Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 14. češnjiški tek GT 2019

Tek - gorski Tekma:14. češnjiški tek memorial Zdravka Berlica 2019 Datum:22.09.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas
Z1-Ž
1 . 31 PIŠEK Reza Ženski SLO ŽNK Radomlje 00:07:20
2 . 42 ZABAVNIK Zala Ženski SLO ŠD Menina 00:10:02
Z2-Ž
1 . 27 Dolinšek Viktorija Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:05:05
Z4-Ž
1 . 30 Uršič Tjaša Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:15:46
Z6-Ž
1 . 50 Knez Tadeja Ženski SLO 00:36:51
2 . 56 Baloh Janja Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:38:40
3 . 51 Kanižar Joži Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:39:43
Z7-Ž
1 . 53 Žlogar Ivica Ženski SLO PULSE PERFORMANCE 00:36:39
2 . 55 Bogataj Helena Ženski SLO 00:37:28
3 . 52 Milič Marinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:39:23
4 . 57 Hribar Marija Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:41:55
M1-M
1 . 3 Petek Luka Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:05:38
2 . 26 JEGLIČ Ožbej Moški SLO ŠD ČEšNJICE 00:07:25
3 . 1 Lukan Nejc Moški SLO 00:10:01
M2-M
1 . 4 Romšak Nik Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:04:54
2 . 6 Pešovski Bužan Leon Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:05:15
3 . 5 Petek Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:05:17
4 . 32 PIŠEK Rene Moški SLO NK Radomlje 00:06:30
M3-M
1 . 7 Poljanšek Izak Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:11:29
M4-M
1 . 28 Uršič Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:11:02
2 . 8 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:11:03
M5-M
1 . 11 Vogrin David Moški SLO 00:38:49
2 . 10 Potočnik Uroš Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:42:02
M6-M
1 . 37 Arbajter Iztok Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:39:36
2 . 16 Sitar Denis Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:39:45
3 . 15 Petek Tomo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:40:24
4 . 12 KRALJ Stanislav Moški SLO MATICK NOVO MESTO 00:41:10
5 . 13 Iglič Robert Moški SLO ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH 00:43:25
6 . 33 Pečjak Vinko Moški SLO 00:44:08
7 . 14 Železnik Franci Moški SLO ŠD ČEšNJICE 00:50:19
M7-M
1 . 35 Kveder Lado Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:41:53
2 . 17 Kemperl Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:42:32
3 . 36 Bajec Herman Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:44:01
4 . 23 Sršen Rajko Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:49:53
5 . 34 ŽNIDARŠIČ Zvone Moški SLO Marathon Novo Mesto 00:54:54
6 . 29 KEMPERL Zvone Moški SLO ŠD Menina 00:55:32
M8-M
1 . 18 GALIN Bojan Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:40:44
2 . 24 Klemenc Tone Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:49:02
3 . 22 Ručigaj Zdravc Moški SLO 00:53:57
4 . 19 Doljak Edvard Moški SLO MATICK NOVO MESTO 00:54:54
5 . 25 Senegačnik Marjan Moški SLO PULSE PERFORMANCE 01:02:58

Komentarji