Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: DP Triglav triatlon Bled 2019

Triatlon Tekma:DP Triglav triatlon Bled 2019 Datum:07.09.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat Več
MLAJŠE CICIBANKE-Ž
1 . 268 Wiegele Natalie Marie
WFV FINKENSTEIN
Ženski AUT WFV FINKENSTEIN () () 0:04:06 >
Klub WFV FINKENSTEIN
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:04:06
2 . 212 SARDEI Anna
HSV Triathlon Kärnten
Ženski AUT HSV Triathlon Kärnten () () 0:04:14 >
Klub HSV Triathlon Kärnten
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:04:14
3 . 234 BABIN Ana
TK Matulji
Ženski CRO TK Matulji () () 0:05:50 >
Klub TK Matulji
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:05:50
MLAJŠI CICBANI-M
1 . 227 Majdič Jure
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS249 () () 0:03:33 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS249
Časi: () ()
Rezultat: 0:03:33
2 . 242 SURINA Matej
TK Matulji
Moški CRO TK Matulji () () 0:03:45 >
Klub TK Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:03:45
3 . 247 Meh Tevž
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS353 () () 0:04:09 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS353
Časi: () ()
Rezultat: 0:04:09
4 . 551 Ložnar Ijan
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec () () 0:04:28 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:04:28
CICIBANI-M
1 . 246 Lovrenčič Marko
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS351 () () 0:02:59 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS351
Časi: () ()
Rezultat: 0:02:59
2 . 250 Seliškar Rok
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS357 () () 0:03:04 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS357
Časi: () ()
Rezultat: 0:03:04
3 . 269 Wiegele Florian
WFV FINKENSTEIN
Moški AUT WFV FINKENSTEIN () () 0:03:06 >
Klub WFV FINKENSTEIN
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:03:06
4 . 265 DOBROVAC LOVRO
TRIATLON KLUB RIVAL
Moški CRO TRIATLON KLUB RIVAL da () () 0:03:15 >
Klub TRIATLON KLUB RIVAL
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: da
Časi: () ()
Rezultat: 0:03:15
5 . 238 HANZA Lovro
TK Matulji
Moški CRO TK Matulji 2019-0300 () () 0:03:17 >
Klub TK Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2019-0300
Časi: () ()
Rezultat: 0:03:17
6 . 208 JESENKO Florian
HSV Triathlon Kärnten
Moški AUT HSV Triathlon Kärnten () () 0:03:18 >
Klub HSV Triathlon Kärnten
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:03:18
7 . 266 MARIĆ LAN
TRIATLON KLUB RIVAL
Moški CRO TRIATLON KLUB RIVAL da () () 0:03:26 >
Klub TRIATLON KLUB RIVAL
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: da
Časi: () ()
Rezultat: 0:03:26
8 . 254 Zupan Čanč Luka
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS363 () () 0:03:31 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS363
Časi: () ()
Rezultat: 0:03:31
9 . 255 Stojanovic Patrick
TK PULA
Moški CRO TK PULA CROATIA () () 0:03:35 >
Klub TK PULA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CROATIA
Časi: () ()
Rezultat: 0:03:35
10 . 548 Plevnik Nejc
Moški SLO () () 0:03:38 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:03:38
11 . 211 SARDEI Federico
HSV Triathlon Kärnten
Moški AUT HSV Triathlon Kärnten () () 0:03:44 >
Klub HSV Triathlon Kärnten
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:03:44
12 . 549 RAZTOČNIK Nino
Moški SLO () () 0:03:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:03:58
13 . 252 Šepec Jaka
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS359 () () 0:04:10 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS359
Časi: () ()
Rezultat: 0:04:10
14 . 219 Kerševan Matic
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS536 () () 0:04:11 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS536
Časi: () ()
Rezultat: 0:04:11
15 . 237 GRBAC Mateo
TK Matulji
Moški CRO TK Matulji 2019-0292 () () 0:04:12 >
Klub TK Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2019-0292
Časi: () ()
Rezultat: 0:04:12
16 . 220 Kerševan Matija
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS535 () () 0:04:22 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS535
Časi: () ()
Rezultat: 0:04:22
17 . 244 Čampa Maks
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS345 () () 0:04:53 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS345
Časi: () ()
Rezultat: 0:04:53
CICIBANKE-Ž
1 . 232 Martinšek Enja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS098 () () 0:03:13 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS098
Časi: () ()
Rezultat: 0:03:13
2 . 261 SIMIČAK LARA
TK TRISPORT EKSOTERM
Ženski SLO TK TRISPORT EKSOTERM 2019TZS422 () () 0:03:20 >
Klub TK TRISPORT EKSOTERM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS422
Časi: () ()
Rezultat: 0:03:20
3 . 235 Babin Ema
TK Matulji
Ženski CRO TK Matulji 2019-0050 () () 0:03:39 >
Klub TK Matulji
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2019-0050
Časi: () ()
Rezultat: 0:03:39
4 . 210 PUCHER Sarah
HSV Triathlon Kärnten
Ženski AUT HSV Triathlon Kärnten () () 0:03:40 >
Klub HSV Triathlon Kärnten
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:03:40
5 . 225 Valič Lia
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS530 () () 0:03:52 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS530
Časi: () ()
Rezultat: 0:03:52
6 . 236 BOŽIĆ Helena
TK Matulji
Ženski CRO TK Matulji 2019-0097 () () 0:03:54 >
Klub TK Matulji
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2019-0097
Časi: () ()
Rezultat: 0:03:54
7 . 241 Saračević Una
TK Matulji
Ženski CRO TK Matulji 2019-0772 () () 0:04:00 >
Klub TK Matulji
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2019-0772
Časi: () ()
Rezultat: 0:04:00
8 . 239 PRPIĆ Dora
TK Matulji
Ženski CRO TK Matulji 2019-0732 () () 0:04:24 >
Klub TK Matulji
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2019-0732
Časi: () ()
Rezultat: 0:04:24
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 215 Alessandri Achille
TDRIMINI
Moški ITA TDRIMINI 88590 () () 0:08:30 >
Klub TDRIMINI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 88590
Časi: () ()
Rezultat: 0:08:30
2 . 554 Rotovnik Bor
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 2019TZS663 () () 0:08:56 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS663
Časi: () ()
Rezultat: 0:08:56
3 . 558 ŠINK Žan
Moški SLO () () 0:08:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:08:58
4 . 258 DEŽMAN Luka
TK TRISPORT EKSOTERM
Moški SLO TK TRISPORT EKSOTERM 2019TZS454 () () 0:09:04 >
Klub TK TRISPORT EKSOTERM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS454
Časi: () ()
Rezultat: 0:09:04
5 . 260 Korošec Žiga
TK TRISPORT EKSOTERM
Moški SLO TK TRISPORT EKSOTERM DA () () 0:09:09 >
Klub TK TRISPORT EKSOTERM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: DA
Časi: () ()
Rezultat: 0:09:09
6 . 205 Didic Milesi Tristan
GO TRI TEAM ASD
Moški SLO GO TRI TEAM ASD 111052 () () 0:09:18 >
Klub GO TRI TEAM ASD
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 111052
Časi: () ()
Rezultat: 0:09:18
7 . 545 ZANIN Alvise
ASD Pavanello
Moški ITA ASD Pavanello () () 0:09:25 >
Klub ASD Pavanello
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:09:25
8 . 217 Greco Thomas
TDRIMINI
Moški ITA TDRIMINI 88590 () () 0:09:27 >
Klub TDRIMINI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 88590
Časi: () ()
Rezultat: 0:09:27
9 . 209 MOSSHAMMER Maxi
HSV Triathlon Kärnten
Moški AUT HSV Triathlon Kärnten () () 0:09:33 >
Klub HSV Triathlon Kärnten
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:09:33
10 . 567 Jurčič Anej
ŠD Posavje
Moški SLO ŠD Posavje 2019TZS648 () () 0:09:58 >
Klub ŠD Posavje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS648
Časi: () ()
Rezultat: 0:09:58
11 . 264 Mandič Maj
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS480 () () 0:09:59 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS480
Časi: () ()
Rezultat: 0:09:59
12 . 240 Prpić Luka
TK Matulji
Moški CRO TK Matulji 2019-0733 () () 0:10:10 >
Klub TK Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2019-0733
Časi: () ()
Rezultat: 0:10:10
13 . 563 Brecelj Brin
TK Eklimas Ajdovščina
Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS525 () () 0:10:14 >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS525
Časi: () ()
Rezultat: 0:10:14
14 . 228 Prelesnik France
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS070 () () 0:10:18 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS070
Časi: () ()
Rezultat: 0:10:18
15 . 207 FLORIAN Luca
HSV Triathlon Kärnten
Moški AUT HSV Triathlon Kärnten () () 0:10:20 >
Klub HSV Triathlon Kärnten
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:10:20
16 . 230 Bregar Jakob
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS103 () () 0:10:25 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS103
Časi: () ()
Rezultat: 0:10:25
17 . 253 Zamida Mark
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS362 () () 0:10:34 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS362
Časi: () ()
Rezultat: 0:10:34
18 . 223 Medvedec Matija Stefan
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS513 () () 0:10:48 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS513
Časi: () ()
Rezultat: 0:10:48
19 . 202 Lampe Andrea
CUS UDINE TRIATHLON
Moški ITA CUS UDINE TRIATHLON () () 0:11:20 >
Klub CUS UDINE TRIATHLON
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:11:20
20 . 553 Ogrin Juš
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip 2019TZS477 () () 0:11:22 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS477
Časi: () ()
Rezultat: 0:11:22
21 . 550 Belluco Thomas
TK Cus Padova
Moški ITA TK Cus Padova () () 0:11:25 >
Klub TK Cus Padova
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:11:25
22 . 245 Čampa Matevž
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS346 () () 0:11:44 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS346
Časi: () ()
Rezultat: 0:11:44
23 . 233 Vidmar Mik
TK LOGATEC
Moški SLO TK LOGATEC () () 0:12:18 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:12:18
24 . 243 Bartelj Miha
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS344 () () 0:12:43 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS344
Časi: () ()
Rezultat: 0:12:43
25 . 270 Rowe Jack
Moški CRO () () 0:13:54 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:13:54
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 206 Piani Federica
GO TRI TEAM ASD
Ženski ITA GO TRI TEAM ASD 98952 () () 0:08:41 >
Klub GO TRI TEAM ASD
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 98952
Časi: () ()
Rezultat: 0:08:41
2 . 256 Stojanovic Carol
TK PULA
Ženski CRO TK PULA Croatia () () 0:09:07 >
Klub TK PULA
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: Croatia
Časi: () ()
Rezultat: 0:09:07
3 . 201 Camuffo Elisa
ASD PAVANELLO EROI DEL PIAVE
Ženski ITA ASD PAVANELLO EROI DEL PIAVE () () 0:09:30 >
Klub ASD PAVANELLO EROI DEL PIAVE
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:09:30
4 . 229 Prelesnik Tinkara
TK INLES RIKO RIBNICA
Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS071 () () 0:09:53 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS071
Časi: () ()
Rezultat: 0:09:53
5 . 222 Kovač Kim
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS527 () () 0:10:06 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS527
Časi: () ()
Rezultat: 0:10:06
6 . 214 WUKSCH Sophie
HSV Triathlon Kärnten
Ženski AUT HSV Triathlon Kärnten () () 0:10:51 >
Klub HSV Triathlon Kärnten
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:10:51
7 . 221 Kerševan Sara
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS524 () () 0:12:30 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS524
Časi: () ()
Rezultat: 0:12:30
8 . 226 Valič Ela
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS653 () () 0:12:39 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS653
Časi: () ()
Rezultat: 0:12:39
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 307 Peterka Jan
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2019TZS682 04:44 (0:27) 22:24 (0:46) 14:06 0:42:28 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS682
Časi: 04:44 (0:27) 22:24 (0:46) 14:06
Rezultat: 0:42:28
2 . 377 Jamak Mustafa
TRITON SARAJEVO
Moški BIH TRITON SARAJEVO 05:10 (0:29) 22:17 (0:56) 14:09 0:43:03 >
Klub TRITON SARAJEVO
Država BIH
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 05:10 (0:29) 22:17 (0:56) 14:09
Rezultat: 0:43:03
3 . 278 Lampe Diego
CUS UDINE TRIATHLON
Moški ITA CUS UDINE TRIATHLON 04:56 (0:42) 22:20 (0:59) 14:22 0:43:21 >
Klub CUS UDINE TRIATHLON
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 04:56 (0:42) 22:20 (0:59) 14:22
Rezultat: 0:43:21
4 . 337 Medved Jure
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS113 07:00 (1:00) 22:15 (1:02) 14:30 0:45:49 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS113
Časi: 07:00 (1:00) 22:15 (1:02) 14:30
Rezultat: 0:45:49
5 . 357 Belaj Nik
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS427 05:41 (0:35) 23:45 (1:03) 15:19 0:46:25 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS427
Časi: 05:41 (0:35) 23:45 (1:03) 15:19
Rezultat: 0:46:25
6 . 330 Denša Tian
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS110 06:18 (0:28) 24:50 (0:53) 14:10 0:46:41 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS110
Časi: 06:18 (0:28) 24:50 (0:53) 14:10
Rezultat: 0:46:41
7 . 360 DEŽMAN Anže
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS453 05:29 (0:29) 25:31 (0:58) 14:21 0:46:50 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS453
Časi: 05:29 (0:29) 25:31 (0:58) 14:21
Rezultat: 0:46:50
8 . 310 Kovač Pij
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS519 05:52 (0:41) 23:32 (0:48) 16:54 0:47:50 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS519
Časi: 05:52 (0:41) 23:32 (0:48) 16:54
Rezultat: 0:47:50
9 . 323 Žagar Jurij
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS064 07:15 (0:36) 25:24 (0:44) 14:15 0:48:16 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS064
Časi: 07:15 (0:36) 25:24 (0:44) 14:15
Rezultat: 0:48:16
10 . 324 Žagar Taj
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS065 07:04 (0:41) 25:32 (0:48) 14:13 0:48:19 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS065
Časi: 07:04 (0:41) 25:32 (0:48) 14:13
Rezultat: 0:48:19
11 . 373 LENAC ANTONIO
TRIATLON KLUB RIVAL
Moški CRO TRIATLON KLUB RIVAL da 06:16 (0:34) 26:17 (0:50) 15:04 0:49:04 >
Klub TRIATLON KLUB RIVAL
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: da
Časi: 06:16 (0:34) 26:17 (0:50) 15:04
Rezultat: 0:49:04
12 . 364 Pilih Arne
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS403 05:12 (0:30) 25:24 (0:56) 17:16 0:49:21 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS403
Časi: 05:12 (0:30) 25:24 (0:56) 17:16
Rezultat: 0:49:21
13 . 371 DOBROVAC BORNA
TRIATLON KLUB RIVAL
Moški CRO TRIATLON KLUB RIVAL da 05:24 (0:40) 28:47 (0:49) 14:30 0:50:11 >
Klub TRIATLON KLUB RIVAL
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: da
Časi: 05:24 (0:40) 28:47 (0:49) 14:30
Rezultat: 0:50:11
14 . 372 LENAC LUKA
TRIATLON KLUB RIVAL
Moški CRO TRIATLON KLUB RIVAL da 05:33 (0:37) 24:17 (0:55) 19:31 0:50:56 >
Klub TRIATLON KLUB RIVAL
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: da
Časi: 05:33 (0:37) 24:17 (0:55) 19:31
Rezultat: 0:50:56
15 . 322 Žagar Matic
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS063 07:23 (0:42) 27:14 (0:49) 15:29 0:51:39 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS063
Časi: 07:23 (0:42) 27:14 (0:49) 15:29
Rezultat: 0:51:39
16 . 277 Belluco Jacopo
Cus padova
Moški ITA Cus padova 04:58 (0:51) 27:33 (0:55) 17:41 0:52:01 >
Klub Cus padova
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 04:58 (0:51) 27:33 (0:55) 17:41
Rezultat: 0:52:01
17 . 341 ČIKOVIĆ Neo
Triatlon Kluba Matulji
Moški CRO Triatlon Kluba Matulji 2019-0165 06:31 (0:47) 28:56 (0:55) 14:59 0:52:10 >
Klub Triatlon Kluba Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2019-0165
Časi: 06:31 (0:47) 28:56 (0:55) 14:59
Rezultat: 0:52:10
18 . 293 ORLITSCH Henri
HSV Triathlon Kaernten
Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 06:59 (0:45) 26:57 (0:55) 18:13 0:53:51 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 06:59 (0:45) 26:57 (0:55) 18:13
Rezultat: 0:53:51
19 . 361 Majdič Luka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS420 07:31 (1:19) 26:52 (1:05) 18:05 0:54:54 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS420
Časi: 07:31 (1:19) 26:52 (1:05) 18:05
Rezultat: 0:54:54
20 . 318 Vidmar Adam
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS517 06:55 (0:53) 27:28 (1:04) 18:33 0:54:56 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS517
Časi: 06:55 (0:53) 27:28 (1:04) 18:33
Rezultat: 0:54:56
21 . 366 Rifel Nejc
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS467 06:09 (0:36) 27:35 (1:10) 19:27 0:54:58 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS467
Časi: 06:09 (0:36) 27:35 (1:10) 19:27
Rezultat: 0:54:58
22 . 349 Strniša Lovro
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS358 07:07 (0:55) 28:42 (0:55) 17:54 0:55:34 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS358
Časi: 07:07 (0:55) 28:42 (0:55) 17:54
Rezultat: 0:55:34
DNF23 . 279 Lampe Davide
CUS UDINE TRIATHLON
Moški ITA CUS UDINE TRIATHLON 05:25 (0:58) 24:18 (1:18) DNF >
Klub CUS UDINE TRIATHLON
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 05:25 (0:58) 24:18 (1:18)
Rezultat: DNF
DSQ 283 Poberai Luca
GO TRI TEAM ASD
Moški ITA GO TRI TEAM ASD 07:16 (0:31) 24:26 (0:50) 15:19 DQ >
Klub GO TRI TEAM ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 07:16 (0:31) 24:26 (0:50) 15:19
Rezultat: DQ
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 304 NETA Naftali
Israel
Ženski Israel 05:07 (0:30) 24:58 (0:52) 14:10 0:45:39 >
Klub Israel
Država
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 05:07 (0:30) 24:58 (0:52) 14:10
Rezultat: 0:45:39
2 . 313 Kovic Urška
GO TRI TEAM ASD
Ženski SLO GO TRI TEAM ASD 2019TZS617 05:00 (0:29) 24:27 (0:58) 14:55 0:45:50 >
Klub GO TRI TEAM ASD
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS617
Časi: 05:00 (0:29) 24:27 (0:58) 14:55
Rezultat: 0:45:50
3 . 363 Pančur Zarja
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS396 05:44 (0:31) 25:04 (0:59) 14:12 0:46:32 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS396
Časi: 05:44 (0:31) 25:04 (0:59) 14:12
Rezultat: 0:46:32
4 . 335 Kotnik Zoja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS116 05:50 (0:32) 24:58 (0:59) 15:45 0:48:06 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS116
Časi: 05:50 (0:32) 24:58 (0:59) 15:45
Rezultat: 0:48:06
5 . 295 RITTER Kathrin
HSV Triathlon Kaernten
Ženski AUT HSV Triathlon Kaernten 05:50 (0:37) 25:44 (0:47) 16:14 0:49:14 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 05:50 (0:37) 25:44 (0:47) 16:14
Rezultat: 0:49:14
6 . 306 ORAN Herman
Israel
Ženski Israel 04:49 (0:29) 24:34 (0:55) 19:23 0:50:12 >
Klub Israel
Država
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 04:49 (0:29) 24:34 (0:55) 19:23
Rezultat: 0:50:12
6 . 369 Fornazar Nicole
TRIATLON KLUB PULA HR
Ženski CRO TRIATLON KLUB PULA HR 2019-0639 06:00 (0:31) 25:25 (0:52) 17:21 0:50:12 >
Klub TRIATLON KLUB PULA HR
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2019-0639
Časi: 06:00 (0:31) 25:25 (0:52) 17:21
Rezultat: 0:50:12
8 . 302 MAYA Chaouat
Israel
Ženski Israel 06:01 (0:33) 26:57 (1:02) 15:47 0:50:22 >
Klub Israel
Država
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 06:01 (0:33) 26:57 (1:02) 15:47
Rezultat: 0:50:22
9 . 374 Vale Lana
Triatlon klub Rival
Ženski CRO Triatlon klub Rival da 05:38 (0:36) 27:40 (1:07) 16:10 0:51:12 >
Klub Triatlon klub Rival
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: da
Časi: 05:38 (0:36) 27:40 (1:07) 16:10
Rezultat: 0:51:12
10 . 354 Debelić Dora
Triatlon klub Rab
Ženski CRO Triatlon klub Rab 2019-0185 06:41 (0:29) 27:45 (0:56) 15:52 0:51:45 >
Klub Triatlon klub Rab
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2019-0185
Časi: 06:41 (0:29) 27:45 (0:56) 15:52
Rezultat: 0:51:45
11 . 329 Bregar Živa
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS114 06:31 (0:45) 27:18 (0:50) 16:21 0:51:47 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS114
Časi: 06:31 (0:45) 27:18 (0:50) 16:21
Rezultat: 0:51:47
11 . 289 JESENKO Hannah
HSV Triathlon Kaernten
Ženski AUT HSV Triathlon Kaernten 06:03 (0:49) 27:26 (1:36) 15:50 0:51:47 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 06:03 (0:49) 27:26 (1:36) 15:50
Rezultat: 0:51:47
13 . 281 Colombo Maya
GO TRI TEAM ASD
Ženski ITA GO TRI TEAM ASD 05:48 (0:31) 27:30 (1:01) 17:44 0:52:37 >
Klub GO TRI TEAM ASD
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 05:48 (0:31) 27:30 (1:01) 17:44
Rezultat: 0:52:37
14 . 368 Totter Nadja
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS452 06:22 (0:42) 27:14 (0:53) 19:19 0:54:34 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS452
Časi: 06:22 (0:42) 27:14 (0:53) 19:19
Rezultat: 0:54:34
15 . 287 Visintin Lucrezia
GO TRI TEAM ASD
Ženski ITA GO TRI TEAM ASD 110541 05:19 (0:34) 30:09 (1:02) 18:37 0:55:44 >
Klub GO TRI TEAM ASD
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 110541
Časi: 05:19 (0:34) 30:09 (1:02) 18:37
Rezultat: 0:55:44
16 . 352 Kurelić Doris
Triatlon klub Rab
Ženski CRO Triatlon klub Rab 2019-0490 06:24 (0:50) 30:32 (1:01) 18:59 0:57:49 >
Klub Triatlon klub Rab
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2019-0490
Časi: 06:24 (0:50) 30:32 (1:01) 18:59
Rezultat: 0:57:49
17 . 296 WUKSCH Stefanie
HSV Triathlon Kaernten
Ženski AUT HSV Triathlon Kaernten 06:17 (0:49) 30:03 (1:05) 20:35 0:58:50 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 06:17 (0:49) 30:03 (1:05) 20:35
Rezultat: 0:58:50
18 . 353 Macolić Petra
Triatlon klub Rab
Ženski CRO Triatlon klub Rab 2019-0524 06:57 (1:01) 31:32 (0:59) 21:11 1:01:43 >
Klub Triatlon klub Rab
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2019-0524
Časi: 06:57 (1:01) 31:32 (0:59) 21:11
Rezultat: 1:01:43
KADETI-M
1 . 370 Barac Gabriel
TRIATLON KLUB RIVAL
Moški CRO TRIATLON KLUB RIVAL da 05:04 (0:30) 19:40 (0:46) 11:48 0:37:50 >
Klub TRIATLON KLUB RIVAL
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: da
Časi: 05:04 (0:30) 19:40 (0:46) 11:48
Rezultat: 0:37:50
2 . 331 Denša Ul
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS125 04:37 (0:27) 20:27 (0:47) 13:08 0:39:27 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS125
Časi: 04:37 (0:27) 20:27 (0:47) 13:08
Rezultat: 0:39:27
3 . 358 Bojanc Domen
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS458 04:43 (0:27) 20:18 (0:49) 13:23 0:39:42 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS458
Časi: 04:43 (0:27) 20:18 (0:49) 13:23
Rezultat: 0:39:42
4 . 321 Tomšič Staš
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS059 04:52 (0:25) 21:10 (0:41) 13:28 0:40:38 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS059
Časi: 04:52 (0:25) 21:10 (0:41) 13:28
Rezultat: 0:40:38
5 . 280 Berlot Sebastian
GO TRI TEAM ASD
Moški ITA GO TRI TEAM ASD 05:36 (0:27) 21:30 (0:46) 12:45 0:41:06 >
Klub GO TRI TEAM ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 05:36 (0:27) 21:30 (0:46) 12:45
Rezultat: 0:41:06
6 . 343 HANZA MISLAV
TRIATLON KLUB MATULJI
Moški CRO TRIATLON KLUB MATULJI 2019-0301 05:40 (0:37) 22:04 (0:49) 12:48 0:42:00 >
Klub TRIATLON KLUB MATULJI
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2019-0301
Časi: 05:40 (0:37) 22:04 (0:49) 12:48
Rezultat: 0:42:00
7 . 326 Alenabi Nik
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS119 05:03 (0:25) 22:56 (0:48) 13:15 0:42:29 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS119
Časi: 05:03 (0:25) 22:56 (0:48) 13:15
Rezultat: 0:42:29
8 . 290 KRETSCHMER Leo
HSV Triathlon Kaernten
Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 06:22 (0:25) 21:25 (0:55) 13:50 0:42:58 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 06:22 (0:25) 21:25 (0:55) 13:50
Rezultat: 0:42:58
9 . 314 Kovic Januš
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS616 05:06 (0:27) 22:55 (0:54) 14:20 0:43:44 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS616
Časi: 05:06 (0:27) 22:55 (0:54) 14:20
Rezultat: 0:43:44
10 . 362 Mežnar Matic
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS416 05:21 (0:29) 22:04 (0:57) 14:56 0:43:49 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS416
Časi: 05:21 (0:29) 22:04 (0:57) 14:56
Rezultat: 0:43:49
11 . 339 Vimos Kocbek Nevan
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS117 05:06 (0:28) 22:27 (0:54) 14:53 0:43:50 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS117
Časi: 05:06 (0:28) 22:27 (0:54) 14:53
Rezultat: 0:43:50
12 . 359 Černelič Maks
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS418 05:47 (0:36) 23:06 (0:55) 14:17 0:44:43 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS418
Časi: 05:47 (0:36) 23:06 (0:55) 14:17
Rezultat: 0:44:43
13 . 300 ITAY Roash
Israel
Moški Israel 05:38 (0:32) 23:21 (0:53) 14:37 0:45:03 >
Klub Israel
Država
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 05:38 (0:32) 23:21 (0:53) 14:37
Rezultat: 0:45:03
14 . 320 Čop Aljaž
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS034 05:14 (0:29) 23:19 (0:48) 15:36 0:45:29 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS034
Časi: 05:14 (0:29) 23:19 (0:48) 15:36
Rezultat: 0:45:29
15 . 342 FAUSTINI Loris
TRIATLON KLUB MATULJI
Moški CRO TRIATLON KLUB MATULJI 2019-0243 05:42 (0:29) 25:35 (0:53) 14:06 0:46:47 >
Klub TRIATLON KLUB MATULJI
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2019-0243
Časi: 05:42 (0:29) 25:35 (0:53) 14:06
Rezultat: 0:46:47
16 . 348 SURINA Mark
TRIATLON KLUB MATULJI
Moški CRO TRIATLON KLUB MATULJI 2019-0812 06:36 (0:29) 24:27 (0:42) 14:33 0:46:49 >
Klub TRIATLON KLUB MATULJI
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2019-0812
Časi: 06:36 (0:29) 24:27 (0:42) 14:33
Rezultat: 0:46:49
17 . 365 Rakar Lenart
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS441 05:26 (0:33) 24:02 (0:49) 16:36 0:47:28 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS441
Časi: 05:26 (0:33) 24:02 (0:49) 16:36
Rezultat: 0:47:28
18 . 319 Vidmar Val
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS522 06:52 (0:48) 25:11 (0:55) 16:23 0:50:11 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS522
Časi: 06:52 (0:48) 25:11 (0:55) 16:23
Rezultat: 0:50:11
19 . 288 BIASIO Markus
HSV Triathlon Kaernten
Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 05:55 (0:40) 26:20 (0:56) 17:29 0:51:22 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 05:55 (0:40) 26:20 (0:56) 17:29
Rezultat: 0:51:22
20 . 344 JAKOPČEVIĆ Antonio
Triatlon Kluba Matulji
Moški CRO Triatlon Kluba Matulji 2019-0351 07:53 (0:44) 26:31 (0:56) 15:40 0:51:46 >
Klub Triatlon Kluba Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2019-0351
Časi: 07:53 (0:44) 26:31 (0:56) 15:40
Rezultat: 0:51:46
21 . 346 PLEŠE Daniel
Triatlon Kluba Matulji
Moški CRO Triatlon Kluba Matulji 2019-0718 07:41 (0:38) 27:55 (0:50) 15:01 0:52:08 >
Klub Triatlon Kluba Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2019-0718
Časi: 07:41 (0:38) 27:55 (0:50) 15:01
Rezultat: 0:52:08
22 . 351 Zelnik Gregorčič Jaka
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 06:54 (1:06) 27:58 (0:55) 17:01 0:53:56 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 06:54 (1:06) 27:58 (0:55) 17:01
Rezultat: 0:53:56
DNF23 . 355 Čošić Maks
TK SWIBIR
Moški CRO TK SWIBIR 2019-0158 06:18 (0:28) () DNF >
Klub TK SWIBIR
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2019-0158
Časi: 06:18 (0:28) ()
Rezultat: DNF
KADETINJE-Ž
1 . 340 Mihevc Lara
TK Logatec
Ženski SLO TK Logatec 2019TZS390 04:57 (0:26) 23:03 (0:49) 13:50 0:43:07 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS390
Časi: 04:57 (0:26) 23:03 (0:49) 13:50
Rezultat: 0:43:07
2 . 367 Škrjanc Vita
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS414 04:53 (0:29) 22:58 (0:49) 14:05 0:43:16 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS414
Časi: 04:53 (0:29) 22:58 (0:49) 14:05
Rezultat: 0:43:16
3 . 317 Stres Tinkara
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS514 05:06 (0:32) 23:14 (0:50) 13:34 0:43:19 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS514
Časi: 05:06 (0:32) 23:14 (0:50) 13:34
Rezultat: 0:43:19
4 . 308 Alessandri Alice
TDRimini
Ženski ITA TDRimini 78540 05:04 (0:27) 23:18 (0:48) 14:10 0:43:49 >
Klub TDRimini
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 78540
Časi: 05:04 (0:27) 23:18 (0:48) 14:10
Rezultat: 0:43:49
5 . 298 DROR Malchi
Israel
Ženski Israel 04:55 (0:32) 22:52 (0:48) 15:20 0:44:29 >
Klub Israel
Država
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 04:55 (0:32) 22:52 (0:48) 15:20
Rezultat: 0:44:29
6 . 532 Škufca Ana Klarisa
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS692 05:26 (0:34) 23:16 (1:08) 15:47 0:46:13 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS692
Časi: 05:26 (0:34) 23:16 (1:08) 15:47
Rezultat: 0:46:13
7 . 301 MAAYAN Tal
Israel
Ženski Israel 05:18 (0:29) 23:17 (0:54) 16:25 0:46:25 >
Klub Israel
Država
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 05:18 (0:29) 23:17 (0:54) 16:25
Rezultat: 0:46:25
8 . 294 RITTER Stephanie
HSV Triathlon Kaernten
Ženski AUT HSV Triathlon Kaernten 05:26 (0:36) 24:27 (0:49) 15:11 0:46:31 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 05:26 (0:36) 24:27 (0:49) 15:11
Rezultat: 0:46:31
9 . 282 Kovic Sara
GO TRI TEAM ASD
Ženski ITA GO TRI TEAM ASD 74720 05:49 (0:35) 24:43 (0:51) 15:07 0:47:07 >
Klub GO TRI TEAM ASD
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 74720
Časi: 05:49 (0:35) 24:43 (0:51) 15:07
Rezultat: 0:47:07
10 . 315 Kržišnik Nika
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS515 05:46 (0:38) 24:55 (0:59) 15:08 0:47:27 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS515
Časi: 05:46 (0:38) 24:55 (0:59) 15:08
Rezultat: 0:47:27
11 . 544 ĐUKIĆ Andrea
Sporticus
Ženski SRB Sporticus 05:59 (0:31) 24:38 (0:55) 15:34 0:47:39 >
Klub Sporticus
Država SRB
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 05:59 (0:31) 24:38 (0:55) 15:34
Rezultat: 0:47:39
12 . 284 Resen Giorgia
GO TRI TEAM ASD
Ženski ITA GO TRI TEAM ASD 90489 05:21 (0:28) 25:43 (0:57) 16:44 0:49:15 >
Klub GO TRI TEAM ASD
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 90489
Časi: 05:21 (0:28) 25:43 (0:57) 16:44
Rezultat: 0:49:15
13 . 333 Hajdinjak Ana Nana
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS118 05:49 (0:35) 25:57 (1:10) 16:00 0:49:34 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS118
Časi: 05:49 (0:35) 25:57 (1:10) 16:00
Rezultat: 0:49:34
14 . 316 Mikuž Maruša
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS534 05:56 (0:43) 25:29 (0:54) 16:42 0:49:47 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS534
Časi: 05:56 (0:43) 25:29 (0:54) 16:42
Rezultat: 0:49:47
15 . 311 Kovač Lia
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS529 05:24 (0:31) 25:36 (1:00) 17:53 0:50:27 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS529
Časi: 05:24 (0:31) 25:36 (1:00) 17:53
Rezultat: 0:50:27
16 . 336 Mamič Paulina
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS123 05:44 (0:32) 26:06 (1:11) 18:09 0:51:43 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS123
Časi: 05:44 (0:32) 26:06 (1:11) 18:09
Rezultat: 0:51:43
17 . 345 KINKELA TIA
Triatlon Kluba Matulji
Ženski CRO Triatlon Kluba Matulji 2019-0415 05:57 (0:31) 27:01 (0:59) 18:47 0:53:18 >
Klub Triatlon Kluba Matulji
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2019-0415
Časi: 05:57 (0:31) 27:01 (0:59) 18:47
Rezultat: 0:53:18
18 . 375 ValinČiĆ Aurora
TRIATLON KLUB RIVAL
Ženski CRO TRIATLON KLUB RIVAL da 05:37 (0:30) 26:04 (0:53) 20:33 0:53:38 >
Klub TRIATLON KLUB RIVAL
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: da
Časi: 05:37 (0:30) 26:04 (0:53) 20:33
Rezultat: 0:53:38
19 . 327 Alymova Nadežda
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS708 06:07 (0:44) 27:59 (1:08) 22:02 0:58:03 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS708
Časi: 06:07 (0:44) 27:59 (1:08) 22:02
Rezultat: 0:58:03
20 . 332 Gerbec Kralj Maša
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS122 07:34 (0:53) 32:27 (0:52) 19:17 1:01:06 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS122
Časi: 07:34 (0:53) 32:27 (0:52) 19:17
Rezultat: 1:01:06
21 . 350 Šepec Pia Olga
TK NOVO MESTO
Ženski SLO TK NOVO MESTO 2019TZS360 06:25 (0:48) 30:25 (0:56) 24:48 1:03:25 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS360
Časi: 06:25 (0:48) 30:25 (0:56) 24:48
Rezultat: 1:03:25
DNF22 . 309 Casadei Giulia
TDRimini
Ženski ITA TDRimini 102987 04:48 (0:32) () DNF >
Klub TDRimini
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 102987
Časi: 04:48 (0:32) ()
Rezultat: DNF
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 334 Jurček Jure
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS127 05:11 (0:33) 20:33 (0:47) 13:46 0:40:51 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS127
Časi: 05:11 (0:33) 20:33 (0:47) 13:46
Rezultat: 0:40:51
2 . 285 Suglia Francesco
GO TRI TEAM ASD
Moški ITA GO TRI TEAM ASD 05:09 (0:27) 21:59 (0:42) 12:52 0:41:10 >
Klub GO TRI TEAM ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 05:09 (0:27) 21:59 (0:42) 12:52
Rezultat: 0:41:10
3 . 538 RACIĆ Đorđe
TK Patrik
Moški SRB TK Patrik 05:27 (0:33) 21:58 (0:52) 13:16 0:42:08 >
Klub TK Patrik
Država SRB
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 05:27 (0:33) 21:58 (0:52) 13:16
Rezultat: 0:42:08
4 . 292 ORLITSCH Felix
HSV Triathlon Kaernten
Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 06:13 (0:39) 22:37 (0:56) 13:27 0:43:54 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 06:13 (0:39) 22:37 (0:56) 13:27
Rezultat: 0:43:54
5 . 291 ORLITSCH Willi
HSV Triathlon Kaernten
Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 05:17 (0:37) 23:59 (0:55) 14:55 0:45:46 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 05:17 (0:37) 23:59 (0:55) 14:55
Rezultat: 0:45:46
6 . 347 STIPANIĆ Dario
Triatlon Kluba Matulji
Moški CRO Triatlon Kluba Matulji 2019-0800 06:42 (1:14) 24:23 (1:04) 15:10 0:48:35 >
Klub Triatlon Kluba Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2019-0800
Časi: 06:42 (1:14) 24:23 (1:04) 15:10
Rezultat: 0:48:35
DSQ 539 Podgoršek Nejc
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS622 05:01 (0:25) 21:18 (0:45) 13:32 DQ >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS622
Časi: 05:01 (0:25) 21:18 (0:45) 13:32
Rezultat: DQ
MLAJŠE MLADINKE-Ž
1 . 540 Tonak Lara
TSV Branengurb
Ženski DEU TSV Branengurb 05:03 (0:29) 24:52 (0:50) 14:25 0:45:41 >
Klub TSV Branengurb
Država DEU
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 05:03 (0:29) 24:52 (0:50) 14:25
Rezultat: 0:45:41

Komentarji

 

Mobile content