giuliano
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 5 55:28,1 -2 LAP >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Rezultat: 55:28,1
Gap: -2 LAP
7 . 50 Fabac Patrik
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 56:17,4 -2 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Rezultat: 56:17,4
Gap: -2 LAP
SENIORKE -IK-Ž
1 . 15 Cherin Silvana
XC TEAM TRIESTE
Ženski ITA XC TEAM TRIESTE 4 53:00,7 - >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
Laps: 4
Rezultat: 53:00,7
Gap: -
JUNIORI-IK-M
1 . 48 Bertović Noa
BK AXA
Moški CRO BK AXA 7 1:00:11,1 - >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 7
Rezultat: 1:00:11,1
Gap: -
2 . 9 Pilat Noel
Moški CRO 6 54:57,1 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 54:57,1
Gap: -1 LAP
3 . 21 KERN Gašpar
BKG Tuškanac
Moški CRO BKG Tuškanac 6 57:26,9 -1 LAP >
Klub BKG Tuškanac
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Rezultat: 57:26,9
Gap: -1 LAP
JUNIORKE -IK-Ž
1 . 36 SIMONS Kirste
Ženski 6 1:02:46,2 - >
Klub
Država
Spol: Ženski
Laps: 6
Rezultat: 1:02:46,2
Gap: -

Komentarji

 

Mobile content