Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XC Bale pod zvijezdama 2019

Gorsko kolesarstvo XCM Tekma:XC Bale pod zvijezdama 2019 Datum:22.08.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Laps Rezultat Gap
KADETI -IK-M
1 . 3 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA 7 54:34,8 -
2 . 47 Ivančić Giani Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 7 1:00:11,9 +05:37.0
3 . 7 LAMPIČ Bor Moški SLO 5 1:04:11,1 -2 LAP
4 . 35 PRIMC Gal Moški SLO 4 55:16,4 -3 LAP
SENIORI -IK-M
1 . 34 EVERS Paoul Moški 7 56:08,5 -
2 . 20 Jovanović - Verbanac Alen Moški CRO 7 57:35,8 +01:27.3
3 . 33 Jakóbowski Błażej Moški POL WGR TEAM 7 58:56,7 +02:48.2
4 . 42 Petrović Ivan Moški CRO BK AXA 6 56:34,9 -1 LAP
MASTER A -IK-M
1 . 1 Sikošek Gregor Moški SLO JB Team – Novo Mesto 7 52:51,0 -
2 . 2 Macan Ronald Moški CRO BK AXA 7 56:09,1 +03:18.1
3 . 18 Bobolanović Tihomir Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 7 1:00:13,7 +07:22.7
4 . 10 Vratovic Ivan Moški CRO BK Parenzana 6 55:58,7 -1 LAP
5 . 43 Gulić Marko Moški CRO 6 56:25,3 -1 LAP
6 . 25 Gomišček Gaber Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 1:00:30,5 -1 LAP
7 . 38 Horvat Bojan Moški CRO BK POREČ 6 1:02:26,0 -1 LAP
8 . 44 Rajič Zdravko Moški CRO 5 54:46,8 -2 LAP
9 . 11 Pavlić Marino Moški CRO BK Parenzana 5 55:20,0 -2 LAP
10 . 8 STEPČIĆ Manuel Moški CRO 5 56:05,0 -2 LAP
11 . 37 Dellabernardina David Moški CRO BK AXA 5 56:48,2 -2 LAP
12 . 12 Pilat Davor Moški CRO BK Parenzana 5 1:07:12,7 -2 LAP
DNF 27 MOSCARDA Fabio Moški CRO 3 46:18,7 3 LAP
MASTER B -IK-M
1 . 31 Bartolich Alessandro Moški ITA MBC TRIESTE 7 1:00:06,5 -
2 . 32 Vukmir Roberto Moški CRO BK PULA 7 1:00:12,3 +00:05.8
3 . 26 Kralj Dean Moški ITA MBC TRIESTE 7 1:00:17,6 +00:11.0
4 . 4 Šestan Danijel Moški CRO 7 1:00:30,1 +00:23.5
5 . 40 Božić Igor Moški CRO 7 1:00:42,4 +00:35.8
6 . 23 Zec Milko Moški CRO BBK GROŽNJAN 7 1:00:43,7 +00:37.1
7 . 69 Kliba Kristian Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 6 53:00,5 -1 LAP
8 . 39 Peteh Emil Moški CRO 6 55:14,6 -1 LAP
9 . 30 Žufić Alen Moški CRO BK ŽMINJ 6 56:02,8 -1 LAP
10 . 28 Crljenica Manuel Moški CRO BK PULA 6 56:13,3 -1 LAP
11 . 29 Kuhar Bojan Moški CRO BK ŽMINJ 6 56:34,4 -1 LAP
12 . 46 BERNICH Igor Moški CRO BBK GROŽNJAN 6 57:31,8 -1 LAP
13 . 22 Orzan Michele Moški CRO BBK GROŽNJAN 6 1:02:25,7 -1 LAP
14 . 45 Mišan Dragan Moški CRO BK AXA 5 55:21,6 -2 LAP
15 . 24 Vigini Manuel Moški CRO BBK GROŽNJAN 3 52:56,1 -4 LAP
DNF 5 PAVISIĆ Robert Moški DEU TRIATLON Augsburg 5 52:39,2 5 LAP
DNF 6 Sobot Filip Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 27:24,8 3 LAP
DNS 71 Glavić Relvis Moški CRO BK NOVIGRAD 0
MASTER C/D -IK-M
1 . 17 Marassi Giovanni Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 7 1:00:45,3 -
2 . 64 Bukovac Denis Moški CRO BK NOVIGRAD 6 54:05,0 -1 LAP
3 . 19 Hrelja Robert Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 6 55:14,0 -1 LAP
4 . 41 Petrović Igor Moški CRO BK AXA 6 58:47,8 -1 LAP
5 . 14 Pušić Željko Moški CRO 6 1:03:25,6 -1 LAP
6 . 16 Rosini Giuliano Moški ITA XC TEAM TRIESTE 5 55:28,1 -2 LAP
7 . 50 Fabac Patrik Moški CRO BK NOVIGRAD 5 56:17,4 -2 LAP
SENIORKE -IK-Ž
1 . 15 Cherin Silvana Ženski ITA XC TEAM TRIESTE 4 53:00,7 -
JUNIORI-IK-M
1 . 48 Bertović Noa Moški CRO BK AXA 7 1:00:11,1 -
2 . 9 Pilat Noel Moški CRO 6 54:57,1 -1 LAP
3 . 21 KERN Gašpar Moški CRO BKG Tuškanac 6 57:26,9 -1 LAP
JUNIORKE -IK-Ž
1 . 36 SIMONS Kirste Ženski 6 1:02:46,2 -

Komentarji