Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XCP/XCM Bale 2019 - staza B

Gorsko kolesarstvo XCM Tekma:XCP/XCM Bale 2019 - staza B Datum:14.07.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Rezultat Gap
KADETI -IK-M
1 . 106 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA 1:14:00,8 -
2 . 148 Aksnes Bendiks Moški VIGRESTAD SK 1:14:05,1 +00:04,2
3 . 150 Haugstad Magne Moški VIGRESTAD SK 1:15:56,5 +01:55,6
4 . 153 Ivančić Giani Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1:20:59,7 +06:58,9
5 . 118 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:23:48,8 +09:48,0
SENIORI -IK-M
1 . 103 Mandić Dalin Moški CRO Individual / Pula 1:38:00,5 -
MASTER A -IK-M
1 . 132 Žužić Danijel Moški CRO BBK ISTRA BIKE 1:20:30,1 -
2 . 125 Seccareccia Boris Moški CRO BK OPATIJA-2010 1:20:51,7 +00:21,6
3 . 154 Gulić Marko Moški CRO INDIVIDUAL 1:30:11,1 +09:41,0
4 . 145 Horvat Bojan Moški CRO BK POREČ 1:35:27,7 +14:57,6
5 . 105 Žgomba Nenad Moški CRO BK AXA 1:39:59,2 +19:29,1
6 . 141 JUHAS Tomislav Moški CRO Individual / Pula 1:44:03,6 +23:33,5
7 . 104 červar Danijel Moški CRO BK AXA 1:47:01,4 +26:31,3
8 . 155 Rajič Zdravko Moški CRO INDIVIDUAL 1:48:49,3 +28:19,2
9 . 119 Dellabernardina David Moški CRO BK AXA 1:51:07,8 +30:37,7
10 . 101 STEPČIĆ Manuel Moški CRO Individual / Labin 1:53:14,4 +32:44,3
MASTER B -IK-M
1 . 115 Tečić Ivan Moški CRO BK CAMPETTO 1:19:10,6 -
2 . 149 Aksnes Atle Moški VIGRESTAD SK 1:21:25,2 +02:14,5
3 . 109 HAGEMANN Tom Moški DEU Hamburg 1:21:28,5 +02:17,8
4 . 107 Kosmac Teodor Moški SLO / 1:22:39,9 +03:29,2
5 . 117 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:23:48,8 +04:38,1
6 . 116 Širca Klemen Moški SLO 1:24:06,1 +04:55,5
7 . 136 Kuhar Bojan Moški CRO BK ŽMINJ 1:28:49,3 +09:38,7
8 . 140 Mohorović Endi Moški CRO Individual / Pula 1:29:22,7 +10:12,0
9 . 113 Tržan Boštjan Moški SLO Bled bike Festival 1:30:12,8 +11:02,1
10 . 135 Žufić Alen Moški CRO BK ŽMINJ 1:34:19,7 +15:09,0
11 . 124 Zohil Ivan Moški CRO BK ŽMINJ 1:37:09,4 +17:58,7
12 . 157 varga igor Moški CRO ŽUMBERAK TRAIL 1:40:46,5 +21:35,8
13 . 147 VOLD Martin Moški VIGRESTAD SK 1:43:03,7 +23:53,0
14 . 156 Kovačić Zoran Moški CRO ŽUMBERAK TRAIL 1:43:39,9 +24:29,2
15 . 130 Lalić Saša Moški CRO INDIVIDUAL / Poreč 1:44:07,3 +24:56,6
16 . 151 Radović Denis Moški CRO INDIVIDUAL 1:49:44,6 +30:33,9
17 . 146 FJELLANGER Hans Moški VIGRESTAD SK 1:52:13,2 +33:02,5
18 . 131 Biljan Danijel Moški CRO Individual / Krk 1:52:42,1 +33:31,5
19 . 159 Budinšćak Mladen Moški CRO ŽUMBERAK TRAIL 1:55:05,8 +35:55,1
20 . 152 MIŠAN Dragan Moški CRO BK AXA 2:05:50,9 +46:40,2
DSQ 102 Zidarić Goran Moški CRO BK BUZET DSQ
MASTER C/D -IK-M
1 . 138 Radmanović Dario Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 1:18:08,5 -
2 . 127 Bonas Drago Moški CRO INDIVIDUAL 1:19:10,2 +01:01,7
3 . 114 BENIC ALFREDO Moški CRO BK CAMPETTO 1:20:28,5 +02:20,0
4 . 158 Kliba Valter Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1:20:52,2 +02:43,7
5 . 108 Hrelja Robert Moški CRO KBBXS ADRENALINA 1:22:57,8 +04:49,3
6 . 111 Hek Alfred Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 1:24:00,3 +05:51,8
7 . 139 Hek Mauro Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 1:24:01,5 +05:53,0
8 . 133 Radović Bazilio Moški CRO BBK ISTRA BIKE 1:28:52,4 +10:43,9
9 . 134 Petropoli Željko Moški CRO BBK TEAM RODEO 1:29:25,0 +11:16,5
10 . 128 Sepic Ervin Moški CRO Individual / Pula 1:30:06,4 +11:57,9
11 . 126 Sagadin Zoran Moški CRO TRIATLON KLUB PULA 1:36:55,1 +18:46,6
12 . 129 Brozic Matteo Moški ITA ASD CHIARCOSSO-HELP HAITI 1:40:57,6 +22:49,1
13 . 120 Antonelić Aleksandar Moški CRO Individual / Peroj 1:56:09,8 +38:01,3
14 . 121 Falamic Zlatko Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1:57:31,3 +39:22,7
15 . 144 Rosini Giuliano Moški ITA TEAM XCTEAM TRIESTE ASD 2:06:12,0 +48:03,5
SENIORKE -IK-Ž
1 . 112 Zupan Maja Ženski SLO Bled bike Festival 1:27:16,8 -
2 . 110 PEXA ELLEN HAGEMANN Ženski DEU Hamburg 1:38:52,1 +11:35,2
3 . 137 Marušić Romina Ženski CRO BK NOVIGRAD 1:43:37,0 +16:20,1
4 . 123 Puniš Kristina Ženski CRO INDIVIDUAL / Poreč 1:59:16,4 +31:59,6
5 . 122 Jurcan Ana Ženski CRO INDIVIDUAL / Poreč 2:05:15,5 +37:58,7
6 . 143 Cherin Silvana Ženski ITA TEAM XCTEAM TRIESTE ASD 2:06:12,3 +38:55,5

Komentarji