Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: 14. češnjiški tek GT 2019

Tek - gorski Tekma:14. češnjiški tek memorial Zdravka Berlica 2019 Datum:22.09.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Več
Z1-Ž
1 . 31 PIŠEK Reza
ŽNK Radomlje
Ženski SLO ŽNK Radomlje 00:07:20 >
Klub ŽNK Radomlje
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:07:20
2 . 42 ZABAVNIK Zala
ŠD Menina
Ženski SLO ŠD Menina 00:10:02 >
Klub ŠD Menina
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:10:02
Z2-Ž
1 . 27 Dolinšek Viktorija
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:05:05 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:05:05
Z4-Ž
1 . 30 Uršič Tjaša
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:15:46 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:15:46
Z6-Ž
1 . 50 Knez Tadeja
Ženski SLO 00:36:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:36:51
2 . 56 Baloh Janja
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:38:40 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:38:40
3 . 51 Kanižar Joži
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:39:43 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:39:43
Z7-Ž
1 . 53 Žlogar Ivica
PULSE PERFORMANCE
Ženski SLO PULSE PERFORMANCE 00:36:39 >
Klub PULSE PERFORMANCE
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:36:39
2 . 55 Bogataj Helena
Ženski SLO 00:37:28 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:37:28
3 . 52 Milič Marinka
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:39:23 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:39:23
4 . 57 Hribar Marija
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:41:55 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
:
Čas: 00:41:55
M1-M
1 . 3 Petek Luka
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:05:38 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:05:38
2 . 26 JEGLIČ Ožbej
ŠD ČEšNJICE
Moški SLO ŠD ČEšNJICE 00:07:25 >
Klub ŠD ČEšNJICE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:07:25
3 . 1 Lukan Nejc
Moški SLO 00:10:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:10:01
M2-M
1 . 4 Romšak Nik
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:04:54 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:04:54
2 . 6 Pešovski Bužan Leon
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:05:15 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:05:15
3 . 5 Petek Nejc
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:05:17 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:05:17
4 . 32 PIŠEK Rene
NK Radomlje
Moški SLO NK Radomlje 00:06:30 >
Klub NK Radomlje
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:06:30
M3-M
1 . 7 Poljanšek Izak
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:11:29 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:11:29
M4-M
1 . 28 Uršič Nejc
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:11:02 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:11:02
2 . 8 Prelovšek Aleš
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:11:03 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:11:03
M5-M
1 . 11 Vogrin David
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:38:49 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:38:49
2 . 10 Potočnik Uroš
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:42:02 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:42:02
M6-M
1 . 37 Arbajter Iztok
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:39:36 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:39:36
2 . 16 Sitar Denis
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:39:45 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:39:45
3 . 15 Petek Tomo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:40:24 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:40:24
4 . 12 KRALJ Stanislav
MATICK NOVO MESTO
Moški SLO MATICK NOVO MESTO 00:41:10 >
Klub MATICK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:41:10
5 . 13 Iglič Robert
ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH
Moški SLO ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH 00:43:25 >
Klub ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:43:25
6 . 33 Pečjak Vinko
Moški SLO 00:44:08 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:44:08
7 . 14 Železnik Franci
ŠD ČEšNJICE
Moški SLO ŠD ČEšNJICE 00:50:19 >
Klub ŠD ČEšNJICE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:50:19
M7-M
1 . 35 Kveder Lado
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:41:53 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:41:53
2 . 17 Kemperl Bojan
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:42:32 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:42:32
3 . 36 Bajec Herman
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:44:01 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:44:01
4 . 23 Sršen Rajko
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:49:53 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:49:53
5 . 34 ŽNIDARŠIČ Zvone
Marathon Novo Mesto
Moški SLO Marathon Novo Mesto 00:54:54 >
Klub Marathon Novo Mesto
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:54:54
6 . 29 Kemperl Zvonko
ŠD Menina
Moški SLO ŠD Menina 00:55:32 >
Klub ŠD Menina
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:55:32
M8-M
1 . 18 GALIN Bojan
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:40:44 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:40:44
2 . 24 Klemenc Tone
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:49:02 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:49:02
3 . 22 Ručigaj Zdravc
Moški SLO 00:53:57 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:53:57
4 . 19 Doljak Edvard
MATICK NOVO MESTO
Moški SLO MATICK NOVO MESTO 00:54:54 >
Klub MATICK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 00:54:54
5 . 25 Senegačnik Marjan
PULSE PERFORMANCE
Moški SLO PULSE PERFORMANCE 01:02:58 >
Klub PULSE PERFORMANCE
Država SLO
Spol: Moški
:
Čas: 01:02:58

Komentarji

 

Mobile content